دیزل ژنراتور

در این بخش در زمینه قیمت دیزل ژنراتور نو و دست دوم، اجاره و فروش موتور برق در تهران و کرج و ... مطالبی ارائه شده است. اگر قصد دارید در زمینه قیمت دیزل ژنراتور نو و دست دوم و هزینه ید و اجاره دیزل ژنراتور، دیزل برق ولوو در تهران و کرج اطلاعات ب نمائید .... اگر قصد ید، فروش ، اجاره و ... موتور برق و دیزل ژنراتور دارید .... اگر در زمینه ید و فروش و واردات انواع دیزل ژنراتور در تهران و کرج و کل ایران فعال هستید ... در هر صورت، برای ب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
قیمت دیزل ژنراتور- دیزل ژنراتور دست دوم- لیست قیمت ژنراتور- دیزل ژنراتور پرکینز- ژنراتور برق خانگی- موتور ژنراتور- ژنراتور- اجاره دیزل ژنراتور- اجاره دیزل ژنراتور در تهران- اجاره دیزل ژنراتور در کرج- ید دیزل ژنراتور- فروش دیزل ژنراتور-
طرز کار دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور ابزاری است برای تبدیل سوخت دیزلی به الکتریسیته که از دو بخش موتور دیزلی و ژنراتور تشکیل شده است. کار موتور دیزلی این است که سوخت دیزل را به منظور تولید حرکت برای ژنراتور می سوزاند و ژنراتور این حرکت را توسط نیروی الکترومغناطیس به الکتریسیته تبدیل می کند. دو جزء موتور و ژنراتور توسط یک میل لنگ به یکدیگر وصل شده و حرکت تولید شده را به آهنربای ژنراتور منتقل می کنند. پس از آن موتور دیزلی با یک احتراق درونی کوچک روشن می شود و توسط دریچه ای که در آن تعبیه شده، میزان سوخت و سرعت موتور دیزلی را کنترل می کند. این کار موجب استاندارد شدن قدرت وجی ژنراتور می شود.
همزمان با چرخاندن میل لنگ توسط موتور دیزلی متصل به ژنراتور، محور اصلی ژنراتور درون محفظه رناتور می چرخد و این حرکت با سرعت بالا، باعث چرخش آهن ربا درون سیم پیچ ژنراتور می شود. سپس با استفاده از قانون القای الکتریکی، الکتریسیته تولید می شود. کلید هدایتگر ( رنر) هم به موتور اجازه می دهد در صورت افزایش مصرف، سرعت را بالا برده و الکتریسیته مورد نیاز را تامین کند. در این صورت با افزایش یا کاهش ناگهانی مصرف برق، میزان تولید برق تحت کنترل در می آید.

جهت دریافت آموزشی فارسی طراحی ژنراتور کلیک کنید

بسته آموزشی فارسی آشنایی با ژنراتور الکتریکی
معاون بهره برداری شرکت آبفای اهواز از مجهز شدن تصفیه خانه های این کلانشهر به دیزل ژنراتور خبر داد.
مزایای دیزل ژنراتور ها
یکی از مزایای دیزل ژنراتور ها سوخت ارزان وقابل دسترس آنها میباشد. که در ایران و در مصارف ریز 1000 کیلوولت آمپر عمداتا از دیزل ژنراتور استفاده میگردد.مزایای دیگر دیزل ژنراتور ها استهلاک کمتر آنها نسبت به گاز ژنراتور ها و موتور های بنزینی میباشد.مزایای دیگر دیزل ژنراتور ها پشتیباننی وخدمات آنها نسبت به گاز ژنزاتور ها میباشد.به عنوان مثال در صورت موتور  تعداد افراد متخصص در این زمینه بسیار بیشتر از افراد متخصص در زمینه موتور های گاز سوز میباشد.این مطلب برگرفته از سایت موتوربرق استارتی است .
معایب دیزل ژنراتور ها
از معایب دیزل ژنراتور ها میتوان به راندمان پایین آنها و بزرگ و سنگین بودن آنها نیز اشاره کرد.
میزان ذرات معلق تولید شده(آلودگی)در آنها نسبت به گاز ژنراتور ها و موتور برق های بنزینی بیشتر است.
مزایای گاز ژنراتور ها
از مزایای ژنراتور های گازسوز به کم صدا بودن آنها نسبت به موتور های دیزلی و همچنین راندمان بالای آنها میباشد که برای بالا بردن همین راندمان عمدتا در گاز ژنراتور ها در توانهای بالا از سیستم سی اچ پی استفاده میگردد.که در بخش بعدی منحصرا در این مورد بحث خواهیم کرد.از دیگر مزایای موتور ژنراتور های گازسوز آلودگی کمتر و داشتن ذرات معلق کمتر نسبت به موتور های دیزلی و همچنین بالا بودن عمر مفید این دستگاه هاست.و از مهمترین مزایای آن بخش اقتصادی میباشد که در ایران به دلیل داشتن ذخایر زیاد گاز و نگرانی کمتر از افزایش قیمت گاز میباشد.
معایب گاز ژنراتور ها
از معایب گاز ژنراتور ها میتوان به هزینه بالا جهت نگه داری آنها اشاره کرد.و یکی دیگر از معایب این دستگاهها در ایران کم بود متخصص در زمینه تعمیرات و نگه داری آن است.و از دیگر معایب گاز ژنراتور ها این است که در مواقع سرما به دلیل افت فشار شبکه گاز امکان روشن شدن انها به سختی مهیا میگردد.اگر در زمینه قیمت دیزل ژنراتور پرکینز، قیمت دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور دست دوم، لیست قیمت ژنراتور، دیزل ژنراتور پرکینز، موتور ژنراتور، دیزل ژنراتور چیست، ژنراتور برق خانگی، ژنراتور کامینز و ... سوال دارید و قصد دارید با افراد فعال و متخصص در این زمینه م کنید .... اگر می خواهید در زمینه قیمت موتور برق دست دوم، قیمت ژنراتور برق سه فاز، قیمت دیزل ژنراتور ولوو، قیمت موتور برق بنزینی دست دوم، موتور برق خانگی دست دوم، ژنراتور کامینز، فروش موتور برق دیزلی دست دوم و .... اطلاعات کاملی ب نمائید ...در هر صورت، برای مشاهده اگهی های مرتبط با ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و مشاهده آگهی های مرتبط با فروش انواع ژنراتور کارکرده و دست دوم و دیزل ژنراتور نو و .... بر روی لینک زیر کلیک کنید.
مشاهده آگهی های دیزل ژنراتور
اجاره دیزل ژنراتور خاور نو دیزل خاور نو اجاره دهنده انواع دیزل ژنراتور از 70 تا 650 کاوا با نازلترین قیمت، موتور ژنراتور ، گاز سوز ، دیزلی ، بنزینی فروش انواع دیزل ژنراتور، ید و فروش و تعمیر انواع دیزل ژنراتور ( پرکینز ، ولوو ، کامینز ، لوول ، کات یلار ، مک ه ، استنفورد ) ، بورس فروش و تعمیرات موتوربرق صنعت - ماشین آلات ید و فروش دیزل ژنراتور خدمات فنی استاندارد دیزل ید و فروش دیزل ژنراتور ، فروش انواع موتور برق و دیزل ژنراتور فروش موتور برق ، دیزل ژنراتور ، قیمت دیزل ژنراتور- دیزل ژنراتور دست دوم- لیست قیمت ژنراتور- دیزل ژنراتور پرکینز- ژنراتور برق خانگی- موتور ژنراتور- ژنراتور- اجاره دیزل ژنراتور- اجاره دیزل ژنراتور در تهران- اجاره دیزل ژنراتور در کرج- ید دیزل ژنراتور- فروش دیزل ژنراتور-دیزل ژنراتور دنا دیزل ید, فروش, اجاره, سرویس و نگهداری,ساخت اتاق سایلنت(کانوپی) ید و فروش انواع دیزل ژنراتورهای نو، ید و فروش و تعمیر انواع دیزل ژنراتور ( پرکینز ، ولوو ، کامینز ، لوول ، کات یلار ، مک ه ، استنفورد ) 1- اجاره و فروش انواع دیزل ژنراتور از20 الی 1500کاوا ، ید ،فروش و اجاره انواع ژنراتورهای دیزلی و گازسوز از برترین برندهای جهانی. چگونگی تولید و تأمین برق موقت و برق اظطراری بوسیله انواع دیزل ژنراتور و گاز ژنراتور، اجاره دیزل ژنراتور در کرج اجاره انواع دیزل ژنراتور ، موتور دیزل، موتور برق،رکتی فایر. موتور جوش، شناور، پمپ آب،کفکش آماده همکاری با ارگانهای تی و خصوصی، اجاره دیزل ژنراتور خاور نو دیزل خاور نو اجاره دهنده انواع دیزل ژنراتور از 70 تا 650 کاوا با نازلترین قیمت واردات قطعات اورجینال دیزل ژنراتور کامینز. پرکینز. ولوو در ایران cummins.perkins.volvo penta.lovol ارائه انواع لوازم یدکی مکانیکی و الکتریکی دیزل ژنراتور، فروش و اجاره انواع دیزل ژنراتورهای کامینز، ولو و پرکینز و دویتس ام وی ام و کات یلار ( دیزلی و گازی ) در رنجهای 50 الی 2500 کاوا - تامین برق نیروگاه برق اضطراری ( ups ) ( diesel generator ) فروش انواع موتور برق از جمله : * honda / elemax / aksa / tiger / robin / yamaha و اجاره دیزل ژنراتور

