دسترسی کامل به فایل های آ ین شماره و آرشیو کامل نشریه خط حزب الله هفته نامه دفتر حفظ و نشر آثار ی

لــیــنــک (پــیــونــد)
پیشنهادها: انتشار، توزیع، نصب و قرار دادن در معرض نمایش در مدارس، دفاتر انجمنها، قرارگاه ها، مساجد، تابلوهای اعلانات و...
تقریبا نیمی از شماره آبان ماه 92 را اختصاص داده بودیم به مبحث مهم جمعیت و دغدغه هایی که در این مورد وجود دارد. این شماره که بر خلاف رویه، بخش قابل توجهی از مجله مربوط به یک موضوع خاص بود، مورد استقبال زیادی قرار گرفت تا جائیکه این شماره حتی در دفتر نشریه نیز نایاب شد!!اما به دلیل همین استقبال زیاد این روزها، این شماره را چاپ مجدد کردیم.این بار ویژه نامه کامل جمعیت شد با حذف برخی مطالب از شماره آبان و افزودن مطالب جدیدتر مرتبط و همچنین تغییر طرح روی جلد. دوستان دغدغه مند می توانند از هم اکنون این شماره ویژه نامه را با قیمت روی جلد 2500 تومان(و تخفیف ویژه با درخواست مقادیر بالا) را از دفتر مجله بخواهند.با توجه به نام این سال شما هم با حرکت جهادیتان در ترویج فرهنگ ی سهیم باشید...
در نهمین شماره هفته نامه؛ خط حزب الله با عنوان "تا انقلاب مهدی" منتشر شد نهمین شماره هفته نامه خط حزب الله به همراه ویژه نامه اربعین منتشر شد.
در این شماره با توجه به محتوا و حواشی دیدارهای هفته اخیر معظم انقلاب گزارشی از نشانه های "تغییر و تبدیل در نظم مستقر حاکم قبلی دنیا" به همراه یادداشتی درباره ش ت ناپذیر بودن فرهنگ از نگاه فرمانده معظم کل قوا آمده است.
خبرآنلاین / شصت و هفتمین شماره ی هفته نامه ی خبری-تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای از شهامت آتش نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری د؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد. به گزارش خبرآنلاین، در این شماره به نقل از انقلاب آمده است؛ «همه ی امتحان هائی که ما می شویم، در واقع نقطه اصلی اش همین است؛ پای یک ایثار و یک گذشت به میان می آید... یک محنتی را، یک شدتی را جلوی پای یک انسانی یا یک ملتی می گذارند؛ عبور از این محنت، امتحان است. اگر توانست عبور کند، به آن منزل مقصود می رسد...» ۸۹/۸/۲۶ گزارش هفته ی این شماره با عنوان «حجّت بر شما تمام است» به وظایف سنگین «جوانان مومن انقل » در میدان جنگ نرم؛ پرداخته است. ع ویژه ی این هفته ی نشریه، تصویری از سخنرانی حضرت آیت الله در تحصن جمعی از ون انقل در اعتراض به بسته شدن فرودگاه ها در هشتم بهمن ۵۷ است. شصت و هفتمین شماره ی هفته نامه خط حزب الله

ادامه خبر + تصویر

به گزارش سایت خبر فوری نشریه حزب‎الله هفته نامه مکتوب بنیاد حفظ آثار و ارزش‎های آیت‎الله خامنه‎ای در جدیدترین شماره خود روایتی منتشر نشده از دیدار انقلاب با نمایندگان ستاد های انتخاباتی در سال ۸۸ را منتشر کرده است.متن کامل این روایت از این قرار است:
ادامه خبر

فایل-ورد-آیین-نامه-طرح-هندسی-راه-های-ایران-(نشریه-شماره-415)
فایل ورد آیین نامه طرح هندسی راه های ایران (نشریه شماره 415)
فرمت فایل ی: .docx
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 475
حجم فایل: 14640 کیلوبایت
قیمت: 5000 تومان
 
فایل ورد آیین نامه طرح هندسی راه های ایران (نشریه شماره 415)،در قالب word و در 475 صفحه، قابل ویرایش.

