تکواندو

بحث انتخاب سرمربی تیم ملی تکواندو این روزها نقل محافل در جامعه رزمی شده اما فدراسیون تکواندو همچنان جانشین بیژن مقانلو را مشخص نکرده است.
سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: در حضور اصحاب رسانه و خانواده تکواندو اعلام می کنم که هیچ انتظاری از این تیم نداشته باشند و بدانند که ما در بازی های کشورهای ی نتیجه ای نخواهیم گرفت.
سرمربی تیم تکواندو پاس قوامین گفت:تمام تلاشمان را کردیم که جزو سه تیم برتر لیگ تکواندو قرار بگیریم.
رییس فدراسیون تکواندو مدعی است نتایج تکواندو رو به صعود است و نباید این رشته را اسیر سیاه نمایی کرد.
کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: تکواندو در حال حاضر به حمایت نیاز دارد و نباید با انتقادها این رشته را نابود کنیم.
این مطلب را آرش بنی زمانی مسئول جدید کمیته استعدادی هیئت تکواندو لارستان در بعد از جلسه یکشنبه شب هیئت تکواندو لارستان عنوان د که در ادامه این طرح بزرگ نوبت مدارس شهرجدید میباشد که بزودی در ورزشگاه شهید دانشیار در تلار ژیمناستیک و در روزهای فرد از ساعت 20 الی 21:30 آموزش تکواندو برقرار می شود.
ساری - ایرنا - عضو شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو گفت: قابلیت های فنی واجرایی ایران در رشته تکواندو بسیار بالا است واین کشور از هر نظر توان برگزاری مسابقات تکواندو در سطح جهانی را دارد.
«ش چلبات» رییس کمیته داوران فدراسیون جهانی تکواندو گفت: وجود مرکز جهانی تکواندو در ایران نشان دهنده تلاش این کشور برای توسعه و ارتقا این رشته رزمی می باشد و با توجه به مدال آوران بسیاری که در تاریخ قهرمانی خود دارد می توان ایران را امپراطوری بزرگ تکواندو قلمداد کرد.
سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: در حضور اصحاب رسانه و خانواده تکواندو اعلام می کنم که هیچ انتظاری از این تیم نداشته باشند و بدانند که ما در بازی های کشورهای ی نتیجه ای نخواهیم گرفت.
دبیر هیئت تکواندو لارستان به همراه چندتن از اعضا هیئت تکواندو از باشگاه تکواندو لارستان بازدید بعمل آوردند و با تمرینات تکواندو کاران لطیفی تمرین د. ضمناً باشگاه لطیفی یکی از باشگاههای فعال لارستان بزرگ میباشد که در ردههای سنی مختلف تکواندوکاران ممتازی دارد و مربیگری باشگاه المهدی به عهده آقایان صابری زاد و ولی شاهی می باشد.
دیدارهای حساس و سرنوشت ساز هفته پنجم و ششم لیگ برتر تکواندو مردان «جام خلیج فارس»، روز دوشنبه (2 اسفندماه) بر روی 3 شیاپ چانگ خانه تکواندو برگزار می شود.
در رقابت‎های تکواندو که در کابل برگزار شده بود، هرات فاتح رقابتهای انتخاباتی تیم ملی تکواندو دختران افغانستان شد.
دبیر هیئت تکواندو لارستان به همراه دو تن از اعضائ هیئت تکواندو از باشگاه تکواندو لارستان بازدید بعمل آوردند و با مشکلات فراروی تکواندو کاران آشنا شدند . ضمناً باشگاه لطیفی یکی از باشگاههای فعال لارستان بزرگ میباشد که در ردههای سنی مختلف تکواندوکاران ممتازی دارد و مربیگری باشگاه المهدی به عهده آقای صابری زاد و همراهی آقای ولی شاهی می باشد.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون تکواندو زمان ثبت نام لیگ های تکواندو را از بیستم اردیبهشت ماه و آغاز رقابت ها را از 6 تیرماه در رده سنی دسالان و نوجوانان اعلام کرد.
مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو با دعوت از ۱۳ تکواندوکار و حذف ۵ تکواندوکار از صبح دیروز در خانه تکواندو آغاز می شود.
بمناسبت دهه مبارک فجر یکدوره مسابقات چهار جانبه تکواندو آقایان به میزبانی هیئت تکواندو لارستان با حضور تیم های لار- گراش- جویم-لطیفی در تاریخ 10 بهمن سال جاری ساعت 8 صبح در محل ورزشگاه جهان پهلوان تختی خانه تکواندو آیت اللهی برگزار میشود. از همه همشهریان ورزشکاران و علاقه مندان دعوت بعمل می آید.
