شکوه وعظمت حضور مردم درهمایش پیاده روی دیارنخل و رود

خبری
خبری
گزارشگر:قاسم شجاعی
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ازهفته نهم جشنواره فرهنگی ورزشی،نشاط اجتماعی دشتستان،صبح روز بیستم بهمن ماه 96درمسیرروستای بنارآبشیرین تا روستای صفی آباد باحضور پرشور ونشاط مردم برگزارگردید.دراین همایش که کمارج حاجی (رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان دشتستان), زاهدی فرد(داوری ملی کشورمان), زاده(داورقدیمی فوتبال کشور), پورجم(مسئول فرهنگی شهرداری برازجان),جناب نیکنام(عضوشورای شهربرازجان),جناب سرهنگ ابراهیمی(فرمانده حفاظت اداره منابع طبیعی استان بوشهر),وروسای بعضی ازهیئت های ورزشی شهرستان درکنار مردم خونگرم شهرستان حضورداشتند ،مسافت 3کیلومتری بین دوروستا با نشاط خاصی طی شدوسپس در روستای صفی آباد مراسم ویژه و پرانرژیی که برای حضارتدارک دیده شده بودبرگزارگردید.درابتدای مراسم به مدت10دقیقه مردم به نرمش و ورزش پرداختند.سپس امان اله ابراهیمی شاعرمحلی سرای استان و روستای بنارآبشیرین قطعه شعری قرائت د.سپس محمدغلامی شاعر ونویسنده هم استانی که ایشان هم ازاهالی روستای بنارآبشیرین(دیارنخل و رود)هستند درمورد قدمت روستای بنارآبشیرین وخاطره ای ازدوران انقلاب سخنانی ایراد د.ایشان درموردفرهنگ،هنر و ورزش این روستاواینکه اشخاص بزرگی دراین زمینه ازهمین روستابرخاسته اند به ایرادسخن پرداختند.ابراهیم علیزاده ،شاعرمحلی سرای روستای صفی آباد هم شعری محلی درقسمت بعدی برنامه قرائت د.
خبری


درادامه برنامه ،گروه های ورزشی نمایش های متنوعی اجرا د.نینجاکاران باشگاه شهیدخزاعی،ژیمناستیک کاران وگروه طناب زنی ازجمله این نمایش ها بود.گروه موسیقی محلی بمباسی هم درقسمت بعدی برنامه با نی انبان به اجرای برنامه پرداختند.
دراین مراسم همچنین 120 جلدکتاب محمد غلامی شاعرونویسنده هم استانی که از طرف شوراودهیاری روستای بنار آبشیرین یداری شده بود به شرکت کنندگان اهداءشد.

