روز شمار ترک استمنا

کانال ترک خود یی(استمنا، ) هدیه به تمام انی که در برابر این عادت زشت صبر و ش ت ناپذیر و در ا پیروز شدن به امید پیروزی شما

برای ورود به کانال بروی این ع کلیک کنید کانال ترک استمنا،خود یی
آیا عمل استمنا حرام است و اینکه علت اصلی حرام بودن این عمل واقعا چیست؟  حرام بودن این عملاستمنا حرام و از گناهان کبیره‏ است. اما این مسئله که علت حرمت استمنا چیست؟
به نظر می رسد که مهم ترین فلسفه استمنا ضررهایی است که برجسم و روح انسان در اثر استمنا وارد می شود. مهم ترین ضررهایی که استمنا دارد ، عبارت است از:

1. پیامدهای جسمانی:
ضعف چشم و بینایی، تحلیل رفتن قوای جسمانی، ناتوانی در تولید مثل، پیری زود رس، ضعف مفاصل، لرزش دست، زشتی چهره و از بین رفتن طراوت صورت.

2. پیامدهای روحی و روانی:

روش صحیح خود یی پسران(استمنا یا اونانیسم) دات خبر سلامت روش صحیح خود یی پسران(استمنا یا اونانیسم) ,روش صحیح خود یی پسران ,بهترین روش خود یی(استمنا یا اونانیسم) ,طرز صحیح خود یی ,بهترین راه خود ارضلیی , بهترین روش برای خود یی,... ادامه خبر ...


ع و تصویر نامه یک پسر نجات یافته از دام استمنا( )
این نامه به دفتر حضرت آیت الله مکارم برای تشکر برای ... ع و تصویر نامه یک پسر نجات یافته از دام استمنا( ) تجربه ی ...
تا حالا دوربر استمنا نرفته اند ... (کلّ نامه ... تصویر زیر سبزه از بذر گندم می باشد ... برای مشاهده ع در سایز بزرگ تر روی آن کلیک کنید ... نامه یک یک پسر نجات یافته از دام استمنا( ) تجربه ی که در لجنزار فرو رفته بود.

ید بک لینک
ورتاژ آگهی
حکم استمنا نزد برخی از علمای اهل سنت چگونه است ؟ ببینید و قضاوت کنید. هشدار!!: طبق فقه شیعه استمناء و استشهاء حرام و جزو گناهان کبیره می باشد.این مطلب در نقد عقاید اهل سنت و جماعت آورده شده است.(توصیه هایی برای مهار و نیفتادن در گناه در آ مقاله آمده است.)
حکم استمنا نزد برخی از علمای اهل سنت چگونه است ؟ ببینید و قضاوت کنید.
هشدار!!: طبق فقه شیعه استمناء و استشهاء حرام و جزو گناهان کبیره می باشد.این مطلب در نقد عقاید اهل سنت و جماعت آورده شده است.(توصیه هایی برای مهار و نیفتادن در گناه در آ مقاله آمده است.)

1 - اجازه در استمناء!!!
13593 أخبرنا عبد الرزاق قال أخبرنا ابن جریج قال أخبرنی إبراهیم بن أبی بکر عن مجاهد قال: کان من مضى یأمرون شبانهم بالاستمناء، والمرأة کذلک تدخل شیئا. قلنا لعبد الرزاق: ما تدخل شیئا؟ قال: یرید السق. یقول تستغنی به عن ا نا.( المصنف لعبد الرزاق / ج7 / ص 391 / ط المجلس العلمی بتحقیق الأعظمی )