بی باک گفت: تیم ملی تکواندو به نبود انسجام و اتحاد باخت و من با ایجاد همدلی، تکواندو را به روزهای اوجش بر می گردانم.
شنبه مورخ 12 ام اردیبهشت 1394 مسابقه تکواندو آزاد قهرمانی دسالان استان به مناسبت میلاد علی(ع) و روز پدر در خانه تکواندو گیلان با حضور 130 مبارز دسال برگزار گردید.از هیئت تکواندو شهرستان آستارا آقای محمد شهیدی جهت داوری به این مسابقات دعوت شده بود. روابط عمومی هیئت تکواندو شهرستان آستارا
عبداله می پور ، رئیس هیئت تکواندو نشتارود اظهار داشت: هیئت تکواندو نشتارود در بخش آقایان دو تیم در رده های سنی نوجوانان و جوانان راهی مسابقات لیگ تکواندو استان مازندران خواهد کرد.همچنین در بخش بانوان هم در رده های سنی دسالان ، نونهالان ، نوجوانان و جوانان 4 تیم راهی مسابقات لیگ تکواندو با سرمربیگری نسرین ساعدی میشود. وی افزود: اردوی آمادگی تیم های تکواندو نشتارود به صورت تخصصی در سالن ورزشی پلتکله خواهد بود که پس از برگزاری مسابقات انتخ و مشخص شدن نفرات تیم ها ، استارت تمرینات زده میشود.
مسابقات تکواندو انتخ دانشجویان سراسر کشور دربخش کیوروگی و پومسه در دو گروه مردان و ن در خانه تکواندو فدراسیون برگزار می گردد.
مسابقه سه جانبه دوستانه تکواندو دختران گرامی داشت سالروز هفته دفاع مقدس در تاریخ 31/06/93 در خانه تکواندو سالن هلال احمر آستارا برگزار شد.این مسابقه در تمامی رده های و اوزان مختلف سنی( سال-نونهال-نوجوان و جوان) با شرکت مجموع 42 نفر بازیکن از سه تیم شرکت کننده (خانه تکواندو آستارا،پدرام آستارا،طوفان لوندویل ) برگزار گردیدکه به نفرات برتر هر وزن حکم و مدال قهرمانی اهدا شد . روابط عمومی هیات تکواندو شهرستان آستارا


تکواندو جهان جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو منطقه اروپا در یونان کلاس جی ۲ - آپریل ۲۰۱۷روز دوم مبارزه شماره ۳۳۲ - یک هشتم نهایی تکواندو - میلاد بیگی
لینک های :
رقابت های تکواندو استان با حضور ۱۴۰ تکواندو کار به پایان رسید.
مجید مولایی داور بین المللی تکواندو در مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا در قزاقستان قضاوت می کند.
با پیگیری های صورت گرفته و رایزنی های بعمل آمده در هفته جاری شاهد راه اندازی تکواندو بانوان در لطیفی می باشیم. این مطلب را رئیس هیئت تکواندو لارستان گفتند که پس از جلسه بانوان و درخواست جمعی از بانوان مبنی بر راه اندازی وتکواندو در ای همجوار از اول دی ماه رسماً تکواندو بانوان از رده دسال و نونهال در سالن ورزشی مسجد علی بین طالب ع کوچه بانک سپه در روزهای فرد برگزار خواهد شد
آقای عبدالمجید مراغه مسئول کمیته مسابقات هیئت تکواندو لارستان اعلام کرد با رایزنی های صورت گرفته بمناسبت دهه پر فروغ فجر ، در تاریخ 16 بهمن ماه سال جاری مسابقه تکواندو در ردهای کمربندی مختلف با حضور تیم های لار. لطیفی. گراش و جویم در خانه تکواندو برگزار میشود و به تیم برتر کاپ قهرمانی اهدا میشود و از مقام آوران تجلیل خواهد شد. اطلاعات تکمیلی متعاقباً از همین وبگاه بخوانید.....
سرمربی سابق تیم ملی تکواندو معتقد است که جامعه تکواندو در سال 95 اخلاق را باخت و انسجام وجود نداشت.بی
دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو از صبح امروز (شنبه) با حضور 13 هوگوپوش در مرکز جهانی تکواندو آغاز شد.
با اعلام رییس انجمن تکواندو فدراسیون ملی ورزش های ی، سرمربیان تیم ملی تکواندو دانشجویان کشورمان برای حضور در بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان مشخص و معرفی شدند.
رییس هیئت تکواندو استان زنجان از آغاز لیگ استانی تکواندو در زنجان خبر داد .