ذهن مشوش کلمات بی معنی

من تهران نمی رم:|
#انتخاب رشته!:|

به گزارش گروه خبرگزاری میزان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی تفحص ، در پی درج خبر "تدفین…
یزید با مشوّش شدن افکار عمومی مردم شام بر اثر جنایت های خود که با وفات حضرت رقیه «علیهاالسلام» شدت گرفته بود، مصلحت را در آن دید که از شدت فشار بر اهل بیت «علیهم السلام» بکاهد و آنان را از بند اسیری آزاد کند. سخنان روشن گرانه زینب «علیهاالسلام» و سجاد «علیه السلام»، اساس تفکر در حادثه کربلا را در ذهن ها بنا نهاد و مردم شام تا اندازه ای حقیقت را دریافتند و این آغاز حرکت جدیدی در تکمیل قیام عاشورا بود.

آغاز رسوایی حاکمیت

یزید با مشوّش شدن افکار عمومی مردم شام بر اثر جنایت های خود که با وفات حضرت رقیه «علیهاالسلام» شدت گرفته بود، مصلحت را در آن دید که ......((جهت مطالعه به ادامه مطلب مراجعه کنید))
کلمات ازنظرساختمان دودسته اند: ۱-ساده :کلماتی هستند که یک جز؛دارند مانند میز -کتاب-کاغذ این کلمات به اجزای کوچکتری قابل تقسیم نیستند ۲-کلمه ی غیر ساده :کلماتی هستند که بیش از یک جزدارندمانند :بی ادب-گوینده- دانش-مدادتراش- کلمات غیر ساده به سه گروه تقسیم می شوند : ۱-کلماتی که ازیک جز معنی دار ویک ویا چند جز بی معنی ساخته شده اند مانند : (دان+ش+گاه) - باهوش(با+هوش) - اصطلاحا به این کلمات مشتق گفته می شود ۲-کلماتی که از دو یا چند جز معنی دار تشکیل شده اند مانند: سرآشپز(سر+آش+پز) - سرباز خانه(سر+باز+خانه) اصطلاحا به این کلمات مرکب گفته می شود ۳-کلماتی که حداقل دو جز معنی دار و یک یا چند جز بی معنی داشته باشند مانند: دانشجو(دان+ش+جو) - دلپیچه(دل+پیچ+ه) اصطلاحا به این کلمات مشتق مرکب گفته می شود تذکر مهم: علامت های جمع "ها" و "ان" کلمه را غیر ساده نمی کند.
ظاهر جامعه را تنها پوشش مردم تشکیل نمی دهد، سخن گفتن مردم هم تابع مدهایی است که گاهی زبان گفتاری را مانند مدهای پوششی مشوش می کند.
می دانم گاه گاه سری می زنی به خلوتگه عاشقانه من با نسیم گلواژه سلام بی نام ... گاه بی پیام بی کلام گاه آسمان وار شبنم احساس می چکانی بر یادگار عشق با کلام ... احساس تو را می خوانم از رد چشمان مشوش گونه ات در صفحه مجاز و تا ابد نام تو را می خوانم و تو را آسمان می دانم ...
وبسایت رسمی برنامه نود - اولی هوینس می گوید اظهارات اخیر داگلاس تا درباره ج احتمالی اش از بایرن مونیخ آن ها را مشوش نخواهد کرد. به گزارش وبسایت نود، داگلاس کاستا وینگر برزیلی بایرن مونیخ هفته…
یک مقام ارشد ت آلمان گفت، برلین از همکاری و روسیه برای حل بحران های اوکراین و استقبال می کند اما تا زمانی که سیاست های واشنگتن مقابل مسکو همچنان مشوش باشد و نقش مسکو در انتخابات مشخص نشده باشد، ایالات متحده نمی تواند نقش سازنده ای ایفا کند.
چه شوق و اشتیاق ، چه ترس و چه یاس ، چه امید خیال انگیز ،چه عشق و چه نفرت ، چه گذشنه و چه آینده ، همه و همه یک نتیجه را دوست دارند : اینکه خواب به چشمانت نیاید و بیداری هم چنان سقف بی انتهای آسمان را به بستر وجود مشوشت بدوزد... (حتی خستگیهای آغشته ای هستند که همانطور که بدن در ح اضمحلال میرود ، همه شرایط را برای بیدارباش آماده میکنند تا بدینوسیله ذهن در جنگی پارتیزانی ، نفس گیر بسوزد و در این کشاکش ، خستگی است که میراث پیر دیروز به طفل فرداست....)
نقد صوفی نه همه صافی بی غش باشد ای بسا قه که مستوجب آتش باشد
صوفی ما که ز ورد سحری مست شدی شامگاهش نگران باش که سرخوش باشد
خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد
خط ساقی گر از این گونه زند نقش بر آب ای بسا رخ که به خونابه منقش باشد
ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد
غم دنیی دنی چند خوری باده بخور حیف باشد دل دانا که مشوش باشد
دلق و سجاده حافظ ببرد باده فروش گر ش ز کف ساقی مه وش باشد
