شمع گل قورباغه

پرورش و تولید گوشت قورباغه,پرورش و تکثیر قورباغه,پروش انواع قورباغه,پرورش قورباغه,انواع قورباغه,مجوز پرورش قورباغه,صادرات قورباغه,غذای قورباغه,پوست قورباغه,گوشت قورباغهپرورش و تولید گوشت قورباغه,پرورش و تکثیر قورباغه,پروش انواع قورباغه,پرورش قورباغه,انواع قورباغه,مجوز پرورش قورباغه,صادرات قورباغه,غذای قورباغه,پوست قورباغه,گوشت قورباغه 09306131008
هر قورباغه تقریباً بین 2 تا 3 کیلوگرم گوشت دارد، به این ترتیب فروش و صادرات هر قورباغه می تواند به صورت میانگین بین 100 تا 120 هزار تومان ارزش افزوده داشته باشد.

مارها قورباغه ها را میخوردند و قورباغه ها غمگین بودند و به لَک لَک ها شکایت بردند...
لَک لَک ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند...
لَک لَک ها گرسنه ماندند و شروع به خوردن قورباغه ها د .
قورباغه ها دچار اختلاف دیدگاه شدند ، عده ای از ان ها با لک لک ها کنار امدند و
خواستار بازگشت مارها شدند ...
مارها ، بازگشتند و همپای لَک لَک ها شروع به خوردن قورباغه ها د .
حالا دیگر قورباغه ها متقاعد شده اند که برای خوردن به دنیا امده اند...
تنها یک مشکل برای ان ها حل نشده باقی مانده است ، اینکه :
نمی دانند توسطِ دوستشان خورده می شوند یا دشمنشان.
رکنا:قورباغه‭ ‬بنفش‭ ‬هندی‭(purple frog) ‬ با‭ ‬داشتن‭ ‬ظاهری‭ ‬عجیب،‭ ‬اکثر‭ ‬عمر‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬در‭ ‬زیر‭ ‬زمین‭ ‬می گذراند‭. ‬قورباغه‭ ‬بنفش‭ ‬هندی‭ ‬به‭ ‬قورباغه‭ ‬بینی‭ ‬خوکی‭ ‬نیز‭ ‬نامیده‭ ‬شده‭ ‬و‭…
قورباغه : زندگی شاید همین است!! چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند بقیه قورباغه ها درکنار گودال جمع شدند و وقتی که عمق گودال را دیدند به آن دو قورباغه گفتند : دیگر چاره ای نیست شما بزودی خواهید مرد. دو قورباغه این حرفها را نادیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباعه های دیگر به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید چون نمی توانید از گودال خارج شوید به زودی خواهید مرد . بالا ه یکی از قورباغه ها تسلیم گفته های قورباعه های دیگر شد و دست از تلاش برداشت. او لحظاتی بعد مرد. اما قورباغه دیگر با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد. بقیه قورباغه ها فریاد می زدند که دست ازتلاش بردارد اما او با توان بیشتری تلاش کرد عاقبت از گودال خارج شد. وقتی از گودال بیرون آمد ، بقیه قورباغه ها از او پرسیدند مگر تو حرف های مار را نشنیدی؟ قورباغه نگاهی پر از غرور به آنها انداخت و حرفی نزد .دوباره پرسیدند ؟ بازجو نداد. بعد معلوم شد که قورباغه ناشنواست! در واقع او درتمام مدت فکر می نمود که دیگران او را تشویق می کنند!!
✅عنوان کتاب : قورباغه را قورت بده نویسنده : برایان تریسی 21 روش رهایی از تنبلی و انجام کار بیشتر در زمان کمتر #کتاب کتاب قورباغه را قورت بده
حجم: 445 کیلوبایت
توضیحات: کتاب قورباغه را قورت بده
قورباغه درشتی لب برکهای نشسته بود و آواز میخواند، عقربی پیش قورباغه آمد، سلام بالابلند و گرم و نرمی کرد و گفت: «رفیق میخواهم خواهشی از تو م آیا انجامش میدهی»؟ قورباغه گفت:«اگر شدنی باشد با کمال میل و رغبت انجامش میدهم» عقرب گفت: «از قضا ی که میتواند خواهشم را انجام بدهد تو هستی» قورباغه گفت: «حالا بگو ببینم چه باید م»؟ عقرب گفت: «لانه من آن طرف این برکه است و خودت میدانی من نمیتوانم در آب بروم تا به لانهام برسم مرا کول کن و از آب بگذران»

