درب شیشه ای اتوماتیک


تکنولوژی ساخت درب شیشه ای اتوماتیک


درب شیشه ای اتوماتیک
راه اندازی درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک را به روش های مختلفی می توان راه اندازی کرد:
• سنسور نزدیک شدن (مانند سنسور راداری) :وقتی عابر به سنسور نزدیک می شود، درب باز می شود.
• دکمه فشاری : وقتی عابر کلیدی را فشار می دهد، درب باز می شود.
• کنترل سطح دسترسی : در این ح درب وقتی باز می شود که سیستم کنترل دسترسی، مجازبودن عابر از نظر عبور از درب را تعیین کند.
• خ ر : این ح بیشتر در مورد آسانسورها کاربرد دارد.
حس گرهای ایمنی درب شیشه ای اتوماتیک
اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای درصورتی که به هنگام بسته شدن با یک مانع روبرو شود، درب را باز می کند. با این وجود،  بیشتر اپراتورها در درجه اول از سنسورها به منظور جلوگیری از هر گونه تماس درب با کاربر استفاده می کنند.
ساده ترین سنسور، پرتو نور در سراسر دهانه می باشد. در این ح در صورتی که یک مانع در مسیر بسته شدن درب، پرتو نور را قطع کند، درب باز می شود چرا که قطع شدن پرتو نور به معنی وجود یک شیء در برابر درب می باشد. سنسورهای مادون قرمز و راداری رایج ترین موارد کاربردی در این ح هستند.
تشخیص برخورد درب شیشه ای اتوماتیک
در لحظه ای که یک شیء توسط پرتو یا ایمنی تشخیص داده نمی شود، موتور قادربه تشخیص نیروی هل دادن درب بر روی شیء می باشد. در چنین مواردی اپراتور تشخیص می دهد که با مانعی برخورد کرده و درب را مجددا باز می کند.
تکنولوژی ساخت درب شیشه ای اتوماتیک
اپراتور درب درب شیشه ای اتوماتیک ، دربالای درب کشویی نصب شده و موتور الکتریکی، قرقره را در انتهای یک تسمه به حرکت  در می‌آورد و درب با تسمه محکم می شود. به این ترتیب در مواقع وم به باز شدن درب، موتور قرقره را به حرکت در می آورد، قرقره تسمه را می چرخاند و تسمه در را باز می کند. همین فرآیند برای بستن درب، بصورت مع اتفاق می افتد. از نظر تاریخی، درب اتوماتیک آسانسوری با مجموعه اتصال های مکانیکی باز می شدند: موتور، بازوهای اتصال را می‌چرخاند و با این کار درب را حرکت می داد.
السا با فروش انواع کرکره برقی و درب اتوماتیک درخدمت شما مشتری محترم می باشد و تمامی محصولات کرکره برقی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش , تعمیرات و نصب کرکره برقی , درب اتوماتیک , درب شیشه ای اتوماتیک , کرکره پنجره , درب اتوماتیک پارکینگ , کرکره پلی کربنات شفاف , کرکره رول گیتر , درب رول آپ و… میباشد
شماره های تماس : 
09906060620
+98 21 4404 54 20درب اتوماتیک شیشه ای کرو ( نیمگرد)
درب شیشه ای منحنی یکی از شکیل ترین نوع درب شیشه ای اتوماتیک می باشد که برای مکان و فضاهایی کاربرد
 دارد که از معماری خاصی برخوردارند . این درب ها همانند درب شیشه ای اسلایدینگ و درب های شیشه ای 
تلسکوپی شامل طرح های متنوعی بنا به خواسته ی مشتریان می باشد . یک نوع از درب شیشه ای کرو دارای
 2 لت ثابت و دو لت متحرک می باشد که همانند درب اسلایدینگ عمل کرده و در امتداد یک منحنی حرکت میکند ، 
نوع دیگر از درب شیشه ای کرو به این صورت است که فقط 2 لت متحرک نصب شده ولی بدلیل مسایل زیبایی
 و امنیت بیشتر بهتر است که از نوع اول استفاده شود .

درب شیشه ای نیم گرد به دلیل نورد شدن شیشه و فریم و سیستم آن ، از قیمت به مراتب بیشتری از درب های 
شیشه ای اسلایدینگ برخوردار می باشد . مزیت این نوع دربها در مقدار عرض بازشوئی است که در مقایسه با 
دربهای شیشه ای کشوئی به یدار ارائه میدهد ، همچنین میتوان از سقف های شیشه ای نیز در این نوع دربها
 استفاده نمود که نور ورودی ساختمان را به حداکثر رسانده و در زیبائی ورودی ساختمان ها نقش بسزائی دارد . 
درب curve محدب به اینصورت است که قوس درب به داخل می باشد 


درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به نوع عملکرد ، وزن درب ، تردد روزانه و نوع شیشه مورد استفاده در ساخت آنها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. یکی از این دربهای اتوماتیک ، درب شیشه ای اتوماتیک سکوریت می باشد. در واقع دربهای اتوماتیک شیشه ای به شکل های مختلفی نصب می شوند اما همه ی آن ها یک وجه مشترک دارند و آن هم شیشه به کار رفته در ساخت آنها می باشد که به این شیشه ها ، شیشه سکوریت و به دربهایی که در هنگام ساختشان از این نوع شیشه استفاده شده است درب اتوماتیک شیشه ای سکوریت می گویند. مهم ترین جنبه استفاده از شیشه سکوریت جنبه امنیت آن است. یکی از راه های شناخت این نوع شیشه ها این است که وقتی این شیشه ها مورد اصابت ضربه قرار می گیرند و می شکنند ، هر متر مربع آن به هزاران قطعه کوچک تر تقسیم می شود. همچنین این نوع شیشه ها به دلیل موادی که در ساخت آنها به کار برده شده است تا ایمنی درب اتوماتیک را افزایش دهد دارای وزن نسبتاً بیشتری نسبت به سایر شیشه ها می باشند و به همین دلیل در اثر ش تگی بدون پاشیدگی ریزش می کنند.
1- درب های شیشه ای اتوماتیک مفیدند، جلوه ی خوبی دارند و مشتریان را جذب می کنند.
قطعا داشتن درب شیشه ای اتوماتیک در ب کار شما یک حس مدرن، نگاه شهری و ظرافت ایجاد می کند و به علت ایجاد فضای ورودی بزرگ، ورود و وج را برای افراد ساده تر می کند. این درب ها برای مادرانی که با نوزاد خود و با کالسکه به ید می روند، مناسب تر است زیرا معمولا این مادران به خاطر همراه داشتن کالسکه ، مایلند از فروشگاه هایی که درب اتوماتیک شیشه ایدارند، ید می کنند. یکی از معضلاتی که در قدیم برای صاحبین ب و کار جهت کوبیده شدن درب های کلاسیک وجود داشت با نصب درب شیشه ای اتوماتیک از بین می رود. 
2-مناسب برای محیط زیست 
اغلب پیش می آمد که تمام طول روز درب های کلاسیک توسط مشتریان باز می ماندند یا اینکه مدتی طول می کشید تا بسته شوند که طی این مدت به علت تفاوت درجه حرارت محیط و داخل بنگاه ب و کار شما تبادل هوایی صورت می گرفت و مقدار زیادی انرژی هدر رفته و درجه حرارت مطلوب محیط داخلی ازبین می رفت اما این مشکل با استفاده از درب های اتوماتیک به طور کامل مرتفع گردیده است . این درب ها همچنین اجازه ورود نور به اتاق را می دهد و این موجب می شود که تا حد زیادی در مصرف برق صرفه جویی شود.
یکی از اه  مانیس در جهت واردات و پخش درب شیشه ای اتوماتیک کمک به حفظ منابع محیط زیست می باشد. اپراتورهای وارداتی مانیس optima ،  erico ،  es200 ، kaba می باشد. 
3- امنیت 
درب شیشه ای اتوماتیک دارای شفافیت می باشند و این موجب می شود که  دوربین ها به راحتی می توانند هر گونه اقدام جنایی را ثبت و ضبط کنند. همچنین کارمندان امنیتی می توانند این درها را از راه دور کنترل کنند و این یکی از مزیت های امنیتی درب شیشه ای اتوماتیک می باشد.  
4- بهداشت، تعمیر و نگهداری آسان
ب و کار ها و فروشگاه هایی که از درب شیشه ای اتوماتیک استفاده می کنند، هیچ مشکلی برای تعمیر و نگهداری آن ها ندارند چرا که می توان هر گونه چرک و باکتری را به راحتی از روی درب ها به وسیله ی یک دستمال تمیز یا تی شیشه شوی تمیز کرد.
خلاصه، درهای کشویی شیشه ای راه حل حرفه ای، مدرن، شیک و راحت است که نه تنها ظاهر خانه یا ب و کار شما را بهبود می بخشد، بلکه به راحتی برای معلولان و افراد سالخورده و والدین با بچه ها آسان تر می شود.
منبع : مانیس در 
علائم معتادان به مخدر ک ن قربانی پدر شیشه ای، قتل دوست قدیمی بر اثر مصرف شیشه، شک مرد شیشه ای به همسرش و قتل او، جزئیات قتل کودک توسط مادرش، افزایش جنایات شیشه و .... نمونه ای از اخباری است که در سال های اخیر بسیار به چشممان خورده است. اخباری به شدت متأثر کننده که عمق فاجعه ای جبران ناپذیر را نشان می دهد .............
