سوغات چین معروفترین سوغاتی های کشور چین

واردات سوغاتی های مذهبی از کشور چین و فروش آن در ایی همچون مشهد و قم از چالش ها و معضلاتی به شمار می رود که باید برای رفع،کنترل و مهار آن،چاره شی شود.
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   
 
سوغات چین , معروفترین سوغاتی های کشور چین
 
چاپ استیک: شاید از این وسیله برای غذا خوردن استفاده کرده باشید و یا در های چینی دیده باشید، چاپ استیک دو چوب است که برای غذا خوردن از آن استفاده می کنند و روش هایی خاصی برای استفاده ی درست از آن ها وجود دارد. چاپ استیک یکی از محصولاتی است که در چین زیاد به چشم میخورد.این چاپ استیک ها با رنگ های زیبا و گاهی ترکیب شده با هنرهایی چون نقاشی و حکاکی که بر روی آن ها انجام شده است. و با جنس های مختلف در بازارهای چین موجود هستند.
 
سوغات چین
 
مجموعه بازرگانی فیروزه با بیش از سه دهه فعالیت بازرگانی در کشور چین و با دارا بودن دفاتر متعدد در گوانجو و ایوو آماده ی هرگونه همکاری با کلیه تاجران و بازرگانان عزیزی که قصد سرمایه گزاری خارجی ، ید کالا از چین ،واردات و ترخیص کالا از چین ،صادرات سنگ و انواع پسته و زعفران به چین را دارند ،می باشد.
 
جهت ب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
  ادامه مطلب
واردات سوغاتی های مذهبی از کشور چین و فروش آن در ایی همچون مشهد و قم از چالش ها و معضلاتی به شمار می رود که باید برای رفع،کنترل و مهار آن چاره شی شود. بازار چند هزار میلیاردی سوغات زیارت در قبضه چینی ها/غفلت از توسعه تولیدات ملی در بازار سوغات ای مذهبیسفرهای زیارتی یکی از مؤلفه های حائز اهمیت در جامعه ی ایران به شمار می رود.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
واردات سوغاتی های مذهبی از کشور چین و فروش آن در ایی همچون مشهد و قم از چالش ها و معضلاتی به شمار می رود که باید برای رفع،کنترل و مهار آن چاره شی شود. بازار چند هزار میلیاردی سوغات زیارت در قبضه چینی ها/غفلت از توسعه تولیدات ملی در بازار سوغات ای مذهبیسفرهای زیارتی یکی از مؤلفه های حائز اهمیت در جامعه ی ایران به شمار می رود. 


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
نمایشگاه صنایع دستی سوغات و هدایای استان های کشور در پارک ساحلی ماسال دایر شده است.
سوغات مشهد گردشگران و مسافران تور مشهد در سفر به این شهر مقدس در کنار زیارت حرم رضا (ع) به فکر ید سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود خواهند بود.ما در اینجا لیستی از سوغات مشهد آورده ایم.
زعفران زرشک پوستین دوز : لباس هایی که از پوست حیوانات تهیه شده اند. سماور ارغوان دوزی : از به هم تنیده شدن تار و پود ترکه های نازک حاصل از درختچه های ارغوان، هنری سنتی و بومی ایجاد می شود که به «ارغوان بافی» معروف است. گلیم (هرکاره) تراشی : دیگ ها و ظروف سنگی که در اصطلاح عامه مردم مشهد «هرکاره» نامیده می شود از قرون گذشته یکی از مهمترین سوغات مخصوص مشهد به شمار می آید. تولیدات نمدی قالی مشهد انگشتر و زینت آلات فیروزه و عقیق انواع خشکبار عطریات نقل، نبات، سوهان سجاده، جا ، مهر و تسبیح ادویه هفت قلم منبع : سوغات مشهد
مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد گفت: نمایشگاه سوغات فرهنگی و هویتی شهر با حضور ۳۱ استان کشور در عرصه میدان مشهد برگزار می شود.
اصل کالا تولیدی است که در اردکان واقع شده و تولید کننده سوغات استان یزد از قبیل شیرینی و محصولات کنجدی میباشد و به سراسر کشور ارسال مینماید. اصل کالا ارائه دهنده محصولاتی نظیر ارده ، حلوا ارده ، روغن کنجد ، انواع شیرینی یزدی ، حاجی بادام ، پشمک میباشد. حلوا سوغات مختص به اردکان بوده و سالیان سال است که سوغات اول شهرستان میباشد.
 