قورباغه گفت: «آ برادر تو نیش زهرآگین داری، آمدیم ترا کول تا از آب بگذرانم تو هم مستیت کشید که نیشی به این تن نازک من بزنی آن وقت چه کنم؟» عقرب گفت: دارم از این حرفت تعجب میکنم، آ رفیقجان چطور ممکن است تو به من خوبی کنی و من عوض این خوبی به تو نیش بزنم. نه، نه، این خیال را نکن!» قورباغه گفت: «بسیار خب، سوارم شو»

عقرب سوار شد و قورباغه داخل آب رفت و شناکنان داشت میرفت که عقرب نیش خودش را زد، قورباغه گفت: «دیدی که به قولت وفا نکردی!» نیش دوم را زد که قورباغه رفت زیر آب پس از مدتی سرش را بیرون آورد و گفت: «رفیق چطوری؟» عقرب گفت: «رفیق نزدیک بود خفه بشوم» قورباغه گفت: «عیب ندارد! رفتن زیر آب نه از غرض است ترک عادت موجب مرض است»

عقرب گفت: «رفیق! زدن نیش من نه از ره کین است اقتضای طبیعتم این است» نیش سوم را که زد، قورباغه زیر آب رفت، ماند و ماند تا عقرب خفه شد .
قورباغه شیشه ای، این جاندار گرمسیری پوستی بسیار شفاف دارد به نحوی که تمام اندام های حیاتی از زیر آن مشخص است. البته توضیحات ما مرتبط با قسمت زیرین بدن قورباغه است و پشت و سایر قسمت ها مخلوطی از انواع سایه های رنگ سبز را دارد.
تعدادی قورباغه در جنگل می گشتند که ناگهان دو تا از آنها درون گودالی افتادند. تمام قورباغه های دیگر دور گودال جمع شدند. وقتی دیدند گودال چقدر عمیق است، به قورباغه های نگون بخت گفتند که هرگز نمی توانند از آن خارج شوند. دو قورباغه به حرف های آنها اهمیتی ندادند و سعی د از گودال بیرون بجهند.
قورباغه های دیگر همچنان به آنها می گفتند که تلاش شان بیهوده است و هرگز نمی توانند از آن گودال خارج شوند. بالا ه، یکی از قورباغه ها به حرف سایر قورباغه ها گوش داد و دست از تقلا برداشت. او افتاد پایین و مرد. دوباره جمعیت قورباغه ها سر قورباغه دیگر فریاد می کشیدند که دست از تلاش بردارد و بمیرد. اما او کمی بیشتر پرید و بالا ه موفق شد از گودال بیرون بجهد.
وقتی بیرون آمد، قورباغه های دیگر از او پرسیدند: «چرا به پ ادامه دادی؟ مگر صدای ما را نمی شنیدی؟» قورباغه به آنها گفت که گوشش کمی سنگین است و تقریباً ناشنوا است. او تمام مدت فکر می کرد آنها داشتند تشویقش می د.
قورباغه سنگین بعد از زیاد خوردن نتوانست خود را روی شاخه نگه دارد.
کشف اولین قورباغه با پوست فلورسنت
زیست شناسان موفق به کشف گونه‌ای از قورباغه درختی شدند که از خود نور منتشر می‌کند. 
تصاویر قورباغه های مینیاتوری هفت گونه قورباغه مینیاتوری متعلق به گهات غربی هندوستان، رشته کوهی در طول ساحل غربی شبه جزیره هندوستان، به تازگی به خانواده دوزیستان اضافه شده اند. این قورباغه ها به نژاد نایچوبیپری (nyctibatrachus) یا قورباغه های شب تعلق دارند که طی یک بررسی پنج ساله در این شبه جزیره کشف شده اند. چهار مورد از این گونه ها در میان کوچک ترین قورباغه های ... نوشته تصاویر قورباغه های مینیاتوری ؛ از کوچک ترین گونه های جانوری جهان اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
فرشته طائ ور تهیه کننده « قورباغه» از آغاز برداری این اثر تا ۱۰ روز آینده خبر داد.
زیست شناسان موفق به کشف گونه ای از قورباغه درختی شدند که از خود نور منتشر می کند.
سح بچه قورباغه حس پرآشوب است. اما دلیل این وضعیت یک مسئله بیشتر نیست: ستاره زایی!
نخستین قورباغه فلورسنت دنیا در آرژانتین کشف شد. این قورباغه زیر نور مادون بنفش به رنگ سبز روشن می درخشد.
گسترش جغرافیایی قورباغه ( جنس رانا )
این جنس در اکثر دنیا پراکندگی دارد و گونه جهان شمول آن ، رانا ریدیبوندوس است و از نظر تجاری گونه ای بسیار مهم محسوب می شود و در ایران نیز این گونه بومی بوده که طول آن تا 17 سانتی متر و وزن قورباغه بالغ حداکثر تا 500 گرم می رسد .
سح گسیلشی غبارآلود بچه قورباغه در فاصله ی ۱۲۰۰۰ سال نوری از زمین، در صورت فلکی شمالی ارابه ران جای دارد.
همشهری آنلاین: چهار گونه قورباغه کوچک جدید که از ناخن شست دست نیز کوچکترند، در جنگل های هندوستان کشف شده اند.
همشهری آنلاین: فرشته طائ ور تهیه کننده « قورباغه» از آغاز برداری این اثر تا ۱۰ روز آینده خبر داد.
بچه ها شوخی شوخی به قورباغه ها سنگ می زدند، قورباغه ها جدی جدی می مردند

