سراب

سراب فردا: بهنام مجتهدی خبرنگار واحد مرکزی خبر در سراب از پخش برنامه کتده نه خبر با معرفی روستای قزلگچی سراب در شامگاه امروز خبرداد. به گفته مجتهدی علاقمندان راس ساعت ۲۰.۴۰می توانند با قراردادن شبکه تلویزیونی خود در مرکز آذربایجان شرقی(شبکه ۵) برنامه کتده نه خبر را مشاهده کنند
غار سرابدر ۵۶ کیلومتری جنوب غربی شهرکرد و حدود ۷ کیلومتری شهر باباحیدر در دره ای زیبا، غار زیبایی وجود دارد که به غار سراب شناخته می شود به دیدنی غار شگفت انگیز سراب برویماین غار شگفت انگیز دو دهانه دارد و به دلیل وجود موانع طبیعی بیشتر از ۶۰۰ متر نمی شود به داخل آن نفوذ کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سایت آزاد واحد سراب iausa.ac.ir
سایت آزاد واحد <font style=سراب iausa.ac.ir" width="400" height="200" / onload="resetwh(this,470);">
برای اطلاع از:
لیست رشته های بدون آزمون آزاد سراب
ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
نحوه ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
لیست رشته های کاردانی بدون آزمون آزاد سراب
لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون آزاد سراب
لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد سراب
میزان شهریه رشته های بدون آزمون آزاد سراب
راهنمای ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
و...
با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
سایت آزاد واحد سراب 
iausa.ac.ir
منبع:
سایت آزاد واحد سراب iausa.ac.ir
 
  
سایت آزاد واحد سراب iausa.ac.ir
سایت آزاد واحد <font style=سراب iausa.ac.ir" width="400" height="200" / onload="resetwh(this,470);">
برای اطلاع از:
لیست رشته های بدون آزمون آزاد سراب
ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
نحوه ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
لیست رشته های کاردانی بدون آزمون آزاد سراب
لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون آزاد سراب
لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد سراب
میزان شهریه رشته های بدون آزمون آزاد سراب
راهنمای ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد سراب
و...
با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
سایت آزاد واحد سراب 
iausa.ac.ir
منبع:
سایت آزاد واحد سراب iausa.ac.ir
 
  
پستی پر از درد ،دردهایی که به راحتی دوا میشن.مسیر پر پیچ و خمی که سراب ملوسان طی ده ساله گذشته طی کرده.ظلمهایی که به سراب ملوسان شده رو در این پست با مدرک میتونید ببینید. سراب ملوسان نیازمند نگاه ویژه مسئولین: سراب ملوسان در سال 95 برای بازگشت به گذشته ی زیبای خود چراغ سبز نشان داد.با لطف و عنایت خداوند متعال چشمه های سراب ملوسان بعد از پشت سرگذاشتن چند سال کم آبی دوباره پرآب شدند و این سراب بی صبرانه منتظر مسئولین مربوطه میباشد تا بتواند چهره ی سرسبز خود در گذشته را به دست بیاورد. برای مشاهده مطلب و ع ها روی ادامه مطلب کلیک کنید ادامه مطلب...


نقشه کاربری اراضی شهرستان سراب
نقشه-کاربری-اراضی-شهرستان-<font style=سراب" / onload="resetwh(this,470);"> نقشه کاربری اراضی شهرستان سراب، شامل شیپ فایل کاربری اراضی شهرستان سراب (واقع در استان آذربایجان شرقی). مشخصات سیستم تصویر... فایل