 
تصویر مرتبطبررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی بررسی فنی ds5 جدید، سوغات لو فرانسوی
نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات نوروزی ۲۰ استان کشور با حضور معاون امور عمرانی استاندار مازندران در نوشهر گشایش یافت.
دهمین نمایشگاه نوروزی سوغات و صنایع دستی قزوین با حضور کشور در مجموعه تخانه صفویه قزوین افتتاح شد.
ارومیه- از آذرماه سالجاری با شیوع بیماری آنفلوآنزای مرغی سوغات پرندگان مهاجر، صنعت مرغ و طیور منطقه غرب کشور دچار بحران شده، اما جای امیدواری اینکه بیماری هم اکنون تحت کنترل درآمده است.
پسر کوچولوم سوغات اورده برام...ای جان دلی تو پسرک!!!
آغاز به کار کرد نمایشگاه ؛ سوغات و هدایای وی ژه هر استان با توجه به فرهنگ و نوع آداب و رسوم آن استان نیز ارائه شده است.
رکنا: روز پنجم فروردین ماه شخصی که با اتومبیل خود از سفر مازندران می آمد، در میان راه از یک جنگل نشین مازندرانی سی ید و آن را در صندوق عقب اتومبیل گذاشت و به عنوان سوغات به تهران آورد.
والنسیا شاید در نگاه اول چندان جالب به نظر نرسد. اما این راهنمای سفر به شما کمک می‌کند که دیدنی‌های والنسیا را بهتر بشناسید. بدون شک از سفر به والنسیا لذت خواهید برد و برای دیدن دوباره‌ی این شهر، لحظه‌شماری خواهید کرد.صنایع دستی و ظروف چینی، سوغاتی رنگارنگ و دوست‌داشتنی سوغات والنسیا والنسیا به تولید چینی و سرامیک شهرت دارد. یکی از بهترین سوغاتی‌هایی که در سفر به این شهر می‌توانید یداری کنید، ظروف و وسایل آشپزخانه است. اگر به چینی و سرامیک علاقه دارید، علاوه بر ید می‌توانید از موزه‌ی سرامیک در کاخ باشکوه و دیدنی marquis of dos aguas بازدید کنید. در میدان plaza redonda و خیابان‌های مجاور، فروشگاه‌های داخل و خارج سنترال مارکت می‌توانید این سوغات رنگارنگ و زیبا را یداری کنید.
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>    
سوغات چین , معروفترین سوغاتی های کشور چین

 سوغات چین، بسیار تنوع دارد واین تنوع نشان از فرهنگ غنی و تمدن تاریخی کشور چین دارد.مردم چین دارای رسومات فرهنگی مختلف و آداب زندگی خاصی هستند.هریک از ای چین دارای سوغات مختلف و مربوط به خودشان را دارند. تولید برخی از کالاها که بعنوان سوغات چین از آن ها یاد می شود، به مدت ها قبل بازمیگردد و جز آثار باستانی محسوب می شوند، که ید هر کدام از این سوغاتی ها جذاب خواهد بود.

اپرا بخش بزرگی از تفریحات چینی است و ماسک ها بخش مهمی از کل این نمایش هستند، خصوصاً در اپرای پکن. برای این که بخشی از این نمایش را با خود به خانه ببرید، یا اگر فکر می کنید که ماسک ها دیوار خالی خانه ی شما را کامل می کنند، به مغازه های سوغاتی سری بزنید.این ماسک ها با توجه به سلیقه ی شما، در اندازه ها و ترکیب های رنگی مختلف موجود هستند.  

