رضازاده معاون سیای وزارت کشور

معاون ورزش و جوانان گفت: با تجهیز ورزشگاه رضازاده اردبیل مسابقات جهانی سالنی در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود .
وزارت کشور افغانستان برکناری عبدالرحمان رحمان، معاون ارشد امنیتی این وزارت خانه را تایید کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی کشور در حکمی محمدامین رضازاده به عنوان مدیرکل این وزارتخانه منصوب کرد. در حکم کشور، از مدیرکل جدید خواسته شده تا در ت تدبیر و امید، بستر لازم برای فعالیت احزاب و تشکل های فراهم شود و ارتباط سازمان یافته وزارت کشور را با نخبگان و فرهنگی و اجتماعی ایجاد کند. .
معاون کشور منصوب شد حزب ی کار:بنابه گفته سخنگویی وزارت کشور جناب اقای محمد حسین مقیمی استاندار اسبق کرمانشاه بعنوان معاونت وزارت کشور معرفی شده است حسینعلی ی، قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد محمد حسین مقیمی به سمت معاونت این وزارتخانه منصوب شده است.

به گزارش فرارو، به این ترتیب پس از ماه ها کش و قوس تکلیف این معاونت حساس وزارت کشور مشخص شد.

پیش از این سیدکاظم میر ولد معاون کشور بود که به دلیل اختلاف با در داد ماه از سمت خود استعفا کرد.

محمدحسین مقیمی سیاستمدار اهل شهرستان خمین است، که پس از آغاز به کار ت به عنوان استاندار استان مرکزی منصوب شد

رضازاده :نکته جالبی که باید بدانید این است که هیچ کدام از ورزشی های شورا در یک کمیسیون با هم نیستند…
مهر نوشت: معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه جامعه اطلاعاتی خبر دادند که فعالیت گرو های معاند در سال آینده و در آستانه انتخابات تشدید خواهد شد، گفت: نظارت دقیق بر هر نوع تحرکاتی داریم.
ایسنا نوشت: معاون کشور با بیان اینکه «۲۹اردیبهشت ماه سه انتخابات را در کشور داریم» گفت: در انتخابات به جد به دنبال بی طرفی و بی غرضی هستیم.
معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: سیاست ایران در مقابل ترامپ بر اساس عقلانیت، تدبیر و عمل است.
در کنار رضازاده، حبیب کاشانی مدیرعامل اسبق پرسپولیس هم دیده شد اما نکته عجیب حضور یوسف کرمی در این همایش طیف اصولگرا بود که به نظر می رسد نقطه مقابل هادی ساعی در جریان اصلاح طلب باشد
مهدی دانش یزدی معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه در نشست قالیباف با سفرای ایرانی در خارج از کشور:هر خارجی ای که به تهران می آید، به ویژه افرادی که تا به حال به تهران سفر نکرده اند؛ به دلیل چهره سیاه و تاریکی که از کشور در رسانه ها خارجی نشان داده اند، با دیدن پیشرفت های چشمگیری که درسال های اخیر در پایتخت روی داده است، تعجب می کند

متن کامل خبر در ادامه مطلب
حسین رضازاده نسبت به انتقادهایی که به حضور ورزشی ها در شورای شهر می شود، واکنش نشان داد و گفت: ما را مجبور د به شورای شهر بیاییم؛ چرا وقتی گفتم به فدراسیون بر می گردم نگذاشتند، چرا آن زمان اجازه نداد؟
در خبرها خواندم که معاون کشور فرمودند:
«فرمانداران در حد نیاز صحبت کنند؛ مردم از صحبت‌ها خسته شده‌اند».
واقعاً این تشخیص درست، جای تحسین دارد؛ اما ...
اما آیا فرماندارن به این توصیه حکیمانه معاون وزارت کشور، عمل خواهند کرد؟!
پاسخ را نمی‌دانم؛ اما اجمالاً عرض می‌کنم «دستور» « » کشور مبنی بر س ت فرمانداران در محل مأموریت خیلی جدی گرفته نشد!
در این فضا، این که انتظار داشته باشیم «سفارش» «معاون همان وزارت» عملی شود و جدی گرفته شود، شاید انتظار نابجایی باشد!
چقدر پرتوقع تشریف داریم ما!
https://t.me/poorroostaee
مهدی دانش یزدی معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه در نشست قالیباف با سفرای ایرانی در خارج از کشور:هر خارجی ای که به تهران می آید، به ویژه افرادی که تا به حال به تهران سفر نکرده اند؛ به دلیل چهره سیاه و تاریکی که از کشور در رسانه ها خارجی نشان داده اند، با دیدن پیشرفت های چشمگیری که درسال های اخیر در پایتخت روی داده است، تعجب می کند

