درباره اتوماسیون پارکینگ بیشتر بدانیم

 
اتوماسیون پارکینگ شامل دو بخش مدیریتی است ، یکی از این بخش ها مدیریت ورود و وج است و دیگری بخشی که هدایت خودرو ها را بر عهده دارد . این دو بخش به شکل کاملا جدا از یکدیگر فعالیت می کنند و براحتی میتوانند با یکدیگر ادغام شده و یک سیستم یکپارچه سیستم اتوماسیون پارکینگ را تشکیل دهند. سیستم هدایتگر پارکینگ در واقع باعث می شود که خودرو ها در ری از زمان به مکان درستی برای پارک هدایت شوند. هدایت خودرو ها توسط سیستم های سنتی امری زمان بر و دشوار بود که با این سیستم هدایتگر براحتی انجام می پذیرد. از دیگر مزایای این روش میتواند این موضوع باشد که در سیستم هدایتگر پارکینگ براحتی میتوان در هر لحظه آمار دقیقی از ظرفیت پارکینگ داشته باشیم. این امر در شیوه های سنتی و قدیمی امکان پذیر نبود و میتوان گفت که اطلاع از جاهای خالی برای پارک به صورت دقیق دور از تصور می بود.
برای اطلاع دقیق از تجهیزات و چگونگی نصب و راه اندازی اتوماسیون پارکینگ برای پارکینگ مورد نظرتان میتوانید وارد سایت ما شده و از محصولات و تجهیزات و روش های اتوماسیون پارکینگ اطلاعات مورد نظر را دریافت کنید.
برای ب اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش تماس با مای سایت رفته و با شرکت تماس بگیرید .کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.
 
در هر پارکینگی برای جاهای پارک ، فضاهایی به صورت مرتب با چیدمانی دقیق در نظر گرفته شده است که خودرو براحتی میتوانید دراین فضاهای در نظر گرفته شده پارک کند ، زمانی که خودرو وارد محل پارک می شود ، سنسوری که در سقف این ناحیه تعبیه شده است فرمان پر شدن جای پارک را به کنترل کننده های داخلی می دهد و بنابراین یک عدد از ظرفیت پارکینگ ر می شود ، برع این قضیه نیز صادق است یعنی زمانیکه خودرو از محل پارک خارج می شود ، سنسور آلارم فضای خالی برای پارک خودروی جدید را برای کنترل کننده ناحیه ارسال میکند و به همین صورت به ظرفیت پارکینگ اضافه میکند.
 
علت روی آوردن مدیران پارکینگ به اتوماسیون پارکینگ و مکانیزه آن چیست؟
امروزه این نیاز بیش از پیش احساس می شود که میخواهیم تمام امور را به صورت اتوماتیک و بدون به کار گرفتن نیرو های انسانی اپراتور انجام دهیم . سیستم های پارکینگ نیز یکی از این مواردی است که به سوی مکانیزه شدن رفته است و بنابراین سیستم های اتوماسیون پارکینگ رو به افزایش است و بیشتر شرکت ها را ارهای مکانیزه شدن را ارائه می دهند.
 
 

در مورد خط کشی پارکینگ به شکل عمودی می توان گفت که این روش از خط کشی پارکینگ درست است که فضای کمتری را می کند ولی در هنگام حزکت نیاز به مسیر حرکتی بیشتری برای بیرون امدن از پارک دارید. این روش خط کشی پارکینگ برای پارکینگ های طبقاتی بسیار مناسب می باشد. خط کشی پارکینگ به شکل موازی برای خیابان ها مناسب تر است و برای بیرون آمدن از پارک به مسیر حرکتی کمی نیاز دارید. نوع مورب خط کشی پارکینگ نیز باعث می شود که در ورود و وج راحت تر حرکت کنید که از این روش بیشتر در پارکینگ های سر باز استفاده می شود
بهترین راه حل برای کمبود پارکینگ شهری
 
طراحان و معماران بر این باورند که با ساختن این نوع پارکینگ ها مسیرهای شهری ما نیز به طور اساسی تغییر می یابند. زیرا سیستم پارکینگ جدید به معنای فضای بیشتر و ساختارهای سازگارتر است.
ادامه مطلب

