دختر مورد علاقم پشیمون شده ولی من عاشقش شدم


1 اردیبهشت 97
در جلسه ی خواستگاری چه چیزایی رو مطرح کنیم ؟ آیا فوت پدر و مریضی مادر، مانع از ازدواج دختر هستند ؟ دختری که در دوران آشنایی تن به رابطه نده ، سرده ؟! دختر مورد علاقم پشیمون شده ولی من عاشقش شدم بعد از تولد فرزندم، با شوهرم مشکل پیدا الگوی شما در زندگی کیه ؟ 31 فروردین 97 چطور در ازدواج مجدد، ماجرای طلاقم رو توضیح بدم چرا میگن پیام رسان های داخلی امن نیستند ؟ چرا به آموزش مسائل در خانواده های ما اهمیت داده نمیشه ؟ دختری که در دوران آشنایی تن به رابطه نده ، سرده ؟!
ادامه مطلب
روزی روزگاری دو نفر با هم دوست میشن . هم دیگر رو خیلی دوست داشتن لحظه های زندگیشون بی هم نمیگذشت . خدا در حقشون لطف کرده بود که این دوتا رو بهم داده بود این دوتا عاشقانه هم دیگر رو میپرستیدن اما تقدیر روزگار دختر رو از پسر جدا میکنه دختر هنوزم پسر رو میپرسته اما خبری از پسر نیست دل تنگشه دلش میخواد بگه تقصیر اون نیست اما هیچ نیست صدای فریاد های اونو بشنوه دختر در سکوت تنهایی خودش تنها کاری که میتونه برا تسکین دل عاشقش ه گریست کاش خدا حرف دل عاشقش را به کوش معشوقش برساند دوری از معشوق کم نبود ج و ناراحتی از اونم حاصل شد دلش نمیخواد عشقش تمام زندگیش از رنجیده باشد خدایا ! به داد تمام عاشقا برس .

اگه دست من بود ، تو این هوای فوق العاده جذاب که یک ساعت قبل بارون زد و الان صدای گنجشک هایی که رو بالکن نشستن پیچیده تو اتاق ، میرفتم بیرون و از خیابون مورد علاقم میرفتم تا کتاب فروشی مورد علاقم و تو راه به اهنگ های مورد علاقم گوش میدادم ! اما دست من نیست و باید بشینم درس بخونم چون این هفته به شدت هفته ی سنگین و سختی خواهم داشت ! مامان داشت با تلفن حرف میزد و به ی که بچه اش تازه متولد شده تبریک میگفت و براش آرزوهای خوب میکرد ، فکر چطور یکی میتونه تو این شرایط انقدر انگیزه داشته باشه که بچه دار بشه ؟؟؟ تو این شرایط که آدم ترجیح میده بمیره تا به زندگی ادامه بده ، واقعا یه بچه ی جدید؟؟ که هنوز راه نرفته دندون در نیاورده وا ن نزده غذا جامد نخورده مدرسه نرفته توی مدرسه معلم ها تحقیرش ن استرس بی خود و بی جهت امتحان ها رو تحمل نکرده کنکور نداده به و رشته ای که دوست نداره نرفته و از اونجایی که بچه ای که باعث شد این فکرا بیاد تو سرم دختر بود : هنوز نشده و شکم دردهای مز فی که از شدتش بالا بیاره رو تحمل نکرده ، با ترس و لرز از جلوی حراست نگذشته ، تو خیابون هزارتا تیکه ی بی نمک رو نشنیده و ... خلاصه اش این شد که سرمو گذاشتم روی کتاب کاپلان و سادوک روی صفحه ی 556 مبحث سبب شناسی اسکیزوفرنی ، و فکر دلم نمیخواد اصلا الان به کنفرانس روانشناسی و میان ترم درس های icu و دیالیز فکر کنم ، دلم نمیخواد یه ماه مونده به تولدم زندگی برام انقد سیاه بشه که دلم بخواد بزنم زیر گریه ، و سعی برای این دختر کوچولوی پنج روزه آرزوی اتفاق های خوب و آینده ی درخشان و روشن کنم که مثه من تو ا ین ماه 21 سالگیش سرشو نذاره رو کتاب و از هجوم اینهمه تباهی بغض نکنه ...