ایمنی هنگام استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک 1-مکث نکنید ! هنگام عبور از درب اتوماتیک شیشه ای توقف نکنید . 2-عجله نکنید ! هنگام عبور عجله نکنید . هیچ وقت به صورت اریب یا قطری به سمت درب نروید . ( جهت مستقیم صحیح است ) 3-نزدیک درب اتوماتیک شیشه ای بازی نکنید ! هیچ وقت نزدیک درب اتوماتیک شیشه ای مشغول به صحبت نشوید . هیچ وقت اجازه ندهید ک نتان نزدیک درب بازی کنند . 4 - به درب اتوماتیک تکیه ندهید ! هیچ وقت مانع حرکت درب اتوماتیک شیشه ای نشوید . 5 - 5-ک ن را همراهی کنید ! بزرگسالان می بایست هنگام عبور از درب اتوماتیک شیشه ای ، مراقب ک ن خود باشند . همچنین می بایست توجه ویژه ای به معلولین و ن نایان هنگام عبور از درب نمود . توتان صنعت
امروزه درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان متداول ترین درب ها در جهان و همچنین کشور عزیزمان ایران کاربرد دارد . از مهمترین مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توان به : امن بودن این سیستم ها قابلیت تقویت بیشتر در برابر سرقت را دارا می باشند رفاهی فروشگاه ها و ... درب های اتوماتیک شیشه ای بهداشتی بیمارستان ها و ... سرعت بخشیدن به کار مصارف صنعتی و ... صرفه جویی در مصرف انرژی از جهت کنترل ورود و وج هوا و همچنین این دستگاه ها دارای مصرف برق بسیار پایینی می باشند اما نکته ای که کمتر مردم درباره آن می دانند ، تنوع این درب ها می باشد ، این درب ها قابلیت نصب در هر مکان و ابعادی را دارا می باشند . شما می توانید مدل های مختلف این درب اتوماتیک ها در سایت مشاهده کنید.
اغلب یداران شیشه دوجداره هنگام ید شیشه بر این نکته اصرار دارند که آیا بین دو لایه شیشه گاز آرگون تزریق می شود یا خیر ؟ و حتی از شیوه چگونگی حصول اطمینان از تزریق گاز بین شیشه ها پرسیده می شود . دو جداره باعث افزایش ویژگی عایق بودن شیشه ها می شود اما واقعیت این است که بر طبق مطالعات انجام شده وجود گاز آرگون در میان دو لایه شیشه در مقایسه با هوا تنها باعث افزایش w/m²*k° 0.2 بر مقدار u-value می شود و بر میزان ایزولاسیون صوتی نیز هیچ تاثیری ندارد. متاسفانه برخی از تولید کنندگان محترم نیز بر این نگرانی مشتریان دامن زده و وجود گاز آرگون را یکی از مزایای مهم شیشه دوجداره بر می شمارند . نکته دیگری که ذهن دست اندر کاران محترم بخش ساختمان را به خود مشغول کرده u-value یا ضریب تبادل حرارتی شیشه هاست . مقدار گرمائی که از طریق شیشه بین فضای داخل و بیرونی تبادل می گردد بر طبق فرمول زیر بدست می آید:
 rhg مقدار کل گرمائی است که از طریق شیشه رد و بدل می شود.sc یا shading coefficient یا ضریب سایه روشن مقدار انرژی گرمائی است که از طریق تابش وارد فضای داخل می شود. u-value مقدار انرژی گرمائی است که به شیوه رسانش به فضای داخل وارد و یا از آن خارج می گردد. . فرمول بالا بیانگر نقش بالا و بسیار مهم sc بر عملکرد ایزولاسیون حرارتی شیشه های دو جداره در مقایسه با u-value است. برای رسیدن به sc پائین بایستی پوششهای خاص بر سطح شیشه اعمال شود . همچنین رنگ شیشه ها نیز بر این کمیت تاثیر مستقیم دارند. شیشه های سبز پائین ترین sc را دارند. وجود خلاء در حد فاصل جداره ها :
باوری نادرست که ار نظر علمی هم ممکن نیست . زیرا تفاوت فشار گاز بین دوجداره وفضای بیرون موجب تاب برداشتن شیشه می شود، همچنین اگر فشار گاز بین دو شیشه از فشار هوای بیرون بیشتر باشد نیز، شیشه تاب برمیدارد . اگر گاز آرگون م ن جداره ها تزریق شود ،در سطح شیشه عرق به وجود نمی آید :
