سایت رسمی خشایار روستا gk

شب گذشته با حضور تعدادی از فعالین رسانه ای کشور خبرگزاری شهر ایران مرجع رسمی اخبار شوارهای ی شهر و روستا به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
مدل نمونه تبلیغات شوراهای شهر و روستا بهترین مدل نمونه تبلیغات شوراهای شهر و روستا کاملترین مدل نمونه تبلیغات شوراهای شهر و روستا زیباترین مدل نمونه تبلیغات شوراهای شهر و روستا خوشگلترین مدل نمونه تبلیغات شوراهای شهر و روستا
ادامه مطلب
کانال انتخابات شورای شهر و روستا کانال انتخابات شورای شهر و روستا کانال انتخابات شورای شهر و روستا کانال انتخابات شورای شهر و روستا کانال انتخابات شورای شهر و روستا ادامه مطلب
شب گذشته با حضور تعدادی از فعالین رسانه ای کشور خبرگزاری شهر ایران مرجع رسمی اخبار شوراهای ی شهر و روستا به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
استاندار لرستان گفت: راه ارتباطی 280 روستا مسدود است و با احتساب اختلاف نظر میان دستگاه های اجرایی مانند شرکت توزیع برق و فرمانداران بین 25 تا 30 روستا فاقد برق هستند.
میبرم لذت از آب و هوای روستا کوه و دشت و چشمه و نوای روستا سپیده دم بیدار میگردم از نوای خوش وسان تا کنم رو به سوی درگاه خدای میبرم لذت از آواز خوش چوپانان روستا گله می آید ز دشت و کوه ها پر می شود از صدای بع بع بزغاله های روستا و گوساله و بزغاله و مرغ و وس پرسه میزنند هر کدام در گوشه ای از روستا جای بنز و پاترول و پیکان بود اسب و الاغ شیخ احمد و مش جافر و کلان تر پیر مردان غیور و باصفای روستا دخترانش شال می بندند دور سر که هست در میانش مهره ای از کهربای روستا در کپری گرم گرد هم و مادر بزرگ قصه میگوید برای بچه های روستا هست بازار طلا در روستای کرکی چون من گندم بود کوه طلای روستا در عروسی بارها دیدم که شبها همچو ماه می درخشد دست داماد از حنای روستا از نش درس عفت باید آموزیم چون هست مایه عزت و شرف و حیای روستا هر چه میگردم درون شهر می بینم که نیست آن کلاه و گیوه و شال و قبای روستا بنده «سیمرغم »نمی خواهم ببینم هیچ وقت خشکی و ویرانی و مرگ و فنای روستای کرکی را
آمارهای رسمی وزارت نفت و نیرو نشان می دهد 9هزار روستا در ت یازدهم گاز رسانی و به بیش از دو هزار و 152 روستا برق رسانی شده است.
تا قبل از ت یازدهم هر سال 293 روستا به شبکه آبرسانی متصل می شد ولی در سال 95 بیش از 2 هزارو 985 روستا از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شده اند.
«کاوه سمندریان» گفت و گو گریز است. خیلی وارد فضاهای رسانه ای نمی شود. با این همه، او میراث دار دو چهره نامدار عرصه تئاتر ایران- حمید سمندریان و هما روستا- است. محور این گفت و گوی ما، مادر اوست؛ می خواهیم از زاویه نگاه او به هما روستا بپردازیم.
فرماندار محترم سلطانیه آقای پرویز خالقی در روستا قشلاق آقاخالقی دیروز 5/4/93 در روستا قشلاق حضور به هم رساندند لوله کشی آب روستا را افتتاح نمودند لوله های آب را که از طرف فرمانداری و ت محترم به روستا اعطا شده بود . از 15 روز قبل اهالی روستا به منطقه اوزان رسانده بودند و تا روستا لوله کشی د بالا ه این رویداد بزرگ با حضور فرماندار محترم افتتاح شد و اهالی محترم دیگر با مشکل کم آبی جهت شرب مواجه نخواهند شد از طرف تمام اهالی از آقای فرماندار تشکر و قدر دانی میکنیم ( و من الله وفیق) به امید آبادانی و سرافرازی استان وسلطانیه
به مناسبت هفته جهانی معلولین در مورخه13/9/93،در روستای زول همایش پیاده روی با حضور تسهیلگر محلی روستا ،شورا و دهیارروستا و اهالی روستا من جمله خانواده های معلولین برگزار گردید. این همایش پیاده روی از ساعت 9 صبح از محل مزار ی روستا به سمت مزار بی بی کبری روستای گوشیک برگزار شد . ابتدا آقای دلدار دهیار روستا ضمن خیر مقدم،در خصوص اقدامات cbrو معلولیت صحبت کرد.در پایان هدایایی به تعدادی از معلولین،و به قید قرعه به چند نفر از شرکت کنندگان در پیاده روی داده شد.و همچنین با کمک مشارکت های که جمع اوری شد در بین کلیه اهالی روستا از چایی و اش پذیرایی شد .