سلام
پسری هستم 23 ساله که عاشق یه دختر خانم بسیار محجوب و باحیا و خج ی شدم ، حدود یک ساله از این علاقه اطلاع داره و نشونه های خیلی زیادی هم برای اثبات علاقم بهش دادم ، اونقدر تلاش هام برای اثبات علاقم بهش زیاد و با جزئیاته که سرتون به درد میاد براتون تعریف کنم ، در همین حد از من بپذیرین برای اثبات اینکه چقدر برام مهم هست خیلی خیلی تلاش البته با در نظر گرفتن همه ی موازین و حریم ها بدون هیچ رفتار بچگانه ای .
با دوستاشون در مورد اینکه ایشون به من علاقه دارن یا نه حرف زدم ، همیشه جواب سر بالا و گنگ دادن یعنی یi جورایی بهم رسوندن که باید صبر کنی .
ایشون به من گفتن که فقط به عنوان هم کلاسی به من نگاه میکنه و حسی در حال حاضر به من نداره ولی از طرفی همیشه برای صحبت با من وقت میذارن ، بهم احترام میذارن ولی در اکثر اوقات در حرفامون من سوال کننده بودم ایشون پاسخ دهنده ....
ادامه مطلب
یکی از وبلا مورد علاقم کل آرشیوشُ پاک کرده..+لعنتی وبلاگِ تو خونهٔ امید من بود-__-
سلام
یه انتقاد و گله ای داشتم . اول بگم من بطور اتفاقی به منظور اینکه چرا ازدواج کم شده وب گردی می . اتفاقی به این وبلاگ هم بر خوردم . تقریبا همه موضوعاتش و میانگین نظراتش رو چک , من هنوز ازدواج ن تا 3-4 سال دیگه امیدوارم بتونم . ولی وقتی دیدگاه ها رو میبینم ، همه دیدگاهشون مادی ، خشک و رسمیه . همش این موضوعاته که میخوام با شخص مورد علاقم ازدواچ کنم خانواده ها اجازه نمیدن . مثلا اقاهه میگه میخوام با دختر مورد علاقم ازدواج کنم . با اون خیلی تفاهم دارم ولی خانواده دختره میگن چون کارت تو یه شهر دیگست قبول نمیکنیم .
قشنگ یاد اون ضرب المثل افتادم که میگفت شاه میبخشه شاه قلی نه (( حالا این برداشت نشه خانواده شاه قلیه ! )) نمیدونم چقدر حالم گرفته شد . بنظرم من باید امکانش باشه که بشه شکایت کرد یه چیزی شبیه اون چون یه جا خوندم حدیث داریم در مورد ایی که بنا به دلایلی غیر معقول مانع ازدواج میشن . یا مثلا اون یکی میگه عاشق یه دختری شدم گفته باهات میمونم ولی یه خواستگار بهتر پیدا کرد منو بیخیال شد. ادامه مطلب
سلام از 16 سالگی تا الان که 22 سالمه به دختر خالم علاقه دارم. دختر خالم الان 21 سالشه.از همه نظر هم شبیه هم هستیم ( خانواده, وضع مالی, فرهنگ و ... ) .
اما متاسفانه هنوز نتونستم به دختر لفضا بگم که بهش علاقه دارم .البته طوری با مهربونی با هاش برخورد می کنم که یه بچه 2 ساله هم می فهمه که به دختر علاقه دارم. از اون طرف دختر خالم هم رفتار خوبی باهام داره , رفتارش طوری هست که حداقل من احساس می کنم بهم علاقه داره اما اون هم خج می کشه علاقش رو مطرح کنه. البته من برای ابراز علاقم خج نمی کشم می ترسم با ابراز علاقه مشکلات خانوادگی ایجاد شه. اگه احتمال یک درصد دختر موضوع رو با خانوادش مطرح کنه رابطه دو تا خانواده بهم می خوره .
خوب اگه فقط پدر و مادر دختر خالم باشن مهم نیست چون منطقی برخورد می کنند اما این وسط دو تا برادر داره این دختر خالم که تو سن و سال خودم هستن . یکیشون 24 ساله و دیگری هم 26 ساله. من از این قسمتش می ترسم که این علاقه رو ابراز کنم و این دو تا پسر ضد حال بهم بزنن, لطفا کمک کنید من خیلی گیج شدم. تو این دوران از 16 سالگی تا 22 سالگی به هیچ دختری ابراز علاقه ن چون فقط به این دختر خالم فکر می اما الان سن دختر طوری شده که اگه زود نجنبم یهو دختر از دستم می پره می ره.
