جدیدترین های گردشگری

باغ نمونه گردشگری اورس خبرنگاران شاهرود به همراه خانواده های خود بازدیدی 5 ساعته از باغ نمونه گردشگری "اَوِرس" شاهرود داشتند. در این بازدید آنان ضمن گردش در محوطه دیدنی آن ،در آمفی تئاتر روباز این باغ گردشگری از طریق نمایش کلیپ با مراحل ساخت وتکمیل باغ آشنا شدند. ولیان مدیر باغ نمونه گردشگری "اَوِرس" در ابتدای برنامه توضیحاتی در خصوص اه ساخت این باغ ونحوه تکمیل آن ارائه دادند. در ادامه برنامه نیز خبرنگاران ومحل فعالیت آنان در نشستی صمیمی توسط....
استاندار مازندران گفت: اسکله های چندمنظوره برای توسعه گردشگری در سواحل استان ایجاد می شود. به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار شامگاه چهارشنبه در جمع فعالان گردشگری در هتل اسرم ساری از احداث اسکله های چند منظوره در سواحل مازندران خبر داد و گفت: مردم سرمایه اصلی ما هستند و همه باید تلاش کنیم تا امید و نشاط را به جامعه برگردانیم. وی گفت : مدیریت هتل اسرم به دلیل انگیزه و علاقه ای که به کارش داشته است به عنوان یکی از کارآفرینان برتر استان انتخاب شده است و اینگونه اقدامات انگیزه کارکنان را بالا می برد و موجب بهره وری می شود. مقام عالی ت در استان تصریح کرد: مازندران باید در همه زمینه ها سرآمد و برتر باشد چرا که از نظر منابع و امکانات خدادادی در سطح کشور اول است. وی وجود یک تار جنگلهای زیبا و مناسب و 340 کیلومتر ساحل جذاب را از امتیازات بزرگ مازندران برای توسعه گردشگری اعلام کرد و گفت: مازندران می تواند قطب گردشگری کشور باشد و ما هم می توانیم جنگلها را با رویکرد طبیعت گردی و گردشگری مورد استفاده قرار دهیم. استاندار مازندران اظهار داشت: گردشگری مازندران می تواند به مهمترین کانون اقتصاد و اشتغال تبدیل شود.
سطوح انتخاب در تقاضای سفر و گردشگری تقاضای فردی محصولات گردشگری عموماً با تصمیمات سختی همراه است زیرا مصرف کننده در چند سطح به انتخاب دست می زند که وماً متوالی نیستند. میزان تقاضای کل هر محصول گردشگری را تنها هنگامی می توان به درستی مورد بررسی قرارداد که نتیجه این تصمیمات فردی تقاضا روشن شده باشد. در این جا، انتخاب های اساسی زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت : نوع گردشگری : اولین و شاید ساده ترین انتخاب (به غیر از انتخاب بین ید یا عدم ید) این است که چه نوع گردشگری .......... در ادامه مطلب
سید علی اکبرفاطمی اظهار داشت:استان بوشهر رتبه سوم اقامت گردشگری نوروزی را در کشور ب کرد استان در شورای عالی استانها از مهمان نوازی مردم استان بوشهر و تلاش ها و خدمات شبانه روزی مدیران و مسئولین ستاد اجرایی خدمات سفر ،شهرداریها و نیروی انتظامی در نوروز 94 تقدیر و تشکر نمود و گفت: استان بوشهر بعد از استانهای مازندران و گیلان ، رتبه سوم اقامت گردشگری نوروزی را ب کرد. سید علی اکبرفاطمی با اشاره امتداد مرز دریایی و سواحل استان اظهارداشت: بحث دریا و گردشگری دریایی یکی از خدماتی است که از این طریق می توانیم چند صد شغل ایجاد کنیم. وی خواستار افزایش بهره وری و اثربخشی در فعالیتهای حوزه گردشگری در استان شد و افزود : گردشگری به سرعت می تواند در استان توسعه یابد و زمینه اشتغال را فراهم کند .باید با ایجاد اسکله های مناسب، گردشگری دریایی را در استان توسعه داد ضمن آنکه ظرفیت های گردشگری روستاها هم مورد توجه جدی قرار گیرد.
فاطمی با بیان اینکه بیشترین بازدیدهای گردشگران از سواحل استان بوده است ، ادامه داد: دریا و سواحل استان در این ایام بیشترین پذیرایی از گردشگران را داشته و مسافران از قایق های تفریحی و جت اسکی ها استفاده د و بدلیل مناسب بودن هوا ،گردشگران از شنای دریا هم بهره بردند . عضو شورای ی استان در پایان از خدمات مسئولین استان و ستادهای اجرایی خدمات سفر شهرستانها تشکر نمود و خواستار افزایش امکانات رفاهی و بهداشتی در کمپ ها مخصوصاً خانه و سرویس های بهداشتی جهت رفاه حال مسافرین نوروزی گردید.
برنامه ریزی گردشگری در شهر و منطقه امروزه هدف از برنامه ریزی گردشگری ، ضرورت ایجاد طرح ( خلق نقشه هایی از اعمال ذهن برای رسیدن به یک آینده قابل پیش بینی و به انجام رسیدن این اعمال ذهنی است ) و برنامه ریزی پایدار برای جلوگیری از اثرات م ب فعالیت های گردشگری بر روی محیط ها و مناطق گردشگری ( ا ، روستاها و ... ) به دلیل تجاری مناظر و چشم اندازهای طبیعی و جاذبه ها ی انسانی و ترس از گذشته و عدم فهم درست از برنامه ریزی از یک طرف می باشد و دیگر اینکه اگر چه فعالیت های گردشگری به اه و اثرات اقتصادی بهتر دستی پیدا کرده ، لذا آن اه باید برای رضایت مندی گردشگران و ارتقاء کیفی رفاه و زندگی جوامع محلی ( نین ) و بشری بکار گرفته شود.گان ( gunn ) در کتاب ( tourism planning ) به منظور تبیین بیشتر برنامه ریزی گردشگری ، آن را در چهار گروه اصلی تقسیم کرده است .......... ادامه مطلب
س رست میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: با تصویب هیات ت، متقاضیات دریافت تسهیلات گردشگری و صنایع دستی می توانند برای دریافت تسهیلات تاسیسات گردشگری و صنایع دستی ثبت نام کنند.


