شه جهانی

ستاره خط حمله تیم ملی آلمان با ش تن رکورد خود و رونالدو، رکورد جدیدی برای به ثمر رساندن گل در جام جهانی به ثبت رساند. در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014، بامداد امروز (چهارشنبه) تیم های ملی آلمان و برزیل در ورزشگاه مینیرائو به مصاف هم رفتند که گل دوم این بازی را میروسلاو کلوزه به ثمر رساند تا مجموع گل هایش در مجموع جام های جهانی را به 16 گل افزایش دهد و اکنون به تنهایی در صدر ج برترین گ نان تاریخ جام جهانی قرار بگیرد. این دومین گل کلوزه در جام جهانی 2014 برزیل پس از گلی که در مرحله گروهی به غنا زد، بود.
گزارش "ورزش سه"، علیرغم دوری از میادین از ماه سپتامبر، نویر در نهایت در فهرست نهایی ژرمن ها قرار گرفته و احتمالا سنگربان اول این تیم در جام جهانی روسیه خواهد بود. مانوئل نویر در 2 جام جهانی 2010 و 2014 در مجموع در 7 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده و با 4 کلین شیت دیگر در تاریخ جام های جهانی رکورددار خواهد شد.
تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی یک پله صعود کرد. در رده بندی جدید فدراسیون جهانی والیبال تیم ملی ایران با 98 امتیاز و یک پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در مکان یازدهم جهان قرار گرفت.ایران 40 امتیاز از ب عنوان چهارمی لیگ جهانی والیبال، 30 امتیاز، از قهرمانی قاره آسیا در سال 2013، 19 امتیاز، از مسابقات قهرمانی جهان سال 2010 و 9 امتیاز از جام جهانی 2011 گرفت و در مجموع با ب 98 امتیاز، تیم یازدهم جهان و تیم نخست آسیا در رنکینگ جهانی است.در این رده بندی برزیل با 345 امتیاز، روسیه با 330 امتیاز، ایتالیا با 288 امتیاز، با 226 امتیاز، لهستان با 200 امتیاز، صربستان با 192 امتیاز، کوبا با 175 امتیاز، بلغارستان با 170 امتیاز، آرژانتین با 166 امتیاز وآلمان با 123 امتیاز، اول تا دهم هستند.
سلطانی فر: شهرستان گناباد با ثبت جهانی قنات قصبه در جهان مطرح می شود گناباد-خبرگزاری مهر: رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور از پیگیری این سازمان برای ثبت جهانی قنات قصبه خبر داد و گفت: امیدواریم با ثبت جهانی قنات قصبه گناباد این شهرستان در دنیا مطرح شده و اعتبارات مختلفی به این شهرستان اختصاص یابد.


تحقیق جنگ جهانی اول
تحقیق-جنگ-جهانی-اول تحقیق در مورد جنگ جهانی اول، در قالب word و در 34 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: جنگ جهانی اول (با نام‌های جنگ جهانگیر یکم، نخستین جنگ جهانی، جنگ بزرگ و جنگ برای پایان همه جنگ ها نیز شناخته می‌شود) یک نبرد جهانی فایلتحقیق جنگ جهانی اول
تحقیق-جنگ-جهانی-اول تحقیق در مورد جنگ جهانی اول، در قالب word و در 34 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: جنگ جهانی اول (با نام‌های جنگ جهانگیر یکم، نخستین جنگ جهانی، جنگ بزرگ و جنگ برای پایان همه جنگ ها نیز شناخته می‌شود) یک نبرد جهانی فایل

