تکواندو کاران نیمه حرفه ای

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران ؛
بنا بر اعلام فدراسیون تکواندو کشورمان ،از آغاز سال میلادی 2014 طبق مقرارت فدراسیون جهانی ( wtf) تمامی تکواندو کاران و همراهانی که در تورنمنت های بین المللی ، مسابقات جهانی و مسابقات لیگ در تمامی ردها در سال جاری شرکت نمایند ،م م به دارا بودن گواهی بین المللی ( global) هستند .
به همین منظور کلیه مربیان ،داوران و تکواندو کاران جهت ثبت نام ،مدارک خود را تا هفتم داد ماه به دفتر هئیت تکواندو استان تهران تحویل نمایند .
مدارک مورد نیاز:
1- تکمیل فرم پیوستی
2- کپی کارت ملی
3- ع 3*4
4-کپی گواهینامه کوکی وان
5- کپی پاسپورت
6- مبلغ 200/000 ریال برای بازیکنان 7- مبلغ 300/000 ریال برای مربیان و س رستان 8- معرفی نامه از هیئت تکواندو استان با ذکر شماره تماس درخواست کنندگان گفتنی است موارد 1تا 5 از مدارک مورد نیاز می بایست بر روی سی دی تحویل هیئت تکواندو استان تهران گردد.
خصوصیات برنامه شامل : 1) ثبت و ویرایش مشخصات فردی رزمی کار به همراه ع 3*4 وی 2) چاپ رسید ثبت نام 3) ثبت اطلاعات تحصیلی (جهت باشگاه های حرفه ای) 4) ثبت مشخصات فنی رزمی کاران ( کمربند و آزمون های کمربند - مسابقات و مقام های ا رزمی کاران)(جهت باشگاه های حرفه ای) 5) ثبت شهریه پرداختی به صورت ماهانه و سالیانه 6) ثبت حضور غیاب بصورت فردی و گروهی 7) بررسی وضع فنی و مالی هنرجویان جهت امور متفرقه 8) آمار گیری های دوره ای(جهت باشگاه های حرفه ای) 9) پشتیبان گیری بر اساس نیاز مدیر باشگاه(جهت باشگاه های حرفه ای) 10) ثبت اقلام فروخته شده در فروشگاه باشگاه(جهت باشگاه های حرفه ای) اسلایدر
دبیر هیئت تکواندو لارستان به همراه چندتن از اعضا هیئت تکواندو از باشگاه تکواندو لارستان بازدید بعمل آوردند و با تمرینات تکواندو کاران لطیفی تمرین د. ضمناً باشگاه لطیفی یکی از باشگاههای فعال لارستان بزرگ میباشد که در ردههای سنی مختلف تکواندوکاران ممتازی دارد و مربیگری باشگاه المهدی به عهده آقایان صابری زاد و ولی شاهی می باشد.
دبیر هیئت تکواندو لارستان به همراه دو تن از اعضائ هیئت تکواندو از باشگاه تکواندو لارستان بازدید بعمل آوردند و با مشکلات فراروی تکواندو کاران آشنا شدند . ضمناً باشگاه لطیفی یکی از باشگاههای فعال لارستان بزرگ میباشد که در ردههای سنی مختلف تکواندوکاران ممتازی دارد و مربیگری باشگاه المهدی به عهده آقای صابری زاد و همراهی آقای ولی شاهی می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان بهارستان دوتن از تکواندو کاران بوستانی به نام های مهدی پرنلو ومحمدحسن رحیمی موفق شدند درآزمون ارتقاء کمربند کشوری که ازبخش بوستان اعزام گردیده بودند به کمربند پایه بالاتر ارتقاء یابند
همایش پیاده رویی خانوادگی تکواندو کاران پایتخت به مناسبت روز جوان برگزار شد ۸۱۱۷۰۶۶۹۴_۶۹۹۲۹ در راستای بیانات ی در خصوص توجه به ورزش همگانی و گسترش آن در جامعه صبح روز ، همایش پیاده رویی خانواده تکواندو تهران در بوستان جوانمردان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛
همایش پیاده رویی خانوادگی تکواندو کاران استان تهران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر ( ع) وروز جوان ،صبح روز گذشته ۸ داد ماه با حضور جمعی از مسئولین هیات تکواندو پایتخت ،تکواندو کاران و خانواده ها در بوستان جوانمردان برگزار گردید .
مسئولیت برگزاری این همایش پیاده رویی بر عهده اکبر اموری مسئول کمیته همگانی هیات تکواندو استان تهران و فرشید کرمی دبیر کمیته مذکور بود
یکه تازی فرزان عاشورزاده در تکواندوی دنیا ادامه دارد. فدراسیون جهانی تکواندو، رده بندی تکواندوکاران المپیکی در ماه مارس را اعلام کرد که امتیازات این ماه تا پایان رقابتهای فوریه 2015 محاسبه شده است.رقابتهای بازیهای آسیایی اینچئون که 40 امتیاز در رنکینگ المپیک داشت و همچنین نتایج تورنمنت یونان و امارات که هر دو از رقابتهای 10 امتیازی بوده اند، در این رنکینگ لحاظ شده است. پسر طلایی ایران در صدر برترین تکواندو کاران جهان ایستاد
ورزشکاران 17 کشور برای حضور در مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر تاکنون وارد مازندران شدند.
تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقات تکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت ‌زاده صالح(ع) را منتشر د.  

تکواندو کاران پایتخت با حضور در مرقد مطهر ( ره ) ضمن میثاق دوباره با آرمان های بنیانگذار کبیر ، با ی حضرت آیت الله تجدید بیعت می کنند. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ی، مسئولان هیئت تکواندو استان تهران ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه روز ۱۲ بهمن ماه به همراه جمعی از مربیان، داوران و تکواندو کاران با حضور در مرقد مطهر (ره) با آرمان های والای بنیانگذار ایران تجدید میثاق خواهند کرد.
به استحضار می رساند در مسابقات تکواندو (هانمادانگ)که به مناسبت روز جهانی تکواندو در سطح استان اسان رضوی مورخ6/18 انجام گردید تکواندو کاران شهرستان گناباد با ب مقام های اول تا سوم درخشیدند که به شرح زیل اعلام می گردد. آقای علی اسماعیلی در سن 15-13 سال مقام اول موم یو رکوردی استان آقای محمد مصطفی ایزدپناه در سن 19تا29 سال مقام اول یوپ چاگی تعادلی در استان آقای مهدی شکیب زاده در سن 112 سال مقام اول موم یو در استان آقای مهدی محمدنیا سن زیر 12 سال مقام اول آپ چاگی رکوردی در استان آقای علی قیومی ثانی در سن 12 سال مقام سوم آپ چاگی رکوردی در استان در ضمن نفرات اول به تیم اردوی استان دعوت می شوند برای شرکت در مسابقات کشوری باید از مربی تیم جناب آقای جعف ور قدردانی کرد به خاطر تربیت همچنین شاگردانی.
تیمهای تکواندو شهید صنعتی کرمانشاه در سال جاری در دو رده ی دسالان ونوجوانان درلیگهای کشور حضور دارد.این تمهای با تلاشهای وپیگیری های وحید ناصری و مساعدت پیمان رفعتی (ریئس هیئت تکواندو استان کرمانشاه)وسید حجت اله اجاق ( عضو شورای ی شهر کرمانشاه )وبهروز عبد اجدینی وچند تن از والدین تکواندو کاران مقرر است در اولین دوره لیگ دسالان کشور و لیگ برتر نوجوانان کشور در سال جاری حضور بهم رساند.
به استحضار می رساند در مسابقات تکواندو (هانمادانگ)که به مناسبت روز جهانی تکواندو در سطح استان اسان رضوی مورخ6/18 انجام گردید تکواندو کاران شهرستان گناباد با ب مقام های اول تا سوم درخشیدند که به شرح زیل اعلام می گردد. آقای علی اسماعیلی در سن 15-13 سال مقام اول موم یو رکوردی استان آقای محمد مصطفی ایزدپناه در سن 19تا29 سال مقام اول یوپ چاگی تعادلی در استان آقای مهدی شکیب زاده در سن 112 سال مقام اول موم یو در استان آقای مهدی محمدنیا سن زیر 12 سال مقام اول آپ چاگی رکوردی در استان آقای علی قیومی ثانی در سن 12 سال مقام سوم آپ چاگی رکوردی در استان در ضمن نفرات اول به تیم اردوی استان دعوت می شوند برای شرکت در مسابقات کشوری باید از مربی تیم جناب آقای جعف ور قدردانی کرد به خاطر تربیت همچنین شاگردانی. حکم های دوستان در ادامه مطالب قرار گرفت
باشگاه تکواندو بزرگسالان که بیش از ماه مبارک رمضان تعطیل شده بود با مربیگری کامران اسدی ریاست محترم هیئت تکواندو لارستان از سرگرفته شد. تمرینات باشگاه اسدی که بصورت حرفه ای و قهرمانی میباشد ویژه رده سنی جوانان و بزرگسالان( 18 سال به بالا) روزهای زوج از ساعت 20:30 الی 22 با حضور کلیه تکواندوکاران فعال در مرکز استعدادی و نخبه پروری لارستان(خانه تکواندو آیت اللهی) برگزار میگردد و هم اکنون تیم منتخب دانشجویی لارستا جهت اعزام به مسابقات دانشجویی جنوب آماده میشوند. ضمناً در جلسه بازگشایی مجدد این تمرینات فضل اله سلمانپور ریاست سایق هیئت تکواندو لارستان و پیش وت تکواندو در لارستان بزرگ حضوری درخشان داشت. از همه علاقه مندان به رشته زیبا و المپیکی دعوت بعمل می اید/.
