شغل جدید با سرمایه کم

شهر جدید پرند بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری است ، امید که مدیران شهر پرند از این فرصت طلایی بهره برده و با معرفی واقع بینانه شهر انگیزه ای ایجاد کنند تا سرمایه گذاران خارجی بخشی از سرمایه خود را در شهر ما سرمایه گذاری کرده، خود نفع برده و در پرند نیز برای ذینفعان و علاقه مندان ارزش آفرینی شود. همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در مسکن و حمل و نقل
ترجمه مقاله مفاهیم قواعد جدید کفایت سرمایه برای مدیریت پورتفولیوی دارائیهای اعتباری
به صفحه فایل ترجمه مقاله مفاهیم قواعد جدید کفایت سرمایه برای مدیریت پورتفولیوی دارائیهای اعتباری خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
از جمله مهمترین برنامه ها و روش های مهاجرت به کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد: اقامت از طریق سرمایه گذاری کبک– مهاجرت به کاناداویژه مدیران و کارفرمایان با سرمایه کافی اقامت از طریق کارآفرینی در استان های کانادا– با سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان های مختلف کانادا می توان اقامت دائم آنها را به دست آورد. شرایط و ا امات و مزایای هر استان متفاوت است. اقامت از طریق سیستم جدید ا پرس انتری ویژه متخصصین– سیستم جدید مهاجرتی کانادا که به روند پرونده های متخصصین متقاضی مهاجرت و اشتغال در کانادا سرعت می بخشند
یکبار دو سال پیش گزارش سالانه ی شرکت سرمایه گذاری برکشایر (به مدیریت وارن بافت) را می خواندم. وارن بافت در آن گزارش به سهامداران اطمینان داده بود که اگر اجازه دهند سود نقدی کمتری تقسیم شود به نفع آنان است. اینگونه استدلال کرده بود که شرکت می تواند این مبلغ را صرف افزایش سرمایه نموده و آن را مجدداً سرمایه گذاری کند و از محل آن سود بگیرد (برای سهامدارانی که به پول نقد نیاز ندارند یک درآمد ممتد است) و نیز چون سهام برکشایر در بازار همیشه 25% بالاتر از ارزش پورتفوی سرمایه گذاری اش معامله می شود، سهامدارانی که نیاز به پول نقد داشته باشند می توانند چند ماه بعد از محل فروش سهام جدید خود، 25% بیش از سود نقدی مجمع بدست آورند.
http://www.shiaupload.ir/images/46896383649413120811.jpg
در اولین تشکل جامعه ی در روزگار ، نهاد وقف به عنوان نهاد مالی مردمی با هدف خدمت به جامعه تاسیس یافت و با گسترش تمدن ی احکام و ساختارهای وقف گسترش یافت. ولی در دوره های خاص از جمله در دوره معاصر احکام و قوانین وقفی تحول لازم را نیافته است. هنوز روش بهره وری یا فروش و اجاره موقوفات در چارچوب احکام فقهی قرن های گذشته می باشد.
در عصر حاضر عواملی هم چون ظهور نهاد «موسسه»، تفکیک مدیریت از مالکیت، تغییر ماهیت پول از ماهیت فیزیکی به اعتباری، ظهور روش های جدید سرمایه گذاری بازارهای مالی و بالا ه یافتن نیازها و اه جدید وقفی همه و همه می توانند زمینه ای باشند برای ایجاد ساختارهای جدید برای تامین نقدینگی و سرمایه گذاری در حوزه وقف ی باشد.
پاو وینت فهم سرمایه گذاری (فصل اول کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)
پاو وینت فهم سرمایه گذاری (فصل اول کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)
پولم را کجا سرمایه گذاری کنم؟ بسیاری از افراد جامعه، دارای مقادیری پول هستند که نمی دانند با آن چه کنند. از طرفی ارزش پول هر روز کم و کمتر می شود، و از طرف دیگر نگرانی نسبت به گم شدن، یده شدن و یا ج پول، سبب تشویق افراد به سرمایه گذاری در حوزه های گوناگون می شود. یکی از دغدغه های اقتصادی انسان ها، تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری است. بسیاری از افراد جامعه، کم و بیش دارای مقادیری پول هستند که نمی دانند با آن چه کار کنند. از طرفی ارزش پول هر روز کم و کمتر می شود، و از طرف دیگر نگرانی نسبت به گم شدن، یده شدن و یا ج پول، سبب تشویق افراد به سرمایه گذاری در حوزه های گوناگون می شود. در این مقاله ضمن تعریف شاخص هایی جهت ارزی انواع سرمایه گذاری ها، به مقایسه انواع گزینه های مرسوم در سرمایه گذاری پرداخته شده است. امید است که پاسخی مناسب برای این سوال ارائه شود که «پولم را کجا سرمایه گذاری کنم؟» سرمایه گذاری به عبارت ساده سرمایه گذاری عبارت است از عدم استفاده از منابع در زمان حال و به جریان اقتصادی انداختن آن به امید به دست آوردن منابع جدید در آینده که منابع جدید از منابع فعلی دارای ارزش بیشتری می باشد. در بررسی گزینه های مختلف سرمایه گذاری باید به مواردی توجه کرد. از مهمترین آن ها می توان به نرخ تورم، بازده مورد انتظار، ریسک هر کار، زمان مد نظر برای نتیجه گرفتن و همچنین خاصیت نقدشوندگی آن حوزه توجه کرد. به اختصار هر کدام از این موارد را توضیح می دهیم.
1- مقدمه متفکران اجتماعی بر این باورند که گسترش رفتارهای فرصت طلبانه مانند ا و فساد مالی به این علت است که شهروندان به اندازه ی کافی برای تراکم و انباشت سرمایه ی اجتماعی سرمایه گذاری نکرده اند.شواهد موجود در طی دو دهه ی اخیر حاکی از فرسایش شدید سرمایه ی اجتماعی، هم در حوزه خانواده و هم جامعه، درکشور است. در واقع می توان روند تغییرات سرمایه ی اجتماعی را از پیامدهای اجتماعی، شناسایی کرد. افزایش پدیده هایی مانند خشونت، خودکشی، طلاق، سرقت و غیره، پیامدهای کاهش سرمایه اجتماعی هستند. یافته های طرح«پیمایش ارزش ها ونگرش ها» که در سال 1380 توسط دفتر طرح های ملی انجام گرفته است؛ حکایت از پایین بودن سطح اعتماد به عنوان یکی از کلید ی ترین متغیرهای سرمایه ی اجتماعی دارد. درتحقیق مذکور اعتماد در بعد تعمیم یافته از سطح پایینی برخوردار است (دفتر طرح های ملی، 1381: 27). هدف از این تحقیق نیز سنجش سرمایه ی اجتماعی در رشت و مقایسه آن با مرکز 28 استان است.
برنامه ها و تولید خودرو جدید هیوندای و کیا در
هیوندای
 