تاثیر واقعی گاز آرگون کاهش اتلاف انرژی از طریق رسانش است .زیرا ضریب انتقال حرارتی گازهای خنثی و سنگین تر از هوا ، پائین تر است . بنابراین انتقال حرارت در چنین شیشه دو جداره ای کمتراست .بطور کلی با دوجداره اصولی و استفاده از چسب های اولیه و ثانویه به صورت اتوماتیک که امکان نفوذ هوا را به محفظه بین دوجداره سد کند ، احتمال تعرق شیشه دوجداره فوق العاده ضعیف می شود . شاید منشاء این باور را بتوان به تولیدات کارگاهی دستی نسبت داد که عموما در آن ها امکان دوجداره سازی به شیوه اصولی و تزریق گاز های خنثی و آب بندی مناسب وجود ندارد . در واقع آنچه که موجب میشود در شیشه های دو جداره ای که به صورت اتوماتیک تولید میشود تعرق در سطح شیشه صورت نگیرد وجود مواد رطوبت گیری است که درون spacer یا فاصله انداز قرار دارد. امکان استفاده از مواد رطوبتگیر در شیشههای دوجداره ای که به صورت دستی تولید میشود، وجود ندارد. همچنین آب بندی کامل شیشه نیز به صورت دستی میسر نمیباشد
ارائه دهنده خدمات پس از فروش انواع درب های اتوماتیک در تهران تعمیر درب اتوماتیک فک
تعمیر درب اتوماتیک لایف تعمیر درب اتوماتیک نایس تعمیر درب اتوماتیک زومر تعمیرات درب اتوماتیک جنیوس تعمیرات درب اتوماتیک بی اف تی تعمیرات درب اتوماتیک پروتکو تعمیرات درب اتوماتیک وی تو تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی تعمیر درب اتواتیک ریلی •••••••••••••••••••••••••• تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای بوکامو تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای دی کی ام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای لابل تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای کابا تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای تورم تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای دورما تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای بتا و... لازم به ذکر میباشد تمامی خدمات فقط در تهران بزرگ ارائه داده خواهد شد 09128345066
تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای 09128345066 تعمیرات تخصصی درب شیشه ای اتوماتیک کشویی و تلسکوپی,تعمیرات قطعات درب اتوماتیک شیشه ای,برقی مکانیکی و الکترونیکی تامین قطعات درب اتوماتیک شیشه ای, نمایندگی درب شیشه ای سسامو sesamo,کاباkaba,درب شیشه ای اتوماتیک دورت dortex,درب شیشه ای لابل label,درب شیشه ای اریکا erika,سیماران simaran,درب اتوماتیک شیشه ای اری ن ericsen,کی تی اچ kth,درب برقی لاین line,درب بوکامو bo o,درب اچیلان در,درب اتوماتیک شیشه ای, کادر حرفه ای با علم الکترونیک جهت ارائه خدمات و پشتیبانی انواع درب شیشه ای برقی 09128345066 امروزه درب شیشه ای برقی یا همان درب اتوماتیک شیشه ای بسیار کاربردی در مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی و هایی که برای  درب اتوماتیک شیشه ای افتاده باعث حدر رفتن انرژی میشود و بسیار مشکل است گروه تعمیرات درب اتوماتیک پیشتاز شهر یک کادر مجرب و مجهز با علم درب اتوماتیک در فروش,نصب, تعمیرات جهت ارائه خدمات کوشا و بهترین راه حل برای اشکال های شما در تعمیرات, ید,فروش مشاوره رایگان برای  مشاوره با تلفن همراه در صفحه اصلی سایت تماس بگیرید انواع قطعات یدک درب شیشه ای اتوماتیک,کنترل با , مدار فرمان درب شیشه ای,سنسور درب اتوماتیک شیشه ای,چشمی بالای درب شیشه ای,ریموت,قفل,باطری,هنگر,ریل,کاور,انواع چرخ های درب,فریم درب شیشه ای,موتور درب شیشه ای دانکر المان,موتورهای  چینی و تایوانی,تسمه درب شیشه ای,هرزگرد یا همان فولی تسمه گیر, تعمیر و تعمیرات انواع قطعات و تامین و توضیح و پخش انواع م ومات درب شیشه ای اتوماتیک میتوانید با تعمیرکار درب شیشه ای اتوماتیک با شماره تماس 09128345066 در تماس باشید جهت تعمیر درب اتوماتیک امید واریم مطالب گفته شده به کارتون بیاد و چنانکه مشکل درب خود را بتوانیم حل کنیم تعمیرات درب اتوماتیک,تعمیر درب شیشه ای برقی,تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک,تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای,تعمیرکار درب شیشه ای اتوماتیک  
اپراتوری کوره های ذوب شیشه

