روابط عمومی پیام نور شبستر

2017-07-08شنبه افزایش بودجه تملک دارایی های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر افزایش120درصدی بودجه تملک دارایی های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر در سال96 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر محسنی ضمن اعلام این خبر افزود:طی پیگیریهای به عمل امده در دو سال اخیر وارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های شهرستان شبستر به فرمانداری شهرستان با همکاری وهمراهی طالب پور فرماندار محترم شهرستان در خصوص افزایش میزان تملک دارایی های شهرستان شبستر در سال96این مبلغ بعد از8سال از350میلیون ریال 800میلیون ریال افزایش پیدا کرد.این گزارش می افزاید با توجه به عدم تخصیص صد در صدی بودجه های مصوب در سالیان اخیر کتابخانه های شهرستان را با مشکلاتی مواجه کرده بود که امید است با افزایش این اعتبار شاهد انجام عملیاتهای عمرانی وتعمیرات در ساختمان کتابخانه های شهرستان در سال96باشیم.
حضور دبیر شورای ی و مسئول روابط عمومی
شهرداری شبستر در دبیرخانه شورای زکات شهرداری شبستر با حضور ستاری علیشاهی در دبیرخانه شورای زکات را ارهای فرهنگ سازی زکات با استفاده از ظرفیت شهرداری شبستر بررسی شد.

محکومیت عاملین کشتار بی‌رحمانه 3 گرگ و 7 روباه در شبستر • گمنام کربلا     محکومیت عاملین کشتار بی‌رحمانه 3 گرگ و 7 روباه در شبستر • گمنام کربلا عاملین شکار غیرمجاز و سلاخی بی‌رحمانه سه گرگ، هفت روباه و یک عقاب طلایی در شبستر و تهران شناسایی و در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری شبستر به حبس محکوم شدند. گمنام کربلا:عاملین شکار غیرمجاز و سلاخی بی‌رحمانه سه گرگ، هفت روباه و یک عقاب طلایی در شبستر و تهران شناسایی و در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری شبستر به حبس محکوم شدند. به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت و محیط زیست آذربایجان‌شرقی عاملین شکار غیرمجاز و سلاخی بی‌رحمانه سه گرگ، هفت روباه و یک عقاب طلایی در شبستر و تهران شناسایی و در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری شبستر به حبس محکوم شدند. بر این اساس دادگاه متهمان را به جرم شکار غیرمجاز سه گرگ، هفت روباه معمولی، یک دلیجه و یک عقاب طلایی و جریحه‌دار نمودن افکار عمومی از طریق اعمال خشونت و انتشار تصاویر مورد محاکمه قرار داده و  مجازات‌های زیر را برای متهمان تعیین نمود. متهم ردیف اول به تحمل ۹ ماه حبس تعزیری و متهم ردیف دوم هم به تحمل هفت ماه حبس تعزیری محکوم شدند.
دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با پیام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و با حضور نائب رئیس اول مجلس شورای ی ، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی از کشور هلند، جمعی از اساتید ، متخصصان ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی کشور در محل کتابخانه ملی تهران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این پیام که توسط مشاور و مدیر کل روابط عمومی مجمع قرائت شد ، یکی از شیوه های مرسوم برای اصلاح روش ها...
شنبه18آذر96 درراستای تعمیق وگسترش روابط بین ارگانی صورت گرفت: دیدار وگفتگوی محسنی با شهردار ومسئولین امور مالی شهرداری شبستر به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر در راستای تعمیق روابط فی م ن شهرداری شبستر و اداره کتابخانه های شهرستان،محسنی رئیس اداره با مهندی ان شهردار ومجموعه مالی این نهاد دیدار وگفتگو کرد.در این دیدار محسنی ضمن تبریک انتخاب وانتصاب ان به عنوان شهردار شبستر برای وی ومجموعه شهرداری آرزوی موفقیت کرده وخواستار تعمیق روابط فی م ن خصوصأ در ارتباط با مسائل فرهنگی شهر شدند.وی در این رابطه ضمن قدردانی از زحمات شهرداری خصوصأ امور مالی این نهاد در پرداخت به موقع نیم درصد سهم کتابخانه های این شهر به وم تعمیر وبه سازی کتابخانه شیخ محمود شبستری اشاره وباشهرداری شبستر در این خصوص به تبادل نظر پرداختند.در ادامه این دیدار ان شهردار شبستر به وم پرداخت به موقع نیم درصد کتابخانه های شبستر اشاره ودر خصوص تعمیر وبه سازی کتابخانه شیخ محمود شبستری اعلام آمادگی نمودند. در پایان این دیدار تندیس ولوح تقدیر هفته کتاب به شهردار ومسئولین مالی شهرداری به پاس همراهی دراجرای برنامه های فرهنگی ومالی کتابخانه های شهرستان توسط محسنی اعطاء گردید.