آرازبسکت-تیم ملی بسکتبال ایران با سه پله صعود در رده بندی جهانی جایگاه هفدهم را به خود اختصاص داد.
پس از رقابت های جام جهانی 2014 بسکتبال که با قهرمانی به پایان رسید، فدراسیون جهانی رنکینگ جدید تیم ها را اعلام کرد.بر این اساس تیم ملی کشورمان که در جام جهانی هم حضور داشت و با 4 باخت و یک برد به کار خود پایان داد، در این رده بندی سه پله صعود کرده و با 99.2 امتیاز، رده 17 جهان را به خود اختصاص داده است. ، اسپانیا و آرژانتین به ترتیب مقام های اول تا سوم رده بندی را از آن خود کرده اند. چینی ها که در جام جهانی حضور نداشتند، تیم اول آسیا در رده بندی محسوب می شوند و با 2 پله سقوط در رده 14 جهان قرار گرفته اند. کره جنوبی هم با 4 پله صعود در رده 27 جهان ایستاده است.
روز 21 سپتامبر (مصادف با 30 شهریور ماه) در راستای برقراری صلح ، امنیت و حقوق برابر ملت ها ،از سوی سازمان ملل متحد روز جهانی صلح نامگذاری شده است.
مجمع جهانی صلح ی همایش روز جهانی صلح 2018 را برگزار می کند
برای گرامیداشت این روز مجمع جهانی صلح ی همایشی تحت عنوان” همایش روز جهانی صلح 2018” را مورخ 3 مهرماه 1397 با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو،باغ موزه دفاع مقدس ، وزارت دادگستری و سازمانهای دیگر و با حضور شمندان و مسئولین کشور درباغ کتاب تهران برگزارمی نماید. ادامه مطلب...
پوستر جام جهانی 2018 روسیه رو نمایی شد جام جهانی 2014 برزیل با قهرمانی تیم ملی آلمان به پایان رسید تا جشن یک ماهه فوتبال دوستان جهان به پایان برسد. در حالی که بیش از 1400 روز تا آغاز جام جهانی روسیه باقی مانده است، فیفا و مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه پوسترهای ای میزبان جام جهانی را رونمایی د تا علاقمندان از همین حالا در تب و تاب جام جهانی روسیه قرار گیرند.

جام جهانی روسیه در یازده شهر این کشور برگزار می شود. ای یکاترینبرگ، کازان، کراسنودار، کالینینگراد، مسکو ، نیژنی ، نووگرود، روستف، سن پترزبورگ، سامارا، سوچی، ولووگراد و سارانسک برگزار خواهد شد.
ورزش سه
مجموعه: اس ام اس های جالب
 
اس ام اس روز جهانی چپ دست ها, تبریک روز جهانی چپ دست
اس ام اس چپ دست ها
 
دوستان عزیز چپ دست :
روز جهانی باهوش ترین،خلاق ترین، هنرمند ترین اقلیت جهان، انیکه قلبشون به قلمشون نزدیکتره مبارک 
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
اس ام اس روز جهانی چپ دست ها
 
روز جهانی چپ دست مبارک 
دلیل نامگذاری این روز ، انتقاد از این است که تمامی ابزارها و امکانات برای راست دست ها طراحی شده اند و چپ دست ها را مجبور به کاربرد از دست راست می کنند !
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
تبریک روز جهانی چپ دست
 
افراد چپ دست، اغلب نیم کره راست فعال تری دارند و به همین سبب حس زیبایی شناختی آنان بیشتر است!
13 آگوست، روز جهانی چپ دست ها مبارک
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
روز جهانی چپ دست
 
با "چپ"  مینویسم
اما.....
"راست"
13 august  
روز جهانی چپ دست ها مبارک
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
روز جهانی چپ دست ها
 
احتمال نابغه بودن چپ دست ها بیشتر است – 20 درصد اعضای mensa ( انجمن افراد باهوش) چپ دست هستند.
بله دیگه ما اینیم هم باهوش هم هنرمند
روز جهانی چپ دست ها مبارک
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
اس ام اس روز چپ دست
 
روز جهانی باهوش ترین و خلاق ترین و هنرمند ترین اقلیت جهان مبارک باد
بله درست حدس زدید امروز روز جهانی چپ دست هاست
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
روز چپ دست ها
 
چپ دست ها در رویارویی با هیجانات بهتر از همتایان راست دست خود هستند، به این دلیل به طور ذاتی در بازی های ویدئویی عملکرد خوبی دارند.
روز جهانی چپ دست ها مبارک
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
اس ام اس چپ دست ها
 