اپراتوری ماشین های تولید شیشه (جام ومظروف)

استانداردهای ایزو 9000 در صنعت شیشه

آشنایی با ماشین های تولید بطری و بلور

آشنایی با مواد اولیه در صنعت شیشه

آشنایی با نقش و خصوصیات مواد اولیه مصرفی و عملیات ذخیره سازی و آماده سازی و بازدهی در صنعت شیشه

اصول طراحی و ساخت انواع کوره های ذوب شیشه

بررسی فرآیندهای تولید شیشه های ایمنی

برق و الکترونیک در صنعت شیشه و بلور

تعمیر و نگهداری کوره های ذوب و شیشه

تعمیر و نگهداری ماشین آلات تولید شیشه ( جام و مظروف )

تکنولوژی بسته بندی بطری بلور

تکنولوژی صنعت شیشه

تنش ز و نشکن شیشه

تنظیم مواد اولیه مصرفی در آماده سازی شیشه

دیرگدازهای مصرفی در صنعت شیشه

روشهای فرم دهی شیشه های تخت

شناخت قالب در صنعت شیشه و تعمیر و نگهداری آنها

شناخت قالبها در صنعت بطری و بلور

طراحی و ساخت قالبهای ظروف شیشه ای

عیب شناسی و عیب ز شیشه (جام و مظروف)

قالبهای شیشه (شناخت تعمیر و نگهداری)

کنترل حین تولید در صنعت شیشه

کنترل کیفیت آماری در صنعت شیشه

ماشین آلات صنعت شیشه (شناخت ،تعمیر و نگهداری)
شیشه شیشه چیست؟ نام اصلی این مواد آیس به معنای یخ می باشد. دلیل اصلی نام گزاری این مواد این است که چون در مجاورت حرارت قرار می گیرند همانند یخ بخار می شوند. شیشه در رده آمفتامین ها است و خاصیت محرکی دارد.

طرز مصرف:

شیشه توسط پایپ که یکی از لوازم آزمایشگاهی است کشیده می شود. مقدار خیلی کمی از شیشه را داخل گودی پایپ ریخته زیر آن را حرارت می دهند که در اثر این حرارت شیشه بخار شده و مورد استفاده قرار می گیرد.
...
یک جعبه شیشه ای در ارتفاع ۴.۰۰۰ متری از سطح دریا در لبه کوهی در فرانسه قرار داده شده که بازدید از آن برای عموم ازاد است.. این جعبه از شیشه سه لایه مقاوم ساخته شده است و از بازدید کنندگان درخواست می شود در هنگام ورود کفشی مخصوص بپوشند که شیشه این جعبه اشیده نشود.

با رفتن به درون این شیشه بازید کنندگان می توانند بلندترین قله آلپ، یعنی مون بلان را مشاهده کنند.


یک جعبه شیشه ای در ارتفاع ۴.۰۰۰ متری از سطح دریا در لبه کوهی در فرانسه قرار داده شده که بازدید از آن برای عموم ازاد است.. این جعبه از شیشه سه لایه مقاوم ساخته شده است و از بازدید کنندگان درخواست می شود در هنگام ورود کفشی مخصوص بپوشند که شیشه این جعبه اشیده نشود.

با رفتن به درون این شیشه بازید کنندگان می توانند بلندترین قله آلپ، یعنی مون بلان را مشاهده کنند.


مهم ترین نکاتی که مشتریان باید هنگام ید درب اتوماتیک شیشه ای بدان توجه کنند تا بر اساس نیازشان انتخاب درست را انجام می دهند. 
سرعت حرکت درب : یکی از عواملی که باید هنگام ید درب اتوماتیک بدان توجه شود، سرعت حرکت لت های درب می باشد این ویژگی وابسته به پایداری حرکت، وزن و عمر مفید قطعات می باشد. اگر سرعت حرکت لت های درب ، بالای 1.2 متر بر ثانیه باشد، سبب افزایش خدمات پس از فروش و آسیب‌رسانی به قطعات و حتی مصرف‌کنندگان می‌گردد و همچنین در صورتی که پایین‌تر از 0.7 متر بر ثانیه باشد سبب برخورد افراد با درب می‌شود و این  نشانگر عدم وجود موتور و مدار کنترل با کیفیت بر روی درب می‌باشد.
 وزن قابل‌حمل : میزان وزن قابل تحمل این نوع درب ها به وزن لنگه‌ها و سرعت و نوع موادی است که برای ساخت لنگه‌ها استفاده می شود، بستگی دارد. به گونه ای که هرچقدر وزن افزایش یابد، سرعت باز و بسته شدن درب کاهش می یابد. در نتیجه باید به تمامی این عوامل هنگام ید توجه شود.
محدودیت تردد: یکی از ویژگی های مهم اپراتورهای درب شیشه ای اتوماتیک، نداشتن محدود تردد می باشد. اگر ب و کار شما یا مکانی که می خواهید درب را نصب کنید، رفت و آمد زیاد است می توانید از اپراتورهای optima , kaba, es200  که از مشخصات منحصر به فرد آن ها نداشتن محدودیت تردد می باشد استفاده کنید. مانیس در یکی از وارد کننده های اصلی این محصولات در ایران می باشد و تمامی محصولات این مجموعه دارای گارانتی و راهنمای نصب می باشند. ارائه مشاوره های رایگان کارشناسان فنی مانیس در این شرکت را سایرین متمایز ساخته است.
پایداری: پایداری از جمله مشخصاتی است که هنگام ید، امکان سنجش آن وجود ندارد و تنها با توجه به سابقه کالا در بازار می توان آگاهی نسبی در مورد این ویژگی در درب شیشه ای اتوماتیک آگاهی پیدا کرد.
منبع : مانیس در 
عوارض وحشتناک شیشه، مرگ ناگهانی و پارگی آئورت . . .قاچاقچیان و فروشندگان موادمخدر ادعا می کنند شیشه، حاوی مورفین و اعتیادآور نیست. اگرچه در ترکیب این ماده مخدر مورفین به کار نمی رود، اما بدون آن هم شیشه ماده محرک بسیار اعتیادآور و خطرناکی است. متامفتامین (شیشه) یک ماده محرک آزادسازی پیام رسان های عصبی کاتکولامینرژیک در سیستم اعصاب مرکزی و محیطی است که ضربان قلب و فشارخون را تنظیم می کند ................
 
