ریجنت هتلی 5 ستاره در سنگاپور

تعداد هتل های سنگاپور بسیار زیاد است . برخی از این هتل ها لو و شیک بوده و امکانات و خدماتی مطابق با استانداردهای روز ارائه می دهند . برخی دیگر نیز هیچ امکانات خاصی نداشته و فقط برای اقامت در شب مناسب می باشند . رزرو هتل مناسب در سنگاپور به معیارها و فاکتورهای مورد نظر گردشگران تور سنگاپور بستگی دارد پس بهتر است قبل از رزرو هتل و تور در مورد هتل های این شهر و کشور تحقیق شود تا مناسب ترین و مطابق ترین گزینه با ملاک های گردشگر انتخاب گردد . در ادامه چند نمونه از هتل های 4 ستاره برتر در سنگاپور معرفی شده است . هتل جی سنگاپور - el g singapore هتل های 4 ستاره کشور سنگاپور
یکی از بهترین هتل های 4 ستاره در سنگاپور هتل جی است که در خیابان middle در منطقه بوگیس واقع شده و درایوی 25 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی چانگی فاصله دارد . هتل جی در سنگاپور اتاق هایی راحت و مدرن فراهم نموده و امکاناتی چون رستوران ، سالن ورزش ، اینترنت وای فای رایگان ، صندوق امانات و امکانات ویژه معلولین در اختیار گردشگران قرار می دهد . هتل به ایستگاه های آم آر تی بوگیس و dhoby ghaut دسترسی راحت به جاذبه های سنگاپور را به ارمغان می آورد . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
231واحد اقامتی هتل چهار ستاره رویال کویین شامل اتاق اجرایی 28 متر مربعی ، اتاق خانوادگی 56 متر مربعی و آپارتمان 56 متر مربعی است که با سایه رنگ های خنثی دلپذیر دکور شده اند . این اتاق ها تلویزیون 37 اینچ صفحه تخت به همراه دستگاه پخش دی وی دی دارند و همگی به امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه مجهز شده اند . تلفن ، اختصاصی ، سشوار ، میز کار ، مینی بار و صندوق از دیگر مواردی هستند که در اتاق ها به چشم می خورند . هتل رویال کویین در سنگاپور با اتاق های زیبا و مجهزش مکانی مناسب برای اقامت گردشگران تور سنگاپور فراهم نموده است .
اتاق های هتل 4 ستاره رویال کویین سنگاپور
چندین مکان در دنیا برای تبدیل شدن به شهر هوشمند، موقعیت بهتری از سنگاپور دارند، اما با یک استدلال ساده متوجه می شویم سنگاپور گزینه ایده آلی برای این کار است. سنگاپور ت -شهری (city-state) است که تنها…
تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 3 و 4 ستاره مای تاور - رویال تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 3 و 4 ستاره مای تاور - رویال تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 3 و 4 ستاره مای تاور - رویال el name: maytower /royal* 4 خدمات تور: بلیط رفت وبرگشت باپروازایران ایر ترانسفر فرودگاهی ترانسفر بین شهری سیم کارت همراه راهنمای فارسی زبان 7شب اقامت درهتل صبحانه ویزای سنگاپور بیمه مسافرتی گشت نیم روز شهری با نهار درکوالالامپور-گشت نیم روزی شهری درسنگاپور قیمت بزرگسال در اتاق دو تخته :3.245.000تومان قیمت بزرگسال در اتاق یک تخته : 4.595.000تومان قیمت کودک با تخت : 2.625.000تومان قیمت کودک بدون تخت : 1.895.000تومان جهت ب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با تلفن 88897472 آژانس شینا گشت تماس…
تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 4 ستاره سوکاسا - ارکید تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 4 ستاره سوکاسا - ارکید تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 4 ستاره سوکاسا - ارکید el name: sucasa/orchid* 4 خدمات تور: بلیط رفت وبرگشت باپروازایران ایر ترانسفر فرودگاهی ترانسفر بین شهری سیم کارت همراه راهنمای فارسی زبان 7شب اقامت درهتل صبحانه ویزای سنگاپور بیمه مسافرتی گشت نیم روز شهری با نهار درکوالالامپور-گشت نیم روزی شهری درسنگاپور قیمت بزرگسال در اتاق دو تخته :3.375.000تومان قیمت بزرگسال در اتاق یک تخته : 4.845.000تومان قیمت کودک با تخت : 2.725.000تومان قیمت کودک بدون تخت : 1.945.000تومان جهت ب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با تلفن 88897472 آژانس شینا گشت تماس بگیرید.
تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 3 و 4 ستاره داینستی – کوالیتی هتل تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 3 و 4 ستاره داینستی – کوالیتی هتل تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 3 و 4 ستاره داینستی – کوالیتی هتل el name: dynasty /quality el* 4 خدمات تور: بلیط رفت وبرگشت باپروازایران ایر ترانسفر فرودگاهی ترانسفر بین شهری سیم کارت همراه راهنمای فارسی زبان 7شب اقامت درهتل صبحانه ویزای سنگاپور بیمه مسافرتی گشت نیم روز شهری با نهار درکوالالامپور-گشت نیم روزی شهری درسنگاپور قیمت بزرگسال در اتاق دو تخته :3.095.000تومان قیمت بزرگسال در اتاق یک تخته : 4.325.000تومان قیمت کودک با تخت : 2.495.000تومان قیمت کودک بدون تخت : 1.845.000تومان جهت ب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با تلفن 88897472 آژانس شینا گشت…
تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 4 ستاره گرند سیزن - رویال تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 4 ستاره گرند سیزن - رویال تورما ی4شب کوالالامپور و3شب سنگاپور ویژه ژانویه باپروازایران ایر درهتل های 4 ستاره گرند سیزن - رویال el name: grand season /royal* 4 خدمات تور: بلیط رفت وبرگشت باپروازایران ایر ترانسفر فرودگاهی ترانسفر بین شهری سیم کارت همراه راهنمای فارسی زبان 7شب اقامت درهتل صبحانه ویزای سنگاپور بیمه مسافرتی گشت نیم روز شهری با نهار درکوالالامپور-گشت نیم روزی شهری درسنگاپور قیمت بزرگسال در اتاق دو تخته :3.275.000تومان قیمت بزرگسال در اتاق یک تخته : 4.625.000تومان قیمت کودک با تخت : 2.645.000تومان قیمت کودک بدون تخت : 1.925.000تومان جهت ب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با تلفن 88897472 آژانس شینا گشت تماس بگیرید.
سران سازمان لیگ برتر سنگاپور در تازه ترین اقدام خود ستاره های ایرانی را به عنوان مهم ترین افتخارات تالار فوتبال باشگاهی این کشور معرفی کرد.
سنگاپور که در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است، کشوری ثروتمند و مدرن محسوب می شود و با ما ی و اندونزی همسایه است. سنگاپور از سال ۱۸۲۴ تا ۱۹۶۳ میلادی، به غیر از سه سال…
