تور آنتالیا

موزه باستان شناسی آنتالیا یکی از پربارترین موزه های موجود در کشور ترکیه است که با حدود یک قرن قدمت در کنی ی در مرکز شهر واقع شده و با بخش ها و گالری های مختلف گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند . در واقع این موزه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا گنجینه ای از آثار تاریخی عصر حجر ، یونان باستان و روم ، بیزانس ، دوران سلجوقیان ترک و عثمانیان می باشد . موزه آنتالیا 30 هزار متر مربع وسعت دارد و شامل 13 نمایشگاه ، 1 نمایشگاه فضای باز ، آزمایشگاه ها ، انبار ، مرکز تعمیرات ، یک اتاق عکاسی ، یک سالن کنفرانس ، دفاتر اداری ، کافه تریا و محل زندگی مسئولان موزه می باشد .
معرفی موزه باستان شناسی در آنتالیا
این موزه اولین بار در سال 1922 در مسجد علاالدین افتتاح شد و سپس در سال 1937 به مسجد یولی مناره منتقل شد و در سال 1972 نیز به ساختمان کنونی نقل مکان نمود . این موزه حد فاصل سال های 1982 تا 1985 به دلیل تعمیرات بسته شد اما با اتمام عملیات بازسازی فعالیت خود را دوباره از سر گرفت و پذیرای مراجعه کنندگان شد . در طول زمانی که آنتالیا تحت نظامی ایتالیایی ها بود باستان شناسان این کشور با ادعای تمدن به از بین بردن گنجینه های باستان شناسی یافت شده در مرکز شهر و اطراف سفارت ایتالیا پرداختند تا اینکه برای جلوگیری از این طرح ، سلیمان فکری بیگ ، مشاور سلطان ، خود را به عنوان متصدی داوطلبانه آثار باستانی منصوب کرد و با جمع آوری آنچه در مرکز شهر به جای مانده بود برای اولین بار موزه آنتالیا را تاسیس نمود .
معرفی موزه باستان شناسی در آنتالیا
مسجد مراد پاشا آنتالیا با حدود 450 سال قدمت یکی از یادگاران قرن شانزدهم در شهر زیبا و توریستی آنتالیا است و نمای خارجی زیبا و تزئینات داخلی فوق العاده بر جذ ت آن افزوده است . این مسجد قدیمی که در منطقه مراد پاشا واقع شده از جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد و با چندین گنبد بزرگ و کوچک و یک مناره بلند از محبوبیت بسیاری در میان مردم بومی و گردشگران برخوردار می باشد . این مسجد که در بیرون محوطه کاخ ها در خیابان کاظم اوز آلپ واقع شده در سال 1570 میلادی به دستور صدراعظم وقت ، مراد پاشا بنا شده است .
مراد پاشا از مساجد قدیمی آنتالیا
مسجد قدیمی و دیدنی مراد پاشا در آنتالیا به صورت یک ده ضلعی ساخته شده و معماری جذاب ان از نقاط قوت این جاذبه تاریخی می باشد . این مسجد در نمای خارجی خود دارای یک گنبد بزرگ ، چند گنبد کوچک و مناره ای از جنس گرانیت و سنگ مرمر می باشد که بر شکوه و جلال ان افزوده اند . توجه داشته باشید که مناره مسجد که با دو بالکن در قسمت جنوب غربی بنا واقع شده در قرن بیستم به ساختمان مسجد اضافه شده است . فضا و دکوراسیون داخلی مسجد به خوشنویسی های دوران سلجوقی مزین شده که زیبایی این مکان مقدس را دو چندان کرده است . از دیگر قسمت های جذاب مسجد مراد پاشا می توان به محراب ساخته شده از سنگ مرمر اشاره نمود .
آنتالیا پایتخت توریستی ترکیه بوده و دارای انواع جاذبه های گردشگری و هتل های لو می باشد. هزینه تور آنتالیا بسته به امکانات تور ، هتل و حتی آژانس مسافرتی که با آن سفر می کنید متفاوت است. آژانس مسافرتی مهر پرواز با بهترین و ارزانترین قیمت تور آنتالیا ، انواع پکیج ها را به همراه آفرهای ویژه به شما ارائه می دهد. مردم آنتالیا مهمان نواز و همیشه آماده پذیرایی از گردشگران هستند.آنتالیا منطقه اصلی توریستی سواحل مدیترانه به شمار می رود.
آبشار دودن آنتالیا (duden waterfalls)
 
اگر به دنبال سپری اوقاتی در طبیعت زیبا و باشکوه شهر آنتالیا هستید می توانید با کمی فاصله گرفتن از مرکز شهر از منظره خیره کننده ایجاد شده توسط آبشارهای دودن بهره ببرید ، این آبشارهای دیدنی که توسط چرخه آب به وجود آمده اند سالانه توسط گردشگران بسیاری مورد بازدید قرار می گیرند ، آبشار زیبا و منحصر به فرد دودن آنتالیا یکی دیگر از جاذبه ها و مناطق گردشگری آنتالیا می باشد که در 28 کیلومتری جاده قدیم آنتالیا و در 12 کیلومتری شمال شرقی آن واقع شده است . 

