رئیس پلیس فتا پول مجازی در ایران بازار سیاه ۱۰۰۰ دلاری دارد

ظاهرا اپل قصد دارد که نسخه ای از آیفون های جدیدش را با تجهیز به نمایشگری لبه خمیده، پورت یو اس بی نوع سی (usb type c) و قیمت 1000 دلار روانه بازار کند.
نظرسنجی زومیت: از نظر شما، کدام لپ تاپ ۱۰۰۰ دلاری ارزش ید بیشتری دارد؟
با رونمایی مایکروسافت از سرفیس لپ‌تاپ، به نظر شما کدام‌یک از لپ‌تاپ‌های رده بالای ۱۰۰۰ دلاری ارزش ید بیشتری دارد.
همشهری آنلاین: رئیس پلیس فتای ناجا با تاکید بر وم بازنگری قوانین در حوزه جرایم س ری از برخورد با فروشندگان مواد محترقه در فضای مجازی و فروش یک نوع پول مجازی در بازار سیاه کشور خبر داد.
طبق تازه ترین گزارشی که از سوی وال استریت ژورنال (wsj) منتشر شده است، ظاهرا اپل قصد دارد که نسخه ای از آیفون های جدیدش را با تجهیز به نمایشگری لبه خمیده، پورت یو اس بی نوع سی (usb type c) و قیمت 1000 دلار…
کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» با تاکید بر پایش شبکه های اجتماعی و زیرساخت به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات ی، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» نتیجه اولین فاز مطالعاتی در حوزه رصد و شناسایی فضای مجازی بین الملل در بنیاد شه لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
گفته می شود برند ال سی وایکیکی در ایران سالی ۱۰۰۰ میلیاردتومان فروش دارد و این مسئله باعث شده است تا این برند ترک سهم بزرگی از بازار پوشاک ایران را در دست خود بگیرد!
رئیس پلیس بین المللی روسیه از تعقیب حدود ۱۰۰۰ تروریست بین المللی از سوی این سازمان خبر داد.
در شرایطی که تعیین نوسانات نرخ جهانی فولاد با تاثی ذیری از بازار چین صورت می گیرد، فعالان در بازار فولاد ایران با صادرات سالانه بین 8 تا 10 میلیون تن از انواع ورق های فولادی، باعث شدند تا افزایش قیمت در بازار داخلی در مقایسه با بازار جهانی بیشتر باشد و هیچ گامی برای تنظیم و کنترل این قیمت ها برنداشتند.
محمد آزاد رئیس اتحادیه آهن، فولاد و ف ات با اشاره به بالا رفتن نرخ انس جهانی و نرخ فولاد داخلی عنوان کرد: نرخ ورق های فولادی به دلیل تاثیر پذیری از بازار چین با افزایش چشمگیری مواجه شد. زیرا بازار چین از بزرگترین صادر کنندگان آهن دردنیا می باشد و به همین دلیل باعث شده تا قیمت ها و میزان تقاضا در بازار جهانی افزایش یابد. چین در سال میزانی حدود 100 تا 120 میلیون تن از انواع ورق های فولادی را به سایر کشورهای درخواست کننده صادر می کند، در شرایط فعلی با وجود این توقف در صادرات، بازار جهانی با افزایش 150 دلاری قیمت ها مواجه شده و نرخ ها در بازار ایران نیز به دلیل تاثی ذیری از واردات، روند افزایشی را طی کرده است.
محد آزاد افزود: با توجه به اینکه ایران جزء کشورهای صادر کننده محسوب می شود، باید با مدیریت صحیح در بازار با این افزایش قیمت ها مقابله می کرد و برای تعادل بخشیدن در بازار داخلی از سیاست های هدفمندی استفاده می نمود. اما متاسفانه به دلیل نبود مدیریت صحیح در بازار داخلی، قیمت ها در این بازار از نرمال جهانی هم بیشتر افزایش پیداکرده است. همچنین ورق های فولادی مواد اولیه بسیاری از کارخانه ها از جمله لوله، پروفیل، خودروسازی و... است که افزایش قیمت در مواد اولیه ان ها باعث می شود تا این کارخانه ها قیمت نهایی محصولاتشان را افزایش دهند.
رئیس اتحادیه آهن، فولاد و ف ات گفت: ایران سالانه 8 تا 10 میلیون تن ورق های فولادی را صادر می کند، که با این میزان از صادرات باید برای تعادل بخشیدن در بازار داخلی هم تلاش هایی صورت گیرد تا نرخ ها در بازار داخلی از بازار جهانی بیشتر نشود. ضمن آنکه مسئولان باید در هنگام عرضه این کالا در بورس نظارت بیشتری بر روی روند قیمت‌گذاری‌ها داشته باشند.
 
