سمپادی های البرز

البرز رحمتی بازیکن تیم ملی جوانان بسکتبال که در مسابقات آسیایی به عنوان بهترین بازیکن جوانان آسیا شناخته شد در راه مسابقات جام جهانی که در اسپانیا هست آماده میشود البرز رحمتی و حسین رحمتی تنها بازیکنان ملی پوش استان البرز هستند هیئت بسکتبال البرز با دعوت از البرز رحمتی برای مسابقات مناطق کشور است از این بازیکن دعوت به عمل آورده است .
خبرنگار جام جم: علی رامک مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز با قبول دعوت س رستی رو مه جام جم در استان البرز و شهرستانهای غرب استان تهران از این دفتر بازدید کرد و در خصوص عملکرد و فعالیت های این مرکز سخن گفت. جام جم البرز نیز با افتخار و به پاس زحمات همکاران رسانه ای خود در این مرکز گفتگویی اختصاصی و صمیمانه را ترتیب داد که حاصل آن را با هم در پی می خوانیم:
فرماندار البرز از ثبت نام ٣٨ نفر از داوطلبان دراولین روز از ثبت نام انتخابات شوراهای ی شهر و روستا در شهرستان البرز خبر داد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز از انجام چهار یت توسط اورژانس هوایی البرز در روز شانزدهم تیرماه خبر داد.
امروز بارش باران و برف در غرب سواحل خزر، البرز غربی و البرز مرکزی بارش پراکنده برف در شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی پیش بینی می شود.
استاندار البرز گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که برای رسیدن به توسعه اقتصادی در استان البرز باید انجام دهیم، حمایت از واحدهای تولیدی و توجه به رفع مشکلات آنها است.
نورافشان البرز تنها مرکز مجاز فروش مجاز و فعال استان البرز نورافشان البرز مفت است از سال 1388 درزمینه آتش بازی و نورافشانی به صورت حرفه ایی در کنار شادی های شما عزیزان میباشد. نورافشان البرز نماد نورافشانی و آتش بازی استان البرز بهترین ها با نورافشان البرز میدرخشند. لوازم آتش بازی نورافشان البرز مناسب استفاده تمامی افراد خانواده بی خطر  ایمن  مجاز ساخت کشور عزیزمان ایران www.atashbazi.com کانال تلگرامی ما [email protected] کانال اینستاگرام ما [email protected] تلفن های تماس 09125630667 02632285412
رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد که براثر ترافیک سنگین در آزاد راه های البرز ،تردد خودروها در این محورها با کندی صورت می گیرد.
روابط عمومی استانداری البرز اعلام کرد که مراکز آموزشی پیش دبستانی ، دبستانی و متوسطه اول نوبت صبح استان البرز به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است .
استاندار البرز گفت:فاصله ای بین دستگاه اجرا،قضا و مقننه در استان البرز وجود ندارد و همه دست به دست هم کارهای ارزشمندی که مورد نیاز مردم شریف است انجام می دهیم.
تهران شهری کوهپایه ای است که آب و هوای معتدل خود را مدیون همین دامنه های البرز می داند. درواقع رشته کوه های البرز چون مادری دلسوز تهران را با همه شلوغی و دود و ترافیکش در آغوش گرفته و می تواند فضای…
اطلاعیه در خصوص شرکت امداد خودرو البرز بیمه گذار محترم تماسهای گرفته شده با شما به نام امداد خودرو البرز از طرف شرکت بیمه البرز نمی باشد و این شرکت هیچگونه تعهدی در قبال آن ندارد. به این وسیله به اطلاع می رساند شرکت امداد خودرو البرز هیچ گونه وابستگی و ارتباطی با بیمه البرز نداشته و خدمات و تماس های اخیر این شرکت با برخی از بیمه گذاران مورد تائید بیمه البرز نمی باشد .
به گزارش ایرنا: دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی استان البرز گفت که هیات تجاری به س رستی بگو کوتیچ نخست ای کانتون توزلا این کشور روز دوشنبه 25 بهمن ماه جاری به البرز می آید.