درب اتوماتیک، درب برقی، در اتوماتیک، در برقی، درب اتوماتیک در اصفهان، درب برقی در اصفهان، بنینکا، بنینکا در اصفهان، بیل30، بیل30 در اصفهان، بنینکا مدل بیل30، بنینکا، بنینکا در اصفهان، خدمات بنینکا، تعمیر بنینکا، beninca، beninca bill30، bill30، beninca bill 30
اپراتور درب اتوماتیک (درب برقی) بنینکا ایتالیا مدل بیل30 مخصوص دربهای لولایی یا نگه با کیفیت بسیار بالا .
قابلیت نصب بر روی دربهای لولایی تا عرض 2/5 متر و 350 کیلو هرلنگه.
پکیج کامل شامل دو عدد بازوی bill30، مرکز کنترل، فلاشر، چشمی و دو عدد ریموت فابریک، یراق آلات استاندارد نصب شامل پایه و سر جک و دو سری کلید خلاص کن جک. کلیه متعلقات با برند بنینکا می باشند.
گارانتی 4 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش با کارت گارانتی و هولوگرام.
قابلیت پیگیری اص کالا و گارانتی از طریق سایت خدمات بنینکا در ایران به آدرس www.benincaservices.ir
برند اصلی ساخت کشور ایتالیا.
درب اتوماتیک، دوربین مداربسته، گیر، اعلام و اطفاء حریق، کرکره برقی، سایبان برقی، درب شیشه ای، درب اتوماتیک شیشه ای، هوشمند سازی ساختمان، قفل دیجیتال، کنترل تردد، کنترل دسترسی و سیستمهای حفاظتی و امنیتی
ارسال کلیه سیستمهای حفاظتی و امنیتی با قیمتهای کـــــامـــــلـــــــــا رقابتی به سراسر کشور.
تماس:
تهران: 09120331553
اصفهان: 09130222025

درب اتوماتیک، درب برقی، در اتوماتیک، در برقی، درب اتوماتیک در اصفهان، درب برقی در اصفهان، بنینکا، بنینکا در اصفهان، بیل30، بیل30 در اصفهان، بنینکا مدل بیل30، بنینکا، بنینکا در اصفهان، خدمات بنینکا، تعمیر بنینکا، beninca، beninca bill30، bill30، beninca bill 30
 

اگر می خواهید در ید اجاق گاز شیشه ای نگران ش تن شیشه گاز نباشید بهتر است گازی را یداری نمایید که دارای شیشه ایتالیایی باشد در این صورت هیچوقت از ید اجاق گاز شیشه ای پشیمان نخواهید شد. تفاوتی که هنگام ید گاز شیشه ای و استیل با آن روبرو خواهید شد این است که گازهای شیشه ای دارای ظاهری بسیار زیباتر می باشند و استفاده از آن ها نیز راحت تر از گاز استیل می باشد. برای ید اجاق گاز شیشه ای باید برندی معتبر را انتخاب نمایید تا از ید خود راضی باشید و سال ها بتوانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.
در صنعت درب شیشه ای رقابت بسیار گسترده و تنگاتنگ است ، شرکت های زیادی در حال انجام خدمات و نصب درب های اتوماتیک هستند. همان طور که می دانید نشانه برتری و سابقه یک شرکت معتبر به نوع جنس ، کیفیت جنس و مهمتر از همه خدمات پس از فروش آن شرکت می باشد. شرکت صنعت با بهره گیری از بهترین و برترینهای برند های معتبر جهانی و با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و مجرب در زمینه درب های اتوماتیک شیشه ای و کرکره ای و گیت فعالیت میکند. قیمت یک درب شیشه ای به چند عامل بستگی دارد و مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت تمام شده یک درب شیشه ای برند و مدل اُپراتور آن است. دومین عامل جنس و کیفیت فریم بندی درب های آن است. فریم های این شرکت دارای استاندارد جهانی و وارداتی کشور ترکیه بوده. این فریم ها همگی مخصوص درب های شیشه ای ساخته و در دو نوع قابل عرضه هستند، جهت مصارف سنگین یا سبک. تفاوت آنها نیز در ضخامت ابعادی آنهاست. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب اتوماتیک مدل بازشوی آن است، که می تواند بسته به محل نصب و کاربرد مورد استفاده تغییر کند. مثلا دو لنگه کشویی با ثابت و یا چهارلنگه تلسکوپی بدون ثابت و ...
درب اتوماتیک کشویی
اجرای درب اتوماتیک شیشه ای کشویی داروخانه
محل پروژه : صادقیه / گلدیس / طبقه اول / واحد 37 لطفا از سایت ما دیدن نمایید www.ramadoor.co