از مجاهد نقل شده است که گفت : در گذشته انی بوده اند که جوانان خود را امر به استمناء می د و همچنین به ن چیزی را در بدن خود فرو میکرد .به عبدرزاق گفتیم: آن چیزی را داخل میکرد چیست؟ گفت : چیزی بنام سق میباشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
انی که زیاد استمنا کرده اند و به بدن خود آسیب رسانده اند:
برای جبران و تقویت جسمی، خوردن مواد قندی مثل ما، کشمش و عسل، همچنین مصرف روزانه میوه و سبزیجات، حبوبات مثل عدس و مصرف هفتگی گوشتها را در برنامه غذایی خود قرار دهید. انجام ورزش روزانه، تفریح و گردش های سالم در بازگشت سلامتی شما بسیار مؤثر است.
در پایان تاکید می کنیم که بیش از حد خود را نگران نسازید و استرس به خود راه ندهید که خود نگرانی و استرس وسیله ای برای افزایش مشکلات شما خواهد بود و بهبود عوارض را به تاخیر خواهد انداخت.
منبع:سایت پرسمان

/www.moshavereh.porsemani.ir


لازم به ذکر است که انی که ازدواج کرده اند نیز اگر عمل شویی را بسیار زیاد انجام دهند برای بدن مضر است و برای جبران، همین نکاتی گفته شده را رعایت کنند.
ترک استمنا بدون رعایت این دو نکته ، امکان نداره ... 1 - در موقعیت گناه قرار نگیرید ، موقعیت و شرایطی که به راحتی میشه خود یی کرد ، تنها موندن در خانه ، رفتن به اینترنت بعد از نیمه شب ، بستن درب اتاقی که کامپیوتر اونجاست ، همه اینها ممنوع ... به هیچ وجه در موقعیت گناه قرار نگیرید ، حتی اگر ... ادامه مطلب

توبه از استمنا چه جوریه؟ ادامه مطلب
سلام وقت بخیر طاعات و عبادات قبول درگاه حق از همه دوستان تقاضا دارم برام خیلی دعا کنید خیلی حالم گرفته است . من یه دختر ۲۳ ساله ام وقتی ۱۵ سالم بود در مورد نقطه جی یه چیزایی شنیدم کنجکاو شدم که چیه انگشتم رو داخل و فهمبدم متاسفانه م اسیب دیده و شده... ( در این چند روز با مراجعه به پزشک فهمیدم ) و متاسفانه در طی چند ماهه گذشته دچار استمنا شدم و خیلی خیلی پشیمونم .
گناه ندانسته انگشت به کنار ، گناه استمنا و عذاب وجدان هم در کنار اون باعث شده ناامید بشم از بخشش خدا و بنده خدا این دو تا کاری که انجام دادم گناه کوچکی نیست . نمیدونم خدا میبخشه یا نه و اسیب دیدن م از طرفی باعث اشوب دلم و احساس گناه شده که ایا ی که باهام قصد ازدواج داره کنار میاد یا نه چه فکری راجبم میکنه اگه بهش بگم راز دارم هست که به ی نگه ؟ چطور بهش اعتماد کنم ؟ به مادرش نگه!!! به خانوادم نگه!! بعدها به من سرکوفت نزنه....؟
همین افکار باعث شده خواستکاران زیادی رو رد کنم نمیدونم چیکار کنم تو رو خدا من و انی که چنین مشکلی دارن رو دعا کنید. ماس دعا یا علی ...
کتاب فوق العاده عالی در زمینه کنترل (ترک خود یی یا استمنا) به نویسندگی داداش رضا با قلم ساده ، روان و خودمونی که از خوندنش خسته نمیشید. پیشنهاد میکنم این کتاب رو کرده و به دیگران هم هدیه بدهید تا در ثوابش شریک باشید. کتابهای راز کنترل 1 و 2 و3 را میتوانید در زیر کنید..یا علی* لینک راز کنترل 1 لینک راز کنترل 2 لینک راز کنترل 3
خود یی-این مقاله از دیدگاه مذهبی به موضوع خود یی نپرداخته است.و تنها سعی شده از دیدگاه علمی و اجتماعی موضوع خود یی بررسی گردد. همچنین عنوان می داریم که وما تمام مطالب عنوان شده در این مقاله صحیح نمی باشد و مطالب علمی همیشه در حال بازنگری می باشد . ادامه مطلب
ب
دوستان ازتون میخوام که اگه حوصله دارین پست رو تا آ بخونین و اگه کمکی از دستتون بر میاد حتما حتما نظر بذارین
ببینین دوستان داستان از اون جایی شروع میشه که من چند ماه پیش تصمیم گرفتم که توی زندگیم یک سری تغییرات عمده به وجود بیارم . به خاطر هدف بزرگی که تو سر داشتم و الآنم دارم ولی کمرنگ شده و ترجیح میدم نگم که چیه .
اولا بگم من ۱۸ سالم هستش و کنکوریم ولی ثبت نام ن امسال... هدفی که من دارم لازمش زندگی سالم هستش و برای رسیدن بهش باس درس بخونم .
خلاصه این که من تا حدود ۵ ماه پیش اصلا زندگی سالمی نداشتم از تغذیم گرفته تا تفریحاتم... برا همین تصمیم گرفتم تغییر ایجاد کنم توی زندگیم و توی یک سری تغییرات موفق شدم و خب یک سری هم ناکام . اول اونایی رو که موفق شدم رو میگم .
ببینین من چندین ساله که به مرض استمنا مبتلا بودم و چندین بار تصمیم بر ترکش داشتم ولی این بار چون خیلی مصمم بودم ترکش و الآن حدود پنج ماهه ک انجام ندادم و مطمئنم دیگه انجام نخواهم داد خب این اولین تغییر بود ک خدارو شکر سر بلند شدم توش . دومین تغییر که توی زندگی ایجاد در مورد تغذیم بود همون طور که گفتم تغذیه ی بسیار ناسالمی داشتم اما خدا رو شکر الآن خیلی بهتر شده . ببینین من قبلا هر وقت نوشابه داشتیم حدود سه لیوان همراه غذا میخوردم و همچنین از سس مایونز خیلی استفاده می که خب از روزی که تصمیم گرفتم که دیگه نخورم اینارو تا حالا نخوردم .
ادامه مطلب
همشهری آنلای: بر اساس نتایج یک نظرسنجی که اخیرا در ترکیه انجام شد، شمار مخالفان اصلاح قانون اساسی این کشور بیش از شمار موافقان تغییرهاست.