ظاهراً لوازم کیا و هیوندای کمپانی گفته  اند که برنامه‌هایی برای سرمایه‌گذاری 3.1 میلیارد دلاری ظرف در سال  های آینده در داشته اند  و پیش روی  کمپانی‌هایی چون فورد و جنرال موتورز در بحث تهدیدات دونالد ترامپ برای وضع تعرفه‌های سنگین می‌باشد.
کیا
بخشی از این سرمایه‌گذاری در کارخانه‌ای جدید خواهد بود که به‌صورت ویژه به تولید مدل‌های لو خودرو ها خواهد پرداخت.  این کمپانی ها امید دارند تا سال 2021 تعداد 6 مدل جدید از خ
محصولات خودرا معرفی نمایند. در این کارخانه همچنین شاسی‌بلندهای مخصوص بازار تولید خواهد شد. این میزان سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده 50 درصد بیشتر از سرمایه‌گذاری 5 سال گذشته‌ی قطعات کیا و هیوندای در بوده است. در دوره‌ی ذکر شده تنها 2.1 میلیارد دلار سرمایه‌ی شرکت در این صرف شده بوده است.
قطعات هیوندای
مدیرعامل  لوازم هیوندای در مصاحبه‌ای که اوایل هفته با رسانه‌های عمومی داشته گفته است:
ما انتظار داریم اقتصاد به سمت بهبود پیش رود و به دنبال قول‌های ترامپ مبنی بر ایجاد 1 میلیون شغل در 5 سال تقاضاها برای خودروهای مختلف افزایش پیدا کند. ما به‌طور فعال معرفی مدل‌های جدیدی که تقاضای زیاد دارند را در دستور کار قرار خواهیم داد.
قطعات کیا
اما قطعات هیوندای و کیا اولین کمپانی‌هایی نیستند که این  استراتژی مبنی بر سرمایه‌گذاری و تولید بیشتر را در نظر گرفته‌اند. اخیراً فورد برنامه‌های جدید  خود را  برای افزایش تولید در را اعلام کرد. فیات کرایسلر نیز بیش از یک سال پیش گفته بود که سرمایه‌گذاری سنگینی را در تأسیسات تولید میشیگان خود انجام خواهد داد. تویوتا نیز به همین ترتیب توسط ترامپ تهدید به وضع تعرفه‌های سنگین بر کرولاهای تولیدی در مکزیک خواهد شد.
رونیکا رنت
رونیکا رنت سرمایه گذاری در به اشتراک گذاری ماشین
گروه رونیکا رنت اعلام کرد سرمایه گذاری 20 درصد اقلیت خود را در snappcar، یک سرویس اشتراک و اجاره خودرو با همتایان خود اعلام کرده است.
این سرمایه گذاری در راستای طرحرونیکا رنت برای تبدیل شدن به یک  اجاره ماشین راه حل تحرک است. طبق گفته شرکت، snappcar را قادر می سازد تا به اشتراک گذاری خودروهای همکار به ی ان به مرحله بعدی توسعه رنت ماشین در اروپا دست یابد.
با این سرمایه گذاری، شرکت رونیکا رنت با سهامداران موجود autobinck group و موسس های استودیوی راه اندازی دانمارک شرکت می کند که تعهد خود را به snappcar افزایش داده اند. این سرمایه گذاران در حال پیوستن به نیروهای برای کمک به snappcar گسترش جغرافیایی در داخل اروپا و بهبود استفاده از پلت فرم و خدمات اجاره ماشین عروس خود را برای اعضای آن است.
snappcar در سال 2011 در سال 2011 شروع به کار کرده است. این در حال حاضر دومین بزرگترین پیمانکار کرایه ماشین بین المللی خودرو در اروپا است که بیش از 250،000 مشتری آن را در اختیار دارد و بیش از 30،000 اتومبیل در پلتفرم خود دارد. امروز snappcar در هلند، دانمارک و سوئد در دسترس است و قصد دارد به بازارهای جدید گسترش یابد.
شیلا استرویک، مدیر عامل واحد ب و کار جدید ب و کار رونیکا رنت و آزمایشگاه پروردگار، گفت: “ما خوشحالیم که سهام در سرمایه snappcar را به دست آوریم.”
[1]یکی از تفاوت های کشاورزی سنتی و مدرن میزان بکارگیری «سرمایه» در فرایند تولیداست.هرچقدرتسلط سرمایه بر نیروی کاروهمچنین فرایندتوزیع محصول بیشتر باشد،تولیدجلوه مدرن تری پیدا می نماید.بالع هرچقدرتولید از مدارتاثیر وتسلط سرمایه بدورباشد و مختارعمل نماید هنوزسنتی است. سرمایه کشاورزی را تحت تسلط درآورده، درآن تحولی جدی ایجاد نموده ودر نهایت موجب تز ل اشکال قدیمی تولید میشود.
به گزارش آهن پرایس در اخبار بازارمسکن، اطلاعات جدید بانک مرکزی در خصوص تحولات بازار مسکن در سال 96 نشان می دهد که بازار ساخت و ساز بعد از رکود دو ساله، در سال جدید با استقبال سرمایه گذاری روبه رو شده است به طوری که حجم ورود سرمایه به این بازار نسبت به سال 95 روند افزایشی داشته است. حجم کل سرمایه گذاری های ساختمانی در کشور، رشد 21 درصدی را تجربه کرده و این امر موجب نوسازی بیشتر ا می شود.
