شرایط دریافت ویزای شینگناخذ ویزای شنگن ارزان و مطمئن 100% تضمینی
ویزای توریستی - ویزای تجاری - ویزای تحصیلی - ویزای پزشکی


اخذ ویزای شینگن به صورت قانونی و بدون هزینه اولیه
هزینه دریافتی بعد اخذ ویزا


ساعت تماس : 9:00 تا 19:00
ویزا شنگن - ویزا شنگن - ویزا تضمینی شنگن - ویزای تضمینی شنگن
ویزا شینگن - ویزا شینگن - ویزا تضمینی شینگن - ویزای تضمینی شینگن
ویزای ایتالیا

ویزای سوئد


ویزای مدت دار......


ویزای شنگن - ویزای شینگن


ویزای تجاری و توریستی


اخذ ویزای شنگین
ویزای شینگن

ویزای شنگن

ویزای ارزان

ویزای ایتالیا

ویزای سوئد

ویزای مدت دار

ویزای شنگین ارزان

آژانس هواپیمایی

ویزا تضمینی شنگن

اخذ ویزای شنگن

اخذ ویزای شینگن
اگر به دنبال گرفتن ویزای دانشجویی شینگن هستید، با ما همراه باشید تا از تمامی شرایط و مدارک مورد نیاز اطلاع ی د.
شهروندان کشورهای غیر عضو شینگن برای ورود به قلمروی شینگن ا اما به ویزای شینگننیاز دارند. هرچند، موارد استثنائی نیز برای این قانون وجود دارد: زیرا برخی از کشورهایی که عضو پیمان شینگن نیستند، هم‌چنان می‌توانند بدون ویزا به قلمروی شینگن وارد شوند .
 
مدارک لازم برای ویزای شنگن
به منظور سفر به یک یا چند کشور حوزه‌ی شینگن، طبق آن‌چه پیش‌تر گفته شد، باید با مراجعه به سفارت/کنسولگری‌های معین درخواست ویزای شینگن نمود. هرچند، مانند نحوه‌ی درخواست ویزا از هر کشور دیگر، داشتن برخی شرایط خاص برای پیگیری درخواست ا امی است. نسخه‌ی واحد از اسناد مورد نیاز به همراه برخی اطلاعات اضافه به شکل مبسوط در بخش مدارک لازم برای ویزای‌شینگن توضیح داده و فهرست شده‌اند. شما هم چنین در این پیوند و پیوندهای مربوط به سفارت خانه ها ی کشورهای عضو شینگن می توانید که در بالا آمد می توانید با شرایط اخذ ویزای شینگن آشنا شوید.
 
هم چنین فرم درخواست ویزای شینگنیک سند رایگان است که می توانید از داخل این پرانتز (فرم درخواست ویزای‌شینگن) کنید یا با مراجعه به ابر پیوندهای بالا مستقیما از وب گاه های سفارت خانه های کشورهای عضو شینگن دریافت کنید.
 
انواع ویزای شینگن
بر اساس ماهیت/اه سفر، انواع ویزای شینگن وجود دارد که از جانب سفارت/کنسولگری‌های معین صادر می‌شوند.
 
1. ویزای عادی شینگن (usv)
ویزای عادی شینگن به مثابه‌ی روادید یکی از کشورهای عضو منطقه‌ی شینگن برای حمل‌ونقل یا اقامت در منطقه‌ی مورد نظر است که برای مدت زمانی خاص و حداکثر تا 90روز در هر دوره‌ی شش ماهه اعتبار دارد که از تاریخ ورود شخص به منطقه‌ی شینگن آغاز می‌شود. با توجه به اه سفر، ویزای عادی شینگن به سه دسته‌ی "‌a‌”‌، "‌b‌”‌، و "‌c‌”‌ تقسیم می‌شود.
 
2. ویزای معتبر در منطقه‌ی محدود (ltv)
این نوع از ویزا به شما اجازه می‌دهد فقط به کشور صادرکننده‌ی ویزای شینگن یا در برخی موارد، به کشورهای دیگری از منطقه‌ی شینگن سفر کنید که نام‌ها آنها به صورت خاص هنگام درخواست ویزا ذکر شده باشند. به غیر از کشورهایی که نام‌شان هنگام درخواست ویزا ذکر شده‌اند، این‌گونه‌ی خاص ویزا برای سفر به کشورهای دیگر عضو شینگن که نامی از آنها برده نشده‌‌اند، معتبر نیست.
 
3. ویزای ملی
ویزای ملی دسته‌ی "d‌” به افرادی اعطا می‌شود که برای تحصیل، کار یا اقامت دائم وارد یکی از کشورهای شینگن شوند. البته ویزای ملی به افرادی اعطا می‌شود که قصد دارند در دوره‌ی زمانی خاص یا با هدفی مشخص در یکی از کشورهای شینگن اقامت کنند که پس از پایان دوره‌ی مشخص باید به کشورشان بازگردند.
 
هزینه ویزای شینگن
 
هنگام درخواست ویزای شینگن، هر یک از درخواست‌کنندگان م م به پرداخت هزینه‌ی غیرقابل استرداد برای ویزا هستند. هزینه ویزای شینگن بسته به نوع ویزا، سن درخواست‌کننده و برخی موارد دیگر متفاوت است.
وقت فوری سفارت پرتغال در سایت ویزای شینگن
 وقت سفارت تضمینی, وقت سفارت پرتغال
وقت فوری سفارت پرتغال در سایت ویزای شینگن
برای سفر به بعضی از کشورها اخذ ویزا یا روادید کشور مقصد ا امی می باشد که برای دریافت ویزای شینگن کشور مقصد می بایست از طریق سفارت کشور مقصد اقدام نمود. کشور پرتغال نیز عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و جهت مسافرت به پرتغال به ویزا نیاز دارید. برای دریافت ویزای شینگن پرتغال قبل از هر چیزی باید برای اخذ وقت سفارت پرتغال قدام کنند.
مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت پرتغال :

ع یا کپی صفحه اول پاسپورت
ع 4*3
شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری

 مسافران عزیزی که به دنبال ویزای شینگن اتریش هستند. جهت اخذ وقت سفارت اتریش به صورت فوری و تضمینی از خدمات وب سایت ویزای شینگن ما استفاده نمایند.
راهنمایی جهت ید بلیط هواپیما به پرتغال :
در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و پرتغال وجود ندارد و بهترین مسیر پروازی ترکیش ایرلاین ( یک توقف در استانبول ) می باشد علاوه بر ترکیش ایرلاین امکان پرواز به وسیله هواپیمایی امارات و لوفتهانزا و اتریشی نیز با یک توقف وجود دارد.
گردآوری: ویزای شینگن sitevisa.com
من خودم هم فکر می که نمیشه ویزای شینگن گرفت. چون تورها خیلی گرون بودند و حداقل باید سه هزار یورو نفری بدیم. ولی الان میگم میشه خودتون اقدام کنیم با هزار یورو هم میشه سفر اروپا رفت اگر میخواهد بدونید چجوری اپ زیر را از بازار کنید. این اپ بر اساس تجربیات واقعی یک زوجه که خودشون ویزای توریستی گرفتن.   مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی شینگن از بهترین سفارت های اخذ ویزای شینگن با سوالات مصاحبه بر اساس تجربه واقعی در اپ "فوت و فن های ویزای شینگن" در بازار 
https://cafebazaar.ir/app/com.easyschengenvisaapp/?l=fa
ارائه انواع خدمات نظیر رزرو بلیط هواپیما برای سفارت، پر فرم ویزای توریستی شینگن و ویزای ds160 ، رزرو هتل برای سفارت 
تماس با [email protected]
ویزای شینگن اتریش
ویزای شینگن اتریش ویژه پاییز 96 را ازوب سایت جامع ویزای شینگن ما دریافت کنید. اتریش یکی از کشورهای محبوب و زیبا ذر اروپا است این کشور یکی از 26 کشور عضو معاهده شینگن می باشد که با اخذ ویزای شینگن اتریش می توانید به کشورهای اروپا که از عضوهای این معاهده هستند بدون دریافت ویزای دیگری سفر کنید. ویزای شینگن یا ویزای توریستی اتریش یا ویزای مسافرتی اتریش به بازدیدکنندگان اجازه می دهد به مدت حداکثر ۹۰ روز به اتریش بروند و در آنچا اقامت کنند. این ویزا غیر قابل تمدید است. استثنا فقط در شرایط پیش بینی نشده مانند مشکلات سلامتی، بیماری یا در موقع تعویق ملاقات یا جلسه قابل انجام است. مجموع مدت اقامت شما در حوزه شینگن نباید از ۹۰ روز بیشتر شود. ویزای شینگن فقط برای بقیه کشورهای شینگن اعتبار دارد. برای دریافت ویزای شینگن اتریش فرد ابتدا باید از سفارت اتریش وقت مصاحبه و انگشت نگاری بگیرد بسته به اینکه ویزای موردنیاز فرد طولانی مدت یا کوتاه مدت هست؛ روند گرفتن وقت سفارت اتریش متفاوت است. منبع:ویزای شینگن
کلاهبردار حرفه ای که به بهانه گرفتن ویزای شینگن یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرد.
کلاهبردار حرفه ای که به بهانه گرفتن ویزای شینگن یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرد.
به چه دلایلی ویزای شنگن رد می شود

دلایل رد شدن ویزای شینگن ویزای شینگن در هر زمانی ممکن است رد شود . با رد شدن ویزای شینگن خیلی از متقاضیان گیج شده و نمی توانند علت این امر را پیدا کنند . در ادامه به دلایل رد شدن ویزای شینگن پرداخته ام که کمک شایانی به متقاضیان قبل از ارسال درخواست خواهد کرد که در لیست احتمالی رد شدگان قرار نگیرند . دلایل رد شدن ویزای شینگن دلایل رد شدن ویزای شینگن ادامه مطلب
کلاهبردار حرفه ای که به بهانه گرفتن ویزای شینگن یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرد.
سوالات متداول در مورد ویزای شینگن
دریافت ویزای شینگن مست م گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند. برای دانستن پاسخ تمام سوالات مرتبط با ویزای شینگن، همراه کجارو باشید.
طبق پیمان شینگن با دریافت ویزا از یکی از از کشورهای عضو شینگن می توان به تمامی آن ها در اروپا سفر کرد. ذکر این نکته ضروری است که همه کشورهای اتحادیه اروپا جز منطقه شینگن نیستند. برای مثال کشورهای بلغارستان، رومانی و قبرس عضو عهدنامه شینگن نیستند. این بدین معناست که با اخذ ویزای شینگن به این کشورها نمی توان سفر کرد، اما برای سفر به سایر کشورها همچون ایتالیا، پرتغال، اسپانیا و… مشکلی نخواهد بود.
اقامت کانادا 2017
مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی
مهاجرت به کانادا 2017 
مهاجرت به کانادا از طریق کار
مهاجرت به کانادا از طریق تخصص
لیست مشاغل کانادا 2016
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 
امتیاز بندی مهاجرت به کانادا2017 
مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
- مهاجرت به کانادا از طریق تخصص2017
لیست مشاغل کانادا 2016
مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک
job offer از کانادا 
مهاجرت به کانادا از طریق کار 2017 


مدارک لازم برای گرفتن ویزای شینگن شرایط و مدارک اخذ ویزای شینگن توریستی ویزای شینگن چیست
اخذ ویزای شینگن توریستی شرایط و مدارک اخذ ویزای شینگن توریستی شرایط و مدارک اخذ ویزای شینگن
ویزای شینگن فوریویزای شینگن آلمان ویزای شینگن ایتالیا ویزای شینگن یونان
مدارک ویزای شینگن ویزای شینگن بدون اثر انگشتشینگن ژاپن کشورهای محدوده شنگن
کشورهای محدوده شینگن فرق ویزا و پاسپورت چیست؟ منطقه شنگن منطقه شینگن
قیمت ویزای شینگن
قیمت ویزای شنگن ویزا شینگن
مدت اعتبار ویزای شینگن شهر شینگن


وقت سفارت فنلاند تضمینی در سایت ویزای شینگن
 وقت سفارت, وقت سفارت فنلاند 
وقت سفارت فنلاند تضمینی در سایت ویزای شینگن
فنلاند از جمله کشورهای اروپایی و عضو پیمان شینگن است که در ایران دارای سفارت میباشد. وقت سفارت فنلاند در تهران هم دارای خدمات حضوری و هم دارای خدمات غیر حضوری میباشد. منظور از خدمات غیر حضوری جوابگویی تلفنی و یا به صورت آنلاینن میباشد.برای مراجعه به سفارت فنلاند حتما باید از قبل وقت سفارت از متصدیان سفارت و کارمندان سفارت گرفته شود و باا  هماهنگی قبلی به سفارت مراجعه گردد. توجه بفرمایید که بدون وقت قبلی سفارت فنلاند هیچ گونه مدارکی را قبول نمیکند.
اولین قدم برای اخذ ویزای شینگن فنلاند و ویزای تمامی کشورها، تعیین وقت سفارت و حضور در سفارت آن کشور به همراه مدارک  لازم جهت مصاحبه می باشد.
 اگر به فکر رفتن به کشور نروژ هستید می توانید با اعتما د به سایت ما ویزای شینگن و وقت سفارت نروژ را بصورت تضمینی و با  کمترین هزینه دریافت کنید.

مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت فنلاندع یا کپی صفحه اول پاسپورت
ع 4*3
شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری


راهنمایی جهت ید بلیط هواپیما به فنلاند :
در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به فنلاند وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به فنلاند از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) می باشد همچنین امکان پرواز با لوفتهانزا و آیژن هم وجود دارد .
گرد آوری: ویزای شینگن sitevisa.com
اخذ ویزای شینگن توریستی بصورت فوری و عادی اخذ ویزای تجاری و نمایشگاهی بصورت فوری و عادیبا کمترین هزینه و بدون هزینه اولیهخدمات ما شامل:وقت فوری سفارت+تحویل مدارک+رزرو هتل و پرواز و بیمه مسافرتی(رایگان)+پر فرم سفارت(رایگان)+رفتن به سفارتبعد از 14 روز =جواب ویزااخذ ویزای ایتالیااخذ ویزای فرانسهاخذ ویزای اتریشاخذ ویزای هلنداخذ ویزای پرتغالو....................
ویزای فوری شینگن 20 روزهویزای عادی شینگن35 تا 40 روزه
تلفن تماس:09124045827
ویزای شینگن اسلواکی اسلواکی کشوری زیبا و جذاب در اروپا که عضو پیمان شینگن می باشد. مسافران می توانند برای انجام کارهای اخذ ویزای شینگن اسلواکی , وقت سفارت اسلواکی که اطلاعات کافی ندارد و نیازمند به یاری هستند می توانند با شماره های ۲۲۲۷۰۴۱۲-۰۹۱۲۸۴۵۴۹۲۶ تماس بگیرید. هم چنین اگر آنها می خواهند در آذر ماه به کشور اسلواکی سفر کنند می توانند ویزای شینگن اسلواکی ویژه آذر ماه را بصورت فوری از ما دریافت کنید. جهت دریافت ویزای شنگن اسلواکی حضور شخص متقاضی در زمان تعیین شده از طرف وقت سفارت اسلواکی در محل سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری ا امی است. داشتن ویزای شینگن وما به معنی تضمینی جهت ورود به محدوده شینگن نیست، یعنی اینکه اگر شما ویزای شینگن خود را از اسلواکی گرفته باشید ولی از فرانسه وارد شینگن شوید مقامات مرزی شینگن در فرانسه می توانند به دلایلی کاملا قانونی به شما اجازه ورود نداده و شما را به کشوری در خارج از شینگن ا اج کنند. مسافر ورودی به شینگن باید همیشه خود را آماده سوالات احتمالی از جمله هدف از سفر، آدرس محل اقامت و مدارکی دال بر توانایی پرداخت هزینه های اقامت نماید. منبع: وقت سفارت
ویزای شینگن اسلواکی اسلواکی کشوری زیبا و جذاب در اروپا که عضو پیمان شینگن می باشد. مسافران می توانند برای انجام کارهای اخذ ویزای شینگن اسلواکی , وقت سفارت اسلواکی که اطلاعات کافی ندارد و نیازمند به یاری هستند می توانند با شماره های ۲۲۲۷۰۴۱۲-۰۹۱۲۸۴۵۴۹۲۶ تماس بگیرید. هم چنین اگر آنها می خواهند در آذر ماه به کشور اسلواکی سفر کنند می توانند ویزای شینگن اسلواکی ویژه آذر ماه را بصورت فوری از ما دریافت کنید. جهت دریافت ویزای شنگن اسلواکی حضور شخص متقاضی در زمان تعیین شده از طرف وقت سفارت اسلواکی در محل سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری ا امی است. داشتن ویزای شینگن وما به معنی تضمینی جهت ورود به محدوده شینگن نیست، یعنی اینکه اگر شما ویزای شینگن خود را از اسلواکی گرفته باشید ولی از فرانسه وارد شینگن شوید مقامات مرزی شینگن در فرانسه می توانند به دلایلی کاملا قانونی به شما اجازه ورود نداده و شما را به کشوری در خارج از شینگن ا اج کنند. مسافر ورودی به شینگن باید همیشه خود را آماده سوالات احتمالی از جمله هدف از سفر، آدرس محل اقامت و مدارکی دال بر توانایی پرداخت هزینه های اقامت نماید. منبع: وقت سفارت
کاخ ملی پنا با نمایی رنگارنگ و جذاب در پرتغال
 کاخ ملی پنا پرتغال
کاخ ملی پنا با نمایی رنگارنگ و جذاب در پرتغال[/caption]
کاخ ملی پنا بر روی تپه های سرسبز شهر سینترا در کشور پرتغال قرار دارد. این کاخ در قرن 18 م توسط معدن و معمار مبتدی، بارون ویلهلم لودویگ فون اشوگه برای شاه فرناندو دوم ساخته شد. کاخ پنا ثبت میراث جهان است. فضای داخلی پنا مزین به گچ‌ کاری‌های با ابهت و چشمگیر، ستون‌هایی با چندین طرح، سقفی قوسی به سبک شمال افریقا و طرح‌های بسیاری از کلیسا و صومعه اصلی می‌باشد. نمای بیرون این کاخ با رنگهای شاد رنگ آمیزی شده که به هر بیننده و تماشاگر حس هیجان و تازگی را می بخشد و این کاخ دکوراسیون فراوانی از سبک‌های مختلف، از گوتیک تا شرقی، را در خود دارد.
کاخ ملی پنا یک قلعه ی رویایی و بسیار مرتفع است که در روزهای ابری در حجم بزرگی از ابرها پنهان می شود و آنقدر بلند است که حتی در بعضی روزها از شهر لیسبون قابل دیدن است. در دوران قرون وسطی از آن به عنوان کلیسا استفاده می شد اما حالا در آن مناسبت های تی برگزار می شود.
فرانسه نیز دارای جاذبه و مکان های گردشگری بیشماری است. گردشگران و مسافران عزیزی که کشور فرانسه را برای سفر انتخاب کرده اید در سفر به فرانسه دیدن موزه لوور را فراموش نکنید. موزه لوور را حتما باید از نزدیک ببینید و از سفر خود به فرانسه لذت ببرید.
برای دریافت ویزای شینگن پرتغال و وقت سفارت پرتغال باید طبق اطلاعات زیر عمل کنید:
ویزای شینگن پرتغال به صورت تضمینی و فوری که کشور پرتغال عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می باشد و جهت مسافرت به اروپا به ویزای شینگن نیاز دارید. جهت دریافت ویزای شینگن حضور شخص متقاضی در زمان تعیین شده از طرف سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری ا امی می باشد.
کشور پرتغال نیز عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می باشد و جهت مسافرت به پرتغال به ویزا نیاز دارید. برای دریافت ویزای شینگن پرتغال قبل از هر چیزی باید برای اخذ وقت سفارت پرتغال قدام کنند.
منبع: ویزای شینگن 
اخذ وقت سفارت مجارستان در کمترین زمان ممکن
 وقت سفارت, وقت سفارت مجارستان 
اخذ وقت سفارت مجارستان در کمترین زمان ممکن
 مسافرانی که می خواهند به مجارستان سفر کنند باید ویزا دریافت کنند. مجارستان نیز یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن است،با این وجود برای ورود به کشور مجارستان باید برای اخذ ویزای شینگن مجارستان اقدام کرد.
اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشورها، تعیین وقت سفارت و حضور در سفارت آن کشور به همراه مدارک لازم جهت مصاحبه می باشد.

مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت مجارستان:ع یا کپی صفحه اول پاسپورت
ع 4*3
شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری

نکاتی در مورد ویزا مجارستان :
بررسی در خواست ویزا در سفارت مجارستان حداقل 21 روز طول می کشد و در مواقعی ممکن است این زمان بیشتر شود و سفارت از شما مدارک بیشتری در خواست نماید .
پس از دریافت ویزای شنگن بسته به نوع ویزا اجازه اقامت 90 روزه در کشور مجارستان به شما داده می شود و امکان تردد 1 یا 2 بار و یا چند باره به شما داده می شود .
 توجه فرمایید در صورت نیاز به ویزای شینگن ایتالیا ما اخذ ویزا را بصورت تضمینی و در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.
گردآوری: ویزای شینگن sitevisa.com

 ویزای شینگن نروژکشور نروژ کشوری زیبا و آرام با طبیعت بکرش  برای تمامی گردشگران جذ ت خاصی دارد. این کشور عضو معاهده شینگن می باشد از این رو برای سفر به نروژ در ماه آبان باید جهت اخذ ویزای شینگن نروژ ویژه آبان ماه  بایداقدام کنید. اولین قدم برای اخذ ویزای شینگن نروژ تکمیل فرم درخواست ویزا می باشد. اگر چه همه کشورها عضو معاهده شینگن ویزا دارند و ویزای همه آنها ویزای شینگن محسوب می شود. اما ویزای هر کشور با کشور دیگر متفاوت می باشد. بنابراین برای درخواست ویزای نروژ نباید به سفارت فرانسه مراجعه کنیم. انی که به دنبال اخذ وقت سفارت نروژ بصورت فوری هستند می توانند با شماره های 22270412- 09128454926 تماس بگیرند.برای ورود به مرزهای شینگن باید از کشوری وارد شویذ که در فرم تقاضای خود اسم آن کشور را قید کرده اید و ویزای آن کشور را دریافت کرده اید. برای مثال شما ویزای شینگن نروژ را دریافت کرده اید ولی از فرانسه وارد حوزه شینگن شوید, مقامات مرزی فرانسه می توانند به شما اجازه ورود را ندهند. شما می توانید بعد از ورود به کشور نروژ که ویزای شینگن نروژ را دریافت کردید بدون هیچ دردسری به تمام کشورهای عضو معاهده شینگن سفر کنید چرا که کنترل مرزی بین کشورهای معاهده شینگن وجود نداردمنبع: ویزای شینگن
 ویزای شینگن نروژکشور نروژ کشوری زیبا و آرام با طبیعت بکرش  برای تمامی گردشگران جذ ت خاصی دارد. این کشور عضو معاهده شینگن می باشد از این رو برای سفر به نروژ در ماه آبان باید جهت اخذ ویزای شینگن نروژ ویژه آبان ماه  بایداقدام کنید. اولین قدم برای اخذ ویزای شینگن نروژ تکمیل فرم درخواست ویزا می باشد. اگر چه همه کشورها عضو معاهده شینگن ویزا دارند و ویزای همه آنها ویزای شینگن محسوب می شود. اما ویزای هر کشور با کشور دیگر متفاوت می باشد. بنابراین برای درخواست ویزای نروژ نباید به سفارت فرانسه مراجعه کنیم. انی که به دنبال اخذ وقت سفارت نروژ بصورت فوری هستند می توانند با شماره های 22270412- 09128454926 تماس بگیرند.برای ورود به مرزهای شینگن باید از کشوری وارد شویذ که در فرم تقاضای خود اسم آن کشور را قید کرده اید و ویزای آن کشور را دریافت کرده اید. برای مثال شما ویزای شینگن نروژ را دریافت کرده اید ولی از فرانسه وارد حوزه شینگن شوید, مقامات مرزی فرانسه می توانند به شما اجازه ورود را ندهند. شما می توانید بعد از ورود به کشور نروژ که ویزای شینگن نروژ را دریافت کردید بدون هیچ دردسری به تمام کشورهای عضو معاهده شینگن سفر کنید چرا که کنترل مرزی بین کشورهای معاهده شینگن وجود نداردمنبع: ویزای شینگن
فهرست کشورهای پذیرنده ‏ ویزای شینگن
برخی کشورهای اروپایی پذیرنده‌ی ویزای شینگن هستند. با کجارو همراه باشید تا با آن‌ها آشنا شوید.
اخذ ویزای توریستی و ویزای تجاری کشورهای شینگن و انواع ویزای کشورهای عضو اتحادیه اروپا. آژانس هواپیمایی و توریستی و خدمات مسافرتی پیشواز آسیا با مجوز از سازمان ایرانگردی و جهانگردی و مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری، دارای پرسنل مجرب با بیش از 18 سال تجربه، آماده ارائه خدمات در زمینه اخذ ویزای شینگن و رزرو هتل در سراسر دنیا می باشد http://www.pishvaz-asia.com 09127638858 ویزا شینگن، ویزایی میباشد که با اخذ آن، به سهولت میتوان در تمام کشورهای اروپایی سفر نمود و در واقع، کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شینگن را کشورهای بدون مرز نیز می نامند. برخی خدمات توریستی و گردشگری و اقامتی آژانس هوایی پیشواز آسیا: ویزای لهستان ویزای ایتالیا ویزای اسپانیا ویزای انگلستان ویزای مجارستان دعوتنامه اروپایی اخذ ویزا کشور چک ویزای تجاری آلمان ویزا توریستی اتریش ویزای توریستی فرانسه و ویزای تجاری فرانسه تور اروپا با بهترین قیمت و تور نمایشگاهی رزرو هتلهای اروپا و رزرو هتل ارزان در کلیه کشورها رزرو هتل 4 ستاره و رزرو هتل 3 ستاره و رزرو اتاق در بهترین هتلهای اروپا و... با اخذ و دریافت ویزای شینگن، سفر به کلیه کشورهای اروپایی را میتوان براحتی انجام داد اعتماد مسافران و مشتریان و بیش از 18 سال تجربه در زمینه اخذ ویزای شینگن و رزرو هتل در اروپا و خارج کشور و... پشتوانه ماست. نشانی آژانس: تهران- خ - خ اسکندری شمالی- نرسیده به خ نصرت- پ121 طبقه اول [email protected] دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره اخذ ویزا: 09128182575- 09126192080 رزرو اینترنتی هتل و مشاهده سایر خدمات ویزا در سایت آژانس: پیشواز آسیا 02166906364 www.pishvaz-asia.com
ویزای شینگن چیست ؟
ویزای شینگن سندی است که برای سفر به/دیدار از کشورهای منطقه شینگن از جانب مقامات مربوطه برای شخص متقاضی صادر می شود. در زیر یک نمونه از تصویر ویزای شینگن را می بینید.
 