با توجه به ایجاد شدن چاله های بزرگ و کوچک در آسف جاده ورودی روستا بخاطر مرور زمان و ت یب بخشهایی از آن در عملیات گازرسانی و آبرسانی روستا تردد ماشین آلات با مشکلاتی همراه بود که پس از پیگیریهای بخشداری و دهیاری آسف مورد نیاز از اداره محترم راه و شهرسازی تامین و با نیروی کاری دهیاری این عملیات انجام گردید و بخش کوچک دیگری از مشکلات روستا رفع گردید. همچنین در جهت تسهیل و شناسایی مراکز عمومی روستا (مدرسه- مسجد- خانه بهداشت-آرامستان) به میهمانان ناشناس، علائم راهنمایی این مراکز در دو نقطه از روستا نصب گردید.
اختصاصی از فایل هلپ پرسشنامه نقش شورای ی روستا را در فرایند توسعه روستا با و پر سرعت .
پرسشنامه نقش شورای ی روستا را در فرایند توسعه روستا
پرسشنامه نقش شورای ی روستا را در فرایند توسعه روستا این پرسشنامه دارای 35 سوال بصورت طیف لیکرت در چند قسمت و سه سوال باز  می باشد. نوع فایل: word .
با
پرسشنامه نقش شورای ی روستا را در فرایند توسعه روستا
بسمه تعالی.. وب سایت روستای تنگ سریز به طور موقت برای مدتی بسته و هیچ گونه فعالیتی ندارد تاریخ غیرفعال سازی 1397/2/13 تا زمان وصل سایت روستا و ادامه کار وب روستا از صبر و شکیبایی شما ممنونیم محمدیان mohammdian admin
در روز پنجشنبه مورخ 19/4/93 جلسه شورای ی روستا با گروهی از جوانان و پیش وتان روستا بعد از مغرب و عشا در محل مسجد روستا برگزار شد، همچنین در روز مورخ 20/4/93 نیز جلسه با حضور جمعی از بانوان روستا برگزار گردید که موارد و موضوعاتی همچون صرفه جویی در مصرف آب و برق،نظافت محیط روستا،دفع مناسب فاطلاب و زباله های خانگی، روشتایی معابر،سواد آموزی،اعتیاد،ساخت و ساز قانونی،ورزش،پرداخت عوارض،مشارکت مردمیفخدمات دهیاری،استفاده از آب کشاورزی،زکات در جلسه طرح گردید.
اردبیل – مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مسدود بودن راه ارتباطی ۳۰۰ روستا در استان به دلیل بارش سنگین برف خبر داد.
بر اساس بخشنامه محترم کشور منتخبین پنجمین دوره شوراهای ی شهر و روستا یکم شهریور ماه سال جاری فعالیت رسمی خود را با دعوت مسئولین تقسیمات کشوری به طور همزمان آغاز خواهند شد.
همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به بارندگی شدید در جهرم و بارش ۳۷۰ میلی متر در بخش سیمکان این شهرستان گفت: ارتباط با ۲۰ روستا قطع شده و پنج روستا نیز تخلیه شده است.
وضعیت روستا ها بر اساس آمار مناسب نیست و هزینه زندگی افزایش و در آمد ها کاهش یافته است.
رو مه شرق نوشت: خبر این است؛ هر ١٠ نفر داوطلب انتخابات شورای ی شهر و روستا یک روستا در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان زن هستند.
در حال حاضر راه 67 روستا در سطح استان به دلیل برف و یا سیلاب مسدود و سیستم آبرسانی 26 روستا دچار مشکل و برق دو روستا قطع است.