چپ‌دست‌ها دلی پاک و روحی زیبا دارند 
روز جهانی چپ‌دست‌ها روز بهترین‌ها مبارک
 
روز جهانی چپ دست, اس ام اس روز چپ دست
روز جهانی چپ دست ها
 
افراد چپ دست دارای تفکر واگرای بهتری هستند یعنی توانایی ارائه ی راه حل های بهتر و بیشتری را برای حل مسئله دارند.
روز جهانی چپ دست ها مبارک
 
گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

آهنگ مهدی جهانی من دلم تنگه


آهنگ جدید مهدی جهانی من دلم تنگه با بهترین کیفیت mp3 320 + متن آهنگ و پخش آنلاین با کیفیت 128
new by mehdi jahani – man delam tange with text and s on 20
مهدی جهانی من دلم تنگه
مورینیو: انگلیس می تواند قهرمان جام جهانی روسیه شود
مورینیو-انگلیس-می-تواند-قهرمان-جام-جهانی-روسیه-شود
وبسایت رسمی برنامه نود - ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد اذعان کرد که انگلیس پتانسیل قهرمانی و موفقیت در جام جهانی 2018 روسیه را دارد. 
به گزارش وبسایت نود، سه شیر ها در گروه g جام جهانی با تونس، پاناما و بلژیک هم گروه است. از باشگاه منچستریونایتد جسی لینگارد، اشلی یانگ، فیل جونز و مار رشفورد در تیم ملی انگلیس حضور دارند.
به نقل از وبسایت fourfourtwo، مورینیو در مصاحبه ای گفت:
فکر می کنم که آن ها می توانند قهرمان جام جهانی شوند. بازیکنان جوان و با تجربه ای در اختیار دارند. آن ها در سخت ترین لیگ دنیا بازی می کنند. تمام بازیکنان در بهترین تیم ها بازی می کنند. همه سابقه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را دارند. پس بله می توانم بگویم که آن ها توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارند.
تیم ملی فوتبال آلمان پس از 24 سال قهرمان جام جهانی شد. تیم های ملی آرژانتین و آلمان از ساعت 23:30 یکشنبه شب در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند تا فینال جام جهانی 2014 را برگزار کنند. این دیدار در پایان 90 دقیقه بدون گل به پایان رسید و ماریو گوتسه با گلی که در دقیقه 113 به ثمر رساند باعث شد آلمان یک بر صفر پیروز شود و چهارمین ستاره روی پیراهن آلمان نقش ببندد.
آهنگ جدید مهدی جهانی شدی دیوونه

آهنگ غمگین و احساسی مهدی جهانی? ترانه ای بسیار زیبا و شنیدنی ? تراک شدی دیوونه از مهدی جهانی ? همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
new song by mehdi jahani shodi divone with excellent quality & text in 20seda
mehdi jahani shodi divone tanha آهنگ جدید مهدی جهانی شدی دیوونه
آهنگ جدید مهدی جهانی شدی دیوونه
آهنگ جدید مهدی جهانی شدی دیوونه

آهنگ غمگین و احساسی مهدی جهانی? ترانه ای بسیار زیبا و شنیدنی ? تراک شدی دیوونه از مهدی جهانی ? همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
new song by mehdi jahani shodi divone with excellent quality & text in 20seda
mehdi jahani shodi divone tanha آهنگ جدید مهدی جهانی شدی دیوونه
آهنگ جدید مهدی جهانی شدی دیوونه
تیم ملی کلمبیا در جام جهانی برزیل عملکرد خوبی داشت و توانست بازی های خوبی را به نمایش بگذارد.

جیمز رودریگس با 6 گل زده به عنوان آقای گل جام جهانی لقب گرفت و جایزه کفش طلا را به خود اختصاص داد.

