شغل پردرآمد چاپ نایلون

مارچلو لیپی، عنوان دومین سرمربی پردرآمد فوتبال جهان در سال 2016 را به خود اختصاص داد.
پنج فوتبالیست پردرآمد جهان به شرح زیر هستند: رونالدو، مسی، نیمار، گرت بیل و لاوتزی.
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه در مورد وضعیت فهرست حذف یارانه د های پردرآمد گفت: امسال برای حذف این یارانه ها زیاد پیش نرفتیم و همان حدود ۴ میلیون نفر را حذف کردیم و برای ادامه راه هم طبق قانون عمل می کنیم.
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه در مورد وضعیت فهرست حذف یارانه د های پردرآمد گفت: امسال برای حذف این یارانه ها زیاد پیش نرفتیم و همان حدود ۴ میلیون نفر را حذف کردیم و برای ادامه راه هم طبق قانون عمل می کنیم.
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه در مورد وضعیت فهرست حذف یارانه د های پردرآمد گفت: امسال برای حذف این یارانه ها زیاد پیش نرفتیم و همان حدود ۴ میلیون نفر را حذف کردیم و برای ادامه راه هم طبق قانون عمل می کنیم.
قائم مقام تعاون،کار و رفاه اجتماعی می گوید: از سال گذشته تا کنون یارانه نقدی حدود ۵ میلیون نفر از گروهای پردرآمد حذف شده و شناسایی افراد متمکن از طریق بانکهای اطلاعاتی قوی صورت گرفته است.
اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه فرآیند حذف یارانه افراد پردرآمد شروع شده است، در عین حال گفت: تعداد حذف شدگان از لیست یارانه بگیران قابل ملاحظه نیست. به گزارش ایسنا، علی طیب نیا در اولین جلسه شورای گفت وگو در سال 94 که در اتاق بازرگانی برگزار می شد، درباره اخباری که مبنی بر حذف پنج د پردرآمد از لیست یارانه بگیران منتشر شده است، اظهار کرد: مسوولیت شناسایی و حذف افراد پردرآمد بر عهده وزارت رفاه است و این فرآیند آغاز شده، اما تعداد حذف شدگان تا به حال قابل ملاحظه نیست.
سال گذشته «آنجلینا جولی» مقام نخست این ج را به خود اختصاص داده بود و جایگاه «ساندرا بولاک» با درآمد ۱۴ میلیون دلار مقام هفتم بود. اما بخاطر بازی در علمی تخیلی «جاذبه» به کارگردانی «آلفونسو کوارون» توانست رقم دستمزدهای خود را به سه برابر سال گذشته برساند. پردرآمد ترین بازیگر زن سال 2014+ع
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه برخی نمایندگان به هیأت رییسه برای بررسی اهمال ت درباره حذف یارانه بگیران پردرآمد و ارجاع این نامه به کمیسیون متبوعش خبر داد.
http://data1.whicdn.com/images/54064263/original.jpgبه نقل از مجله بسکتبال رو عشقه بازیکنان لیگ بسکتبال حرفه ای در بین پردرآمدترین ورزشکاران جهان هستند.
به گزارش شفقنا ورزشی، وقتی صحبت از درآمد و دستمزد می شود، بازیکنان لیگ بسکتبال حرفه ای ، جزو برترین ها هستند. البته نکته جالب در این بین این است که لبران جیمز، فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در بین 5 بازیکن پردرآمد لیگ امسال قرار ندارد.