بررسی ها در حوزه ی بازار مسکن و ساخت و ساز نشان می دهد که سرمایه گذاران بر روی پروژه های نیمه کاره متمرکز شده اند زیرا تکمیل پروژه های نیمه کاره به عنوان کوتاه ترین مسیر برای عرضه مسکن به شمار می رود. بهار سال گذشته میزان سرمایه گذاری در ساختمان های نیمه تمام رشد 9 درصدی و در حوزه تکمیل پروژه های ساختمانی نیز رشد 14 درصدی داشته است. طبق پیش بینی های صورت گرفته توسط کارشناسان، شدت تمرکز سازنده ها بر سرمایه گذاری در تکمیل پروژه های نا تمام در فصل تابستان بیشتر خواهد شد.
در صورتی که حجم سرمایه گذاری در ساختمان های نیمه تمام افزایش پیدا کند اما در همان حوزه حجم سرمایه گذاری برای تکمیل ساختمان ها با افت مواجه شود، عرضه نوسازی ساختمان های تکمیل شده به بازار کاهش می یابد. بازار ساخت و ساز نیز به صنعت های دیگر که مربوط به ساختمان می شود، بستگی دارد. از جمله این بازارها، بازار اهن الات است که با توجه به رونق و رکودی که در آن اتفاق می افتد، بازار مسکن و ساخت و ساز نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. از سوی دیگر هرچه بازار ساخت و ساز پر رونق تر باشد، متقاضی برای  ید اهن بیشتر می شود و این امر موجب رونق فروش اهن در بازار آهن الات می شود.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید
بیمه کارآفرین طرح بیمه مستمری_طرح جدید-به زودی اجرایی می گردد
بیمه مستمری شرکت بیمه کارآفرین یک برنامه ریزی مالی با ویژگی های منحصر به فرد برای دوران بازنشستگی است .با توجه به اینکه حقوق ماهانه ای که بازنشستگان به واسطه خدمات و سنوات خدمت خود دریافت می نمایند نمی تواند به تنهایی پاسخگوی نیازهای مالی ایشان باشد و به گونه ای مکفی ایفای نقش نماید لذا اهمیت داشتن یک بیمه نامه مستمری پر واضح است . بیمه مستمری کارآفرین به گونه ای انعطاف پذیر است که می تواند خود را با نیازهای مالی بیمه شده در دوران بازنشستگی همگون سازد .*انواع طرح های مستمری :*در زمان پایان بیمه نامه بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بیمه شده می تواند با درخواست کتبی از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایة حساب اندوختة بیمة خویش به صورت یکجا، آن را تبدیل به یکی از انواع بیمه های مستمری نماید.*در صورت فوت بیمه شده ای که در برنامه بیمه عمر و سرمایه گذاری با شرکت بیمه کارآفرین همراه بوده است بازماندگان و خانواده وی می توانند سرمایه دریافتی که متشکل از موجودی حساب اندوخته بیمه نامه و سرمایه فوت بیمه عمر و سرمایه گذاری است را در برنامه مستمری کارآفرین شرکت دهند و مستمری ماهانه دریافت نمایند . * هر شخصی می تواند با پرداخت حق بیمه ، از ابتدا بیمه نامه مستمری یداری نماید و از مزایای آن برخوردار شود .
بیمه کارآفرین طرح بیمه مستمری_طرح جدید-به زودی اجرایی می گردد
بیمه مستمری شرکت بیمه کارآفرین یک برنامه ریزی مالی با ویژگی های منحصر به فرد برای دوران بازنشستگی است .با توجه به اینکه حقوق ماهانه ای که بازنشستگان به واسطه خدمات و سنوات خدمت خود دریافت می نمایند نمی تواند به تنهایی پاسخگوی نیازهای مالی ایشان باشد و به گونه ای مکفی ایفای نقش نماید لذا اهمیت داشتن یک بیمه نامه مستمری پر واضح است . بیمه مستمری کارآفرین به گونه ای انعطاف پذیر است که می تواند خود را با نیازهای مالی بیمه شده در دوران بازنشستگی همگون سازد .*انواع طرح های مستمری :*در زمان پایان بیمه نامه بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بیمه شده می تواند با درخواست کتبی از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایة حساب اندوختة بیمة خویش به صورت یکجا، آن را تبدیل به یکی از انواع بیمه های مستمری نماید.*در صورت فوت بیمه شده ای که در برنامه بیمه عمر و سرمایه گذاری با شرکت بیمه کارآفرین همراه بوده است بازماندگان و خانواده وی می توانند سرمایه دریافتی که متشکل از موجودی حساب اندوخته بیمه نامه و سرمایه فوت بیمه عمر و سرمایه گذاری است را در برنامه مستمری کارآفرین شرکت دهند و مستمری ماهانه دریافت نمایند . * هر شخصی می تواند با پرداخت حق بیمه ، از ابتدا بیمه نامه مستمری یداری نماید و از مزایای آن برخوردار شود .


