روزهای بد برای فدائیان آل سعود

در سازمان ملل فرهنگ گروه تروریستی در سر ب افراد را فرهنگ جاهلی، تکفیری وه آل سعود دانست. ادامه: ب سر افراد بی دفاع تنها هنر آل سعود است
صنعا، العالم - اهالی استان های جنوبی و شرق یمن با ب ایی تظاهرات جنایات آل سعود ضد این کشور را محکوم د....

پس از سیلی هایی که مهاجمان و مزدوران آل سعود در ساحل غربی و قطع ارتباط آنان و پس از آن محاصره شان دریافت د شبکه الحدث وابسته به آل سعود کوشید روحیه آنان را افزایش دهد.
لذا اقدام به پخش مستقیم از عقبه جبهه کرد که توپخانه یمن با گلوله خودروی پخش آن را هدف قرار داد و آنان را ت کرد.  
 رائفی پور: حقیقت آل سعود..! حقیقت آل سعود رائفی پور.... ادامه مطلب
یک منبع آگاه در یمن گفت: 37 مزدور آل سعود حین درگیری با نیروهای و کمیته های مردمی یمن در عسیلان در استان شبوه کشته شدند....
هدف قرار گرفتن فرودگاه بین المللی جده از سوی انصارالله باعث شده تا آل سعود برای توجیه این ش ت بزرگ خود اعلام کند که انصارالله قصد داشت مکه را هدف قرار دهد. یگان موشکی یمن طی روزهای آتی مراکز اقتصادی و حیاتی نظام سعودی را هدف خواهد گرفت.
مسئولان سازمان حج و زیارت در هفته گذشته دریافت دعوتنامه حج تمتع 96 از سوی مقامات آل سعود را تأیید و از اعزام هیئت ایرانی برای مذاکره به عربستان در پنجم اسفندماه خبر دادند.
نمودار درختی جالب از خاندان آل سعودتاکنون ۷ پادشاه آل سعود بر این سرزمین زمام امور را در دست داشته اند که نخستین پادشاه ملک عبدالعزیز بود. شش پادشاه پس از او همگی برادر هستند.نمودار درختی خاندان آل سعودنمودار درختی خاندان آل سعود , آل سعود نام خاندان سلطنتی حاکم بر کشور عربستان است کهاز اواسط قرن هجدهم میلادی و توسط عبدالعزیز بن عبدالرحمن بن فیصل به حکومت در عربستان سعودی دستیافت و تاکنون بر بخش هایی از شبه جزیرهٔ عربستان حکومت می کند.تاکنون ۷ پادشاه آل سعود بر این سرزمین زمام امور را در دست داشته اند که نخستین پادشاهملک عبدالعزیز بود. شش پادشاه پس از او همگی برادر هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

مردم کوهنجان در بعد از خطبه های شعار مرگ بر آل سعود سر دادند و جنایات رژیم جنایتکار آل سعود را محکوم نمودند.........
ادامه مطلب


 محمد ابن عبدالوهاب مؤسس فرقه وه ت با مرگ پدرش مسیری شوم را آغاز کرد و برای گسترش تفکرات انحرافی اش به دامان ان و سلاطین افتاد. آ ین پیوند شوم او با محمدبن سعود(جد آل سعود) یکی از ای عربستان بود و این آغازی شد بر ۲۸۴ سال جنایت آل سعود بر مسلمانان تا کنون که در ادامه گوشه ای از این جنایات را مرور می کنیم.
مبلّغ ی با بیان اینکه رژیم آل سعود با محروم ملت از ادای فریضه حج نامسلمان بودن خود را ثابت کرد، گفت: مدیریت و انجام مناسک حج باید توسط همه کشورهای ی برگزار شود.
نشریه ا ومیست طی گزارشی از ت یب اماکن تاریخی و مذهبی مسلمانان توسط آل سعود در شهر مکه «برای ب درآمد» بیشتر خبر داده است.
دهها نفر از مردم عربستان در العوامیه شب گذشته و زیر باران در اعتراضات به جنایات آل سعود تظاهرات د و علیه این رژیم شعار سر دادند.
"آنگلا مرکل" به منظور دیدار با سران آل سعود وارد جده عربستان شد.
"آنگلا مرکل" به منظور دیدار با سران آل سعود وارد جده عربستان شد.
روابط مصر و عربستان به علت حمایت آل سعود از اخوان المسلمین روز به روز تیره تر می شود.
حکومت پادشاهی آل سعود در عربستان در سال1750میلادی توسط محمد بن سعود پایه ریزی شد.جریان های زیادی از قبیل شاهزادگان آل سعود،وه ون جدید، حجازی های غیروه ،طبقه متوسط و روشنفکر و شیعیان؛خواهان تغییر ساختار های -اجتماعی در عربستان هستند ولی خاندان آل سعود با حمایت های و صرف هزینه های زیاد و ایجاد اصلاحات در پی جلو گیری از این گونه جریانات است.ایران نمونه موفق از انقلاب و ایجاد تغییرات در ساختارهای یک حکومت پادشاهی در یک جامعه مسلمان است؛با مقایسه انقلاب ایران و تحولات عربستان موانع شکل گیری انقلاب در این کشور مشخص می شود.در شرایط کنونی امکان وقوع انقلاب در کشور عربستان ممکن نیست.
کلید واژه ها:عربستان، آل سعود،وه ت، اصلاحات ، انقلاب.
بخشایش در گفت وگو با فارس مطرح کرد ش ت «ائتلاف دلاری» رژیم آل سعود در یمن axgig,ع گیگ پایگاه آپلود ع ویژه وبلاگنویسان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای ی گفت: رژیم آل سعود به همراه متحدان صهیونیستی اش در جنگ با یمن ش ت خورد.