با سلام من پسری ۳۰ ساله هستم که مدت دو ماه است با دختری آشنا شدم و در این مدت کم بسیار با هم خوب بودیم و علاقه دوطرفه شدیدی ایجاد شده بطوریکه من تصمیم به ازدواج با این خانوم گرفتم ولی مدتیه که یه خواستگار برای ایشون اومده که شرایط مالیش و کاری این آقا از من بهتره ، این خانوم خودش میگه من تورو دوست دارم ولی چون خانواده ام راضی هست که با اون آقا ازدواج کنه این وسط دچار سردرگمی شده ،خلاصه واسه دختر مورد علاقم خواستگار اومده چیکار کنم؟ ما خیلی همدیگرو دوست داریم و من حتی ایشون رو بخانواده ام معرفی ولی باز این دختر نمیتونه تصمیم بگیره... حالا که واسه دختر مورد علاقم خواستگار اومده اصلا حالم خوب نیست کمکم کنید .
پاسخ : ب حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر کار خاصی نمیشه کرد . باید با خود دختر خانم صحبت بشه و را ارها به ایشون داده بشه برای بالا رفتن اعتماد بنفسشون . از جهتی شما باید بدونید عشق و علاقه کافی نیست چرا که بعدها بزودی فروکش میکنه و توی هیجانات تصمیم گرفتن سبب میشه که بعدها پشیمونی ببار بیاره مخصوصا بعد فروکش این احساسات اما خوب مقاربت و فرهنگ ها مهمه وقتی خانواده ایشون فرهنگشون اینه که پول رو مهمتر از هر چیز دیگری میدونن، پس این خودش یه منش اختلاف هست . طبق ۱۲ ملاک ازدواج پیش برید . سالم باشید .
لینک کوتاه مطلب : http://goo.gl/gkqct1
➕مطالب پیشنهادی: ۲۵ علت نادرست ازدواج(چرا ازدواج نکنیم؟!) ۱۵ مورد از دلایل صحیح ازدواج(دلایل درست ازدوام چیه؟) چرا ازدواج نه؟ چرا برخی جوونا و پسرا یا دخترا نمیخواهند ازدواج کنند؟ احساس میکنم شوهرم باهام سرد شده همسرم مشکل و بی میلی داره بلاتکلیفی در رابطه شوهرم فقط به حرف مادرش گوش میده چطوری مو وادار کنم به ازدواج فکر کنه و بیاد خواستگاری؟ با یه پسر دوستم که منو واسه ازدواج میخواد ولی من دوسش ندارم همسرم خیلی خودخواهه شوهرم میگه من هیچ حسی بهت نداشتم و ندارم م از من رابطه میخواهد! چکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟
سلام دوستان
من پسری ام که از بچگی تو تکیه ها و هیئت ها بزرگ شدم ، دختران برام اهمیت نداشتن اصلا ، حتی وقتی همه ذوق می وای مختلطه من برام مهم نبود اما تو اوج بی اهمیتی به این قضیه یه فرشته پیدا ، زیاد شنیدید این با بقیه فرق داره اما من قبول نداشتم این حرف رو اما واقعا دیگه ی نیست با این ویژگی ها با اون رفتار خاص که من مجذوبش بشم . برام همه دختران تو حاشیه بودن و خواهند بود این یه نفر نمیدونم چیکار کرد باهام ... بهم گفت دختر خوب زیاده چرا من چرا منو انتخاب کردی گفتم تو فقط برام خاصی ، به هزار دلیل ... تا حالا تک و توک بهش توجه اما میخوام دلش رو بدست بیارم ، مهلتم خیلی کمه ، دختر بسیار خاص و مقیدیه پکیجی از ویژگی های نابه که تا حالا ندیدم و بعیده ببینم. ( مادرم خواستگاری کرده ازش ) اما گفته فکر میکنن به حرفم .
مجابش یه جلسه مهلت گرفتم اساسی خودم ، حرفام و علاقم رو ثابت کنم . دخترا کمکم کنید چیکار کنم دلش رو بدست بیارم ( من تخصصم تو حرف زدنه و هدیه دادن ) اما فوق العاده خاص و سختگیره ، نمیخوام اشتباه کنم فرصتم کمه هدیه غیر گل چی بدم بهش ؟
سلام
بنده همون شخصی هستم که سال گذشته پست ( دلیل کم محلی های دختر مورد علاقمم رو نمیفهمم ) رو مطرح . پس از مشاهده نظرات دوستان به پست جدید امروز رسیدم .