انگلیسی-<font style=ديزل-ژنراتور-(diesel-generator)" / onload="resetwh(this,470);">
انگلیسی دیزل ژنراتور (diesel generator)
فرمت فایل ی: .docx
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 10
حجم فایل: 33 کیلوبایت
قیمت: 7000 تومان
 
توضیحات:
تحقیقی به زبان انگلیسی در خصوص دیزل ژنراتورها (diesel generator)، در قالب فایل word و در حجم 10 صفحه.

فهرست مطالب:
contents
diesel generator set
generator size
power plants – electrical "island" mode
supporting main utility grids
grid support
generator sizing and rating
rating
sizing
installation
engine damage
fuels
references

 
 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

انگلیسی دیزل ژنراتور
diesel generator"/>
کتاب تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور


جهت دریافت آموزشی فارسی طراحی ژنراتور کلیک کنید

بسته آموزشی فارسی آشنایی با ژنراتور الکتریکی


در این بخش فایل پاور پوینت آموزشی در مورد دیزل ژنراتور ها تهیه که امیدوارد استفاده کنید فایل و جزوه آموزش دیزل ژنراتور   جهت دریافت آموزشی فارسی طراحی ژنراتور کلیک کنید

بسته آموزشی فارسی آشنایی با ژنراتور الکتریکی
مقالات ثبت شده در سایت ایستگاه برق مرتبط با دیزل ژنراتور، موتور برق، قیمت ید و فروش و اجاره ژنراتور و .... در این بخش ارائه می گردد. برای ب اطلاعات در زمینه دیزل ژنراتور، موتور برق، قیمت ید و فروش و اجاره ژنراتور، نحوه انتخاب دیزل ژنراتور مناسب، محاسبه توان مصرفی جهت انتخاب دیزل ژنراتور،مقالات در زمینه ید و فروش و تعمیرات دیزل ژنراتور، حفاظت دیزل ژنراتورها و نیروی برق ایمنی، مراحل راه اندازی دیزل ژنراتور در صورت قطع برق شبکه، دیزل ژنراتور، کاربرد و انواع آن،موتور برق، دیزل ژنراتور، کاربرد و موارد استفاده و ... بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. برای درج آگهی در زمینه ید و فروش و اجاره انواع ژنراتور در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و .... به سایت ایستگاه برق مراجعه نمائید.

همه چیز در مورد انتخاب دیزل ژنراتور مناسب

محاسبه توان مصرفی جهت انتخاب دیزل ژنراتور

مقالات در زمینه ید و فروش و تعمیرات دیزل ژنراتور

 حفاظت دیزل ژنراتورها و نیروی برق ایمنی

مراحل راه اندازی دیزل ژنراتور در صورت قطع برق شبکه

دیزل ژنراتور، کاربرد و انواع آن


موتور برق، دیزل ژنراتور، کاربرد و موارد استفاده

قیمت اجاره ژنراتور در تهران، کرج، مشهد، شیراز


ید و فروش، اجاره، نصب و تعمیر دیزل ژنراتور تهران

شار پراکندگی در ترانسفورماتور

 مدار معادل ترانسفورماتور

بلک اوت blackout

تلفات در هسته و سیم پیچی ترانسفورماتور

بهترین سایت ثبت اگهی فروش و اجاره دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور نو، کارکرده و دست دوم، موتور برق