با سرعت و جدیت ان نیروی انتظامی البرز در کمتر از 10 دقیقه مسلح یکی از بانک های استان البرز دستگیر و پول ها به بانک بازگردانده شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه البرز از سرانه فضای آموزشی پایین تری به نسبت میانگین کشور برخوردار است، گفت: نخستین آزمایشگاه نانو تکنولوژی در استان البرز راه اندازی شد.
معاون امنیتی استانداری البرز گروگانگیری در بیمارستان البرز به دلیل عدم پرداخت هزینه بیمارستان توسط بیمار را رد کرد.
معاون امنیتی استانداری البرز گروگانگیری در بیمارستان البرز به دلیل عدم پرداخت هزینه بیمارستان توسط بیمار را رد کرد.
رئیس علوم پزشکی استان البرز گفت: راه اندازی یک هزار و 350 تخت بیمارستانی در سال 95، از آثار طرح تحول سلامت در استان البرز بوده است.
شمسی با اشاره به حضور فعاب معاونت آمار دادگستری البرز در نمایشگاه الکامپ البرز گفت: فعالیت های الکترونیک قضایی انجام شده در دادگستری البرز بسیار کارآمد است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز از ایجاد بوستان های روستایی در شهرستان های استان البرز خبر داد.
اولین جلسه شورای اداری استان البرز در سال ۹۶ با حضور ولی فقیه در استان البرز، استاندار البرز، نمایندگان مردم در مجلس شورای ی و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان صبح دوشنبه در سالن ی ت استانداری برگزار شد، در این نشست شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال، که از سوی ی مطرح شده محور مباحث بوده و اقدامات سال گذشته نیز مورد بررسی قرار گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از موافقت با پیشنهاد عفو 114 تن از محکومان استان البرز در سال 95 خبر داد.
ایرنا نوشت:مدیر امور بین الملل اتاق بازرگانی استان البرز از حضور هیات تجاری 15 نفره به س رستی جمال مماگیج شهردار شهر کانتون توزلا این کشور در استان البرز خبر داد.
کرج- ایرنا- مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: عصر امروز رگبار، رعدو برق و وزش باد را در استان البرز شاهد خواهیم بود.
ایرنا نوشت : معاون ، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه افزایش سرانه تخت های بیمارستانی البرز در ت تدبیر و امید شایسته قدردانی است، گفت: سرانه تخت بیمارستانی در البرز از 6 دهم درصد به 1.2 درصد رسیده که این مهم باید به 1.7 درصد برسد.
ایرنا نوشت : معاون ، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه افزایش سرانه تخت های بیمارستانی البرز در ت تدبیر و امید شایسته قدردانی است، گفت: سرانه تخت بیمارستانی در البرز از 6 دهم درصد به 1.2 درصد رسیده که این مهم باید به 1.7 درصد برسد.
دبیر هیئت بو البرز با تاکید بر اینکه آغاز فعالیت بو بانوان در کرج منوط به صادرشدن مجوز از سوی اداراه کل ورزش و جوانان است و تا پایان سال این کار انجام می شود، گفت: در البرز ظرفیت خوبی در بخش بو بانوان…
مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: عصر امروز رگبار، رعدو برق و وزش باد را در استان البرز شاهد خواهیم بود.
شاه البرز، نام رشته کوه و قله ای است در البرز به ارتفاع 4158 متر (طبق اطلاعات جی پی اس گروه). این رشته کوه، مرز طبیعی استان های البرز و قزوین را تشکیل می دهد. دامنهٔ جنوبی آن به درهٔ طالقان از استان البرز و دامنهٔ شمالی آن به درهٔ الموت از استان قزوین مشرف است.
رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه میزان تخصیص اعتبارات تی به دستگاه قضایی در سفر رئیس جمهور به البرز در حد صفر بود، گفت: استانداری البرز کمترین اعتبارات را به دستگاه های وابسته به قوه قضائیه…