ماجرای جدید از اون جایی شروع میشه که بعد از راهنمایی بچه های خانواده برتر و شخصی به نام علی جون من به دختر مورد علاقم کم محلی . اما بازم غیر مستقیم بهش رسوندم که نیتم ازدواجه . وقتی برا عید رفتیم خونشون خیلی منو تحویل گرفتند . گذشت اما من بازم سرد بودم باهاش .
دختر م بعد از مدتی داخل اینستاش استوری گذاشت ، که ای کاش کمی خوابت مرا میدید ، من محل ندادم ، چند روز بعد دوباره استوری گذاشت ، روزگارم بدون تو بی رنگ است باز محل ندادم ، یه چند تا استوری دیگه گذاشت دیدم گناه داره .
منم یه پست در مورد ازدواج و خواستگاری گذاشتم . زیر پستم نوشتم تقدیم به مخاطب خاص ، لایک کرد و استوری گذاشت تنها تو بودی که به من آموختی هیچ چیز را سخت نگیرم به جز دست هایت .
ادامه مطلب
دختر مورد علاقم حاضر نیست رابطه مون رو علنی و رسمی کنیم سلام وقت همگی به خیر
حدود 9 ماهه به واسطه یکی از اطرافیان با دختر خانمی آشنا شدم البته رابطه در حد ماهی یه بار هم و دیدن بود بدون حتی تلفنی حرف زدن، گاهی اوقات پیام از طریق تلگرام . دلیل خانم هم برنامه ریزی برای رفتن به خارج از کشور و مشغله کاری در این زمینه بود که مثلا : شش ماه دیگه معلوم میشه اگه نرفتم چشم بیشتر با هم هستیم و بیشتر آشنا میشیم و اگه رفتم خارج وابسته هم دیگه نشده باشیم و اذیت نشیم . گفتیم باشه قبول مشکلی نیست.
بعد از این مدت میگه نمیتونم برم هم کارم درست نشده هم پشیمون شدم اما بازم حاضر نیست رابطه علنی بشه یعنی حاضر نیست هیچ کدوم از خانوادهای دو طرف از این رابطه اطلاع داشته ادامه مطلب
سلام
بنده پسری هیجده ساله هستم که امسال کنکور میدم . عاشق یکی از دخترای فامیل شدم که الان هفت هشت سال است چنین حسی به ایشون دارم از دختر عموم کمک خواستم چون مانند خواهرم است ایشونم رفتن به دختره گفتن که به ایشون علاقه دارم و ایشون هم گفته بودن که میترسن به من بگن دوستم دارن چون ممکنه در اینده یکی دیگه رو دوست داشته باشن و حسشون نسبت به من مثل الان نباشد .
ایشون قبلا هم به طریق مختلف به بنده ابراز علاقه کرده بودن ولی من این بار خودم خواستم ابراز علاقه کنم تا از نظر منم مطمئن بشه ، تازه یک بار خوده ایشون به بنده گفتن که خیلی دوستت دارم البته ایشون الان فکر میکنن که دختر عموم بدون اطلاع به من به ایشون گفتن که دوستون دارم و نمیدونن که خودم از دختر عموم خواستم که به ایشون بگن که دوستش دارم پس هر دو میدونیم که همو دوست داریم ولی با ایشون راجب این موضوع تا حالا صحبت نکردیم حالا سوالات بنده .
ادامه مطلب
سلام
دختر ١٦ساله ای هستم که عاشق پسر ٢٤ ساله ای شدم. ایشون دبیر هستن. شاید به نظر مس ه باشه ولی من واقعا عاشق ایشون شدم و با فکر بهش واقعا تپش قلب میگیرم. خواهرشم دوست صمیمی منه ولی هر بار که بهش میگم که داداشت رو دوست دارم پای شوخی میذاره. الان مشکل من اینه که ایشون هرگز به چشم غیر خواهر بهم نگاه نمیکنن و حتی منو با اسم کوچک صدا میکنن و حتی به دوستمم گفتن که با فلانی ( من ) دوست شو چون خیلی دختر خوبیه.