ادامه مطلب
به منظور نظارت بر عملکرد و فعالیت واحدهای گردشگری، طرح بازدید مشترک از تاسیسات گردشگری استان قزوین در ایام ماه مبارک رمضان انجام می شود .
حمید رضا قاسمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به تعطیلات تابستانی و آغاز سفر در این فصل و همزمانی با ماه مبارک رمضان تاسیسات گردشگری باید خدمات مطلوب به گردشگران ارائه نمایند. که توسط نمایندگان دستگاه های نظارتی: صنعت معدن و تجارت- نیروی انتظامی- سازمان حمل و نقل پایانه ها- مرکز بهداشت و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طرح مشترک نظارتی اجرا می گردد...
وب سایت ترانسفر فرودگاهی، هوپا، (hoppa) جدیدترین گزارش سالانه خود را در رابطه با دسته بندی هزینه های گردشگری در تعطیلات در بین 84 کشور منتشر کرد.


تحقیق مدیریت گردشگری
تحقیق-مدیریت-گردشگری تحقیق در مورد مدیریت گردشگری، در قالب word و در 17 صفحه، قابل ویرایش، شامل سازمان و مدیریت گردشگری در طرقبه، روندهای مدیریت و سازمان‌دهی گردشگری در طرقبه و ش ز، شهرداری و شورای شهر، بخش‌داری و ارگان‌های عمرانی استانداری، فایل