پاو وینت شرکتهای تأمین سرمایه و کارکرد آنها در بازار سرمایه
پاو وینت-شرکتهای-تأمین-سرمایه-و-کارکرد-آنها-در-بازار-سرمایه
پاو وینت ارائه کلاسی با عنوان "شرکتهای تأمین سرمایه و کارکرد آنها در بازار سرمایه"،در حجم 32 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل. در دنیای امروز شرکتهای تأمین سرمایه در کشورهای توسعه یافته، مشاوران حرفه ای و متخصصین افزایش منابع مالی شرکتها و همچنین ابزاری برای ...

 فایل
 

بهرام آ ته
مدیر سبدگردانی و مدیریت دارایی های شرکت تامین سرمایه نوین
صندوق های سرمایه گذاری یکی از مهم ترین سازوکارهای سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستند که با ایفای نقش واسطه گری مالی، منابع اشخاص غیر حرفه ای را در بازارهای پولی و مالی سرمایه گذاری می کنند و از این رهگذر، مزایای متعددی برای بازار سرمایه و سرمایه گذار فراهم می آورند. صندوق های سرمایه گذاری از جمله نهادهای مالی هستند که با فروش پیوسته واحد سرمایه گذاری (یونیت) خود به عموم مردم، وجوهی را تحصیل و آنها را در ترکیب متنوعی از اوراق بهادار شامل سهام، اوراق مشارکت و ابزارهای کوتاه مدت بازار پول با توجه به هدف صندوق به طور حرفه ای سرمایه گذاری می کنند و یداران واحدهای سرمایه گذاری به نسبت سهم خود، بخشی از مالکیت سبد اوراق بهادار صندوق را به دست می آورند.
اخبار بانک: هر از چند گاهی می شنویم که در این آشفته بازار یکی از بازارها از دیگری پیشی گرفته و گوی سبقت را می گیرد، حال این بازار می تواند سکه، مسکن و یا بورس باشد که تحت تاثیر بحران های داخلی و جهانی پس و پیش شده و سرمایه گذارن را راغب می کند که در این بازارها سرمایه گذاری کنند. در ادامه مطلب بخوانید.
پاو وینت فهم سرمایه گذاری (فصل اول کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)
به صفحه فایل پاو وینت فهم سرمایه گذاری (فصل اول کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
امروزه اشتغال جوانان تحصیل کرده به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مدیران کشور مطرح می باشد ، طرح ضربتی اشتغال وایجاد معاونین اشتغال در ت قبلی ، ایجاد دفاتر کار آفرینی و طرح گسترش ب وکارهای کوچک در ت فعلی مدعی بر تلاش تمردان بر رفع دغدغه جوانان وخانواده های آنان می باشد. کلیه طرحهای فوق در پی گسترش کار آفرینی و ایجاد فرصتهای شغلی در کشورطرح وریزی گردیده اند و مبالغ هنگفت در قبال طرحهای فوق جهت گسترش فرصتهای ب وکار در کشور صورت گرفته و می گیرد .