جمعیت هلال احمر شهرستان بافت

هلال احمر تکاب مادر و پدر گمشده را به فرزندانشان رساند
با تلاش نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب 2 نفر از اهالی گم شده روستای دورباش این شهرستان به آغوش خانواده بازگشتند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج؛ غروب دو نفر از اهالی روستای "دورباش" شهرستان تکاب در کوه "ایوب انصار" به هنگام بازگشت از مسیر منحرف شده و در دامنه کوه گم می شوند.
جمعیت هلال احمر تکاب به محض اطلاع از واقعه با اعزام تیم های جستجو و امداد و نجات کوهستان در ساعت 21 شانزدهم به منطقه، عملیات جست و جو را آغاز می کند.
این گزارش به نقل از سعیدی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب می افزاید: نیروهای امدادی با تلاش چند ساعته خود در نهایت توانستند مادر و پدر گم شده را تا ساعت 24 همان روز به سلامت به آغوش خانواده بازگردانند.
سرعت عمل امدادگران و نجات گران جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب در این عملیات جست و جو بسیار چشم گیر بود
جناب آقای حسن شکوری نسب س رست محترم جمعیت هلال احمر اسان شمالی در روز مورخه 24 / 5 / 93 راس ساعت 30 / 18 عصر از سوله انبار امدادی هلال احمر فاروج بازدید نمودند جمشیدیان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فاروج با اعلام این خبر ادامه داد ایشان سپس برای بازدید به طرف پایگاه امداد و نجات جاده ای رضا ( ع ) حرکت نموده و به نجاتگران حاظر در پایگاه خدا قوت و خسته نباشید گفتند
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان گفت: 500پرس غذای نذری توسط داوطلبین جمعیت هلال احمر پخت در در بین نیازمندان توزیع شد .
فرماندار مهر در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر فارس فرماندار شهرستان مهر در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس از آمادگی این فرمانداری به منظور مشارکت در تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل ساختمان امداد شهری جمعیت هلال احمر مهر در سال آینده خبر داد. به گزارش دریافتی مهرستان از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ سیدمحمد در این دیدار…
رییس جمعیت هلال احمر پلدخترگفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر این شهرستان ، چوپانی را که از بلندای کوه به درون دره سقوط کرده بود از مرگ حتمی نجات دادند
رئیس جمعیت هلال احمر، استقرار ۳۵۰۰ نیروی «رنجر» در قالب تیم های واکنش سریع تا پایان سال در تمامی شعب هلال احمر در شهرستان ها را، یکی از اولویت های سال ۹۶ عنوان کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر، استقرار ۳۵۰۰ نیروی «رنجر» در قالب تیم های واکنش سریع تا پایان سال در تمامی شعب هلال احمر در شهرستان ها را، یکی از اولویت های سال ۹۶ عنوان کرد.
در مورد سهم 42 درصدی هلال احمر از حق الثبت و خلط مبحثی که از یک اشتباه غیرعمد و برداشت ناصواب، به حذف حق قانونی هلال احمر منجر شده، باید به این مهم اشاره کرد که جمعیت هلال احمر قانون کاداستر را که قانونگذار آن را برای منفعت مردم و ثبت الکترونیکی اسناد کشور وضع کرده، قبول داشته اما آنچه در این میان به اشتباه برداشت شده، این است که در هیچ کجای این قانون، به حذف سهم هلال احمر اشاره ای نشده.
