جارو مکنده صنعتی13 کیلووات

در دستگاه های جاروبرقی خانگی آلودگی ها داخل یک پاکت یا کیسه جمع آوری می شوند این پاکت یا کیسه در دستگاه هم نقش مخزن را دارد و هم . این نوع طبقه بندی شده نیست و قدرت اسیون خیلی بالایی هم ندارد البته شاید برای محیط های خانگی که گرد و غبار آنها از نوع معمولی است قدرتمندتر نیاز نباشد اما به انی که آلرژی دارند توصیه می شود که از دستگاه های جاروبرقی قابل تجهیز به ثانویه و ایمنی که عموما هم هپا است استفاده کنند. دستگاههای جارو برقی صنعتی و نیمه است در محیط های ویژه استفاده می شوند که ممکن است آلودگی خاصی در آنها وجود داشته باشد. یک جارو برقی صنعتی باید بتواند ذرات ریز را کند ذرات بسیار ریز موجود در محیط های صنعتی می توانند تاثیر بسیار نامطلوب روی سلامت افراد داشته باشند. از سوی دیگر این ذرات وارد بخش های حساس تجهیزت شده و آنها را اب می کنند یا روی کیفیت محصول تاثیر می گذارند یا وارد پمپ خود دستگاه جارو برقی صنعتی می شود و عمر پمپ را کاهش می دهد. پس در دستگاه های مکنده یا جاروبرقی صنعتی بسیار مهم هستند و نقش بسیار مهمی در عملکرد دستگاه دارند. دستگاه های جارو برقی صنعتی طبقه بندی شده هستند. این طبقه بندی بر اساس اندازه ذراتی صورت می گیرد که جارو برقی صنعتی اجازه عبور به آنها را نمی دهد. ها در دستگاه های مکنده صنعتی دارای کلاس l، m یا h هستند. های جارو برقی صنعتی از نظر نوع متنوع هستند. این می توانند کیسه ای، کارتریجی یا ستاره ای باشند. در برخی دستگاه های جارو برقی صنعتی بزرگ هم از های پاکتی موازی استفاده می شود. چون حجم آلودگی و مواد مکش شده در محیط های صنعتی زیاد است بعد از مدتی دچار گرفتگی شده و دیگر دستگاه نمی تواند خوب کار کند پس اغلب دستگاه های جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی دارای سیستم نظافت هستند که باعث جدا شدن گرد و غبار از می شود و باعث می شود مکش به خوبی انجام شود.
پایان نامه با موضوع طراحی سیستم مکنده غلات

مقدمه :

این پروژه طراحی سیستم مکنده غلات می باشد که این سیستم غلات را از یک مخزن کشتی یا سیلو جدا کرده و به فاصله ای دیگر انتقال می دهد. در واقع سیستم مکنده در صنایع زیادی کاربرد دارد که کشاورزی یکی از آن موارد می باشد. در واقع با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی سیستم های مکنده نیز روز به روز پیشرفت می کنند.

این سیستم همزمان با اختراع اولین توربوجت در سال ۱۹۳۰ ابداع شد. در واقع این توربوجت شامل کمپرسور گریز از مرکز قطبی بود که از یک کمپرسور محوری دو مرحله ای تغذیه می شد. که اوایل با مشکلاتی همراه بود که یکی از این مشکلات این بود که موتور وقتی خاموش می شد که بنزین تا آ می سوخت. بعد از آن سیستم های مکنده بوجود آمد که در آن کمپرسور عضو اصلی سیستم به شمار می آید. در حال حاضر مکنده ها با انواع قدرت و … جهت به ادامه مطلب مراجعه نمایید ادامه مطلب
جارو شارژی های دیگه هم هستن که جزء مارک های متفرقه هستن مثل الکترو لو ، میلن، پارس خزر، نپتون و ... در هنگام ید جارو شارژی به چند نکته توجه کنین:

1- قدرت جارو شارژی

2- مدت زمان شارژ کامل

3- مدت زمان قابل استفاده بودنش

4- وزن جارو شارژی

بهترین مارک های جارو شارژی که در بازار هستش:

1- جارو شارژی بلک اند دکر: که هم آب و خک داره هم خاک تنها. قدرتش هم 18- 14- و 12 ولت هست و قیمتش بین 60 تا 110 هزار تومان است. خیلی ها عقیده دارن که این مارک جزء بهترین مارک های جارو شارژی تو بازار هست. حتما در زمینه ید جارو شارژی حساس باشین چون اگه قدرتی پائین تر از نیازتون رو ب ین اذیتتون می کنه.