فهرست برترین گ نان جام جهانی برزیل:

جیمز رودریگز (کلمبیا) – 6 گل

توماس مولر (آلمان) – 5 گل

لیونل مسی (آرژانتین) – نیمار (برزیل) – روبین فان پرسی (هلند) – 4 گل

جام جهانی 2014 با بیش از سه میلیون تماشاگر پس از 1994 بیشترین تعداد تماشاگر را در تاریخ این رقابت ها به نام خود ثبت کرد. پرونده جام جهانی برزیل با قهرمانی ژرمن ها بسته شد. این تیم بدون ش ت در دیدار نهایی موفق شد با گل ماریو گوتسه جام قهرمانی را به خانه ببرد. فیفا پس از پایان جام جهانی تعداد دقیق تماشاگران حاضر در این رقابت ها را اعلام کرد. بر مبنای آمار ارائه شده از سوی فیفا جام جهانی برزیل سه میلیون و 429 هزار و 873 تماشاگر داشته است که پس از جام جهانی 1994 بیشترین میزان تعداد تماشاگر بوده است. جام جهانی سه میلیون و 587 هزار و 538 نفر تماشاگر داشته است. میانگین تماشاگر در جام جهانی 2014 برزیل 53 هزار نفر در هر بازی بود. این در حالی است که میانگین تماشاگر در جام جهانی 68 هزار تماشاگر برای هر بازی بود. فیفا همچنین اعلام کرد در جام جهانی 2014 برزیل عکاسان 45 میلیون ع گرفتند که این آمار در تاریخ بی سابقه است. دیگر آمارهای جالب جام جهانی از دید فیفا - بیش از یازده میلیون درخواست برای بلیت های جام جهانی برزیل - 64 درصد از یداران بلیت های جام جهانی برزیلی و 36 درصد خارجی بودند. - بیش از 300 تن لوازم به همراه 32 تیم حاضر در جام جهانی بود. - بیش از 500 ساعت پرواز داخلی در برزیل برای 32 تیم حاضر. - حضور تقریبا 18 هزار مسافر و گردشگر در کشور برزیل - 492 متر مربع چمن برای نگه داری از زمین های مسابقه - بیش از دو هزار لیتر رنگ برای خط کشی زمین - بیش از دو هزار حوله برای بازیکنان و داوران - حضور بیش از 16 هزار رو مه نگار و خبرنگار در جام جهانی 2014 برزیل
تیموریان و پولادی جزء100بازیکن برتر جام جهانی پایگاه اینترنتی "بلیچر ریپورت" مانوئل نویر را بهترین بازیکن جام جهانی بیستم معرفی کرد. این پایگاه همچنین در فهرست 100 بازیکن برتر جام جهانی نام دو بازیکن ایرانی را قرار داده است.
مجموعه: کارت پستال و تصاویر متحرک
 
افراد چپ دست دارای تفکر واگرای بهتری هستند یعنی توانایی ارائه ی راه حل های بهتر و بیشتری را برای حل مسئله دارند.
 
روز جهانی چپ دست ها مبارک
 
کارت پستال روز جهانی چپ دست ها, روز جهانی چپ دستان
تصاویر روز جهانی چپ دست ها, روز جهانی چپ دست ها
کارت پستال های روز چپ دست ها
 
تبریک روز جهانی چپ دست, ع های تبریک روز جهانی چپ دست
کارت پستال های روز چپ دست ها, پوسترهای روز چپ دست ها
ع های روز جهانی چپ دستان
 
روز جهانی چپ دستان, ع های روز جهانی چپ دستان
روز جهانی چپ دست ها, کارت پستال روز جهانی چپ دست ها
ع نوشته های روز جهانی چپ دست
 
تبریک روز جهانی چپ دست, تبریک روز جهانی چپ دست
ع های تبریک روز جهانی چپ دست, کارت پستال های روز چپ دست ها
کارت پستال روز جهانی چپ دست ها
 
کارت پستال های روز چپ دست ها,روز جهانی چپ دست ها
پوسترهای روز چپ دست ها,تصاویر روز جهانی چپ دست ها
روز جهانی چپ دست ها
 
گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته
پاو وینت درس 7 جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت درس 7 جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت درس جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت درس هفتم جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم
درس هفتم جامع? جهانی
در هر دور? تاریخی، جوامع مختلف و شبکه روابط میان آنها، جامع? جهانی را می سازد.
جامعة جهانی براساس ویژگی های فرهنگی و قدرت تأثیرگذاری جوامع مختلف، ح های متفاوتی به خودمی گیرد.
هنگامی که یک فرهنگ در سطح جهانی غالب باشد، به میزانی که آن فرهنگ، ویژگی های مطلوب یک فرهنگ جهانی را داشته باشد، جامع? جهانی از انسجام برخوردارخواهد بود. اگر فرهنگ یا فرهنگ های غالب و اثرگذار،فاقد ویژگی های مطلوب باشند، جامع? جهانی با چالش ها و تضاد های درونی مواجه خواهد شد. فرهنگ سلطه،جامع? جهانی را به بخش های مرکز و پیرامون تقسیم میک?ند؛ کشور های پیرامون را به مرکز وابسته می سازد وزمین? ستیز و چالش میان آنها را ایجاد میکند.
جامعه جهانی, درس جامعه جهانی جامعه شناسی2, پاو وینت درس 7 جامعه شناسی 2 علوم انسانی, پاو وینت درس 7 جامعه شناسی2 یازدهم انسانی, پاو وینت درس جامعه جهانی جامعه شناسی پایه یازدهم, پاو وینت های درس 7 جامعه شناسی 2 علوم انسانی, درس 7 جامعه جهانی, درس 7 جامع? جهانی جامعه شناسی پایه یازدهم, درس جامعه جهانی جامعه شناسی2, درس هفتم جامعه جهانی جامعه شناسی2, درس هفتم جامع? جهانی, پاو وینت جامعه جهانی جامعه شناسی, پاو وینت درس 7 جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت درس 7 جامعه جهانی جامعه شناسی2یازدهم, پاو وینت درس 7 جامعه شناسی2 پایه یازدهم علوم انسانی, پاو وینت درس 7 جامعه شناسی2 یازدهم رشته علوم انسانی, پاو وینت درس 7 کتاب جامعه شناسی2, پاو وینت درس جامعه جهانی جامعه شناسی 2, پاو وینت درس جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت درس هفتم جامعه جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت درس هفتم جامعه شناسی 2 رشته علوم انسانی, پاو وینت درس هفتم جامعه شناسی 2 پایه دوم انسانی, پاو وینت درس هفتم جامعه شناسی 2 یازدهم علوم انسانی درس جامعه جهانی, پاو وینت درس هفتم جامعه شناسی پایه یازدهم
 
لینک فایل

اگر مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را دنبال می کنید باید از تاریخ دقیق، روز و ساعت برگزاری مسابقات مختلف در مرحله گروهی، یک هشتم، یک چهارم و دیدار رده بندی و فینال جام جهانی اطلاعات دقیق داشته باشید.

برنامه بازی های تیم فوتبال ایران در جام جهانی 2018

نخستین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه در روز 15 ژوئن یا 25 داد 97 ساعت 18:30 در ورزشگاه سنت پترزبورگ در برابر مراکش است.
دومین دیدار تیم ایران در تاریخ 20 ژوئن یا 30 داد و ساعت 21:30 در ورزشگاه کازان در مقابل تیم اسپانیا است.
آ ین بازی تیم ایران در ساعت 21:30 روز 25 ژوئن یا 4 تیر در سارانسک در مقابل تیم پرتغال می باشد.

برنامه کامل بازی های جام جهانی 2018 روسیه
برنامه بازی های جام جهانیبرنامه بازی های جام جهانی 2018 روسیه