متن کامل خبر در ادامه مطلب
حسین رضازاده، ملی پوش سابق تیم ملی وزنه برداری ایران در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد ی گفت: در سال 95 میزان چاپ کتاب در کشور هشت درصد افزایش داشته است.
اجرای تقلید صدا توسط عباس رضا زاده برای دیدن کلیپ های بیشتری از اجرای عباس رضازاده به وبلاگ رسمی عباس رضا زاده در لینک زیر بروید. وبلاگ رسمی عباس رضازاده  کانال عباس رضازاده در تلگرام باشماره 09120809040در دسترس شما صرفا جهت هماهنگی برنامه ها در اختیار شما میباشد. ادرس ایمیل عباس رضازاده : [email protected]   'گرداورنده :محمد
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، حمید رضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری در خصوص فعالیت های هنری و سینمایی میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد ی که با حضور معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد ی برگزار شد، اظهار داشت: به برکت ماه رمضان زمینه ای برای توسعه فعالیت ها میان دو وزارتخانه که از مخاطبان حداکثری در کشور برخوردار هستند، ایجاد شد.
در حالی که بازی تیم های ایران و ما ی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال امیدهای آسیا از ساعت 15 و 30 دقیقه برگزار می شود، در حال حاضر ظرفیت ورزشگاه رضازاده اردبیل تکمیل شده است.
اختصاصی از یاری فایل نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده با و پر سرعت .
نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده
پاو وینت فصل سوم نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده پاو وینت فصل سوم نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده با عنوان عرضه و تقاضای حسابداری(12 اسلاید)
با
نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده
در اقدامی عجیب و تامل برانگیز «عبدالرضا داوری» از حامیان و نزدیکان رسانه ای محمود دارد، در صفحه توییتر خود از ک نه احتمالی دوازدهم ریاست جمهوری نام برده اما از انگیزه خود در این کار خودداری کرده است. اسامی وزرای ت دوازدهم اعلام شد! به دلیل اینکه داوری از دیروز تاکنون که این توئیت منتشر شده نسبت به تکذیب و یا جعلی بودن این صفحه واکنشی نشان نداده موضوع جالب تر شده است، البته او در توییت های خود، اشاره ای به رییس جمهور منتخب نداشته اما عبدالرضا داوری هم اکنون رییس مرکز رسانه ای به نام هما (هواداران محمود ) است که به گفته وی درحال تدارک برای بازگشت محمود به عرصه کشور است. اسامی وزرای داوری که او به عنوان ک نه احتمالی دوازدهم نام برده به شرح زیر است؛

