زردی تو از من سرخی من از تو

مداحی شهادت حضرت زهرا(س) - سیب سرخی 1393 مراسم شب شهادت حضرت زهرا(س) 1394 با مداحی حاج حسین سیب سرخی آماده دریافت شد. روضه حضرت زهرا(س)(روضه)-حاج حسین سیب سرخی وقتی پشت در منو صدا می کرد(شعرخوانی)-حاج حسین سیب سرخی قلب و دخت پیمبر مادر بابا(زمینه)-حاج حسین سیب سرخی یاس دلم پژمرد قلب منو آزرد(سنگین)-حاج حسین سیب سرخی با من نگفته بودی از ناله های هرشب(واحد)-حاج حسین سیب سرخی از خوشی های جهان درد و غمت ما(واحد)-حاج حسین سیب سرخی السلام علیک یا مظلوم یا عطشان(شعرخوانی)-حاج حسین سیب سرخی دنیا نمی خوام و وقتی حرم داری(شور)-حاج حسین سیب سرخی جایی که پر از عطر گل یاسه(شور)-حاج حسین سیب سرخی مقلب القلبوب قلب من و صفا بده(شور)-حاج حسین سیب سرخی کربلای معلی ای مقام تو والا(شور)-حاج حسین سیب سرخی عالم ز ازل ی ره اظهار علی بود(مدح)-حاج حسین سیب سرخی .:: از اینجا ورود به بخش مداحی حاج حسین سیب سرخی::. .:: از اینجا ورود به بخش حضرت زهرا(س) ::. www.roozebidari.ir
زردی ناخن یکی از بیماری ها و مشکلات ناخن می باشد که افراد بسیاری درگیر آن می گردند. جهت درمان زردی ناخن روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال آب لیمو که جهت زیبایی و استحکام ناخن فوق العاده است و به درمان زردی ناخن نیز کمک می کند. در ادامه این بخش 6 روش طبیعی و خانگی جهت درمان زردی ناخن به شما معرفی خواهیم کرد تا با کمک آن ها ناخن های سفید و محکمی داشته باشید.
 
درمان زردی ناخن ادامه مطلب...
چهارشنبه‌سوری، جشنی مخصوص است که در شب چهارشنبه آ ین ماه سال ب ا می شود که در واقع پیش در آمدی برای جشن‌های نوروزی است و با برگزاری این جشن، مردم به استقبال بهار می‌روند. طبق آیین باستانی ایرانی در این شب آتش بزرگی ب ا می‌شود، که تا صبح زود و طلوع آفتاب، برافروخته می‌ماند و مردم از روی آتش می‌پرند و با گفتن زردی من از تو سرخی تو از من، زردی، بیماری و مشکلاتشان را به دست آتش می‌سپارند و به جای آن سرخی، گرما و نیرو را از آتش هدیه می‌گیرند. متاسفانه در این چند دهه به دلایلی چهارشنبه سوری از ح یک جشن شادی آور و زیبا و باستانی ، ناهنجاری هایی در طی آن بروز می کند که موجب خدشه به آداب زیبا و قشنگ نیاکان ما می شود.

مولودی میلاد حضرت زهرا(س) - سیب سرخی مراسم شب ولادت حضرت زهرا(س) 1393 با مداحی حاج حسین سیب سرخی آماده دریافت شد. پیش چشمان توست حیدری ام(مدح)-حاج حسین سیب سرخی وقتی علی فقط به اسم تو قسم میخوره(سرود)-حاج حسین سیب سرخی از خدا همیشه خواستم من(سرود)-حاج حسین سیب سرخی هر چی میخواهی بگو چه میخواهی(مدح)-حاج حسین سیب سرخی مولودی در ادامه مطلب... .:: از اینجا ورود به بخش مداحی حاج حسین سیب سرخی::. .:: از اینجا ورود به بخش حضرت زهرا(س) ::. www.roozebidari.ir

 طبق آیین باستان در این رو آتش بزرگی بر افروخته می شود که تا صبح زود و برآمدن خورشید روشن نگه داشته می شود که این آتش معمولاً در بعد از ظهر زمانی که مردم آتش روشن می کنند و از روی آن می پرند آغاز می شود و در زمان پ می خوانند: «زردی من از تو، سرخی تو از من». این جمله نشانگر مراسمی برای تطهیر و پاک سازی مذهبی است که واژه «سوری» به معنی «سرخ» به آن اشاره دارد.