2- جارو شارژی کنوود : از این جارو شارژی هم تعریف می کنن اما تو بازار کم شده و به سختی میتونین پیداش کنین. قدرتش 14 ولت هست و قیمتش حدود 80 هزار تومان

3- جارو شارژی تفال: فقط یک مدل از این جارو شارژی تو بازار هست که قدرتش 12 ولت و قیمتش حدود 80 هزار تومان هست.

4- جارو شارژی بوش: که دو مدل از اون الان تو بازار هست و قیمتش حدود 65 هزار تومان مدل پایه دار آن حدود 165 هزار تومان هست

5- جارو شارژی مولین : حدود 10 مدل از این جارو شارژی تو بازار هست که قدرتش از 3.6 تا 12 ولت هست و قیمتش هم از 50 تا 95 هزار تومان بسته به قدرتش متغیر هست.

6- جارو شارژی فیلیپس: این جارو شارژی هم هستش که زیاد ازش تعریف نمیکنن چون قدرتش کمه و قیمتش هم در حد بقیه هست . مثلا یک مدل با قدرت 4.2 ولت دارای قیمت 70 هزار تومان هست که اصلا به صرفه نیست و مدل 3.6 ولت هم داره که قیمتش 50 هزار تومان هست و خیلی ضعیفه.

7- جارو شارژی مجیک: ساخت کره- قدرت 9 ولت - قیمت حدود 90 هزار تومان

8- جارو شارژی بیم: با ضمانت شرکت پیراد کیش که فقط یک مدل از اون الان تو بازار هست و توانش 65 وات و قیمتش در حدود 70 هزار تومان هست.

9- جارو شارژی آرزوم : ساخت ترکیه که قیمتش حدود 75 هزار تومان و قدرتش 4.2 ولت هست و خیلی ضعیفه

