تصمیمی که یک طرفه گرفته شد

معاون رگولاتوری درباره آ ین وضعیت ساماندهی سیم کارت های بی هویت اعلام کرد نزدیک به یک میلیون و 800 هزار سیم کارت قطع دو طرفه و یک میلیون و 300 هزار سیم کارت قطع یک طرفه شد و یک طرفه ها در صورت مراجعه ن تا پایان بهمن قطع کامل می شود.
عضو ارشد ستاد سیدابراهیم رئیسی با طرح این ادعا که صداوسیما یک طرفه در اختیار ت قرار گرفته است، تاکید کرد: ما حمله به سفارت عربستان را محکوم می کنیم و لازم است این موضوع را بررسی کند و گزارش دهد.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راه راهور ناجا باب یان اینکه جاده چالوس هنوز یک طرفه نشده است، گفت: محور هراز از شمال به جنوب یک طرفه شده است.
دوره هفتم مجلس ی گفت: « » جاده یک طرفه داشته و اقدامات ایران که گاهی با تعجیل هم صورت گرفته، با پاسخ مناسبی از سوی مواجه نشده است.
رکنا: محور هراز که از صبح امروز به دلیل شدت بارش برف مسدود شده بود، در مسیر شمال به جنوب بازگشایی شد و این در حالی است که یک طرفه شدن جاده چالوس علی رغم اعلام قبلی پلیس، فعلاً به تعویق افتاده است.
م ع پیشین استقلال درحالی از این تیم جدا شد که نمی توانست یک طرفه قراردادش را فسخ کند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور گفت: در حال حاضر در محورهای ورودی و وجی کلان ا شاهد بار ترافیکی سنگین و پرحجم هستیم و این در حالیست که محور کرج ـ چالوس جنوب به شمال یک طرفه شده است.
م ع پیشین استقلال درحالی از این تیم جدا شد که نمی توانست یک طرفه قراردادش را فسخ کند.
معاون رگولاتوری درباره آ ین وضعیت ساماندهی سیم کارت های بی هویت، گفت: حدود یک میلیون و 800 هزار سیم کارت قطع دو طرفه و حدود یک میلیون و 300 هزار سیم کارت قطع یک طرفه است که یک طرفه ها در صورت عدم مراجعه تا پایان بهمن قطع کامل می شوند.
ورزش سه نوشت:با وجود اینکه هافبک جوان استقلال قصد دارد امشب با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند، این موضوع اتفاق نخواهد افتاد.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک ناجا از یک طرفه شدن جاده چالوس به سمت تهران از بعدازظهر امروز خبر داد.
همشهری آنلاین: رئیس پلیس راه البرز گفت که جاده کرج - چالوس در روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه جاری به منظور تخلیه بارترافیکی به سمت شمال یک طرفه می شود.
رئیس پلیس راه البرز از یک طرفه شدن این محور از مازندران به سمت کرج خبر داد.
اختصاصی از هایدی کارت ویزیت کافی شاپ حرفه ای دو طرفه با و پر سرعت .
 کارت ویزیت کافی شاپ حرفه ای دو طرفه
 کارت ویزیت کافی شاپ حرفه ای دو طرفه
با
کارت ویزیت کافی شاپ حرفه ای دو طرفه
این گزارش حاوی هشداری جدی به مسافران نوروزی است. آن را ببینید و برای دیگران ارسال کنید تا سهمی در کاهش خطای رانندگی در جاده های دو طرفه داشته باشیم.
ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تصمیمی مبنی بر سلب امتیاز سیم کارتهایی که به دلیل نقص پرونده، قطع ارتباط دو طرفه شده اند، نداریم.
با وجود اینکه هافبک جوان استقلال قصد دارد امشب با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند، این موضوع اتفاق نخواهد افتاد.
همشهری آنلاین: سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بنابر پیش بینی های انجام شده جاده هراز و چالوس فردا یک طرفه می شود.
رئیس پلیس راه البرز گفت که جاده کرج - چالوس در روزهای 26 و 27 اسفند ماه جاری به منظور تخلیه بارترافیکی به سمت شمال یک طرفه می شود.
سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بنابر پیش بینی های انجام شده جاده هراز و چالوس فردا یک طرفه می شود.
رئیس پلیس راه البرز با بیان اینکه محور کرج - چالوس به دلیل بار عادی ترافیک دو طرفه است گفت: تردد در تمام محورهای مواصلاتی استان البزر به صورت عادی و روان در حال انجام است.
این گزارش حاوی هشداری جدی به مسافران نوروزی است. آن را ببینید و برای دیگران ارسال کنید تا سهمی در کاهش خطای رانندگی در جاده های دو طرفه داشته باشیم.
رئیس پلیس راه استان البرز از لغو یک طرفه شدن محور کرج - چالوس خبر داد.
بر اساس اعلام پلیس راه مازندران، از بعد از ظهر امروز جاده چالوس از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه می شود.
دلتنگ ی میشوی که دلش برایت تنگ نمیشود، ی را دوست داری که دوستت ندارد، ی دوستت دارد که دوستش نداری، اصلا تمام قوانین دل به دل راه دارد زیر سوال رفته، میدانم، همه این ها را میدانم که رفتن در جاده های یک طرفه ای که تنها لذت رفت را در بهترین ح ش می چشی و زجرش را به روی خودت نمی آوری ناراحتی دارد، اما یادت نرود در این دنیا چیزهایی هست که نمیدانند همه ، آن هم قدر و منزلت تویی که برای آدم های اشتباه دلت تنگ میشود، یادت نرود تو مهم تر از همه آنان هستی که جاده زندگیت کنارشان یک طرفه شده، پس قدر خودت را بهتر است بدانی و دلت را بدهی برودپی جاده های دوطرفه ای که لذتش می ارزد به هزار هزار ثانیه های غمگین یک طرفه هایش.
سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بنابر پیش بینی های انجام شده جاده هراز و چالوس فردا یک طرفه می شود.
ایلنا نوشت: رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: برای تردد هر چه بهتر مسافران و جلوگیری از بروز حوادث رانندگی، جاده چالوس از ظهر روز تا ساعت ۲۴:۰۰ یک طرفه خواهد بود.
مسئول مرکز مدیریت راه استان مازندران گفت: محور هراز تا ۴۸ ساعت آینده یک طرفه است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بردسیر گفت: محور بردسیر -بیدخوان از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر روز سیزدهم فروردین به سمت بیدخوان یک طرفه خواهد بود.
رئیس جمهور روز گذشته به مسائلی پاسخ داد که مشخص نیست از سوی چه انی مطرح شده است و در واقع این تریبون های یک طرفه را نوعی فرافکنی برای عدم پاسخ به پرسش های اساسی جامعه می توان نامید.