 
 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


به گزارش سایت خبر فوری نشریه حزب‎الله هفته نامه مکتوب بنیاد حفظ آثار و ارزش‎های آیت‎الله خامنه‎ای در جدیدترین شماره خود روایتی منتشر نشده از دیدار انقلاب با نمایندگان ستاد های انتخاباتی در سال ۸۸ را منتشر کرده است.متن کامل این روایت از این قرار است:
ادامه خبر
تهران- ایرنا- هفتاد وسومین شماره نشریه خط حزب الله با برشی از دیدار امروز رئیس و اعضای مجلس خبرگان با انقلاب و تأکید مجدد ایشان بر مسئله اقتصاد مقاومتی منتشر شد.
همشهری آنلاین: شصت وهفتمین شماره هفته نامه خبری - تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای از شهامت آتش نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری د؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد.
خبرآنلاین / شصت‌ و هفتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای از شهامت آتش‌‌نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری د؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد.   به گزارش خبرآنلاین، در این شماره به نقل از انقلاب آمده است؛ «همه‌ی امتحان‌هائی که ما می‌شویم، در واقع نقطه‌ اصلی‌اش همین است؛ پای یک ایثار و یک گذشت به میان می‌آید... یک محنتی را، یک شدتی را جلوی پای یک انسانی یا یک ملتی می‌گذارند؛ عبور از این محنت، امتحان است. اگر توانست عبور کند، به آن منزل مقصود می‌رسد...» ۸۹/۸/۲۶ گزارش هفته‌ی این شماره با عنوان «حجّت بر شما تمام است» به وظایف سنگین «جوانان مومن انقل » در میدان جنگ نرم؛ پرداخته است. ع ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تحصن جمعی از ون انقل در اعتراض به بسته شدن فرودگاه‌ها در هشتم بهمن ۵۷ است. شصت‌ و هفتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله

ادامه خبر + تصویر
نشریه گویا با انتشار « فراخوان شعر سالگرد ز له ارسباران» در شماره 223 خود در نظر دارد به مناسبت دومین سالگشت ز له 21 مرداد قره داغ ویژه نامه ای در موضوع شعر و ز له قره داغ منتشر کند. این نشریه از نخستین شماره پس از وقوع زمین لرزه به انتشار مداوم آثار شاعران در ارتباط با این رخدادِ تلخ اقدام نمود. از تمام شاعران که در موضوع ز له قره داغ شعر سروده اند، دعوت شده است در صورت علاقه مندی آثار خود را به دفتر این نشریه تحویل دهند. قابل ذکر است اشعاری که پیش تر در گویا منتشر شده، مجددا مورد استفاده قرار نمی گیرند مگر این که در گزارش ها و یادداشت های مرتبط نقل شوند. علاقه مندان می توانند اشعار خود را از طریق وبلاگ و ایمیل من نیز ارسال کنند.
نرم افزار دبیرخانه و دفتر کاتور تحت ا لنرم-افزار-دبیرخانه-و-دفتر- کاتور-تحت-ا ل فابل ا ل دفتر کاتور و امور دبیرخانه. دفتر کاتور و امور دبیرخانه تحت فایل ا ل بسیار کامل و ساده بوده و شامل شماره و تاریخ کاتور، نامه های رسیده، نامه های ارسالی، شرح نامه های رسیده، شماره نامه رسیده، ضمیه و ... می باشد. .  فایل
انقلاب: «مسئله ی اصلى، مسئله ى رژیم صهیونیستى است؛ مسئله ى اصلى، مسئله ى قدس است؛ مسئله ى اصلى، مسئله ى قبله ى اوّل مسلمین، مسجدالاقصى است؛ اینها مسائل اصلى است.» ۹۳/۹/۴ شصت و ششمین شماره ی هفته نامه ی خبری-تبیینی خط حزب الله در گزارشی به مناسبت ۲۹ دی ماه سالروز مقاومت غزه و اوج گیری انتفاضه ملت فلسطین در کرانه باختری؛ با عنوان «فلسطین زنده است» منتشر شد.
سخن هفته ی این شماره با عنوان «از نو سر خط» به دشمنی های همیشگی یی ها با ایران؛ پرداخته است. ع ویژه ی این هفته ی نشریه، تصویری از حضور انقلاب در موزه عبرت در بهمن ماه ۱۳۸۶ است.
شصت و پنجمین شماره ی هفته نامه ی خط حزب الله به روح پرفتوح شهیدمهدی عراقی تقدیم شده است.
نسخه ی pdf نشریه در سه نسخه ی تابلوی اعلانات، a۴ جهت مطالعه و a۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاهkhamenei.ir قرار گرفته است و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقل ، های ، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند. برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می توانید به اینجا مراجعه کنید. نسخه تابلو اعلانات | دریافت "خط حزب الله" نسخه ی مطالعه (a۴) | دریافت نسخه ی چاپ (a۳)
شصت و هفتمین شماره ی هفته نامه ی خبری-تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای از شهامت آتش نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری د؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد.
شصت و هفتمین شماره ی هفته نامه ی خبری-تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای از شهامت آتش نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری د؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد.
فراخوان گردآوری و ثبت اطلاعات، اسناد و آثار معظم انقلاب دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی با هدف گردآوری مجموعه اسناد دوره های مختلف زندگی -اجتماعی معظم له، فراخوان گردآوری و ثبت اطلاعات، اسناد و آثار معظم انقلاب را با عنوان «خاطرات ماندگار» برگزار می کند. در این فراخوان از مردم استان های اسان (رضوی، شمالی و جنوبی) درخواست می شود، در صورت:
-دسترسی به سند، ع ، صوت، دست نوشته، نامه و اعلامیه منسوب به ایشان
-داشتن خاطراتی از ایشان یا حوادث مرتبط با فعالیت های معظم له؛
با اطلاع رسانی به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی در زمینه ثبت این اسناد این مجموعه را یاری کنند.
برای همراهی با طرح «خاطرات ماندگار»، می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره ۳۲۲۸۵۵۹۶–۰۵۱ یا ارسال پیامک به سامانه ۵۰۰۰۲۳۱۸۴۴ و ایمیل به [email protected] با ما در ارتباط باشید.
آ ین شماره اطلاعات بین المللی امروز منتشر شد شاید وقتی «توماس جی مارتین» در صبح یک روز برفی زمستانی درست روز ۱۷ فوریه ۱۹۳۳ نخستین شماره هفته نامه «نیوزویک» را منتشر کرد، گمان نمی برد که نشریه اش، موفق ترین هفته نامه جهان شود و هفتاد و نُه سال بعد، کماکان به صورت یک هفته نامه جهانی منتشر شود، اما به همین نسبت برایش باورناپذیر بود که دو نسل بعد، هشتادمین سالروز انتشارش را جشن نگرفته، کرکره هفته نامه اش را پایین بکشند و روی جلد شماره ۳۱ دسامبر ۲۰۱۲ درشت بنویسند: last print issue (آ ین شماره چاپی). نیوزویک ۷۹ سال و ۱۰ ماه منتشر شد و ۹ شعبه در و ۸ شعبه در چهار قاره دیگر داشت اما در رویارویی با شرایط نوین جهان، حتی یک ماه و ۱۷ روز صبر نکرد تا......