رویکرد علمی سرمایه گذاری در ب و کارهای کوچک و ایجاد فرصتهای شغلی در کشور خلأیی است که تا کنون در هیچکدام از طرحهای فوق از این رویکرد استفاده نگردیده است . سرمایه گذاری مخاطره پذیر (venture capital) بعنوان منبع تأمین مالی طرحهای کار آفرینی و گسترش ب و کار های کوچک مبتنی بر ایده های نو در سایر کشور ها تجربه شده است و شرکتهای بزرگی از قبیل microsun ، .. , dell از شرکتهایی بوده اند که از طریق این منبع تأمین مالی شده اند این شزکت نیز اید های نویی بودند که از طریق تأمین مالی از سرمایه گذاران مخاطره پذیر و هدایت و راهنمایی آنها رشد و توسعه یافتند. سرمایه گذاران مخاطره پذیر ، با روش علمی اقدام به سرمایه گذاری و مشارکت در طرحهای جدید می نمایند و علاوه بر سرمایه گذاری اقدام به مشاوره و راهنمایی این طرحها تا سود آوری می نماید و پس از سود دهی شرکتها ، سرمایه گذاران مخاطره پذیر از شرکت خارج می گردند . سرمایه گذاران مخاطره پذیر بگونه ای بر نامه ریزی می نمایند، که علاوه بر رشد شرکت نو پا ، مبلغ سرمایه گذاری نیز با سود مقبول بر گشت داده می شود، اغلب شرکت ها نیز پس از وج سرمایه گذاران مخاطره پذیر بعنوان یک شرکت فعال در عرصه اقتصاد حضور خواهند یافت با در نظر گرفتن تجربه سایر کشورها ، ایجاد صندوق های سرمایه گذاری مخاطره پذیر در کشور و بر نامه ریزی و هدایت طرحهای اشتغال زا و نو توسط این صندوق ها می تواند به بسط وتوسعه فرصتهای شغلی پایدار در کشور منجر شود.

سقف برداشت از خودپردازهای بانک سرمایه توسط کارت های نقدی این بانک به ۴ میلیون ریال افزایش یافت.به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، به منظور تسهیل در ارائه خدمات الکترونیکی به مشتریان بانک سرمایه، از ابتدای دادماه سال جاری سقف برداشت نقدی روزانه توسط کارت های نقدی بانک سرمایه از خودپردازهای این بانک به ۴ میلیون ریال افزایش یافت.
انرژی های تجدیدپذیر با کاهش هزینه های ساخت مزارع بادی و خورشیدی، از بزرگترین منابع در تولید برق در سالی که گذشت، بوده اند. بر اساس گزارش منتشر شده محیط زیست سازمان ملل متحد، مرکز مالی انرژی های نو فرانکفورت و بلومبرگ، انرژی پاک 55 درصد از تمام ظرفیت های جدید اضافه شده در سراسر جهان که تا به حال به بهره برداری رسیده است را فراهم کرده است و سرمایه گذاری کل، حدودا دو برابر سرمایه گذاری های ژنراتور هایی که با سوخت های فسیلی کار می کنند است. از سال 2015 سرمایه گذاری در بخش انرژی پاک حدود 23 درصد کاهش پیدا کرده است، این مهم به این معنی است که قیمت ظرفیت های جدید نصب شده پایین تر آمده است. بررسی ها نشان داد که هزینه های سرمایه گذاری به طور متوسط، حدود 10 درصد برای هر م ات انرژی بادی و خورشیدی، کاهش یافت و این موارد از ارزانترین منابع برق در برخی کشورها هستند. به لحاظ رقابت منابع تجدید پذیر هم اکنون بیش از انچه که در 5 سال گذشته بوده اند، هستند. مسئول مالی انرژی نو بلومبرگ افزود:" ا امات ت و مشوق ها در جهت کمک به بهره برداری منابع تجدید پذیر به منظور تبدیل شدن به بخشی بزرگتر از ترکیب انرژی جهانی هستند."
 