مجموعه بازرگانی فیروزه با بیش از سه دهه فعالیت بازرگانی در کشور چین و با دارا بودن دفاتر متعدد در گوانجو و ایوو آماده ی هرگونه همکاری با کلیه تاجران و بازرگانان عزیزی که قصد سرمایه گزاری خارجی ، ید کالا از چین ،واردات و ترخیص کالا از چین ،صادرات سنگ و انواع پسته و زعفران به چین را دارند ،می باشد.
 جهت ب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
   ادامه مطلب
ما را در تلگرام دنبال کنید.....> سوغات چین , معروفترین سوغاتی های کشور چین چای گیاهی است که در برخی از مناطق چین پرورش می یابد و در سفر چین می توانید از این مزارع دیدن کنید. نام چای کلمه ای چینی می باشد که وارد زبان فارسی شده است. چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه مردم چین است و در خانه های مردم ایران هم جایگاه ویژه ای دارد به همین علت می تواند سوغاتی خوبی از کشور چین باشد. چای در کشور چین انواع و طعم های مختلفی دارد مانند چای سبز، چای سفید، چای ترش و … که هر کدام خواص منحصر بفردی را دارند. از جمله فوایدی که می توان برای چای نام برد عبارتند از: موثر در درمان سرطان، کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و… .
مجموعه بازرگانی فیروزه با بیش از سه دهه فعالیت بازرگانی در کشور چین و با دارا بودن دفاتر متعدد در گوانجو و ایوو آماده ی هرگونه همکاری با کلیه تاجران و بازرگانان عزیزی که قصد سرمایه گزاری خارجی ، ید کالا از چین ،واردات و ترخیص کالا از چین ،صادرات سنگ و انواع پسته و زعفران به چین را دارند ،می باشد.
جهت ب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب
پانزدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی، سوغات و هدایا در قائم شهر برگزار شد.
از دیر باز همواره آجیل جزو سوغاتی های خوش طعم و محصولات سنتی تبریز به شمار می رود.
سوغاتی دادن و سوغاتی گرفتن لذت فراوانی دارد. در ایران همه عادت کرده ایم پس از بازگشت از سفر برای اقوام و آشنایان ره آوردی داشته باشیم. شاید این مساله ریشه در فرهنگ و آداب ما ایرانی ها داشته باشد. هرچه هست، در اینجا شما را با سوغاتی ای مختلف ایران آشنا می کنیم تا هنگام سفر به آن ا بدانید چه چیزهایی ب ید که مختص همان شهر باشد. سوغاتی های استان اصفهان اصفهان همیشه از مراکز مهم صنعت قلمزنی ایران بوده و هست و بیشترین تعداد کارگاه های صنایع دستی اصفهان را کارگاه های قلمزنی مس و برنج تشکیل می دهند و تعداد شاغلین این رشته نسبت به سایر رشته ها زیادتر است .

