حماسه حضور د یاده روی ازلنز دوربین


حماسه نهم دی ماه نقش مردم را در آرمان های کشور بیانگر شد مردمانی که برای حفظ حرمت حسین و یاران باوفایش در مقابل کف و سوت های کافران در این عزای عموم سکوت ن و با رشادت در مقابل خواسته های ناجوانمردانه غربی ایستادگی د من به نوبه خودم به عنوان قشر آزاد ش این آب و خاک این روز ایستادگی کشور را در مقابل زورگویان به تک تک ایرانیانی که این حماسه به یاد ماندنی را آف د تبریک عرض مینمایم
زاهدان- ایرنا- مردم همیشه در صحنه شهرستانهای زابل، هیرمند، ز ، نیمروز و هامون (سیستان) و بخش های تابعه با حضور گسترده و پرشور خود در یوم الله 22 بهمن و خلق حماسه بزرگ دیگری حمایت قاطع خود را…
خبری
خبریخبریخبری
 
خبری
 
                                                                                                                                        ع : قاسم شجاعی
                                                                                                                                   خبری
                                                                                                                                        ادامه مطلب...
خواننده اصفهانی آثار ارزشی و حماسی کشور گفت: قطعات «حماسه فضایی»، «حماسه هوایی» و «نام ایران» از جدیدترین آثار من به مناسبت رونمایی از تازه ترین دستاوردهای وزارت دفاع است که به زودی آماده پخش می شوند.
معظم انقلاب درباره حماسه ۹ دی فرمودند: این فتنه صرفاً منحصر به حضور عده ای افراد در خیابان ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.
دوربین های شبکه های سیما همچون سال های پیش، با استقرار در مسیر 22 بهمن روایتگر حضور پر شور مردم هستند.
خبری
خبریخبریخبری
 
 
خبری
ع : قاسم شجاعی
 
خبری
ادامه مطلب...
نقش ن در مهار فتنه 88 و ماندگاری حماسه 9 دی ن به عنوان نیمی از جمعیت ایران ی همیشه در خلق حماسه های انقلاب و بعد از آن سهم برابری با مردان داشته اندو همانگونه که همه می دانند و می گویند بانوان ایرانی با حضور خود در حمایت از ی و نظام مقدس ایران در مهار فتنه ۸۸ ، ماندگاری و برجسته حماسه ۹ دی نقش به سزایی را ایفا د.
امروز ایرانی دوباره به صحنه آمد تا بگوید «ما هستیم، بر آن عهدی که بستیم»؛ ایستاده ایم چون دنا و دماوند، حماسه شدیم از خزر تا خلیج تا ابد فارس، در جای جای ایران گردهمایی «انقل ها» ب است.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان ی ب ان اینکه آنچه توطئه های دشمنان را خنثی می کند، حضور باشکوه مردم در انتخابات است، گفت: مردم ما مراقب هستند و در انتخابات اردیبهشت 96 حماسه دیگری خواهند آفرید.
قم حضور گسترده مردم در ۲۲ بهمن را مورد توجه قرار داد و گفت: مردم در اوج تهدیدات رئیس جمهور تازه کار ، در صحنه حاضر شدند و حماسه ای بزرگ را رقم زدند.
مشهر- در میان راهیان نور افرادی هستند که در گذشته و در زمان خلق حماسه ها در این سرزمین های نورانی حضور داشتند و حالاکه می آیند رد نورانی خاطرات را می گیرند و می رسند به گذشته پر افتخار.
مامونیه - ایرنا - با فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب ی، مردم ولایت مدار شهرستان زرندیه بروز برای حضور در 22بهمن و خلق حماسه ای ماندگار آماده اند.
33مرکز صدا و سیمای استانی، همگام با ملت بزرگ ایران حماسه ای دیگر آف د و نمایشی بی نظیر از حضور گسترده مردم در 22 بهمن امسال داشتند. ب ادامه مطلب
ایرنا نوشت: خلق حماسه های و ملی از سوی ملت ایران برای اعتلای نظام بارها در طول تاریخ انقلاب ی تکرار شده و این بار انتخابات 96 زمینه ای را ایجاد کرده تا مردم با حماسه آفرینی دیگر کشور را درمسیر توسعه، پیشرفت بیشتر قرار دهند که البته تحقق این مهم نیاز به ا اماتی دارد.
مراسم گرامیداشت حماسه و مقاومت ششم مهر مردم مشک امشب و با حضور سید علی مهر ، معاون عملیات نیروی زمینی ، محمد علی پور، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارز ش های دفاع مقدس خوزستان، ، فرماندار ,شهردار ,ریاست شورای شهر و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده های و ایثارگران در محل پل نادری کرخه برگزار شد. خبرگزاری فارس: مراسم گرامیداشت حماسه ششم مهر مردم مشک برگزار شد
مراسم گرامیداشت حماسه و مقاومت ششم مهر مردم مشک امشب و با حضور سید علی مهر ، معاون عملیات نیروی زمینی ، محمد علی پور، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارز ش های دفاع مقدس خوزستان، ، فرماندار ,شهردار ,ریاست شورای شهر و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده های و ایثارگران در محل پل نادری کرخه برگزار شد. خبرگزاری فارس: مراسم گرامیداشت حماسه ششم مهر مردم مشک برگزار شد
مراسم گرامیداشت حماسه و مقاومت ششم مهر مردم مشک امشب و با حضور سید علی مهر ، معاون عملیات نیروی زمینی ، محمد علی پور، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارز ش های دفاع مقدس خوزستان، مردم مشک در مجلس شورای ی، ، فرماندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده های و ایثارگران در محل پل نادری کرخه برگزار شد. خبرگزاری فارس: مراسم گرامیداشت حماسه ششم مهر مردم مشک برگزار شد
شبکه تلویزیونی «شما» نقش رسانه ای خود در بازتاب جشن بزرگ پیروزی و حضور حماسی ملت ایران در 22 بهمن، ایفا کرد.
ایلام - ایرنا - معاون فرهنگی سازمان تبلیغات ی ایلام گفت: ملت آگاه ایران ی در 22 بهمن امسال با حضور در دشمن شکن یکبار دیگر حماسه حضورشان را به رخ جهانیان می کشند.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی طی پیامی از ملت ایران به پاس خلق حماسه در 22 بهمن قدردانی کرد.
رئیس ستاد برگزاری حماسه هفتم اسفند شیر‎گاه از سخنرانی اطلاعات در دوازدهمین سالگرد حماسه ۷ اسفند در شیر‎گاه خبر داد.
پاو وینت درس 5 حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم
پاو وینت درس 5 حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم
پاو وینت درس حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم
پاو وینت درس پنج حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم
پاو وینت درس 5 حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی دهم
پاو وینت درس حماسه های ماندگار امادگی دفاعی دهم
درس پنجم
حماسه های ماندگار
کشور ما به مدت هشت سال درگیر جنگ تحمیلی و ناخواسته ای با حکومت بعثی صدام در عراق بوده است. از این جنگ طولانی مدت، آثار متعددی در قالب مناطق جنگی و یادمان ها به جای مانده است که علاوه بر جاذبه? گردشگری یکی ازمهم ترین میراث های ملی و معنوی کشور محسوب می شود. این جاذبه ها سالانه گردشگران زیادی را با اه و دیدگاه های مختلف به طرف خود جذب می کنند.
حماسه های ماندگار, درس 5 حماسه های ماندگار امادگی دفاعی دهم, درس پنجم حماسه های ماندگار امادگی دفاعی دهم, پاو وینت حماسه های ماندگار امادگی دفاعی پایه دهم, پاو وینت درس 5 حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم, پاو وینت درس حماسه های ماندگار امادگی دهم, پاو وینت درس پنجم حماسه های ماندگار کتاب امادگی دفاعی دهم, درس پنجم حماسه های ماندگار, پاو وینت درس 5 حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم, پاو وینت درس حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم, پاو وینت درس حماسه های ماندگار امادگی دفاعی دهم, پاو وینت درس پنج حماسه های ماندگار آمادگی دفاعی پایه دهم, پاو وینت درس پنجم امادگی دفاعی دهم جدید 97, پاو وینت درس پنجم امادگی دفاعی دهم حماسه های ماندگار
 