درود و عرض احترام به تک تک همشهریان عزیزم بعد از چند سال فعالیت در این وبلاگ و تغییرات انجام شده در روستا توسط سازمان گردشگری و توریستی شدن روستا بر آن شدیم تا با گسترش فعالیت در زمینه تبلیغات اینترنتی و جذب توریست و سرمایه خارجی وبلاگ را به یک سایت مجزا و کامل تغییر دهیم تا بتوانیم بهتر از پیش تبلیغات گسترده تری داشته باشیم, امیدوارم با کمک شما عزیزان بتوانیم از حداکثر توان جوانان پرانرژی روستا استفاده کنیم تا روستا رو جهانی کنیم , به امید روزهای قشنگی که رو به روی ماست مصطفی قدیمی کانال تلگرام رسمی روستای درسجین آدرس سایت : http://daresajin.com
با پایان نام نویسی و ثبت نام داوطلبان شوراهای ی شهر و روستا در آ ین ساعات ب تعداد 883 نفر در شهرستان نهاوند برای عضویت در شوراهای شهر و روستا ک د شدند.
معاون عمرانی بنیاد مسکن گفت: اجرای طرح های گردشگری روستایی در 30 روستا وبهسازی و احیای بافت های باارزش روستایی نیز برای 20 روستا در نظر گرفته شده است.
■قابل توجه مسولین محترم■ ●آیا روستای سنان در تابستان پیش رو با بحران کم آبی شدید روبرو خواهد شد؟ باتوجه به اینکه بخش زیادی از آب مصرفی روستا از چاه زیرزمینی در خود روستا تامین میشود و بر اساس گزارش های دریافتی چاه آب روستا همواره با ریزشهای پی د ی و کم آب شدن مواجه شده و همچنین وجود شبکه تقسیم فرسوده آبرسانی در روستا ،پیش بینی میشود اگر وضعییت به همین شکل پیش برود در فصل بهار و تابستان که حجم مصرفی آب بالا میرود با بحران کم آبی شدیدی در روستا مواجه خواهیم شد. به همین جهت باید از هم اکنون پیگیری های لازم جهت حفر چاه آب جدید برای تامین آب مصرفی روستا و همچنین تعویض لوله های فرسوده آبرسانی روستا در دستور کار قرار گیرد تا در آینده نزدیک به مشکلی برنخوریم. البته در حال حاضر آب شیرین هم در شبکه آبرسانی روستا به صورت زمان بندی توزیع میشود که نباید به آن زیاد دل خوش کرد زیرا با فرا رسیدن فصل گرما با توجه به افزایش مصرف دیگر نباید انتظار دریافت ومصرف آب شیرین را داشت.
ایسنا نوشت: زنده یاد هما روستا در «پرنده کوچک خوشبختی» یکی از نقش های ماندگار معلم را در سینمای ایران به یادگار گذاشت، پوران درخشنده کارگردان این اثر معتقد است: «خانم هما روستا با عشق و علاقه و بدون…
نیروهای سوری بر سه روستا، تعدادی چاه نفت و گاز و چند تپه راهبردی در شرق حمص مسلط شدند.
بارش برف راه ارتباطی نان 250 روستا در شهرستانهای سلسله و دلفان را قطع کرد
با توجه به ایجاد شدن چاله های بزرگ و کوچک در آسف جاده ورودی روستا بخاطر مرور زمان و ت یب بخشهایی از آن در عملیات گازرسانی و آبرسانی روستا تردد ماشین آلات با مشکلاتی همراه بود که پس از پیگیریهای بخشداری و دهیاری آسف مورد نیاز از اداره محترم راه و شهرسازی تامین و با نیروی کاری دهیاری این عملیات انجام گردید و بخش کوچک دیگری از مشکلات روستا رفع گردید. همچنین در جهت تسهیل و شناسایی مراکز عمومی روستا (مدرسه- مسجد- خانه بهداشت-آرامستان) به میهمانان ناشناس، علائم راهنمایی این مراکز در دو نقطه از روستا نصب گردید.
نیروهای دموکراتیک در فاز دوم نبرد علیه برای آزادسازی رقه، را از 113 روستا در حوالی این شهر به عقب راندند.