باور کنید روزی که دوستم اومد گفتش که ایشون توی مدرسه معلممون هست یهویی فشارم افتاد و ضربان قلبم رفت رو هزار. تازه با توجه به اون چیزهایی که دوستم از داداشش گفته ایشون دوست دارن که با دختر چادری و تپل و قد کوتاه ازدواج کنن که صدهزاااار مرتبه شکر که اون ویژگی ها رو دارم.
ادامه مطلب
سلام و خسته نباشید یکی از دوستان این وب رو معرفی کرد و گفت که میتونم مشکلم رو بگم و موثره .من یه پسر 27 ساله هستم و میخوام ازدواج کنم . تو زندگیم خوب بودم سالم زندگی و مشکل خاصی نداشتم و کاملا اماده ازدواجم چه مالی و چه سنی و روحی روانی ،و خب دوست داشتم همه عشق علاقم رو بذارم برا ی که قراره باهاش ازدواج کنم .
اما خب دختر خانوما بهشون بر نخوره ، دختر خوب کم شده ،یعنی اینکه هستا ، منتهی من میخوام راهنماییم کنید که چطوری انتخاب کنم ؟
اولا که توی فامیل ندارم اون هیچی ، میمونه غریبه ،و اینکه آدم یه بار ازدواج میکنه ،من پاکی صداقت دختر واسم مهمه ،و اینکه قبلا عاشق نشده باشه ، یعنی دلش پیش ی نباشه بیاد با من ازدواج کنه ،با ده تا پسر نبوده باشه بیاد با من ازدواج کنه ،همه سوال من اینه ؛ چطوری یه دختر خوب رو تشخیص بدم؟ ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان...
راستش من یکی از خواننده های خاموش خانواده برترم . از دوستان راهنمایی و کمک میخواستم .
پسری هستم 26 ساله ، شدیدا نیاز به ازدواج در خودم میبینم اما چون شرایطش رو ندارم نمیتونم پا پیش بذارم...
سال پیش مادرم دختر فامیلمون که آدم مذهبی هستن رو برام پسند کرده بود . دختر خانوم 19 سالشونه و تازه قبول شدن ، خانوم محجبه و خیلی خوبیه ، اما وقتی مادرم با مادر دختر خانوم در میون گذاشت با مخالفت شدید مادر دختر خانوم مواجه شد. راستش من گزینه اول ازدواجم این خانوم هستش یعنی نه که عاشقش باشم نه ولی ذهنم رو درگیر خودش کرده . به نظر شما دوباره مادرم بفرستم جلو یا اینکه خودم از طریق تلگرام با دختر خانوم صحبت کنم و ببینم نظر ایشون در مورد من چی هستش بعد برم جلو ؟ اصلا همچین کاری درسته که مستقیم به خودش بگم یا نه بذارم خونوادم خودشون باهاشون صحبت کنن؟ ادامه مطلب
سالی که گذشت برام خیلی تلخ و شکننده بود.......همه امیدم ناامیدم شد......دلم در حد فیفا ش ت....خیلی راحت رفت و دست یه دختر دیگه را گرفت....انگار نه انگار که منم بودم....خیلی راحت پشت پا زد به احساسم ، علاقم........ هنوز حالم خوب نشده.........دلم خیلی گرفته...فقط یه نقاب زدم از جنس خنده رو صورتم ولی دلم بدجوری گرفته................ بخدا که نفهم بود... آخه لعنتی اگه دوسم نداشتی می گفتی .... چهارسال چرا بازیم دادی؟ واسه من بیکار و بی پول بودی و نمیشد؟ و برا دیگران میشد..............