آبشار دودن تشکیل شده از دو آبشاری است که با فاصله های متفاوت از هم قرار گرفته اند و منشا آن ها رودخانه ای به همین نام می باشد که در پایان مسیر خود به آبشار های محصور کننده دودن می رسد و به دریای مدیترانه می ریزد . 

با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور آنتالیا را با یکی از جاذبه های بی نظیر و شگفت انگیز در این شهر آشنا سازیم . 
 
آبشار دودن یکی از رویایی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد
ادامه مطلب...
آبشار دودن آنتالیا (duden waterfalls)
 
اگر به دنبال سپری اوقاتی در طبیعت زیبا و باشکوه شهر آنتالیا هستید می توانید با کمی فاصله گرفتن از مرکز شهر از منظره خیره کننده ایجاد شده توسط آبشارهای دودن بهره ببرید ، این آبشارهای دیدنی که توسط چرخه آب به وجود آمده اند سالانه توسط گردشگران بسیاری مورد بازدید قرار می گیرند ، آبشار زیبا و منحصر به فرد دودن آنتالیا یکی دیگر از جاذبه ها و مناطق گردشگری آنتالیا می باشد که در 28 کیلومتری جاده قدیم آنتالیا و در 12 کیلومتری شمال شرقی آن واقع شده است . 

آبشار دودن تشکیل شده از دو آبشاری است که با فاصله های متفاوت از هم قرار گرفته اند و منشا آن ها رودخانه ای به همین نام می باشد که در پایان مسیر خود به آبشار های محصور کننده دودن می رسد و به دریای مدیترانه می ریزد . 

با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور آنتالیا را با یکی از جاذبه های بی نظیر و شگفت انگیز در این شهر آشنا سازیم . 
 