هر کجا که بخواهید وسیله نقلیه خود را پارک کنید معمولا در آنجا از خط کشی پارکینگ برای مشخص محل پارک استفاده شده است. استفاده از خط کشی پارکینگ می تواند به شما امکان استفاده از حداکثر فضا در فضای موجود را بدهد. خط کشی پارکینگ برای انواع پارکینگ ها و خیابان ها استفاده می شود و به این ترتیب دیگر نیازی نیست شما به دنبال جای پارک مناسب بگردید. خط کشی پارکینگ به سه صورت می تواند انجام شود که عبارت است از خط کشی موازی، مورب و خط کشی عمودی
پاو وینت بررسی سایبان های پارکینگ و بدون پایه
به صفحه فایل پاو وینت بررسی سایبان های پارکینگ و بدون پایه خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
ترجمه مقاله اتوماسیون تطبیقی فیبر نوری با چند درجه ، به روش اصلاح شده سیمپل
به صفحه فایل ترجمه مقاله اتوماسیون تطبیقی فیبر نوری با چند درجه ، به روش اصلاح شده سیمپل خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر

بیشتر درباره ardor بدانیم : قسمت اولتاریخچه کمپانی اردور برمیگردد به سال 1911 ، زمانی که چهار برادر به نام های فدریکو ، کارلو ، کورنلیو و فرانچسکو از اهالی منطقه  varese ایتالیا شروع به ساخت و تولید پیپ های برایری د ، پیپ هایی در فرم وشکل و سایز های مختلف تحت عنوان rovera تولید می د و در اروپا به فروش می رساندند .

بیشتر درباره ardor بدانیم : قسمت اولتاریخچه کمپانی اردور برمیگردد به سال 1911 ، زمانی که چهار برادر به نام های فدریکو ، کارلو ، کورنلیو و فرانچسکو از اهالی منطقه  varese ایتالیا شروع به ساخت و تولید پیپ های برایری د ، پیپ هایی در فرم وشکل و سایز های مختلف تحت عنوان rovera تولید می د و در اروپا به فروش می رساندند .

بیشتر درباره ardor بدانیم : قسمت اولتاریخچه کمپانی اردور برمیگردد به سال 1911 ، زمانی که چهار برادر به نام های فدریکو ، کارلو ، کورنلیو و فرانچسکو از اهالی منطقه  varese ایتالیا شروع به ساخت و تولید پیپ های برایری د ، پیپ هایی در فرم وشکل و سایز های مختلف تحت عنوان rovera تولید می د و در اروپا به فروش می رساندند .


ویدئوی آموزشی نرم افزار اتوماسیون اداری "را ار"
ویدئوی-آموزشی-نرم-افزار-اتوماسیون-اداری-
 ویدئوی آموزشی نرم افزار اتوماسیون اداری "را ار"، همه آنچه میخواهید از معنی و مفهوم اتوماسیون و کاربرد آن در شرکتها و سازمانها بطور خلاصه بدانید.

 فایل
 

آشنایی با نرم افزار اتوماسیون پست برق فشارقوی - شرکت پردیسان: dcs تاریخچه محصولات تولید شده در شرکت پردیسان: اولین تولید شرکت پردیسان ثبات بوده است که در اولین دوره نمایشگاه برق مورد توجه مسئولین وزارت نیرو قرار گرفت. اتوماسیون پست برق فشار قوری در شرکت پردیسان از ۱۳۸۶ آغاز گردید. این موضوع صرفاْ یک پروژه تحقیقاتی بود. در پروژه تحقیقاتی پردیسان سیستم اتوماسیون پست برق از پروتکل iec - 61850 استفاده شد که در سال ۱۳۸۸ کمیته dcs شرکت توانیر ا امات جدیدی را برای سیستم dcs تعریف نمودند. کارهای انجام شده شرکت پردیسان در صنعت برق، راه اندازی پست ۶۳ کیلوولت جاده نائین بوده که این پست، از نوع کانونشنال قدیمی بوده و در طرح بهینه سازی سیستم های حفاظتی پست از نوع رله های نیومریکال دارای پورت و سازنده های مختلف با پروتکل های متفاوت جایگزین و در سال ۱۳۸۹ سیستم اتوماسیون پست راه اندازی شد. نرم افزار پردیسان شامل ورژن های ۱، ۱.۵، ۲ و ۲.۱ می باشد که پروتکل های ۱۰۱ و۱۰۴ را ساپرت می کند. سرورها بصورت unix یونی کار می کنند و hmi ها و workstation ها با win کارمی کند که ویندوز آن winserver 2003 است. در این سیستم یک شبکه اترنت داخلی ایجاد شده است که یکی از مزایای آن سرعت عملکرد بالای آن می باشد.
تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ  
تجهیزات پارکینگ
تجهیزات پارکینگ عمومی
محافظ ستون پارکینگ
لوازم پارکینگ
استوپر پارکینگ
فروش تجهیزات پارکینگ
قیمت قفل پارکینگ
متوقف کننده خودرو
گارد کرنر     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ

http://gardcornerparsian. /


http://www.tajhizparking. /

http://imenpark.com/

http://tajhiz-parking.persianblog.ir/

http://www.gardcornerparsian.com/  
برای اطلاعات بیشتر: تلفن تماس-09127793956  
اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت درباره مقدمه ای بر اتوماسیون صنعتی با و پر سرعت .
پاو وینت درباره مقدمه ای بر اتوماسیون صنعتی
پاو وینت درباره مقدمه ای بر اتوماسیون صنعتی فرمت فایل :power point( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 30 اسلاید         فهرست•جایگاه ی کنترل در طراحی و کارکرد کارخانه•کنترل ترتیبی  sequence control•سیستمهای کنترل pc-base و plc-base•انواع ورودیها و وجیها (i/o) و fieldbus•حلقه های کنترل صنعتی
با
پاو وینت درباره مقدمه ای بر اتوماسیون صنعتی
تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ - گارد کرنر    
تجهیزات پارکینگ - تجهیزات پارکینگ عمومی - محافظ ستون پارکینگ-لوازم پارکینگ-استوپر پارکینگ-فروش تجهیزات پارکینگ-قیمت قفل پارکینگ-متوقف کننده خودرو-گارد کرنر     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ

http://gardcornerparsian. /


http://www.tajhizparking. /

http://imenpark.com/

http://tajhiz-parking.persianblog.ir/

http://www.gardcornerparsian.com/  
برای اطلاعات بیشتر: تلفن تماس-09127793956
اتوماسیون پارکینگ شامل دو بخش مدیریتی است ، یکی از این بخش ها مدیریت ورود و وج است و دیگری بخشی که هدایت خودرو ها را بر عهده دارد . این دو بخش به شکل کاملا جدا از یکدیگر فعالیت می کنند و براحتی میتوانند با یکدیگر ادغام شده و یک سیستم یکپارچه سیستم اتوماسیون پارکینگ را تشکیل دهند. سیستم هدایتگر پارکینگ در واقع باعث می شود که خودرو ها در ری از زمان به مکان درستی برای پارک هدایت شوند. هدایت خودرو ها توسط سیستم های سنتی امری زمان بر و دشوار بود که با این سیستم هدایتگر براحتی انجام می پذیرد. از دیگر مزایای این روش میتواند این موضوع باشد که در سیستم هدایتگر پارکینگ براحتی میتوان در هر لحظه آمار دقیقی از ظرفیت پارکینگ داشته باشیم. این امر در شیوه های سنتی و قدیمی امکان پذیر نبود و میتوان گفت که اطلاع از جاهای خالی برای پارک به صورت دقیق دور از تصور می بود.برای اطلاع دقیق از تجهیزات و چگونگی نصب و راه اندازی اتوماسیون پارکینگ برای پارکینگ مورد نظرتان میتوانید وارد سایت ما شده و از محصولات و تجهیزات و روش های اتوماسیون پارکینگ اطلاعات مورد نظر را دریافت کنید.برای ب اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش تماس با مای سایت رفته و با شرکت تماس بگیرید .کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.  در هر پارکینگی برای جاهای پارک ، فضاهایی به صورت مرتب با چیدمانی دقیق در نظر گرفته شده است که خودرو براحتی میتوانید دراین فضاهای در نظر گرفته شده پارک کند ، زمانی که خودرو وارد محل پارک می شود ، سنسوری که در سقف این ناحیه تعبیه شده است فرمان پر شدن جای پارک را به کنترل کننده های داخلی می دهد و بنابراین یک عدد از ظرفیت پارکینگ ر می شود ، برع این قضیه نیز صادق است یعنی زمانیکه خودرو از محل پارک خارج می شود ، سنسور آلارم فضای خالی برای پارک خودروی جدید را برای کنترل کننده ناحیه ارسال میکند و به همین صورت به ظرفیت پارکینگ اضافه میکند.  علت روی آوردن مدیران پارکینگ به اتوماسیون پارکینگ و مکانیزه آن چیست؟امروزه این نیاز بیش از پیش احساس می شود که میخواهیم تمام امور را به صورت اتوماتیک و بدون به کار گرفتن نیرو های انسانی اپراتور انجام دهیم . سیستم های پارکینگ نیز یکی از این مواردی است که به سوی مکانیزه شدن رفته است و بنابراین سیستم های اتوماسیون پارکینگ رو به افزایش است و بیشتر شرکت ها را ارهای مکانیزه شدن را ارائه می دهند.  
پاو وینت بررسی سایبان های پارکینگ و بدون پایه
1396-06-01 | توسط shima | دسته دسته‌بندی نشده
درود بازدید کننده گرامی به صفحه فایل با عنوان پاو وینت بررسی سایبان های پارکینگ و بدون پایه خوش آمدید . هدف ما ارائه با کیفیت ترین فایل ها با بالاترین سرعت برای شما عزیزان است. پژوهشگر گرامی ، برای فایل پاو وینت بررسی سایبان های پارکینگ و بدون پایه و مشاهده توضیحات بیشتر و […]
ادامه مطلب +
ایتنا - امروزه کلمه اتوماسیون اداری را نسبت به گذشته بیشتر می شنویم برای آنکه بدانیم اتوماسیون اداری چیست و استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری چه مزایایی دارد این مقاله را دنبال کنید.

