سینما یی سرمای ه

دیدن خواب های سینما و سیم با تعبیرشان

س

 تعبیر خواب - سینما
 اگر در خواب ببینید ی شما را به سینما دعوت می کند یا خودتان به سینما می روید یاهمراه ی عازم سینما هستید دست به کاری می زنید که سودی عایدتان نمی کند ولی وقت شما را می گیرد. سینما نیز مثل سیرک اشتغال به امور تفننی است. اگر در خواب دیدید که از سینما خارج می شوید از ماجرایی فراغت حاصل می کنید یا خود را کنار می کشید و اگر دیدید همراه جمعیتی می خواهید وارد سالن سینما می شوید در امری پر هیاهو و پرجنجال مداخله می کنید که احتمالا به شما هیچ ارتباطی ندارد. اگر از سینما خوشحال و راضی بیرون آمدید موضوعی ...

خانوادگی شما را غمگین می کند. این مسئله ممکن است به خانواده شما مربوط نباشد ولی کلا خانوادگی است و چنانچه دیدید ناراضی و ناخشنود بیرون آمدید کاری انجام می گیرد که موجب خشنودی و رضایت شما می شود. اگر دیدید خودتان نشان می دهید دروغ می گویید و تظاهر می کنید و در نتیجه اطرافیان خود را گول می زنید و حقایقی را وارونه جلوه می دهید و اگر دیدید خودتان در سینما نقشی به عهده گرفته اید مردم درباره شما حرف خواهند زد و سر زبان ها خواهید افتاد. 

تعبیر خواب - سیم
 محمدبن سیرین گوید: بسیار مردمان باشند که در خواب سیم بینند و در بیداری همان بیابند و بسیار بود که به زحمت افتند و به این سبب، طبعهای مختلف بود. ابراهیم کرمانی گوید: دیدن سیم درست در خواب، دلیل بر خبری راست بود و سیم ش ته، دلیل بر خبر دروغ. اگر بیند سیم در کیسه او بود، دلیل که چیزی به امانت در پیش او بنهند. اگر در خواب کاسه یا آفتابه یا طشت خود سیمین بیند، دلیل بر مالی مجموع بود. اگر بیند که سیم بسیار بی اندازه یافت، دلیل که گنج یابد.

مجمع عمومی انجمن صنفی دستیاران بردار سینما برای انتخاب بازرس جدید این تشکل در تالار زنده یاد سیف الله داد خانه سینما با حضور جمعی از دستیاران بردار سینما و محمود کلاته ( وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) تشکیل جلسه داد و ضمن ارایه گزارش عملکرد هیئت مدیره، خزانه دار و بازرس پیشین انجمن، نامزدها معرفی و با توزیع برگه های رای، انتخابات صورت گرفت. پس از اخذ و شمارش آراء، بهرام به عنوان بازرس اصلی و محمدرضا میرکیانی به عنوان علی البدل بازرس انجمن صنفی دستیاران بردار سینما انتخاب شدند.
مطبوعات امروز عمدتا به مسئله ترامپ،برف و سرمای شدید و درگذشت بازیگر سینما پرداخته اند.
مطبوعات امروز عمدتا به مسئله ترامپ،برف و سرمای شدید و درگذشت بازیگر سینما پرداخته اند.
مجمع عمومی سالانه خانه سینما عصر روز شنبه 26 اسفند ماه با حضور با شکوه نمایندگان اصناف خانه سینما در تالار زنده یاد سیف الله داد برگزار شد.