اسامی 25 بازیکن پردرآمد لیگ nba در فصل جاری را در ادامه مطلب بخوانید
نمایندگان مجلس از وجی قانون حذف افراد پردرآمد از لیست یارانه بگیرها رضایت ندارند.
جزئیات حذف یارانه افراد پردرآمد قائم مقام تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که تا پایان سال ۱۳۹۵ برنامه‌ای برای حذف یارانه نداریم، گفت: در صورتی که بنای حذف یارانه ی باشد قبل از آن پیامک اطلاع‌رسانی به فرد ارسال می‌شود. ابوالحسن فیروزآبادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۵ تصمیمی به حذف یارانه ی گرفته نشده و چنانچه قرار باشد یارانه افراد از جمله گروه‌های پردرآمد و ثروتمند حذف شود، قبل از آن حتما پیامک اطلاع‌رسانی به وی ارسال می‌شود. وی گفت: پس از ارسال پیامک به افراد فرصت داده می‌شود در موعد مقرر نسبت به ارائه‌ی مدارک خود اقدام کنند و چنانچه اثبات شود که فرد نیازمند و مستحق گرفتن یارانه است، یارانه وی همچنان برقرار خواهد بود. ادامه مطلب
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه برخی نمایندگان به هیأت رییسه برای بررسی اهمال ت درباره حذف یارانه بگیران پردرآمد و ارجاع این نامه به کمیسیون متبوعش خبر داد.
اختصاصی از نیک فایل مقاله بررسی جایگاه صنعت گردشگری در صنایع پردرآمد جهان با و پر سرعت .
مقاله بررسی جایگاه صنعت گردشگری در صنایع پردرآمد جهان
مقاله بررسی جایگاه صنعت گردشگری در صنایع پردرآمد جهان مقاله بررسی جایگاه صنعت گردشگری در صنایع پردرآمد جهان 5 ص فرمت word             صنعت گردشگری تا پایان دهه آینده در صدر ج صنایع پردرآمد جهان قرار می گیرد و انتظار می رود بیش از ۴۰ درصد اشتغال جهان را به خود اختصاص دهد. این صنعت با بخش های مختلف اقتصاد به طور مستقیم و غیر مستقیم در تعامل قرار دارد و با داشتن اثرات مثبت عمیق و متقابل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از بخش های حائز اهمیت و مهم به شمار می رود... صنعت گردشگری تا پایان دهه آینده در صدر ج صنایع پردرآمد جهان قرار می گیرد و انتظار می رود بیش از ۴۰ درصد اشتغال جهان را به خود اختصاص دهد. این صنعت با بخش های مختلف اقتصاد به طور مستقیم و غیر مستقیم در تعامل قرار دارد و با داشتن اثرات مثبت عمیق و متقابل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از بخش های حائز اهمیت و مهم به شمار می رود.
با
مقاله بررسی جایگاه صنعت گردشگری در صنایع پردرآمد جهان
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: این که فقط گفته شود که افراد پردرآمد بدون ساز و کار {از دریافت یارانه نقدی} حذف شوند، عملیاتی نیست، به همین دلیل سال آینده پرداخت یارانه ها متفاوت از استمرار سال جاری نیست. به نقل از خانه ملت، محمدباقر نوبخت با اشاره به اعمال تغییرات در تبصره ۱۴ لایحه بودجه، گفت: بر اساس تبصره ۱۴ منابعی که برای پرداخت یارانه های نقدی در نظر گرفته شده بود، حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان بود که کمیسیون تلفیق ۷ هزار میلیارد تومان به این رقم افزود، تا اگر در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و حذف یارانه خانوارهای پردرآمد، ت دچار مشکل شد، منابع لازم را در اختیار داشته باشد تا بتواند به این وضعیت پرداختی ادامه دهد.

رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: این اقدام نیز متناسب و در مسیر خواست ت بود، به همین دلیل ما با این موضوع موافقت کردیم.

نوبخت با بیان این که به این دلیل که مشخص نیست که به چه طریق باید د های پردرآمد حذف شوند، نحوه ی حذف د های پردرآمد همانند سال ۹۶ می شود، ادامه داد: در سال ۹۶ نیز ت اجازه داشت که یارانه ۲۴ میلیون نفر را قطع کند، اما واقعیت موضوع این است که اگر فرمول نداشته باشیم و بخواهیم بدون روش جیب ۸۰ میلیون نفر را بگردیم و مشاهده کنیم که چه شخصی پول دارد و چه شخصی پول ندارد، با سیاست ت مغایر است.

