خشت زرین

 
حضور پیشمرگه های کرد در مراسم تشییع جنازه فاتح مشهر در زرین شهر سال1361
آنروز همه آمده بودند تا فرمانده تیپ محمد رسول الاه فاتح مشهر و دلاور کردستان قجه ای و ی عملیات بیت المقدس را تا جایگاه اب ان گلستان ی زرین شهر همراهی کنند.
پیشمرگه های کرد و رزمندگان تیپ محمد رسول الاه در سال 1361 در محل میدان مرکزی زرین شهر در حال تجدید پیمان با آرمانهای  مراد خود حسین قجه ای.

نقشه-ی-رستری-جهت-شیب-شهرستان-زرین-دشت-واقع-در-استان-فارس-
نقشه ی رستری جهت شیب شهرستان زرین دشت (واقع در استان فارس)
فرمت فایل ی: .7z
فرمت فایل اصلی: raster
تعداد صفحات: 1
حجم فایل: 1238
قیمت: 3000 تومان
بخشی از متن:
نقشه ی رستری جهت شیب شهرستان زرین دشت (واقع در استان فارس)
نقشه ی جهت، 8 جهت جغرافیایی 45 درجه ای به شرح زیر را نشان می دهد:
شمال (0-22.5 درجه)، شمال شرقی (22.5 – 67.5)، شرقی (67.5-112.5)، جنوب شرقی (112.5-157.5)، جنوب (157.5 – 202.5)، جنوب غرب (202.5-247.5)، غرب (247.5-292.5)، شمال غرب (292.5-337.5)، شمال (337.5-360).

 
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

شهرستان زرین دشت"/>
مزین شدن ورودی زرین شهر به تمثال ان شهید حسین قجه ای، محمدعلی باغبانی، محمدعلی شاهمرادی و بیژن طاهری مسقف گ ار ی زرین شهر با یک سازه سبک ف ی و پوشش پارچه ای به شکل یک خیمه طراحی شد ه به فرموده شهردار زرین شهر تا پایان سال 94 به بهره برداری و رضایتمندی شهروندان می رسد . همچنین طرح توسعه گ ار با انتقال جهاد کشاورزی به محل دیگر در دستور شهر داری قرار دارد .

نقشه-مدل-رقومی-ارتفاعی-dem-شهرستان-زرین-دشت-واقع-در-استان-فارس-
نقشه مدل رقومی ارتفاعی (dem) شهرستان زرین دشت (واقع در استان فارس)
فرمت فایل ی:  
فرمت فایل اصلی: raster
تعداد صفحات: 1
حجم فایل: 483
قیمت: 1000 تومان
بخشی از متن:
نقشه مدل رقومی ارتفاعی یا dem، نوعی لایه رستری است که پی ل های آن حاوی بعد ارتفاعی هستند.
این فایل شامل نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان زرین دشت می باشد.
- نقشه مدل رقومی ارتفاعی، یکی از مهم ترین نقشه های پایه می باشد که برای تهیه بسیاری از نقشه ها (شیب، جهت شیب، هم بارش، هم دما، سایه روشن و ...) استفاده می شود.
- اندازه سلول ها: 0.00083333333, 0.00083333333
 