تِ یاسی خذاًٍذ هتعال ساصهاى هیشاث فشٌّگی ,صٌایع دستی ٍگشدشگشی کشَس تِ هٌظَس تضسگذاشت
سٍصجْاًی گشدشگشی)5هْش1393(اٍلیی"جشنواره مشارکت ملی گردشگری بارویکرداقتصاد وفرهنگ" سا تا
هشاسکت ساصهاًْا،هَسسات دٍلتی ٍخصَصی ٍفعاالى هشدهی حَصُ گشدشگشی تشگضاس هی ًوایذ.
محًرَای جشىًارٌ :
گردشگری وجوامع محلی گردشگری واقتصاد
گردشگری وخانواده گردشگری ومحیط زیست
گردشگری وسبک زندگی گردشگری وارتباطات
گردشگری وفرهنگ گردشگری وخالقیت
گردشگری و عسم ملی گردشگری وامنیت
گردشگری ومدیریت جهادی گردشگر ی وتوسعه
گردشگری ومیراث فرهنگی گردشگری واشتغال
گردشگری وآموزش گردشگری وجوانان
گردشگری ورسانه گردشگری و ورزش
گردشگری وحمل ونقل گردشگری وصنعت
گردشگری وفضای مجازی گردشگری وصنایع دستی بقیه در ادامه مطلب............
در جدیدترین گزارش مجمع جهانی اقتصاد، اسپانیا در صدر کشورهای جهان با بالاترین شاخص رقابت پذیری در عرصه گردشگری و سفر قرار دارد.
انجمن جهانی اقتصاد در جدیدترین گزارش خود در مورد وضعیت صنعت گردشگری ۱۳۶ کشور جهان، رتبه صنعت گردشگری ایران از نظر قدرت رقابت در جهان را ۹۴ و رتبه آمادگی فضای اقتصادی کشور در این زمینه را ۷۹ اعلام کرد.
در جدیدترین گزارش مجمع جهانی اقتصاد، اسپانیا در صدر کشورهای جهان با بالاترین شاخص رقابت‌پذیری در عرصه گردشگری و سفر قرار دارد.
«هشام زعزوع» سیاحت و گردشگری مصر در گفت وگوی مشروح با خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره در خصوص گردشگری مصر و جدیدترین تحولات رخ داده در این عرصه و سیاستگذاری های ت جدید به اظهارنظر پرداخت. زعزوع تاکید کرد که رئیس جمهوری مصر توجه بسیاری به بخش سیاحت و گردشگری در مصر دارد و توصیه کرده که وجهه گردشگری مصر در عرصه بین المللی بهبود یابد. وی افزود: در این راستا وزارت سیاحت و گردشگری مصر برنامه هایی را هم در حوزه جذب گردشگر و هم بهبود وضعیت مراکز گردشگری و معرفی آنها به جهانیان از جمله از طریق تولید و بالا بردن سطح آگاهی و فرهنگ مردم در نحوه [...]
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی با حضور در شهرگردشگری- کاخک از بخشهای مختلف این شهر بازدید و ظرفیتهای گردشگری شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسان رضوی مسعود سلطانی فر که همزمان با سفر هیات ت به این استان سفر کرده است، ظهر امروز(شنبه 15 شهریور) بعد از سفر به شهرستان گناباد به شهر کاخک رفت و از بخش های مختلف این شهر از نزدیک بازدید کرد. وی در شهر کاخک به بازدید از آسیاب، آبشار و مجتمع گردشگری شهر کاخک پرداخت و ظرفیتهای گردشگری این شهر را از نزدیک مورد ارزی قرارداد. معاون رئیس جمهور همچنین با حضور در گ ار ی کاخک وادای احترام به مقام شامخ درحرم مطهر زاده محمد عابد(ع) زیارت واز بخش های مختلف این حرم بازدید و بر توسعه گردشگری مذهبی در این شهر تأکید کرد.
همشهری آنلاین: در جدیدترین گزارش مجمع جهانی اقتصاد، اسپانیا در صدر کشورهای جهان با بالاترین شاخص رقابت پذیری در عرصه گردشگری و سفر قرار دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: قطار گردشگری مشهد به خواف راه اندازی می شود. ابوالفضل مکرمی فر در گفت و گو با ایسنا بیان کرد با توجه به وجود میراث فرهنگی و گردشگری ارزشمندی همچون آسبادهای نشتیفان که هم اکنون مقدمات ثبت جهانی آن آغاز می شود. به زودی قطار گردشگری مشهد به خواف راه اندازی می شود. وی اظهار داشت که ما تلاش می کنیم به منظور توزیع سفر در استان و شناخت قابلیت های تاریخی و گردشگری موجود در آن، قطار گردشگری به ای طبس، بجستان و سبزوار و همچنین ایی که امکان سفر ریلی از مشهد وجود دارد را برقرار کنیم.
گفتنی است مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به برگزاری تور قطار گردشگری روز ملی عطار در روز گذشته گفت: این تور گردشگری به منظور پاسداشت مفا نیشابوری و عطار برگزار شد که گردشگران علاوه بر بازدید از آرامگاه عطار و خیام از سایر جاذبه های گردشگری شهر نیشابور نیز بازدید کنند و خاطرات به یاد ماندنی را در ذهنشان به ثبت برسانند.
منبع:http://تورکیش-تورمشهد.com/mashhad-tour/
http://tms.atu.ac.ir/article_5093_3928ad811e91d2173ed2d334fa834c50.pdf
http://tms.atu.ac.ir/article_5093_3928ad811e91d2173ed2d334fa834c50.pdf


بررسی تأثیرات اقتصادی، و زیست محیطی توسعة گردشگری
بررسی-تأثیرات-اقتصادی-و-زیست-محیطی-توسعة-گردشگری
تحقیق بررسی تأثیرات اقتصادی، و زیست محیطی توسعة گردشگری (مطالعه موردی شهرستان اردل)، در قالب فایل word و در حجم 14 صفحه. تجربه ثابت کرده است که گردشگری همـواره دربردارنـدة تـأثیرات اقتـصادی و زیست محیطی است. بدین دلیل، سیاست توسعة پایدار گردشگری ...