رییس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: اگر مشخصا بدانیم که به چه انی باید یارانه پرداخت کنیم، این یارانه پرداخت می شود اما این که فقط گفته شود که افراد پردرآمد بدون ساز و کار حذف شوند، عملیاتی نیست. به همین دلیل سال آینده پرداخت یارانه ها متفاوت از استمرار سال جاری نیست و تاکنون مجلس ساز و کار موردنظر برای حذف د های پردرآمد را ارائه نکرده است.
باشگاه خبرنگاران جوان بررسی کرد با وجود آنکه تقریبا یک ماه به پایان سال زمان باقی است اما هنوز حذف و عدم حذف یارانه بگیران پردرآمد که به یکی از معضلات اقتصادی تبدیل شده، تعیین و تکلیف نشده است. 24بهمن کار شود / فرمول حذف یارانه پردرآمد ها چیست؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ت یازدهم برای جبران ری بودجه خود تصمیماتی مبنی بر حذف 24 میلیون نفر اتخاذ کرد که تا کنون خبری از معیار حذف افراد پردرآمد نیست و تنها وزارت کار اقدام به قطع یارانه گروه پزشکان، مالکان خودروهای لو ، صاحبان صرافی، اعضا هیأت مدیره بانک ها ، شرکت های خصوصی و همچنین ایرانی های مقیم خارج از کشور نموده است. ادامه مطلب
جزئیات حذف یارانه افراد پردرآمدقائم مقام تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که تا پایان سال ۱۳۹۵ برنامه ای برای حذف یارانه نداریم، گفت: در صورتی که بنای حذف یارانه ی باشد قبل از آن پیامک اطلاع رسانی به فرد ارسال می شود.ابوالحسن فیروزآبادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۵ تصمیمی به حذف یارانه ی گرفته نشده و چنانچه قرار باشد یارانه افراد از جمله گروه های پردرآمد و ثروتمند حذف شود، قبل از آن حتما پیامک اطلاع رسانی به وی ارسال می شود.وی گفت: پس از ارسال پیامک به افراد فرصت داده می شود در موعد مقرر نسبت به ارائه ی مدارک خود اقدام کنند و چنانچه اثبات شود که فرد نیازمند و مستحق گرفتن یارانه است، یارانه وی همچنان برقرار خواهد بود.ادامه مطلب
جزئیات حذف یارانه افراد پردرآمد قائم مقام تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که تا پایان سال ۱۳۹۵ برنامه ای برای حذف یارانه نداریم، گفت: در صورتی که بنای حذف یارانه ی باشد قبل از آن پیامک اطلاع رسانی به فرد ارسال می شود.
ابوالحسن فیروزآبادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۵ تصمیمی به حذف یارانه ی گرفته نشده و چنانچه قرار باشد یارانه افراد از جمله گروه های پردرآمد و ثروتمند حذف شود، قبل از آن حتما پیامک اطلاع رسانی به وی ارسال می شود. وی گفت: پس از ارسال پیامک به افراد فرصت داده می شود در موعد مقرر نسبت به ارائه ی مدارک خود اقدام کنند و چنانچه اثبات شود که فرد نیازمند و مستحق گرفتن یارانه است، یارانه وی همچنان برقرار خواهد بود. ادامه مطلب

چاپ سیلک و مهرسازیجزء مشاغلی است که با سرمایه
بسیار اندک میتوانید درآمدی بسیار عالی داشته باشید
ضمن اینکه هم کار چاپ سیلک و هم مهرسازی بسیار
ساده و آسان میباشد که شما میتوانید طی ی اعت
و با دیدن آموزشی دستگاه , کار با این دستگاه
را فرا گیرید و مشغول کار شوید

شما میتوانید با تهیه یک دستگاه دومنظوره چاپ
سیلک و مهرسازی و یک ساعت آموزش ویدیویی
شغل پردرآمد داشته باشید و بعنوان شغل اول
از آن استفاده نمایید


چاپ سیلک ؛ چاپ روی انواع سطوح مسطح می باشد
مانند چاپ روی نایلون ؛ چاپ روی تی ؛ چاپ
روی پارچه ؛ چاپ روی سی دی ؛ چرم ؛ کیف و
چاپ روی فیبر مدارچاپی ؛ چاپ کاشی و سرامیک و
شیشه و چوب و هر چیزی که دارای سطح صاف باشد

