جوانان بنی هاشم

بسیج نوشت : فرمانده قمر بنی هاشم گفت : به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور علی محمد اکبری، آئین درختکاری 20 تاری با رونمایی از سند فضای سبز در حضرت قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شد.

از همه حلالیت طلبید. لحظه آ توی پله های اتوبوس برگشت و به خواهرانش گفت: "جوانان بنی هاشم! علی اکبرتون رفت!" شهید محسن حججی @jamondegan
ع هایی از مراسم خداحاقظی هاشم قنبری _ هاشم قنبری پس از مسابقه تشک کشتی را می بوسد و از طرف دوستان مورد تشویق قرار می گیرد همچنین به پاس یک عمر خدمت بی وقفه به کشتی اصفهان تاج گلی به گردن این دلاور اصفهانی آویخته می کردد
گروه فعالیت های قرآنی: مدیر مرکز فرهنگی خانواده های کارکنان حضرت قمربنی هاشم(ع) از درخشش و ب رتبه های برتر توسط کاروان اعزامی از قمر بنی هاشم در ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه همسران و فرزندان کارکنان پاسدارن انقلاب ی خبر داد. ادامه: درخشش خانواده های قمر بنی هاشم در مسابقات سراسری قرآن کریم
ع هایی از مراسم خداحافظی هاشم قنبری _ هاشم قنبری پس از مسابقه تشک کشتی را می بوسد و از طرف دوستان مورد تشویق قرار می گیرد همچنین به پاس یک عمر خدمت بی وقفه به کشتی اصفهان تاج گلی به گردن این دلاور اصفهانی آویخته می کردد
فرمانده کل انتصاب حجت ال آل هاشم را تبریک گفت خبرگزاری فارس: فرمانده کل انتصاب حجت ال آل هاشم را تبریک گفت سرلشکر عطاءالله صالحی انتصاب حجت ال والمسلمین آل هاشم به نمایندگی ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و تبریز را تبریک گفت.
پل هاشم آباد منطقه مرگور در شهرستان ارومیه بعد از سیل ویرانگر آسیب دیده است.
به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل پاسداران انقلاب ی، رزمندگان قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
چهارمین جشنواره مردمی عمار همزمان با شهرستانها و روستاهای سراسر کشور در ماسال و شاندرمن نیز برگزار می گردد.به گزارش عمار ما، نقاطی از شهرستان که تاکنون آمادگی خود را برای برگزاری جشنواره اعلام کرده و اکران های جشنواره چهارم در آنها قطعی شده است به شرح زیر است:
1- کانون طلیعه ظهور ماسال در مسجد جامع ماسال2- کانون فرهنگی جوانان پیرو ولایت روستای «سنگ بست» ماسال در مسجد علی بن طالب (ع) این روستا3- هیأت محبان قمر بنی هاشم (ع) جوانان شاندرمن در حسینیه قمر بنی هاشم (ع) 4- پایگاه بسیج جعفر صادق (ع) روستای سیاهمرد در مسجد روستا
با اضافه شدن نقاط جدید این فهرست تکمیل خواهد شد. شایان ذکر است در اولین سال از برگزاری جشنواره عمار در ماسال و شاندرمن که ـ با سومین دوره جشنواره مقارن شده بود ـ هفت اکران در شش نقطه شهرستان صورت گرفته بود/.
ژست جالب جمشید هاشم پور در کنار همسرشجمشید هاشم پور از معدود هن یشگان موفق سینمای ایران است که فعالیت تئاتری نداشت.جمشید هاشم پور در کنار همسرشجمشید هاشم پور در کنار همسرش را می بینید.جمشید هاشم پور در کنار همسرشجمشید هاشم پور از معدود هن یشگان موفق سینمای ایران است که فعالیت تئاتری نداشتو بنا به گفته خودش در یکی از مصاحبه هایش سینما را از سینما شروع کرده است و تنها فعالیتتئاتری وی صحنه هایی از تماس ی بود که صحنه های تئاتر را با راهنمایی مجید مظفری اجرا کرد.وی با بازی در نقشهای متفاوت توانایی های خود را به اثبات رسانده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
نمایشواره بزرگ فرهنگی مذهبی «کوچه های بنی هاشم» از تاریخ ۲۶ بهمن ماه بمدت ۱۸ روز در محل میدان حسین (ع) اجرا می شود.