مشاوره تلفنی در شبستر مشاوره تلفنی ، مشاوره تلفنی در شبستر ، مشاوره تلفنی روانشناسی در شبستر ، مشاوره تلفی ازدواج در شبستر ، مشاوره ازدواج تلفنی در شبستر ، مشاوره تلفنی طلاق در شبستر ، مشاوره تلفنی خانواده در شبستر ، ادامه مطلب
مدیر جهادکشاورزی شهرستان شبستر از احداث 5 واحد گلخانه ای در شبستر خبرداد.
2017-07-16یکشنبه سفر زیارتی خانوادگی حاصل تلاش بی منت توسط حاج کاظم رحیمیان خیر عضو انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان شبستر اهدائ شد: به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر همزمان با افتتاح ساختمان اداره ودر راستای تکریم از خادمان کتابخانه های شهرستان سفر زیارتی خانوادگی به مشهد مقدس توسط حاج کاظم رحیمیان به آقای رحمت شیرزاد کارمند خدماتی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر وبه پاس تلاشهای بی منت وی در زمان احداث ساختمان اداره به وی اهداءشد. اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر از این خیر بزرگوار کمال تشکر وقدردانی را دارد.
هیئت ثارالله : کلیپی از فعالیت های هیئت ثارالله شبستر که در روز های اخیر ثبت شد. این هیئت هر هفته پنجشنبه ها ساعت 20:00 در مسجد آقا شبستر برگزار می شود و منتظر حضور گرم همه شما میباشد. ادامه مطلب
2017-07-12چهارشنبه با حضور مسؤلین استانی وشهرستانی صورت می گیرد: افتتاح ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر وهمزمان با هفته وحجاب ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح خواهد شد.این ساختمان که با هزینه بالغ بر167میلیون تومان وبه توسط جناب آقای فیروز تشکری نوجه ده احداث وتعدادی از خیرین دیگر عضو انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان شبستر تجهیز وبه بهره برداری رسیده، قرار است با حضور تعدادی از مسئولین استانی وشهرستانی به بهره برداری برسد.این مراسم 22تیرماه روز پنج شنبه ساعت17عصر برگزار خواهد شد.
سایت آزاد واحد شبستر www.iaushab.ac.ir
سایت آزاد واحد شبستر www.iaushab.ac.ir
برای اطلاع از:
لیست رشته های بدون آزمون آزاد شبستر
ثبت نام بدون آزمون آزاد شبستر
زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد شبستر
نحوه ثبت نام بدون آزمون آزاد شبستر
لیست رشته های کاردانی بدون آزمون آزاد شبستر
لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون آزاد شبستر
لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد شبستر
میزان شهریه رشته های بدون آزمون آزاد شبستر
راهنمای ثبت نام بدون آزمون آزاد شبستر
دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد شبستر
و...
با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
سایت آزاد واحد شبستر www.iaushab.ac.ir
 منبع:
سایت آزاد واحد شبستر www.iaushab.ac.ir
 
  
با رسیدن به آ ین روز های اردیبهشت ماه ، گل از رخسار روابط عمومی ها می شکفد وبه خود می بالند که حداقل روزی نیز به نام آنان در تقویم رسمی کشور ثبت و ضبط شده است . روز 27 اردی بهشت به نام روز "ارتباطات و روابط عمومی" در واقع سنگ محکی است برای روابط عمومی ها که بدانند در هزاره سوم در چه جایگاه و موقعیتی قرار گرفتند . در واقع پاسداشت و گرامی داشت این روز خجسته و میمون برای روابط عمومی چی ها که همواره مهجور قرار می گیرند می تواند چه دستاوردی عظیمی داشته باشد ؟!