چاپ روی نایلون از جمله مشاغل بسیار پردرآمد در
رشته چاپ سیلک می باشد که شما میتوانید با مرجعه
به فروشگاه های کیف و کفش و لباس و لو فروشی ها
اینگونه نایلون ها را مشاهده نمایید
با این دستگاه ها شما میتوانید چاپ یووی بر روی سی دی و دی وی دی را بصورت
کاملا حرفه ای انجام دهید
ضمن اینکه این دستگاه قابلیت ساخت
کلیشه دستگاه طلاکوب و کلیشه کارتن سازی
وچاپ روی فیبر مدارچاپی
را هم دارا میباشد
پردرآمدترین مربیان جهان را بشناسید.
پردرآمد ترین باشگاه جهانپردرآمد ترین باشگاه جهان  ، بر اساس آمار و ارقام منتشر شده از سوی موسسه حسابرسی دیلویت (deloitte)، منچستر یونایتد با پیشی گرفتن از دو غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید و بارسلونا عنوان ثروتمندترین باشگاه جهان را از آن خود کرد.فصل گذشته منچستریونایتد با وجود عملکرد ضعیف در میدان مسابقه در بخش اقتصادی بسیار موفق بود و توانست 515.3 میلیون پوند (698 میلیون یورو) درآمد ب کند که رقمی بی سابقه  برای یک باشگاه در تاریخ فوتبال است.این درآمد بی سابقه آنها را برای اولین بار پس از فصل 2004- 2003 به صدر ج ثروتمند ترین باشگاه های دنیا رساند.پردرآمد ترین باشگاه جهان را میشناسید؟پس از منچستر یونایتد ، بارسلونا با 463.8 میلیون پوند در رتبه دوم قرار گرفت و رئال مادرید با همین میزان درآمد به رده سوم سقوط کردهو پس از 11 سال صدرنشینی در ج ثروتمندترین تیم های جهان دو پله سقوط را تجربه کرد.بایرن مونیخ آلمان هم در این رتبه بندی اقتصادی با درآمدی معادل 442.7 میلیون پوند در رده چهارم ایستاده است.منچستر سیتی که فصل 2015-2014 در رتبه ششم قرار داشت،برای اولین بار به جمع 5 باشگاه برتر راه یافتهو پشت سر قرار بایرن مونیخ جای گرفته است.اما از طرف دیگر پاری سن ژرمن با دو پله سقوط از جمع 4 تیم ثروتمند جهان جدا شده و به رتبه ششم نزول کرده است.لستر سیتی پس از قهرمانی تاریخی در لیگ برتر و راهی به لیگ قهرمانان اروپا و همچنینوستهام برای اولین بار به جمع 20 تیم ثروتمند دنیا راه پیدا کرده است. در مجموع ، در جمع 20 تیم ثروتمند نام هشت تیم لیگ برتری به چشم می خورد.ج رده بندی 20 باشگاه پردرآمد جهان به ترتیب زیر است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
از جمله مشاغل خانگی بسیار پردرآمد و کم هزینه که علاوه بر خانم ها برای آقایان هم مناسب است
شغل چاپ سیلک است که به دستگاه چاپ خانگی و لوازم چاپ سیلک دستی نیاز دارد آقایان از این شغل
برای شغل دوم خانگی و راه اندازی ب و کار کوچک استفاده می کنند 09124526223

چاپ روی تی ؛ مشماع؛ نایلون ؛ پلاستیک؛ شال و روسری؛ جعبه ؛ دستی ؛ پارچه ؛ لباس و چاپ روی همه سطوح صاف با چاپ سیلک انجام میشود
این شغل با توچه به درآمد بالا و سرمایه کم برای شغل اول و شغل اصلی هم مناسب است این شغل
را با کمتر از 500 هزار تومان میتوان شروع کرد
دستگاه چاپ سیلک دستی خانگی یک سال گارانتی تعویض فول با آموزش چاپ سیلک خانگی بهمراه مواد اولیه چاپ سیلک از 250 هزار تومان

09124526223 - 09193519931
از جمله مشاغل خانگی بسیار پردرآمد و کم هزینه که علاوه بر خانم ها برای آقایان هم مناسب است
شغل چاپ سیلک است که به دستگاه چاپ خانگی و لوازم چاپ سیلک دستی نیاز دارد آقایان از این شغل
برای شغل دوم خانگی و راه اندازی ب و کار کوچک استفاده می کنند 09124526223