به گزارش ایتنا به نقل از آرین سیستم ، امروزه کلمه اتوماسیون زیاد شنیده می شود ، اتوماسیون اداری به پیوستگی میان امور اداری و عملکردها گفته می شود. تاکنون ابزارهای زیادی برای اتوماسیون عملیات به کار گرفته شده است که مؤثرترین آن نرم افزار اتوماسیون اداری است. نرم افزارهای اتوماسیون اداری به ذخیره داده های اولیه، انتقال آنها و مدیریت ارتباطات می پردازد. نرم افزار اتوماسیون اداری برای نمایش و ردگیری امور اداری سازمان به کار می رود که در ادامه بطور کامل مزایای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری را بیان خواهیم کرد. ادامه مطلب


تحقیق اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی
تحقیق-اتوماسیون-صنعتی-و-شبکه-های-ارتباطیخلاصه پیشرفت فن آوری اینترنت و شبکه های ارتباطی در دهه های اخیر ایجاب می نماید تا به وم بکارگیری شبکه های ارتباطی در صنعت و در این راستا شبکه ای دستگاهها و سنسورهای صنعتی بپردازیم. در این مقاله نگاهی اجمالی به اتوماسیون صنعتی و نقش شبکه های ارتباطی در توسعه صنعت داریم . در ابتدا با بیان تاریخ فایل

ترشح زیاد مایع در مفصل موجب آن میشود و در زبان مردم به این وضعیت آب آوردن زانو میگویند. وقتی زانو آب میاورد معمولا همراه با آن درد زانو هم وجود دارد گرچه این وضعیت میتواند بدون درد هم باشد. وقتی آب زیادی در مفصل جمع میشود ممکن است زانو خوب خم نشود. 134 درباره آب آوردن زانو بیشتر بدانیم

درباره درخت انجیلی (درخت بومی ایران) بیشتر بدانیم

درخت انجیلی با نام علمی parrotia persica درختی است از تیره hamaneliadaceae که به دلیل داشتن چوب بسیار سخت درخت آهن نامیده می شود. این گونه با رنگ های متنوع برگ هایش در پاییز یکی از زیباترین درختان جنگل های شمال است.
درباره درخت انجیلی (درخت بومی ایران) بیشتر بدانیم
الیت سیر: درخت انجیلی، الیت سیر ایرانیان


 گزارش کارآموزی اتوماسیون صنعتی (plc)

گزارش کارآموزی اتوماسیون صنعتی (plc)
دسته :
گزارش کار آموزی
فرمت/وردتعداد صفحات44

قیمت : 3900 تومان
[توضیحات بیشتر ]

گزارش کارآموزی اتوماسیون صنعتی (plc)


نقش-نرم-افزار-های-دبیرخانه-و-اتوماسیون-اداری-در-تسریع-پاسخگویی-و-کاهش-مکاتبات-کاغذی
نقش نرم افزار های دبیرخانه و اتوماسیون اداری در تسریع پاسخگویی و کاهش مکاتبات کاغذی
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 18
حجم فایل: 307
قیمت: 5000 تومان
بخشی از متن:
مقاله نقش نرم افزار های دبیرخانه و اتوماسیون اداری، در تسریع پاسخگویی و کاهش مکاتبات کاغذی با عناوین ذیل جهت