مهدی ولی پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مازندران به همراه رئیس حراست و بازرسی جمعیت هلال احمر استان مازندران با فرماندار شهرستان جویبار دیدار و گفتگو د. وه فرماندار شهرستان جویبار در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم به مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران به اقدامات مناسب و موثر جمعیت هلال احمر در شهرستان جویبار اشاره کرد و از زحمات وتلاش های کارکنان و امدادگران این نهاد در زمینه امدادرسانی و ارائه خدمات مناسب به مردم شهرستان تقدیر و تشکر کرد. وه در دیدار با اشاره به تعامل مثبت جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار با فرمانداری شهرستان اظهار کرد: اجرای طرح ساحلی و طرح استقبال از مسافرین نوروزی یکی از فعالیت های مهم جمعیت هلال احمر محسوب می شود که فرمانداری شهرستان جویبار هم از هیچ کمکی برای تحقق این اقدام ارزشمند دریغ نخواهد کرد. ولی پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در پایان خواستار حمایت فرمانداری از طرح های سرمایه گذاری این جمعیت شد و اضافه کرد: وجی تمامی این پروژه ها و طرح ها، خدمت به مردم است. ولی پور همچنین بمناسبت یام ا... دهه فجر در جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار حضور و با پرسنل و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار دیدار د. در این دیدار محمد احمدیان مدیریت جمعیت هلال احمر هلال احمر جویبار گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در برگزاری دوره های آموزشی و امداد رسانی به مناطق شهرستان گفت : در ی ال اخیر در چند مقطع حوادث و بلایای طبیعی از قبیل سیل و آبگرفتگی مناطقی از شهرستان را با بحران مواجه کرد به نحوی که خسارات جبران ناپذیری در بخش منابع طبیعی و محیط زیست و منازل روستایی به بار آورد که با ورود گروه های امدادی و سایر دستگاه ها به موقع توانستیم با این بلایای طبیعی مقابله کنیم .
مشاور عالی نفت با اشاره به حضور همیشه در صحنه اعضای جوان هلال احمر، گفت: فعالیت این عزیزان در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ستودنی است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هلال احمر مازندران، احمد ناطق نوری ضمن بازدید از طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان نور، از فضاسازی و اقدامات انجام گرفته در پست های ایمنی و سلامت، از فعالیت های بشردوستانه این عزیزان تقدیر و تشکر کرد. مشاور عالی نفت در حاشیه این بازدید ها، ضمن ابراز رضایت از عملکرد جمعیت هلال احمر استان، تصریح کرد: انصافا جمعیت هلال احمر استان در نوروز امسال با برنامه های ویژه و با نشاط در عرصه خدمت رسانی به میهمانان استان حضور چشمگیر دارد که اینجانب لازم می دانم از تمامی اعضای این جمعیت صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. وی همچنین با اشاره به اه مقدس هلال احمر گفت: از خدمات جوانان پرشور عضو جمعیت هلال احمر که عاشقانه و خالصانه به میهمانان نوروزی استان خدمت رسانی می کنند، سپاسگزارم. وی همچنین از مدیریت و تمامی اعضای جمعیت هلال احمر استان به خاطر برنامه ریزی خوب برای پاسخگویی به نیازهای گردشگران نوروزی تقدیرکرد. به گزارش مهر، ۱۱۰ پایگاه و پست سیار و ثابت هلال احمر در ایام نوروز در مازندران فعالیت دارند.
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: افتتاح پایگاه بین شهری ی فولاد جمعیت هلال احمر تبلور مردمی بودن جمعیت هلال احمر است.
طی همایشی 44 نفر از جوانان هلال احمر شهرستان سیریک مورد تقدیر قرار گرفتند . index همایش تجلیل از جوانان هلال احمرهرمزگان با حضور حجت ال و المسلمین صفایی حائری شهرستان، جمالدینی بخشدار مرکزی، سرهنگ پاسدار ی فرمانده ناحیه بسیج، آئین پرست س رست اداره ورزش وجوانان و جمعی از مسئولین و داوطلبین جعیت هلال احمر باهدف تجلیل در سالن غدیر سیریک برگزار شد. حمد پاتین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیریک در حاشیه همایش امدادگران و جمعیت جوانان هلال احمر این شهرستان افزود: در این همایش از ۴۴ نفر از جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان سیریک در زمینه های راهنمایی مسافران نوروزی، اجرای طرح بشردوستانه، طرح سحاب، ایجاد فضای دوستدار کودک و امدادرسانی به مسافرین جاده ای تجلیل شد. وی بیان کرد: در شهرستان سیریک بیش از هزار نفر در جمعیت هلال احمر بصورت داوطلب عادی و فعال عضویت دارند و در شاخه های مختلف جمعیت جوانان فعالیت دارند.
بهترین بازیکن .......... حامد اسدزاده ( هلال احمر ) بازیکن اخلاق .......... کریم فانی ( عقاب ) بهترین تیم .......... هلال احمر بهترین مربی .......... پیام رجبی ( هلال احمر ) بهترین گل .......... عظیم اینالو ( هلال احمر )
طی حکمی از سوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر اسان رضوی رضا مومن زاده بعنوان رییس جدید هلال احمر شهرستان تربت حیدریه منصوب شد. به گزارش تابان تربت ، جلسه تودیع و معارفه مدیر هلال احمر تربت حیدریه صبح امروز با حضور مسئول حراست ، خزانه دار، معاون امور جوانان هلال احمر اسان رضوی و شورای اجرائی هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد...