انرژی خورشیدی
 
نسبت برق تولید شده بوسیله انرژی پاک در سراسر جهان در سال 2016، از 6.1 به 11.3 افزایش پیدا کرده است. در سال گذشته انرژی خورشیدی تقریبا نیمی از تمام سرمایه گذاری های انرژی های تجدید پذیر را به خود اختصاص داد در حالی که در سال 2015 این مقدار کمتر از 34 درصد بود. از اغاز سال 2010، قیمت پنل خورشیدی بیش از 80 درصد و نیروی باد نیز بیش از 35 درصد کاهش یافته است. سرمایه گذاری ها در چین 32 درصد، )به 837 میلیارد( و در ژاپن 56 درصد،)به 14.4 میلیارد( سقوط د. این ارقام در ایالات متحده با 10 درصد کاهش، به 46.4 میلیارد سقوط کرد. میشل لیبریچ، بنیانگذار جدید منابع مالی انرژی در بیانیه ای اعلام کرد: این یک دنیای کاملا جدید است، حتی اگر سرمایه گذاری پایین است، نصب و راه اندازی سالانه هنوز هم بالا می باشد. . 
 
 
 
نحوه سرمایه گذاری در اسپانیا
اسپانیا فرصتی است برای سرمایه گذاران خارجی که بتوانند به منظور دستی به سود و امکانات فراوان در حوزه های مختلف در این کشور سرمایه گذاری نمایند.از جمله این فرصت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
غذا و آشپزی
این یک فرصت سرمایه گذاری و تجاری دیگر برای سرمایه گذاران خارجی است. اسپانیا خانه غذاهای عجیب و غریب است. در اسپانیا رستوران های زیادی وجود دارد که غذاهایی با سبک و شیوه انواع کشور های دنیا را طبخ می کنند. مردم اسپانیا عاشق تجربه غذاهای جدید هستند و این فرصت بسیار عالی برای سرمایه گذاری در این حوزه است. سرمایه گذاران می توانند در غذا و رستوران سرمایه گذاری نموده و غذاهای محلی خودشان را در این کشور به همراه نوشیدنی ها خاص خودشان به فروش ببرسانند.
علاوه بر بخش های ذکر شده در سایر بخش های دیگر نیز در کشور اسپانیا فرصت سرمایه گذاری مناسب دیده می شود که مهم ترین انها می تواند عناوین زیر باشد:

هوافضا
محیط زیست و منابع
منابع انرژی تجدید پذیر
تدارکات
بیو تکنولوژی
داروسازی و علوم بهداشتی و پزشکی
فناوری اطلاعات و ارتباطات

انگیزه های ت اسپانیا برای سرمایه گذاران خارجی
ت اسپانیا تسهیلات و شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری در این کشور فراهم نموده است که ارز آن جمله می توان به یارانه های مالی، معافیت های مالیاتی، کمک های ید املاک و…اشاره نمود.
اسپانیا یک مقصد جهانی برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاران می توانند این اطمینان را داشته باشند که بازده سود بالاتری نسبت به سایر مناطق دنیا خواهند داشت اگر در این کشور و عاقلانه سرمایه گذاری نمایند...
برای  مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656892
 
 

تحقیق هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی
تحقیق هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی دسته: مدیریت
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 104 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 33

این تحقیق در مورد هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی در 33 صفحه و در قالب ورد و شامل هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی،بازارهای پول و سرمایه در مدیریت مالی ،بازار پول ،بازار سرمایه ،سرمایه گذاری خارجی ،سیاستهای پولی ،مدیریت مالی،مدیریت هزینه سرمایه در مدیریت مالی،مدیریت مالی،هزینه سرمایه‌ای ،انواع هزینه سرمایه‌ای
قیمت فایل فقط 6,000 تومان
 ید
این تحقیق در مورد هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی در 33 صفحه و در قالب ورد و شامل: هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی،بازارهای پول و سرمایه در مدیریت مالی ،بازار پول ،بازار سرمایه ،سرمایه گذاری خارجی ،سیاستهای پولی ،مدیریت مالی،مدیریت هزینه سرمایه در مدیریت مالی،مدیریت مالی،هزینه سرمایه‌ای ،انواع هزینه سرمایه‌ای ،موارد استفاده از هزینه سرمایه ،محاسبه نرخ هزینه سرمایه ،تعیین نرخ هزینه بدهیها ،نرخ سود سهام عادی،روش نرخهای بازده تاریخی ،روش پیش بینی سود سهام ،روش استفاده از بتای سهام ،هزینه سرمایه، و منابع می باشد.