چاپ روی تی ؛ مشماع؛ نایلون ؛ پلاستیک؛ شال و روسری؛ جعبه ؛ دستی ؛ پارچه ؛ لباس و چاپ روی همه سطوح صاف با چاپ سیلک انجام میشود
این شغل با توچه به درآمد بالا و سرمایه کم برای شغل اول و شغل اصلی هم مناسب است این شغل
را با کمتر از 500 هزار تومان میتوان شروع کرد
دستگاه چاپ سیلک دستی خانگی یک سال گارانتی تعویض فول با آموزش چاپ سیلک خانگی بهمراه مواد اولیه چاپ سیلک از 250 هزار تومان

09124526223 - 09193519931
داشتن شغل پردرآمد با این ۹ مهارت فوق العاده امکان پذیر می شود.
بنابراین اگر شما می خواهید درآمدتان را بیش تر کنید و از مزایای داشتن شغل پردرآمد بهره مند شوید، باید مهارت ها و توانایی های خود را افزایش دهید، و یا این که می خواهید کاری جدید بی د، این نه مهارت مهم به شما این ایده را می دهد که باید به دنبال چه چیزی باشید. داشتن شغل پردرآمد تقریبا آرزوی هر انسان بالغ است. با این وجود ، امروزه داشتن شغل پردرآمد به چیزهایی بیش تر از سرموقع به کار رسیدن وابسته است. در واقع آن قدر تعداد مهارت هایی مانند مهارت های فناوری اطلاعات، ترجمه ی زبان و برقراری ارتباطات زیاد شده است که به خاطرسپردن آن ها یا پیگیری شان دشوار شده است. ادامه مطلب
داشتن شغل پردرآمد با این ۹ مهارت فوق العاده امکان پذیر می شود.
بنابراین اگر شما می خواهید درآمدتان را بیش تر کنید و از مزایای داشتن شغل پردرآمد بهره مند شوید، باید مهارت ها و توانایی های خود را افزایش دهید، و یا این که می خواهید کاری جدید بی د، این نه مهارت مهم به شما این ایده را می دهد که باید به دنبال چه چیزی باشید. داشتن شغل پردرآمد تقریبا آرزوی هر انسان بالغ است. با این وجود ، امروزه داشتن شغل پردرآمد به چیزهایی بیش تر از سرموقع به کار رسیدن وابسته است. در واقع آن قدر تعداد مهارت هایی مانند مهارت های فناوری اطلاعات، ترجمه ی زبان و برقراری ارتباطات زیاد شده است که به خاطرسپردن آن ها یا پیگیری شان دشوار شده است. ادامه مطلب
داشتن شغل پردرآمد با این ۹ مهارت فوق العاده امکان پذیر می شود.
بنابراین اگر شما می خواهید درآمدتان را بیش تر کنید و از مزایای داشتن شغل پردرآمد بهره مند شوید، باید مهارت ها و توانایی های خود را افزایش دهید، و یا این که می خواهید کاری جدید بی د، این نه مهارت مهم به شما این ایده را می دهد که باید به دنبال چه چیزی باشید. داشتن شغل پردرآمد تقریبا آرزوی هر انسان بالغ است. با این وجود ، امروزه داشتن شغل پردرآمد به چیزهایی بیش تر از سرموقع به کار رسیدن وابسته است. در واقع آن قدر تعداد مهارت هایی مانند مهارت های فناوری اطلاعات، ترجمه ی زبان و برقراری ارتباطات زیاد شده است که به خاطرسپردن آن ها یا پیگیری شان دشوار شده است. ادامه مطلب
باشگاه خبرنگاران جوان بررسی کرد با وجود آنکه تقریبا یک ماه به پایان سال زمان باقی است اما هنوز حذف و عدم حذف یارانه بگیران پردرآمد که به یکی از معضلات اقتصادی تبدیل شده، تعیین و تکلیف نشده است. 24بهمن کار شود / فرمول حذف یارانه پردرآمد ها چیست؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ت یازدهم برای جبران ری بودجه خود تصمیماتی مبنی بر حذف 24 میلیون نفر اتخاذ کرد که تا کنون خبری از معیار حذف افراد پردرآمد نیست و تنها وزارت کار اقدام به قطع یارانه گروه پزشکان، مالکان خودروهای لو ، صاحبان صرافی، اعضا هیأت مدیره بانک ها ، شرکت های خصوصی و همچنین ایرانی های مقیم خارج از کشور نموده است.