مشاور امور خارجه و وزارت دفاع سنگاپور با تاکید بر اینکه به دنبال افزایش درک متقابل بین دو کشور ایران و سنگاپور هستیم، گفت: در حال حاضر ایران و به ویژه شهر اصفهان و سنگاپور فرصت های زیادی برای تبادلات فرهنگی دارند که در این میان می توان به ب ایی جشنواره ها و نمایشگاه ها اشاره کرد.
سنگاپور که در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است، کشوری ثروتمند و مدرن محسوب می شود و با ما ی و اندونزی همسایه است. سنگاپور از سال ۱۸۲۴ تا ۱۹۶۳ میلادی، به غیر از سه سال…
بنیامین نتانیاهو در کنفرانسی مطبوعاتی در سنگاپور گاف داد. نخست سنگاپور نیز که می خواست سخنان همتای ی اش را اصلاح کند خود نیز گاف دوم را داد تا نشان دهد اطلاعات تاریخی هردوی آنها ناامید کننده است.
مشاور در امور خارجه و دفاع سنگاپور با بیان اینکه فرهنگ یکی از مواردی است که می تواند در افزایش مناسبات ایران و سنگاپور مورد توجه قرار گیرد، گفت: تسهیلات لازم برای همکاری جوانان ایران و سنگاپور فراهم…
قیمت دلار سنگاپور چهارشنبه 1397/03/23
اصفهان – مشاور امور خارجه و وزارت دفاع سنگاپور گفت: نفت یکی از مهم ترین سرمایه های اقتصادی کشور ایران است و از این رو توسعه روابط ایران و سنگاپور در این زمینه را در دستور کار داریم.
مردم سنگاپور امروز با فردی مواجه شدند که آنها را شوکه کرد. به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، حضور فردی شبیه به کیم جونگ اون، کره شمالی در سنگاپور پیش از نشست با دونالد ترامپ، نظر بسیاری از مردم را جلب کرد. ...
خوردن غذاهای دیگر ملل و غذاهایی که مخصوص سنگاپور هستند می تواند یکی از بهترین سرگرمی ها و تفریحات سنگاپور باشد . آشپزی سنگاپور تلفیقی از سبک های آشپزی چینی ، مالایی ، هندی و ... است . در سنگاپور رستوران های مختلفی به منظور سرو غذاهای محلی و بین المللی وجود دارد . رستوران سامر پاویلیون از معروف ترین رستوران های سنگاپور است که در زمینه طبخ و سرو انواع غذاهای چینی فعالیت می کند . این رستوران که در هتل ریتز کارلتون سنگاپور واقع شده در تمامی روزهای هفته برای وعده های شام و ناهار پذیرای علاقه مندان و گردشگران تور سنگاپور می باشد . با ما باشید تا در مورد رستوران سامر پاویلیون بیشتر بدانید . رستوران سامر پاویلیون سنگاپور ادامه مطلب
آکواریوم اس ای آ سنگاپور در سال 2012 میلادی در استراحتگاه جهانی سنتوسا (resorts world sentosa) راه اندازی شده و با بخش ها و جذ ت های مختلف در میان گردشگران تور سنگاپور و شهروندان این کشور از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد . وجود 45 میلیون لیتر آب در s.e.a. سنگاپور سبب شده تا این آکواریوم از این حیث در جهان از بزرگترین ها باشد . آکواریوم اس ای آ کشور سنگاپور خانه بیش از 100 هزار جانور دریایی از بیش از 800 گونه مختلف می باشد که این موجودات در 10 منطقه و 49 زیستگاه مختلف نگهداری می شوند .
آکواریوم s.e.a.سنگاپور
مسافران سامانه حمل ونقل تندرو و انبوهِ سنگاپور (mrt) می توانند در 33 ایستگاه اصلی این سامانه از وای فای رایگان استفاده کنند.