علاوه بر صنایع دستى، شیرینى گز و پولکى اصفهان و گلاب قمصر کاشان از سوغاتى هاى مشهور استان اصفهان است. یکی از معروفترین سوغات اصفهان گز می باشد مواد اولیه این شیرینی مطبوع و مشهور که گز انگبین باشد، در اطراف این شهر به عمل می آید. از دیگر سوغات اصفهان باید به خاتم، مینا، گچبری، گره چینی، قلمدان سازی، کاشیکاری، خوشنویسی، مسگری، منبت کاری، نقاشی، نقاشی باستانی، معرق، صحافی، سفالگری، مینیاتور و قالی بافی اشاره کرد.
سوغات تایلند و در تور تایلند چیست ؟ بازار های خیابانی در تور تایلند، بازار آ هفته و بازارهای شناور معروف زیادی در تایلند وجود دارد که باگذر از آنها به راحتی میتوانید سوغات تایلند و ید های متنوعی داشته باشید. در تایلند محصولات قابل توجه و زیبایی که در جای دیگر پیدا نخواهید کرد، را می د، اما از مهمترین سوغاتی های تایلند ابریشم تایلندی، مجسمه های بودا و فیل، جواهرات تایلندی، سس تایلندی و ادویه جات و ترشی جات، ابزار ماساژ و کاسه های مدیتیشن هستند.همه اینها در تو تایلند دست یافتنی است.
از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 35 هزار مسافر از نمایشگاه سوغات و صنایع دستی شاهرود دیدن د .
نهمین نمایشگاه شیرینی،شکلات و سوغات استانها در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی همدان گشایش یافت.
بهارهای نارنج با زیبایی، ظرافت و عطری که دارند بهار شیراز را متفاوت د به گونه ای که این گل های سفید و معطر سال ها سوغات بهارانه شهر شیراز شده است.
تصاویری از نمایشگاه محصولات عشایر کشور را در گزارش زیر بینید.
ساری - سوغات و صنایع دستی سرزمین همیشه بهار روایتگر تاریخ ۶۵۰۰ ساله ای است که به عنوان نوبرانه به مسافران هشت بهشت هدیه می شود.
آذربایجان شرقی سوغاتی های متنوع و متعددی دارد که یکی از آنها آجیل است و در این بین نوع تبریزی آن زبان زد خاص و عام است.
سازمان گمرک روسیه از ضبط ۱۰ هزار سوغات تقلبی با نماد فیفا در فرودگاه مسکو خبر داد.
سوغات ترکیه، یکی از دغدغه های مسافران این کشور پرگردشگر است. استانبول، آنکارا، ازمیر، کوش آداسی و آنتالیا همگی برای ید سوغات های ترکیه همچون کیف و کفش چرم، لباس های ترک، ادویه، سفال، ظروف مسی و دیگر سوغاتی های این کشور پیشنهادهای ویژه ای به همراه دارند. ترکیه با وجود نا آرامی هایی که این کشور را درنوردیده، هنوز یکی از مقاصد پرطرفدار در ذهن توریست ها و مسافران ایرانی در تور ترکیه است. بیشتر افراد دوست دارند با دست پر از سوغات از سفر بازگردند. این سوغاتی ها معمولا برای ما یادآور مکان ها و سفرهایی است که از آن ها لذت بردیم و آن ها را دوست داشتیم. همچنین ممکن است دوستان و اقوام نیز در انتظار سوغاتی از طرف ما باشند. خبر خوب اینکه کشور ترکیه سوغاتی های اصیلی دارد که هم یادآور سفر خوبتان به این کشور خواهد بود و هم برای استفاده به عنوان دکوراسیون در منزل انتخاب بسیار خوبی هستند. در این مقاله فهرستی از محبوب ترین سوغات ترکیه ای را به مخاطبان معرفی می کنیم. اگر قصد ید تور مارماریس  را دارید، خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم .
نماد چشم زخم، سوغاتی از ترکیه
در ترکیه هرجا که بروید، یک شی حتما وجود دارد، چه در خانه ها، اداره، ماشین و یا مغازه ها، بسیاری از مردم ترکیه معتقدند که نماد چشم زخم آبی رنگ، افکار بد را از شما دور می کند. این موضوع فقط شامل یک افات معمولی نیست و چشم زخم آبی به اشکال مختلفی مانند زیور آلات، ظروف، جاکلیدی و بدلیجات تولید می شود.
راحت الحلقوم، سوغاتی از ترکیه
هر که شیرینی دوست دارد، حتما از طعم راحت الحلقوم ترکیه ای لذت خواهد برد. این شیرینی که طعم و اندازه های مختلف دارد و از شیر و نشاسته تهیه می شود، مربوط به دوران عثمانی است و شما علاوه بر خوردن شیرینی می توانید خود را در دوران عثمانی تصور کنید. لازم نیست در ترکیه زمان صرف جستجو برای پیدا راحت الحلقوم کنید، این شیرینی همه جا به فروش می رسد.
ادویه، سوغاتی از ترکیه
پس از اینکه چند روز در ترکیه بمانید، متوجه خواهید شد که ادویه ها نیز در این کشور بسیار مشهور می باشند. بیشترین تنوع ادویه ها را می توانید در بازار بزرگ استانبول پیدا کنید که در آنجا مغازه های بسیاری انواع ادویه را به صورت عمده به افراد محلی می فروشند. علاقه مندان به غذا حتما از عطر و طعم و دیدن این همه ادویه لذت خواهند برد، از مشهورترین این ادویه ها می توان به زعفران تازه اشاره کرد.
فرش، سوغاتی از ترکیه
یکی از گرانقیمت ترین سوغات، فرش ترکیه ای است. کل یونرهای حرفه ای از سراسر جهان به این کشور می آیند تا از فرش های این کشور یداری کنند زیرا این فرش ها به دلیل کیفیت و تخصص هنری به کار رفته در آنها مشهور می باشند. بانوان ترکیه ای ماه ها صرف بافت یک فرش در اندازه های مختلف از سجاده تا فرش های بزرگ می کنند. نمادهای موجود بر روی فرش های نیز بیانگر اعتقادات سنتی مختلفی است، همچنین مراقب فروشگاه هایی که فرش های غیر ترک می فروشند، باشید. این فرش ها معمولا چینی هستند.
ظروف سفالی، سوغاتی از ترکیه
ظروف سفالی در تمامی نقاط توریستی به فروش می رسند اما شهر کوچک آوانوس در کاپادوکیه به دلیل تولید این محصولات و شا ارهای سفالی مشهور است. صنعتگران محلی خاک رس مورد نیاز را از رودخانه ی قرمز تهیه کرده و آن را برای ساخت ظروف و تزئینات بسیار زیبا به کار می گیرند. همچنین درکنار ید می توانید خودتان پشت چرخ سفالگری نشسته و این حرفه را امتحان کنید.
ظروف مسی، سوغاتی از ترکیه
ظروف مسی بیشتر مختص بخش جنوب شرقی ترکیه است یعنی جایی که هنوز از تکنیک های قدیمی برای ساخت این ظروف استفاده می شود. مشهورترین ظروف مسی کوزه ها و قابلمه های مسی است. در ترکیه هنوز تجارت مسگری خواهان بسیاری دارد و ظروف بسیار باکیفیتی را تولید می کند.
ید لباس در ترکیه
در کشور ترکیه مقادیر زیادی پشم و پنبه تولید می شود و به همین دلیل پوشاک انبوهی با کیفیت های مختلف محصول این کشور در حال توسعه است . اگه خواهان اجناس مرغوب هستید، در بوتیک های شیک استانبول میتوانید اجناسی با کیفیت بالا را پیدا کنید. علاوه بر برندهای ترک، برخی از معروف ترین برندهای لباس در دنیا، در کشور ترکیه شعبه دارند.