رفت . ولی قبل از رفتن چنان درو محکم بهم کوبید. که شیشه در ش ته الان دارم شیشه خورده ها رو جمع میکنم. نجار هم تو راه شدت فاجعه انقدر زیاد بوده که در ترک خورده . اینجوری که در و بست فکر کنم دیگه روش نشه برگرده ؟؟؟؟ انگشت اشارم داره میسوزه چرا نمیدونم ؟ فکر کنم به همین زودی دلش تنگ شده . آخه از اونموقع تا حالا دار خون گریه میکنه . راستی باید یه سری هم به شیشه بری بزنم. راستی چرا خیابونی که بورس شیشه برهاست و اسم شو گذاشتن خیام. مگر حکیم هم مثل ما شیشه زیاد میش ته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم دیگه روش نشه برگرده آخه خیلی با سر و صدا رفت .


تحقیق شیشه
تحقیق-شیشه تحقیق در مورد شیشه، در قالب word و در 36 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، دید کلی، تاریخچه، ترکیبات سازنده شیشه، اجزای اصلی تشکیل دهنده شیشه، گدازآورها، تثبیت کننده‌ ها، تصفیه کننده‌ ها، افزودنی ها، انواع شیشه و کاربرد آن ها، شیشه رنگی فایل

محققان با الهام از تار عنکبوت موفق به ساخت یک شیشه جدید شدند که توسط پرندگان نیز قابل تشخیص است به گزارش ایرنا، پرندگان قادر به تشخیص شیشه و مخصوصاً شیشه اتومبیل نیستند؛ بنابراین هر روزه شاهد برخورد پرندگان با شیشه اتومبیل های در حال حرکت و از بین رفتن پرندگان هستیم. البته گاهی انسان ها نیز متوجه وجود شیشه نمی شوند؛ مخصوصاً اگر شیشه خیلی تمیز باشد. ولی انسان ها بر این موضوع واقفند که تصویر منع شده آسمان یا مناظر حاکی از وجود شیشه است ولی پرندگان این موضوع را درک نمی کنند. برخورد پرندگان با شیشه اتومبیل مخصوصاً در زمان مهاجرت پرندگان و به خصوص در مناطق ساحلی و جزیره ها معضل بزرگی است که همیشه نیازمند راه حل بوده است. محققان این مشکل را با ساخت یک شیشه جدید حل کرده اند. این شیشه با الهام از تار عنکبوت ساخته شده است. این شیشه جدید باعث انعکاس نور فرابنفش می شود و از این طریق پرنده قادر به تشخیص آن است و دیگر با آن برخورد نمی کند. طبق آزمایش های انجام شده این شیشه برای انواع پرندگان قابل تشخیص است.
قیمت پنجره دوجداره به همراه شیشه سندبلاست کمی بالاتر از مابقی شیشه ها است چرا که شیشه سندبلاست را می توانید با طرح و مدل دلخواه سفارش دهید. در واقع فرایند مات شدن شیشه را سند بلاست گویند. در طی اجرای این تکنیک ساینده های معدنی یا پایه خاک با شتاب بالایی که به دست می آورند، بر روی سطح قطعه موردنظر پرتاب می شوند. در شیشه سند بلاست، عمل سند بلاست باعث مات شدن شیشه از طریق پاشیدن شن و ماسه با شدت زیاد بر روی هر نوع شیشه ای می شود.
طرح سندبلاست
ادامه مطلب...
از جمله عواملی که باعث افزایش قیمت پنجره دوجداره می شود انتخاب نوع شیشه است. قیمت شیشه استاندارد پنجره دوجداره  به ضخامت و تعداد دیواره های شیشه ای در شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره و همچنین نحوه تولید، رنگ شیشه(رف سیلور، آبی، طلایی، برنز) و نوع شیشه(ساده، لمینت و سکوریت بودن آن) بستگی دارد.
شیشه دوجداره صنعتی درجه یک با گاز ارگون
ادامه مطلب...
09128345066 فروش و تعمیر دربهای اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای فروشگاهی تعمیر برد درب اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای فروشگاهی تعویض چشمی یا فتوسل درب اتوماتیک پارکینگی
تعمیر و تعویض و تنظیم چشمی یا سنسور تردد درب شیشه ای فروشگاهی تعمیر موتور درب اتوماتیک پارکینگ تعمیر موتور و گیرب درب اتوماتیک شیشه ای تعمیر اینکودر درب شیشه ای رفع ایراد مکانیکی درب شیشه ای برقی رفع ایراد مکانیکی درب برقی پارکینگی رفع   و مشکل باز ماندن درب اتوماتیک رفع ایراد کار ن ریموت کنترل رفع ایراد خود به خود باز شدن درب اتوماتیک تعویض تسمه،هرزگرد،هنگر و... درب شیشه ای اتوماتیک تعمیردرب اتوماتیک پنوماتیک یا بادی تعمیرات کلی و جزئی انواع دربهای اتوماتیک فروش انواع جک های درب برقی اتوماتیک قرارداد سرویس و نگه داری انواع درب اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای اتوماتیک و پنوماتیک یا بادی
درب اتوماتیک | درب اتوماتیک شیشه ایدر سایت بتیس انواع درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای در انوا طرح های مختلف فروخته می شود. برای ید درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای به سایت ما مراجعه نمایید.
درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای
خم کن لوله و پروفیل تمام اتوماتیک ، تا سایز 38 کارکرد دستگاه خم کن تمام اتوماتیک ،سی ان سی دارای 3محور اتوماتیک
میتوانیدبا مشاهده آگهی ویدیویی در ویترین نت اطلاعات بیشتری به دست آورید.
همچنین جهت ثبت آگهی رایگان خود نیز میتوانید به سایت ویترین نت مراجعه کنید.
صابون ریز اتوماتیک reena مدل vtc-80 دارای طراحی زیبا ساخته شده از بدنه abs دارای مخزن شیشه ای و درب قفل دار می باشد . 