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

شهرستان زرین دشت (واقع در استان فارس)
نقشه مدل رقومی"/>
میهمانان ویژه ما در خانه معلم زرین شهر
gl65_p o_2018-02-09_17-13-51.jpg
دبیر پانزدهمین دوره جایزه قلم زرین می گوید بسیاری از آثار ادبی این روزها خنثی و حتی برخی از آنها ضد ارزش است و طبیعی است که نباید انتظار داشت این آثار جایزه قلم زرین بگیرند.
مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای ی گفت: خسارت به شهرستان های داراب و زرین دشت به 400 میلیارد تومان رسید.
حمید زرین کوب:ادیب نوگرا( در هشتادمین سال تولد او، کامیار عابدی،  جهان کتاب،س21،ش9،آذر 1395،صص49-47).   *حمید زرین کوب (1366-1315) ،که عمر بسیار کوتاهی داشت، در های مشهد و تهران درس خواند.او در همین دو هم در رشته ادبیات فارسی تدریس کرد.او برادر کوچک تر برجسته عبدالحسین زرین کوب بود. *حمید زرین کوب از جمله اندک ان ادبیان نسل خود بود که به نقد ادبی و ادبیات همعصر خود ،به ویژه شعر مدرن توجه کرد.از او چند کتاب و شماری مقاله در این زمینه در دست است. *مقاله بالا شناخت و تحلیلی از این بخش از تالیف های اوست.
رئیس اداره منابع آب شهرستان زرین دشت گفت: ورود به حریم سد و رودخانه زرین دشت ممنوع و با متخلفان برخورد می شود.
مرد ۹۴ ساله در زرین شهر پس از ایست کامل قلبی تنفسی با تلاش تکنسین های اورژانس ۱۱۵ شهرستان لنجان به زندگی دوباره بازگشت.
طرح نیابت در مورخ 96/2/17روز یکشنبه در شهر زرین رود برگزار گردید
سوم داد سالگرد حماسه و ازاد سازی مشهر بر مردم عزیز میهنمان تبریک و گرامیباد یادواره شهید حسین قجه ای و ی عملیات های نیمه اول سال به ویژه ی عملیات بیت المقدس و بزرگداشت سالروز آزاد سازی مشهر در جوار قبور مطهر ی زرین شهر با استقبال بی نظیر شهروندان شهید پرور زرین شهر برگزار گردید.در این مراسم که به همت ستاد بزرگداشت ی زرین شهر متشکل از شهرداری و شورای ی زرین شهر، ناحیه لنجان، بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان و دفتر زرین شهر برگزار گردید، همرزمان شهید قجه ای به بیان خاطرات و فضایل اخلاقی و رشادت های شهید قجه ای پرداختند.لازم به ذکر است در این مراسم از کتاب "پهلوان گود گرمدشت" نوشته گل علی بابایی که سرگذشت نامه شهید حسین قجه ای می باشد رونمایی شد.همچنین در این مراسم از نرم افزار اندروید "فاتح مشهر" نیز رونمایی گردید..در پایان مراسم با اهدای لوح و هدایایی از مادر شهید حسین قجه ای تجلیل به عمل آمد و قبور مطهر ی زرین شهر گلباران گردید. حسین قجه ای به سال ۱۳۳۷ در خانه کشاورزی از اهالی «زرین شهر» اصفهان متولد شد. در مقطع دبیرستان فعالیت ورزشی خود را در رشتة کشتی شروع کرد. در کشتی به سرعت پیشرفت کرد و در وزن ۴۸ کیلوگرم ، مقام اول را ب نمود.حسین پس از پیروزی انقلاب، کمیتة انقلاب ی زرین شهر را به همراه چند نفر از دوستانش تشکیل می دهد اما با تشکیل پاسداران، به عضویت در آمد.با شروع غائلة کردستان، حسین عازم آنجا می شود و تا دو سال بعد در جبهه غرب ماندگار می شود. بخش عمده زمان حضور حسین در کردستان، به عضویت در مریوان گذشت. در این شهر به جمع یاران حاج احمد متوسلیان پیوست و تا آ ین روز حیاتش در رکاب این دشمن شکن بود.حسین در زمان شهادت، فرماندهی گردان سلمان از لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) را بر عهده داشت. صاحب نظران دفاع مقدس معتقدند که اگر مقاومت سرسختانه گردان سلمان در جاده اهواز مشهر نبود، مراحل بعدی عملیات «الی بیت المقدس» محقق نمی شدند. حسین قجه ای سرانجام در روز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۶۱ در جریان مرحله اول عملیات «الی بیت المقدس» پس از مقاومتی تاریخی در محور جاده اهواز- مشهر، شربت شهادت نوشید.
با پایان یافتن نخستین جشنواره کوتاه سما سه دیپلم افتخار و دو تندیس پرستوی زرین به تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران رسید.به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شب گذشته آیین اختتامیه نخستین جشنواره کوتاه سما در تالار فرهنگسرای شه برگزار شد.در جریان این مراسم دو دیپلم افتخار در "بخش نسل نو" و همچنین یک دیپلم افتخار و دو تندیس پرستوی زرین جشنواره در "بخش ملی" به پنج کوتاه از تولیدات چهار دفتر انجمن سینمای جوانان ایران تعلق گرفت. دیپلم افتخار بهترین در بخش داستانی «نسل نو» برای یوسف کارگر برای «آغی» از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر ارومیهدیپلم افتخار بهترین کارگردانی در بخش داستانی «نسل نو» برای سامان پهلوان برای «کیف پول» از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر کرمان دیپلم افتخار بهترین کارگردانی در بخش ملی انیمیشن به زیبا ارژنگ برای «شهر من سردشت» از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر تهرانتندیس پرستوی زرین بهترین کارگردانی در بخش ملی داستانی به سعید روستایی برای «از طرف آن ها» از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر تهرانتندیس پرستوی زرین بهترین نامه در بخش ملی داستانی به رضا فهیمی برای «ک ن ابری» از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر رفسنجاننخستین جشنواره کوتاه سما از تاریخ 21 الی 29 فروردین برگزار شد و با اهدای سی و دو لوح تقدیر و تندیس پرستوی زرین در شش بخش به برگزیدگان به کار خود پایان داد. خبرتکمیلی را اینجادنبال کنید.
بهمن زرین پور پس از دستگیری، وقتی متوجه می شودکه اطلاعات لازم دراختیار دستگاههای اطلاعاتی وجود دارد، به تشریح این رابطه پرداخته بوده است.
زرین شهر، اصفهان - ایرنا - زرین شهر گفت: عده ای به دنبال این هستند که انقل گری را محدود به افراد خاص کنند و برخی هم به دنبال کم اهمیت نشان دادن مصادیق انقل گری هستند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از آبگیری ۹۶ درصدی سد "خسویه " در شهرستان زرین دشت خبر داد.
به مناسبت سی و سومین سالگرد شهید عبدالرسول زرین معروف به گردان تک نفره،صیاد وموفق ترین تک تیراندازو اسنایپر جهان در جنگ تحمیلی…
آهنگ جدید بابک زرین و محمد حاتمی سردرد با و کیفیت ۳۲۰ اهنگ ترانه : حمیدرضا صمدی ، آهنگ : بابک زرین تنظیم : بهتاش زرین ، کامران سرشکی می و مستر : میلاد فرهودی new babak zarin ft mohammad hatami headache cover آهنگ جدید بابک زرین و محمد حاتمی سردرد آهنگ سردرد بابک زرین و محمد حاتمی
مهر نوشت: مجید ملانوروزی معتقدست اثر کاظم اسانی که طوبای زرین نهمین جشنواره تجسمی فجر را دریافت کرده است ۸۰ درصد کپی محسوب می شود.