به بیان دیگر مردم خواهان آن هستند که آتش تمام رنگ پریدیگی و زردی، بیماری و مشکلاتشان را بگیرد و بجای آن سرخی و گرمی و نیرو به آنها بدهد. چهارشنبه سوری جشنی نیست که وابسته به دین یا قومیّت افراد باشد و در میان بیشتر ایرانیان رواج دارد.


نوحه قدم قدم با یه علم از حسین سیب سرخی
مداحی از حاج حسین سیب سرخی قدم قدم با یه علم ویژه اربعین
با کیفیت بالا و پخش آنلاین به همراه متن مداحی
 مداحی حسین سیب سرخی قدم قدم با یه علم
برای  نوحه حسین سیب سرخی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…
ادامه مطلب...
مولودی جواد(ع) - حاج حسین سیب سرخی مراسم شب میلاد جواد(ع) 1393 با مداحی حاج حسین سیب سرخی را هم اکنون از روز بیداری دریافت نمائید. داره جنون هستی من را(مدیحه سرایی)-حاج حسین سیب سرخی دلم دوباره پر زد(سرود)-حاج حسین سیب سرخی یه طرف تموم دنیا(سرود)-حاج حسین سیب سرخی در ادامه مطلب.. .:: از اینجا ورود به بخش مداحی حاج حسین سیب سرخی::. .:: از اینجا ورود به بخش جواد(ع) ::. .:: از اینجا ورود به بخش مولودی::. www.roozebidari.ir

حاج حسین سیب سرخی شب ۱۸ محرم ۹۳
حاج حسین سیب سرخی شب ۱۸ محرم ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
حاج حسین سیب سرخی هفتگی ۵ مهر ۹۳ حاج حسین سیب سرخی هفتگی ۵ مهر ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
حاج حسین سیب سرخی/ نسیمی جان فزا می آید امشب حاج حسین سیب سرخی/ نسیمی جان فزا می آید امشب [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.

سیب سرخی،طاهری هفتگی ۸ شهریور ۹۳ سیب سرخی،طاهری هفتگی ۸ شهریور ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.

حاج حسین سیب سرخی هفتگی ۲۹ شهریور ۹۳ حاج حسین سیب سرخی هفتگی ۲۹ شهریور ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.

حاج حسین سیب سرخی هفتگی ۱۸ بهمن ۹۳
حاج حسین سیب سرخی هفتگی ۱۸ بهمن ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.

حاج حسین سیب سرخی/ هیچ ی برای من رضا(ع) نمیشه حاج حسین سیب سرخی/ هیچ ی برای من رضا(ع) نمیشه [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
مداحی حاج حسین سیب سرخی شب هفتم محرم ۹۳

مداحی حاج حسین سیب سرخی شب هفتم محرم ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.

حاج حسین سیب سرخی شهادت حضرت رقیه ۹۳
حاج حسین سیب سرخی شهادت حضرت رقیه ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
 

شیوع بالای بیماری های خونی در نوزادان/ زردی را جدی بگیرید

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 11:25
دبیر انجمن خون و سرطان ک ن ایران باعنوان این مطلب که بیماری های خونی در نوزادان از شیوع بالایی برخوردار است، گفت: زردی به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های خونی در نوزادان تلقی می شود.

به گزارش مهر، محمد فرانوش صبح دوشنبه در نشست خبری دهمین کنگره سراسری هماتولوژی نوزادان  اظهار داشت: مشکلات خونی در نوزادان اگر در همان ابتدا مورد توجه قرار نگرفته و تشخیص داده نشود می تواند عوارض ماندگاری در نوزاد داشته باشد.

وی با اعلام اینکه بیمارهای خونی در نوزادان از شیوع بالایی برخوردار است، گفت: از جمله این بیماری ها می توان به زردی اشاره کرد.

دبیر علمی کنگره سراسری هماتولوژی نوزادان ادامه داد: 70 تا 80 درصد نوزادان درجاتی از زردی را پیدا می کنند که اگر بر مبنای ایمنی بدن باشد می تواند خطرآفرین باشد.

وی توضیح داد: با توجه به اینکه هموگلوبین نوزادان بین 20 تا 21 است با اولین تنفس بعد از تولد میزان ا یرن از 40 درصد به 90 درصد می رسد که نیاز به ش ته شدن هموگلوبین پیدا می کند و اجزای آزاد شدن هموگلوبین می تواند منجر به زردی نوزاد شود.