کانال اینستگرام :
https://www.instagram.com/emamhosseiny کتاب فوق العاده عالی در زمینه کنترل (ترک خود یی یا استمنا) به نویسندگی داداش رضا با قلم ساده ، روان و خودمونی که از خوندنش خسته نمیشید. پیشنهاد میکنم این کتاب رو کرده و به دیگران هم هدیه بدهید تا در ثوابش شریک باشید. کتابهای راز کنترل 1 و 2 و3 را میتوانید در زیر کنید..یا علی* لینک راز کنترل 1 لینک راز کنترل 2 لینک راز کنترل 3

کانال اینستگرام :
https://www.instagram.com/emamhosseiny کتاب فوق العاده عالی در زمینه کنترل (ترک خود یی یا استمنا) به نویسندگی داداش رضا با قلم ساده ، روان و خودمونی که از خوندنش خسته نمیشید. پیشنهاد میکنم این کتاب رو کرده و به دیگران هم هدیه بدهید تا در ثوابش شریک باشید. کتابهای راز کنترل 1 و 2 و3 را میتوانید در زیر کنید..یا علی* لینک راز کنترل 1 لینک راز کنترل 2 لینک راز کنترل 3

کانال اینستگرام :
https://www.instagram.com/emamhosseiny کتاب فوق العاده عالی در زمینه کنترل (ترک خود یی یا استمنا) به نویسندگی داداش رضا با قلم ساده ، روان و خودمونی که از خوندنش خسته نمیشید. پیشنهاد میکنم این کتاب رو کرده و به دیگران هم هدیه بدهید تا در ثوابش شریک باشید. کتابهای راز کنترل 1 و 2 و3 را میتوانید در زیر کنید..یا علی* لینک راز کنترل 1 لینک راز کنترل 2 لینک راز کنترل 3

حکم شرعی ی همسر از طریق چت حکم شرعی ی همسر از راه دور ی همسر از طریق تلفن- ی همسر در تلگرام، ی همسر از طریق پیامک،حکم شرعی ی همسر از راه دور