در دور برگشت لیگ جوانان کشور جوانان غیور اسپادانا از ساعت 17 روز پنجشنبه 14 بهمن ماه به مصاف جوانان گل گهر سیرجان واقع در سالن خانه بسکتبال واقع در خیابان رباط دوم می باشد لذا از کلیه دوست داران و علاقه مندان و مربیان استان اصفهان جهت حمایت این جوانان پراستعداد دعوت به عمل می اید
پخش زنده برنامه تلویزیونی «با اجازه» با محوریت موضوعات حقوقی و اجتماعی از دیروز (11 مرداد ماه) در شبکه سه آغاز شد.


مجریان این برنامه حسین کلهر که تاکنون در برنامه «رادیوهفت»، «صبحی دیگر» و «جمع ما» فعالیت داشته و مریم هاشم پور که کارشناس ارشد حقوق بین الملل بوده و دختر جمشید هاشم پور بازیگر باتجربه سینماست، هستند.
على (ع) فرزند اوّلین خانواده ى هاشمى است که پدر و مادر او هر دو فرزندان هاشم اند.پدر على (ع) ابوطالب فرزند عبدالمطلب فرزند هاشم بن عبد مناف است و مادر او فاطمه دختر اسد فرزند هاشم بن عبد مناف است. خاندان هاشمى از لحاظ فضایل اخلاقى و صفات عالیه ى انسانى در قبیله ى قریش و این طایفه در طوائف عرب، زبان زد خاص و عام بوده، فتوت و مروت، فطانت و هوش و شجاعت و پهلوانى از خاصه هاى بنى هاشم و هر یک به حد اعلى از مختصات على بن ابى طالب (ع) است.
على (ع) فرزند اوّلین خانواده ى هاشمى است که پدر و مادر او هر دو فرزندان هاشم اند.پدر على (ع) ابوطالب فرزند عبدالمطلب فرزند هاشم بن عبد مناف است و مادر او فاطمه دختر اسد فرزند هاشم بن عبد مناف است. خاندان هاشمى از لحاظ فضایل اخلاقى و صفات عالیه ى انسانى در قبیله ى قریش و این طایفه در طوائف عرب، زبان زد خاص و عام بوده، فتوت و مروت، فطانت و هوش و شجاعت و پهلوانى از خاصه هاى بنى هاشم و هر یک به حد اعلى از مختصات على بن ابى طالب (ع) است.
بسمه تعالی.ب .برنامه ی بازی های تیم قمربنی هاشم امشب مشخص شد.اولین مسابقه قمربنی هاشم مقابل تنهاترین در تاریخ 16/4ساعت 22 است.و دومین بازی مقابل تیم طوفان فرا در تاریخ 23/4ساعت 22:15 است. نتایج بازی های امشب: حسن 1-موسسه آرمان 3 فرایونایتد 4-کاشی پارسیان 0
گروهی از جوانان بنی هاشم در خدمت رضا(ع) حضور داشتند که شخصی به نام جعفربن عمرعلوی از کنار آنها عبور میکرد.لباسهایش کهنه و اب بودند که جوانان به یکدیگر نگاهی د وبه وضع اوخندیدند. با مشاهده ی این صحنهحضرت رضا(ع)بهآنها فرمود:بهزودی خواهید دید این مرد ثروتمندخواهد شد. افراد از شنیدن این حرف ناباورانه تعجب کرد اما حدود یک ماه بهد بود که آن شخص حاکم مدینه گردید و وضیعت زندگیش ار اساس تغیر یافت و دارای دارایی و ثروت بسیاری شد. مطلبی از کتاب زندگی رضا(ع) - نوشته ای ازمنصور کریمیان
جوانان موفق از سراسر کشور در کنگره ملی مدیریت امور جوانان مطالبات خود را به گوش مسئولین رساندند.
آنچه از رشادت ها و دلیرمردانگی های حضرت ابوالفضل (ع) می دانیم، پهلوانی و اطاعت بی چون و چرایی است که همه ان معصوم (ع) نگاه ویژه ای به قمر بنی هاشم (ع) دارند.