 فایل
 

"اولین کنفرانس ملی جغرافیا، گردشگری ، منابع طبیعی و توسعه پایدار" اولین کنفرانس ملی جغرافیا، گردشگری ، منابع طبیعی و توسعه پایدار در تاریخ 30 بهمن 1393 توسط موسسه ایرانیان - قطب علمی برنامه ریزی وتوسعه پایدار گردشگری تهران - پژوهشکده گردشگری و انجمن گردشگری و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید. تاریخ های مهم:
مهلت ارسال اصل مقاله: 1393/10/20
اعلام نتایج داوری اصل مقاله: 1393/10/25
مهلت ثبت نام: 1393/11/5 برای ب اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه نمایید : لینک
نخستین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار می شود
 
به گزارش روابط عمومی پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی "نخستین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری"در سال جاری با هدف  تشویق شرکت ها ، سازمان ها و بنگاه های اقتصادی صنعت گردشگری در اعمال روش‌های نوین مدیریت گردشگری و شناسایی و بهبود نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود سازمان برگزار می شود  . ادامه مطلب...
برند گردشگری خوزستان برای سال 96 "گردشگری آبی" است. این خبر را نشان مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خوزستان در روزهای گذشته عنوان کرده است. در اهمیت این اقدام اشاره به نکاتی لازم است.

جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرام

 
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرام

بهترین و جنجالی ترین استوری های بازیگران و ستاره های معروف ایرانی در اینستاگرام را می‌توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید.
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگراممیلاد کی مرام
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامشایلی محمودی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامکاوه سماک باشی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامعلی ضیا
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامعلی انصاریان
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرام مهدی ژوله
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامبرزو محترم
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامسپیده خداوردی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامرضا گ ار
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامعادل غلامی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامامید علومی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرام آزمون
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگراماحمد پورمخبر
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامشبنم قلی خانی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامترلان پروانه
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگراممحسن بیده
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامفلور نظری
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامپرند زاهدی
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامرضا گ ار
جدیدترین استوری های ستاره های ایرانی در اینستاگرامسوگل طهماسبی
انجمن جهانی اقتصاد در جدیدترین گزارش خود در مورد وضعیت صنعت گردشگری 136 کشور جهان، رتبه صنعت گردشگری ایران از نظر قدرت رقابت در جهان را 94 و رتبه آمادگی فضای اقتصادی کشور در این زمینه را 79 اعلام کرد.
در دیدار مشترک میان گردشگری تایلند و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران دو طرف بر افزایش همکاری های دو کشور در حوزه گردشگری تاکید د.


پکیج فایل های آموزشی گردشگری و صنعت توریسم
پکیج-فایل-های-آموزشی-گردشگری-و-صنعت-توریسم پکیج فایل های آموزشی گردشگری و صنعت توریسم، در قالب 50 فایل word، قابل ویرایش. توضیحات: این پکیج آموزشی، حاوی 50 فایل ورد است که در مورد موضوعات مرتبط با گردشگری و توریسم می باشد. برخی موضوعات به شرح زیر است که فایل

لیلا حامدی :جدا از بیمارستان های مجهز و پایین بودن هزینه های درمانی که جزو مزایای ما در توریسم پزشکی محسوب می شود، وجود برخی جاذبه های طبیعی که خاصیت درمانی نیز دارند از دیگر فرصت های ما برای رقابت پذیری با کشورهای مدعی توریسم سلامت است. آب درمانی با شیوه اسپا، آب های معدنی و گرم نمونه ای از این موارد هستند. گردشگری سلامت این روزها به یکی از شاخص ترین حوزه های صنعت گردشگری در ایران تبدیل شده است؛ کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو در مازندران چندی پیش برگزار شد و در بسته وج از رکود ت نیز با نام بردن از گردشگری سلامت سایر انواع صنعت توریسم به محاق رفت، اما جدا از نقدهای وارده به این گزینش، گردشگری سلامت دارای چه ویژگی هایی است که می تواند به یک گزینه ارز آور در کشوری با ویژگی های فرهنگی ایران و در دوران اقتصاد مقاومتی تبدیل شود.
معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: تور گردشگری و همایش راهنمایان گردشگری ایران در استان برگزار می شود.
ب گروه ملک مشهد قصد دارد شمارا بابهترین مناطق گردشگری وتفریحی مشهد آشنا کند .

ادامه مطلب