آبشار دودن یکی از رویایی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد
ادامه مطلب...
آنتالیا نام مرکز آنتالیا می باشد و از مهمترین شهر های ترکیه می باشد . آنتالیا به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی ترکیه می باشد . در آنتالیا بلوارهای فراوان و زیبا با لنگرگاه ها و درختان نخل خودنمایی می کند .آب و هوای آنتالیا به طور کلی مدیترانه ای بوده و دارای آب و هوای تابستان گرم و خشک می باشد و در زمستان معتدل و بارانی می باشد و برای مسافرین عزیز تور آنتالیا نوروز 97 بسیار حائز اهمیت است .از جاذبه های گردشگری آنتالیا می توان موزه آتاتورک آنتالیا ، پاموک کاله آنتالیا ، پارک ملی انتالیا ، شهر آنتالیا ، بندر قلعه کاله ایچی آنتالیا ، رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا ، ساحل آکوالند آنتالیا ، پاموک کاله کوش آداسی ، مسجد کنگره دار آنتالیا و .... می توان نام برد .قیمت تور آنتالیا به نسبت میزان لذتی که یک مسافر تور آنتالیا از سفر می برد بسیار ناچیز می باشد .هتل های آنتالیا که شامل هتل های 3 ستاره مانند هتل کلاب آرس آنتالیا ، هتل ای لارا آنتالیا ، هتل لارا پالاس آنتالیا ، هتل آلریا آنتالیا ، هتل آلاتا آنتالیا ، هتل ای آنتالیا ، هتل آسیا آنتالیا و هتل های 4 ستاره که شامل هتل لارا هادریانوس آنتالیا ، هتل فال آنتالیا ، هتل بونادیا آنتالیا ، هتل بل کلاب آنتالیا ، هتل لارا دینک آنتالیا ، هتل ماتیات آنتالیا ، هتل استلا بیچ آلانیا آنتالیا ، هتل کلاب فال انتالیا ، و .... و همچنین هتل های 5 ستاره آنتالیا که شامل هتل پاپیلون آیسچا انتالیا ، هتل وو توپکاپی پالاس آنتالیا ، هتل پودینگ مارینا انتالیا ، هتل لوسیدا بیچ آنتالیا ، هتل دوسینیا لاکچری آنتالیا ، هتل کالیستا لاکچری آنتالیا ، هتل ما یم ریزورت آنتالیا و ... می باشد و مسافرین عزیز تور لحظه آ ی آنتالیا می توانند به نسبت بودجه ای که دارند از هتل های آنتالیا استفاده کنند.
رستوران سریسرفین دینینگ آنتالیا رستوران سریسرفین دینینگ آنتالیا در موقعیتی بسیار خوب با منظره و چشم اندازی بسیار عالی آماده پذیرایی از تمامی مسافران تور آنتالیا می باشد. این رستوران مناسب برای قرار های کاری, خانوادگی و دوستانه می باشد. خدمت کاران این رستوران با رفتاری خوش و صمیمانه پذیرای مهمانان تور آنتالیا می باشند. منو رستوران شامل انواع غدا های ترکی و بین المملی می باشد شما گردشگران تور آنتالیا با هر سلیقه ای که باشید در این رستوران به راحتی می توانید از غذای مورد علاقتان لذت ببرید. با انتخاب تور آنتالیا برای سفر امکان گذراندن وقت در کنار عزیزانتان در این رستوران برای شما فراهم خواهد شد. رستوران سریسرفین دینینگ آنتالیا تور آنتالیا پاییز 95 تور آنتالیا مهر تور آنتالیا آبان تور آنتالیا آذر 95 تور آنتالیا نوروز 96 تور آنتالیا زمستان 95 تور آنتالیا دی 95 تور آنتالیا بهمن 95 تور آنتالیا اسفند 95 قیمت تور آنتالیا تور آنتالیا ارزان تور آنتالیا قیمت مناسب تور آنتالیا ارزان قیمت تور آنتالیا لحظه آ ی بلیط تور آنتالیا
آنتالیا دارای مناطق پنج گانه می باشد که این مناطق عبارت اند از لارا (lara) ، کندو (kundu) ،بلک (belek)  ،کمر(kemer) و سیده (side) که بیشتر هتل های آنتالیا در این مناطق قرار دارند از هتل های 4 و 5 ستاره گرفته تا هتل های لو آنتالیا که با قیمت های متفاوت بسته به امکانات آن پذیرای گردشگران می باشند. از هتل های آنتالیا می توان به هتل مردان پلاس (mardan palace el) ، هتل پمار بیچ ریزورت (pemar beach resort el)، هتل رامادا پلازا (ramada plaza antalya) و هتل اونکل رزیدنس (onkel residence el) اشاره کرد. گردشگران بسیاری از طریق آفر تور آنتالیا برای تفریح در آنتالیا و اقامت در هتل های لو و بی نظیر به این شهر زیبا سفر می کنند.
آنتالیا نام مرکز آنتالیا می باشد و از مهمترین شهر های ترکیه می باشد . آنتالیا به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی ترکیه می باشد . در آنتالیا بلوارهای فراوان و زیبا با لنگرگاه ها و درختان نخل خودنمایی می کند . آب و هوای آنتالیا به طور کلی مدیترانه ای بوده و دارای آب و هوای تابستان گرم و خشک می باشد و در زمستان معتدل و بارانی می باشد و برای مسافرین عزیز تور آنتالیا نوروز 97 بسیار حائز اهمیت است . از جاذبه های گردشگری آنتالیا می توان موزه آتاتورک آنتالیا ، پاموک کاله آنتالیا ، پارک ملی انتالیا ، شهر آنتالیا ، بندر قلعه کاله ایچی آنتالیا ، رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا ، ساحل آکوالند آنتالیا ، پاموک کاله کوش آداسی ، مسجد کنگره دار آنتالیا و .... می توان نام برد . قیمت تور آنتالیا به نسبت میزان لذتی که یک مسافر تور آنتالیا از سفر می برد بسیار ناچیز می باشد . هتل های آنتالیا که شامل هتل های 3 ستاره مانند هتل کلاب آرس آنتالیا ، هتل ای لارا آنتالیا ، هتل لارا پالاس آنتالیا ، هتل آلریا آنتالیا ، هتل آلاتا آنتالیا ، هتل ای آنتالیا ، هتل آسیا آنتالیا و هتل های 4 ستاره که شامل هتل لارا هادریانوس آنتالیا ، هتل فال آنتالیا ، هتل بونادیا آنتالیا ، هتل بل کلاب آنتالیا ، هتل لارا دینک آنتالیا ، هتل ماتیات آنتالیا ، هتل استلا بیچ آلانیا آنتالیا ، هتل کلاب فال انتالیا ، و .... و همچنین هتل های 5 ستاره آنتالیا که شامل هتل پاپیلون آیسچا انتالیا ، هتل وو توپکاپی پالاس آنتالیا ، هتل پودینگ مارینا انتالیا ، هتل لوسیدا بیچ آنتالیا ، هتل دوسینیا لاکچری آنتالیا ، هتل کالیستا لاکچری آنتالیا ، هتل ما یم ریزورت آنتالیا و ... می باشد و مسافرین عزیز تور لحظه آ ی آنتالیا می توانند به نسبت بودجه ای که دارند از هتل های آنتالیا استفاده کنند.
امروزه شهر آنتالیا در حال رقابت با دوبی در امارات می باشد و پس از آزاد شدن امکان ید ملک در شهر آنتالیا برای شهروندان ایرانی تعداد ایرانی های شهر انتالیا در هر روز بیشتر می شود و با توجه به آب و هوا بسیار خوب و ارزان بودن قیمت املاک در انتالیا این شهر برای ایرانیان به شهری ایده ال برای زندگی و سرمایه گذاری تبدیل شده است و در سال 94 شهر انتالیا توانسته است نسبت به دوبی ایرانیان بیشتری را به خود جزب کند. یکی دیگر از عوامل گرایش ایرانیان به سفر به آنتالیا امکان سفر بدون ویزا به کشور ترکیه و شهر آنتالیا ست و دیگر عامل گرایش ایرانیان برای استفاده از تور آنتالیا خدمات بسیار خوب در هتلهای آنتالیا می باشد که در مقاسیه با سایر ای توریستی جهان خدمات بهتری را قیمت مناسب تری ارائه میکنند .
هتل سوسسی لاکچری ریزورت بلک آنتالیا هتل سوسسی در سال 2009 با 554 اتاق و یک ساحل اختصاصی, دو است آبگرم با سقف شیشه ای, سالن بولینگ, سالن یوگا و ... برای راحتی و آرامش مسافران تور آنتالیا ساخته شد. این هتل یکی از هتل های 5 ستاره آنتالیا به حساب می آید که به صورت فول امکانات آماده پذیرایی از تمامی مهمانان و مسافران آنتالیا می باشد. هتل دارای امکاناتی نظیر: شاتل, ترانسفر, خشکشویی, اتوشویی, لاندری, خدمات 24 ساعته, روم سرویس 24 ساعته, خدمات گردشگری تور آنتالیا, پذیرش 24 ساعته و ... می باشد. در سفرتان به آنتالیا امکان اقامت در این هتل 5 ستاره برای شما فراهم می شود تا سفر خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید و سفری پر از خاطره را پشت سر بگذارید. هتل سوسسی لاکچری ریزورت بلک آنتالیا تورآنتالیا تور آنتالیا 94 قیمت تور آنتالیا تور آنتالیا ارزان تور آنتالیا قیمت مناسب تور آنتالیا ارزان قیمت تور آنتالیا از مشهد تور آنتالیا از شیراز تور آنتالیا از اصفهان تور آنتالیا از تهران تور آنتالیا لحظه آ ی بلیط تور آنتالیا تور آنتالیا دقیقه 90 تور آنتالیا فوری تور آنتالیا 95 تور آنتالیا پاییز تور آنتالیا مهر تور آنتالیا آبان تور آنتالیا آذر تور آنتالیا نوروز 96 تور آنتالیا زمستان 95 تور آنتالیا اسفند 95 تور آنتالیا بهار 96 تور آنتالیا فروردین 96 تور آنتالیا اردیبهشت 96 تور آنتالیا داد 96