#سوال
سلام وخسته نباشید.. من ٣٠ساله متاهل هستم و تازگی ازدواج ،همسرم به واسطه شغلش در ماه ٢هفته از من دور هست میخواستم بدونم آیا من میتونم به تقاضای ایشون مبنی بر ش ازطریق تلفن پاسخ بدم،اجابت خواسته ایشون از راه دور به وسیله تلفن ایراد شرعی واخلاقی به دنبال نداره؟وایتکه ادامه این موضوع باعث نمیشه همسرم از من زده بشه؟ پاسخ: زن و شوهر می توانند همه لذت های مشروع را از یکدیگر ببرند. چه این لذت ها حضوری یا از طریق ارتباط تلفنی و یا زدن پیامک های عاشقانه باشد، اما انجام اعمالی که منجر به وج منی گردد که توسط خود شخص صورت می گیرد خارج از حدود لذت هایی است که زن و شوهر می توانند از یکدیگر ببرند. این عمل مصداق استمنا بوده و حرام است؛ چرا که «استمنا» یعنی این که انسان با خودش کاری کند که از او منی بیرون بیاید، و این کار، از نظر حرام است و عامل این کار، مرتکب گناه شده است. و نبود همسر مجوزی برای انجام آن نمی باشد. به هر حال، از آن جا که خواهان حکم فقهی مسئله هستید، پاسخ های (استفتائات) زیر برای شما ارسال می گردد:   دفتر حضرت آیت الله العظمی  (مد ظله العالی):   اگر بدون دخ دست و یا شىء دیگر باشد، مانعى ندارد و در غیر این صورت استمنا محسوب شده و جایز نیست.   دفتر حضرت آیت الله العظمی سیستانی (مد ظله العالی):   بله در صورتی که منتهی با نزال منی شود، این استمنا است و جایز نیست.   دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم  (مد ظله العالی):   آری، استمنا حرام است.   پاسخ حضرت آیت الله هادوی تهرانی (دامت برکاته):   استمنا هر نوع عملی است که شخص با خود انجام دهد و منتهی به خارج شدن منی گردد و مصداق استمتاع از همسر مشروع نباشد.   بنابراین، اگر اعمال مزبور عرفاً و در نزد عقلا مصداق استمتاع از همسر به حساب آید، حرمت ندارد و در غیر این صورت، اگر منتهی به وج منی شود، حرام است. منبع: کویست     مطلب پیشنهادی سایت تنظیم خانواده احکام شویی   رابطه مشاوره ازدواج،مشاوره آموزش شوئی آموزشهای مشاوره ،مشاوره آنلاین  رابطه رابطه رابطه امکانات فوق شامل یدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شود
» :: تحقیق در مورد - انحراف (فرمت word و با قابلیت ویرایش)تعداد صفحات 28 ص
تحقیق در مورد - انحراف (فرمت word و با قابلیت ویرایش)تعداد صفحات 28 ص"فهرست" تقدیر و تشکر..................................................................1مقدمه............................................................................2تعریف انحراف .......................................................3روسپی کیست؟ چیست؟.......................................3 در گذر تاریخ..................................................4علل و انگیزه و انحرافات ...........................4 ...............................................................................6اثار دنیوی و ا وی ....................................................6همه کاران را در م لعنت می کنند..............................6 مرگ ناگهانی و فقر می اورد..........................................6 ی محصنه..................................................................7 با ...................................................................7هوشیاری.......................................................................8حجاب از ضروریات قران است...........................................8نگاههای بیگانه................................................................9تیرهای زهر الود ....................................................9ابلیس قرین اتشین.............................................................9تحریم خلوت با بیگانه........................................................9حدود شدید.....................................................................10دو نکته قابل توجه...........................................................11انحراف خود ازاری.........................................................11انحراف دیگر ازاری..........................................................12بت پرستی ...............................................................12انحراف حیوان بازی...........................................................13انحراف مرده پرستی...........................................................13انحراف نمایی ..................................................14انحراف نظر بازی..............................................................15 گرایی...................................................................15لواط................................................................................16سنگ عذاب هنگام مرگ.......................................................16غلامی که مولایش را کشت....................................................17نگاه ی به پسر حرام است................................................17لجام اتشین برای بوسه ..................................................18خو دن دو مرد یا دو زن.......................................................18حد لواط.............................................................................18توبه می کند و نمی سوزد.......................................................19حکم وضعی........................................................................20استمنا................................................................................20مضرات جسمی و روحی استمنا...............................................21زیانهای استمنا.....................................................................22توصیه های عملی برای ترک استمنا..........................................24رستگاری و اثار تقوی............................................................25اهمیت ترک حرام..................................................................25گناه مانع استجابت گناه است.....................................................25پرهیزگاران بی حساب به بهشت می روند...................................25با بلا گنا اران را پاک می کند...............................................26شهوات مانع محبت است........................................................26توبه..................................................................................27حقیقت توبه.........................................................................27توبه کامله...........................................................................27چگونه باید گناهان را جبران کنیم..............................................28فضیلت توبه........................................................................28تکمیل توبه – روزه .غسل. ................................................28 ید و محصول 1395/06/20 تحقیق در مورد - انحراف (فرمت word و با قابلیت ویرایش)تعداد صفحات 28 ص .post_footer a { display:inline-block; padding:2px 6px; margin:4px 2px; border-radius:4px; color:white; background:#d9534f; border:1px solid #d43f3a; } لینک محصولhttp://kavoshgar.zepo.ir/post/67742