شهردار سراب از انتقال بازار محلی پنجشنبه به محل جدید در تقاطع تاجیار با کمربندی علامه امینی خبر داد. به گزارش صدای سراب , مرتضی اعیانی گفت: در راستای توسعه ی پنجشنبه بازار قدیمی سراب و ایجاد تنوع در غرفه های عرضه محصولات و همچنین جلوگیری از ترافیک در مسیر و در جلوی زاده سراب این بازار را از هفته های آتی به منطقه ای بزرگتر در تقاطع تاجیار با کمربندی علامه امینی انتقال می دهیم. شهردار سراب افزود: بازار جدید بیش از ده برابر بازار فعلی وسعت دارد که با توجه به اینکه در مسیر مسافران قرار دارد ظرفیت جدید اقتصادی را در منطقه به وجود خواهد آورد. اعیانی ادامه داد: بازار جدید شامل پارکینگ بوده و منطقه بازار به نورافکن و روشنایی تجهیز خواهد شد تا مدت زمان بازار محلی طولانی باشد. شهردار سراب از ویژگی های بازار جدید , وجود سرویس های بهداشتی و سرویس ایاب و ذهاب رایگان , قابلیت توسعه بازار , غرفه بندی بر اساس محصولات و ایجاد مراکز تفریحی و گردشی را عنوان کرد.
دو که به مغازه یک عتیقه فروشی در بازار قدیمی سراب دستبرد زده بودند با هوشیاری ان پلیس این شهرستان دستگیر شدند.
تصاویری زیبا و دیدنی از دریاچه "سراب" شهرستان قروه را مشاهده می کنید.
طبیعت بهاری <font style=سراب داریاب چمنار" title="طبیعت بهاری سراب داریاب چمنار" width="1280" height="960" src="//bayanbox.ir/view/1140934250386374202/%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%d8%aa-%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%a8-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8-%da%86%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b1.jpg"> اردوی دانش آموزان و معلمان دبیرستان شاهد دورود در طبیعت منطقه چمنار، سراب داریاب دورود، سیزدهم اردیبهشت 1396 تصاویر اردو را در ادامه مطلب ببینید ادامه مطلب
همشهری آنلاین: جام قهرمانی سومین دوره تورنمنت بین المللی جام صلح و دوستی سراب را ملی پوشان نوجوان جودوی کشورمان بالای سر بردند.
همشهری آنلاین: جام قهرمانی سومین دوره تورنمنت بین المللی جام صلح و دوستی سراب را ملی پوشان نوجوان جودوی کشورمان بالای سر بردند.
ساعتی قبل، بر اثر برخورد چهار دستگاه وسیله نقلیه در کیلومتر 30 محور سراب _ بستان آباد، یک نفر جان باخت، 37 نفر مصدوم شدند.
در پی بارش شدید باران که از حوالی ظهر روز گذشته آغاز شده سه رودخانه اصلی تاجیار، آقامعلی چای و پسلر چای سراب، طغیان کرده و سیل به مزارع و احشام روستاییان منطقه، خسارت وارد کرد .
تبریز - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه فجر مسابقات چهار جانبه بسکتبال جام فجر در سراب آغاز شد. سراب آغاز شد" src="http://img7.irna.ir/1393/13931119/81497781/81497781-6260132.jpg" alt="" width="323" height="242" /> در نخستین روز این رقابت ها، تیم نوجوانان ایران با نتیجه 64 بر 63 تیم سراب را ش ت داد و تا تان 59 بر 54 تیم جمهوری آذربایجان را مغلوب کرد.

این مسابقات به مدت سه روز در سالن سه هزار نفری علامه امینی سراب برگزار می شود.

شهرستان سراب با سه هزار و 560 کیلومترمربع وسعت درجنوب شرقی تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و از شمال به شهرستان های مشکین شهر و هریس، ازشرق به استان اردبیل، ازجنوب به شهرستان میانه و از غرب به شهرستان بستان آباد محدود است.

ارتفاع این شهرستان از سطح دریا یک هزار و 650 متر بوده و مساحت آن 6/7 درصد مساحت استان را تشکیل می دهد.

براساس آ ین تقسیمات کشوری شهرستان سراب دارای دوبخش مرکزی و مهربان، 9 دهستان و4 نقطه شهری به نام های سراب، مهربان، شربیان و دوزدوزان بوده و تعداد آبادی های دارای سکنه آن 128 آبادی است.