فروش و اجاره دیزل ژنراتور - صفر و کارکرده - تعمیر

چگونگی کارکرد ترانسفورماتور متغیر

کاربرد برخی از انواع مفصل ها

اجاره دیزل ژنراتور موتور برق قیمت مناسب تهران کرج

ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور در تهران و کرج

دیزل ژنراتور یا موتورهای مکانیکی تولید انرژی الکتریکی ، از دو قسمت دیزل ( موتوری مکانیکی که انرژی سوخت های فسیلی را به انرژی مکانیکی یا حرکتی تبدیل می کند ) و ژنراتور ( یا مولدی که انرژی مکانیکی را به نیروی الکتریکی و برق تبدیل می کند ) تشکیل شده است . دیزل ژنراتور ها ، با توجه به ابعادشان قادر هستند تا برق لازم برای روشن ماندن یک لامپ تا برق مصرفی یک شهر بزرگ را تامین نمایند . دیزل ژنراتور ها معمولا در اماکنی مورد استفاده قرار می گیرند که به شبکه انرژی ( مانند برق شهری ) دسترسی ندارند و یا نیازمند تقویت آن هستند . از مهمترین این اماکن می توان به ادارات ، مجتمع های مس ی بزرگ و حتی قطار و کشتی ها اشاره کرد . دیزل ژنراتور معمولا به دسته های مولد اضطراری ، مولد دائم ، مولد پایه ، و مولد چند منظوره تقسیم می شوند . مولد اضطراری یا استندبای ، همانطور که از نامش پیداست ، وظیفه تامین برق در هنگام قطع جریان اصلی را دارد . این نوع دیزل ژنراتور در 2 ح « شروع کار به هنگام قطع جریان اصلی » و « کار به موازات جریان اصلی با انرژی کم » در بازار موجود می باشند که هریک بنا به ویژگی های ساختاری ، توانایی و شرکت سازنده اش رتبه بندی می شوند . مدل بعدی دیزل ژنراتورها مولد های دائمی هستند که توانایی تولید برق با جریانی ثابت را دارند . مولد های پایه دسته ای از دیزل ژنراتورها هستند که در اماکنی که نیاز فصلی و موقتی به برق دارند ( مانند کارگاه های دور افتاده ) مورد استفاده قرار می گیرند . دسته آ مولد ژنراتور هم مولدهای چند منظوره می باشند که دارای ویژگی 2 گروه قبلی ( دائمی و پایه ) در خود بوده و بنا به نیاز در نقش هریک قابل استفاده می باشد . این ژنراتور با توجه به ویژگی های کاربردی و فیزیکی خود ، بسیار مقرون بصرفه می باشد.

یکی از روش های محبوب استفاده از دیزل ژنراتور ها ، اتصال موازی آن ها به یکدیگر می باشد که به اصطلاح به آن «جزیره» می گویند . این جزیره ها که از اتصال 5 تا 25 مولد بوجود می آیند ، بدون وابستگی به شبکه برق ،دارای قدرت زیاد ، نوسان کم و بسامد ، شدت جریان و فازی ی ان می باشند .

از مهمترین اجزای دیزل ژنراتور می توان به شاسی مولد ، کانوپی سایلنت ( اطاقک محافظ کاهش آلودگی صوتی و ضربه ) ، سیستم‌های مولد گرما و کنترلی نام برد ؛ همچنین کمپانی های کات یلار ، لروی ، سومر ، مک ه ، لینز ، استامفورد و

ای وی کی از پرچمداران تواید این مولدها می باشند

دیزل ژنراتور
مولد گاز سوز
نقشه کامل مکانیکی و برقی دیزل ژنراتور شرکت elcos ، به همراه نقشه های مونتاژ کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای سرویس و تعمیر و نگهداری کلیه قطعات ، راهنمای استفاده از دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور یکی از اساسی ترین و قدیمی ترین سیستم های برق اضطراری می باشد که در زمان قطع برق می تواند برق موردنیاز واحد را تأمین کند . بامطالعه این فایل ها می توانید اشراف کاملی بر قسمت های مکانیکی و برقی دیزل ژنراتور داشته باشید. این فایل ها توضیحات بسیار دقیق و واضح از عملکرد ژنراتور و دیزل ، دمونتاژ کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای تعمیر و نگهداری کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای استفاده از کنترل کننده دیزل ژنراتور و چگونگی عملکرد آن را دارا می&zw ...
دریافت فایل
نقشه کامل مکانیکی و برقی دیزل ژنراتور شرکت elcos ، به همراه نقشه های مونتاژ کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای سرویس و تعمیر و نگهداری کلیه قطعات ، راهنمای استفاده از دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور یکی از اساسی ترین و قدیمی ترین سیستم های برق اضطراری می باشد که در زمان قطع برق می تواند برق موردنیاز واحد را تأمین کند . بامطالعه این فایل ها می توانید اشراف کاملی بر قسمت های مکانیکی و برقی دیزل ژنراتور داشته باشید. این فایل ها توضیحات بسیار دقیق و واضح از عملکرد ژنراتور و دیزل ، دمونتاژ کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای تعمیر و نگهداری کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای استفاده از کنترل کننده دیزل ژنراتور و چگونگی عملکرد آن را دارا می&zw ...
دریافت فایل
نقشه کامل مکانیکی و برقی دیزل ژنراتور شرکت elcos ، به همراه نقشه های مونتاژ کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای سرویس و تعمیر و نگهداری کلیه قطعات ، راهنمای استفاده از دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور یکی از اساسی ترین و قدیمی ترین سیستم های برق اضطراری می باشد که در زمان قطع برق می تواند برق موردنیاز واحد را تأمین کند . بامطالعه این فایل ها می توانید اشراف کاملی بر قسمت های مکانیکی و برقی دیزل ژنراتور داشته باشید. این فایل ها توضیحات بسیار دقیق و واضح از عملکرد ژنراتور و دیزل ، دمونتاژ کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای تعمیر و نگهداری کلیه قطعات ژنراتور و دیزل ، راهنمای استفاده از کنترل کننده دیزل ژنراتور و چگونگی عملکرد آن را دارا می&zw ...
دریافت فایل
زمانی که از یک وسایل الکترونیکی استفاده می کنید ممکن از با مشکلات متعددی روبه رو شوید که در صورت آشنایی با این مشکلات و شناخت درست آن ها، به راحتی می توانید آن ها را برطرف کنید. از مشکلاتی که ممکن است بارها هنگام استفاده از موتور برق و موتور برق بنزینی با آن روبه رو شوید، مشکلات زیر می باشد که باید آن ها بشناسید و  بتوانید آن ها رفع کنید.
مشکل اول : دیزل ژنراتور استارت میخورد اما روشن نمیشود و‌آلارم ecu fail میدهد.
مشکل دوم : دیزل ژنراتور استارت نمی خورد و آلارم ecu fail میدهد.
1- ابتدا ولتاژ باتری را چک کنید. اگر مقدار آن کمتر از 22ولت بود و موتور استارت خورد اما روشن نشد (چون توان باتری جهت باز سوزن های برقی موتور کافی نیست) و‌ باید باتری را شارژ کنید.
اگر ولتاژ باتری کمتر از 20ولت بود و موتور اصلا استارت نمی خورد و یا چند بار استارت درگیر میشود ولی توان شوک ‌به موتور را ندارد.
2- در صورتیکه موتور استارت میخورد اما روشن نمیشود ابتدا به آلارم بورد دیزل ژنراتور (( بورد دیسی جهت عیب ی توصیه میشود)) دقت کنید. در بیشتر مواقع ecu دیزل ژنراتور سالن بوده ولی ((همانطور مه اول شرح دادیم ecu دیزل ژنراتور نقش کنترل و حفاظت پارامترهای موتور دیزل از قبیل دما،فشار و … را دارد)) پارامترهای موتور دیزل ژنراتور دچار مشکل شده و شاید سنسور سنجش پارامترها ایراد پیدا مرده باشد.
جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان با کارشناسان آریان صنعت، تنها نمایندگی فروش موتور برق ارزان با برند هادس ، تماس بگیرید. یکی از مهم ترین برتری موتور برق بنزینی هادس در مقایسه با سایرین ، صدای کم آن می باشد.
برای مطالعه بیشتر بر روی لینک عیب ی دیزل ژنراتور کلیک کنید.
منبع : آریان صنعت
کالاهای دیزل ژنراتور نیروآفرینان پاسارگاد

