ساز مخالف

خودسوزی مخالف ترامپ مقابل کاخ سفید + ع مخالف ترامپ نزدیک کاخ سفید خودسوزی کرد خودسوزی مخالف ترامپ رسانه های خبری گزارش دادند که یکی از مخالفان دونالد ترامپ به نشانه اعتراض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ اقدام به خود سوزی کرد. خودسوزی نزدیک کاخ سفید , خودسوزی مخالف ترامپ , خودسوزی مخالف ترامپ مقابل کاخ سفید , خودسوزی مقابل کاخ سفیدخودسوزی نزدیک کاخ سفید , خودسوزی مخالف ترامپ , خودسوزی مخالف ترامپ مقابل کاخ سفید , خودسوزی مقابل کاخ سفید ادامه مطلب
هر چند به نظر می رسد، پس از سخنان نفت و نمایندگان موافق و مخالف در صحن علنی مجلس، فضا کمی شفاف تر شد، هنوز هستند نمایندگانی که با این قرارداد مخالف اند. با این حال، نمایندگان زیادی با انجام این قرارداد موافق اند و دلایل نمایندگان مخالف را در راستای تقابل با ت می دانند.
جذب جنس مخالف,دلبستگی عاطفی,فرد جذاب,بیشتر جذب چه فردی از جنس مخالف می شویم
سرکنسول ایران در مومبای گفت: ایران مخالف مدرنیزه شدن نیست، بلکه با غرب زدگی مخالف است، همانگونه که با دموکراسی موافق است.
اگر ی گفته شریعت با شادی مخالفت است، اشتباه کرده. شریعت با شاد بودن به شکل حلالش مشکلی ندارد. شریعت با ظلم، مردم آزاری، اسراف و این شکل مسائل مخالف است.
حجاب ترویج حجاب در کودکی مخالف است! جنگ و زن : رسانه معارض رادیو زمانه که مخالف فرهنگ ی و شرع مقدس بوده و مروج بی حج است، حکم شرعی داده و می گوید: ترویج فرهنگ حجاب در کودکی مخالف شریعت ی است، زیرا که حجاب بعد از 9 سالگی واجب است و در ایران بسیاری از خانواده های مذهبی از چهار پنج سالگی دختربچه ها را به رعایت حجاب وادار می کنند.
خانه ملت نوشت:نایب رئیس مجلس شورای ی گفت: تعجب می کنم عده ای با اصلاحات مخالف هستند هر ی با اصلاحات مخالفت می کند در واقع مخالف ولایت است چرا که در حقیقت ولایت است که می گوید در چشم انداز موفقت وجوددارد و موفقیت بدون تغییر و اصلاح ممکن نیست.
فرانسه دارایی های دو مخالف چادی و یک مخالف کنگویی را به مدت شش ماه مسدود کرد.
سرمربی صبای قم مخالف تصمیم کاپیتان تیم اش مبنی بر خداحافظی در بازی با استقلال است.
عصر ایران نوشت: نائب رییس مجلس شورای ی گفت: انی که مخالف بیان و حقوق شهروندی هستند، یا اصل را عملاً مخالف بیان جلوه می دهند و یا معتقدند که در انتخابات باید فرد مورد نظر ولی فقیه رأی بیاورد اینها انقل نیستند.
رئیس بخش امور خارجی در مرکز مطالعات الاهرام مصر، تاکید کرد کشورهای اروپایی مخالف سیاست های ت جدید ضد ایران هستند.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که این اتحادیه با تصمیم رئیس جمهور جدید برای انتقال سفارت این کشور به قدس مخالف است.
رئیس مجلس شورای ی معتقد است ایران با اقدامات نظامی شیمیایی مخالف است اما با رفتارهای ماجراجویانه به این بهانه،مخالف تر.
دروازه بان پرسپولیس می گوید مخالف برگزاری بازی در شرایط فعلی بود.
نایب رئیس فرا یون مستقیل ولایی مجلس، گفت: پس از استماع نظرات موافق و مخالف استیضاح راه در نشست امروز این فرا یون، اعضای فرا یون با استیضاح ی راه مخالفت د.
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی مخالف با شادی مردم نیست بلکه با ناهنجاری ها و ناآرامی ها مخالف است.
مرد جوان به دلیل اینکه پدرش با زندگی او و همسرش مخالف است، درخواست طلاق داد.
ت بحرین بدنبال منحل یک جمعیت دیگر مخالف در این کشور است.
خانه ملت نوشت: نایب رئیس فرا یون مستقیل ولایی مجلس، گفت: پس از استماع نظرات موافق و مخالف استیضاح راه در نشست امروز این فرا یون، اعضای فرا یون با استیضاح ی راه مخالفت د.

ب ایه یافته های یک نظرسنجی تازه انجام شده، بیشتر شهروندان روسیه مخالف رئیس جمهور شدن یک زن هستند،…
اصلاح طلبانی که پیشتر شعار «زنده باد، مخالف من» سر می دادند، به تازگی طرحی در تضاد با این شعار پیشنهاد د که در آن تصریح شده است اگر ی در نشست یا سخنرانی سؤالی بپرسد که جلب توجه کند به حبس محکوم می شود.
اصلاح طلبانی که پیشتر شعار «زنده باد، مخالف من» سر می دادند، به تازگی طرحی در تضاد با این شعار پیشنهاد د که در آن تصریح شده است اگر ی در نشست یا سخنرانی سؤالی بپرسد که جلب توجه کند به حبس محکوم می شود.
همشهری آنلاین: تظاهرات خشونت آمیز هواداران نورترن لیگ که نخستین این گروه ملی گرای مخالف مهاجرت در ایتالیاست روز شنبه ۲۱ اسفند به درگیری با پلیس ضد شورش کشیده شد.
همشهری آنلاین: تظاهرات خشونت آمیز هواداران نورترن لیگ که نخستین این گروه ملی گرای مخالف مهاجرت در ایتالیاست روز شنبه ۲۱ اسفند به درگیری با پلیس ضد شورش کشیده شد.
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه ایران در منطقه ای ناامن و پرمخاطره، از آرامش برخوردار است، گفت: از همه رسانه های مخالف ت می خواهم جامعه امن، نظام مقتدر و برخوردار از ی هوشمند را ناتوان جلوه ندهند.
شهردار تهران گفت: برخی می گویند قالیباف با ثروت مخالف است اما اینگونه نیست در حقیقت من با رانت و ظلم مخالف هستم. این ۴ درصد خلاف منافع ۹۶ درصد عمل می کنند.
سهامداران مخالف فروش هارمن به سامسونگ، پرونده حقوقی تشکیل دادند
شماری از سهامداران ناراضی هارمن که مخالف فروش کمپانی در ازای دریافت ۸ میلیارد دلار هستند، علیه مدیرعامل و هیئت مدیره‌ی این کمپانی شکایت د.
شماری از ن طرفدار و مخالف رئیس جمهور ونزوئلا در مرکز کاراکاس پایتخت این کشور تظاهرات د.
مخالف یارانه دادن به حوزه نشر نیستیم اما کلید این مسأله دست تی ها است. یک روز این کار را انجام می دهند و یک روز انجام نمی دهند.
گروه های مسلح مخالف سوری اعلام د کمک های سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) به آنها قطع شده است.