در این مجمع پس از ارایه گزارش عملکرد هیات مدیره و بازرس خانه سینما، نامزدهای جدید بازرسی این نهاد صنفی معرفی شدند و پس از انجام مرحله رای گیری، مصطفی احمدی به عنوان بازرس اصلی و مسعود اشتری به عنوان بازرس علی البدل خانه سینما انتخاب شدند. ادامه مطلب...
برنامه جامع برای بازگرداندن سینما به دهه شصت!رئیس سازمان سینمایی چند روز پس از پایان سی و ششمین جشنواره فجر در برنامه «سینمادو» حاضر شد و در گفت‌وگو با حامد عنقا از برنامه جامعی گفت که قصد اجرای آن در سینما را دارد و برای داوران جشنواره هم «تعریف» شده بود. محمدمهدی حیدریان به صراحت می‌گوید یت اصلی سینما از نگاه مدیریت فعلی سینما سرگرمی سازی نیست و این یادآور نگاهی‌ست که در دهه 1360 به سینما وجود داشت. ادامه مطلب...
برنامه جامع برای بازگرداندن سینما به دهه شصت!رئیس سازمان سینمایی چند روز پس از پایان سی و ششمین جشنواره فجر در برنامه «سینمادو» حاضر شد و در گفت‌وگو با حامد عنقا از برنامه جامعی گفت که قصد اجرای آن در سینما را دارد و برای داوران جشنواره هم «تعریف» شده بود. محمدمهدی حیدریان به صراحت می‌گوید یت اصلی سینما از نگاه مدیریت فعلی سینما سرگرمی سازی نیست و این یادآور نگاهی‌ست که در دهه 1360 به سینما وجود داشت. ادامه مطلب...
بازیکنان تیم استقلال از سرمای هوای تبریز تعجب د اما علیرضا منصوریان سرمای هوا را دلیلی بر مناسب بودن وضعیت چمن ورزشگاه یادگار دانست.
سینما درباره هر موضوعی نظر می دهد. دین، تربیت، اخلاق، جامعه، سیاست، شیوه زندگی و هر مسأله دیگری. به هر امری می پردازد و به هر مسأله ای کار دارد اما وقتی نوبت به ارزی سینما می رسد، می گوید فقط منتقدان ، کارشناسان سینما و از جنس سینما و دارای کارت عضویت خانه سینما حق نظر دارند.
دو کارگردان موفق سینما از دوستداران سینما خواستند به جای تماشای در صفحه کوچک آنها را در سینما تماشا کنند.
برگرفته از اینستاگرام مهدی سلطانی پشت صحنه "لبخند رخساره"شهریور نود و پنج چه دست اندرکار سینما باشیم و چه نباشیم، با سینما خاطرات خوبى داریم. پس روزش بر همه مبارک باد.
پ ن: پشت صحنه سینمایى"ملکه" ساخته آقاى باشه آهنگر
ع : حسین شجاعى
مهر نوشت: دو کارگردان موفق سینما از دوستداران سینما خواستند به جای تماشای در صفحه کوچک آنها را در سینما تماشا کنند.
بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه سینما و در مجموع صنعت سازی محروم واقع شده است، گفت: حذف برنامه های وابسته به سینما هم بر این محرومیت می افزاید.
مجید یاسر
ع مجید یاسر بازیگر خوب سینما در خارج از کشور
مجید یاسر متولد 22 تیر 1355بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی داماد مریم جلالی بازیگر سینما و تلویزیون نیست و این یک شایعه است.
مجید یاسر
 
طرح ملی «سینما سلام» با استقرار ۴ دستگاه سینما سیار در شهرستان های فاقد سینما در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.
ناصر بیگدلی یکی از قدیمی ترین سینماداران کشور و مالک سینما «نادر» در خیابان لاله زار، خاطرات خود از سالیان سال فعالیت در این حوزه و علاقه مند شدنش به سینما را تعریف کرد.
ناصر بیگدلی یکی از قدیمی ترین سینماداران کشور و مالک سینما «نادر» در خیابان لاله زار، خاطرات خود از سالیان سال فعالیت در این حوزه و علاقمند شدنش به سینما را تعریف کرد.
هیئت مدیره جدید خانه سینما، به سینماگران کمک کنند و بقیه عوامل هم به کمک و یاری مسئولان خانه سینما بیایند.
فرزند فرج الله سلحشور گفت: پدرم هنر را در اختیار آرمان های انقلاب ی می دانست و سینما برای سینما و سینما برای سرگرمی را قبول نداشت.
سساعت 17 روز شنبه 22 اردیبهشت ماه دست اندرکاران سینما در تالار زنده یاد سیف الله داد خانه سینما گرد خواهند آمد تا آیین بزرگداشت پیش وتان حرفه طراحان فنی و مجریان صحنه سینمای ایران را برگزار کنند.
در این مراسم که نخستین جشن بزرگ این انجمن خواهد بود بسیاری از تهیه کنندگان، کارگردانان، بازیگران و سایر دست اندرکاران سینمای کشور حضور خواهند داشت و از تلاش های موثر اعضای انجمن در شکل گیری پروژه های عظیم و فا سینمای میهن مان قدردانی خواهند کرد.
گزارش رونمایی دو کتاب رسول نظرزاده در خانه سینما
جلسه رونمایی دو کتاب در خانه سینما:
جلسه رونمایی و گفتگو درباره دو کتاب رسول نظرزاده با نام های « بازتاب های شرقی سینمای علی حاتمی » و « عشق بازیافته» با حضور جواد طوسی و آنتونیا شرکا ،محمد مهدی ف ی زاده به عنوان ناشر، در کتابخانه خانه سینما یکشنبه 31 تیرماه ساعت 6 تا 5/7 برگزار شد. ادامه مطلب...
آیین رونمایی کتاب های «عشق بازیافته» از انتشارات روزنه کار و «بازتاب های شرقی سینمای علی حاتمی» از انتشارات تابان د، نوشته رسول نظرزاده ساعت 18 تا 19 یکشنبه 31 تیر ماه در خانه سینما (خیابان بهار جنوبی- کوچه سمنان- پلاک29) برگزار می شود.
 