می گن اگر قورباغه ای رو در آب جوش بندازید تا بپزه قورباغه به محض افتادن در آب به خودش می گه: "خیلی داغه. باید بپرم بیرون." و جونشو ورمیداره و می پره بیرون. اما اگه همون قورباغه روتو آب سرد بزارید و شعله اوجاق رو کم بزارید قورباغه به خودش می گه "آخیش داره دمای آب بهتره می شه" اما خودش متوجه نمی شه که کی آبپز شده. نکته: تغیرات تدریجی به وجود می یاد. شما یه دفعه چاق مریض یا پیر نمی شید. یه دفعه دوستاتونو یا همسرتونو از دست نمی دید. همش تدریجی اتفاق می افته. فکر کنید ببینید سر شما چی داره میاد یا شایدم اومده. # م بالایی
میدونستید قورباغه میتونه در تاریکی رنگ هارو هم ببینه؟ بیشتر مهره دارها 2 نوع سلول بینایی دارن. یکی رنگ هارو میبینه و اونیکی در نور کم اجازه میده حداقل راهمون رو پیدا کنیم. اما قورباغه ها برخلاف همه مهره دارها ظاهرا اینطور نیستن. بر اساس تحقیق دانشمندهای « لوند» سوئد مشخص شد ساختار سلول های بینایی قورباغه طوریه که این موجود در تاریکی مطلق - جایی که انسان هیچ چیزی نمیتونه ببینه - قادره همه رنگ هارو ببینه. حیوانات دیگه هم البته تحت شرایطی میتونن این قدرتو داشته باشن، اما مدلی که یک قورباغه تجربه میکنه کاملا خاص و منحصر به خودشه.
بازی کم حجم قورباغه گرسنه (برای کامپیوتر) starving frog pc game بازی starving frog (قورباغه گرسنه، یا اگر دقیق تر ترجمه کنیم قورباغه قحطی زده!) یکی از بازی های جدید و کم حجم برای کامپیوتر است. این بازی در سبک بازی های پازلی دسته بندی میشود. شما در این بازی باید هدایت قورباغه گرسنه را در دست بگیرید. در هر صفحه از بازی، یک برکه کوچک قرار دارد. قورباغه داستان ما در گوشه ای از تصویر بر روی یک سنگ نشسته است. و در گوشه دیگری از تصویر یک ه قرار دارد. شما باید با کمک ماوس، برگ های نیلوفر را بر روی آب بچینید تا قورباغه گرسنه بتواند از روی آنها رد شود و ه را بخورد! اما همه چیز هم به این سادگی ها نیست. پرنده های قورباغه خور در کمین شما هستند! بازی starving frog محیطی شاد و کارتونی دارد. به همین دلیل برای ک ن نیز بسیار مناسب است. البته مراحل بالاتر آن، حتی برای بزرگسالان هم سخت و سرگرم کننده خواهد بود.
آنجا که درخت بید به آب می رسد یک بچه قورباغه و یک کرم همدیگر را دیدند آن ها در چشم های ریز هم نگاه د... ...و عاشق هم شدند. کرم، رنگین کمان زیبای بچه قورباغه شد... و بچه قورباغه، مروارید سیاه و درخشان کرم... بچه قورباغه گفت: «من عاشق سرتا پای تو هستم» کرم گفت:« من هم عاشق سرتا پای تو هستم.قول بده که هیچ وقت تغییر نمی کنی...» بچه قورباغه گفت :«قول می دهم.» ولی بچه قورباغه نتوانست سر قولش بماند. او تغییر کرد. درست مثل هوا که تغییر می کند. دفعه ی بعد که آنها همدیگر را دیدند، بچه قورباغه دو تا پا درآورده بود. کرم گفت:«تو زیر قولت زدی» بچه قورباغه ماس کرد:« من را ببخش دست خودم نبود...من این پا ها را نمی خواهم... ...