از سال گذشته تاکنون یارانه یک میلیون و 200 هزار خانوار معادل حدود 4 میلیون نفر قطع شده و از این تعداد 400 هزار خانوار نسبت به حذف یارانه خود در سامانه اعتراض شان را ثبت کرده اند.

این در حالی است که برای بسیاری از افرادی که در ماه های گذشته از لیست دریافت یارانه حذف شده اند از پیامک سازمان هدفمندی یارانه ها خبری نبوده و این افراد بدون اطلاع از لیست حذف شده اند و بسیاری از این افراد جزو اقشار پردرآمد جامعه نیستند و اعتراض آن ها پس از حذف شدن از لیست یارانه ها نیز راه به جایی نبرده است.
ادامه مطلب
چاپ روی پلاستیک تبلیغاتی شغلی بسیار پردرآمد و پر سود است که میتوان در منزل و برای راه اندازی کار پردرآمد و شغل دوم خانگی در نظر گرفت 09124526223 چاپ پلاستیک کار پردرآمد در منزل تمام کیسه پلاستیک و مشماع های تبلیغاتی مغازه ها و فروشگاه های بزرگ با دستگاه چاپ سیلک چاپ شده که کاری پردرآمد و کم هزینه است برای چاپ تبلیغات و آرم و نوشته روی پلاستیک و دستی و نایلون به دستگاه چاپ سیلک دستی و لوازم چاپ سیلک و رنگ چاپ سیلک نیاز داریم دستگاه چاپ سیلک روی پلاستیک از 220 هزار تومان یک سال گارانتی فول آموزش چاپ روی پلاستیک 09124526223 09193519931
حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با میزان: ت هرچه زودتر نسبت به حذف یارانه افراد پُردرآمد اقدام کند خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: حذف یارانه افراد پردرآمد صراحتا در قانون  آمده است و متاسفانه ت این مهم را اجرایی نمی‌کند و ت هرچه زودتر باید به این موضوع ورود کند.   یارانه حسینعلی حاجی‌دلیگانی، در گفت‌و گو با خبرنگار گروه  میزان  درباره زمان حذف یارانه د ‌های پردرآمد افزود: در قانون این موضوع پیش بینی شده است و ت هرچه زودتر باید به این موضوع ورود کند.     وی ادامه داد: بنا بود برای افزایش یارانه افراد تحت پوشش دستگاه‌های مددجو از محل کاهش پرداخت یارانه و یا همان حذف د ‌های پردرآمد تامین مالی صورت بگیرد که متاسفانه این اتفاق تاکنون نیفتاده است.
شاهین‌شهر اضافه کرد: حذف یارانه افراد پردرآمد از دریافت یارانه صراحتا در قانون آمده است و متاسفانه ت این مهم را اجرایی نمی‌کند و مامنتظر اقدامات اجرایی ت در این راستا هستیم تا مشکلات در این زمینه مرتفع شود.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: ت اجراکننده قانون است و لذا اصحاب رسانه و مردم باید روی این مهم تمرکز کرده و بطور جد از ت بخواهند که یارانه افراد پردرآمد را هرچه زودتر قطع کند.
کار پردرآمد با سرمایه کم رویای همه ی انسانهای زمین است. به عنوان فردی بالغ در جامعه چه از جانب والدین تان ارثیه و ثروت زیادی ب کرده باشید چه نه باز باید برای خودتان شغلی پیدا کنید که در طول زندگی به آن اشتغال داشته باشید. حال اگر جزو آن عده ی معدودی که از والدین شان ارثی گرفته اند نباشید یافتن یک کار پردرآمد دغدغه ی همیشگی شما می شود. اگر مهارت خاصی داشته باشید که با آن بتوانید به درامد خوبی برسید که عموما جای نگرانی نیست اما عده ی بسیاری از افراد دلشان می خواهد در کنار مهارتی که دارند و کاری که انجام می دهند یک شغل پردرآمد با سرمایه کم پیدا کنند و به شغل های زود بازده که برایشان درآمد خوبی به همراه دارد روی بیاورند. ادامه مطلب