و خداوند را به ی که خدا را در مال و جانش نصیبی نبا شد نیازی نیست(122) بدین معنی است که اگر ی برای خدا سهمی از مال یا عبادات بدنی قایل نباشد وبه جا نیاورد پروردگار اورا به بندگی خود نایل نمی گرداند وراه نمی دهد ودر همین جاست که در همین بخش کلمات قصار از آن حضرت نقل شده که می فرماید:دینت را با صدقه دادن حفظ کن
فهم های غلط، نتیجه ترجمه های غلط
کلمات ابزار فهم هستند و می توان آنها را مواد اولیه برای ساختن فکر دانست. اگر کلمه ای از زبان های دیگر به غلط ترجمه شود، به معنی فاسد بودن مواد اولیه و در نتیجه، فاسد شدن محصول یعنی فکر خواهد بود.
برخی از ترجمه های غلط عبارتند از: development به غلط رشد ترجمه شده، درحالی که درست آن توسعه و گسترش است رشد به معنی کمال است، ولی توسعه تنها وسعت یافتن است نه رشد education به غلط تربیت و پرورش ترجمه شده در حالی که معنی درست آن آموزش است educational psychology یعنی روانشناسی آموزشی (نه تربیتی یا پرورشی) psychology به غلط روان شناسی ترجمه شده در حالی که در تعریف، به معنای رفتارشناسی و ذهن شناسی آمده است
آ رمضان 96، روزقدس، با حاشیه سنگینی همراه بود که طبق دلایلی که قبلا بدان پرداخته شد، فقط موجب تضعیف گروه هایی گردید که به هیچ عنوان تصور نمی د دست به کاری بزنند که خودی هایشان هم از آن اعلام برائت کنند، گرچه این اعلام برائت، اعلام برائتی باشد که عملا هراه با تأیید ضمنی این کار و مشوش گویی هایی باشد که بیشتر نشان دهد که اگر ترس از افکار عمومی نباشد، جامعه ما چه صدماتی را باید متحمل گردد.
دور زدم و دور زدم و باز رسیدم به ی که گذر زمان را مس ه میکنند. چشم هایم به خواب نمیروند،حرف نمی زنند، آرام نیستند. مشوّش اند و خیس... چقدر اندوه کشیده ام و بدنم تاب آورده! چه عذاب ها که بر خودم اجبار ن ، تا فراموش کنم که این خوشی از دستم می لغزد. و اصلا شاید هیچ خوشی نیست. قلبم نباید می لرزید... آسمان ها باریده ام... و ترسیده ام از این همه تاریکی و طوفان. و ماه ی که در این است و نمیدانم نگریستنش گناهی ست بس بزرگ؟ بس عجیب؟ اصلا صدای من را میشنود؟ من به اشک هایم میخندم و نمیداند... و هیچ محرم نیست... پ. ن: در دلم هوا ابریست... بیا در دلم قدم بزن...
دور زدم و دور زدم و باز رسیدم به ی که گذر زمان را مس ه میکنند. چشم هایم به خواب نمیروند،حرف نمی زنند، آرام نیستند. مشوّش اند و خیس... چقدر اندوه کشیده ام و بدنم تاب آورده! چه عذاب ها که بر خودم اجبار ن ، تا فراموش کنم که این خوشی از دستم می لغزد. و اصلا شاید هیچ خوشی نیست. قلبم نباید می لرزید... آسمان ها باریده ام... و ترسیده ام از این همه تاریکی و طوفان. و ماه ی که در این است و نمیدانم نگریستنش گناهی ست بس بزرگ؟ بس عجیب؟ اصلا صدای من را میشنود؟ من به اشک هایم میخندم و نمیداند... و هیچ محرم نیست... پ. ن: در دلم هوا ابریست... بیا در دلم قدم بزن...
سخنگوی ستاد انتخاباتی گفت: وقت مناظره ها برای پاسخگویی به پرسش ها کوتاه است، باید به ک که مورد تهمت قرار گرفته وقت دفاع داده شود ، تهمت زدن ها ذهن مردم را مشوش می کند.
محمدعلی ی در گفت وگو با ایسنا، در ارتباط با اولین مناظره بین 6 ک دای ریاست جمهوری اظهار کرد: به نظر من ساختار مناظره اشکال دارد، این ساختار باید به گونه ای باشد تا نامزدها فرصت کافی برای پاسخ دادن و تبیین داشته باشند. در حال حاضر آنها مجبورند جواب تستی بدهند و جواب های تستی در سطح مناظره ریاست جمهوری کافی نیست و حتی در مواردی ابهام می آفریند.
وی خاطرنشان کرد: نوع مناظره آقای قالیباف شخص دیگری را در مناظره های سال های گذشته به یاد می آورد. اینجور تهاجم و اتهام هم هشداردهنده است و هم دور از شأن ک داهاست. به ویژه آنکه کمیسیون ناظر بر انتخابات صداوسیما به ارائه فرصت به فردی که مورد اتهام قرار گرفته است قائل نیست. همین موضوع شائبه ای را ایجاد می کند که شاید این برخوردها ی ویه باشد.