بهترین محصولات موجود در بازار را با بهترین قیمت از برترین برندهای بین المللی را ارائه می کنیم و در محصولات ساخت داخل، تمام استانداردها را رعایت می نماییم. کلیه محصولات و قطعات ارائه شده توسط این مجموعه اورجینال و دارای گارانتی می باشد.کارات گارانتی دیزل ژنراتور نیروآفرینان پاسارگاد با تضمین و پشتوانه و دارای اعتبار دو ساله از زمان صدور می باشد. گارانتی ماشین آلات، بی قید و شرط و شامل تمام اجزا و در تمام نقاط ایران از خلیج فارس تا دریای خزر است.

‎دیزل ژنراتورهای ما مزایا و راندمان بالاتری از محصولات رقبا دارند و به صرفه تر هستند. دیزل ژنراتور را ببینید. ‎تابلوهای ساخت شرکت نیروآفرینان پاسارگاد بر اساس استاندارد های نشریه ۱۱۰ مونتاژ می شوند و علاوه بر ایمنی بالا، طول عمر بیشتری دارند. برای اطلاعات بیشتر صفحه تابلو  را ببینید. ‎کاناپی های ما قابلیت صدا گیری فوق العاده دارند، رنگ کاناپی را هم شما انتخاب می کنید. خواهشمندیم صفحه  کانوپی مطالعه نمایید. و درنهایت گاری چهارچرخ ساخت نیروآفرینان برای داشتن دیزل ژنراتور سیار ضروری است . گاری های ما مستحکم، زیبا و با قابلیت استفاده آسان است. صفحه گاری ما را ببینید.
https://niroafarinan.com
ارزی اطمینان سیستم توربین های بادی، دیزل ژنراتور و منابع ذخیره انرژی در مناطق دور افتادهارزی -اطمینان-سیستم-توربین-های-بادی-<font style=ديزل-ژنراتور-و-منابع-ذخیره-انرژی-در-مناطق-دور-افتاده" />مقاله ترجمه شده با عنوان اصلی reliability evaluation of integrated wind/diesel/ storage systems for remote locations، چکیده: یکی از امیدوار کننده ترین کاربردهای انرژی باد استفاده ازآن برای تامین نیروی برق مناطق دور افتاده که دسترسی به شبکه برق ندارند است. در حال حاضر بسیاری از مناطق دور افتاده که .. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ارزی اطمینان سیستم توربین های بادی، دیزل ژنراتور و منابع ذخیره انرژی در مناطق دور افتادهارزی -اطمینان-سیستم-توربین-های-بادی-<font style=ديزل-ژنراتور-و-منابع-ذخیره-انرژی-در-مناطق-دور-افتاده" />مقاله ترجمه شده با عنوان اصلی reliability evaluation of integrated wind/diesel/ storage systems for remote locations، چکیده: یکی از امیدوار کننده ترین کاربردهای انرژی باد استفاده ازآن برای تامین نیروی برق مناطق دور افتاده که دسترسی به شبکه برق ندارند است. در حال حاضر بسیاری از مناطق دور افتاده که .. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


نیرو آفرینان پاسارگاد آزمایش صدای تولیدی توسط دیزل ژنراتور با کانوپی و بدون کانوپی توسط شرکت نیرو آفرینان پاسارگاد آزمایش صدای تولیدی توسط دیزل ژنراتو
لینک های : کیفیت 180p | کیفیت 270p | کیفیت 360p |
طرز کار دیزل ژنراتور ها چگونه است و وظایف آن ها چیست؟ دیزل ژنراتور ها دستگاهایی هستند که سوخت دیزلی را به الکتریسیته تبدیل می نمایند. این دستگاه های مستقل، خود از دو بخش موتور دیزلی و ژنراتور ساخته شده اند. موتور دیزلی سوخت دیزل را برای تولید حرکت برای ژنراتور می سوزاند و پس از آن ژنراتور حرکت را توسط نیروی الکترومغناطیس به الکتریسیته تبدیل می نماید. این دو جزء (موتور و ژنراتور الکترومغناطیس) توسط یک میل لنگ به یکدیگر وصل هستند و به این ترتیب، حرکت تولید شده توسط موتور دیزلی به آهنربای ژنراتور انتقال داده می شود.
موتور دیزلی با یک احتراق درونی کوچک روشن می شود. در موتور دیزلی دریچه ای تعبیه شده که سوخت را کنترل کرده و سرعت موتور دیزلی را تحت کنترل در می آورد. که این کار موجب استاندارد شدن قدرت وجی ژنراتور می شود. همزمان با چرخاندن میل لنگ توسط موتور دیزلی متصل به ژنراتور، محور اصلی ژنراتور درون محفظه رناتور می چرخد و این حرکت با سرعت بالا، باعث چرخش آهن ربا درون سیم پیچ ژنراتور می شود.
سپس با استفاده از قانون القای الکتریکی، الکتریسیته تولید می کند. کلید هدایتگر ( رنر) هم به موتور اجازه می دهد در صورت افزایش مصرف با بالابردن سرعت الکتریسیته مورد نیاز را تامین نماید، تا در صورت افزایش یا کاهش ناگهانی در مصرف کنندگان میزان تولید برق را کنترل نماید.
حال دیزل ژنراتور ها که از ترکیب موتور دیزل، ژنراتور الکتریکی (مولد) و بخش های دیگر تشکیل شده اند، ابزاری هستند برای تامین برق در شرایط مختلف. از تامین برق اضطراری در حد چند دقیقه گرفته تا تامین برق کشتی و قطار در این بازه قرار می گیرند. کار شرکت های فعال در این زمینه، ارائه خدمات تخصصی برای تعمیر، نگهداری و کوپله دیزل ژنراتورهاست .
در تولید انرژی الکتریکی مولد به ماشینی گفته می‌شود که از طریق القای الکترومغناطیسی انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. تبدیل بالع انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی توسط لبکتروموتورها صورت می‌گیرد. موتورها و مولدهای الکتریکی از جهات مختلفی دارای شباهت‌های زیادی با یکدیگر هستند. منبع تامین کننده انرژی مکانیکی ممکن است توربین بخار، توربین آبی، توربین بادی یا یک موتور احتراق داخلی باشد.
دیزل ژنراتور با تبدیل سوخت دیزلی به الکتریسیته، می تواند برق مورد نیاز کارخانه ها، پروژه های ساختمانی، محیط های صنعتی، جاده ها و راه آهن، بیمارستان ها، سازمان ها و ادارات، سینماها، مجموعه های ورزشی، پروژه های مختلف بین شهری و دور دست را فراهم کند. کاربرد اصلی دیزل ژنراتور وقتی می باشد که دسترسی به برق شهری امکان پذیر نیست و گاهی هم برای کاهش هزینه های مصرف انرژی بکار می رود.
پاو وینت دیزل ژنراتور