رییس جمعیت هلال احمر از آغاز به کار ۵۰۰ رنجر هلال احمر در طرح امداد و نجات نوروزی خبر داد و گفت: سال آینده ۲۷۰۰ رنجر دیگر به مجموعه نیروهای واکنش سریع هلال احمر اضافه خواهند شد.
رییس جمعیت هلال احمر از آغاز به کار ۵۰۰ رنجر هلال احمر در طرح امداد و نجات نوروزی خبر داد و گفت: سال آینده ۲۷۰۰ رنجر دیگر به مجموعه نیروهای واکنش سریع هلال احمر اضافه خواهند شد.
رئیس جمعیت هلال احمر پلدختراز نجات جان چوپان توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر این شهرستان خبرداد.
سایت امداد هوایی و آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر این استان با حضور رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور در شهرستان سرخه افتتاح می شود.
س رست جمعیت هلال سرایان از ب مقام دوم مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان سرایان توسط این اداره خبرداد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرسرایان ، حسین اکبری گفت: این مسابقات که از14/4/94باحضور 16تیم دربخش آزاد درسالن ملت سرایان آغازشد. وی افزود تیم جمعیت هلال احمر شهرستان سرایان مقتدرانه با ش ت تیم هادر مرحله مقدماتی ، یک هشتم و نیمه نهایی به فینال راه یافت که در فینال درضربات پن ی مغلوب حریف خودشدو به مقام دوم این دوره از مسابقات بسنده نمود. س رست جمعیت هلال احمر هدف ازشرکت دراین مسابقات را حس جوانمردی و ورزش کاری دربین جوانان شهرستان سرایان دانست .
فرماندار شهرستان بستان آباد حفظ ارزش هاو کرامت انسانی و ایجاد روحیه تعاون و همیاری را از شاخصه های هلال احمر عنوان کرد و گفت:خدمات رسانی هلال احمر در فراسوی مرزها نیز قابل مشاهده است.
به مناسبت هفته  هلال احمر رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر ماهنشان با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان دیدار د.
به مناسبت هفته  هلال احمر رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر ماهنشان با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان دیدار د.
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: اهدای اعضای بدن پرستار داوطلب جمعیت هلال احمر، ادامه راهی بود که این عضو جوان بیش از یک دهه در کنار خانواده جمعیت هلال احمر پیموده بود.
صبح امروز به مناسبت گرامی داشت هفته هلال احمر نشست خبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با اصحاب رسانه برگزار شد.
دبیر کل جمعیت هلال احمر از عادی شدن وضعیت سیل در شهرستان های استان سیستان و بلوچستان و امدادرسانی نیروهای هلال احمر خبر داد.
س رست جمعیت هلال احمر ماهان از برنامه های اجرایی این جمعیت بمناسبت گرامی داشت هفته هلال احمر خبر داد.
نایب رئیس فرا یون مستقلین ولایی در مجلس با یادآوری وضعیت ناپایدار منابع جمعیت هلال احمر، گفت: جمعیت هلال احمر با استفاده از ظرفیت های داوطلبانه جوانان ارائه خدمت می کند.
رئیس اداره جمعیت هلال احمر آمل از آغاز مرحله دوم اجرای طرح خادم از سوی نیروهای هلال احمر این شهرستان خبر داد.
در طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان،جناب آقای عبدالحسین رحیمی ریاست پیشین واحد آموزش استان گلستان جانشین جناب آقای استیری شد. بدینوسیله از زحمات جناب آقای استیری کمال تقدیر و تشکر را داشته و آرزوی موفقیت برایشان در وت ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت داریم و برای جناب آقای رحیمی توفیق روز افزون را داشته و شاهد موفقیتهای بیشتر ایشان و جمعیت هلال احمر شهرستان کلاله باشیم.
رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان با تأکید بر اینکه جمعیت هلال احمر شهرستان آمادگی خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی را دارد، گفت: پایگاه طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی پست شهید حاج محسن عینعلی در…