فرانوش افزود: چنانچه زردی پیش رونده کنترل نشود، می تواند منجر به مشکلات مغزی شود.

دبیر انجمن خون و سرطان ک ن با اعلام اینکه زردی از صورت به اندام تحتانی نوزاد می رسد، گفت چنانچه نوزاد خوب شیر نخورد و ح غیرطبیعی داشته باشد می بایست او را نزد پزشک برد.
حاج حسین سیب سرخی شب عرفه و شهادت حضرت مسلم93 حاج حسین سیب سرخی شب عرفه و شهادت حضرت مسلم93 [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
سیب سرخی شهادت محمد باقر۹۳ اصفهان سیب سرخی شهادت محمد باقر۹۳ اصفهان [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
حاج حسین سیب سرخی شب ۲۷ رمضان ۹۳ هیئت دیوانگان حسین اردستان حاج حسین سیب سرخی شب ۲۷ رمضان ۹۳ هیئت دیوانگان حسین اردستان [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.

حاج حسین سیب سرخی شب چهاردهم صفر93 هیئت روضه العباس (ع) تهران حاج حسین سیب سرخی شب چهاردهم صفر93 هیئت روضه العباس (ع) تهران [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
مداحی حسین سیب سرخی صدای شهر مدینه چقدر دلگیره مداحی حسین سیب سرخی صدای شهر مدینه چقدر دلگیره [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon.
مداحی شهادت حضرت زهرا(س) - حسین سیب سرخی مداحی زیبای"نظر بنما تو حال مرا" ویژه شهادت حضرت زهرا(س) با مداحی حاج حسین سیب سرخی آماده دریافت شد. برای به ادامه مطلب مراجعه نمائید .:: از اینجا ورود به بخش مداحی حاج حسین سیب سرخی::. .:: از اینجا ورود به بخش حضرت زهرا(س) ::. www.roozebidari.ir
درمانهای خانگی برای رفع زردی دندانها

این امر در پی مصرف غذاهای مختلف نیز ایجاد می شود اما از طریق چند نکته ذکر شده در این مطلب به نقل از «prevention»، می توان زردی دندان را از بین برد و ظاهر آن را زیباتر کرد. ریحان: این گیاه علاوه بر این که درمان بسیاری از دردهاست، سفید کننده دندان نیز به حساب می آید و از دهان در برابر مشکلات و بیماری های متعدد محافظت می کند. برگ های ریحان را خشک و آسیاب کنید سپس به خمیردندان اضافه و هر روز از آن استفاده کنید. نمک: نمک یکی از قدیمی ترین درمان ها برای رفع زردی دندان هاست. کافی است مقداری نمک و زغال را با هم مخلوط و دندان را با آن تمیز کنید. دانه های نمک، صیقل دهنده است و لایه زرد چسبیده روی دندان را از بین می برد. این روش نسبت به خمیردندان اثر ملایم تری دارد. پوست پرتقال: پوست پرتقال درمان عالی برای بوی نامطبوع دهان و زردی دندان است. کافی است قبل از خواب، پوست پرتقال را به دندان بمالید. ترکیب کلسیم و ویتامین c موجود در آن، میکروب های دهان و زردی دندان را از بین می برد و باعث خوشبو شدن دهان می شود. می توان پودر پوست پرتقال را نیز به خمیردندان اضافه کرد. هویج: فیبر موجود در هویج به عنوان پاک کننده دندان عمل می کند. جرم ها و زردی دندان را نیز از بین می برد. چریش: از قدیم، از چریش به عنوان سفید کننده دندان استفاده می شود. با چوب درخت چریش نه تنها ذرات غذای گیر کرده از بین دندان خارج می شود بلکه بوی بد دهان نیز از بین می رود و زبان نیز تمیز می شود. این گیاه خاصیت طبیعی ضدباکتریایی و ضدعفونی کننده دارد. جوش شیرین: این ماده اسیدهای موجود در دهان را خنثی می کند و صیقل دهنده ملایم است. جوش شیرین به آرامی به دندان، کمک می کند تا لایه های زرد از بین برود. می توان این پودر را به خمیردندان نیز افزود.
درمانهای خانگی برای رفع زردی دندانها

