س رست خانوار بیشترین گروه هدف کمیته امداد را تشکیل می دهند

مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 502 خانوار تحت حمایت کمیته امداد ایرانشهر از انشعابات رایگان آب ،برق بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، محمد علی تراقویی گفت: سال گذشته 502 خانوار تحت حمایت از انشعاب رایگان آب ،برق و 49 خانوار از انشعاب گاز بهره مند شدند .

وی افزود: توجه به تامین س ناه مناسب برای مددجویان تحت حمایت از اقدامات مهم کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومین تحت حمایت است.

مدیر کمیته امداد ایرانشهر بیان کرد : در همین راستا خدمات مختلفی در حوزه عمران به مددجویان ارائه می شود .

تراقویی گفت: بهره مندی مددجویان از انشعاب رایگان از جمله اقدامات کمیته امداد در زمینه خدمات رفاهی به مددجویان می باشد.

وی افزود: رفع مشکل آب ،برق ، گاز و پروانه ساختمانی مددجویان تحت حمایت این نهاد حائز اهمیت است و کمیته امداد در این راستا تلاشهای مثبتی انجام داده است.

این مقام مسئول در خاتمه گفت: هزینه انشعابات از طرف کمیته امداد به حساب ادارات طرف قرار داد پرداخت شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: در سال 95 وجی های کمیته امداد دو برابر شده و به 150 خانوار رسیده است.
لینک خبر
۵۰ هزار زن س رست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که حدود ۶ هزار نفر از این ن طی سال ۹۵ از محل تسهیلات اشتغال کمیته امداد توانمند و از تحت حمایت این نهاد خارج شده اند.
رئیس کمیته امداد (ره) گفت: در سراسر کشور 150 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد فاقد مسکن بوده وباید برای ساخت مسکن آنها اقدام شود.
ایسنا نوشت: مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور ی ساختمان کمیته امداد با بیان آنکه از مجموع یک میلیون و 600 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد 350 هزار خانوار مالک مسکنی هستند که نیازمند بهسازی، مقاوم سازی و تعمیرات هستند، گفت: تعمیرات، مقاوم سازی و بهسازی در اولویت سیاست های حوزه مسکن کمیته امداد در سال 96 قرار دارند.
مدیر کمیته امداد بیجار گفت: ارزش مستمری پرداختی به افراد تحت پوشش یک میلیارد و۶۱۳میلیون تومان می باشد که به حساب س رست های خانوار واریز گردیده است.
مدیر کمیته امداد بیجار گفت: ارزش مستمری پرداختی به افراد تحت پوشش یک میلیارد و۶۱۳میلیون تومان می باشد که به حساب س رست های خانوار واریز گردیده است.
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور ی ساختمان کمیته امداد با بیان آنکه از مجموع یک میلیون و 600 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد 350 هزار خانوار مالک مسکنی هستند که نیازمند بهسازی، مقاوم سازی و تعمیرات…
تعداد خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ۳۲ هزار خانوار است که از این آمار ۴۵ درصد ن س رست خانوار هستند.
مدیرکل کمیته امداد همدان گفت: با تسهیلات کمیته امداد در جهت اشتغال 3 هزار خانوار از تحت پوشش کمیته امداد خارج و خودکفا شدند.
رئیس کمیته امداد (ره) گفت: در سراسر کشور 150 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد فاقد مسکن بوده وباید برای ساخت مسکن آنها اقدام شود.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: حدود 40 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغا ایی ن س رست خانوار کمیته امداد استان تهران در سال گذشته هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد (ره) هندیجان گفت: کمیته امداد در بخش اشتغال در سال 1395 به تعداد 103 خانوار وام از قبیل اشتغال زایی، مشاغل خانگی، به مبلغ یک میلیارد و 255 میلیون ? تومان پرداخت کرده که از این…
تسنیم نوشت: مدیر کل کمیته امداد لرستان گفت: بیش از 42 هزار زن س رست خانوار از کمیته امداد استان لرستان خدمت می گیرند.
تسنیم نوشت: مدیر کل کمیته امداد لرستان گفت: بیش از 42 هزار زن س رست خانوار از کمیته امداد استان لرستان خدمت می گیرند.
تسنیم نوشت: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۶ هزار و ۴۶۴ زن س رست خانوار تحت پوشش کمیته امداد اردبیل هستند که این نهاد با ارائه خدمات مختلف حمایتی و فرهنگی گام های موثری برای توانمندسازی و خوداتکایی آنان برداشته است.
مدیرکل کمیته امداد (ره) استان کرمانشاه گفت: امسال جشن خودکفایی پنج هزار مددجو را برگزار می کنیم.
مدیرکل کمیته امداد زنجان از تحت پوشش بودن ۲۰ هزار خانوار نیازمند در این مرکز خبر داد.