ویزای شینگن شامل 26 کشور است
منطقه ی شینگن شامل 26 کشور است که با یکدیگر توافق کرده اند شهروندان شان آزادانه و مانند یک کشور واحد در سراسر آن مسافرت کنند. از میان 26 کشور متعهد به توافق نامه یا پیمان شینگن، 22 کشور عضو اتحادیه ی اروپا و 4 کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (efta) هستند.
منطقه ی شینگن اکثریت کشورهای اروپایی را به جز بریتانیا و کشورهایی نظیر رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند در بر می گیرد، که به زودی این کشورها نیز عضو شینگن خواهند شد. با این حال، کشورهایی نظیر نروژ، ایسلند، سوییس، و لیختن اشتاین عضو اتحادیه ی اروپا نیستند، ولی جزء کشورهای منطقه شینگن هستند و از مزیت مسافرت آزاد در این منطقه بهره مندند.
کشورهای عضو شینگن
در ادامه فهرست کشورهای عضو ویزای شینگن یا به عبارتی لیست کشورهای شینگن را ملاحظه می فرمایید. با کلیک بر روی نام برخی کشورهای زیر که ابر پیوند دارند می توانید وارد وب گاه سفارت آنها در ایران شوید و به اطلاعاتی بیش تر راجع به مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن ، شرایط اخذ ویزای شینگن ، فرم درخواست ویزای شینگن ، هزینه ویزای شینگن ، و سایر اطلاعات مرتبط برای هر یک از این کشورها دست ی د.

اتریش
بلژیک
جمهوری چک
دانمارک
استونی
فنلاند
فرانسه
آلمان
یونان
مجارستان
ایسلند
ایتالیا
لتونی
لیتوانی
لوکزامبورگ
م
هلند
نروژ
لهستان
پرتغال
اسلواکی
اسلوونی
اسپانیا
سوئد
سوییس
لیختن اشتاین

چه انی به ویزای شینگن نیاز دارند؟
شهروندان کشورهای غیر عضو شینگن برای ورود به قلمروی شینگن ا اما به ویزای شینگن نیاز دارند. هرچند، موارد استثنائی نیز برای این قانون وجود دارد:زیرا برخی از کشورهایی که عضو پیمان شینگن نیستند، هم چنان می توانند بدون ویزا به قلمروی شینگن وارد شوند.
مدارک لازم برای ویزای شنگن
به منظور سفر به یک یا چند کشور حوزه ی شینگن، طبق آن چه پیش تر گفته شد، باید با مراجعه به سفارت/کنسولگری های معین درخواست ویزای شینگن نمود. هرچند، مانند نحوه ی درخواست ویزا از هر کشور دیگر، داشتن برخی شرایط خاص برای پیگیری درخواست ا امی است. نسخه ی واحد از اسناد مورد نیاز به همراه برخی اطلاعات اضافه به شکل مبسوط در بخش مدارک لازم برای ویزای شینگن توضیح داده و فهرست شده اند. شما هم چنین در این پیوند و پیوندهای مربوط به سفارت خانه ها ی کشورهای عضو شینگن می توانید که در بالا آمد می توانید با شرایط اخذ ویزای شینگن آشنا شوید.
هم چنین فرم درخواست ویزای شینگن یک سند رایگان است که می توانید از داخل این پرانتز ( فرم درخواست ویزای شینگن ) کنید یا با مراجعه به ابر پیوندهای بالا مستقیما از وب گاه های سفارت خانه های کشورهای عضو شینگن دریافت کنید.
انواع ویزای شینگن
بر اساس ماهیت/اه سفر، انواع ویزای شینگن وجود دارد که از جانب سفارت/کنسولگری های معین صادر می شوند.
1. ویزای عادی شینگن (usv)
ویزای عادی شینگن به مثابه ی روادید یکی از کشورهای عضو منطقه ی شینگن برای حمل ونقل یا اقامت در منطقه ی مورد نظر است که برای مدت زمانی خاص و حداکثر تا 90 روز در هر دوره ی شش ماهه اعتبار دارد که از تاریخ ورود شخص به منطقه ی شینگن آغاز می شود. با توجه به اه سفر، ویزای عادی شینگن به سه دسته ی “ a ” ، “ b ” ، و “ c ” تقسیم می شود.
2. ویزای معتبر در منطقه ی محدود (ltv)
این نوع از ویزا به شما اجازه می دهد فقط به کشور صادرکننده ی ویزای شینگن یا در برخی موارد، به کشورهای دیگری از منطقه ی شینگن سفر کنید که نام ها آنها به صورت خاص هنگام درخواست ویزا ذکر شده باشند. به غیر از کشورهایی که نام شان هنگام درخواست ویزا ذکر شده اند، این گونه ی خاص ویزا برای سفر به کشورهای دیگر عضو شینگن که نامی از آنها برده نشده اند، معتبر نیست.
3. ویزای ملی
ویزای ملی دسته ی “d ” به افرادی اعطا می شود که برای تحصیل، کار یا اقامت دائم وارد یکی از کشورهای شینگن شوند. البته ویزای ملی به افرادی اعطا می شود که قصد دارند در دوره ی زمانی خاص یا با هدفی مشخص در یکی از کشورهای شینگن اقامت کنند که پس از پایان دوره ی مشخص باید به کشورشان بازگردند.
در این جا می توانید مطالب بیشتری را درباره ویزای شینگن بخوانید.
 