نقشه کاربری اراضی شهرستان شبستر
نقشه-کاربری-اراضی-شهرستان-شبستر نقشه کاربری اراضی شهرستان شبستر، شامل شیپ فایل کاربری اراضی شهرستان شبستر (واقع در استان آذربایجان شرقی). مشخصات سیستم تصویر... فایل

تیم پاس شبستر با ب سه برد و یک تساوی و با 10 امتیاز و تفاضل خوب نسبت به تیم وحدت شبستر تا هفته چهارم در جایگاه اول ج مسابقات لیگ امید قرار دارد و تیم وحدت شبستر در جایگاه دوم قراردارد. قرار است تیم های پاس شبستر و وحدت شبستر در هفته پایانی مسابقات لیگ امید که نوعی فینال به حساب می آید در وزشگاه تختی شبستر روز دوشنبه 10 آذر به مصاف هم رفته تا قهرمان این دوره از مسابقات شناخته شود. نکته جالب اینجاست که تیم پاس شبستر تنها با ب یک تساوی هم قهرمان خواهدشد و تیم وحدت با دانستن این نکته مسلما با تمام قوا در میدان مسابقه حاضر خواهدشد تا هم ش ت سال قبل را مقابل پاس جبران کند و هم قهرمان مسابقات شود. تیم پاس هم که همیشه بازی های خوبی در مقابل وحدت شبستر انجام داده امیدوار است با تلاش و همدلی بازیکنان و خصوصا مربی کاربلد خود آقای افراسی برای دومین بار تیم وحدت شبستر را ش ت داده و نخستین قهرمانی خود را در لیگ امید بدست آورد. وعده ما روز دوشنبه 93/9/10 ورزشگاه تختی به امید قهرمانی تیم محبوبمان پاس شبستر
بسمه تعالی بنابگزارش روابط عمومی بسیج اصناف شبستر : برادر بختیاری شب نوزدهم رمضان با حضور حضرت آیت الله مجتهد شبستری ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در زادگاه خود شهرستان شبستر به این شب پر فیض معنویت خاص بخشید .
ایت الله مجتهد شبستری همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان خانه فرهنگی مذهبی مسجد حسین (ع) و مسجد نوسازی شده آقا که خودش یک مسجد قدیمی در محل بازار شبستر میباشد افتتاح د و باحضور در تپه نورا ی شبستر یاد وخاطره ی گمنام را گرامی داشتند و با صرف افطاری در مسجد نوسازی شده ( آقا ) مغرب و عشا را در این مسجد برگزار نمودند و با حضور خود در این مسجد یاد و خاطره چهل سال پیش را که همیشه با حضور ایت الله مجتهد شبستری و شبهای قدر در ماه مبارک رمضان بر پا می شد در بین مردم فهیم واصناف ولایت مدار زنده شد حضور حضرت ایت الله مجتهد شبستری در این شهرستان با هماهنگی محترم و فرمانده توانا و زحمت کش بسیج اصناف شبستر برادر حاج حافظ جمالدوست انجام گرفته بود که به میمنت این حضور معنوی در این شهر بسیج و اتاق اصناف شبستر افطاری این شب پر فیض را مهیا کرده و با بهترین وجه از روزه داران حاضر در مسجد پذیرایی د.

بقیه ع ها ی حضور و دیدار مردمی در ادامه مطلب با تشکر روابط عمومی بسیج اصناف شبستر بختیاری
حضور تیم منتخب فوتبال شبستر در سلماس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال سلماس: تیم منتخب فوتبال شبستر برای برگزاری یک مسابقه دوستانه حضور در سلماس می یابد. در راستای برگزاری سری مسابقات فوتبال دوستانه هیئت فوتبال سلماس تیم منتخب فوتبال شبستر فردا مهمان تیم امید سلماس خواهد بود. این مسابقه قرار است فردا روز دوشنبه راس ساعت 17 در زمین چمن شهید علیرضا طالعی برگزار شود.
رییس پلیس راه آذربایجان شرقی، خبرداد: واژگونی پیکان در محور صوفیان – شبستر دو کشته بر جای گذاشت.
فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از دستگیری ان حرفه ای منازل و کشف اقلام سرقتی خبر داد.
روابط عمومی بانک سرمایه نشان تعالی روابط عمومی در سومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران را از آن خود ساخت.به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، در سومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران که با حضور فرهیختگان، مدیران و پیش وتان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهارم تیرماه سال جاری برگزار گردید، روابط عمومی بانک سرمایه موفق به دریافت نشان تعالی روابط عمومی گردید.گفتنی است بر اساس نظر دبیرخانه این مراسم، روابط عمومی بانک سرمایه به دلیل طی مسیر سرآمدی و ب امتیازات لازم موفق به دریافت این نشان گردیده است.
دیدار فرماندار محترم شهرستان شبستر از روستای تیل روز یکشنبه مورخه 29/4/93 فرماندار محترم شبستر و بخشدار تسوج آقای علیزاده و برخی روسای ادارات شهرستان شبستر و بخش تسوج و همچنین روسای شورای ی روستاهای هریس ، هفت چشمه، حیدر آباد شیخ ولی ،در روستای تیل جهت بررسی مشکلات و اقدامات انجام یافته در روستاهای فوق ، تشکیل جلسه دادند . پس از جلسه و مراسم افطاری ، آقای فرماندار در مسجد جامع روستای تیل ،در میان جمع اهالی روستا حاضر شده و بعد از سخنرانی و ملاقات حضوری با مردم جلسه به پایان رسید. وب سایت بخشداری تسوج btasuj.blog.ir
در سال های اخیر با توجه به کم آبی و خش الی منطقه شبستر، عملا کشاورزی منطقه پیشرفت محسوسی نداشته است. از طرفی با توجه به رکود کلی حاکم بر اقتصاد دنیا، کشور و شهرستان شبستر، درصد بالایی از کارگاهها تعطیل هستند و یا با کمتر از ظرفیت کامل خود به تولید ادامه می دهند. صاحب نظران اعتقاد دارند در وضعیت کنونی شهرستان شبستر، صنعت توریزم میتواند راهگشا باشد. شهرستان شبستر با داشتن آثار تاریخی، بناهای مذهبی و مناظر طبیعی میتواند حرف های زیادی در صنعت توریزم داشته باشد. عدم وجود دفتر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در شهرستان شبستر باعث شده است که مدیریت حوزه توریزم انسجام لازم و بودجه کافی را نداشته باشد. بسیاری از آثار تاریخی و مناظر طبیعی اگر درست محافظت نشده و به آنها رسیدگی نشود دیگر قابل بازگشت نخواهند بود. در ادامه مطلب در صفحه دوم به یکی از این موارد با تصاویر خواهیم پرداخت....
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر، دو عنوان از کتاب نفیس بیست جلدی تاریخ ایران از طرف معصومه آقاپور علیشاهی به کتابخانه های عمومی تسوج و صوفیان اهدا گردید. این کتاب نفیس محصول چهارده سال کوشش جمعی از محققان و نویسندگان می باشد که چاپ آن سطح پژوهش های تاریخی را به طور قابل توجه ارتقا خواهد داد. لازم به ذکر است از این کتاب فقط در دو کتابخانه نهادی در سطح کشور موجود است.
فرماندار شهرستان شبستر از افزایش 5 برابری کشفیات قاچاق کالا درشهرستان شبستر خبرداد.
یکشنبه24/11/1395 شبستر شهرکتابخانه وکتابخوانی در ایران 7/6مترمربع فضای کتابخانه ای وقریب به200نسخه کتاب برای هرصدنفرشبستررا تبدیل به شهر کتابخانه های عمومی در ایران کرده است. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر،محسنی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر در دیدار با محترم شهرستان در مجلس شورای ی سرکار خانم معصومه آقاپور که با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی ومسئولین کتابخانه های این شهرستان صورت می گرفت.