هتل سوسسی لاکچری ریزورت بلک آنتالیا هتل سوسسی در سال 2009 با 554 اتاق و یک ساحل اختصاصی, دو است آبگرم با سقف شیشه ای, سالن بولینگ, سالن یوگا و ... برای راحتی و آرامش مسافران تور آنتالیا ساخته شد. این هتل یکی از هتل های 5 ستاره آنتالیا به حساب می آید که به صورت فول امکانات آماده پذیرایی از تمامی مهمانان و مسافران آنتالیا می باشد. هتل دارای امکاناتی نظیر: شاتل, ترانسفر, خشکشویی, اتوشویی, لاندری, خدمات 24 ساعته, روم سرویس 24 ساعته, خدمات گردشگری تور آنتالیا, پذیرش 24 ساعته و ... می باشد. در سفرتان به آنتالیا امکان اقامت در این هتل 5 ستاره برای شما فراهم می شود تا سفر خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید و سفری پر از خاطره را پشت سر بگذارید. هتل سوسسی لاکچری ریزورت بلک آنتالیا تورآنتالیا تور آنتالیا 94 قیمت تور آنتالیا تور آنتالیا ارزان تور آنتالیا قیمت مناسب تور آنتالیا ارزان قیمت تور آنتالیا از مشهد تور آنتالیا از شیراز تور آنتالیا از اصفهان تور آنتالیا از تهران تور آنتالیا لحظه آ ی بلیط تور آنتالیا تور آنتالیا دقیقه 90 تور آنتالیا فوری تور آنتالیا 95 تور آنتالیا پاییز تور آنتالیا مهر تور آنتالیا آبان تور آنتالیا آذر تور آنتالیا نوروز 96 تور آنتالیا زمستان 95 تور آنتالیا اسفند 95 تور آنتالیا بهار 96 تور آنتالیا فروردین 96 تور آنتالیا اردیبهشت 96 تور آنتالیا داد 96
  رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا یک رستوران شیک با غذاهای لذیذ و بین الملی دارای محیطی زیبا که پذیرای شما مسافران عزیز آنتالیا می باشد.تمام غذاهای این رستوران از مواد تازه و طبیعی پخته می شود،این رستوران برای قرارهای رمانتیک پیشنهاد میشه چون چشم انداز این رستوران به دریای مدیترانه است و فوق العاده دیدنی و زیباست. غذاهای بین المللی رستوران هم برای تمام انی که به آنتالیا سفر می کنند، مناسب می باشد رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا تور آنتالیا تابستان 96 تور آنتالیا تیر 96 تور آنتالیا مرداد 96 تور آنتالیا شهریور 96
اقتصاد آنلاین – سمانه فتح آبادی: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد آنتالیا در کشور ترکیه، در دی ماه جاری به شرح ج زیر است؛ ادامه: سفر به آنتالیا چقدر هزینه دارد؟ +ج
هتل فیم رزیدنس لارا اسپا آنتالیا هتل 5 ستاره فیم رزیدنس لارا در سال 2006 در 9 طبقه با 443 اتاق با خدمات یوآل با ساحل اختصاصی شنی در منطقه لارا آنتالیا آماده پذیرایی از مهمانان تور آنتالیا می باشد. هتل دارای 7 رستوران شیک و لو و 6 کافه بار با امکانات عالی می باشد. هتل گرند پارک لارا, هتل دلفین پالسا و هتل دلفین امپریال لارا در هتل قرار دارند. در سفرتان با تور آنتالیا امکان اقامت در این هتل 5 ستاره لو و مجلل برای شما و عزیزانتان فراهم می شود تا سفر خوشی را تجربه کنید. هتل فیم رزیدنس لارا اسپا آنتالیا اتاق هتل فیم رزیدنس لارا اسپا آنتالیا   تورآنتالیا تور آنتالیا 94 قیمت تور آنتالیا تور آنتالیا ارزان تور آنتالیا قیمت مناسب تور آنتالیا ارزان قیمت تور آنتالیا از مشهد تور آنتالیا از شیراز تور آنتالیا از اصفهان تور آنتالیا از تهران تور آنتالیا لحظه آ ی بلیط تور آنتالیا تور آنتالیا دقیقه 90 تور آنتالیا فوری تور آنتالیا 95 تور آنتالیا پاییز تور آنتالیا مهر تور آنتالیا آبان تور آنتالیا آذر تور آنتالیا نوروز 96 تور آنتالیا زمستان 95 تور آنتالیا اسفند 95 تور آنتالیا بهار 96 تور آنتالیا فروردین 96 تور آنتالیا اردیبهشت 96 تور آنتالیا داد 96