همچنین مقامات سنگاپور قصد دارند تا سال 2020 میلادی سرویس وای فای رایگان را در تمام ایستگاه های این سامانه ارائه کنند. اخیرا پنج ایستگاه دیگر در سنگاپور به سرویس وای فای مجهز شدند و به این ترتیب اجرای طرح پایلوت تجهیز 33 دستگاه به این سرویس، نهایی شد. روزانه در سنگاپور 700 هزار لاگین در سرویس رایگان وای فای به ثبت می رسد که از زمان شروع این طرح در سال 2014 افزایش چهار برابری داشته است. به گزارش خبرگزاری شینهوا، افزایش سرویس دهی رایگان وای فای در سامانه حمل ونقل تندرو و انبوهِ سنگاپور به مسافران امکان می دهد تا در طول رفت و آمدهای روزانه از خدمات اینترنتی بهره مند شوند.


شرکت «یک راز کوچک» در شهر سنگاپور جان لیم، طراحی خلاقانه ی شرکت جدید کمپانی یک راز کوچک- the secret little agency- در سنگاپور را به عهده گرفته است.این شرکت از موفق ترین شرکت ها در زمینه ی کاری خود، با ده سال سابقه ی کاری درخشان است.   

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سایت afc در گزارشی به تحلیل بازی تیم فوتبال بانوان ایران مقابل سنگاپور پرداخت. در این بازی تیم ایران موفق شد که با نتیجه ۶ بر صفر سنگاپور را ش ت دهد.
جنگ رژیم صهیونیستی حماس را مسئول اوضاع وخیم اقتصادی در نوار غزه دانست و مدعی شد اگر نان این شهر این را از بین ببرند غزه را به سنگاپور دوم تبدیل می کند!

بنیامین نتانیاهو در کنفرانسی مطبوعاتی در سنگاپور گاف داد. نخست سنگاپور نیز که می خواست…
شهردار اصفهان با اشاره به اینکه با خواهر خواندگی اصفهان و سنگاپور و ایجاد دیپلماسی شهری می توان به توسعه روابط دو کشور ایران و سنگاپور در دیگر بخش ها نیز کمک کرد، گفت: در واقع دیپلماسی شهری پیش زمینه ای برای دیپلماسی های رسمی بین دو کشور است.
فور پوینت بای شرایتون به عنوان یکی از هتل های 4 ستاره سنگاپور برای تفریح و سرگرمی مسافران است روباز و مرکز تناسب اندام 24 ساعته ارائه می دهد . پذیرش در این هتل شبانه روزی بوده و اینترنت وای فای رایگان در تمامی قسمت های آن در دسترس می باشد . در رستوران هتل انواع غذاهای چینی و بین المللی سرو می شود و میز تور و خدمات نگهداری از کودک در قبال پرداخت هزینه اضافی ارائه می شود .
 
اتاق های هتل فور پوینت بای شرایتون سنگاپور
در هتل فور پوینت سنگاپور به رفاه و راحتی میهمانان اهمیت زیادی داده شده است به طوری که در این هتل برای اقامت گردشگران تور سنگاپور 476 اتاق و سوئیت مدرن با طراحی معاصر فراهم شده است . واحدهای اقامتی هتل 4 ستاره فور پوینت بای شرایتون شامل اتاق دلو کینگ ، اتاق دلو توئین ، اتاق پریمیوم کینگ ، اتاق پریمیوم توئین ، اتاق خانوادگی ، سوئیت سیتی ویو ، سوئیت اجرائی و اتاق accessible بوده و همگی با امکانات مدرن تجهیز شده اند . تمامی واحدهای اقامتی هتل چشم اندازی از شهر یا است و یا رودخانه ارائه داده و دارای تلویزیون صفحه تخت ، سیستم تهویه ، میز کار ، صندوق دیجیتالی ، اختصاصی ، لوازم بهداشتی و اینترنت وای فای می باشند .

آدرس هتل فور پوینت بای شرایتون در سنگاپور : 382havelock road, robertson quay, 169629 singapore, singapore

 
تصاویر هتل فور پوینت بای شرایتون سنگاپور
هتل های 4 ستاره سنگاپور
four points by sheraton singapore riverview
هتل فور پوینت بای شرایتون سنگاپور ریورویو
این قانون روز دوشنبه برای جلوگیری از اعمال تروریسم هسته ای با توجه به کنوانسیون بین المللی در این زمینه به تصویب مجلس سنگاپور رسید.

پاو وینت تحلیل مدرسه هنر سنگاپور
1395-11-30 | توسط bahareh | دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت تحلیل مدرسه هنر سنگاپور به صفحه پاو وینت تحلیل مدرسه هنر سنگاپور خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت تحلیل مدرسه هنر سنگاپور)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین آفمَس آماده و استاندارد سازی شده است . در صورت نیاز به […]
ادامه مطلب +
سنگاپور، کوچک، گرم و پرجمعیت است. 5.5 میلیون نفر از نان این منطقه گرمسیری در کمتر از 750 کیلومتر مربع از زمین زندگی می کنند و انتظار می رود که این جمعیت تا سال 2030 به 6.9 میلیون نفر برسد.
سهام دارایی های سنگاپور در حال ثبت بهترین عملکرد سالیانه خود در ۵ سال اخیر هستند و تحلیلگران بازار معتقدند این سیر پیشرفت همچنان ادامه خواهد داشت.
بنیامین نتانیاهو نخستین سفر خود را به عنوان نخست رژیم صهیونیستی به مقصد سنگاپور و استرالیا آغاز کرد.