به گزارش خبر فوری به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سیدعلی ، هفته نامه خظ حزب الله در گزارشی با عنوان « انقلاب از چه طریق و چگونه در جریان مسائل کشور قرار می گیرند» نوشت: با سه گزاره اشراف کامل بر محیط پیرامونی، داشتن اطلاعات دقیق و کافی و دیدن واقعیات جامعه از نزدیک و میدانی است که می توان به «تحلیل درست و جامع» از رخدادها و حوادث رسید. راز وعده های صادق انقلاب نیز در این سه گزاره نهفته است.گزاره اول: تحلیل درست مبتنی بر اشراف کامل است
ادامه خبر
بسم الله الرّحمن الرّحیم یکی ار مصوبات مشاوران جوان پخش بروشور (هفته نامه) در بوده است که به لطف الهی در حال انجام است. شما بازدید کنندگان محترم می توانید با کلیک بر روی تصویر ، بروشور ها (هفته نامه های داخلی) را در یافت نمایید: هفته نامه شماره 1: هفته نامه شماره 2: هفته نامه شماره 3: هفته نامه شماره 4: هفته نامه شماره5: هفته نامه شماره 6:

نرم-افزار-دبیرخانه-و-دفتر- کاتور-تحت-ا ل
نرم افزار دبیرخانه و دفتر کاتور تحت ا ل
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: xlsx
تعداد صفحات: 1
حجم فایل: 34 کیلوبایت
قیمت: 7900 تومان
 
توضیحات:
فابل ا ل دفتر کاتور و امور دبیرخانه. 
دفتر کاتور و امور دبیرخانه تحت فایل ا ل بسیار کامل و ساده بوده و شامل شماره و تاریخ کاتور، نامه های رسیده، نامه های ارسالی، شرح نامه های رسیده، شماره نامه رسیده، ضمیه و ... می باشد. 