قیمت فایل فقط 6,000 تومان
 ید
برچسب ها : هزینه سرمایه‌ای و بازار پول و سرمایه در مدیریت مالی،بازارهای پول و سرمایه در مدیریت مالی ،بازار پول ،بازار سرمایه ،سرمایه گذاری خارجی ،سیاستهای پولی ،مدیریت مالی،مدیریت هزینه سرمایه در مدیریت مالی،مدیریت مالی،هزینه سرمایه‌ای ،انواع هزینه سرمایه‌ای ،موارد استفاده از هزینه سرمایه ،محاسبه نرخ هزینه سرمایه ،تعیین نرخ هزینه بدهیها ،نرخ سود سهام عادی،رو
ت انگلستان از آوریل سال 2011، سیاست های تشویق کننده برای حمایت و جذب سرمایه گذاران ایجاد کرد، به گونه ای که این سیاست ها منجر به کاهش محدودیت ها و جذب افراد ثرومند برای سرمایه گذاری در انگلستان گردید.
بدین منظور برای مهاجرت به انگلستان به میزان 2 میلیون پوند به مدت 5 سال نیاز است، که به صورت اوراق قرضه تی یا سهام یا وام انجام می پذیرد. سرمایه گذار اجازه ندارد، پول خود را در بخش مسکن یا س بانک سرمایه گذاری کند. لازم به کار نیست.
برای ب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت دائم  از طریق سرمایه گذاری با ما تماس بگیرید.
https://bahargate.biz/
در راستای اجرای سیاست های بانک مرکزی ایران و ایجاد ثبات و انضباط در بازار پولی کشور، بانک ملی ایران نرخ جدید سود علی الحساب س ها را اعلام کرد.
این نرخ ها از روز شنبه سیزدهم اردیبهشت 93 در قالب س های کوتاه مدت عادی با نرخ 10 درصد، کوتاه مدت ویژه سه ماهه با نرخ 14 درصد، کوتاه مدت ویژه شش ماهه با نرخ 16 درصد، کوتاه مدت ویژه نه ماهه با نرخ 18 درصد و بلند مدت ی اله با نرخ 22 درصد اعمال می شود.

بدیهی است س های سرمایه گذاری مدت داری که قبل از تاریخ مذکور افتتاح گردیده است تابع قرارداد اولیه بوده و نرخ های قبلی تا سررسید، به قوت خود باقی است.

همچنین س های سرمایه گذاری بلند مدتی که در تاریخ فوق (13 اردیبهشت 1393) سررسید می شوند در قالب س ی اله با نرخ سود علی الحساب 22 درصد تمدید می شوند.
بیمه عمر و سرمایه‌ گذاری یکی از بهترین انواع سرمایه‌ گذاری می باشد که با داشتن آن هم می‌ توان از پوشش‌ های پزشکی آن استفاده کرد و هم سرمایه‌ ای در پایان دوره قرارداد داشت. اقتصادی‌ ترین طرح بیمه عمر و سرمایه‌ گذاری، طرحی به نام بیمه عمر مشترک است. در این طرح با پرداخت یک حق بیمه می‌ توان خود و یکی از اقوام درجه یک خود را بیمه کنیم.
بیمه عمر سامان
بیمه عمر ایران
شرکت فولاد مبارکه اصفهان

شرکت تراکتورسازی
شرکت توسعه معادن روی
بانک پارسیان
بانک سینا
بانک ملت
گروه بهمن
بانک مهر اقتصاد
گروه مالی مهر اقتصاد
شرکت سرمایه‌گذاری شه مهرآوران
شرکت تولید روی بندرعباس
شرکت کالیسمین calcimin
شرکت سرمایه‌گذاری نگین ساحل رویال
شرکت شیمیایی پارسیان کاتالیست
شرکت ذوب و احیای روی قشم
شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران آتیه
شرکت سرمایه‌گذاری تکتار
شرکت ی تکنوتار
شرکت تولید اسید زنجان
شرکت مداران سال 91 با بازدهی منفی و نزولی ، یکدفعه سهامش را در قیمت های پایین بست و بعد از مذاکرات با طاف های قرارداد و کنسل برخی از قراردادها و زیان ناشی از تغییر قیمت دلار در قراردادها و زیان ناشی از آن به یکباره با تعدیل های مثبت پی در پی باز شد و تا قیمت 600 تومان بالا رفت.و در قیمت 514 تومان هم برای مجمع افزایش سرمایه بست.در مجمع هم 28 تومان سود نقدی توزیع کرد.افزایش سرمایه انجام شد.قیمت حدود 206 باز شد و با فراز و نشیب بسار تا 380 بالا رفت و بعد از فروختن انفورماتیک تا 175 تومان هم پایین آمد.گزارش های شرکت و شفاف سازی های مصلحتی هم روز به روز به بازار اعلام شد.سود 24 تومانی برای سال 92 با سرمایه جدید اعلام شد.
ولی در این گزارشها مطلب جالب که شاید کمتر روی آن بحث شده به یکباره سود انباشته 20میلیارد تومانی شرکت است.یعنی به ازاء هر سهم جدید 30 تومان تعلق میگیرد.و این 30 تومان در بندهای مختلف گزارشات حسابرسی شرکت و به دور از چشمان نه چندان تیزبینحسابرسان معتمد سازمان مخفی شده بود.حسابداران خود شرکت خیلی با تدبیر و کاربلد هستند که توانستند مانند پدری که 10 تا جیب مخفی دارد،در هر جیبی مقداری پول را مخفی نماید تا نهایتا روزی به درد خانواده اش بخورد.آنجا یک رابطه حسی و عاطفی وجود دارد ولی اینجا یک رابطه حقوقی و قانونی و شرعی وجود دارد.مداران یا باید تعدیل مثبت 100 درصدی از این راه بدهد.یا باید تمام سود حاصل در سال 92 را توزیع نماید و یا باید افزایش سرمایه 30 درصدی از انباشته نماید تا این پول عظیم که بدون حساب و کتاب در شرکت و در ید هیئت مدیره باقی خواهد ماند تا هرطور که دلشان میخواهند با این پول تجارت نمایند،به سهامداران واقعی که صاحب حق قانونی و شرعی این مبلغ هستند برسد.و بدتر اینکه دیگر به حسابداران شرکت اعتمادی نیست.از کجا معلوم که در سالهای دیگر باز نیایند و مبالغ دیگری را اینطرف و آنطرف مخفی نمایند و نهایتا در حساب انباشته اضافه نمایند.