نقشه ی زمین شناسی شهرستان زرین دشت
نقشه-ی-زمین-شناسی-شهرستان-زرین-دشتشیپ فایل زمین شناسی شهرستان زرین دشت. این فایل در محیط نرم افزار gis قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. فایل

این با اینکه اثر توخالی و رنجوری است در ظاهر خیلی هم پرمدعاست. تنها ادعایی که می تواند داشته باشد این است که پس از پایان جشنواره فجر تمشک زرین را از اهالی رسانه و مردم دریافت کند.

بازهم افتخاری دیگر بیمه "ما" نشان زرین بهبود بهره وری دریافت کرد
در دومین جشنواره بهره وری و بهبود فضای ب و کار ، بیمه "ما" نشان زرین بهبود بهره وری دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، در دومّین جشنواره بهره ­وری و بهبود فضای ب و کار که با حضور عباس ی راه و شهرسازی و جمع دیگری از مقامات کشوری برگزار شد، شرکت بیمه "ما" موفق به ب نشان زرین بهبود بهره وری شد .

بر اساس این گزارش ، دومین جشنواره بهره وری و بهبود فضای ب و کار که با رویکرد تجارب بهبود بهره وری که با همت انجمن بهره وری ایران برگزار شد به پاس نگاه موثر ، توجه به حرکت بهره وری و ارائه تجارب موفق در این زمینه برترین نشان جشنواره به بیمه "ما" اهدا گردید.