هتل فیم رزیدنس لارا اسپا آنتالیا هتل 5 ستاره فیم رزیدنس لارا در سال 2006 در 9 طبقه با 443 اتاق با خدمات یوآل با ساحل اختصاصی شنی در منطقه لارا آنتالیا آماده پذیرایی از مهمانان تور آنتالیا می باشد. هتل دارای 7 رستوران شیک و لو و 6 کافه بار با امکانات عالی می باشد. هتل گرند پارک لارا, هتل دلفین پالسا و هتل دلفین امپریال لارا در هتل قرار دارند. در سفرتان با تور آنتالیا امکان اقامت در این هتل 5 ستاره لو و مجلل برای شما و عزیزانتان فراهم می شود تا سفر خوشی را تجربه کنید. هتل فیم رزیدنس لارا اسپا آنتالیا اتاق هتل فیم رزیدنس لارا اسپا آنتالیا   تورآنتالیا تور آنتالیا 94 قیمت تور آنتالیا تور آنتالیا ارزان تور آنتالیا قیمت مناسب تور آنتالیا ارزان قیمت تور آنتالیا از مشهد تور آنتالیا از شیراز تور آنتالیا از اصفهان تور آنتالیا از تهران تور آنتالیا لحظه آ ی بلیط تور آنتالیا تور آنتالیا دقیقه 90 تور آنتالیا فوری تور آنتالیا 95 تور آنتالیا پاییز تور آنتالیا مهر تور آنتالیا آبان تور آنتالیا آذر تور آنتالیا نوروز 96 تور آنتالیا زمستان 95 تور آنتالیا اسفند 95 تور آنتالیا بهار 96 تور آنتالیا فروردین 96 تور آنتالیا اردیبهشت 96 تور آنتالیا داد 96