من فقط رنگین کمان زیبای خودم را می خواهم.» کرم گفت:« من هم مروارید سیاه و درخشان خودم را می خواهم. قول بده که دیگر تغییر نمیکنی.» بچه قورباغه گفت: «قول می دهم.» ولی مثل عوض شدن فصل ها دفعه ی بعد که آن ها همدیگر را دیدند، بچه قورباغه هم تغییر کرده بود. دو تا دست درآورده بود. کرم گریه کرد و گفت: «این دفعه ی دوم است که زیر قولت زدی.» بچه قورباغه ماس کرد:«من را ببخش. دست خودم نبود. من این دست ها را نمی خواهم... من فقط رنگین کمان زیبای خودم را می خواهم.» کرم گفت:« و من هم مروارید سیاه و درخشان خودم را... این دفعه ی آ است که می بخشمت.» ولی بچه قورباغه نتوانست سر قولش بماند. او تغییر کرد. درست مثل دنیا که تغییر می کند. دفعه ی بعد که آن ها همدیگر را دیدند، او دم نداشت. کرم گفت:«تو سه بار زیر قولت زدی و حالا دیگر دل من را ش تی.» بچه قورباغه گفت:« ولی تو رنگین کمان زیبای من هستی.» کرم گفت: «آره، ولی تو دیگر مروارید سیاه ودرخشان من نیستی.... خداحافظ...!» کرم از شاخه ی بید بالا رفت و آنقدر به حال خودش گریه کرد تا خوابش برد. یک شب گرم و مهت ، کرم از خواب بیدار شد.. آسمان عوض شده بود، درخت ها عوض شده بودند همه چیز عوض شده بود... اما علاقه ی او به بچه قورباغه تغییر نکرده بود. با این که بچه قورباغه زیر قولش زده بود، اما او تصمیم گرفت ببخشدش... بال هایش را خشک کرد. بال بال زد و پایین رفت تا بچه قورباغه را پیدا کند. آنجا که درخت بید به آب می رسد، یک قورباغه روی یک برگ گل نشسته بود. پروانه گفت:«بخشید شما مرواریدٍ...» ولی قبل ازینکه بتواند بگوید :«...سیاه و درخشانم را ندیدید؟» قورباغه جهید بالا و او را بلعید ، و درسته قورتش داد. حالا روزهاست قورباغه آنجا منتظر است و با شیفتگی به رنگین کمان زیبایش فکر می کند.... او همچنان منتظر است و نمی داند که کجا رفته....
کاربری در صفحه توئیتر خود قورباغه سبز رنگی را در صورت ترامپ نقاشی کرد که با استقبال بسیاری رو به رو شد.
محققان پس از پنج سال تحقیق ۷ گونه قورباغه جدید در رشته کوه گات غربی واقع در هند کشف کرده اند.
محققان موفق به کشف 4 گونه جدید از قورباغه های بسیار کوچک در هند شدند.
تصویر جالب نشنال جئوگرافی از موش گرفتار شده در دهان قورباغه آفریقایی
طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش
تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل
طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما
این مجموعه شامل:

پوستر های طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما

تابلوی نمایش طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما

مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما

این مستندات عنوان شده بر طبق آ ین بخش نامه طرح جابر می باشد.لینک :
طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما

طرح جابر با موضوع رشد قورباغه به همراه دفتر کار نما