به منظور سفر به یک یا چند کشور حوزه ی شینگن اخذ ویزای شینگن ضروری است
هزینه ویزای شینگن
هنگام درخواست ویزا، هر یک از درخواست کنندگان م م به پرداخت هزینه ی غیرقابل استرداد برای ویزا هستند. هزینه ویزای شینگن بسته به نوع ویزا، سن درخواست کننده و برخی موارد دیگر متفاوت است.
هزینه ویزای شینگن به طور معمول (به یورو)

ویزای ترانزیت فرودگاهی 60.00 یورو
ویزا برای اقامت کوتاه، کم تر از 90 روز 60.00 یورو
ویزا برای اقامت طولانی، بیش از 90 روز 99.00 یورو

بیمه مسافرتی ویزای شینگن
شهروندان کشورهایی که برای ورود به منطقه ی شینگن م م به دریافت ویزا هستند، چه به صورت فردی یا گروهی یا توریستی، و چه با هدف ب و کار م م به ید بیمه مسافرتی هستند که تمام روزهای اقامت شان را در منطقه ی شینگن پوشش دهد.
این بیمه باید در سراسر قلمروی کشورهای عضو شینگن معتبر باشد و تمام دوره ی زمانی را که شخص قصد اقامت یا عبور از این منطقه را دارد، پوشش دهد. حداقل پوشش باید 30،000 یورو باشد!
شما می توانید اطلاعات بیشتری در باره بیمه با کلیک روی بیمه مسافرتی ویزای شینگن به دست آورید.
 
پرسش و پاسخ های متداول درباره ویزای شینگن :
بعد از صدور ویزا، چه مدت می توانم در منطقه ی شینگن اقامت داشته باشم؟
با توجه به نوع ویزایی که از جانب سفارت/ کنسولگری مشخص در هر یک از کشورهای عضو شینگن صادر می شود، بر اساس ماهیت سفر و دیگر مقتضیات مربوطه محدودیت های مختلفی برای هر ویزای خاص اعمال می شود. با این حال، متداول ترین نوع ویزایی که به مسافران اعطا می شود در هر دوره ی شش ماهه تا حداکثر 90 روز بعد از تاریخ ورود اعتبار دارد.
در چه صورت اجازه دارم برای ویزای شینگن درخواست بدهم؟
گرفتن ویزای شینگن مثل هر ویزای دیگری شرایط خاصی را می طلبد. هر آدمی اجازه دارد برای ویزای شینگن درخواست بدهد، به شرطی که بتواند تمام مدارک مورد نیاز را به ترتیب ارائه کند و برای نگهداری از خود در طول اقامت اش در منطقه ی شینگن استطاعت مالی داشته باشد.
ویزای عادی شینگن چیست؟
با توجه به اه سفر، ویزای عادی شینگن به سه دسته ی “ a ” ، “ b ” ، و “ c ” تقسیم می شود.

دسته ی “ a ” به ویزای ترانزیت فرودگاهی گفته می شود که به دارنده ی آن اجازه می دهد بدون وارد شدن به کشورهای منطقه ی شینگن، تنها در محدوده ی بین المللی فرودگاه های این کشورها تردد کند. ویزای ترانزیت فرودگاهی برای افرادی ا امی است که از یک کشور غیر شینگن به کشور غیر شینگن دیگر مسافرت می کنند و باید در یکی از فرودگاه های کشورهای عضو شینگن هواپیمای شان را عوض کنند.
دسته ی “b” به ویزای ترانزیتی گفته می شود که به دارنده ی آن اجازه می دهد ظرف حداکثر پنج روز با وسیله ی نقلیه ی شخصی، اتوبوس، یا هواپیمای شخصی به مقصد یک کشور غیر شینگن از منطقه ی شینگن عبور کند.
دسته ی “c” به ویزای کوتاه مدتی گفته می شود که به دارنده ی آن اجازه می دهد بسته به مدت اعتبار ویزای اش، دوره ی زمانی معینی را در کشورهای عضو شینگن اقامت کند.

بلیط اینترنتی پرواز ( برنامه اینترتنی سفر پرواز ) برای درخواست ویزا چیست؟
بلیط اینترنتی پرواز سند پذیرفته شده ای در مورد برنامه ی زمانی یک پرواز خاص است که به صورت آنلاین قابل تایید است
ویزای شینگن چیست ؟
ویزای شینگن سندی است که برای سفر به/دیدار از کشورهای منطقه شینگن از جانب مقامات مربوطه برای شخص متقاضی صادر می شود. در زیر یک نمونه از تصویر ویزای شینگن را می بینید.
 