سخنگوی ستاد ادامه داد: بنابراین اتهام زدنی های اینچنینی فقط ذهن جامعه را مشوش می کند. به نظر من کمیسیون ناظر بر انتخابات صداوسیما باید این حق را قائل شود تا اگر نامزدی به نامزد دیگر تهمت زد برای دفاع به نامزد مورد تهمت قرار گرفته از وقت نامزد تهمت زننده زمانی اختصاص دهند تا از خود دفاع کند.

وی همچنین گفت: ساختار این مناظره ها اقناع سازی نیست. وقت ها آنقدر محدود است که بحث ها در حد ادعا باقی می ماند و معلوم نمی شود که این مناظره میدان شعار است یا ارائه برنامه های با مطالعه.

ی درباره اسحاق اظهارات جهانگیری نیز گفت: جهانگیری در این مناظره بسیار مسلط، با اعتماد به نفس و با آرامش بود و در قد و قامتی که انتظارش را داشتیم، حاضر شد.
پشت میزم نشستم و فارین میخونم . خسته تر از اونی هستم که نتر رو باز کنم و دنبال استیلوفارنجیوس و سالپینگوفارنجیوس بگردم . سعی میکنم کلاس آقای الف رو به یاد بیارم که تفاوت اینها و رمزشون چی بود. ف پشت سرم روی تخت نشسته و زیر لب شاخه های ساب کلاوین رو تکرر میکنه و من گیج تر میشم . به خونه ی همسایه آب میده و باید برم پیش حاج خانوم و ازش بخوام تعمیرکار بفرسته برامون . اما وقت و حوصله پرچونگی ها و تمجیدهاش از خونه و کنایه ش به بی سلیقگی مون رو ندارم. دلتنگ ام و دل نازک .. ی ت ت میخوام که بگه عزیزمن رو چه به کتاب و کالج ؟ بیا در برم که مشوش ام بی تو .. اما خب بجز پیام تاکید بر حل سوالات پرفیزیوپات برای ج ، خبری روی گوشیم نیست -__-
انتخاب کلمات کلیدی در سئو وب سایتمان را در کدام کلمات کلیدی سئو کنیم؟ اهمیت انتخاب کلمات کلیدی مناسب در سئو چیست؟ کلمات کلیدی مناسب چه تاثیری در بازاری بر اساس موتورهای جستجو دارد؟ مقاله ی زیر به یافتن پاسخ برای این پرسش ها کمک خواهد کرد. اهمیت کلمات کلیدی اگر قرار باشد یک مفهوم واحد را به عنوان باعث اصلی رشد روز افزون اینترنت در دهه ی اخیر ، معرفی کنیم ، قطعا این مفهوم ، “کلمات کلیدی” است. کلمات کلیدی ، کلماتی هستند که ما برای یافتن محصولات ، خدمات ، و پاسخ سوالات مد نظرمان ، در موتورهای جستجو تایپ می کنیم.
طبق درخواستهای کاربران قسمت اضافه کلمات کلیدی به وبلاگ و پستها اضافه شد از این پس کاربران می توانند برای هر مطلب خود کلمات کلیدی تعیین کنند و از طریق بخش تنظیمات برای وبلاگشان هم کلمات کلیدی تعیین کنند برای همین منظور 3 تگ جدید اضافه شده است :<-entrykeywords-> : کلمات کلیدی هر پست را نمایش می دهد و باید حتما بین تگهای <entry></entry> قرار بگیرد
<-keywords-> : کلمات کلیدی وبلاگ را نمایش می دهد
<-archiveentrykeywords-> : کلمات کلیدی هر پست را در صفحه ی آرشیو نمایش می دهد و باید حتما بین تگهای <archivepage></archivepage> قرار بگیرد