جارو شارژی ویداس هم هست که به نظر من خیلی ضعیفه

جارو شارژی های دیگه هم هستن که جزء مارک های متفرقه هستن مثل الکترو لو ، میلن، پارس خزر، نپتون و ...
 جاروبرقی صنعتی اتوماتیک موتوره مکنده age المان +دارای مخزن 70 لیتری - دارای سه موتوره با توان 3900 وات -منبع ف ی استیل - ساخت ایران -ی ال ضمانت .لطفا جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.azinsanat.comمراجعه نمایید.
گران ترین جارو برقی دنیا به ارزش 4 میلیارد تومان + ع مجموعه : ترین های جالب جهان گران ترین جارو برقی دنیا به ارزش 4 میلیارد تومان + ع شاید تصور اینکه بتوان یک جارو برقی را با قیمت 4 میلیارد تومان ید سخت باشد اما این جارو برقی با این قیمت واقعا وجود دارد. در روزهای اخیر، یک جارو برقی ساخته شده با طلای واقعی در اینترنت به فروش رسیده است که گران بهاترین جارو برقی در جهان به شمار می رود و قیمت آن 800 هزار پوند(حدود 7.7 میلیون یوان) است.
دستگاه های جارو برقی صنعتی نه تنها های قوی تری نسبت به مدل های خانگی و تجاری دارند بلکه به خاطر اینکه دستگاه مکنده یا جاروبرقی صنعتی همواره دارای قدرت مکش بالا باشد و اشکالی در عملکرد آن ایجاد نشود، به سیستم نظافت هم تجهیز شده اند. این سیستم در جارو برقی صنعتی ممکن است اتوماتیک یا دستی باشد یعنی بطور خ ر در یک بازه زمانی معین سیستم نظافت جارو برقی صنعتی فعال می شود تا گرد و غبار جدا شده و دچار مشکل گرفتگی نشود یا دستگاه یک نشانگر میزان گرفتگی است که کاربر از روی آن می تواند کارایی جارو برقی صنعتی را سنجیده و در صورت گرفتگی سیستم نظافت آن را بصورت دستی فعال کند.در دستگاه های جارو برقی صنعتی از سیستم های نظافت متفاوت استفاده می شود. یکی از رایج ترین، ساده ترین و کاربردی ترین سیستم های نظافت در جارو برقی صنعتی ، تکاننده دستی است که  یک اهرم دارد. با حرکت اهرم توسط کاربر تکانده شده و گرد و غبار و ذرات ریز از آن جدا می شود. برخی از دستگاه های جارو برقی صنعتی دارای سیستم نظافت از نوع دمش هوای مع هستند. بدین ترتیب که برای فعال این سیستم در حالیکه موتور دستگاه جارو برقی صنعتی روشن است دهانه مکش بسته شده و زبانه مربوطه باز می شود تا هوا در جهت مع به داخل دستگاه کشیده شود در این ح با عبور هوا در جهت مع از جارو برقی صنعتی ، تمیز می شود. روش دیگر برای نظافت جارو برقی صنعتی استفاده از کمپرسور هواست که در آن جریان هوای دمیده شده باعث لرزش و تکانده شدن می شود و گرفتگی آن را برطرف می کند. سیستم های ذکر شده روشی هایی هستند که برای رفع گرفتگی در ح ی که جارو برقی صنعتی مشغول به کار است به کار می روند. برای دست ی به نتیجه بهتر می توان در صورت وم هر چند وقت یکبار جارو برقی صنعتی را خارج نموده و آن را شست. های پلی استری قابل شستشو بوده و از این روش می توان برای رفع گرفتگی آنها استفاده کرد.
جارو برقی هیتاچی ساخت کشور ژاپن میباشد.
فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر جارو برقی هیتاچی را با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه میفرماید.
جارو برقی های هیتاچی در رنگبندی های نقره ای، سفید، بژ، مشکی، قرمز،استیل نقره ای تولید میشود.
لازم به ذکر است که تمام جارو برقی های هیتاچی به های ضد حساسیت  پنج مرحله ای مجهز شده است.
برای اطلاع از قیمت جارو برقی هیتاچی به لینک زیر مراجعه کنید : 
http://www.entekhabcenter.com/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d9%87%db%8c%d8%aa%d8%a7%da%86%db%8c/