 فدراسیون جهانی فوتبال به خاطر آنخل ماریا ویار ممکن است اسپانیا را از جام جهانی ا اج کند. ادامه مطلب...
مسابقات جهانی والیبال ساحلی کیش
مسابقات جهانی هر ساله برگزار خواهد شد  که به دلیل آب و هوای مناسب کیش امسال هم مسابقات جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش افتتاح می شود این مسابقات به دلیل جذ ت و سختی های خود بسیار دیدنی است. والیبال ساحلی یکی از ورزش های سخت است که شما باید در شن بازی کنید و جمله رشته های مشکل می باشد. ادامه مطلب...
شما هم موفق به دیدن مراسم اختتامیه جام جهانی نشده اید؟ نگران نباشید ما در این نوشتار از های به بررسی و تحلیل  مراسم اختتامیه جام جهانی 2018 پرداخته ایم . شما می توانید به راحتی و کمترین حجم، بالاترین کیفیت  اختتامیه جام جهانی 2018 را دریافت کرده و این مراسم را با دقت ببینید. برای استفاده راحت تر شما عزیزان لینک هایی را قرار داده ایم که می توانید از این طریق مراسم مراسم اختتامیه جام جهانی روسیه را کنید.
در ادامه لینک های مورد نیازتان را بررسی کنید :
مراسم اختتامیه جام جهانی 2018

مراسم اختتامیه جام جهانی روسیه

بازی اختتامیه جام جهانی

مراسم اختتامیه جام جهانی 2018 بدون سانسور

مراسم اختتامیه جام جهانی 2018 بدون سانسور

 
ادامه مطلب...


تحقیق جهانی شدن و گفتگوی تمدن ها
تحقیق-جهانی-شدن-حقوق-بشر-و-گفتگوی-تمدن-ها تحقیق با موضوع جهانی شدن و گفتگوی تمدن ها، در قالب word و در 23 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: در این تحقیق تلاش شده است که جهانی شدن و آثار مثبت و منفی ناشی از آن بر مطرح گردد و گفتگوی تمدن ها به فایل

اسامی برترین های لیگ جهانی والیبال اسامی برترین های لیگ جهانی والیبال 2014 اعلام شد. -------------------------------------------------------------------------------- در پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014، قهرمان شد و برزیل در جایگاه دوم قرار گرفت. ایتالیا میزبان هم توانست مدال برنز را به خود اختصاص دهد. تیم ملی والیبال ایران هم توانست عنوان چهارمی را به خود اختصاص دهد. به نقل از فارس، در پایان این دوره از مسابقات اسامی برتری بازیکنان به شرح زیر اعلام شد: بهترین دریافت کننده: تیلور ساندر از و لوکارلی از برزیل بهترین م ع: دیوید لی از و لوکاس از برزیل بهترین لیبرو: سالواتروه روسینی از ایتالیا بهترین : سعید معروف از ایران بهترین اسپکر: والاس دسوزا از برزیل ارزشمندترین بازیکن: تیلور ساندر از


پاو وینت 60 قانون جهانی موفقیت
پاو وینت-60-قانون-جهانی-موفقیت پاو وینت 60 قانون جهانی موفقیت، در قالب ppt و در 61 اسلاید، قابل ویرایش. توضیحات: این پاو وینت در 60 صفحه، شامل 60 قانون جذب و موفقیت برای ارائه در تمام سطوح تحصیلی می باشد فایل


پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت درس10جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی
پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت درس دهم جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت درس جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم
پاو وینت جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم
درس دهم 10
جنگ ها و تقابل های جهانی
قرآن کریم دو نوع جامعه را در مقابل هم توصیف میکند؛جامعه ای که هرگونه ستیزه و نزاع ناشی از خون، نژاد، طبقه، ملیّت، جغرافیا و … را از بین می بردو همة بشر رابر مدار آرمانی حقیقی و اصیل جمع می کند.
«و همانا این است امت شما، یک امت واحد و منم پروردگار شما»(مؤمنون: 52)
جامعه ای که به گروه ها و دسته های پراکنده و متخاصم تجزیه میشود؛امکانات گروهی آن پراکنده می شودو ظرفیت ها و نیروهای آن نابود می گردد.
درس پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی2, پاو وینت درس 10 جامعه شناسی 2 علوم انسانی, پاو وینت درس 10 جامعه شناسی2 یازدهم انسانی, پاو وینت درس جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت درس پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی پایه یازدهم, پاو وینت های درس 10 جامعه شناسی 2 علوم انسانی, درس 10 پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم, درس دهم 10 جنگ ها و تقابل های جهانی, درس دهم پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی2, درس پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی2, پاو وینت جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت جنگ ها و تقابل های جهانی کتاب جامعه شناسی یازدهم انسانی, پاو وینت درس 10 جامعه شناسی2 پایه یازدهم علوم انسانی, پاو وینت درس 10 جامعه شناسی2 یازدهم رشته علوم انسانی, پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت درس 10 پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی, پاو وینت درس 10 کتاب جامعه شناسی2, پاو وینت درس دهم جامعه شناسی 2 رشته علوم انسانی, پاو وینت درس دهم جامعه شناسی 2 پایه دوم انسانی, پاو وینت درس دهم جامعه شناسی 2 یازدهم علوم انسانی درس پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم, پاو وینت درس دهم جامعه شناسی پایه یازدهم, پاو وینت درس دهم پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی2یازدهم, پاو وینت درس پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی 2, پاو وینت درس10جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی, پاو وینت پاو وینت درس 10 جنگ ها و تقابل های جهانی جامعه شناسی یازدهم جامعه شناسی
 
