سوگند جون و سمیرا جون

چهل و پنجمین رئیس جمهور در ساختمان کنگره سوگند یاد کرد.
رایگان تلویزیونی به خاطر سوگند با کیفیت عالی wide به خاطر سوگند محصول 1394 به کارگردانی سید رحیم حسینینسخه بهینه شده با و حجم کم به خاطر سوگند, رایگان به خاطر سوگند , مستقیم به خاطر سوگند , تله به خاطر سوگند, به خاطر سوگند hd 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کمیسیون انتصابات فیلیپین روز پنجشنبه انتصاب پرفکتو یاسای امور خارجه این کشور را به دلیل سوگند دروغ در خصوص شهروندی اش رد کرد و وی برکنار شد.
چه ی داد به چشمان تو سوگند مرا؟
که چنین کرده به سوگند تو پابند مرا؟

عمق تنهایی من پیش نگاهت هیچ است
که از آن چاله به این چاه در افکند مرا؟

گره موی تو بستست به جانم تا مرگ
چه ی خواست چنین عاجز و در بند مرا؟

رنگ چشمان تو یک معجزه بی همتاست
که به این رنگ در آمیخت و آکند مرا؟

من جدا بودم از این شور که نامش عشق است
چه ی داد به این غائله پیوند مرا؟

تو مگر شادی دنیای مرا یدی
که حرامست دگر بعد تو لبخند مرا

گفته ام تا که مگر پای گذاری به سرم
بعد مرگم به در خانه بکارند مرا
دونالد ترامپ جمهوری خواه در ساختمان کنگره سوگند یاد کرد و رسما جانشین باراک اوباما آغاز شد. ادامه: حسادت همسر اوباما/ع های طنز ترامپ/حواشی مراسم سوگند
سناتور سابق ای کارولینای جنوبی به عنوان مسئول اداره بودجه کاخ ریاست جمهوری سوگند یاد کرد.
(به خداحافظی تلخ تو سوگند نشد) ادامه مطلب
تو را به خلقت آنان که بعد ما، سوگند
تو را به جان خداوند قصه ها سوگند
پس از هزار و صد و شصت و هفت قرن آزار
مرا به حال خودم در جهان خود بگذار...

+آریا صالحی
همزمان با ادای سوگند دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهوری جدید امریکا، اعتراضات مردمی در واشنگتن جریان داشت.
یهودی نزدیک به دونالد ترامپ، به عنوان سفیر جدید در فلسطین ی سوگند یاد کرد....
به خاطر سوگند با به خاطر سوگند کیفیت ۴۸۰ – ۷۲۰ رایگان به خاطر سوگند
لینک قرار داده شد  به خاطر سوگند http:// sm.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d8%b7%d8%b1-%d8%b3%d9%88%da%af%d9%86%d8%af/ بازیگران به خاطر سوگند, به خاطر سوگند, بهترین های ایرانی, پخش آنلاین, پخش آنلاین ایرانی, پخش آنلاین به خاطر سوگند, تاریخ اکران به خاطر سوگند, تیتراژ به خاطر سوگند, رایگان ایرانی, رایگان ایرانی جدید, رایگان به خاطر سوگند, ایرانی, ایرانی 96, ایرانی با , ایرانی به خاطر سوگند, ایرانی جدید, ایرانی کیفیت 480, ایرانی کیفیت 720, ایرانی کیفیت mkv, ایرانی کیفیت عالی, به خاطر سوگند, به خاطر سوگند ابوالفضل پور عرب, به خاطر سوگند سید رحیم حسینی, به خاطر سوگند شهرام عبدلی, به خاطر سوگند محسن تنابنده, نسخه موبایلی به خاطر سوگند, زمان پخش به خاطر سوگند, ع های به خاطر سوگند, ایرانی, به خاطر سوگند پخش آنلاین, جدید ایرانیدیوید ف ن که به مواضع افراطی در حمایت از شهرک سازی صهیونیست ها معروف است، به عنوان سفیر جدید در فلسطین ی سوگند یاد کرد.
دونالد ترامپ و مایک پنس با ادای سوگند رسماً رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شدند. در این مراسم که با اعتراض گروهی از مردم معترض به انتخاب ترامپ در واشنگتن همراه بود، دونالد ترامپ در سخنرانی پس از ادای سوگند، طی سخنرانی تندی به سیاست های روئسای جمهور پیشین به شدت انتقاد کرد. ویدیوی خلاصه این مراسم و سخنرانی کامل ترامپ را در «تابناک» تماشا کنید.
والله بالله تالله سال های ۸۴ تا ۹۲ گذشت و دیگر تکرار نمی شود این جمله آقای رئیس جمهور است که در آن سه سوگند می خورد بر عدم وقوع وضعیتی در آینده، که طی سی و چند سال گذشته بر اساس قانون اساسی، که رئیس جمهور سوگند به اجرای آن خورده ، تکلیف آن را رای مردم معلوم کرده و باید د. به نظر شما اگر ، اگر جمهور اراده ای خلاف این سوگند آقای رئیس جمهور داشتند رئیس جمهور کدامیک از گزینه های ذیل را برخواهد گزید: الف: سوگند اخیر خود را برای رعایت سوگندی که به منظور حفظ و رعایت قانون اساسی خورده می شکند.
ب: سوگندی را که برای حفظ قانون اساسی خورده برای اثبات سوگند اخیرش زیر پا می گذارد و با برگزاری انتخاباتی مخدوش مرتکب فعلی می شود که ادعای مدعیان فتنه گر سال 88 را به اثبات می رساند.
به خاطر سوگند با ایرانی به خاطر سوگند بدون سانسور رایگان سینمایی به خاطر سوگند با کیفیت عالی سینما.  به خاطر سوگند مشخصات : . منتشر کننده : گیشه ها نام : به خاطر سوگند
ژانر : درام | اجتماعی
محصول سال : 1394 محصول کشور : ایران مخاطب : بزرگسال
تهیه کننده : علی توکل نیا
نویسندگان : سعید خانی
کارگردان : سید رحیم حسینی بازیگران : ابوالفضل پورعرب، محسن تنابنده، ژیلا صادقی، حشمت آرمیده، مرجان شکوفکی، بهادر اسدی، محمود بنفشه خواه، شهرام عبدلی، مهوش وقاری و . . . . به خاطر سوگند خـلـاصــــه داسـتـان : زندگیجوانی است که خود را به آب و آتش می زند تا در ضرب الاجلی که خانواده نامزدش « سوگند » تعیین کرده اند، بتواند به وضعیت آشفته خود سر و سامانی بدهد؛ اما از آنجا که مدرک و یا مهارت خاصی ندارد، به دام برخی از مشکلات می افتد و . . . لینک :
به خاطر سوگند لینک رایگان
9. قالَتْ علیها السلام : وَاللّهِ، لاکَلَّمْتُکَ ابَدا، وَاللّهِ لاَ دْعُوَنَّ اللّهَ عَلَیْکَ فى کُلِّ صَلوةٍ. 2
پس از ماجراى هجوم به خانه حضرت ، خطاب به ابوبکر کرد و فرمود: به خدا سوگند، دیگر با تو سخن نخواهم گفت ، سوگند به خدا، در هر ى تو را نفرین خواهم کرد.
ر تیلرسون در مقام امور خارجه سوگند یاد کرد.
یکی از ادله اثبات دعوی به خصوص در امور کیفری موضوع «سوگند» یا «قسامه» است.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
جان کلی، ژنرال بازنشسته تفنگداران دریایی ، به عنوان رئیس جدید دفتر رئیس جمهور سوگند یاد کرد.
ساعاتی پس از سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید در مراسم سوگند خود، ان جهان به اظهارات او واکنش نشان دادند، و از جمله معاون صدراعظم آلمان گفت که کشورش باید برای مصاف با «دوران سخت» ترامپ آماده باشد.
عضو فرا یون ولایت مجلس، با تاکید بر اینکه دیدار گروهی ازنمایندگان با یکی از سران فتنه درتناقض با سوگند نمایندگی است، از نگارش نامه به رئیس مجلس برای رسیدگی به این موضوع خبرداد.
عضو فرا یون ولایت مجلس شورای ی، با تاکید بر اینکه دیدار گروهی از نمایندگان با یکی از سران فتنه درتناقض با سوگند نمایندگی است، از نگارش نامه به رئیس مجلس برای رسیدگی به این موضع خبرداد.
آدرس پیج اینستاگرام سمیرا حسینی
 