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
جواز مطلق استمناء(صحبت فشار و اجبارهم نیست)روایات و طرق صحیحه به نقل از کبار تابعین
ابن حزم: اینها بزرگان تابعین هستند و روایت نمیکنند مگر از صحابه!
دلیلی دیگر بر اثبات اینکه صحابه،اهل استمنا بودن

پس از آن که تصمیم گرفت شمار نظامیان خود را در افغانستان افزایش دهد، انگلیس نیز از افزایش شمار نظامیان خود در این کشور خبر داد.
شمار جانباختگان سیل استان های آذربایجان شرقی و کردستان، با اضافه شدن ۳ جسد در آذرشهر، به ۳۹ نفر رسیده است.
سازمان ملل در بیانیه ای اعلام کرد شمار نان شهر موصل که از ابتدای جنگ با از این شهر گریخته اند به 300 هزار نفر رسیده است.
تسنیم نوشت: شمار ی انفجارهای تروریستی روز شنبه در پایتخت به ۵۹ نفر رسید.
شمار انی که برای خدمات رسانی در جام جهانی داوطلب شدند بسیار بیشتر از گذشته شده است.
مهلت تحویل این فرسنگ شمار تا تاریخ 28 اردیبهشت 97 است.
دیده بان از افزایش شمار ی حمله های انتحاری دمشق به ۷۴ نفر خبر داد.
یسمه تعالی اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند: پنج چیز را پیش از پنج چیز غنیمت شمار: جــوانى پیش از پیـرى ، تندرستى پیش ازبیـمارى ، ثروت پیش از تهیـد ستى ، فراغت پیش از شتغــال ، و زندگـى پیش از مـرگ .

مطلبی که لینکش را برایتان گذاشتم از وبلاگ "مرکز به خدا" است و طبق گفته نویسنده مطلب، بعد از تحقیقات بسیار به نتایجی رسیده اند که چندین نفر مبتلا به خود یی، با اجرای روش های گفته شده توانسته اند این عمل را برای همیشه ترک کنند. مطلب کمی طولانی هست اما خیلی قشنگ و خودمونی نوشته و خودم بصورت سریع خوندمش و نکات واقعا ارزشمندی داخلش گفته شده. توصیه میکنم شما هم حتما بخونید و به دیگران هم اطلاع بدید.
لینک مطلب ترک استمنا (کلیک کنید)
همشهری آنلاین: منابع مصری اعلام د که شمار قربانیان سه انفجار تروریستی پیاپی که در استان های قاهره و اسکندریه رخ داد به۴۲ کشته و بیش از ۸۰ زخمی رسیده است.