با سلام خدمت همه خانواده برتری ها امروز یه سوال خیلی مهم ازتون داشتم که ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید با تجاربتون . من پسر 21 سالمه و اوا دوران دانشجوییم هستم. به تازگی که نه ، مدت دو ساله به یه دختر خانمی از اقوام علاقه مند شدم. ایشون هم اوا دوران دانشجویی شون هستن و به تازگی شاغل شدن. ایشون نزدیک 2 سال از من بزرگتره. اوایل فکر می این حس یه طرفه اس. که بعدا از طریق مادرم فهمیدم که ایشون حتی بیشتر از حسی که من نسبت بهش دارم به من علاقه منده! که مادرم بعد از اینکه این موضوع رو به من گفت از من با تاکید زیاد خواستن که هیچ ارتباط مجازی مثل تگرام نداشته باشیم. چون فامیل خیلی م کار به جاهای باریک نکشه! ادامه مطلب
سلام وقت همگی به خیر
حدود 9 ماهه به واسطه یکی از اطرافیان با دختر خانمی آشنا شدم البته رابطه در حد ماهی یه بار هم و دیدن بود بدون حتی تلفنی حرف زدن، گاهی اوقات پیام از طریق تلگرام . دلیل خانم هم برنامه ریزی برای رفتن به خارج از کشور و مشغله کاری در این زمینه بود که مثلا : شش ماه دیگه معلوم میشه اگه نرفتم چشم بیشتر با هم هستیم و بیشتر آشنا میشیم و اگه رفتم خارج وابسته هم دیگه نشده باشیم و اذیت نشیم . گفتیم باشه قبول مشکلی نیست.
بعد از این مدت میگه نمیتونم برم هم کارم درست نشده هم پشیمون شدم اما بازم حاضر نیست رابطه علنی بشه یعنی حاضر نیست هیچ کدوم از خانوادهای دو طرف از این رابطه اطلاع داشته باشن . رابطه هم شده در حد هفته ای یه بار ملاقات حضوری .
شاید توی جامعه ما از لحاظ عرفی این خانمه که همیشه میخواد رابطه رسمی و بشه از پنهان کاری بدش میاد اما توی این مورد من ، این خانمه که مخفی کاری رو دوست داره و ی نفهمه و رسمی شدن این رابطه و خاستگاری رسمی رو انداخته دو ماه دیگه دلیلشم اینه که مشکل خانوادگی داره که نمیتونه بگه وقتی میپرسم مشکل چیه عصبانی میشه .
میگه بیشتر آشنا بشیم حرف منم اینه که رابطه پنهایی و یواشکی مگه میشه آدم شناخت پیدا کنه؟ بدون وجود خانواه ها و بررسی سلایق خانواده ها شناخت بدست بیاد؟ یا نه داره من و با چند نفر دیگه سبک و سنگین میکنه؟ یا دلش دنبال ی دیگه است میخواد از اون مطمن بشه .
با تشکر از دوستان
رئیس فدراسیون جودو گفت: مشکلات زیادی که در سالهای قبل شاهد آن بودیم باعث شد برای کمک به رشته ورزشی مورد علاقم و بدون آنکه ی از من بخواهد برای انتخابات ثبت نام کنم.
سر یه تیکه این آهنگ که میگه "گره گرتمه چی داره بلی، مر علاجم کِ دت بیرنونی" میخوام برم تو خیابون بگردم یه دختر بِیرِنون پیدا کنم عاشقش شم... حجم علاقه به آهنگو دریاب عزیز.....آهنگ
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی بنده قصد ازدواج با یه خانوم رو دارم که 29 سالشونه و از همه لحاظ با بنده مچ هستن تحصیلات چهره موقعیت فرهنگی مالی و غیره . فقط یه چیزی که منو آزرده خاطر کرده اینکه ایشون ع ای بی حجاب تو پروفایل تلگرامشون زیاد میذارن . منظورم از بی حجاب فقط روسری سرشون نیست .
و اینکه روابط شون با نامحرم بازه نه اینکه بخواد خیلی خودمونی بشه برع خیلیم با شخصیت و محترمانه برخورد میکنه ولی مقداری صمیمی هست که فکر منو مشغول کرده . سوالم از دختر خانوم ها اینکه شما هم ع بدون روسری تو پروفایل تلگرام میزارین ؟ نگران کننده هست یا نه ؟ تقریبا تو یه خانواده ی مرفهی بزرگ شده و شخصیت مستقلی داره ، بیشتر میخوام بدونم این نداشتن حجاب میتونه مشکل ساز باشه یا خ نکرده خانوم مورد نظر من بی بند و بار باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصا دختر خانوم ها فکرم خیلی درگیرشه ، البته میدونم نوع فرهنگ هر خانواده ی فرق میکنه ولی با این حال ممنون میشم از نظرات شما بهره ببرم و بدونم
مرسی .