دستگاه های جاروبرقی صنعتی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند غالبا برای مکش و جمع آوری نوع خاصی از مواد و آلودگی ها کاربرد دارند که در محیط های مس ی یا تجاری چندان متداول نمی باشد. در بسیاری از موارد نیاز به مکش مواد چگال و سنگین یا دارای ابعاد و سایز بزرگ است. مکش مایعات نیز در در محیط های صنعتی توسط دستگاه های جارو برقی یا مکنده بسیار متداول می باشد. همچنین در بسیاری از موارد حجم ماده ای که باید جمع آوری شود قابل توجه بوده یا مواد باید در یک بازه زمانی مشخص جمع آوری شده یا انتقال داده شوند.  این موارد سبب می گردد که قدرت و سرعت مکش در دستگاه های جاروبرقی صنعتی دارای اهمیت خاص باشند. قدرت مکش یک جاروبرقی مشخص می کند که جارو برقی صنعتی تا چه میزان می تواند مواد چگال را مکش نماید و سرعت مکش دستگاه مشخص می نماید که مکنده از چه فاصله ای می تواند مواد را مکش نماید و چه میزان ماده در واحد زمان مکش می شود. هر دو پارامتر قدرت و سرعت مکش جاروبرقی مستقیما به پمپ مکش دستگاه بستگی دارند. قدرت مکش جاروبرقی صنعتی به توان پمپ دستگاه در ایجاد خلا بستگی دارد. هر چه پمپ جاروبرقی یا مکنده صنعتی خلاء بالاتری ایجاد نماید قدرت مکش بالاتر خواهد بود. توانایی ایجاد خلاء در پمپ های سانتریفیوژال، ساید چنل، لوبه و بلید به ترتیب افزایش می یابد. هر چه دقت ساخت پمپ بالاتر باشد توانایی آن در ایجاد خلاء بالاتر خواهد بود. سرعت مکش در جاروبرقی ها به ظرفیت پمپ بستگی دارد هر چه پمپ بزرگتر بوده و ظرفیت آن به لحاظ حجم هوای در بر گرفته بیشتر باشد سرعت مکش جاروبرقی صنعتی بالاتر خواهد بود. در کنار موارد ذکر شده باید عنوان نمود که سرعت و قدرت مکش حس شده از دستگاه علاوه بر نوع و عملکرد پمپ جاروبرقی به عوامل دیگری نیز چون قطر دهانه و طول طومی نیز بستگی دارند و برای دستی به بهترین عملکرد دستگاه و افزایش کارایی و بازده آن تمامی این موارد باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.
یکی از مهم ترین بخش های هر جارو برقی صنعتی و خانگی سیستم اسیون آن است. در یک دستگاه جارو برقی صنعتی یا خانگی دارای اهمیت بسیار بالا می باشد. مواد و آلودگی های مکش شده توسط دستگاه جارو برقی همراه با جریان هوا وارد دستگاه می شوند. در این ح مواد و آلودگی های سنگین تر و بزرگتر داخل مخزن سقوط کرده و ذرات ریز و گرد و غبار سبک همراه با جریان هوا به سمت پمپ حرکت می کنند. نقش در یک دستگاه جارو برقی صنعتی یا خانگی در این مرحله اهمیت می یابد. ذرات ریز و گرد و غبار را جذب نموده و مانع از ورود آنها به داخل پمپ می شود همچنین از بازگشت این ذرات به محیط پیرامون همراه با جریان هوای خارج شده از دستگاه جاروبرقی جلوگیری می نماید. به این ترتیب طول عمر پمپ دستگاه افزایش یافته و همچنین کیفیت هوای محیط ارتقاء می یابد. این مسأله بخصوص در دستگاه های جارو برقی صنعتی مورد استفاده در محیط های صنعتی حاوی ذرات بسیار ریز مانند سیلیس حائز اهمیت است زیرا از ابتلا کارکنان آنها به بیماری های تنفسی جلوگیری خواهد کرد. بنابراین سیستم های اسیون مورد استفاده در دستگاه های جارو برقی صنعتی در مقایسه با مدل های خانگی و تجاری قدرتمندتر هستند. های مورد استفاده در دستگاه های جارو برقی صنعتی سطح اسیون بالاتری داشته و در مدل های کارتریجی و ستاره ای تولید می شوند. جنس این ها غالبا پلی استری است که قابل شستشو می باشد. در مکنده های صنعتی بزرگتر از های پاکتی موازی استفاده می شود. در جایی که ذرات مکش شده بسیار ریز هستند معمولا دستگاه علاوه بر اصلی خود به یک ایمنی هپا تجهیز می شود.در دستگاه های جارو برقی تجاری و خانگی نیازی به استفاده از های طبقه بندی شده نیست و این مدل ها معمولا دارای پاکت های یکبار مصرف هستند که هم بعنوان مخزن و هم عمل می نمایند. در مدل های باکیفیت تر دستگاه به یک کیسه ای نیز تجهیز می شود.
جارو شارژی های دیگه هم هستن که جزء مارک های متفرقه هستن مثل الکترو لو ، میلن، پارس خزر، نپتون و ... در هنگام ید جارو شارژی به چند نکته توجه کنین:

1- قدرت جارو شارژی

2- مدت زمان شارژ کامل

3- مدت زمان قابل استفاده بودنش

4- وزن جارو شارژی

بهترین مارک های جارو شارژی که در بازار هستش:

1- جارو شارژی بلک اند دکر: که هم آب و خک داره هم خاک تنها. قدرتش هم 18- 14- و 12 ولت هست و قیمتش بین 60 تا 110 هزار تومان است. خیلی ها عقیده دارن که این مارک جزء بهترین مارک های جارو شارژی تو بازار هست. حتما در زمینه ید جارو شارژی حساس باشین چون اگه قدرتی پائین تر از نیازتون رو ب ین اذیتتون می کنه.

2- جارو شارژی کنوود : از این جارو شارژی هم تعریف می کنن اما تو بازار کم شده و به سختی میتونین پیداش کنین. قدرتش 14 ولت هست و قیمتش حدود 80 هزار تومان

3- جارو شارژی تفال: فقط یک مدل از این جارو شارژی تو بازار هست که قدرتش 12 ولت و قیمتش حدود 80 هزار تومان هست.

4- جارو شارژی بوش: که دو مدل از اون الان تو بازار هست و قیمتش حدود 65 هزار تومان مدل پایه دار آن حدود 165 هزار تومان هست

5- جارو شارژی مولین : حدود 10 مدل از این جارو شارژی تو بازار هست که قدرتش از 3.6 تا 12 ولت هست و قیمتش هم از 50 تا 95 هزار تومان بسته به قدرتش متغیر هست.

6- جارو شارژی فیلیپس: این جارو شارژی هم هستش که زیاد ازش تعریف نمیکنن چون قدرتش کمه و قیمتش هم در حد بقیه هست . مثلا یک مدل با قدرت 4.2 ولت دارای قیمت 70 هزار تومان هست که اصلا به صرفه نیست و مدل 3.6 ولت هم داره که قیمتش 50 هزار تومان هست و خیلی ضعیفه.

7- جارو شارژی مجیک: ساخت کره- قدرت 9 ولت - قیمت حدود 90 هزار تومان

8- جارو شارژی بیم: با ضمانت شرکت پیراد کیش که فقط یک مدل از اون الان تو بازار هست و توانش 65 وات و قیمتش در حدود 70 هزار تومان هست.

9- جارو شارژی آرزوم : ساخت ترکیه که قیمتش حدود 75 هزار تومان و قدرتش 4.2 ولت هست و خیلی ضعیفه

جارو شارژی ویداس هم هست که به نظر من خیلی ضعیفه

جارو شارژی های دیگه هم هستن که جزء مارک های متفرقه هستن مثل الکترو لو ، میلن، پارس خزر، نپتون و ...
شما می توانید با استفاده از جارو برقی تمام اشیای کوچک مانند گوشواره را به راحتی پیدا کنید. کافی است روی ورودی لوله آن، یک جوراب و یا پارچه بکشید و سپس منطقه را جارو نمایید.یاعلی .  
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک 10004410
قیمت: 55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند. برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، ید جارو کموود دیجیکالا، قیمت جارو کموود دیجیکالا،
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
  جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، 
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
  جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، ید جارو کموود دیجیکالا
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
  جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، 
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
  جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، ید جارو کموود دیجیکالا، قیمت جارو کموود دیجیکالا، سایت جارو کموود دیجیکالا، ید جارو کموود فوق العاده، 
ید اینترنتی مینی جارو برقی usb, ید پستی مینی جارو برقی usb, ید ارزان مینی جارو برقی usb,مینی جارو برقی usb, ید نقدی مینی جارو برقی usb, ید آنلاین مینی جارو برقی usb, ید مینی جارو برقی usb,فروش مینی جارو برقی usb,فروش پستی مینی جارو برقی usb,فروش اینترنتی مینی جارو برقی usb,فروش ارزان مینی جارو برقی usb,حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج, ید پستی,فروشگاه اینترنتی,مینی جارو برقی usb ارزان,ارزان ترین مینی جارو برقی usb, ید اینترنتی ارزان مینی جارو برقی usb,بهترین فروشگاه اینترنتی
ید اینترنتی, ید اینترنتی مینی جارو برقی usb جدید, ید مینی جارو برقی usb جدید, ید نقدی مینی جارو برقی usb جدید, ید پستی, ید پستی مینی جارو برقی usb جدید,مینی جارو برقی usb جدید,مینی جارو برقی usb اصلی مینی جارو برقی usb

usb vacuum cleaner

دیگر نگران تمیز درزها و شکاف های کامپیوتر خود نباشید!

ما بهترین چاره را برای شما به ارمغان آورده ایم!

آ ین تکنولوژی روز دنیا ، پدیده سال 2013

با بسته بندی شیک و 100 درصد اورجینال

تمیز سیستم خود را به دست جارو برقی usb بگذارید

این محصول را از دست ندهید

هم در خانه هم در محیط کار

تنها جاروبرقی استاندارد دارای دکمه توربو

قابل استفاده برای تمیز سطوح رایانه ، کیبورد ،ماوس، اسپیکر و حتی تبلت، موبایل ، لپ تاپ و ... از تمیز کیبورد خسته شدی؟!

دنبال راه و روش راحت و آسان برای تمیز جاهای سخت هستی ؟!!

این بهترین و جالب ترین وسیله ای که تا به حال دیدید ؟!