زمانی که شما مطلب یا پستی ارسال می کنید باید توجه ویژه ای به چگالی کلمات (keyword density) در متن صفحه باشید که نقش فوق العاده ای در سئو دارد. همچنین در طراحی سایت باید چگالی کلمات هر صفحه رعایت شود. این بدان معناست که تنها صحت و اعتبار مقاله شما مهم نیست و باید به نکات دیگری نیز توجه کرد. برای مثال شما صفحه ای با عنوان طراحی سایت در کرج ایجاد کرده اید و حالا می خواهید تعداد کلمات کلیدی موجود در آن صفحه را رعایت کنید و روی آنها کار کنید. برای اینکار باید توجه کنید که کلماتی مانند طراحی سایت کرج ، طراحی وب سایت در کرج و همچنین خود عبارت کرج و طراحی سایت به گونه ای در متن تکرار شود که بیش از حد مجاز و کمتر از آن ، متن را در بر نگیرد. البته این خود نیاز به بررسی دقیق و میزان focus keyword دارد.
پس به طور کلی چگالی کلمات به معنی آن است که که تعداد تکرار کلمات کلیدی صفحه باید طبق اصول و قواعد انجام گیرد. چگالی کلمات کلیدی به دو دسته تقسیم می شود که در مورد اول شامل چگالی کلمات کلیدی داخلی و مورد دوم چگالی کلمات کلیدی لینک شده است. درصد چگالی این کلمات متناسب با متن متفاوت است و معمولا 3 تا 5 درصد صفحه را شامل می شود. بهترین ح برای زوم روی کلمات خاص به همراه لینک آن کلمه درصدی م ن 15 تا 20 درصد متن می باشد. برای مثال در اینجا روی کلمه کرج و طراحی سایت در کرج زیاد focus کرده ایم.
توجه کنید اگر تعداد کلمات کلیدی شما بسیار زیاد باشد باعث تاثیر منفی بر سئو سایت می شود . چون گوگل شما را به عنوان سایتی اسپم و هرز در نظر می گیرد.از طرفی اگر این کلمات کم باشد نقش خود را در پست از دست می دهد و مقاله حول محور آن کلمات قرار نمی گیرد.
نکات مقاله:
- بیش از اندازه از کلمات کلیدی استفاده نکنید.
- در مقالات مرتبط کلمات کلیدی خاصی وارد کنید.
- سعی کنید کلمات کلیدی را در عنوان هم ذکر کنید.
بسیاری اوقات موهبت میتواند یک لعنت باشد! به ی بال برسد ممکن است بیش از اندازه به خورشید نزدیک شود..به ی قدرت پیشگویی برسد،ممکن است..همواره در ترس از آینده زندگی کند.. به ی بزرگترین موهبت عالم برسد ممکن است فکر کند«آمده تا بر دنیا حکومت کند!» +همه ی آدمها از چیزی که درکش نمیکنند ،میترسند عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد.. حیف باشد دل دانا که مشوش باشد! +جدا ذوق وقتی خبر بدنیا اومدن مهراد کوشولو رو از زبون لعیا(همکلاسیم)شنیدم!قدمش خوب باشه برای جناب میرزا!:))) امضا:«بهار بیحال»!
فهم های غلط، نتیجه ترجمه های غلط
کلمات ابزار فهم هستند و می توان آنها را مواد اولیه برای ساختن فکر دانست. اگر کلمه ای از زبان های دیگر به غلط ترجمه شود، به معنی فاسد بودن مواد اولیه و در نتیجه، فاسد شدن محصول یعنی فکر خواهد بود.
برخی از ترجمه های غلط عبارتند از:


development
به غلط رشد ترجمه شده، درحالی که درست آن توسعه و گسترش است رشد به معنی کمال است، ولی توسعه تنها وسعت یافتن است نه رشد

development psychology
این اصطلاح بیشتر به معنای روانشناسی تحول (و تغییر) است نه روانشناسی رشد

 
education
به غلط تربیت و پرورش ترجمه شده در حالی که معنی درست آن آموزش است educational psychology یعنی روانشناسی آموزشی (نه تربیتی یا پرورشی)


psychology
به غلط روان شناسی ترجمه شده در حالی که در تعریف، به معنای رفتارشناسی و ذهن شناسی آمده است
سال های سال شاید از دبیرستان با واژهای کمونیست، سوسیالیست و لیبرالیست آشنا شدیم. درک این کلمات شاید برای ما سنگین بود و نامفهوم و گیج کننده و شاید سرسری از انها می گذشتیم و شاید تحت تاثیر تحلیل های دیگران زشت یا زیبا می دانستیم و شاید از انان متنفر می شدیم، و آن وقتی بود که عنوان جامعه در اول انان می امد. بی تعارف نظام آموزشی ایران نتوانست تحلیلی از این کلمات ارائه کند و تنها تحلیل های ایدئولوژیک و پوپولیستی را ارائه داد که ان نیز منجر به گنگ تر شدن مفهومی این کلمات شد. در نیز به صورت عمیق ، تحلیل های از این کلمات و کنه آن انجام نشد و تحلیل ها و ترجمان این کلمات بیشتر بر مسائل روبنایی مثل های فردی و ... متمرکز شد. اما من به شکلی دیگر به این کلمات می پردازم. یک روند تاریخی فرض کنید
درس یک اول دبیرستان ( درس یک زبان انگلیسی 1)
شامل:

معنی کلمات جدید،معنی کلمه به کلمه بخش reading،درست و نادرست،تلفظ،درک مطلب،مکالمه
حل کلیه تمرینات درس 1 زبان انگلیسی اول دبیرستان همراه با کلمات آ درس

