تمدید رفاقت با نمایشگاه کتاب

فروردین اعتماد به نفس : ۸۰٪ غرور : ۲۰٪ لجبازی : ۹۰٪ زرنگی : ۳۰٪ جذ ت : ۵۰٪ رفاقت : ۱۰٪
اردیبهشت اعتماد به نفس : ۷۰٪ غرور : ۱۰٪ لجبازی :۶۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذ ت : ۱۰۰٪ رفاقت : ۴۰٪ داد اعتماد به نفس : ۷۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی :۸۰٪ زرنگی : ٧٠٪‏ جذ ت : ٨٠٪‏ رفاقت : ٨٠٪‏
تیر اعتماد به نفس : ۶۰٪ غرور : ۱۰۰٪ لجبازی : ۳۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذ ت : ۸۰٪ رفاقت : ۷۰٪
مرداد اعتماد به نفس : ۹۹٪ غرور : ۸۷٪ لجبازی : ۱۲٪ زرنگی : ۱۰۰٪ جذ ت : ۹۲٪ رفاقت : ۹۸٪
شهریوری اعتماد به نفس : ۱۰۰٪ غرور : ۳۰٪ لجبازی :۴۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذ ت : ۱۰۰٪ رفاقت : ۹۰٪
مهر اعتماد به نفس :۸۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی :۹۰٪ زرنگی : ۱۰۰٪ جذ ت : ٩٠٪ رفاقت : ۹۰٪
آبان اعتماد به نفس : ۱۰۰٪ غرور : ۸۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی : ۹۰٪ جذ ت :۸۰٪ رفاقت : ۶۰٪
آذر اعتماد به نفس : ۵۰٪ غرور : ۹۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی :۶۰٪ جذ ت :۹۰٪ رفاقت : ۷۰٪
☃دی اعتماد به نفس : ۲۰٪ غرور : ۵۰٪ لجبازی : ۸۰٪ زرنگی : ۱۰٪ جذ ت : ۹۰٪ رفاقت : ۱۰۰٪
☃بهمن اعتماد به نفس : ۹۰٪ غرور : ۳۰٪ لجبازی : ۱۰۰٪ زرنگی : ۵۰٪ جذ ت : ۲۰٪ رفاقت : ۸۰٪
☃اسفند اعتماد به نفس : ۹۰٪ غرور : ۱۰٪ لجبازی : ۳۰٪ زرنگی : ۶۰٪ جذ ت : ۵۰٪
شما متولد چه ماهی هستید؟ .
1393/6/18 16:06 مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تبریز تا 21 شهریورماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، دویست و شصت و چهارمین نمایشگاه کتاب استانی و دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان آذربایجان شرقی از 7 تا 13 مهرماه درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود. ناشران تا تاریخ 21 شهریورماه مهلت دارند برای ثبت نام و حضور درنمایشگاه به سایت www.icfi.ir بخش نمایشگاه های استانی مراجعه وثبت نام نمایند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: بیست و هشتمین دوره استانی مسابقه های فرهنگی و امدادی رفاقت مهر با شعار 'جوانان، رفاقت مهر، توسعه فرهنگ بشر دوستی' در این استان آغاز شد.
من رفاقت در این شرایط و در بازی را متوجه نمی شوم و سَرم نمی شود و فقط به دنبال برد هستم. بعد از بازی رفاقت ما سر جای خودش است.


با حضور داوران بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر و معاون امور جوانان و جلسه هم شی و نقد و بررسی داوری رفاقت مهر قم برگزار شد. ادامه مطلب
سبد کتاب های یداری شده من از نمایشگاه کتاب امسال:

1- کافکا در کرانه
2- سرمه ای
3- خانمی که شما باشی
4- استارت آپ شما
5- هنر عشق ورزیدن
6- چهل نامه کوتاه به همسرم
7- کافه خنده
8- آ ین سخنرانی
9- یادداشت های یک روانپزشک
10- ها با موری
یا دستِ رفاقت نده و دست نگه دار
 