 


صابون ریز اتوماتیک رینا 

صابون ریز اتوماتیک رینا

 
ویژگی های صابون ریز اتوماتیک مدل vtc-80:
 
بدنه از جنس abs
بدنه این صابون ریز از جنس abs می باشد که علاوه بر جلوه ظاهری زیبای آن که با فضای سرویس بهداشتی یا بالای سینک ظرفشویی در آشپزخانه به خوبی همخوانی پیدا میکند دارای استحکام فوق العاده ای میباشد.

 

چشم الکترونیک
چشم الکترونیک به دلیل عدم تماس دست با بدنه جا مایع موجب رعایت هرچه بیشتر محیط مخصوصا در محیطهای عمومی میگردد.
 
صابون ریز اتوماتیک رینا
 
قابلیت استفاده جهت مایع ظرفشویی و صابون دستشویی
از این مایع ریز میتوان هم به صورت جامایع ظرفشوییبالای سینک و هم به عنوان جا مایع صابون دستشویی در فضای سرویس بهداشتی استفاده نمود .
 
حجم بالا
مایع صابون ریز اتوماتیک دارای حجم 800 می باشد که دارای حجم نسبتا مناسبی جهت صحت عملکرد این دستگاه در کلیه فضا ها میگردد.
 
شیشه نمایشگر میزان مایع
صابون ریز اتوماتیک رینا دارای قسمتی شیشه ای در جلوی بدنه خود می باشد که موجب میگردد میزان مایع داخل دستگاه نمایش داده شود .
 

درب قفلدار
جا مایع صابون ریز vtc-80 دارای درب قفل دار در قسمت بالای خود می باشد که استفاده از دستگاه را در محیط های عمومی که امکان دستکاری بوسیله افراد متفرقه وجود دارد را ممکن میسازد.

 
صابون ریز اتوماتیک رینا
 
استفاده از 4 عدد باطری آلکالاین
انرژی مصرفی این صابون ریز بوسیله چهار عدد باطری آلکالاین تامین میگردد و مصرف آن بنا به تعداد استفاده ازصابون ریز بین 6 الی 24 ماه متغیر است .
صابون ریز اتوماتیک رینا
 
 

دارای تجهیزات نصب روی دیوار
داخل بسته بندی این صابون ریز اتوماتیک تجهیزات سخت افزاری مربوط به این صابون ریز اتوماتیک قرار دارد .
صابون ریز اتوماتیک رینا

 
دارای ضمانت 18 ماهه
محصولات رینا دارای 18 ماه ضمانت رایگان و تضمین خدمات پس از فروش میباشد . بنابراین اگر قصد  ید اینترنتی صابون ریز اتوماتیک و یا جا مایع ظرفشویی اتوماتیک از جنس استیل را دارید در ید آن شک نکنید .
 
ید این محصول به دو صورت ید غیر حضوری یا اینترنتی و یا بصورت حضوری در محل شرکت می باشد.
 
 
تلفن دفتر مرکزی :
66757896 - 66762509 - 66762518 (021)
پیشتاز شهر پیشتاز شهر با پرسنلی حرفه ای و مجرب و کارازموده بهترین انتخاب شما برای خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک تعمیر درب اتوماتیک,تعمیرات درب اتوماتیک,تعمیرکار درب اتوماتیک, تعمیر درب شیشه ای,تعمیرات درب شیشه ای,تعمیرکار درب شیشه ای تعمیر درب برقی,تعمیرات درب برقی,تعمیرکار درب برقی, تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای,تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای,تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای تعمیر درب ریموتی,تعمیرات درب ریموتی,تعمیرکار درب ریموتی, تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک,تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک,تعمیرکار درب شیشه ای اتوماتیک