ویزای شینگن شامل 26 کشور است
منطقه ی شینگن شامل 26 کشور است که با یکدیگر توافق کرده اند شهروندان شان آزادانه و مانند یک کشور واحد در سراسر آن مسافرت کنند. از میان 26 کشور متعهد به توافق نامه یا پیمان شینگن، 22 کشور عضو اتحادیه ی اروپا و 4 کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (efta) هستند.
منطقه ی شینگن اکثریت کشورهای اروپایی را به جز بریتانیا و کشورهایی نظیر رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند در بر می گیرد، که به زودی این کشورها نیز عضو شینگن خواهند شد. با این حال، کشورهایی نظیر نروژ، ایسلند، سوییس، و لیختن اشتاین عضو اتحادیه ی اروپا نیستند، ولی جزء کشورهای منطقه شینگن هستند و از مزیت مسافرت آزاد در این منطقه بهره مندند.
کشورهای عضو شینگن
در ادامه فهرست کشورهای عضو ویزای شینگن یا به عبارتی لیست کشورهای شینگن را ملاحظه می فرمایید. با کلیک بر روی نام برخی کشورهای زیر که ابر پیوند دارند می توانید وارد وب گاه سفارت آنها در ایران شوید و به اطلاعاتی بیش تر راجع به مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن ، شرایط اخذ ویزای شینگن ، فرم درخواست ویزای شینگن ، هزینه ویزای شینگن ، و سایر اطلاعات مرتبط برای هر یک از این کشورها دست ی د.

اتریش
بلژیک
جمهوری چک
دانمارک
استونی
فنلاند
فرانسه
آلمان
یونان
مجارستان
ایسلند
ایتالیا
لتونی
لیتوانی
لوکزامبورگ
م
هلند
نروژ
لهستان
پرتغال
اسلواکی
اسلوونی
اسپانیا
سوئد
سوییس
لیختن اشتاین

چه انی به ویزای شینگن نیاز دارند؟
شهروندان کشورهای غیر عضو شینگن برای ورود به قلمروی شینگن ا اما به ویزای شینگن نیاز دارند. هرچند، موارد استثنائی نیز برای این قانون وجود دارد:زیرا برخی از کشورهایی که عضو پیمان شینگن نیستند، هم چنان می توانند بدون ویزا به قلمروی شینگن وارد شوند.
مدارک لازم برای ویزای شنگن
به منظور سفر به یک یا چند کشور حوزه ی شینگن، طبق آن چه پیش تر گفته شد، باید با مراجعه به سفارت/کنسولگری های معین درخواست ویزای شینگن نمود. هرچند، مانند نحوه ی درخواست ویزا از هر کشور دیگر، داشتن برخی شرایط خاص برای پیگیری درخواست ا امی است. نسخه ی واحد از اسناد مورد نیاز به همراه برخی اطلاعات اضافه به شکل مبسوط در بخش مدارک لازم برای ویزای شینگن توضیح داده و فهرست شده اند. شما هم چنین در این پیوند و پیوندهای مربوط به سفارت خانه ها ی کشورهای عضو شینگن می توانید که در بالا آمد می توانید با شرایط اخذ ویزای شینگن آشنا شوید.
هم چنین فرم درخواست ویزای شینگن یک سند رایگان است که می توانید از داخل این پرانتز ( فرم درخواست ویزای شینگن ) کنید یا با مراجعه به ابر پیوندهای بالا مستقیما از وب گاه های سفارت خانه های کشورهای عضو شینگن دریافت کنید.
انواع ویزای شینگن
بر اساس ماهیت/اه سفر، انواع ویزای شینگن وجود دارد که از جانب سفارت/کنسولگری های معین صادر می شوند.
1. ویزای عادی شینگن (usv)
ویزای عادی شینگن به مثابه ی روادید یکی از کشورهای عضو منطقه ی شینگن برای حمل ونقل یا اقامت در منطقه ی مورد نظر است که برای مدت زمانی خاص و حداکثر تا 90 روز در هر دوره ی شش ماهه اعتبار دارد که از تاریخ ورود شخص به منطقه ی شینگن آغاز می شود. با توجه به اه سفر، ویزای عادی شینگن به سه دسته ی “ a ” ، “ b ” ، و “ c ” تقسیم می شود.
2. ویزای معتبر در منطقه ی محدود (ltv)
این نوع از ویزا به شما اجازه می دهد فقط به کشور صادرکننده ی ویزای شینگن یا در برخی موارد، به کشورهای دیگری از منطقه ی شینگن سفر کنید که نام ها آنها به صورت خاص هنگام درخواست ویزا ذکر شده باشند. به غیر از کشورهایی که نام شان هنگام درخواست ویزا ذکر شده اند، این گونه ی خاص ویزا برای سفر به کشورهای دیگر عضو شینگن که نامی از آنها برده نشده اند، معتبر نیست.
3. ویزای ملی
ویزای ملی دسته ی “d ” به افرادی اعطا می شود که برای تحصیل، کار یا اقامت دائم وارد یکی از کشورهای شینگن شوند. البته ویزای ملی به افرادی اعطا می شود که قصد دارند در دوره ی زمانی خاص یا با هدفی مشخص در یکی از کشورهای شینگن اقامت کنند که پس از پایان دوره ی مشخص باید به کشورشان بازگردند.
در این جا می توانید مطالب بیشتری را درباره ویزای شینگن بخوانید.
 
به منظور سفر به یک یا چند کشور حوزه ی شینگن اخذ ویزای شینگن ضروری است
هزینه ویزای شینگن
هنگام درخواست ویزا، هر یک از درخواست کنندگان م م به پرداخت هزینه ی غیرقابل استرداد برای ویزا هستند. هزینه ویزای شینگن بسته به نوع ویزا، سن درخواست کننده و برخی موارد دیگر متفاوت است.
هزینه ویزای شینگن به طور معمول (به یورو)

ویزای ترانزیت فرودگاهی 60.00 یورو
ویزا برای اقامت کوتاه، کم تر از 90 روز 60.00 یورو
ویزا برای اقامت طولانی، بیش از 90 روز 99.00 یورو

بیمه مسافرتی ویزای شینگن
شهروندان کشورهایی که برای ورود به منطقه ی شینگن م م به دریافت ویزا هستند، چه به صورت فردی یا گروهی یا توریستی، و چه با هدف ب و کار م م به ید بیمه مسافرتی هستند که تمام روزهای اقامت شان را در منطقه ی شینگن پوشش دهد.
این بیمه باید در سراسر قلمروی کشورهای عضو شینگن معتبر باشد و تمام دوره ی زمانی را که شخص قصد اقامت یا عبور از این منطقه را دارد، پوشش دهد. حداقل پوشش باید 30،000 یورو باشد!
شما می توانید اطلاعات بیشتری در باره بیمه با کلیک روی بیمه مسافرتی ویزای شینگن به دست آورید.
 