این امر در پی مصرف غذاهای مختلف نیز ایجاد می شود اما از طریق چند نکته ذکر شده در این مطلب به نقل از «prevention»، می توان زردی دندان را از بین برد و ظاهر آن را زیباتر کرد. ریحان: این گیاه علاوه بر این که درمان بسیاری از دردهاست، سفید کننده دندان نیز به حساب می آید و از دهان در برابر مشکلات و بیماری های متعدد محافظت می کند. برگ های ریحان را خشک و آسیاب کنید سپس به خمیردندان اضافه و هر روز از آن استفاده کنید. نمک: نمک یکی از قدیمی ترین درمان ها برای رفع زردی دندان هاست. کافی است مقداری نمک و زغال را با هم مخلوط و دندان را با آن تمیز کنید. دانه های نمک، صیقل دهنده است و لایه زرد چسبیده روی دندان را از بین می برد. این روش نسبت به خمیردندان اثر ملایم تری دارد. پوست پرتقال: پوست پرتقال درمان عالی برای بوی نامطبوع دهان و زردی دندان است. کافی است قبل از خواب، پوست پرتقال را به دندان بمالید. ترکیب کلسیم و ویتامین c موجود در آن، میکروب های دهان و زردی دندان را از بین می برد و باعث خوشبو شدن دهان می شود. می توان پودر پوست پرتقال را نیز به خمیردندان اضافه کرد. هویج: فیبر موجود در هویج به عنوان پاک کننده دندان عمل می کند. جرم ها و زردی دندان را نیز از بین می برد. چریش: از قدیم، از چریش به عنوان سفید کننده دندان استفاده می شود. با چوب درخت چریش نه تنها ذرات غذای گیر کرده از بین دندان خارج می شود بلکه بوی بد دهان نیز از بین می رود و زبان نیز تمیز می شود. این گیاه خاصیت طبیعی ضدباکتریایی و ضدعفونی کننده دارد. جوش شیرین: این ماده اسیدهای موجود در دهان را خنثی می کند و صیقل دهنده ملایم است. جوش شیرین به آرامی به دندان، کمک می کند تا لایه های زرد از بین برود. می توان این پودر را به خمیردندان نیز افزود.
مداحی شهادت حضرت زهرا(س) - سیب سرخی 1393 مداحی زیبای "از تو آسمون چشات یه ستاره افتاده" ویژه شهادت حضرت زهرا(س) با مداحی حاج حسین سیب سرخی آماده دریافت شد. مداحی در ادامه مطلب... .:: از اینجا ورود به بخش مداحی حاج حسین سیب سرخی::. .:: از اینجا ورود به بخش حضرت زهرا(س) ::. www.roozebidari.ir
«نور آفتاب یا نور مهت های معمولی هیچ‏گونه تاثیری در کاهش زردی و درمان آن ندارد. همچنین در مورد نوع تغذیه مادر، مصرف غذاهای گرم مانند ادویه یا ما تاثیری در زردی نوزاد ندارد.»

تنها عامل موثر در کاهش زردی تغذیه مکرر نوزاد با شیر مادر و افزایش دفع ادرار نوزاد است. البته در زردی شیر مادر، پزشک ممکن است استفاده از شیر مادر را به طور موقت قطع و شیر خشک را جایگزین کند، اما ترنجبین و شیر خشت بیشتر سبب افزایش دفع مدفوع شده و تاثیر بسزایی در کاهش میزان زردی ندارد و هیچ گاه نباید نوزاد را صرفا با این مواد تحت درمان قرار داد و حتما باید با پزشک مشاوره شود.
لینک زیر را کلیک کنید :
سیب سرخی
منبع : آپارات
زیر سقفی آبی / روی فرشی خاکی
هر زمان خورشیدم / هر زمان مهتاب
چشمه ای جاری تر / از دل پاکم نیست
زیر سقفی آبی / روی فرشی خاکی
غنچه ای زیباتر / از دل پاکم نیست
قلب من چون غنچه / روی تو چون خورشید
بشکفد این غنچه / در بهار عشق تو
بوی دست ودامانت / همچو بوی نرگس ها
روی من چون مهتاب / روی تو چون خورشید / نور من هم از توست /
زیر سقفی آبی / روی فرشی خاکی
قلب من می لرزد / لحظه ی وصل تو
سرخی گل از من / سرخی گل از تو
ع.ر.پریش...................2/8/1393

حاج حسین سیب سرخی/ شب آ م رسیده دوباره دل بی قراره nohe : 0001 حاج حسین سیب سرخی شب آ م رسیده دوباره دل بی قراره [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی حاج حسین سیب سرخی] [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] بعدی >>> حاج سید مهدی میرداماد