سازمان ملی جوانان ازجمله سازمان های تی ایران بود که بعدها با بخش فرهنگی اداره ورزش و جوانان ادغام شد.معاونت فرهنگی امور جوانان با همان رس سازمان ملی جوانان وارد این حوزه شد و رصد و پیگیری مسائل و مشکلات حوزه جوانان را بر عهده دارد
مراسم عزاداری شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام شنبه شب (۲۸ تیر ۹۳) در مسجد جامع آبنیل برگزار شد. در این مراسم که به همت جوانان هیأت قمر بنی هاشم (ع) برگزار شد، حجت ال مهاجر طی سخنانی به تشریح برخی ابعاد زندگانی المومنین علیه السلام و وم الگوگیری نسل جوان از سیره ایشان پرداخت. ایشان همچنین در پایان مراسم، در رثای آن همام به روضه خوانی و مدیحه سرایی پرداختند. پیش از آغاز این مراسم، عزاداران با افطاری که به همت جوانان هیأت قمر بنی هاشم (ع) آبنیل تهیه شده بود، افطار د. برای مشاهده تصاویر بیشتر، بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.
بهداشت در سفر خود از بخش های رادیولوژی و اتاق های عمل بیمارستان 32 تخت خو قمر بنی هاشم بیضا بهره برداری کرد.
«جمشید هاشم پور» با وجود سال ها فاصله، نقطه تلاقی با «جمشید آریا» دارد که بررسی کارنامه بازیگری اش را از دیگران سخت تر و در عین حال جالب تر می کند.
آنچه از رشادت ها و دلیرمردانگی های حضرت ابوالفضل (ع) می دانیم، پهلوانی و اطاعت بی چون و چرایی است که همه ان معصوم (ع) نگاه ویژه ای به قمر بنی هاشم (ع) دارند. مقام قمر بنی هاشم (ع) از نگاه ائمه معصوم همزمان با خجسته اعیاد شعبانیه و میلاد ان کربلا، در این گزارش نگاهی می اندازیم به مقام عظیم الشأن قمر بنی هاشم (ع) و روایات ائمه معصومین ما در خصوص فضایل این حضرت (ع). 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
محمد حسین فرحبخش یکی از سینماگرانی است که بیشترین سابقه همکاری با جمشید هاشم پور را در سینما دارد. او هنوز هم از این بازیگر به عنوان « استار بلامنازع سینمای ایران» یاد می کند؛ بازیگری که بی رقیب است و سال هاست جایگاه خود را در سینما حفظ کرده.
اولین ع از جمشید هاشم پور در سینمایی «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی در حالی منتشر شده است که برداری این اثر سینمایی شب به پایان رسید.
شیراز- ایرنا- مدیر کل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: شاخص های بین المللی توسعه امور جوانان احصا شده و اطلس جامع جوانان در دست تدوین است.

پیام طراح: جوانان بنی هاشم بیایید علی را بر در خیمه رسانید خدا داند که من طاقت ندارم علی را بر خیمه رسانم شه دین ناله ی او را چو شنید، اسب همی تاخت، همی کار عدو ساخت، به هرگام که برداشت، به هر تیغ که افراشت، همی گفت که بابا علی اکبر، به کجایی به سرنعش پسر آمد و ز خاک در آغوش کشیدش ز جگر نعره برآورد به نوعی که فلک تاب نیاورد، ملک آه برآورد، روان های عدو خواست که قالب تهی آرند و پس آن گاه همی ریخت سرشک از بصر و گفت که ای سرو روان چمنم، یوسف گل پیرهنم، ساخت تو را گرگ اجل کار، نه بگذاشت به چینم گلی از گلشن عیشت و مرا کرد به داغ تو گرفتار، زجا خیز پدر را بنگر بی و بی یار، تورا فرقه ی خون خوار، چه ظلمی بسر آورد، خدا قطع کند نسل همه این سپه شوم دغا را
اولین ع از جمشید هاشم پور در سینمایی «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی منتشر شد.
رکنا: فرماندار ارومیه گفت: پل هاشم آباد که به دلیل سیل ت یب شده به سرعت احیا می شود تا امکان رفت وآمد برای عموم مردم فراهم شود، اما همچنان مردم در حال تردد از این پل هستند.