تعاریف
مقدمات پیاده سازی نرم افزار اتوماسیون اداری
انتخاب تاکتیک پیاده سازی
تدوین روال ها و نحوه گردش مکاتبات و اعمال آنها
تأثیر نرم افزار اتوماسیون اداری بر ارتباطات سازمان
سیستم های اطلاعاتی مدیریت
مزایا و کاربردهای نرم افزار اتوماسیون اداری
نرم افزار اتوماسیون اداری و ارتباطات سازمانی
مشکلات استفاده از اتوماسیون اداری
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

نرم افزار های دبیرخانه و اتوماسیون"/>
اختصاصی از نیک فایل اتوماسیون شبکه برق تحت استاندارد iec 61850 با و پر سرعت .
اتوماسیون شبکه برق تحت استاندارد iec 61850
اتوماسیون شبکه برق تحت استاندارد iec 61850 توضیح درباره چند استاندارد اتوماسیون شبکه برق
با
اتوماسیون شبکه برق تحت استاندارد iec 61850
در مورد کیست تخمدان چه می دانید؟ چه عواملی باعث بروز  کیست تخمدان می شود؟ چگونه می توان آن را درمان کرد؟ آیا دختران هم به کیست تخمدان دچار می شوند و یا فقط ن متاهل ان را تجربه می کنند؟ برای اینکه در مورد این موضوع بیشتر بدانید پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها بخوانید. منابعی از لینک ها و سایت ها:

کیست تخمدان

درمان کیست تخمدان

جراحی کیست تخمدان

کیست تخمدان و بارداری

علائم کیست تخمدان

ادامه مطلب...
اختصاصی از سورنا فایل مقاله درباره محاسبات طراحی تیرچه پارکینگ با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 19 طراحی تیرچه پارکینگ کنترل خیزتحت بارزنده خیزتحت بارمرده و زنده  
با
مقاله درباره محاسبات طراحی تیرچه پارکینگ
تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ - گارد کرنر    
تجهیزات پارکینگ - تجهیزات پارکینگ عمومی - محافظ ستون پارکینگ-لوازم پارکینگ-استوپر پارکینگ-فروش تجهیزات پارکینگ-قیمت قفل پارکینگ-متوقف کننده خودرو-گارد کرنر     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ

http://gardcornerparsian. /


http://www.tajhizparking. /

http://imenpark.com/

http://tajhiz-parking.persianblog.ir/

http://www.gardcornerparsian.com/  
برای اطلاعات بیشتر: تلفن تماس-09127793956     تجهیزات پارکینگ, تجهیزات پارکینگ عمومی, لوازم پارکینگ, گارد کرنر, محافظ ستون پارکینگ  
آب و هوای بلغارستان از جمله مواردی است که اکثر گردشگران تور بلغارستان قبل از رزرو تور به ان توجه می کنند تا بهترین زمان را برای سفرشان انتخاب کنند . بلغارستان ، قسمت جنوبی منطقه آب و هوایی قاره ای با بخشی کوچک در جنوب منطقه آب و هوایی مدیترانه را می کند اما به سبب جریان راحت توده های هوای قاره ای به دشت های دانوب شرایط آب و هوایی قاره ای بر این کشور غالب است . نفوذ قاره ای که در طول زمستان قوی تر است فراوانی بارش برف را به همراه دارد و با نفوذ مدیترانه ای در نیمه دوم تابستان آب و هوای گرم و خشک بر بلغارستان حاکم می گردد .
در مورد آب و هوای بلغارستان بیشتر بدانیم
کوه ها و دره های بلغاری به عنوان مانع یا کانال برای توده های هوا عمل می کنند لذا این عوامل باعث ایجاد تضاد شدید در آب و هوای بلغارستان در فاصله های نسبتا کوتاه شده است . کوه های بالکان موثرترین مانع برای نفوذ توده های هوای سرد از شمال و توده های گرم از جنوب است و این اثر در تمامی قسمت های بلغارستان قابل احساس می باشد به طوری که شمال این کشور یک درجه از مناطق جنوبی سردتر بوده و 192 میلی متر بیشتر از این بخش ها بارندگی دریافت می کند . میانگین دمای سالانه در بلغارستان 10.6 درجه سانتیگراد است و از 2.9 درجه سانتیگراد زیر صفر در قله musala تا 13.9 درجه در شهر ساندانسکی متغیر می باشد . بالاترین درجه حرارت در سرزمین های پایین و مناطق تپه ای در ماه ژوئن است در حالی که در کوه های بالاتر گرم ترین ماه آگوست می باشد .
در مورد آب و هوای بلغارستان بیشتر بدانیم
تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ - گارد کرنر    
تجهیزات پارکینگ - تجهیزات پارکینگ عمومی - محافظ ستون پارکینگ-لوازم پارکینگ-استوپر پارکینگ-فروش تجهیزات پارکینگ-قیمت قفل پارکینگ-متوقف کننده خودرو-گارد کرنر     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ     تجهیزات پارکینگ - لوازم پارکینگ - ایمنی پارکینگ