پرسش و پاسخ های متداول درباره ویزای شینگن :
بعد از صدور ویزا، چه مدت می توانم در منطقه ی شینگن اقامت داشته باشم؟
با توجه به نوع ویزایی که از جانب سفارت/ کنسولگری مشخص در هر یک از کشورهای عضو شینگن صادر می شود، بر اساس ماهیت سفر و دیگر مقتضیات مربوطه محدودیت های مختلفی برای هر ویزای خاص اعمال می شود. با این حال، متداول ترین نوع ویزایی که به مسافران اعطا می شود در هر دوره ی شش ماهه تا حداکثر 90 روز بعد از تاریخ ورود اعتبار دارد.
در چه صورت اجازه دارم برای ویزای شینگن درخواست بدهم؟
گرفتن ویزای شینگن مثل هر ویزای دیگری شرایط خاصی را می طلبد. هر آدمی اجازه دارد برای ویزای شینگن درخواست بدهد، به شرطی که بتواند تمام مدارک مورد نیاز را به ترتیب ارائه کند و برای نگهداری از خود در طول اقامت اش در منطقه ی شینگن استطاعت مالی داشته باشد.
ویزای عادی شینگن چیست؟
با توجه به اه سفر، ویزای عادی شینگن به سه دسته ی “ a ” ، “ b ” ، و “ c ” تقسیم می شود.

دسته ی “ a ” به ویزای ترانزیت فرودگاهی گفته می شود که به دارنده ی آن اجازه می دهد بدون وارد شدن به کشورهای منطقه ی شینگن، تنها در محدوده ی بین المللی فرودگاه های این کشورها تردد کند. ویزای ترانزیت فرودگاهی برای افرادی ا امی است که از یک کشور غیر شینگن به کشور غیر شینگن دیگر مسافرت می کنند و باید در یکی از فرودگاه های کشورهای عضو شینگن هواپیمای شان را عوض کنند.
دسته ی “b” به ویزای ترانزیتی گفته می شود که به دارنده ی آن اجازه می دهد ظرف حداکثر پنج روز با وسیله ی نقلیه ی شخصی، اتوبوس، یا هواپیمای شخصی به مقصد یک کشور غیر شینگن از منطقه ی شینگن عبور کند.
دسته ی “c” به ویزای کوتاه مدتی گفته می شود که به دارنده ی آن اجازه می دهد بسته به مدت اعتبار ویزای اش، دوره ی زمانی معینی را در کشورهای عضو شینگن اقامت کند.

بلیط اینترنتی پرواز ( برنامه اینترتنی سفر پرواز ) برای درخواست ویزا چیست؟
بلیط اینترنتی پرواز سند پذیرفته شده ای در مورد برنامه ی زمانی یک پرواز خاص است که به صورت آنلاین قابل تایید است

ویزای شینگن چیست؟
موافقت نامه‌ ای است که به برداشته شدن مرز بین 6 کشور اروپایی انجامید و امکان مسافرت بدون روادید بین این کشورها را فراهم کرد. این پیمان در سال 1985 بین پنج کشور اروپای غربی به امضا رسید و کشورهای دیگر به تدریج به این پیمان ملحق شدند و در حال حاضر 26 کشور اروپایی از قوانین این پیمان پیروی می‌کنند.
موافقتنامه شینگن­ در سال 1985در لوکزامبورگ از سوی بلژیک ، فرانسه ، آلمان غربی، هلند و لوکزامبورگ به امضا رسید. تمام کشورهای اتحادیه اروپا بجز بریتانیا و ایرلند وارد این پیمان شده‌اند و در حال حاضر­ 26 کشور عضو پیمان شینگن هستند.
این 26 کشور عبارت اند از:­ اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ،­ استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ،­ لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، م ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس . اگر اطلاعات بیشتری میخواهید ب کنید میتوانید از موسسه شینگن هم بازدید کنید .
ادامه مطلب...
س رست تیم ملی والیبال ایران گفت: ویزای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال از نوع مولتی شینگن صادر شد و در تلاشیم همه چیز را با برنامه ریزی درست، پیش بینی کنیم.
مهاجرت به جمهوری چک، اقامت جمهوری چک، ویزای جمهوری چک، تحصیل و اعزام دانشجو به جمهوری چک، مهاجرت کاری به جمهوری چک
مهاجرت به قبرس، اقامت قبرس، ویزای قبرس، تحصیل و اعزام دانشجو به قبرس، مهاجرت کاری به قبرس
اخذ 100% تضمینی ویزای شینگن

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
چگونه ویزای دانشجویی شینگن بگیریم؟
اگر به دنبال گرفتن ویزای دانشجویی شینگن هستید، با کجارو همراه باشید تا از تمامی شرایط و مدارک مورد نیاز اطلاع ی د..
 اخذ ویزای شینگن فرانسه ویژه 15 بهمن ویزای شینگن فرانسه اخذ ویزای شینگن فرانسه ویژه 15 بهمن[/caption]ویزای شینگن فرانسه ویژه 15 بهمن ماه را با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن از کارشناسان وب سایت ویزای شینگن ما دریافت نمایید. فرانسه کشوری محبوب و پربازدید کننده در بین کشورهای قاره اروپا می باشد. این کشور به همراه 25 کشور دیگر از اعضای منطقه شینگن می باشند. طبق قرار داد شینگن شخص متقاضی می تواند با اخذ ویزای شینگن فرانسه بدون نیاز به دریافت ویزای مکرر دیگری به این 25 کشور سفر کند اما باید به تاریخ اعتبار و تعداد روزهای مجاز خود توجه کند تا بتواند با خیال راحت  از سفر خود لذت ببرد. مدت تاریخ اعتبار ویزای شینگن برای انی که اولین بار ویزای شینگن درخواست می کنند، معمولا ۱۵ روز است و با درخواستشان برای اقامت بیش از ۱۵ روز موافقت نخواهد شد. مگر اینکه دلیل موجهی برای اقامت طولانی تر ارائه دهند.انواع ویزا کشور فرانسه :ویزا کوتاه مدتسفر تجاری یا یتسفر شخصی و یا جهانگردیتحصیلاتدیدار خانوادهسایرهزینه ویزا کوتاه مدت 60 یوروویزا بلند مدتدانشجوییبازدید کنندهاعضای خانواده فرانسویعلمیهزینه ویزا بلند مدت 99 یورواگر می خواهید به کشور اتریش سفر کنید و بهترین روزها را در اتریش تجربه کنید می توانید ویزای شینگن اتریش ویژه ۲ بهمن را در کمترین زمان ممکن از متخصصین و مشاورین ما دریافت کنید.منبع: ویزای شینگن