شنبه های بدون آزمون رو دوست دارممخصوصا وقتی که قرار از امشب سریال مورد علاقم پخش شه
شنبه های بدون آزمون رو دوست دارممخصوصا وقتی که قرار از امشب سریال مورد علاقم پخش شه
شنبه های بدون آزمون رو دوست دارممخصوصا وقتی که قرار از امشب سریال مورد علاقم پخش شه
شنبه های بدون آزمون رو دوست دارممخصوصا وقتی که قرار از امشب سریال مورد علاقم پخش شه
دختره تو جلوی یه پسر رو گرفت و گفت: خیلی مغروری ازت خوشم میاد هر چی بهت آمار دادم نگاه نکردی ولی چون خیلی ازت خوشم میاد من خودم اومدم جلو ازت شمارتو بگیرم باهم دوست شیم.
پسر گفت شرمنده نمیتوانم من صاحب دارم.
دختره که از حسودی داشت می ترکید گفت: خوش بحالش که با آدم باوفایی مثل تو دوسته.
پسره گفت:نه خوشبحال من که یه همچین صاحبی دارم.
دخترگفت اووووه چه رومانتیک این خوشگل خوشبخت کیه که این جوری دلتو برده؟ ع شو داری ببینمش؟
پسر گفت ع شو ندارم خودم هم ندیدمش اما میدونم خوشگل ترین آدم دنیاست.
دختره شروع کرد به خندیدن و مس ه و گفت ندیده عاشقش شدی؟ نکنه اسمشم نمیدونی؟
پسر سرشو بالا گرفت گفت اره ندیده عاشقش شدم اما اسمشو میدونم اسمش مهدی فاطمه است دوست مهدی با نامحرم دوست نمیشه.


سلام
پسرم ، 19 ساله، من به دختر خانمی از آشناهام علاقه مندم همسن هم هستیم . اما من پشت کنکورم درسمم اونقدری که انتظار دارم از خودم خوندم یعنی اجازه ندادم علاقم باعث هواس پرتیم بشه . امسالم ان شاء الله میرم یه رشته ای که شغل مطمئنی داشته باشم .
اما این دختر خانم همون پارسال انتخاب رشته کرد و الان تو یه شهری درس میخونه ، هر دومونم در حد مساوی هم زرنگیم به نظر من ، ولی اون فکر میکنه من زرنگ ترم !!! خانواده هامون فرهنگ دارن و ارتباط خانوادگی محدودی داریم مراسمات و ... میدونه که من بهش علاقه مندم یعنی خودم گفتم بهش، ارتباط زیادی نداریم فقط یه مدت که میخواستم بهش علاقمو اطلاع بدم .
حالا سوال من اینه که اگه هم شهر نباشیم و دور باشیم ممکنه منو کلا فراموش کنه؟ یا میتونم ارتباطی باهاش داشته باشم که اینجوری نشه ؟ از طریق فضای مجازی یا گاها که برمیگردیم به شهر خودمون؟ ادامه مطلب
به نام خدا سلام
با توجه به پست های اخیر که درباره مهریه ، تنصیف اموال و حقوق مختلف بود ، تصمیم گرفتم یک پست جمع بندی بزنیم تا در فضایی سالم ( نذر ۱۰۰۰ تا صلوات دعوا نشه ) با هم گفت و گو کنیم .
با توجه به نوسان بازار و تلاطم قیمت های سکه و دلار در هفته های اخیر ، موضوعات این چنینی باب شده ، کما اینکه شاهد هستید در سال گذشته تنها ۶۰۰ هزار ازدواج ثبت شده داشتیم .
بنظر بنده بیشتر از وضعیت نامناسب اقتصادی دو عامل در مجرد ماندن جوانان دسته گل مان موثر است : عامل اول ) سخت گیری خانواده ها به خصوص خانواده دختر
عامل دوم ) اینکه پسر ها زیر بار هر کاری نمی روند و دختر ها توقع مدیر دارند . واقعا نمیدونم این دختر ها با خود فکر نمیکنن که اون کارخونه دار یک روز کارگر بود ؟ خوب تو ۲۵ سالگی که نمیشه مدیر بود حتی اگر تحصیلات بالایی داشته باشی ، آنچه که در وجود یک پسر مهم است پشتکار و شم اقتصادی است وگرنه با بابای پولدار ، پولدار شدن هنر نیست ، البته موضوع پست این نیست که بیاییم علل تجرد را بررسی کنیم ، خیر ...