توضیح گرامر به همراه نمونه سوال
لابه لای تکیه های خسته ی شیشه های مترو، لابه لای مقاله های ننوشته ی تلمبار روی میز تحریر، لابه لای حرف های نگفته ی انباشته در دل، لابه لای سفیدی های چشم های سرخ شده در حدقه...
لابه لای چراغ های راهنمایی مشوّش چشمک زن، خطوط ناممتد جاده های ممتد ...
لابه لای دل های بیقرار قرارهای شبانه، لابه لای گیسوان نقره گون مهتاب ماه دی، لابه لای جنون برگ های شهید شده ی بیدها در اوان زمستان...
لابه لای ابتلاها، بلاهای پر از کرب... مبتلا شده ام. مبتلای وحدت شهود...
هزار بار عاشق تو شدن کم است. هزارمین بارِ عشقت به طراوت بار اول است؛
تو را هزار هزار عاشقی باید...
به عمق جنون؛
تا حدود رسوایی؛
حتی به قیمت هبوط؛
قربةً الی الله...
الله اکبر؛
بسم الله الرحمن الرحیم...
لابه لای تکیه های خسته ی شیشه های مترو، لابه لای مقاله های ننوشته ی تلمبار روی میز تحریر، لابه لای حرف های نگفته ی انباشته در دل، لابه لای سفیدی های چشم های سرخ شده در حدقه...
لابه لای چراغ های راهنمایی مشوّش چشمک زن، خطوط ناممتد جاده های ممتد ...
لابه لای دل های بیقرار قرارهای شبانه، لابه لای گیسوان نقره گون مهتاب ماه دی، لابه لای جنون برگ های شهید شده ی بیدها در اوان زمستان...
لابه لای ابتلاها، بلاهای پر از کرب... مبتلا شده ام. مبتلای وحدت شهود...
هزار بار عاشق تو شدن کم است. هزارمین بارِ عشقت به طراوت بار اول است؛
تو را هزار هزار عاشقی باید...
به عمق جنون؛
تا حدود رسوایی؛
حتی به قیمت هبوط؛
قربةً الی الله...
الله اکبر؛
بسم الله الرحمن الرحیم...
لابه لای تکیه های خسته ی شیشه های مترو، لابه لای مقاله های ننوشته ی تلمبار روی میز تحریر، لابه لای حرف های نگفته ی انباشته در دل، لابه لای سفیدی های چشم های سرخ شده در حدقه...
لابه لای چراغ های راهنمایی مشوّش چشمک زن، خطوط ناممتد جاده های ممتد ...
لابه لای دل های بیقرار قرارهای شبانه، لابه لای گیسوان نقره گون مهتاب ماه دی، لابه لای جنون برگ های شهید شده ی بیدها در اوان زمستان...
لابه لای ابتلاها، بلاهای پر از کرب... مبتلا شده ام من... مبتلای وحدت شهود...
هزار بار عاشق تو شدن کم است. هزارمین بارِ عشقت به طراوت بار اول است؛
تو را هزار هزار عاشقی باید...
به عمق جنون؛
تا سرحدّ رسوایی؛
حتی به قیمت هبوط؛
قربةً الی الله...
الله اکبر؛
بسم الله الرحمن الرحیم...
لابه لای تکیه های خسته ی شیشه های مترو، لابه لای مقاله های ننوشته ی تلمبار روی میز تحریر، لابه لای حرف های نگفته ی انباشته در دل، لابه لای سفیدی های چشم های سرخ شده در حدقه...
لابه لای چراغ های راهنمایی مشوّش چشمک زن، خطوط ناممتد جاده های ممتد ...
لابه لای دل های بیقرار قرارهای شبانه، لابه لای گیسوان نقره گون مهتاب ماه دی، لابه لای جنون برگ های شهید شده ی بیدها در اوان زمستان...
لابه لای ابتلاها، بلاهای پر از کرب... مبتلا شده ام. مبتلای وحدت شهود...
هزار بار عاشق تو شدن کم است. هزارمین بارِ عشقت به طراوت بار اول است؛
تو را هزار هزار عاشقی باید...
به عمق جنون؛
تا حدود رسوایی؛
حتی به قیمت هبوط؛
قربةً الی الله...
الله اکبر؛
بسم الله الرحمن الرحیم...
تو با یک چشم با خلق و، به دیگر چشم با مایی
بدین منظور گم ، مشوّش ساز دل هایی

نمی گویی و می سوزی ، نمی جویی و می خواهی
به باطن تشنه ی عشق و ، به ظاهر غرق حاشایی

درون سوز و برون آرا ، زبان خاموش و دل گویا
برون خا تر سرد و ، درون آتش سراپایی

حکایت می کند چشمت ، ز میخواران هوشیاری
گواهی می دهد قلبت ، ز خاموشان گویایی

نگاهی گر مرا باشد ، تو پا تا سر نظر بازی
نیازی گر مرا سوزد ، تو سر تا پا تمنّایی

تو می خواهی مرا اما ، ز دل بر لب نمی آری
تو می جویی مرا اما ، به هر بزمی نمی آیی

ز چشم من اگر پرسی ، که مجنون تر ز مجنونم
اگر زشت و اگر زیبا ، تو لیلا تر ز لیلایی

سخن با من بگو تا من ، بگویم از چه غمگینی
نظر بر من فکن تا خود ، بدانی در چه رؤیایی

منم کاهی که با آهی ، بلرزد دامن صبرم
تویی سنگ و به طوفان ها ، شکیبایی شکیبایی

معینى کرمانشاهى
سلام این مدت که پست نذاشتم درگیر کارای پروژه، کارآموزی و ماجراهای ترم آ ی بودم. پروژه کارشناسیمو با توجه به اینکه علاقم سمت داده کاوی و یادگیری عمیق هست، با خانی برداشتم که ایشون منو به سمت پیاده سازی مدل برداری کلمات فارسی ویکی پدیا راهنمایی د. با استفاده از این مدل که براساس کلمات فارسی ویکی پدیا ساخته شده، میتونیم کلمات فارسی مشابه و همچنین استنتاج هایی در مورد کلمات فارسی داشته باشیم که ع شو در این پست میذارم. ان شاءالله در پست های بعدی، فایل مدل و آموزش استفاده از مدل رو براتون قرار میدم. موفق باشید.