جمعیت شهرستان سراب بر اساس سرشماری نفوس و مسکن در سال 85 حدود 132 هزار و 94 نفر بوده است
همشهری آنلاین: تیم ملی نوجوانان ایران قهرمان مسابقات شش جانبه سراب شد. جوانان آذربایجان و تا تان دوم و سوم شدند.
همدان - شهرستان نهاوند که به شهر سراب های زلال شهرت یافته این روزها در تکاپوی آماده شدن برای پذیرایی مسافران نوروزی است تا از مهمانان خود در دل طبیعت پذیرایی کند.
مدیر دفتر کنترل کیفیت و بهداشت آب شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: به هیچ عنوان آلودگی زباله ها وارد منبع تامین آب سراب قنبر نمی شود.
فرمانده انتظامی شهرستان سراب از کشف 125 هزار نخ سیگار قاچاق خارجی به ارزش 300 میلیون ریال خبر داد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر برخورد چهار دستگاه وسیله نقلیه در ۳۰ کیلومتری محور سراب - بستان آباد، یک نفر جان باخت و ۲۸ نفر مصدوم شدند.
فرماندار سراب:عزل و نصب های فرصت سوز استفرماندار سراب با بیان اینکه همیشه عزل و نصب های و هدف دار به نتیجه مطلوب نمی رسد، گفت: در برخی مواقع این عزل و نصب های هدف دار با وقت کشی های بیهوده فرصت فعالیت های اجرایی را سلب می کند و نتیجه ع حاصل می شود.
در 1 اسفند سال 93 مسابقه یاد بود ایدین ظریفی برگزار شد که در طی ان جودوکاران شهرستان سراب و تبریز باهم دو تیم سراب الف و ب را تشکیل دادند که توانستند نتایج خوبی را ب کرده و به ترتیب به مقام های اول و سوم برسند. نتایج به شکل زیر است
پاو وینت طرح هادی روستای <font style=سراب" / onload="resetwh(this,470);"> 
عنوان اصلی محصول : پاو وینت طرح هادی روستای سراب
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پاو وینت طرح هادی روستای سراب به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب
فراخوان دومین مسابقه بزرگ طراحی بهسازی سراب شهوا توسط شهرداری م آباد اعلام خواهد شد
این مسابقات با حضور تیم هایی از سراب، بناب، اردبیل، اهر، مهربان، بستان آباد و مرند در دو رده نونهالان و بزرگسالان بصورت تیمی و انفرادی برگزار گردید. تیم نونهالان مرند متشکل از عباس رضایی، کمالی و حسین سیاه چشم با ارایه بازیهای زیبا و دیدنی توانستند از سد تیم هایی مانند اردبیل و بناب گذشته و مقام دوم این مسابقات را ب نمایند. لازم به ذکر است که در این مسابقات تیم مرند علیرضا دهقانپور را بدلیل شرکت در مسابقات منطقه آزاد ارس در اختیار نداشت. تیم بزرگسالان نیز که دو نفر از امید های خود را به همراه داشت با ترکیب رضا خوش ترکیب، حسین کیوانفر، محمد پوررحمان، حسین زنوزی و مجید پلسنگی در این مسابقات پس از غلبه بر تیم هایی از سراب و مهربان در جمع 4 تیم برتر به مقام سومی مشترک بسنده کرد. تیم اردبیل در این مسابقات حضوری قوی داشته و توانست کلیه سکوها را بدست آورد. در بخش انفرادی نیز بدلیل انصراف بازیکن مطرح تیم اهر، جناب آقای صمد فعالیان، این بازیکن اردبیلی بود که توانست مقام نخست مسابقات را بدست آورد. در هیات پینگ پنگ مرند از زحمات آقای آیدین سیاه چشم، پدر گرامی حسین که این تیم را در مسابقات همراهی نمودند تشکر و قدردانی می نماید. رده نونهالان: تیمی: 1- سراب 2- مرند 3- بناب 4- اردبیل در حال تکمیل ... انفرادی: 1- سراب 2- سراب 3- سراب و بناب (مشترک) در حال تکمیل ... رده بزرگسالان: تیمی: 1- اردبیل 2- اهر 3- مرند و سراب (مشترک) انفرادی: 1- اردبیل 2- اردبیل 3- اردبیل و اهر (مشترک)
<font style=سراب و چشمه دره اسپر دورود" title="سراب و چشمه دره اسپر دورود" height="960" width="1280"> چشمه یا سراب دره اسپر دورود، اردیبهشت 1396، تصاویر را در ادامه مطلب ببینید ادامه مطلب
طبیعت بهاری <font style=سراب داریاب چمنار" title="طبیعت بهاری سراب داریاب چمنار" width="1280" height="960"> اردوی دانش آموزان و معلمان دبیرستان شاهد دورود در طبیعت منطقه چمنار، سراب داریاب دورود، سیزدهم اردیبهشت 1396 تصاویر اردو را در ادامه مطلب...
فکر میکنم اگر قرار باشه با خودم صادق باشم باید بگم هیچ مقصدی وجود نداره. همه زندگی یه مسیره بدونِ اینکه قرار باشه به جایی برسی. یا شاید بهتره بگم مقصد وجود داره، اما شبیه یه سرابه. به محض اینکه بهش برسی جوری نیست میشه که انگار هیچ وقت نبوده. و اونجاست که نگاهت میفته به سراب بعدی. اینجوریه که زندگی تبدیل میشه به دَویدن. از یه سراب به سمت یه سراب دیگه. نکته مثبتش اینه که این مقصدای واهی باعث میشن حرکت کنی. نکته منفیش اینه اگه نفهمی مقصدت چیزی بیشتر از یه سراب نیست و وظیفه ای جز به حرکت انداختنت نداره، تا لحظه رسیدن فقط به اون چشم میدوزی و هیچ وقت نمیفهمی از کجا گذشتی. برنده اونی نیست که سراب های بیشتری رو فتح میکنه. اونی میبره که بدونه از کجا گذشته. آره. هیچ مقصدی وجود نداره. همه زندگی یه مسیره بدونِ اینکه قرار باشه به جایی برسی.