روابط عمومی هیئت تکواندو لارستان با راه اندازی خط ایرانسل به شماره 5480 647 0937 به منظور استفاده بهینه از نظرات، پیشنهادات و انتقادات تکواندو کاران و والدین سعی در پاسخگویی مناسبتر به جامعه ورزشی دارد.با ما همراه شوید 09376475480
روابط عمومی هیئت تکواندو لارستان با راه اندازی خط ایرانسل به شماره 5480 647 0937 به منظور استفاده بهینه از نظرات، پیشنهادات و انتقادات تکواندو کاران و والدین سعی در پاسخگویی مناسبتر به جامعه ورزشی دارد.با ما همراه شوید 09376475480
وب سایت جدید هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی پس از مدتها تعطیلی بالا ه راه اندازی شد. امیدواریم این وب سایت بتواند در اطلاع رسانی به تکواندو کاران استان نقش اساسی خود را به خوبی ایفا کند از نقاط قابل توجه در وب سایت جدید می توان به طراحی زیبای صفحات و نبود قسمت نظردهی در وب سایت اشاره کرد. به خاطر راه اندازی این وب سایت از تلاشهای دوست عزیزمون آقای "احد توفان بخش" مسئول روابط عمومی هیات استان ممنونیم... لینک به وب سایت جدید هیات تکواندو آذربایجان شرقی
دبیر هیئت تکواندو استان از ب یک مدال طلا و نقره توسط نمایندگان استان از رقابت های جام باشگاه های آسیا خبر داد.
تکواندوکاران کره ای در زاده صالحتکواندوکاران کره ای در زاده صالح , تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سالگذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقاتتکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت زاده صالح(ع) را منتشر د. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
تکواندوکاران کره ای در زاده صالحتکواندوکاران کره ای در زاده صالح , تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سالگذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقاتتکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت زاده صالح(ع) را منتشر د. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
تکواندو کاران تیم شهاب رستم با حضور مبارزان خود آقایان محمد گلستانی- رضا حسین پور-سعید زارع-رضا محمدیان و با هدایت و مربی گری شهاب کرمی توانست با غلبه بر رقبای خود در وزنهای متفاوت مقام سوم مسابقات قهرمانی تکواندو استان فارس را بدست آورد.این دوره از مسابقات با حضور تیم های قدرتمند از سراسر فارس در روز 93/8/2 به میزبانی شهر سروستان برگزار گردید.
بانوان تکواندو کار ناشنوای فارس پنج مدال کشوری بر گردن آویختند.
تکواندو کاران تیم شهاب رستم با حضور مبارزان خود آقایان محمد گلستانی- رضا حسین پور-سعید زارع-رضا محمدیان و با هدایت و مربی گری شهاب کرمی توانست با غلبه بر رقبای خود در وزنهای متفاوت مقام سوم مسابقات قهرمانی تکواندو قهرمانی استان فارس را بدست آورد.این دوره از مسابقات با حضور تیم های قدرتمند از سراسر فارس در روز 93/8/2 به میزبانی شهر سروستان برگزار گردید.
حضور جناب سروان محمودی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی جویم روز چهارشنبه مورخ 95/7/28 در باشگاه تکواندو آینده سازان جویم و برگزاری مراسم اهدای احکام و همچنین لوح تقدیر و هدیه مسابقات تکواندو که در هفته دفاع مقدس برگزار شد به همراه تعدادی از والدین تکواندو کاران به روایت تصویر.
به گزارش سایت هیئت تکواندو: پنجشنبه مورخ 12 تیر ماه 1393 جناب آقای می پور ، سرکار خانم زهرا اکبری ، رئیس و نایب رئیس هیئت تکواندو و آقایان کامران زمین پیما ، مهدی فولادی ، سعید پورصالحی و رضا صفرتوبی از اعضای محترم هیئت تکواندو از باشگاه تکواندو شکوفا بانوان دیدار به عمل آوردند.
این مطلب رار رئیس هیئت تکواندو لارستان در بازدید از باشگاههای لاستان فرمودند باید امسال نیز بال راهاندازی مجدد طرح استعدادی بصورت حرفه گامی محکم در جهت نخبه پروری بردازیم چرا که مدتی است فعالیت قهرمانی در سطح شهرستان کمرنگ شده است و با این کار بتوانیم خوئ را برای مسابقات و همچنین میزبانی در آینده محیا و قوی کنیم.
سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: در حضور اصحاب رسانه و خانواده تکواندو اعلام می کنم که هیچ انتظاری از این تیم نداشته باشند و بدانند که ما در بازی های کشورهای ی نتیجه ای نخواهیم گرفت.
سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: در حضور اصحاب رسانه و خانواده تکواندو اعلام می کنم که هیچ انتظاری از این تیم نداشته باشند و بدانند که ما در بازی های کشورهای ی نتیجه ای نخواهیم گرفت.
بحث انتخاب سرمربی تیم ملی تکواندو این روزها نقل محافل در جامعه رزمی شده اما فدراسیون تکواندو همچنان جانشین بیژن مقانلو را مشخص نکرده است.
سرمربی تیم تکواندو پاس قوامین گفت:تمام تلاشمان را کردیم که جزو سه تیم برتر لیگ تکواندو قرار بگیریم.