جهت دریافت آموزشی فارسی طراحی ژنراتور کلیک کنید

بسته آموزشی فارسی آشنایی با ژنراتور الکتریکی

 
 

انگلیسی-<font style=ديزل-ژنراتور-(diesel-generator)" /> انگلیسی دیزل ژنراتور (diesel generator) فرمت فایل ی: .docx
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 10
حجم فایل: 33 کیلوبایت
قیمت: 7000 تومانتوضیحات:
تحقیقی به زبان انگلیسی در خصوص دیزل ژنراتورها (diesel generator)، در قالب فایل word و در حجم 10 صفحه.

فهرست مطالب:contents
diesel generator set
generator size
power plants – electrical "island" mode
supporting main utility grids
grid support
generator sizing and rating
rating
sizing
installation
engine damage
fuels
references فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
سایت نیازکاو سایت نیازمندی است که به شما امکان درج آگهی در زمینه برق صنعتی و الکترونیک صنعتی را می دهد. شما با مراجعه به بخش برق و الکترونیک صنعتی سایت تبلیغات رایگان نیازکاو خواهید توانست در زمینه های دلخواه خود آگهی ثبت کنید. از جمله گروهها و دسته هایی که شما می توانید نسبت به درج آگهی در آن اقدام کنید دیزل ژنراتور و موتور برق است. در زمینه دیزل ژنراتور می توانید در بخش های زیر نسبت به درج آگهی یا انجام جستجو استفاده کنید: اجاره دیزل ژنراتور
قیمت دیزل ژنراتور
ید دیزل ژنراتور
فروش دیزل ژنراتور ید و فروش دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور دست دوم
دیزل ژنراتور سایلنت
دیزل ژنراتور بی صدا
دیزل ژنراتور بدون صدا همچنین در بخش موتوربرق قادر به ثبت آگهی یا انجام جستجو در زمینه های زیر خواهید بود: اجاره موتور برق
قیمت موتور برق
ید موتور برق
فروش موتور برق
ید و فروش موتور برق
موتور برق دست دوم
موتور برق گاز سوز
موتور برق بی صدا
موتور برق بنزینی کوچک با سیستم آگهی رایگان نیازکاو ب ید و بفروشید و ب و کارتان را توسعه دهید.
آگهی های مرتبط با تعمیر، فروش و اجاره و ید دیزل ژنراتور در تهران، کرج و اصفهان در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده آگهی های تعمیر، فروش و اجاره و ید دیزل ژنراتور در تهران، کرج و اصفهان بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای درج آگهی در زمینه برق صنعتی به سایت تخصصی صنعت برق ایران (ایستگاه برق) مراجعه کنید.
آگهی های جدید دیزل ژنراتور
اجاره انواع دیزل ژنراتور ، موتور دیزل، موتور برقدیزل ژنراتور دنا دیزل ید, فروش, اجاره, سرویس و نگهداری,ساخت اتاق سایلنت(کانوپی) ید و فروش انواع دیزل ژنراتورهای نو و...

تعمیرات، اجاره و فروش دیزل ژنراتور تهران، کرجتعمیرات، اجاره و فروش دیزل ژنراتور تعمیرات تخصصی انواع ژنراتورهای نسل جدید و نسل قدیم، تعمیرات مکانیک و الکترونیک، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری، تامین ...

اجاره، ید و فروش، تعمیرات و نگهداری دیزل ژنراتورفروش دیزل ژنراتور ید و فروش و تعمیرات و نگهداری دیزل ژنراتور نصب وراه اندازی انواع دیزل ژنراتو ید و فروش و تعمیرات گاز ژنراتور شرکت پارنا صنعت مجری فروش و عرضه...

دیزل ژنراتورهاى کامینز، ولوو، پرکینز، لوول، دویتزاجاره ، فروش و خدمات انواع دیزل ژنراتورهاى کامینز، ولوو، پرکینز، لوول، دویتز volvo penta,perkins,lovol,deutz,cummins فروش انواع موتور برق های بنزینی و دیزلی تک فاز و سه فاز با...

فروش مولد گاز سوز( موتور گازسوز)فروش مولد گاز سوز با ارایه طرح توجیحی و بسیار کاربردی در مجتمع های تجاری در شرکت رویان صنعت برای اطلاعات بیشتر لطفا با مشاوران مربوطه تماس حاصل...

دیزل ژنراتور کامینز (cummins) فروش و اجا ((با ما قطعی برق را تجربه نخواهید کرد)) بزرگترین اجاره دهنده دیزل ژنراتور در تهران و سطح کشور • اجاره دیزل ژنراتور از 20 الی 2500 کاوا • فروش، تعمیر و نگهداری...

فروش قطعات یدکی دیزل ژنراتورفروش و تعمیر و نگهداری انواع دیزل ژنراتور کات یلار و کامینز ،ولوو ، چرکینز ،دویتس -ارسال کارشناس فنی جهت عیب ی و سرویس انواع دیزل ژنراتور -تعمیر دیزل ژنراتور...