سمیرا حسینی / پیج رسمیادامه مطلب...
کارکنان ارشد کاخ سفید در حضور دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید سوگند یاد د.
ساعاتی پس از سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید در مراسم سوگند خود، ان جهان به اظهارات او واکنش نشان دادند، و از جمله معاون صدراعظم آلمان گفت که کشورش باید برای مصاف با «دوران سخت» ترامپ آماده…
همشهری آنلاین: دونالد ترامپ روز دوم بهمن ۱۳۹۵ (۲۰ ژاونیه ۲۰۱۷) به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند خورد.
نیل گورساچ، انتخاب رئیس جمهور برای سمت ریاست دادگاه عالی این کشور صبح امروز به عنوان صد و سیزدهمین قاضی این دادگاه سوگند یاد کرد.تنها عقدی که مال باید مثلی باشد قرض است.
تنها عقدی که مال مورد معامله باید منفعت باشد اجاره است.
تنها عقدی که هم می تواند مجهول باشد و هم مردد، جعاله است. ادامه مطلب
سلام دوستان در دین عزیز داریم که باید همسرمان را خوشحال کنیم گاهی یک بدلی هم میتواند او را خوشحال کند نیم ست سوگند یکی از مثال های خوب است که ما میتوان برای همسرمان تدارک ببینیم البته شما میتواند هر چیزی حتی یک شاخه گل نیز به همسرتان بدهید و او را خوشحال کنید از سوگند حرف زدیم راستش را بخواهید خودم یکی از آن ها را در بازار دیدم فکرش را نمی که ید نیم ست سوگند چقدر می تواند مرا به درد سر بیاندازد به گونه ای که کل بازار را دنبال آن گشتم وقتی آن را پیدا کادو پیچش نمودم و با کمال میل دادمش به همسر عزیز تر از انم دوستت دارم همسرم
سوگند خورشیدی همسر شهرام محمودی ع زیر را در اینستاگرامش قرار داد و از اینکه ع های عروسی اش در فضای مجازی پخش شد اظهار ناراحتی کرد : دوستای عزیزم یه سری از شما نسبت به ما لطف داشتید و برامون آرزوی خوشبختی کردید ممنون از لطفطون. و یه سری از دوستان نسبت به ع ای ما که خصوصی بوده و اینکه ناخواسته پخش شده توهین و اهانت هایی د که باعث تاسفِ… ازتون خواهشی که داشتیم تمام ع ایی که از ما توی پیجاتون شِر کردید پاک کنید هرچه زودتر. چون این موضوع فقط داره ما رو ناراحت میکنه. اینو به همه دوستداران میگم چون این ع ها خصوصی بودن ما دوست نداریم پخش بشه... منم به خاطر همیییین ع ای عروسیشو از وبلاگم برداشتم سوگند جون تو هر چی بگی من به حرفت گوش می دم