یا دستِ رفاقت نده و دست نگه دار
یا تا ته خط، حرمت این دست نگه دار
 
یا دست بکش مثل من از هرچه که مستی ست
یا این که مرا مثل خودت مست نگه دار
 
ای مرد نباید سخن از درد بگویی
در ی خود هرچه که درد است، نگه دار
 
دور از توام و مثل تو دوروبر من نیست
مثل من اگر دوروبرت هست، نگه دار
 
عشق آ خطّ است اگر، قصّه ی مارا
همواره در این کوچه ی بن بست نگه دار
 
علیرضا قنبری
مدیر کمیته ناشران خارجی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن اعلام ثبت نام بیش از 200 ناشر و نمایندگی نشر خارجی از تمدید زمان ثبت نام در این بخش از نمایشگاه خبر داد.
مدیر انتشارات «اسم» در پاسخ به این سؤال که آیا نمایشگاه کتاب در افزایش سرانه فرهنگی تأثیرگذار است، گفت: به نظرم بر خلاف تصور رایج رابطه مع دارد.
مدیر کمیته ناشران خارجی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن اعلام ثبت نام بیش از 200 ناشر و نمایندگی نشر خارجی از تمدید زمان ثبت نام در این بخش از نمایشگاه خبر داد.
مدیر کمیته ناشران خارجی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن اعلام ثبت نام بیش از 200 ناشر و نمایندگی نشر خارجی از تمدید زمان ثبت نام در این بخش از نمایشگاه خبر داد.
مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر گفت: بیست و هشتمین دوره استانی مسابقه های فرهنگی و امدادی رفاقت مهر با قهرمانی جم و بوشهر به پایان رسید.
سال ها از ا ین ضیافت مشترک سرخ ها قبل از دربی می گذرد. ع هایی از رفاقت های جلوی دوربین و اغلب ساختگی که نشانگر دوستی و رفاقت بین بازیکنان و مربیان دو تیم باشد. مهمانی بی معنی و بی فایده ای که بارها عدم کارکردش ثابت شده...
رفتن به نمایشگاه برای من فقط بردن لیست و یدن کتاب و گرفتن تخفیف و برگشتن نیست. حقیقتش بودن در بین کتاب ها پیدا ناشرهایی که کم تر تو بوق و کرنا میشن و آشنا شدن با کتاب هایی که میشه باهاشون رفاقت کرد و دیدن آدم های دیگه ای که میشه تو صحبت های کوتاه بهشون از دوست داشتنی هات بگی و ازشون اسم کتاب های دوست داشتنی شون رو بپرسی و بعد هم میون شلوغی گم شون کنی خودش یه ماجراجویی واقعیه. ادامه مطلب
چهارم به فرزندش حضرت باقر علیه السلام سفارش می کرد که با پنج طایفه رفاقت نکن که از آن جمله شخص فاسق و گنا ار است؛ که می فرماید: «و ایاک و مصاحبه الفاسق؛ فانه بایعک بأکله و أقل من ذلک» (شرح ابن الحدید، ج 4، ص 538.) از رفاقت بافاسق بپرهیز که او تو را به لقمه ای و [بلکه] به کمتر از آن می فروشد. علی علیه السلام می فرماید: «لا تصحب الشریر فان طبعک یسرق من طبعه شرا و أنت لا تعلم»(بحارالانوار، ج 74، ص 198) با مردم شریر و فاسد رفاقت نکن که طبیعت تو به طور ناخودآگاه بدی را از آنها می د و تو بی خبری.
اختتامیه بیست وهشتمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهردر مرحله استانی در بیرجند برگزار شد.
ایرنا نوشت: مدیرعامل شهر کتاب مرکزی پیش بینی کرد، نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال یکی از موفق ترین دوره های نمایشگاه های کتاب باشد که در ایران برگزار می شود.
قهرمان اسبق کشتی آزاد جهان آنقدر دلش ش ته است که می گوید دیگر از هیچ ی کمک نمی خواهد زیرا برخی دوستان که ادعای رفاقت دارند نه تنها مرهمی روی زخم هایش نمی گذارند بلکه نمک هم می پاشند.
قهرمان اسبق کشتی آزاد جهان آنقدر دلش ش ته است که می گوید دیگر از هیچ ی کمک نمی خواهد چرا که برخی از دوستان که ادعای رفاقت دارند نه تنها مرهمی روی زخم هایش نمی گذارند بلکه نمک هم می پاشند.
آهنگ جدید مسعود جلیلیان و احسان به نام رفاقت ۳
آهنگ جدید مسعود جلیلیان و احسان رفاقت ۳ با بهترین کیفیت mp3 320 + متن آهنگ و پخش آنلاین با کیفیت 128
new by masoud jalilian & ehsan azadi – re hat 3 with text and s on 20
ترانه سرا : مسعود جلیلیان / تنظیم : علیرضا ی
 آهنگ جدید مسعود جلیلیان و احسان رفاقت ۳ :  آهنگ جدید مسعود جلیلیان و احسان رفاقت ۳
کد آهنگ پیشواز ایرانسل مسعود جلیلیان رفاقت

5911121-رفاقت-مسعود جلیلیان
ع نوشته جدید سنگین رفاقت هم مثل سبیل به بعضیا نمیاد جدیدترین ع نوشته ها در مورد رفاقت و دوستی ع نوشته جدید سنگین رفاقت اختصاصی آچار فرانسه ع نوشته جدید سنگین رفاقت هم مثل سبیل به بعضیا نمیاد ادامه مطلب
متن ، استاتوس و اس ام اس خیانت در عشق و رفاقت با ع 96 – 2017 برای این مطلب از سایت تفریحی جدیدترین مجموعه اس ام اس خیانت و...
در نخستین روز از برگزاری سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، رئیس گروه انتشاراتی چین و مسعود شهرام نیا، قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران، طی دیداری، درباره حضور ایران به عنوان میهمان ویژه نمایشگاه…
زمان ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت ید کتاب در سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تمدید شد.
رئیس سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اشاره به استقبال بازدیدکنندگان و علاقه مندان به کتاب در نمایشگاه کتاب تهران گفت: «شهرستانی ها هر سال ۴۰ درصد آمار بازدید از نمایشگاه کتاب تهران را تشکیل می دهند.»
هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان برگزارمی شود: از 24 دی ماه درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی دویست وپنجاه ویکمین نمایشگاه کتاب استانی درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی از تاریخ 24لغایت 30دیماه برگزارخواهد شد. به گزارش روابط عمومی ادار کل کتابخانه های عمومی استان گلستان،هرسال گلستان باپ ایی نمایشگاه کتاب شوروشوقی درعلاقه مندان عرصه کتاب وفرهنگ ایجاد می کند وموج کتابخوانی دراین استان به وجود می آورد.امسال هشتمین سال است که نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان ب اخواهد شدودوستداران کتاب باحضوردرنمایشگاه می توانند از تخفیف ویژه برخودار شوند.از برنامه های جنبی این نمایشگاه می توان به برگزاری جلسات نقد کتاب،گفتگو بانویسندگان و..اشاره کرد.
حضرت آیت الله مکارم گفت: زمانی برخی می گفتند با یی ها کنار بیاییم و رفاقت کنیم تمردان انسان هستند و شرمنده می شوند و رفاقت می کنند ولی ها بالا رفت و مشخص شد آنها پیمان شکن هستند.
بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه های کارتخوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده می باشد.
زمان ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت ید کتاب در سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تمدید شد.