 
 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

انقلاب:«همه ی امتحان هائی که ما می شویم، در واقع نقطه ی اصلی اش همین است؛ پای یک ایثار و یک گذشت به میان می آید... یک محنتی را، یک شدتی را جلوی پای یک انسانی یا یک ملتی می گذارند؛ عبور از این محنت، امتحان است. اگر توانست عبور کند، به آن منزل مقصود می رسد...» ۸۹/۸/۲۶ شصت و هفتمین شماره ی هفته نامه ی خبری-تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای از شهامت آتش نشانانی که در حادثه ساختمان پلاسکو فداکاری د؛ با عنوان «مردان آب و آتش» منتشر شد.
گزارش هفته ی این شماره با عنوان «حجّت بر شما تمام است» به وظایف سنگین «جوانان مومن انقل » در میدان جنگ نرم؛ پرداخته است. ع ویژه ی این هفته ی نشریه، تصویری از سخنرانی حضرت آیت الله در تحصن جمعی از ون انقل در اعتراض به بسته شدن فرودگاه ها در هشتم بهمن ۵۷ است.
شصت و هفتمین شماره ی هفته نامه ی خط حزب الله به روح پرفتوح شهید بهنام میرزاخانی و همه آتش نشانان فداکار تقدیمشده است.
نسخه ی pdf نشریه در سه نسخه ی تابلوی اعلانات، a۴ جهت مطالعه و a۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاهkhamenei.ir قرار گرفته است و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقل ، های ، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند. برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می توانید به اینجا مراجعه کنید.
نسخه تابلو اعلانات | دریافت "خط حزب الله" نسخه ی مطالعه (a۴) | دریافت نسخه ی چاپ (a۳)
ایسنا نوشت: نشریه خط حزب الله وابسته به موسسه تنظیم و نشر ی در جدیدترین شماره خود به انتشار بخش هایی از بیانات آیت الله درباره آثار همبستگی و وحدت میان مردم پرداخته است.
شصت و هشتمین شماره هفته نامه خبری - تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای درمورد خدمت به مردم با عنوان «خدمت فلسفه وجود ما» منتشر شد.
هفتاد و ششم شماره هفته نامه خط خزب الله منتشر شد.
دانش آموزان سال سوم ابتدا فایل شماره 1  را کرده به همراه پاسخ داخل دفتر بنویسید و سپس فایل شماره دو که این فایل نیاز به انتقال به داخل دفتر ندارد. فایل شماره دو فقط نیاز به کامل ج دارد هم نماد ترکیب و هم نام آن در ج نوشته شود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
دانش آموزان سال سوم ابتدا فایل شماره 1  را کرده به همراه پاسخ داخل دفتر بنویسید و سپس فایل شماره دو که این فایل نیاز به انتقال به داخل دفتر ندارد. فایل شماره دو فقط نیاز به کامل ج دارد هم نماد ترکیب و هم نام آن در ج نوشته شود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
اختصاصی از یاری فایل فایل به زبان انگلیسی است ihs jane\'s defence weekly 2013 همه 51 شماره مربوط به سال 2013 هفته نامه دفاعی جنز با و پر سرعت .
فایل به زبان انگلیسی است ihs jane\'s defence weekly 2013 همه 51 شماره مربوط به سال 2013 هفته نامه دفاعی جنز ihs jane's defence weekly 2013 همه شمارگان هفته نامه دفاعی جینز در 51 شماره به نازلترین قیمت ممکن و در یک فایل
به روز ترین ها را از ما بخواهید
این نشریه هر هفته تهیه شده و زودتر از سایت اصلی به نازلترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.
گروه اطلاعات جینز مربوط به چاپ و نشر بریتانیا می باشد که متخصص در مقالات نظامی، هوافضا و حمل و نقل است.
فایل به زبان انگلیسی است
با
فایل به زبان انگلیسی است ihs jane\'s defence weekly 2013 همه 51 شماره مربوط به سال 2013 هفته نامه دفاعی جنز
کانال تلگرامی khamenei.ir از انتشار هفتاد و یکمین شماره هفته نامه خط حزب الله خبر داد.
تحویل کامل پایان نامه کارشناسی ارشد رشته ی برق الکترونیک و مخابرات -تکمیل پروپوزال -تایپ کامل متن پایانامه فرمت (word،pdf) -متن کامل ارائه مطلب(power point) + مشاوره رایگان و راهنمایی کامل -در صورت نیاز ایمیل یا شماره تلفن خود را در قسمت "نظر بدهید" درج فرمایید نظرات منتشر نمیشود. یا با ایمیل مربوط با وبلاگ با ما درتماس باشید.
رییس کل بانک مرکزی از انتشار گزارش کامل رشد اقتصادی در سه ماهه سوم سال جاری و 9 ماهه در هفته آینده خبر داد و گفت: در این گزارش، نتایج آثار مثبت جهت گیری های نظام بانکی مشخص می شود.