فروش انواع هوا، گازوئیل، روغن ..فروش و اجاره انواع دیزل ژنراتورهای کامینز، ولو و پرکینز و دویتس ام وی ام و کات یلار ( دیزلی و گازی ) در رنجهای 50 الی 2500 کاوا - تامین برق نیروگاه- فروش و اجاره گاز...

فروش دیزل ژنراتور هایcummins,perkins,deutz,volvoفروش دیزل ژنراتور های cummins,perkins,deutz,volvo گروه ایرانیان دارای گواهینامه رسمی کمپانی یی cumminsبا بیش از 4 دهه تجربه در تولید، پخش و خدمات پس از فروش دیزل و ژنراتور می...
سایت نیازکاو سایت نیازمندی است که به شما امکان درج آگهی در زمینه برق صنعتی و الکترونیک صنعتی را می دهد. شما با مراجعه به بخش برق و الکترونیک صنعتی سایت تبلیغات رایگان نیازکاو خواهید توانست در زمینه های دلخواه خود آگهی ثبت کنید. از جمله گروهها و دسته هایی که شما می توانید نسبت به درج آگهی در آن اقدام کنید دیزل ژنراتور و موتور برق است. در زمینه دیزل ژنراتور می توانید در بخش های زیر نسبت به درج آگهی یا انجام جستجو استفاده کنید: اجاره دیزل ژنراتور
قیمت دیزل ژنراتور
ید دیزل ژنراتور
فروش دیزل ژنراتور ید و فروش دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور دست دوم
دیزل ژنراتور سایلنت
دیزل ژنراتور بی صدا
دیزل ژنراتور بدون صدا همچنین در بخش موتوربرق قادر به ثبت آگهی یا انجام جستجو در زمینه های زیر خواهید بود: اجاره موتور برق
قیمت موتور برق
ید موتور برق
فروش موتور برق
ید و فروش موتور برق
موتور برق دست دوم
موتور برق گاز سوز
موتور برق بی صدا
موتور برق بنزینی کوچک با سیستم آگهی رایگان نیازکاو ب ید و بفروشید و ب و کارتان را توسعه دهید.
اگر در زمینه نحوه اجاره و ید دیزل ژنراتور با قیمت مناسب و ارزان سوال دارید ....
اگر می خواهید در تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد، شیراز، یزد، ارومیه، سنندج، ساری، رشت، اهواز و یا هر جای دیگر ایران دیزل ژنراتور و موتور برق با قیمت مناسب و ارزان اجاره نمائید و یا یداری کنید ....
در هر صورت، برای مشاهده لیست کامل شرکت ها و افراد متخصص ارائه دهنده خدمات ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور دست دوم و نو به سایت ایستگاه برق مراجعه نمائید. بر روی لینک ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور کلیک کنید تا لیست کامل این شرکت ها و افراد را ببینید.
تعدادی از آگهی های مرتبط که در سایت ایستگاه برق ثبت شده است را در ادامه می توانید مشاهده نمائید.اجاره دیزل ژنراتور - فروش دیزل ژنراتوراجاره دیزل ژنراتوردرقدرت های مختلف از ۵۰کیلووات به...فروش دیزل ژنراتو- ژنراتور گازسوزفروش دیزل ژنراتو- ژنراتور گازسوز دستگاهای دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز در مرکز معتبر نیرو صنعت پارسیان با هر توانی که نیاز دارید مهیا می باشد. دستگاه ها با برندهای...دیزل ژنراتور کامینز و ولو اف 12دیزل ژنراتور کامینز کامینز nta 855 میلنگ استاندارد تازه تعمیر تمام قطعات اصلی نو رادیاتور نو رنر الکترونیکی ژنراتور استانفورد انگلیس 250 kva تابلو الکترونیکی plc...فروش انواع دیزل ژنراتور، کامینز- پرکینز- ولووفروش انواع دیزل ژنراتور در قدرت های مختلف به صورت آکبند و کارکرده نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور عیب ی و تعمیرات مکانیکی و الکتریکی دیزل ژنراتور اتوماتیک...در ضمن، در سایت ایستگاه برق اطلاعات بسیار خوب و کاربردی در زمینه اطلاعات فنی، کاربردها و ... برای دیزل ژنراتورها ارائه شده است که با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید در این زمینه مطالعه داشته باشید.
دیزل ژنراتور چیستمنابع تامین برق اضطراری (ژنراتور)منابع تامین برق اضطراری (ژنراتور) در این بخش تعریف می گردد. ژنراتورها برای تامین برق اضطراری در مواقعی که شبکه توزیع برق از کار می افتد مورد ......
انواع خطاهای معمول در ژنراتورهادر این مقاله توضیحاتی در مورد انواع خطاهای معمول در ژنراتورها ارائه می گردد. انواع خطاهای معمول در ژنراتورها: چند نوع از معمولی ترین خطاهای ژنراتور عبارتند ......
همه چیز در مورد انتخاب دیزل ژنراتور مناسبدر این مقاله توضیحاتی در مورد همه چیز در مورد انتخاب دیزل ژنراتور مناسب ارائه می گردد. همه چیز در مورد انتخاب دیزل ژنراتور مناسب: یکی از مهم ترین تصمیماتی که ......
مشاهده مقالات بیشتر در مورد دیزل ژنراتور


 
در این فایل منحصر به فرد همهوچیز را در مورد دیزل ژنراتور بیاموزید
 
لینک
 
جهت دریافت آموزشی فارسی طراحی ژنراتور کلیک کنید

بسته آموزشی فارسی آشنایی با ژنراتور الکتریکی
در این پروژه ژنراتور سنکرون نمونه با استفاده از نرم افزار متلب و در محیط سیمولینک شبیه سازی می شود. üبررسی معادلات حاکم بر ژنراتور üبرقراری رابطه بین این معادلات برای شبیه سازی üشبیه سازی ü مشاهده متغیرهای ژنراتور سنکرون طی عملکرد عادی üایجاد یک خطای سه فاز در پای انه های ماشین و مشاهده تغییرات ü تمامی شبیه سازی ها و مشاهدات برای دو ژنراتور نمونه انجام شده است. برای دریافت فایل های شبیه سازی ب همراه گزارش بصورت ورد word و پاور پوینت powerpoint با شماره 09119725033 تماس حاصل فرمایید. با تشکر
طرز کار و اساس کار ژنراتور تولید برق و ژنراتور القایی و موتور برق در این بخش توضیح داده شده است. برای ب اطلاعات کامل در زمینه طرز کار و اساس کار ژنراتور تولید برق و ژنراتور القایی و موتور برق و .... مقالات زیر را بخوانید.دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟در این بخش در پاسخ به سوال دیزل ژنراتور چگونه کار می کند و در رابطه با طرز کار و اساس کار ژنراتور تولید برق و ژنراتور القایی و موتور برق و .... از طریق معرفی مقالات خوب ......