در طول مسیرگروه پروازی همای پارس جنوبی با پاراموتور به پروازدرآمدند وباحرکات زیبا ومهیج از جمله حمل پرچم کشورایران،پخش مواد رنگی دودزا و حرکات چرخشی وپشتک با چتر درهوا شرکت کنندگان دراین مراسم رابه وجدآوردند.
اهدا جوایز دردوبخش اجراشد که درهرقسمت یک دوچرخه وتعداد21جایزه به حضار داده شد.
                                                                                                                                                                        خبری   
                                                                                                                                                                                                                    ادامه مطلب...
حضور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه د در روز جهانی قدس باشکوهتر از سالهای قبل بود شرکت کننده گان در امسال همگی اذعان داشتند مردم امسال بیشتر از پار سال در این مراسم شرکت د به طوری که با وجود اینکه دمای هوا 50 درجه بود اما حضور مردم بیشتر از سال گذشته گزارش شد .شرکت کنندگان در مراسم امسال نقش صدا وسیما در انعکاس جنایت در غزه را عامل حضور مردم در مراسم می دانستند. حضور روزه داران دی بعد از مراسم در نیز با شکوه بود
معاون اول رئیس جمهور گفت: حضور مردم در عرصه انتخابات موجب اقتدار و نشاط کشور و انقلاب خواهد شد و ت تمام مساعی خود برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم بکار خواهد بست.
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از حضور پرشور و با شکوه مردم استان در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ی قدردانی کرد.
ایلام - ایرنا - امروز مردم مرزنشین، بیدار و همیشه در صحنه استان ایلام همپای ملت قهرمان ایران ی حماسه حضور و حدیت عشق به میهن را با حضور گسترده در 22 بهمن سروده و معنا د.
مراسم ۱۳ آبان ماه مردم شهر ت آباد برخوار با حضور حجت ال اروجی مدیرکل تبلیغات ی استان اصفهان برگزار شد. حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد
اولین شب از لیالی قدر با حضور پر شور مردم ولایتمدار شهر صفی آباد برگزار گردید به گزارش اخبار و اتفاقات صفی آباد، شب گذشته ( چهارشنبه شب ) و همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان ، مردم ولایتمدار و متدین شهر صفی آباد با حضور در حسینیه ها و مساجد این شهر اولین شب از لیالی قدر را با شکوه خاصی برگزار د . در این شب ، اهالی شهید پرور شهر صفی آباد تا...
شهرستان نیک شهر گفت: حضور مقتدرانه مردم در پای صندوق های اخد رای نقشه دشمنان را خنثی می کند و شکوه انقلاب ی را به رخ جهانیان می کشد.
شهرستان نیک شهر گفت: حضور مقتدرانه مردم در پای صندوق های اخذ رای نقشه دشمنان را خنثی می کند و شکوه انقلاب ی را به رخ جهانیان می کشد.
همشهری آنلاین: هیات ت در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور با شکوه مردم در مراسم تشییع و ترحیم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از عموم علاقه مندان برای شرکت در مراسم هفتمین روز ارتحال آن یار وفادار و ی در حرم (ره) دعوت کرد.
شورای نگهبان در بیانیه ای با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب ی، ملت آگاه و بصیر ایران ی را برای حضور پر شکوه در راه پیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
تهران- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات پاکدشت گفت: حضور سلایق مختلف در انتخابات موجب با شکوه برگزار شدن این رویداد مهم می شود.
با شکوه ۲۲ بهمن با حضور میلیونی اقشار مختلف مردم از ساعت ۹ صبح روز همزمان با سراسر کشور در تهران آغاز شد.
معاون اول رئیس جمهور حضور مردم در عرصه انتخابات را موجب اقتدار و نشاط کشور و انقلاب ی توصیف کرد و گفت: ت تمام مساعی خود برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم بکار خواهد بست.
معاون اول رئیس جمهور حضور مردم در عرصه انتخابات را موجب اقتدار و نشاط کشور و انقلاب ی توصیف کرد و گفت: ت تمام مساعی خود را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم بکار خواهد بست.
به گزارش بهارستان پرس ،مراسم با شکوه تشییع پیکر ی گمنام در شهرصالحیه در شب شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد. مردم ولایتمدار و شهید پرور شهر صالحیه و مسئولان شهر در این مراسم حضور داشتند. این مراسم با مداحی و روضه خوانی در خیابان 30متری شهر صالحیه برگزار شد.
معاون اول رئیس جمهور گفت: حضور مردم در عرصه انتخابات موجب اقتدار نظام و کشور خواهد شد و ت تمام مساعی خود برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم بکار خواهد بست.
با شکوه ۲۲ بهمن از ساعات ۹ صبح روز ، همزمان در سراسر کشور آغاز شد و مردم با حضور گسترده شان، پاسخی قاطع به لفاظی های اخیر رئیس جمهور دادند.
با شکوه ۲۲ بهمن با حضور اقشار مختلف مردم در تهران آغاز شد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:مردم لارستان با حضور باشکوه خود در روز جهانی قدس انزجار و نفرت خود را از رژیم غاصب و جنایات بی شرمانه آنان اعلام د.

به گزارش رویـــداد های لارستان بزرگ؛ در این که با حضور صدها نفر از اقشار مختلف مردم در مرکز لارستان بزرگ برگزار شد مردم با شعارهای مرگ بر ، مرگ بر خشم و نفرت خود را از نشان دادند و بار دیگر به ندای معظم انقلاب ی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین لبیگ گفتند.
در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای ی شهر و روستا ...
حضور با شکوه مردم ولایتمدار ماهنشان در  
سی و هشتمین سالروز جشن بزرگ انقلاب ی و ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم و مسئولان با شکوه هر چه بیشتر برگزار و ارومیه رنگ حماسه گرفت.
مردم شهید پرور گرگان مرکز گلستان پیکر شهید گرانقدر امنیت را با شکوه تشییع د.
رئیس کمیته اجتماعی شورای ی کلانشهر کرج با تاکید بر اینکه فردا در ایران ی نمایش شکوه و اقتدار به تصور کشیده می شود، گفت: اقشار مختلف مردم برای بیعتی دوباره با آرمان های ء و ء و اعلام وفاداری به منویات ی گرد هم می آیند.
یاسوج- ایرنا- مردم همیشه درصحنه و غیور کهگیلویه و بویراحمد امروز همنوا و همگام با اقیانوس وشان و جمعیت میلیونی ایران ی درسی و هشتمین بهار انقلاب و با شکوه یوم الله 22 بهمن حماسه ای دیگر…
قم- ایرنا- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با اشاره به اهمیت روز 22 بهمن، گفت: همه مردم با جلال و شکوه در این شرکت کنند.
با شکوه ۲۲ بهمن که قرار بود ساعت ۹ صبح روز همزمان در سراسر کشور آغاز شود، از ساعتی پیش از آن با حضور اقشار مختلف مردم در تهران آغاز شد.
موقت شیراز گفت: انتخاب اصلح وظیفه مردم است و باید فردی صالح، باایمان، باتقوا و قاطع را انتخاب کنند و عملکرد ک داها را در نظر بگیرند.