ما خواهان افزایش سرمایه شرکت از انباشته به میزان 30 درصد هستیم تا سرمایه شرکت از 65 میلیارد تومان به 85 میلیارد تومان تبدیل شود و این پول در شرکت و قراردادهای شرکت و بازدهی شرکت حضور مثبت و مستمر داشته باشد.

اگر این میزان پول وارد انباشته نمیشد و به eps مداران اضافه میشد.الان با سرمایه جدید 55 تومان سود ساخته بود و قیمت سهم در این بازار کمتر از 600 تومان نبود.یعنی 300درصد سهامداران بلندمدتی و میان مدتی از این راه ضرر کرده اند و سهامشان پایین آمده است.
شرکت مداران سال 91 با بازدهی منفی و نزولی ، یکدفعه سهامش را در قیمت های پایین بست و بعد از مذاکرات با طاف های قرارداد و کنسل برخی از قراردادها و زیان ناشی از تغییر قیمت دلار در قراردادها و زیان ناشی از آن به یکباره با تعدیل های مثبت پی در پی باز شد و تا قیمت 600 تومان بالا رفت.و در قیمت 514 تومان هم برای مجمع افزایش سرمایه بست.در مجمع هم 28 تومان سود نقدی توزیع کرد.افزایش سرمایه انجام شد.قیمت حدود 206 باز شد و با فراز و نشیب بسار تا 380 بالا رفت و بعد از فروختن انفورماتیک تا 175 تومان هم پایین آمد.گزارش های شرکت و شفاف سازی های مصلحتی هم روز به روز به بازار اعلام شد.سود 24 تومانی برای سال 92 با سرمایه جدید اعلام شد.
ولی در این گزارشها مطلب جالب که شاید کمتر روی آن بحث شده به یکباره سود انباشته 20میلیارد تومانی شرکت است.یعنی به ازاء هر سهم جدید 30 تومان تعلق میگیرد.و این 30 تومان در بندهای مختلف گزارشات حسابرسی شرکت و به دور از چشمان نه چندان تیزبینحسابرسان معتمد سازمان مخفی شده بود.حسابداران خود شرکت خیلی با تدبیر و کاربلد هستند که توانستند مانند پدری که 10 تا جیب مخفی دارد،در هر جیبی مقداری پول را مخفی نماید تا نهایتا روزی به درد خانواده اش بخورد.آنجا یک رابطه حسی و عاطفی وجود دارد ولی اینجا یک رابطه حقوقی و قانونی و شرعی وجود دارد.مداران یا باید تعدیل مثبت 100 درصدی از این راه بدهد.یا باید تمام سود حاصل در سال 92 را توزیع نماید و یا باید افزایش سرمایه 30 درصدی از انباشته نماید تا این پول عظیم که بدون حساب و کتاب در شرکت و در ید هیئت مدیره باقی خواهد ماند تا هرطور که دلشان میخواهند با این پول تجارت نمایند،به سهامداران واقعی که صاحب حق قانونی و شرعی این مبلغ هستند برسد.و بدتر اینکه دیگر به حسابداران شرکت اعتمادی نیست.از کجا معلوم که در سالهای دیگر باز نیایند و مبالغ دیگری را اینطرف و آنطرف مخفی نمایند و نهایتا در حساب انباشته اضافه نمایند.

ما خواهان افزایش سرمایه شرکت از انباشته به میزان 30 درصد هستیم تا سرمایه شرکت از 65 میلیارد تومان به 85 میلیارد تومان تبدیل شود و این پول در شرکت و قراردادهای شرکت و بازدهی شرکت حضور مثبت و مستمر داشته باشد.

اگر این میزان پول وارد انباشته نمیشد و به eps مداران اضافه میشد.الان با سرمایه جدید 55 تومان سود ساخته بود و قیمت سهم در این بازار کمتر از 600 تومان نبود.یعنی 300درصد سهامداران بلندمدتی و میان مدتی از این راه ضرر کرده اند و سهامشان پایین آمده است.