فلنج و دیسک و های غبارگیر در ژنراتورها در این مقاله توضیحاتی در مورد فلنج و دیسک و های غبارگیر در ژنراتورها ارائه می گردد. فلنج و دیسک و های غبارگیر در ژنراتورها: های غبارگیر: ورود گرد و ......

چرا ایستگاه برق بهترین سایت آگهی دیزل ژنراتور است؟اگر می خواهید در زمینه ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور تبلیغات درج نمائید و در زمینه تعمیرات و نصب دیزل ژنراتور، ید و فروش ، اجاره ژنراتور و ... قصد دارید در یک سایت ......

ارتفاع از سطح دریا و ضریب قدرت در ژنراتورها در این مقاله توضیحاتی در مورد ارتفاع از سطح دریا و ضریب قدرت در ژنراتورها ارائه می گردد. ار تفاع از سطح دریا و ضریب قدرت در ژنراتورها: ارتفاع از سطح دریا: معمولا ......

سازه مصالح و سیستم اتصال زمین ساختمان دیزل ژنراتوردر این مقاله توضیحاتی در مورد سازه، مصالح و سیستم اتصال زمین ساختمان دیزل ژنراتور ارائه می گردد. سازه، مصالح و وسیستم اتصال زمین ساختمان دیزل ژنراتور ......

برای مشاهده مقالات مرتبط با دیزل ژنراتور در سایت ایستگاه برق بر روی عبارت مقالات دیزل ژنراتور کلیک کنید. علاوه بر آن افراد و شرکت های بزرگ که در زمینه ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور فعالیت دارند هم در همین سایت تبلیغ خودشان را ثبت نموده اند. برای مشاهده آگهی های مرتبط با ید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و تعمیر و نصب و نگهداری آن بر روی عبارت آگهی های دیزل ژنراتور کلیک کنید.
آگهی های مرتبط با ید و فروش و اجاره و نصب و تعمیرات دیزل ژنراتور در تهران و کرج و .... در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده اگهی های مزتبط با ید و فروش و اجاره و نصب و تعمیرات دیزل ژنراتور در تهران و کرج، فروش و اجاره دیزل ژنراتور - صفر و کارکرده - انواع دیزل ژنراتور های کارکرده با گارانتی و تضمین کارکرد . دیزل ژنراتور های کامینز و ولوو و پرکینز، فروش اجاره انواع دیزل ژنراتور از20 الی 2500 کاوا-تعمیرات -اجاره دیزل ژنراتور از 20 الی 2500 کاوا به عنوان بزرگترین اجاره دهنده دیزل ژنراتور در سطح کشور - فروش انواع موتور، اجاره دیزل ژنراتور در کرج اجاره انواع دیزل ژنراتور ، موتور دیزل، موتور برق،رکتی فایر. موتور جوش، شناور، پمپ آب،کفکش و ... ثبت شده در سایت های ایستگاه برق و سودایران بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
فروش و اجاره دیزل ژنراتور، تهران، کرج، تعمیر نصبفروش و اجاره دیزل ژنراتور - صفر و کارکرده - انواع دیزل ژنراتور های کارکرده با گارانتی و تضمین کارکرد . دیزل ژنراتور های کامینز و ولوو و پرکینز . داورزنی فروش...دیزل ژنراتور کامینز (cummins) فروش و اجا ((با ما قطعی برق را تجربه نخواهید کرد)) بزرگترین اجاره دهنده دیزل ژنراتور در تهران و سطح کشور • اجاره دیزل ژنراتور از 20 الی 2500 کاوا • فروش، تعمیر و نگهداری...فروش اجاره انواع دیزل ژنراتور در تهران و کرجفروش اجاره انواع دیزل ژنراتور از20 الی 2500 کاوا-تعمیرات -اجاره دیزل ژنراتور از 20 الی 2500 کاوا به عنوان بزرگترین اجاره دهنده دیزل ژنراتور در سطح کشور - فروش انواع موتور...فروش و اجاره دیزل ژنراتور در کرج، تهران، اصفهاناجاره دیزل ژنراتور در کرج اجاره انواع دیزل ژنراتور ، موتور دیزل، موتور برق،رکتی فایر. موتور جوش، شناور، پمپ آب،کفکش آماده همکاری با ارگانهای تی و خصوصی جهت...جاره دیزل ژنراتور روزانه یا ماهیانه اجاره دیزل ژنراتور جهت تامین برق همایش و سمینار اجاره دهنده دیزل ژنراتور جهت تامین برق همایش و سمینارها ** دیزل ژنراتور سهند به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه...دیزل ژنراتور کامینز - ولوو - کات یلار بزرگترین مرکز اجاره دیزل ژنراتور، شرکت دلتا ((با ما قطعی برق را تجربه نخواهید کرد )) بزرگترین اجاره دهنده دیزل ژنراتور در تهران و سطح کشور • اجاره دیزل ژنراتور...
اجاره و فروش دیزل ژنراتور کامینز پرکینزفروش انواع دیزل ژنراتور(کوپله فابریک ) و گازژنراتور فروش ، ید ، اجاره دیزل ژنراتور(کامینز ، ولوو، پرکینز و ... ) فروش برد های کنترل دیزل ژنراتور... عرضه و فروش قطعات اصلی (اورجینال ) تعمیر دیزل ژنراتور نسل قدیم و جدید-دیاگ وعیب ی – انجام مطالعات و طراحی و اجرائ پروژه های تولنصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواعواردات و فروش انواع دیزل ژنراتور (diesel generator) : دیزل ژنراتور کاتر پیلار caterpillar دیزل ژنراتور ولوو پنتا volvo penta دیزل ژنراتور پرکینز perkins دیزل ژنراتور دویتس deutz دیزل ژنراجاره انواع دیزل ژنراتورهای کامینز،دویتساجاره انواع دیزل ژنراتورهای کامینز،دویتس،پرکینز،کاتر پیلار،ولوو ... ارائه تابلو امر دیزل ژنراتور کوپله انواع دیزل ژنراتور volvo- perkins-cummins-caterpillar-deutz تعمیر و نفروش انواع موتور ژنراتور ولوونادری گروپ وارد کننده مستقیم انواع موتور ژنراتور های دیزل سنگین و نیمه سنگین موتور ژنراتور های ولوو از 94 کاوا تا 700 کاوا موتور های ولوو: tad520ge , tad530ge , tad531ge , tad532ge ,...فـروش و خـدمات دیزل ژنراتور • شـرکت نیـروآفـرینان پاسارگاد • شرکت جی تی آی انگلیس در ایران • فروش دیزل ژنراتورهای ساخت اروپای غربی • طراحی و ساخت تابلوهای دیزل ژنراتور شامل چنج...
پروژکتور-smd-پل دیود-برق کشی-نمایندگی تله مکانیک-منابع تغذیه-پروگرمر-اشنایدر الکتریک-بنتونیت ارت-دورسنج لیزری-آمپرمتر-برق-کابلهای نوری-دماسنج-کنتاکتور-قیمت پنل خورشیدی-دوربین-دیزل ژنراتور ولوو-emotron-باتری لیفت تراک-
در سایت ایستگاه برق مقالات تخصصی زیادی در زمینه انواع لوازم و خدمات برق صنعتی و دیزل ژنراتور و ... ثبت شده است. در صورتیکه آگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، در کنار مقالات مرتبط با آگهی شما نیز، تبلیغات شما نمایش داده خواهد شد. این امر باعث افزایش بازدید آگهی و تبلیغات شما در زمینه برق صنعتی، ژنراتور و ... خواهد شد. تعدادی از مقالات در زمینه دیزل ژنراتور در ادامه ارائه شده است.