پرداخت وام اشتغالپرداخت وام اشتغال , سید پرویز فتاح در حاشیه جشن توانمندسازی ٢ هزار و ٤٥٢ خانوار کمیته امداد استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت:هدف اصلی کمیته امداد (ره) توانمندسازی جامعه هدف خود استو با کمک های ت و مجلس در این راستا به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کرده ایم.وی افزود: با کمک نمایندگان مجلس، سقف وام اشتغال امداد به ٢ هزار و ١٠٠ میلیارد توماندر بودجه کل افزایش یافت و از این طریق می توانیم مبالغ وام های مورد نیاز مددجویان را تامین کنیم.رئیس کمیته امداد (ره) با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور پرداخت وام بهمددجویان امداد اظهار کرد: به گونه ای برنامه ریزی شده که در سال جاری به١٤٠ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد وام پرداخت شده تا آن ها با توانمند شدن، از چرخه حمایت های امداد خارج شوند.پرداخت وام اشتغالفتاح تاکید کرد: خانوار های مددجو نیز از دریافت وام و خودکفاییاستقبال کرده زیرا از این طریق عزت نفس آن ها نیز بیش از پیش حفظ می شود.وی مسکن را از جمله خدمات گران ارائه شده کمیته امداد به مددجویان دانست و بیان کرد:قشر ضعیف به این خاطر که ید مسکن نیازمند در اختیار داشتن مبالغ قابل توجهی است در این حوزه دچارعقب افتادگی شده و کمیته امداد در تلاش است با حمایت خانواده ها، مشکل مسکن آن ها را تا حدودی برطرف کند.رئیس کمیته امداد (ره) اظهار کرد: در تمام استان های کشور در صورتیکه زمین مورد نیاز در اختیار کمیته امداد قرار گیرد، قادر هستیم برای جامعه هدف امداد اقدام به ساخت خانه کنیم.میزان
رئیس کمیته امداد آ ین آمار مستمری بگیران از کمیته امداد را 1 میلیون و 600 هزار خانوار اعلام کرد و گفت: جمعیت زیاد بودن جمعیت مددجویان موجب شده تا میزان کمکهای ما کم باشد و راه حل آن هم توانمند سازی این خانواده ها است.
مدیر کل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:حدود۸۴ هزار نفر در قالب ۳۳ هزار و ۶۴۰ خانوار معادل ۱۳ درصد جمیت استان تحت پوشش کمیته امداد هستند.
از سال 90 تاکنون 14 هزار و 500 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان به خود کفایی رسیدند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران گفت: تعداد 189 نفر از ن س رست خانوار مددجوی تحت پوشش با بهره مندی از خدمات مشاوره کمیته امداد اقدام به ازدواج مجدد کرده اند.
مدیر فرهنگی کمیته امداد (ره) استان هرمزگان گفت : 38 زن س رست خانوار به کربلای معلی اعزام شدند.
در سال ۹۴، تعداد خانوار تحت پوشش کمیته امداد ۱۰هزار و ۳۰۰خانوار بود که در سال جاری با کاهش ۱۰درصدی به ۹هزار خانواده تقلیل یافته است.
مدیرکل کمیته امداد (ره) آذربایجان شرقی گفت: خودکفایی پنج هزار خانوار رویکرد این نهاد در سال جاری است.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:دلاور قائم مقام کمیته امداد (ره) شهرستان لارستان از تخفیف 132 خانوار از مددجویان تحت حمایت امداد این شهرستان جهت گرفتن انشعاب آب،برق و گاز خبر داد . به گزارش رویداد لارستان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد لارستان، وی گفت ارزش ریالی تخفیفات ارائه شده جمعا مبلغ 411/494/000بوده که با ارائه معرفی نامه کمیته امداد به ادارات مربوطه این تخفیفات محقق شده است . ایشان متذکر شدند با عنایت به اینکه خانواده های امداد با ارائه معرفی نامه از امداد میتوانند از تخفیفات حق انشعاب آب،برق و گاز بهره مند شوند لیکن درصد تخفیف قائل شده بعضا پایین بوده که امید می رود با تد ر ویژه ای که اتخاذ می گردد برای مددجویان بصورت رایگان صورت گیرد .
همشهری آنلاین: مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: سقف کمک بلاعوض ید و نوسازی کمیته امداد به مددجویان روستایی مبلغ ۱۵میلیون تومان و برای مددجویان شهری ۲۵میلیون تومان بوده که اولویت ارائه این تسهیلات با ن س رست خانوار و ایتام است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد (ره) گفت: یک هزار و 222 میلیارد و 600 میلیون تومان کمک مردمی در 11 ماه سال جاری داشتیم.
مدیر کمیته امداد (ره) ایذه از وجود 17 هزار صندوق صدقات در سطح این شهر خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران خوزستان؛ محمدرضا پرویز پور با بیان اینکه کمیته امداد یک نهاد خدمات رسان است و بیشترین و باکیفیت ترین خدمات را به جامعه هدف ارائه می کند افزود: واحد مشارکت های مردمی کمیته امداد ایذه توانسته با توزیع صحیح صندوق های کوچک بین نیکوکاران و نصب صندوق های صدقات بزرگ در سطح شهر موجب مشارکت خوب مردم در این امر شود. وی خاطر نشان کرد: در 10 ماهه سال جاری مردم ایذه بیش از 3 میلیارد ریال صدقات به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد اهداء نموده اند که نسبت به سال گذشته 25% رشد داشته است. پرویز پور تصریح کرد: این کمک ها در راستای درمان، مسکن، فرهنگی، ج ه و... برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این شهر هزینه می شود.