احمد بخشایش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای ی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله وحشیانه رژیم آل سعود به یمن اظهارداشت: این اقدام جنایت علیه بشریت بود اما در آ مشاهده کردیم که رژیم آل سعود به خواسته خود نرسید و ش ت خورد.
مواضع نظامی آل سعود در عسیر و نجران هدف توپخانه نیروهای مقاومت یمن قرار گرفت.
به اعتقاد کارشناس مسائل غرب آسیا، رژیم آل سعود نمی تواند به سیاست خارجی اطمینانی داشته باشد؛ بر این اساس عربستان با قطع روابط با ایران دچار خسران شد.
پس از 23 ماه عربستان به یمن سرانجام موشک های بالستیک انقل ون یمنی قلب آل سعود را نشانه گرفت و بدین ترتیب فصل جدیدی از نبرد بین انقل ون یمن و ائتلاف سعودی آغاز شد.
دومین عرف شکنی پادشاه عربستان در انتخاب ولیعهد اقدامی است که سلطنت سعودی را در آستانه تحولی جدی قرار می دهد و چهره ای متفاوت با پادشاهی چند ده ساله آل سعود را بر این کشور حاکم خواهد ساخت.
و اینک که آل سعود برنامه بزرگ را اجرا و جنگ مسلمان با مسلمان را به پا کرده است ؛ حزب الله با خود جهت اعلان هوشیاری نسبت به استراتژدی دشمن و حمایت از مسلمانان بی پناه یمن به مخالفت با عملکرد شنیع عربستان و محکوم نمودن جنایت آل سعود و همچنین اعلام خشم خود به تعرض به دو زایر ایرانی خواهد پرداخت حزب الله در محکومیت ال سعود بعد از ، صحن جامعه رضوی شورای هماهنگی نیروهای حزب الله 1394/1/20 19 جمادی الثانی 1436
اکنون برخی متوجه شده اند که بمب گذاری های در کشورهای افغانستان و پا تان در کجا تامین می شود و از طریق کدام طرح ریزی می گردد. در یمن مردم بی پناه یمب باران می شوند آنهم بوسیله بمب افکن های امریکایی و توسط ثروتمندان نفت فروش سعودی. در عراق و و غیره نیز سعودی ش ت خورده و معلوم شد توسط عرباهای سعودی تامین نیرو و توسط امریکا پشتیبانی شده اند. وه ت کار انگلیسی ها بود آل سعود نوکر امریکاست و فرزند خوانده انگلیس
ولی خودشان در حماقت خودشان مشغول و غرقند آل سعود قاتل منطقه است #مرگ بر آل سعود و انگلیس و امریکا نفرین بر نکبتی که انگلیسی ها به جا گذاشتند در منطقه و امریکا در لجنزارش زندگی می کرد
دبیر شورای عالی امنیت ملی دلارهای نفتی سعودی را پشتیبانی کننده آموزه های مبتنی بر نفرت، خشونت و جنایت برشمرد و گفت: آل سعود فعال ترین کارخانه تولید تروریست در جهان را در عربستان ایجاد کرده است و راهبرى…
تحلیلگر یمن با تاکید بر اینکه چندین تریلیون دلار از آل سعود برای حفاظت از تاج و تخت آن باج گرفته گفت: عربستان برای برخورداری از کمک بیشتر در جنگ یمن 200 میلیارد دلار پول به واشنگتن داده است.
آل سعود این بار نه تنها قدرت و توان شکل دهی به ائتلاف جدیدی علیه ایران را ندارد، بلکه تجربه ائتلاف های گذشته نیز به عنوان یک نقشه راه در برابر کشورهای شرق آسیا قرار دارد.
سازمان عفو بین الملل در نامه ای خطاب به رئیس جمهوری به وی درباره موافقت با معامله تسلیحاتی با رژیم های آل سعود و آل خلیفه هشدار داد.
معارض عربستانی گفت: عربستان فاجعه منا و قربانیان آن را فراموش کرده که در آن رژیم ال سعود مقصر اصلی کشتار حجاج بی گناه بیت الله الحرام بود.
موقت رشت با اشاره به اینکه چگونه عربستان که خود در حادثه 11 سپتامبر دخیل بوده است در لیست 7 کشور ممنوعه ورود به نیست بیان کرد: عربستان و آل سعود نوکران بی چون و چرای هستند.