برای عضویت در کانال تلگرام فولاد ح ان کلیک کنید
از آنجا که توافق اوپک تا ماه ژوئن برقرار است، از هم اکنون بازار گمانه زنی برای بازگشت نفت ۳۰ دلاری به بازار داغ شده است.
بسیاری از کاربران به دلایل مختلف وبسایت خود را در سرور مجازی خارج از کشور قرار میدهند و با این حال علاقه دارند کاربران داخلی از طریق سرور مجازی ایران به سایت متصل شوند, قطعا کپی محتویات سایت خارج روی سرور مجازی ایران کار منطقی نخواهد بود.
سرور مجازی ایران
 
ادامه مطلب...
بسیاری از کاربران به دلایل مختلف وبسایت خود را در سرور مجازی خارج از کشور قرار میدهند و با این حال علاقه دارند کاربران داخلی از طریق سرور مجازی ایران به سایت متصل شوند, قطعا کپی محتویات سایت خارج روی سرور مجازی ایران کار منطقی نخواهد بود.
سرور مجازی ایران
 
ادامه مطلب...
رییس پلیس فتای ناجا با تاکید بر وم بازنگری قوانین در حوزه جرایم س ری از برخورد با فروشندگان مواد محترقه در فضای مجازی و فروش یک نوع پول مجازی در بازار سیاه کشور خبر داد.
هر فرش ماشینی دو نوع مشخصه دارد : عرضی و طولی
تراکم عرضی فرش (شانه): به تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر از عرض فرش می گویند که به نام شانه شناخته می شود. برای مثال: فرش 1000 شانه به این معنی است که در هر متر از عرض فرش معادل 1000 ریشه (گره رنگ) بافته شده است .
 
شانه‌هایی که به طور معمول و امروزه در بازار می باشند عبارتند از 440 شانه - 500 شانه - 700 شانه - 1000 شانه - 1200 شانه
 
تراکم طول فرش (تراکم): به تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر از طول فرش می گویند. برای مثال: فرش 1000 شانه ماشینی با تراکم 700 یعنی در یک متر از طول فرش معادل 1000 ریشه (گره رنگ) بافته شده وجود دارد، تراکم هایی که ب هطور معمول در بازار می باشند عبارتند از: 300-400-500-600-700-800-900-1000-1400-2550-3000-3200 رج می‌باشد
(همچنین تراکم طولی با توجه به روش های مختلف بافت فرش ماشینی با یکدیگر دارای تفاوت می باشد)
تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر مربع از فرش: تراکم عرضی ضرب در تراکم طولی را گویند. برای مثال اگر تعداد گره رنگ در عرض برابر با 700 گره و در طول هم معادل 900 گره رنگ باشد. بنابراین تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر مربع 630/000=900x700
 
در ادامه با مشخصات بیشتری از فرش 1000 شانه آشنا خواهیم شد . با ما همراه باشید و مقالات ما را در سایت دنبال کنید.
ایلنا به نقل از رئیس ستاد تنظیم بازار گفت: شکر در بسته های کم هزینه ( پلاستیکی) ۱، ۳ و ۵ کیلویی با قیمت بسته بندی ۹۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی به ترتیب ۲۹۵۰ و ۳۲۰۰ تومان بدون سود عمده و ده فروشی در شبکه های توزیع و فروشگاههای زنجیره ای عرضه شود.
انتشار تصاویر اجساد جانباختگان در فضای مجازی جرم و پیگرد قانونی دارد

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛  رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویر احمد بیان کرد:یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که کاربران باید به آن دقت کنند، احترام به حقوق متوفی است.
وی هشدار داد :در صورت مشاهده مواردی از این قبیل در فضای مجازی، مراحل قانونی جهت شناسایی افراد متخلف انجام و طبق قانون با متخلفین برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.
 