لینک فایل
مردم غیور خوزستان نیز همراه و همدل با سراسر ایران با وجود گرد و غبار شدید استانشان با ماسک هایی بر صورت و پلاکاردهایی در دستانشان برای تجدید میثاق با راحل، معظم انقلاب و دفاع از نظام در 22 بهمن شرکت د. جشن پیروزی انقلاب ی با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه، از ساعت ۹ صبح امروز در سراسر ایران ی آغاز شده است.

مردم با حضور خود در سراسر کشور بار دیگر حمایت خود را از نظام ایران و آرمان های (ره) اعلام د، در کنار این شور و شکوه مردم غیور و ولایتمدار خوزستان علارغم گرد و غبار شدید استانشان، با ماسک هایی بر صورت و پلاکاردهایی در دستانشان برای تجدید میثاق با راحل، معظم انقلاب و دفاع از نظام در 22 بهمن شرکت د.

گرد و غبار مانع حضور انقل مردم غیور خوزستان در حماسه 22 بهمن نشد+ تصاویر

گفتنی است؛ جمعی از راهپیمایان تهرانی نیز در حمایت از مردم استان خوزستان از حوالی چهارراه ولیعصر وارد خیابان انقلاب شدند، ماسک هایی روی صورت خود گذاشته بودند. این افراد دست نوشته هایی به دست گرفته بودند که بر روی آن نوشته شده بود « ت به یاری مردم خوزستان بشتابد.

گرد و غبار مانع حضور انقل مردم غیور خوزستان در حماسه 22 بهمن نشد+ تصاویر


گرد و غبار مانع حضور انقل مردم غیور خوزستان در حماسه 22 بهمن نشد+ تصاویر

گرد و غبار مانع حضور انقل مردم غیور خوزستان در حماسه 22 بهمن نشد+ تصاویر
همشهری آنلاین: حضور گسترده و میلیونی مردم سراسر ایران در ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ی در رسانه های اروپایی و یی بازتاب گسترده ای داشت به طوری که خبرنگاران این رسانه ها با نشان دادن گوشه هایی از حماسه وحدت ملی ایران به عظیم و گسترده تر بودن راهمپیایی امسال نسبت به سال های قبل اذعان د.
سالروز حماسه مردم آمل علیه منافقین در روز ۶ بهمن نبرد مسلحانه ای در شهر شکل گرفت که مردم آمل پیشتاز این مبارزه بر علیه منافقین بودند، در روزهایی که به دلیل جنگ تحمیلی جمع زیادی از مردم آمل در جبهه ها حضور داشتند، فرزندان آن ها و ن آملی مقابل منافقین ایستادند. (ره) در مورد این حماسه تاریخی فرمودند «من از شهرستان آمل و مردم فداکار آن تشکر می کنم. ادامه مطلب
پوشش تصویری به همراه ساخت کلیپ "حماسه حضور" در شهرستان سمنان ** به سفارش شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان ** ادامه مطلب