آ ین تکنولوژی روز دنیا ، پدیده سال 2013

با بسته بندی شیک و 100 درصد اورجینال

تمیز سیستم خود را به دست جارو برقی usb بگذارید برای دیدن توضیحات بیشتر کلیک کنید
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
  جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، ید جارو کموود دیجیکالا، قیمت جارو کموود دیجیکالا، سایت جارو کموود دیجیکالا
برای ید جارو شارژی رونتا مدل 8779 با ولتاژ باتری 24 ولت باید حدود 595 هزار تومان هزینه کرد.
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک 10004410
قیمت: 55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند. برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا،
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی   بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.   برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید     جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، ید جارو کموود دیجیکالا، قیمت جارو کموود دیجیکالا، 
 جاروبرقی شوینده مبل ساخت شرکت star کشور ترکیه -دارای یک موتور مکنده و یک موتور اسپری کننده- بدنه پلی اتیلن -دارای مخزن مواد شویینده 8 لیتری- مخزن مواد جمع شده 20 لیتر -قابلیت کار به صورت جاروبرقی اب وخاک -قدرت موتور مکنده 1400 وات...لطفا جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.azinsanat.com مراجعه نمایید.
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی   بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.   برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید     جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا، ید آنلاین جارو کموود دیجیکالا، فروش اینترنتی جارو کموود، ید جارو کموود دیجیکالا، قیمت جارو کموود دیجیکالا، سایت جارو کموود دیجیکالا، ید جارو کموود فوق العاده، 
مقاله طراحی سیستم مکنده غلات
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

جاروهای مرکزی گرد و غبار موجود در هوا را جمع آوری می کنند و کاربری دیگر آنها تصفیه هوای محیط زندگی ما می باشد.همچنین به دلیل قرار گرفتن مخزن جارو برقی مرکزی در محیطی جداگانه، بوی بد حاصل از گرم شدن کیسه خاکروبه،وارد محیط نمی شود.جاروهای مرکزی در مکان هایی مانند زیرزمین، پشت بام، تراس و دیگر فضاهای خارجی ساختمان قابل نصب هستند و برای هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کنند. با نصب جارو برقی مرکزی در یک محل ثابت، نظافت فقط به وسیله حمل طومی انجام می پذیرد.جهت نظافت آسان همه بخش های خانه، می توان تعداد بیشتری پریز مکنده برای اتصال طومی، روی دیوارها تعبیه کرد تا تنها با جابجایی طومی جارو برقی مرکزی از یک پریز به پریز دیگر، تمام فضاها پوشش داده شود. پریزهای مکنده به لوله هایی به جارو برقی مرکزی متصل می شوند.گرد و خاک از طریق این لوله کشی وارد مخزن جاروی مرکزی می شود. در واقع فرد هیچگونه تماسی با مخزن ندارد و تنها لازم است 1 یا 2 بار در سال این مخزن تخلیه شود. لازم به ذکر است که جاروهای مرکزی را هم با کیسه و هم بدون کیسه می توان استفاده کرد.سیستم جارو برقی مرکزی یک روش نوین، بهداشتی،آسان و انعطاف پذیر است که با هر فضا و هر متراژی سازگاری دارد.جاروی مرکزی دارای قدرت مکش فوق العاده ای است. این مکش به دلیل عرض بیشتر ورودی به نسبت نازل (شکل م وطی طومی جارو برقی مرکزی) می باشد.www.ratikaco.ir
آشکارسازهای مکنده از یک سیستم لوله کشی و فن برای کشیدن ذرات دود به داخل محفظه ی آشکارساز استفاده می کنند. ساختار لوله کشی، مکان قرار گیری حفره و ابعاد حفره از روی الگوریتمی طراحی می شوند که میزان جریان هوا، اندازه ی اتاق، حساسیت مورد نیاز (سرعت آشکارسازی) و پارامترهای دیگری را مد نظر قرار می دهد که مجموع این پارامترها ساختار بهینه را تعیین می کند. برای مجموعه آشکارسازهای مکنده ی faast و جهت طراحی لوله کشی، نرم افزار pipeiq ساخته شده است که تنها نرم افزار مورد تایید برای استفاده در سیستم های faast است. برای اطلاعات بیشتر، دستورالعمل جامع faast که در ضمیمه کتاب اعلام حریق پیوست قرار دارد را مطالعه بفرمایید.
جارو برقی فندکی اتومبیل (درجه یک) جارو برقی فندکی اتومبیل (درجه یک) قیمت با تخفیف یک ماهه: 22,000 تومان جارو برقی فندکی اتومبیل بدون نیاز به باطری و با استفاده از جا فندکی اتومبیل دارای مخزن تعویض دائمی


