دیدبان لرستان

استاندار لرستان گفت: برای سال 96 سند تولید و اشتغال تعریف شده و باید در لرستان 6000 میلیارد تومان سرمایه گذاری شود و سند صادرات لرستان نیز در حال تهیه است.
در این دانشنامه راهنمای جامع سفر به استان لرستان آماده شده است، راهنمایی که شامل اقامتگاه ها، محل های گردشگری است.
استاندار لرستان در دومین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در لرستان که به میزبانی لرستان برگزار شد، در باب عظمت و قدمت لرستان اشاره کرد: سرزمین مفرغ ها ما را به یاد موزه های پاریس می اندازد وبدون اغراق لرستان یکی از استانهای ثروتمند کشور است.لرستان در عرصه های مختلف صاحب مردان بزرگی چون: آیت ا...بروجردی، سید جعفر شهیدی، شهید بروحردی، مهرداد اوستا و دیگر مشاهیر عرصه های مختلف بوده، این استان مهد تمدن و دارای فرصت های بیشماری جهت سرمایه گذاری ست.
مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: ۱۳ بدر امسال در لرستان قطعا همراه با بارندگی و رگبار خواهد بود.
رئیس علوم پزشکی لرستان در مراسم افتتاح طرحهای درمانی الیگودرز گفت : با اقداماتی که در حوزه بهداشت و درمان شده الیگودرز به یکی از قطب های درمانی لرستان تبدیل خواهد شد.
رئیس علوم پزشکی لرستان در مراسم افتتاح طرحهای درمانی الیگودرز گفت : با اقداماتی که در حوزه بهداشت و درمان شده الیگودرز به یکی از قطب های درمانی لرستان تبدیل خواهد شد.
مدیر کل مدیر یت بحران لرستان گفت : در شبانه روز روز گذشته بطور متوسط 17 میلی متر باران در لرستان باریده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با اشاره به اینکه حدود ۲۰ روستای لرستان با تانکر آبرسانی می شود، گفت: ۹۰ میلیارد تومان برای رفع مشکل آب ۱۷۰ روستای استان لرستان نیاز است.
س رست اداره کل آموزش و پرورش لرستان از آغاز برنامه های جشن نیکوکاری در 4 هزار و 200 آموزشگاه لرستان خبر داد.
استاندار لرستان گفت: مطابق آمار نرخ بیکاری ن در لرستان حدود ۲۳ درصد است.
این پاو وینت در 26 اسلاید طراحی شده استدر این پاو وینت موسیقی محلی لرستان،رسانه های استان لرستان،گویش محلی استان لرستان،موقیعیت جغرافیایی و اقتصادی،تاریخچه استان لرستان،مراکز آموزش عالی،مردم شناسی و مراکز دینی و گردشگری و سایر مطالب بسیار مفید درمورد استان شناسی استان لرستان
جهت فایل کلیک کنید
مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان گفت:متوسط بارش اخیر استان لرستان 35 میلی متر بوده است.
مدیرکل هواشناسی لرستان گفت : روز 13 فروردین در استان لرستان بارش باران و رگبار پیش بینی می شود.
رئیس پلیس راه استان لرستان ب ان اینکه ترافیک در محورهای لرستان روان است ازمستقرشدن ۱۱۰ اکیپ خودرویی در محورهای لرستان خبرداد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: ۶۳۰ مزار ی لرستان در دست اجرا است
رئیس پلیس راه لرستان گفت: با توجه به افزایش آمار تردد در محورهای استان لرستان اما آمار تصادفات نوروز امسال در لرستان حدود 25 درصد کاهش یافت.
ادامه مطلب
استاندار لرستان گفت: با تقویت و اهمیت دادن به صنایع گردشگری ، لرستان می توان شاهد پیشرفت و افزایش سرانه درآمد باشیم
مهر نوشت: ولی فقیه در لرستان و م آباد گفت: ساختار فعلی شورای زکات لرستان اشکال دارد
مهر نوشت: ولی فقیه در لرستان و م آباد گفت: ساختار فعلی شورای زکات لرستان اشکال دارد
معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: عملیات برف روبی در جاده های روستایی لرستان ادامه دارد و جاده ۸ روستای لرستان همچنان مسدود است.
مدیرکل هواشناسی استان لرستان به ورود سامانه بارشی جدید به استان لرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بارش شدید باران سبب آبگرفتگی معابر و سیل شدن مسیل های استان لرستان شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: بیش از 22 هزار مورد شغل از ابتدای سال 95 در استان لرستان ایجاد شد.
معاون ٬ امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: امنیت حاکم بر کشور و همچنین قرار گرفتن نام لرستان در میان پنج استان امن کشور٬ به برکت خون است.
مدیرکل مدیریت بحران لرستان با اشاره به بارش ۳۷۹ میلی متر باران در لرستان گفت: میزان بارندگی ها نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد کاهش یافته است.
مدیرکل انتخابات استانداری لرستان گفت: ستادهای انتخاباتی و حجت ال رئیسی در لرستان فعال شده است.
گزارش خانم فکوری خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان لرستان از آبشار بیشه لرستان
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: مکاتبات لازم برای استانداردسازی آسانسورهای مسکن مهر استان لرستان انجام شده است.
محمد فرهادی به همراه استاندار لرستان امروز از مجتمع کشت و صنعت استان لرستان بازدید کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: در یک طرح جهادی توسط نیروهای اجرایی برق لرستان 30دستگاه ونر در نیمه دوم تعطیلات نوروز در نقاط حساس و خطوط طولانی نصب گردید
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: در یک طرح جهادی توسط نیروهای اجرایی برق لرستان 30دستگاه ونر در نیمه دوم تعطیلات نوروز در نقاط حساس و خطوط طولانی نصب گردید