شاگرد عش ق گندم پرسید

رئیس بنیاد توانمند سازی گندمکاران گفت: نرخ گندم جهانی در مقایسه با گندم داخلی پایین تر است از این رو ید گندم با نرخ 1300 تومان و فروش آن با نرخ 800 تومان برای ت توجیه ندارد.
مهدی‌‌عج خورشیدپنهان‌
فردی از کشاورزی پرسید: آیا گندم کاشته‌ای؟ 
کشاورز جواب داد: نه، ترسیدم باران نبارد. 
 
مرد پرسید: پس ذرت کاشته‌ای؟ 
کشاورز گفت: نه، ترسیدم ذرت‌ها را آفت بزند. 
 
مرد پرسید: پس چه چیزی کاشته‌ای؟!
کشاورز گفت: هیچ‌چیز، خیالم راحت است!
 
 
همیشه بازنده‌ترین افراد در زندگی، انی هستند  که از ترس هرگز به هیچ کاری دست نمیزنند.
مدیر عامل شرکت بازرگانی تی گفت:با توجه به اخذ مجوز صادرات سه میلیون تن گندم، تا کنون حدود 30 هزارتن گندم دوروم ،40 هزارتن گندم خبازی و مقداری آرد به بازارهای هدف صادر شده است.
میزان موفقیت هر ی تنها وابسته به شدت اشتیاقش در رسیدن به اه ش است. سقراط فیلسوف عهد یونان باستان که تاثیراتی از ایرانیان یعنی زرتشت حکیم پذیرفته، این مسئله را به صورتی تاثیر گذار به یکی از شاگردانش آموخته است. روزی این شاگرد در حین گردش در کنار رودخانه از او پرسید: من چگونه میتوانم مثل شما باشم؟ سقراط او را به درون آب برد و سر او را زیر آب کرد در این هنگام شاگرد از ترس خفگی سرش را بالا آورده و سعی میکرد تنفس کند. در این لحظه سقراط او را رها کرده و پرسید: در این ح بزرگترین خواسته تو چه بود؟ شاگرد پاسخ داد: " فقط هوا" سقراط گفت اگر با همان اشتیاقی که در پی بدست آوردن هوا بودی در پی ب علم باشی میتوانی مثل من شوی.
معاون جهادکشاورزی میزان ید تضمینی گندم را تاکنون، ۱۷ هزار تن اعلام کرد و گفت: همزمان با ید گندم، ید تضمینی ک ا نیز در استانهای جنوبی انجام می شود.
فواید جوانه گندم بسیارند . با مصرف جوانه های گندم می توانید ضعف و جسمی را به راحتی درمان کنید ، پوست را زیبا و جوان سازید و از بروز بسیاری از سرطان ها و بیماری ها پیشگیری کنید. فواید جوانه گندم و خواص خوردن جوانه گندم جوانه گندم جزء آن دسته از مواد […]
رئیس بنیاد توانمند سازی گندمکاران گفت: نرخ گندم جهانی در مقایسه با گندم داخلی پایین تر است از این رو ید گندم با نرخ 1300 تومان و فروش آن با نرخ 800 تومان برای ت توجیه ندارد.
%d9%88%d9%82%d8%aa%db%8c+%d8%b1%d8%b6%d8%a7+%d8%b9%d8%b7%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86+%d8%b4%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%af+%d8%a7%d9%88%d9%84+%d8%a8%d9رضا عطاران در صفحه اینستاگرامش ع ی قدیمی از شاگرد اولی خود که 32 سال پیش گرفته شده را منتشر کرد. ادامه: وقتی رضا عطاران شاگرد اول بود +ع
خیلی از ناظرین گندم نمی تونن گندم رو از جو تشخیص بدن علتش ام اینکه می تونه باشه که خیلیها رشته شون زراعت نیست، مثل ماشین آلات ، گیاه پزشکی و ... .ت وهیچ کت من که ندیدم این توضیحات رو برای تشخیص گندم وجو بیان کنه.امیدوارم به دردتون بخوره.
سوسک قهوه ای گندم anisoplia austriaca سوسک قهوه ای گندم در سراسر مناطق گندم کاری کشور کم و بیش فعالیت داردو به گندم، جو و سایر گندمیان اهلی و وحشی خسارت وارد می کند. ه کامل در روزهای آفت و گرم از دانه های گندم و لاروهای ه در زیر خاک از ریشه تغذیه می کنند. ات کامل اوا داد ظاهر می شوند روزها تغذیه کرده شبها جهت استراحت در خاک فرو میروند ة کامل آنها در داد از سنبله های گندم در مراحل خمیری شدن تغذیة می کنند...
ما در این انبار گندم می کنیم
گندم جمع آمده گم می کنیم
می نین یم آ ما به هوش
کین خلل در گندمست از مکر موش
موش تا انبار ما حفره زدست
وز فنش انبار ما ویران شدست
اول ای جان دفع شر موش کن
و انگهان درجمع گندم کوش کن
گرنه موشی در انبار ماست
گندم اعمال چل ساله کجاست؟؟؟ مولوی
اسبق کشاورزی گفت: علی رغم آنکه نرخ گندم جهانی حدود ۱۵۰ تا ۱۷۰ دلار است، قیمت گندم داخلی معادل ۳۲۰ دلار است .
مشاور جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم با بیان اینکه اکنون هشت میلیون و 650 هزار تن گندم در سیلوهای کشور ذخیره سازی شده است، گفت: با برداشت و ید تضمینی گندم امسال، ذخیره این محصول برای نیاز تا 10ماه اول سال 97 تامین می شود.
مجری طرح گندم وزارت جهادکشاورزی گفت: از آغاز فصل برداشت تاکنون، 6 میلیون تن گندم به ارزش 78 هزار میلیارد ریال از تمامی استان های کشور یداری شده است.
معاون شرکت بازرگانی تی از وفور تولید و ذخایر کشور از گندم خبر داد و گفت: برای شب عید و حتی سال آینده هیچ مشکلی برای تأمین گندم، آرد و نام وجود ندارد؛ به گونه ای که ورود به سال آینده با ۹ میلیون تن گندم مازاد یداری شده از کشاورزان همراه خواهد بود.
شاگرد ا اجی برای انتقام از صاحبکارش تصاویر همسر او را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.
شاگرد ا اجی برای انتقام از صاحبکارش تصاویر همسر او را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.
رضا عطاران در صفحه اینستاگرامش ع ی قدیمی از شاگرد اولی خود که 32 سال پیش گرفته شده را منتشر کرد.
رکنا: تینا تبار در صفحه اینستاگرامش نوشته ای منتشر کرد و در آن از شاگرد فرهادی بودن نوشت.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که تا مردم وسط نیایند و بسیج مردمی درست نکنیم، اقتصاد مقاومتی شکل نمی گیرد، در مورد شاگرد اول اقتصاد مقاومتی در ت گفت: شاگرد اول نفت بوده، چرا که رشد، عمدتا ناشی از رشد نفت است.
عباسی معروفان گفت: تا کنون از مجموع سه میلیون تن گندم مازاد، بیش از 70 هزار تن به بازارهای هدف صادر شده است.
انبارهای خالی گندم در روزهای آغاز کاری ت یازدهم یکی از معضلاتی بود که به آن اشاره کرد. حالا پس از رسیدن مجدد ایران به خودکفایی در تولید گندم در سال جاری و به انتها رسیدن عمر این ت، رئیس جمهور…
چه کنیم زمان (عج) را در خواب ببینیم؟؟
⚠️ شاگرد پرسید : چکار کنم که خواب زمان(عج) رو ببینم ؟