جارو برقی فندکی ماشین  وسیله ای مورد نیار با کاربرد اسان و قدرت مکش بالا فقط کافیست این جارو را به فند ماشین وصل کنید و براحتی اتومبیل خود را تمیز نگه دارید این جارو برقی با 12 ولت تغذیه میشود.
 ید اینترنتی جارو برقی فندکی ماشین
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کانال ید پیامکی و اینترنتی جارو کموود ید پیامکی: ارسال کد 39692704 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  55000 تومان  ید پستی بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل می کند و نیازی نیست برای جمع زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند. 
برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
  جارو کموود دیجیکالا، فروش جارو کموود دیجیکالا
دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی از لحاظ عملکرد مشابه دستگاه های جاروبرقی کوچکی هستند که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در حقیقت بین این دو رده جاروبرقی یعنی مکنده صنعتی و جارو برقی خانگی از لحاظ نحوه عملکدر تفاوتی وجود ندارد اما محیط کاربرد دستگاه های جاروبرقی صنعتی و نوع خاص آلودگی هایی که مکش می نمایند همچنین حجم بالای آلودگی و مواد موجود ایجاب می نماید تا مدل های صنعتی جارو ها دارای مشخصه های خاصی باشند. مهم ترین ویژگی های متمایزکننده این رده از تجهیزات نظافت صنعتی عبارتند از: قدرت سامانه مکش در جاروبرقی های صنعتی از موتورهای قدرتمند با قابلیت عملکرد پیوسته استفاده می شود همچنین پمپ های مکش به کار رفته در تولید این رده از محصولات قادر به ایجاد سطح بالای خلأ می باشند. در حالیکه موتور جاروبرقی های کوچک خانگی پس از مدت زمان حداکثر یک ساعت داغ و دستگاه باید خاموش گردد تا موتور خنک شود. قدرت و سرعت مکش بالاتر به مکنده های صنعتی امکان می دهد تا این دستگاه ها آلودگی های سنگین و بیشتری را جمع آوری کنند. قدرت اسیون بالاتر در جاروهای خانگی نیاز به استفاده از نوع خاصی نیست و کاربرد های کیسه ای یا پاکتی به راحتی پاسخگوی نیاز نظافتی محیط های مس ی یا اداری هستند اما در محیط های صنعتی که ممکن است گرد و غبار موجود بسیار ریز باشند باید از های طبقه بندی شده استفاده می شود همچنین هنگام مکش مواد با ویژگی های خاص مثل مواد دارای درجه حرارت بالا یا چسبنده باید از های خاص استفاده شود. ظرفیت و استحکام بالاتر به دلیل حجم بالای آلودگی موجود در محیط های صنعتی جاروبرقی ها و مکنده های صنعتی طراحی شده برای این محیط ها دارای مخازنی با ظرفیت بزرگتر می باشند و برای سهولت جابجایی و تخلیه مخزن معمولا مخزن ها به چرخ و دسته تجهیز می شوند. از سوی دیگر چون این دستگاه ها در محیط های خشن صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند معمولا دارای بدنه های فولادی مقاوم بوده و برخلاف جاروهای کوچک خانگی که جمع و جور و سبک هستند دارای ابعاد بزرگتر و وزن سنگین تری می باشند.
کشف محموله ۸۱۲ کیلویی / دندانپزشک قل دستگیر شد/ کشف جسد دختر جوان در سد اکباتان/ انفجار گاز شهری 4 مصدوم بر جا گذاشت/ پسر فریبکار باید خیابان های شهر را جارو کند/ انهدام باند جیب بُرهای مترو/ اولیای دمی که قاتل را با وثیقه آزاد د/ صدور کیفرخواست «محارب» برای ان مسلح طلافروشی/ انتقام اینترنتی تبعه انگلیس از دختر مشهدی