اکبر پنبه ای با 3 رای موافق جهت تصدی شهردار شهر شبستر پیشنهاد و معرفی شد.به نقل از روابط عمومی شورای ی شهر شبستر، آقای اکبر پنبه ای، از جانب اعضاء شورای ی شهر شبستر با 3 رای موافق بعنوان شهردار شهر شبستر پیشنهاد و معرفی شدند.نتیجه جلسه شورای ی شهر خامنه در روز دوشنبه مورخ92/11/28 که راس ساعت12:00 تشکیل،با معرفی آقای اکبر پنبه ای به فرمانداری شهرستان شبستر جهت اعلام نظر ارسال گردید.شایان ذکر است که پس از بررسی و تکمیل فرمهای مربوطه در دفتر امور شهری و روستایی فرمانداری، پرونده جهت طی مراحل نهایی با موضوع صدور حکم شهردار شبستر به استانداری ارسال خواهند نمود
روابط عمومی داخلی (روابط عمومی مطلوب) دقت در اه روابط عمومی ، به خوبی روشن می سازد که توفیق این واحد حتی در وظایف برون سازمانی ، موکول به موفقیت آن در بعد درون سازمان است . چرا که اگر روابط عمومی با توفیق کامل وظایف برون سازمانی خود را انجام دهد، در حالی که در داخل سازمان ، وظایف مربوط به آن معطل مانده باشد، موفقیت های بیرونی زیر سئوال می رود و چه بسا افرادی که در بیرون از سازمان به نظر مثبتی درباره ی سازمان رسیده اند، در تعامل با اعضای سازمان ، به خلاف عقیده خود برسند که بی تردید، پایداری را بر جای خواهد گذاشت .
پنجشنبه23/09/1396 مراسم رونمایی ونقد وبررسی واهدای کتاب به کتابخانه های عمومی کشور در شبستر برگزار میشود: برگزاری مراسم اهدای کتاب توسط خیر شبستری عضو انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان شبستر به کتابخانه های عمومی کشور به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر طی مراسمی از تألیفات جعفر واعظی رونمایی وبه تمامی کتابخانه های عمومی کشور اهداء خواهدشد.محسنی ضمن اعلام این خبر افزود:طی پیگیری های انجام شده واعلام موافقت واعظی جهت اهداء کتاب های تازه تألیف شده وی به کتابخانه های عمومی کشور در طی مراسمی که برگزار خواهد از این سه اثر رونمایی وبا حضور نویسنده کتاب ها نقد وببرسی در نهایت طی مراسمی به صورت نمادین کتابها به نمایندگی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور به جناب آقای خ مدیر کل محترم کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی اهداء خواهد شد. همچنین در این مراسم کتابهای نفیس اه محترم شهرستان سر کار خانم آقاپور نیز به کتابخانه های شیخ محمود شبستری وشهید آوینی اهداء خواهد شد. لازم به ذکر است تعداد کتابخانه های تحت مدیریت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مجموع در حدود3200باب می باشد که مقرر شده از هر سه اثر به تمامی کتابخانه های کشور ارسال شود.همچنین دوسری از کتاب تاریخ جامع ایران 20جلدی که در حال حاضر فقط در سه کتابخانه نهاد موجود است توسط محترم شهرستان به کتابخانه های شهرستان شبستر اهداء خواهد شد.
برخورد یک دستگاه پیکان با مینی بوس در محور شبستر - تسوج حامل دانش آموزان یک مدرسه پسرانه، 10 مصدوم برجای گذاشت.
8دیماه96 همزمان ودر مراسم بزرگداشت جعفر واعظی صورت گرفت: اهداء7سری از مجموعه20جلدی تاریخ جامع ایران توسط خانم آقاپور شهرستان به کتابخانه های شبستر به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر همزمان در همایش تجلیل از جعفر واعظی آقاپور مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای ی از اهداء 7سری از مجموعه نفیس کتاب تاریخ جامع ایران به کتابخانه های شهرستان خبر داد وعنوان کرد:از این کتاب ارزشمند فقط 200سری به چاپ رسیده که 7سری آن به توسط ایشان ووالده مکرمه شان حاجیه خانم فاطمه شاه بنده تهیه وبه کتابخانه های شبستر اهداء میشود. شایان ذکر است از این مجموعه نفیس وارزشمند فقط در کتابخانه تربیت ویکی از کتابخانه های استان یزد موجود بوده که با این اوصاف 7سری از این اثر به کتابخانه های شهرستان اهداء شد.
18 هزار بچه ماهی گرم در است های ذخیره آب کشاورزی شهرستان شبستر رهاسازی شد.