ارتفاع از سطح دریا و ضریب قدرت در ژنراتورها
سازه مصالح و سیستم اتصال زمین ساختمان دیزل ژنراتور
انتخاب توان ژنراتور نیازمند شناخت بار
دیدگاه های کلی در طراحی ساختمان دیزل ژنراتورها
اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی ساختمان دیزل ژنراتور
ژنراتورهای بدون زغال
چگونگی انتخاب درستی در مورد موتور دیزل ژنراتور
همه چیز در مورد انتخاب دیزل ژنراتور مناسب
محاسبه توان مصرفی جهت انتخاب دیزل ژنراتور
انواع خطاهای معمول در ژنراتورها
یک دستگاه دیزل ژنراتور بسته به شرایط استفاده مصرف کننده در 3 ح کلی مورد استفاده قرار می گیرد.
1- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط اضطراری.
2- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط پیوسته.
3- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط دائم.
تعریف نیروی اضطراری در دیزل ژنراتور ( standby ) :
نیروی استندبای یا اضطراری به معنای حداکثر توان ارائه برق یک ژنراتور است که از مشخصه های بسیار پرکاربرد در صنعت می باشد.
یک ژنراتور برق اضطراری برای مناطق مس ی ، پزشکی و سامانه های حیاتی بیمارستان ها یا برای ی ان سازی مصرف در ساختمان های عمومی، فرودگاه ها و حتی کارخانه های تولیدی استفاده می شود. این دستگاه ها به طور معمول در شرایط اضطراری مثل قطع برق موقتی و یا برای کمک تا وصل شدن مجدد برق در ساختمان ها قرار می گیرند.
مولفه تولید (فاکتور بارگیری) کمتر از 85% و قابل اعتماد بودن بسیار بالا و عدم overload این دستگاه ها را برای مصارف ویژه مورد استفاده قرار می دهد.
ژنراتور برق اضطراری در مکان هایی که در رابطه با سلامت و امنیت انسان ها هستند کاربرد بسیار زیادی دارند مثل هتل ها، فرودگاه هاو مراکز اطلاعاتی.
ژنراتور برق اضطراری در مکان هایی که در رابطه با سلامت و امنیت انسان ها هستند کاربرد بسیار زیادی دارند به مانند : هتل ها، فرودگاه هاو مراکز اطلاعاتی. برای همه این محیط ها دستگاه هایی وجود دارند که برای شرایط ضروری و خاص مورد استفاده قرار می گیرند. این ژنراتور ها که که حداکثر یک ساعت به ازای هر 12 ساعت حدود 10% افت عملکرد پیدا می کنند مشخصا برای پاسخ گویی سریع در بازه زمانی کم طراحی شده اند. مولفه تولیدی (فاکتور بارگیری) این ژنراتور ها نیز کمتر از 85% می باشد.
تعریف نیروی پیوسته در دیزل ژنراتور ( prime ) :
دیزل ژنراتور هایی که در شرایط پیوسته کار میکنند عموما برای جایگزینی برق منبع اصلی و یا همان برق شهر طراحی شده اند.
برای مثال برای استفاده موقتی و حداکثری در ساخت و ساز ساختمانی و یا استفاده در شرایط سخت مثل حیات وحش که از شبکه برق رسانی به دور افتاده اند. با مولفه بارگزاری کمتر از 75% بدون محدودیت زمانی و کارامدی بسیار بالا.منبع : دیزل ژنراتور
تعریف نیروی دائم در دیزل ژنراتور ( continuous ) :
برق دائمی مراکز اطلاعاتی (دیتا سنتر ) :
مراکز دیتا سنتر در همه روزهای سال فعال هستند که مشتری ناراضی و اطلاعات از بین رفته نداشته باشند که بتوانند به کار خود ادامه دهند.
این مراکز در همه روزهای سال فعال هستند که مشتری ناراضی و اطلاعات از بین رفته نداشته باشند که بتوانند به کار خود ادامه دهند. کمپانی mtu onsite energy با تولید ژنراتور های دیزلی با کیفیت بسیار بالا و قابل اعتماد این امر را برای این مراکز مهیا می کند. شش شرکت از ده شرکت برجسته اینترنتی از این برند ژنراتور در مراکز اطلاعتی خود استفاده می کنند. میانگین مولفه بارگزاری این موتورها کمتر از 100% با ظرفیت استفاده بیش از حد (overload) 10% می باشد.
نیروی دائم کار در دیزل ژنراتور برای نیروگاه های برق اتمی :
ژنراتورهای دیزلی اضطراری در این نیروگاه ها موقعی فعال می شوند که واحدهای npp (اتمی) از مدار خارج می شوند.
کمپانی mtu onsite energy با ارسال بیش از 300 سامانه به سراسر جهان انبوهی از تجربه و شناخت را به دست آورده که این شرکت را در میان بهترین ها قرار داده است. تمام دستگاه های مورد استفاده در این نیروگاه ها تحت تمامی استاندارد ها از جمله iaea 50-c-qa و kta 1401 به سراسر دنیا ارسال می شوند. این ژنراتور ها کمتر از 10 ثانیه نیاز دارند که دیزل ژنراتور به کمک واحد های npp با ظرفیت پذیرش بیش از 50% در قدم ابتدای بارگزاری بیایند. کمپانی mtu onsite energy پایین ترین حجم را می کند و می تواند به هر وسیله ای به راحتی اتصال پیدا کند.