در این جشنواره که مورد حمایت 7 وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، نفت و نیرو، توان، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و امور اقتصاد و دارایی قرار گرفته بود، فرهنگ سازی بهره وری، بررسی جایگاه مدیریت و ی، بهبود و ارتقای بهره وری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین جشنواره بهره وری و بهبود فضای ب و کار با هدف تقویت ارتباط ، ایجاد بسترهای هم شی و تبادل نظر نخبگان بهره وری، مدیران و کارشناسان، مسئولین و نهادهای تصمیم گیر و کارآفرینان برتر در عرصه های مختلف برگزار شد و بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره؛ پس از دریافت تجارب ارائه شده از سوی شرکت ها و سازمان های متقاضی و داوری موارد ارائه شده، برترین های این حوزه انتخاب شدند.

گفتنی است در پایان این جشنواره در بخش معرفی و قدردانی از مجموعه های موفق در حوزه بهره وری از شرکت بیمه "ما" با اهداء نشان زرین جشنواره قدردانی به عمل آمد.

باگذشت ماه ها از مرگ مشکوک پیرمرد زرین آبادی که در منزل خود سوخته بود، با زکاوت بازپرس جنایی دهلران، از این قتل رمز گشایی شد.
جشنواره بازی های بومی و محلی شرق استان فارس، نی ریز، فسا، جهرم و لارستان به میزبانی شهرستان زرین دشت برگزار شد.
واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در مسیر زرین شهر به شهرکرد در عصر دیروز شش نفر زخمی شدند.
تونل و واریانت ریگ زرین با پیشرفت 80 درصدی همراه می باشد وپیش بینی می شود طّی 3 ماهه آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.
علی زرین بازیکن و کاپیتان آینده دار باشگاه فرهنگی ورزشی ساحل آبادان
علی زرین بازیکن و کاپیتان آینده دار باشگاه فرهنگی ورزشی ساحل آبادان
تولید کننده تجهیزات آشپزخه صنعتی
شرکت استیل زرین با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه تولید انواع ماشین آلات صنعتی برای آشپزخانه های صنعتی در تهران می باشد
اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید یک رستوران و یا آشپزخانه ای برای مکان های همچون هتل ها ، مراکز نظامی ، ها و... راه اندازی کنید و اگر دنبال یک شرکت معتبر و با قیمت منصفانه برای ید تجهیزات آشپزخانه می گردید شرکت استیل زرین جزو بهترین ها در این مورد می باشد
تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی استیل زرین با به خدمت گرفتن افرادی با تجربه و حرفه ای تجهیزاتی در سطح جهانی با استاندارد ها روز دونیا برای شما عزیزان طراحی و راه اندازی می کنند
از تجهیزاتی که شرکت استیل زرین طراحی و تولید می کنند می توان به
میزکار استیل
میزکار استیل را می توان به درخواست یداری در سایز های مختلف تولید کرده و از میز کار استیل در آشپزخانه صنعتی هتلها - رستوران ها - فست فود ها استفاده کرد . 
تاپینگ پیتزا ساندویچی
دستگاه تاپینگ پیتزا مناسب برای پیتزا فروشی ها و ساندویچی ها خواهد بود آشپزها می توانند با استفاده از این نوع تجهیزات فست فود به راحتی روی میزکاری ساندویچی و پیتزا را آماده نموده و از یخچال پایین میز از ظروف بالای میز نیز به نحو عالی استفاده نمایید
کانتر سرد همراه با ریل و رف استفاده از ور استنلس استیل خش دار روکش دار در رویه  ک نتها و صفحات جانبی مجهز به چهار عدد پایه استیل قابل تنظیم که در انتهای پایه ها از قطعات تفلونی سخت جهت جلوگیری از ایجاد صدمه به کف سالن استفاد شده کانتر صندوق ساده همراه با ریل و رف
و... اشاره کرد
شرکت استیل زرین در خدمت شما میباشد از سایت ما دیدن فرمایید steel-zarrin.ir
 
 
منبع : alphasteelgholami.com
علیرضا زرین دست گفت: تقریبا اوا برداری سینمایی «سرو زیر آب» هستیم و تا ۱۰ روز آینده برداری این اثر سینمایی به اتمام می رسد.