در این مراسم جواد طوسی، آنتونیا شرکاء، خسرو دهقان و محمد ف ی زاده در مورد این کتابها سخن خواهند گفت. حضور علاقمندان حوزه های سینما و نشر آثار سینمایی در برنامه آزاد است.
تفاهم نامه سازمان تامین اجتماعی با خانه های سینما، تئاتر و موسیقی امضاء شد
آیین امضای تفاهم‌نامه بین سازمان تأمین اجتماعی و خانه سینما، خانه تئاتر و خانه موسیقی با حضور تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور علی ربیعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد حسن زدا معاونت سازمان تامین اجتماعی، حیدریان رئیس سازمان سینمایی، نوربخش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خانه موسیقی، اصغر همت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خانه تئاتر، هیات مدیره و مدیرعامل خانه سینما، روسا و اعضای شوراهای مرکزی تشکل های خانه سینما و جمعی از هنرمندان عصر روز دوشنبه (7 داد ماه) در در تالار سیف‌الله داد خانه سینما برگزار شد. ادامه مطلب...
برخی کارشناسان معتقدند اگر نرخ بلیت سینما در سال جدید و بر اساس تصمیم شورای صنفی نمایش با رشد 100 درصدی مواجه شود، مخاطب را از حضور در سالن های سینما و دیدن منصرف می کند و بار دیگر رکود به سینما باز…
عطر ادکلن ایو سن لورن سینما- yves saint laurent cinema  عطری است شیرین و ملایم. این عطر در سال 2004 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ایو سن لورن سینما- yves saint laurent cinema عطری است نه و جذاب.
عطر ادکلن ایو سن لورن سینما- yves saint laurent cinema
عطر ادکلن ایو سن لورن سینما- yves saint laurent cinema
عطر ادکلن ایو سن لورن سینما- yves saint laurent cinema، با رایحه ای ملایم ، شیرین، دل انگیز و سحر آمیز خود بهترین انتخاب برای سرد زمستانی و یا میهمانی های شبانه می باشد . این محصول که حس یک ستاره ی هالیوودی را برای مصرف کننده ی خود به ارمغان می آورد مخصوص بانوان جذاب و اغواگری است که همواره در زیر نورافکن ها زندگی کرده و می دانند که چگونه توجه ها را جلب خود کنند . این محصول همچنین یاد آور زیبایی های هالیوود و های رمانتیک ، با لباس های شب بسیار شیک و زیبا ، مدل موهای هالیوودی ، کفش های پاشنه بلند و جوراب های سیاه و سفید ساق بلند می باشد . رایحه ی جذاب و کاملا آن بیشتر از گرمای وانیل، شکوفه بادام و کلمانتین موجود در ترکیباتش حاصل می شود.
رایحه ابت : گرامانتین (clementine) ، شکوفه بادام (almond blossom) ، گل نگونسار (cyclamen flower)
رایحه میانی: زنبق بلادونا (belladonna lily) ، گل یاس (jasmine) ، گل صد تومانی (peony)
رایحه پایانی: کهربا (amber) ، مشک (musk) ، رزین استیرا (styrax) ، وانیل (vanillaa)
عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن
لینکهای مرتبط:
عطر ایو سن لورن سینما
ادکلن ایو سن لورن سینما
ایو سن لورن سینما
 
yves saint laurent cinema
هیات مدیره خانه سینما طی اطلاعیه ی هنرمندان را برای حضور در افطار ریاست جمهوری دعوت کرد، این متن را به شرح زیر است.
 
ما هیئت مدیره خانه سینما، دعوت افطار ریاست جمهور کشور عزیزمان را اجابت میکنیم و به همکاران گرانقدرمان پیشنهاد میکنیم به اندرز مشایخی که ما را به همدلی و وحدت در این ایام پر آشوب فرا میخواند گوش دل بسپاریم. روزهای سخت با رفاقت آسان میشود.
بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس برای فرار از سرمای یوم یادگار تدارک ویژه ای دیده اند.

پلیس شهر پورتلند از کشف جسد یک نوزاد به دلیل سرمای بیش از حد هوا خبر داد.آیین رونمایی دو کتاب سینمایی در خانه سینما برگزار می شودآیین رونمایی کتاب های «سینمای سه بعدی»، «تلویزیون سه بعدی » از انتشارات سروش، تالیف و ترجمه حمید رسولی چیدزی و مهرداد غروی ساعت 17.30 شنبه 7 مهر ماه در خانه سینما (خیابان بهار جنوبی- کوچه سمنان- پلاک29) برگزار می شود.
در این مراسم که به همت خانه سینما و انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند ب ا خواهد بود ایرج تقی پور و محمد فضیله در مورد این کتابها سخن خواهند گفت.
 
حضور علاقمندان حوزه های سینما و نشر آثار سینمایی در این برنامه آزاد است.
مجید مجیدی: در دوره گروه های خودرو مثل قارچ سمی در سینما رشد دمجید مجیدی کارگردان «محمد رسول الله» در جدیدترین مصاحبه خود به تندی از محمود و مدیران سینمایی او انتقاد کرد. او می‌گوید با روی کار آمدن احمدی‌ نژاد افرادی وارد سینما شدند که دانش و سواد کافی نداشتند بلکه به دنبال انتقام گیری از سینماگران بودند. او همچنین می‌گوید عملکرد ت احمدی‌نژاد در حوزه فرهنگ و سینما باعث شد تا گروه‌های خودسر، مانند قارچ سمی در سینما رشد کنند و پول‌های سرگردانی وارد سینما شود که مشخص نیست از کجا وارد سینما شده‌اند. ادامه مطلب...