 
«باراک اوباما» از مدت ها قبل گفته بود، زمانی که از ریاست جمهوری فارغ شود، شروع به نوشتن کتاب خاطراتش می کند؛ کت که گفته می شود یکی از با ارزش ترین کتاب های موجود در بازار با حق امتیاز 20 میلیون دلاری است.
این پیمانه موضوعاتی همچون کاهش ۱۵۰ میلیون دلاری صادرات ایران به آفریقا، افزایش قیمت نفت با امیدواری به تمدید قرارداد اوپک، طلا در حال ثبت بدترین عملکرد در 7 هفته اخیر، تاثیر انتخابات بر بازار طلا و ارز و سبقت ایران از ۱۷۱ کشور جهان در رشد واردات را در بر دارد.
طبق گزارش رو مه صهیونیستی، رئیس جمهور با هیأت همراه 1000 نفره سفر آتی خود به اراضی ی را انجام خواهد داد.
رئیس اتحادیه گوشت ی با بیان اینکه قیمت این نوع گوشت طی دو هفته اخیر هزار تومان کاهش یافته است،گفت: دام به اندازه کافی در بازار وجود دارد و کمبودی نداریم .
اتریوم به عنوان سومین پول رمزنگاری شده ی بزرگ از نظر ارزش بازار، روز گذشته رکورد دیگری بر جای گذاشت و ارزش هر اتریوم از ۱۰۰۰ دلار عبور کرد. ادامه مطلب
اتریوم به عنوان سومین پول رمزنگاری شده ی بزرگ از نظر ارزش بازار، روز گذشته رکورد دیگری بر جای گذاشت و ارزش هر اتریوم از ۱۰۰۰ دلار عبور کرد. ادامه مطلب
این پیمانه موضوعاتی همچون کاهش ۱۵۰ میلیون دلاری صادرات ایران به آفریقا، افزایش دلار در برابر ین، افزایش قیمت نفت با امیدواری به تمدید قرارداد اوپک، طلا در حال ثبت بدترین عملکرد در 7 هفته اخیر، تاثیر انتخابات بر بازار طلا و ارز و سبقت ایران از ۱۷۱ کشور جهان در رشد واردات را در بر دارد.
این پیمانه موضوعاتی همچون کاهش ۱۵۰ میلیون دلاری صادرات ایران به آفریقا، افزایش دلار در برابر ین، افزایش بهای نفت با امیدواری به تمدید قرارداد اوپک، طلا در حال ثبت بدترین عملکرد در هفت هفته اخیر، تأثیر انتخابات بر بازار طلا و ارز و سبقت ایران از ۱۷۱ کشور جهان در رشد واردات را در بر دارد.
رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران گفت: ۱۰۰۰ کارگاه تحت پوشش مجمع نمایندگان به دلیل سیاست های غلط ت در سال گذشته تعطیل شده است.
این پیمانه موضوعاتی همچون مزه شیرین نوسان بازار پایه برای نوسان گیران، تغییرات بازار آزاد ارز و سکه، خودروی جدید هیوندای، مشخص شدن گارانتی خودروهای داخلی و خارجی، نگاهی به کیفیت وانت های داخلی، واکنش جهاد کشاورزی به افزایش قیمت لبنیات، پیش بینی از روند بهای طلا و افزایش قیمت نفت ایران در فروردین را در بر دارد.
همزمان با انتشار گزارش شفاف سازی سازمان بورس نماد معاملاتی بانک ملت پس از حدود ۵ ماه توقف به قیمت پایانی هر سهم ۱۲۰ تومان بازگشایی شد و شاخص بازار سهام 1000 واحد فرو ریخت.
افراد سودجو در شبکه های مجازی بازار سیاه فروش بلیت های نوروزی به راه انداخته اند.
این پیمانه موضوعاتی همچون مزه شیرین نوسان بازار پایه برای نوسان گیران، تغییرات بازار آزاد ارز و سکه، خودروی جدید هیوندای، مشخص شدن گارانتی خودروهای داخلی و خارجی، نگاهی به کیفیت وانت های داخلی، واکنش جهاد کشاورزی به افزایش قیمت لبنیات، پیش بینی از روند قیمت طلا و افزایش قیمت نفت ایران در فروردین را در بر دارد.

بیت کوین دوباره 10 هزار دلاری شد
عصر بازار- بازگشت مجدد سرمایه گذاران به بازار ارزهای دیجیتال موجب شده تا قیمت بیت کوین برای اولین بار در طی بیش از 2 هفته گذشته به بالای 10 هزار دلار برسد.


بیت کوین دوباره 10 هزار دلاری شد

 

به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تسنیم، در حالی که کاهش 70 درصدی ارزش بیت کوین نسبت به بالاترین رقم های ثبت شده در اواسط دسامبر موجب شده بود تا سرمایه گذاران در هفته های گذشته از این بازار خارج شوند، بازگشت مجدد سرمایه گذاران به بازار ارزهای دیجیتال موجب شده تا قیمت بیت کویت برای اولین بار در طی بیش از 2 هفته گذشته به بالای 10 هزار دلار برسد.
مجموعه ای از اخبار بد از جمله افزایش سخت گیری های رگولاتورهای جهانی نسبت به بیت کوین موجب شده تا ارزش این ارزش دیجیتال در سال جاری میلادی کاهش قابل توجهی را شاهد باشد. همچنین خبرهایی از صرافی های ارزهای دیجیتالی منتشر شده که در آ ین مورد، چند هفته قبل حدود 532.9 میلیون پول مجازی از صرافی ارزهای مجازی کوینچک در توکیو سرقت شده است.
اولین پول دیجیتالی جهان همچنین از جو خودداری از ریسک پذیری حاکم بر بازارهای مالی از ابتدای سال جاری نیز تاثیر پذیرفته و موجب تضعیف این نظریه شده که نوسان قیمت بیت کوین به طور کلی رابطه مستقیمی با دیگر دارایی ها ندارد. اما در هفته های اخیر، احساس حاکم بر دارایی های پرریسک نظیر بازارهای بورس و بیت کوین بهبود یافته است.
توماس لی، مدیر موسسه م ی فانداستارت با توجه به 22 نوبت اصلاح قیمت بیت کوین از سال 2010 تاکنون، انتظار دارد ارزش این پول مجازی تا ماه جولای به رقم های بی سابقه جدیدی افزایش بیابد.
بر اساس این گزارش، ارزش هر بیت کویت در بورس بیت استامپ لوکزامبورگ تا 10 هزار و 234 دلار بالا رفت و در پایان معاملات دیروز با حدود 7 درصد رشد روزانه به 10 هزار و 123 دلار رسید.
قیمت نفت در بازارهای جهانی به علت نگرانی در مورد عدم توازن بازار به 52.90 دلار رسید و در آستانه ثبت کاهش هفتگی 5 درصدی قرار دارد.