30 فروردین 1397
سریال <font style=سراب" src="http://3rialha.ir/media/k2/categories/38.jpg"> سریال سراب داستان سریال سراب در مورد حمید دانشجوی ممتاز رشته برق در یکی از های معتبر است که با تعدادی از دوستانش روی یک پروژه علمی مهم تحقیق می کنند. با وجود آن که این پروژه علمی مهم و بسیار قابل ملاحظه است اما تعدادی از مسوولان آنچنان که باید حمید و دوستانش را حمایت نمی کنند. همین موضوع باعث بروز اختلافاتی بین حمید و دوستانش می شود و در این میان حادثه ای ناخواسته همه معادلات را به هم می ریزد.
سراب شد" src="http://aharvesal.ir/sites/default/files/styles/large/public/images/250x141xaharvesal93041100003.jpg,qitok=s8zfbbd6.pagespeed.ic.43ijpu4exm.jpg" alt="اهروصال, اهر, اخبار اهر, تیم اهر با اقتدار قهرمان مسابقات پینگ پنگ چند جانبه سراب شد" width="250" height="141" /> مسابقات چند جانبه پینگ پنگ روز مورخه 93/4/6 در شهرستان سراب و با حضور 5 تیم از ای مختلف استان برگزار شد و در پایان ،تیم منتخب شهرستان اهر باشایستگی هر چه تمامتر و بدون باخت به مقام اول این رقابتها دست یافت و تیمهای بناب و سراب مقامهای دوم و سوم این رقابتها را ب نمودند ترکیب تیم اهر در این بازیها عبارت بودند از آقایان وحید طاهری فر،بهمن خزلی،عادل سربازی و بهزاد ذوالفقاری. در پایان بخش انفرادی این مسابقات وحید طاهری فر و بهمن خزلی هر دو از اهر ، پس از پشت سر گذاشتن رقیبان خود به فینال رسدند و به ترتیب مقامهای اول و دوم را ب نمودند و امین گنیلی و بهنام رنجبر از بناب به مقام سوم مشترک رسیدند .