فرمود : شب یک غذای شور بخور ، آب نخور و بخواب ...

شاگرد دستور رو اجرا کرد و برگشت .

شاگرد : ب دائم خواب آب میدیدم ...

خواب دیدم بر لب چاهی دارم آب مینوشم ...

کنار نهر آبی در حال خوردن آب هستم !

در ساحل رودخانه ای مشغول ...

فرمود : تشنه آب بودی خواب آب دیدی‏ ...

تشنه زمان(عج) بشو تا خواب زمان(عج) ببینی ...

#تشنه_حضرت_باشیم

•┈┈••✾••✾••┈•
کانال «در امتداد بصیرت » یاوران انقلاب ی
لینک کانال:
@yavaraneenqelabeslami
لطفا دوستان خود را دعوت بفرمایید
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای ی با بیان اینکه کشاورزان با اجرای طرح قیمت تضمینی گندم، سریعتر به وجه حاصل از فروش محصول خود می رسند، گفت: بخش خصوصی به جای ت، گندم می د.
نمکزار کویر خور:گندم بریان با نام های گندم برشته و ریگ سوخته نیز شناخته می شود در 80 کیلومتری شمال شهرستان د (خبیص) در استان کرمان واقع و مساحت آن حدود 200 کیلومتر مربع است. سطح گندم بریان پوشیده از سنگ ها و گدازه های باز ی سیاه رنگ آتشفشانی است. پس از رود شور زمینهای ماسه ای قرار دارند که شیب تندی به سمت شمال دارند که این مکان به گدار باروت شهرت دارد گندم بریان
تسنیم نوشت: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: ۲۰ هزار تن گندم بین کشاورزان لرستانی توزیع شده که ۶۰ درصد از گندم مورد نیاز کشاورزان را تأمین می کند.
رضا عطاران ع ی قدیمی از شاگرد اولی خود در 32 سال پیش را منتشر کرد.
رضا عطاران ع ی قدیمی از شاگرد اولی خود در 32 سال پیش را منتشر کرد.
رضا عطاران ع ی قدیمی از شاگرد اولی خود در 32 سال پیش را منتشر کرد.
رضا عطاران ع ی قدیمی از شاگرد اولی خود در 32 سال پیش را منتشر کرد.