هتل آمارا ورد چه ویتا آنتالیا هتل آمارا ورد چه ویتا آنتالیا از هتل های 5 ستاره در منطقه ت ووا آنتالیا می باشد. این هتل دارای 630 متر ساحل شنی و ماسه ای اختصاصی است. هتل آمارا ورد چه ویتا دارای 702 اتاق با امکانات لو می باشد. فاصله هتل تا آنتالیا 588 کیلومتر و تا فرودگاه 75 کیلومتر می شود. از امکانات هتل آمارا ورد چه ویتا آنتالیا برای گردشگران تور آنتالیا می توان به پذیرش  24 ساعته، رستوران، 4 است روباز، 22 است سر پوشیده، پارک آبی، سونا، جکوزی، ترکی، مرکز تناسب اندام، خدمات ماساژ، اسب سواری، بیلیارد، سالن کنفرانس، باغ، ترانسفر فرودگاهی، زمین بازی کودک، صندوق امانات، اینترنت wifi و ... اشاره کرد. هتل آمارا ورد چه ویتا آنتالیا هتل آمارا ورد چه ویتا آنتالیا هتل آمارا ورد چه ویتا آنتالیا بلیط آنتالیا تابستان 96 بلیط آنتالیا تیر 96 بلیط آنتالیا مرداد 96 بلیط آنتالیا شهریور 96
هتل گرانادا لاکچری بلک (granada luxury belek) آنتالیا، مرکز گردشگری شهر بلک (belek) در منطقه زیبا سریک(serik) آنتالیا واقع شده است که بزرگترین و مدرن ترین منطقه شهر آنتالیا به شمار می رود و با زیبایی های منحصر به فرد خود و امتیازات برجسته اش، عنوان "پایتخت گردشگری" ترکیه را به خود اختصاص داده است.گرانادا بلک معنای گل میوه انار را می دهد.
 
هتل گرانادا لاکچریدر کنار دریای مدیترانه واقع شده و تنها یک کیلومتر با ساحل فاصله دارد که می توانید با استفاده از شاتل رایگان هتل به ساحل بروید. در ابتدای ورود به هتل شاهد عظمت و زیبایی این هتل خواهید بود.هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا دارای 10 است روباز، 2 است س وشیده ،پارک آبی رایگان، ترکی،شهربازی و کلوپ بازی ک ن، پارکینگ رایگان و امکانات سونا و آبگرم می باشد. کلیه ی اتاق های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، مینی بار و تلویزیون ای بوده و یک بالکن مشرف به دریا دارند.هتل گرانادا لاکچری بلک در حدود 34 کیلومتر (40 دقیقه) با فرودگاه آنتالیا و 42 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.
تور آنتالیا سواحل زیبا و تفریحات ویژه در تور آنتالیا میتوانید قسمتی از وقت خود را به بازدید از دیدنی های آنتالیا اختصاص دهید . آنتالیا نماد تاریخ ترکیه محسوب میشود . آثار تاریخی آنتالیا توجه گردشگران زیادی را بخود جلب میکند و بازگوی فرهنگ مردم ترکیه است . برخی از این آثار باستانی که از جاذبه های گردشگری آنتالیا هستند ، در دنیا نمونه ای ندارند پس بازدید از این دیدنی های ترکیه در آنتالیا خالی از لطف نیست . دروازه هادریان در سال ۱۳۰ بعد از میلاد ، امپراطور رومی به نام هادریانوس از شهر آنتالیا دیدن کرده است و این دروازه به افتخار ورور امپراطور به شهر آنتالیا ساخته شده است .این دروازه قدیمی که در محله قدیمی شهر آنتالیا خیابان اتاتورک قرار دارد ، از ۳ قوس مرمرین ساخته شده است . در قسمت شرقی این دروازه هنوز میتوان آثاری از معماری آن دوره را به چشم دید .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
هتل م رویال آنتالیا (maxx royal) هتل م رویال (maxx royal) در منطقه بلک آنتالیا هتل سلطنتی و بسیار مجلل م رویال (maxx royal) در سال ۲۰۱۱ در یک خلیج و در مجاورت چشمه ی آب معدنی با مساحتی بیش از یک میلیون متر مربع افتتاح شده است. این هتل بی نظیر در منطقه بلک در ۳۵ کیلومتری فرودگاه آنتالیا بنا شده. تمام اتاق های هتل م رویال (حتی اتاق استاندارد) از نوع سوئیت می باشد و به شما فرصت می دهد تا تجربه تعطیلاتی منحصربه فرد داشته باشید. خدمه این هتل به ۴ زبان ترکی، انگلیسی، آلمانی و روسی مسلط هستند.