لینک فایل
آهنگ علیشمس مهدی جهانی ای جونم

هم اکنون آهنگی زیبا و شنیدنی ? ترانه ای جونم از علیشمس مهدی جهانی ? همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
new song by alishmas ft mehdi jahani ey jonam with excellent quality & text in 20seda
alishmas ft mehdi jahani ey jonam tanha آهنگ علیشمس مهدی جهانی ای جونم
آهنگ علیشمس مهدی جهانی ای جونم
تیم ملی فوتبال ایران برای صعود به جام جهانی و دومین تجربه خود دیدارهای دشواری را پشت سر گذاشت و در روزی که ی انتظار پیروزی و صعود ایران به جام جهانی را نمی کشید با خلق حماسه در ورزشگاه« آدلاید» شهر ملبورن استرالیا مجوز حضور در فرانسه را دریافت کرد. تیم ایران در مرحله اول با ب 5 پیروزی و یک تساوی قاطعانه به مرحله دوم راه یافت و با پیروزی 17 بر صفر در برابر مالدیو رکورد کم نظیری را از خود در فوتبال به جا گذاشت. تیم ایران مرحله دوم را نیز با اقتدار آغاز کرد و در اولین دیدار خود و در کشور چین تیم ملی این کشور را با 4 گل ش ت داد. بازیکنانی چون مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، علی ، خداداد عزیزی و... در این سال در دوران اوج خود بودند. ولی نزول تیم ایران، به خصوص در دیدارهای دور برگشت و ش ت در برابر عربستان و قطر باعث شد تا ایران برای صعود به جام جهانی در بازی پلی اف قاره آسیا در ورزشگاه « جوهربارو» ما ی در برابر تیم ملی ژاپن قرار گیرد. تیم ملی ایران با وجود گ نی عزیزی و 3 گل در برابر ژاپن دریافت کرد تا تنها یک بخت و آن هم دیدار در برابر قاره اقیانوسیه را پیش رو داشته باشد. تساوی در برابر این تیم در باعث شد تا کمتر ی به صعود تیم ایران به جام جهانی 98 فرانسه امیدوار باشد، ولی گل دقایق پایانی خدادادعزیزی باعث شد تا ایرانی ها دومین حضور خود در جام جهانی را جشن بگیرند و پس از این حضور بود که دروازه های فوتبال اروپا به روی بازیکنان ایرانی گشوده شد. برتری در برابر ، ارائه بازی های تماشایی در برابر یوگسلاوی و قبول تنها یک گل از این تیم و ش ت در برابر آلمان خاطره خوبی را از خود از این جام برجا گذاشت. راهی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 1998 فرانسه خاطرات زیادی را در اذهان ایرانی ها خلق کرد، به طوری که بعد از گذشت یک دهه همچنان فوتبال دوستان با مرور خاطرات آن روزها خوشحال می شوند. غلبه بر استرالیا و صعود حماسه ای به جام جهانی و همگروه شدن با تیم های ملی آلمان، و یوگسلاوی بیش از پیش برخاطره انگیز بودن مسابقات جام جهانی در فرانسه قوت بخشید.