– معاون اول رییس جمهور؛ غلامحسین الهام
– رییس سازمان میراث فرهنگی؛ مهدی کلهر
– معاون توسعه و مدیریت رییس جمهور؛ محمد سلیمانی
– معاون سازمان علمی و فن اوری؛ محمد حسن نامی
– رییس کل بانک مرکزی؛ علی دیواندری
– وزارت آموزش و پرورش؛ نسرین سلطانخواه
– وزارت ارتباطات و فن آوری؛ حمید بقایی
– ؛ روح الله حسینیان
– وزارت اموراقتصاد و دارایی؛ محمدرضا فرزین
– وزارت امورخارجه؛ ابولفضل ظهره وند
– وزارت بهداشت و درمان؛ محمد حسین طریقت منفرد
– وزارت تعاون کار و امور اجتماعی؛ علی اکبر محر ان
– وزارت جهادکشاورزی؛ صادق خلیلیان
– وزارت دادگستری؛ مرتضی بختیاری
– وزارت دفاع؛ رستم قاسمی
– وزارت راه و شهرسازی؛ علی نیکزاد
– وزارت صنعت و معدن؛ سیدحسن
– وزارت علوم؛ علی اکبرصالحی
– وزارت فرهنگ و ارشاد ی؛ عزت الله ضرغامی
– وزارت کشور؛ مرتضی تمدن
– وزارت نفت؛ سید شمس الدین حسینی
– وزارت نیرو؛ علی ذبیحی
– وزارت ورزش و جوانان؛ حسین رضازاده
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد ی گیلان از برگزاری مراسم یادمان کیومرث فومنی با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد ی، مدیرمسئول رو مه اطلاعات، رضا رفیع طنزپرداز برجسته کشور و جمعی از مدیران و هنرمندان کشوری و استانی در فومن خبر داد.
اختصاصی از یاری فایل نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده با و پر سرعت .
نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده
پاو وینت فصل اول نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده پاو وینت فصل اول نظریه و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده با عنوان علم و عمل حسابرسی(11 اسلاید)
با
نظریه ها و تحقیقات حسابرسی تالیف جواد رضازاده
ایرنا نوشت: معاون مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، خبر برخی رسانه ها مبنی بر ایجاد هاب در ستاد انتخابات کشور حین حضور را به طور کامل تکذیب کرد.
ایرنا نوشت: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور درباره امنیت مرزهای کشور گفت: کنترل بالایی در مرزها صورت می گیرد و اشراف کافی بر امنیت مرزها و درگیری با تروریست ها داریم.
معاون خارجه روسیه اعلام کرد که نمایندگان وزارت دفاع و وزارت خارجه این کشور در مذاکرات حضور خواهند یافت.
اولتیماتوم ورزش به حسین رضازاده ورزش و جوانان گفت: حسین رضازاده تا آ هفته فرصت دارد بین شورای شهر یا فدراسیون وزنه برداری یکی را انتخاب کند. اولتیماتوم ورزش به حسین رضازاده شمال اسپرت:محمود گودرزی درباره وضعیت فدراسیون وزنه برداری و ریاست حسین رضازاده بر این فدراسیون اظهار کرد: درباره شورای شهر قانون مشخص کرده که این سمت شغل است و هیچ مدعی نیز بر خلاف آن وجود ندارد. اعضای شورای شهر اجازه شرکت در انتخابات فدراسیون ها را ندارند. آقای رضازاده از قبل بوده و من اخیرا به او و معاون ورزش قهرمانی کتبا نامه زده ام که از آقای رضازاده بخواهید یک جا را انتخاب کنید. او نیز تا آ هفته م م است پاسخ بدهد. او ادامه داد: رضازاده یا به شورای شهر برود یا در فدراسیون بماند. اگر او ترجیح بدهد در هر دو پست بماند، آنگاه ما هم ترجیح می دهیم که یکی از این سمت ها را از او بگیریم و اجازه ندهیم فعالیت کند. امیدوارم تا آ هفته این اتفاق بیفتد.
حسین رضازاده نسبت به انتقادهایی که به حضور ورزشی ها در شورای شهر می شود، واکنش نشان داد و گفت: ما را مجبور د به شورای شهر بیاییم. چرا وقتی گفتم به فدراسیون بر می گردم نگذاشتند، چرا آن زمان اجازه نداد؟
پس از مدت ها حرف و حدیث، سازمان بازرسی کل کشور تکلیف حضور اعضای شورای شهر در انتخابات فدراسیون های ورزشی را مشخص کرد. ادامه: رضازاده نمی تواند در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت کند!
ایرنا نوشت: وزارت امور خارجه ترکیه در پی تظاهرات تعدادی از معترضان به سیاست های این کشور و شعار علیه رجب طیب اردوغان، معاون سفیر سوئیس را احضار کرده و اعتراض آنکارا را به وی ابلاغ کرد.
حسین رضازاده نسبت به انتقادهایی که به حضور ورزشی ها در شورای شهر می شود، واکنش نشان داد و گفت: ما را مجبور د به شورای شهر بیاییم. چرا وقتی گفتم به فدراسیون بر می گردم نگذاشتند، چرا آن زمان اجازه نداد؟