می بایست گفت تور ارزان ترکیه   با توجه به موقعیت سرزمین ترکیه به
عنوان مرز م ن خاورمیانه و اروپا 
همیشه مورد توجه تعداد بسیاری از
مردمانی که قصد یک گردش چندهفته
ای  خوب را دارا می باشد قرار می گیرد.
فرودگاه آنتالیا در 10 کیلومتری شمال شرق شهر قرار گرفته و از لحاظ حجم مسافر
در رده دوازدهم فرودگاه های اروپا و دومین فرودگاه ترکیه قرار دارد. فرودگاه
آنتالیا مهم ترین فرودگاه جنوب غرب ترکیه
است و دیگر فرودگاه های این منطقه در دالامان و بُدروم قرار دارند. از فرودگاه
بین المللی آنتالیا به مقصد اکثر فرودگاه های معروف دنیا از جمله ایران پرواز
مستقیم وجود دارد.
توصیه بهداشتی:

برای رفتن به آنتالیا توصیه می شود خود را بیمه کنید و حتما اگر از داروی خاصی
استفاده می کنید به اندازه نیاز و با نسخه پزشک همراه خود داشته باشید چون در
آنتالیا و دیگر ای ترکیه هزینه درمان و دارو بسیار بالا می باشد و برایتان گران
تمام خواهد شد.
غذاهای معروف در آنتالیا:

یکی از مهم ترین مسائل برای رفتن به آنتالیا تغذیه مناسب و خوب می باشد. غذاهای
کشور ترکیه از لذیذترین و پرطرفدارترین غذاهای دنیا به شمار می آیند، در شهر
آنتالیا هم می توانید از انواع این غذاها لذت ببرید. از معروفترین غذاهای آنتالیا
می توان به خوراک گوشت (sac kavurma)، کباب اسکندر، حلوا، ترکیبی از انواع غله و
آبمیوه ها (kolle)  و خوراک تهیه شده از گندم و گوجه (tomato cive) اشاره
کرد.کافی ست ببینید نزدیک ترین تور ترکیه چه زمانی خواهد بود و برای سفر خود را
آماده کنید تا مزه ی این غذاهای لذیذ را برای همیشه زیر دندانتان بماند .
بهترین رستوران های این شهر، شامل رستوران کرال سوفاراسی، که انواع غذاهای
مدیترانه ای و ترکی را دارد، رستوران استلاز بیستروت، که انواع ماهی ها و کباب هاش
فوق العاده هستند و رستوران وانیلیا لنج، که خیلی رمانتیک است و انواع غذاهای ترکی،
ایتالیایی و خوراک های بین المللی را دارا می باشند.

امیدواریم که تور لحظه آ ی ترکیه به شما خوش بگذرد.


رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا   توضیحات رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا یک رستوران شیک با غذاهای لذیذ و بین الملی دارای محیطی زیبا که پذیرای شما مسافران عزیز آنتالیا می باشد.تمام غذاهای این رستوران از مواد تازه و طبیعی پخته می شود،این رستوران برای قرارهای رمانتیک پیشنهاد میشه چون چشم انداز این رستوران هتل های آنتالیا به دریای مدیترانه است و فوق العاده دیدنی آنتالیا و زیباست. غذاهای هتل های آنتالیا بین المللی رستوران هم برای تمام انی که به آنتالیاسفر می کنند، مناسب هتل های آنتالیا می باشد  رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا
علی ی در روز ۴ فروردین ۱۳۹۶ به دعوت بنیاد فرهنگی و هنری و ار تر سمفونیک تی آنتالیا٬ در سالن اسپندوس این شهر روی صحنه خواهد رفت.
ع تیپ ساحلی الناز شاکردوست در آنتالیا     ع تیپ ساحلی الناز شاکردوست در آنتالیا ع تیپ ساحلی الناز شاکردوست در آنتالیا در ادامه این مطلب از سایت تفریحی توما ع تیپ ساحلی الناز شاکردوست در آنتالیا را مشاهده می کنید. elnaz antalia ع تیپ ساحلی الناز شاکردوست در آنتالیا  الناز شاکردوست بازیگر زن محبوب ایرانی در ۷ تیرماه سال ۱۳۶۳ در محله پاسداران تهران متولدشد. او فارغ حصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری آزاد تهران می باشد و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد. جدیدترین اخبار، مطالب، ع و آهنگ در کانال تلگرام مجله آنلاین توما
در شمال شرقی آنتالیا ، یک راه خوش منظره به پارک ملی دره عمیق پلدار آنتالیا منتهی می شود . این جاده از روی یک رودخانه کوهستانی و از میان جنگلهای بکر و دیدنی با آبشارهای وشان رد می شود . بعد از طی مسافت 92 کیلومتری از آنتالیا , شما به دره زیبایی غنی از گونه های گیاهی و جانوری می رسید . دره ای که 14 کیلومتر در امتداد رودخانه پل دار امتداد پیدا می کند و عمق آن در بعضی جاها به 400 متر نیز می رسد دارای رستوران هایی با غذاهای دریایی به خصوص ماهی های تازه رودخانه ایست , می باشد . پل رومی اولوک ، بر روی کانیون و پل بوگروم (büğrüm) بر روی رودخانه کوجادره (kocadere) ، شا ار بی نظیر ی در زمان خود بوده است . از این پارک شما می توانید دو انتخاب گردشگری در بین جاذبه های گردشگری آنتالیا داشته باشید ، اول اینکه به سمت شهر باستانی سلگه (selge) بروید و دوم آنکه به مرتفع ترین قله کوهستان دده گول (dedegöl) با ارتفاع 2992 متر بروید و از کوه پیمایی و مناظر شگفت آور لذت ببرید .جهت اطلاع از قیمت های تور آنتالیا تابستان 97 به سایت آژانس هواپیمایی مه رواز مراجعه نمایید .
خارجه انگلیس در هتلی در آنتالیا بدون حضور خبرنگاران با رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.

 رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا   توضیحات رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا رستوران سراسر فاین دینینگ آنتالیا آنتالیا این رستوران یکی از رستوران های خوب آنتالیا می باشد که در آن غذاهای بین المللی سرو می شود و شما گردشگران تور آنتالیا می توانید ناهار و شام خود را همراه با دسر و در فضای رمانتیک رستوران میل نمایید . فضای این رستوران مناسب رستورانهای آنتالیا برای ملاقات ها ، قرار های کاری و سرگرمی بسیار مناسب می باشد و چشم انداز بسیار خوبی به فضای بیرون دارد که شما گردشگران تور آنتالیا می توانید به تماشای مناظر پرداخته و از غذای خود رستورانهای آنتالیا لذت ببرید .
چرا تور آنتالیا اینقدر طرفدار دارد؟ حتما تا به حال اسم تور آنتالیا زیاد به گوشتان خورده است و این روزها هم اسم تور آنتالیا نوروز ۹۶ را می‌شنوید. اما مگر آنتالیا چه دارد که این همه گردشگر را به سوی خود می‌کشاند؟ و البته این جاذبه تنها برای ما ایرانی‌ها نیست. آنتالیا سالانه ۲۰ میلیون گردشگر را به سوی خود جذب می‌کند که آن را در قطب‌های مهم گردشگری جهان قرار داده است. اما تور آنتالیا نوروز ۹۶ چه چیزی دارد که همه را به سوی خود می‌کشاند؟ بسیار ساده می‌توان گفت که دیدنی‌های آنتالیا و تفریحاتش پایانی ندارند. دیدنی‌های تاریخی و طبیعی این شهر در کنار تفریحات آن همراه با هتل‌های لو و امکانات توریستی دیگر تور آنتالیا نوروز ۹۶ را به توری مناسب برای همهٔ سلیقه‌ها کرده است. محلهٔ کاله‌ایچی در آنتالیا که قلب تاریخی این شهر محسوب می‌شود محبوب تاریخ‌دوستان و کافه‌گردانی است که با تور آنتالیا نوروز ۹۶ سفر می‌کنند. کافه‌های کاله‌ایچی غذاهای سنتی ترکی و موسیقی سنتی ترکی به‌صورت زنده دارند. اما گزینه‌های پیش روی شما در آنتالیا تنها گزینه‌های تاریخی نیستند. در اصل آنتالیا به تفریحات آبی‌اش معروف است. تفریحات آبی آنتالیا در کنار پارک‌های آبی این شهر کل یون امکانات تفریحی آن را کامل کرده است. حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید. کافه گردش

هتل پاپیلون زوگما کلاب بلک آنتالیا هتل پاپیلون زوگما در فاصله 5 کیلومتری شهر بیلیک آنتالیا واقع شده است.مسافران تور آنتالیا می توانند از فضای سبز و ساحل  شنی اختصاصی هتل پاپیلون بهره برده واوقات خوشی را سپری کنند.امکانات هتل شامل: سولاریوم،سونا و جکوزی، زمین گلف، ترکی،سالن زیبایی، خدمات نگهداری از ک ن،اتاق مخصوص معلولین،زمین تنیس،قایقرانی،اتاق بازی ک ن،مینی بار،است س وشیده،سالن بدنسازی،است روباز،سیستم تهویه هوا و ... می باشد.رستوران این هتل 5 ستاره در 6 رستوران و 8 کافه خلاصه شده و گردشگران تور آنتالیا می توانند از غذاهای لذیذ آن لذت ببرند. هتل پاپیلون زوگما کلاب بلک آنتالیا هتل پاپیلون زوگما کلاب بلک آنتالیا هتل پاپیلون زوگما کلاب بلک آنتالیا تور آنتالیا تابستان 96 تور آنتالیا تیر 96 تور آنتالیا مرداد 96 تور آنتالیا شهریور 96          
مهر نوشت: علی ی، ار تر بین المللی آنتالیا در ادامه برگزاری کنسرت های خود، برنامه ای را با حضور یکی دیگر از برندگان مسابقات جهانی نوازندگی اجرا کرد.