موضوع اینه که چه شروطی باید در عقدنامه ذکر شود تا اجحاف در حق هیچ نشه و در عین حال عشق بین زوجین حفظ شود . دختر ها آگاه باشید که رفته رفته تعداد پسرانی که زیر بار مهریه بروند کم و کمتر خواهد شد و آقایان هم باید بدانند که دختر نیز ضمانتی میخواهد، اما ضمانت مرد چه میشود؟
اگر زنی خدای ناکرده در اثر وسوسه ی اسیر خیانت شد چه ؟ پس هر چه فکر کنیم می بینیم دو طرف حق دارند و ابتدا باید تحقیقات مفصل از خانواده ها انجام بشه ، و طرفین چه پسر چه دختر ، مرض تنوع طلبی را باید در وجود خود ریشه کن کنند . حال سوالی از خانم ها دارم ؛
آن هم این است که شما تصور کنید مردی یکایک حقوق تان را به شما پرداخت کند ، شما صاحب کار باشید ، کار خانه را هم دو نفری انجام بدید ، آن وقت دیگر مهریه چرا باید پرداخت بشه؟ باور کنید مهریه همچون موریانه ای که به جان چوب میفتد ، برای مردان چنین نقشی دارد .
اما برسیم به موضوع تنصیف اموال؛
خوب اگر آقایی ( یا اصلا خانومی ) اصلا خانومی حقوق ۱۰ میلیون در ماه دارد ، آقا حقوق ۵ میلیون ، و پس انداز خانم بعد ۷ سال در قیاس با آقا اگر در ح برابر تصور شود دو برابر خواهد بود ، حال چرا باید نتیجه زحماتی که از خانم به آقا می رسد دو برابر نتیجه زحماتی که از آقا به خانم میرسد باشد؟
به نظر بنده به جای تنصیف اموال بهتر است درخواست غرامت را قرار دهیم ، به این صورت که اگر هر یک از طرفین بدون دلیل قصد طلاق دارد باید قسمتی از اموال خود را به عنوان جریمه به طرف بپردازد ، یا تنصیف اموال در صورتی عادلانه خواهد بود که فقط در اموالی که مشترکا با هم یده ایم ، این عمل را انجام دهیم .
لطفا شما هم پکیج پیشنهادی خود را برای ازدواج مسالمت آمیز ، و شروط ما قبل عقد بیان کنید ، من نیز نظر خود را میدهم :
اگه دختری که برم خواستگاریش ، بخواد از حقوقش بگه بلا فاصله جلسه رو به هم میزنم حتی اگه دختر مورد علاقم باشه ، اما اگه بگه من در برابر حقوق مختلفی که به تو میدم ، یک ضمانتی هم از تو میخوام ، سه دانگ منزل خود ، و همان موضوع غرامت ( در صورتی که بی دلیل بخوام طلاق بدم ) رو امضا میکنم . در عوض حقوق مختلفش دست من باشه که البته اگه دختر مورد علاقم پیدا بشه هرگز سوء استفاده نمیکنم ، اگرم دختر مورد علاقم پیدا نشه ازدواج نمیکنم .
بنظر شما این پکیج خوبه؟

بیشتر بخوانید ... روند ب شناخت در ازدواج
شاید... یک روز؛ یک شب؛ یک جا؛ یک نفر؛ فقط یک نفر شبیه تو آمد و گفت... سلام! اما... شک نکن من دیگر شبیه خودم عاشقش نخواهم شد! #حامد_نیازی
بسمه تعالی
سلام. من با مشکلی مواجه شدم که خیلی به م با شما نیاز دارم. دختر هستم وبین 20 تا 25 سن دارم چند سال پیش خواستگاری از اقوام داشتم که با وجود اینکه اون آقا را میپسندیدم بخاطر درسم رد ( راستش اصلا به ازدواج فکر نمی و درسم خیلی برام مهمتر بود.) چیزی که لازمه بگم اینه که اقوام ما خیلی روابط دارن و اهل و روزه و ... نیستن اکثرا پسرای فامیل دارن حتی برادرای خودم. فقط خواستگارم و خانواده اش اینطور نیستن و منم سعی میکنم واجبات و حجابم رو رعایت کنم . از قبل عید من و اون آقا در ارتباط بودیم و ماه پیش که درسم تمام شد اومدن خواستگاری اما خانواده ام خیلی بد رفتار و بی احترامی و خانواده اش الان با ما سر و سنگینن. ادامه مطلب