http://gardcornerparsian. /


http://www.tajhizparking. /

http://imenpark.com/

http://tajhiz-parking.persianblog.ir/

http://www.gardcornerparsian.com/  
برای اطلاعات بیشتر: تلفن تماس-09127793956
خودرو،فنّی/ اتریش یکی از کشورهای اروپای غربی و پایتخت آن وین است. رشته کوه های آلپ از شرق به غرب این کشور امتداد دارند و بیش از ۷۵ درصد خاک این سرزمین را در بر گرفته اند.این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوییس و لیختنشتاین هم مرز است. مساحت آن ۸۳ هزار و ۸۵۵ کیلومتر مربع و جمعیّت آن تقریبا ۱۰ میلیون نفر است. زبان مردم اتریش آلمانی و واحد پول آن «شلینگ» است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
میخواهیم درباره وم استفاده از ماشین های اداری و اتوماسیون اداری در کنار یکدیگر  در این مقاله صحبت کنیم.
در سال 2006تحقیقاتی در انجمن مدیریت جریان‌کار یا همان گروه  wfmc صورت گرفت که نتیجه‌ی جالبی را نشان داد. به این ترتیب که بیشتر سازمان‌ها و مجموعه‌هایی که فعالیت‌هایشان را به‌شکل سنتی پیش می‌برند تنها از 30درصد زمانی که به فعالیت‌های کاری اختصاص داده‌اند ارزش‌افزوده دریافت می‌کنند.
 
هزینه‌ی بالای نگهداری و انجام سیستم‌های دستی، امکان استهلاک اسناد سازمانی با گذشت زمان و شرایط محیطی، صرف هزینه‌های فراوان برای ید و نگهداری از کاغذ و امکان جعل و سواستفاده از مکاتبات اداری، از مهم‌ترین دلایل وم مکانیزه‌ سیستم سنتی در روند مکاتبات اداری است.
 
با استفاده از یک الگوی صحیح الکترونیکی در سیستم‌های سازمانی، روند فعالیت‌های یک سازمان کارآمد خواهدشد و با سرعت بیشتری انجام می‌شود. دسترسی به مکاتبات سریع و بدون حضور ‌ی دبیرخانه انجام می‌گیرد. بخش زیادی از فعالیت‌های نیروی انسانی توسط ماشین صورت خواهدگرفت. دقت در انجام کار و ردی و پیگیری امور راحت‌تر انجام می‌شود و بسیاری مزایای دیگر که اتوماسیون اداری در مقایسه با سیستم‌های سنتی خواهدداشت.
 
معایب اتوماسیون اداری
با پیشرفت علم و استفاده روزافزون از ماشین های اداری ، طبیعتا استفاده از اتوماسیون‌های اداری در ادارات و سازمان‌ها خیلی فراگیر شده و بسیاری از روابط کاری به‌شکل مکانیزه درآمده‌اند. اما سوال اینجاست که آیا از این امکان به‌صورت صحیح و درجای درست استفاده می‌شود یا نه؟ صرف استفاده از اتوماسیون‌های اداری دلیل بر موفقیت و پیشرفت یک سازمان نیست. تحقیقاتی که جدیداً درباره‌ی این موضوع صورت‌گرفته نشان می‌دهد که تنها مجموعه‌هایی در بهره‌گیری از این اتوماسیون‌ها موفق هستند که به‌طور مشخص در جایگاه درست از آن‌ها استفاده کرده‌اند.
 
 
اما شاید مهم‌ترین مسئله در استفاده از این سیستم‌ها، توجه به واکنش نیروی انسانی سازمان در برابر تغییر و استفاده از سیستم‌های اتوماسیون است که باید توجه اساسی به این نکته داشته باشیم. در ادامه برای تعاریف دیگری از ماشین های اداری با ما همراه باشید.