تربیت بدنی اموزشکده ی فنی و حرفه ای دختران مشهد روزانه

به مناسبت هفته ملی مهارت: تقدیر از کارآفرینان برتر مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد کارآفرینان برتر مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، در ششمین روز از هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای در همایش بزرگداشت این هفته، از تعدادی از کارآفرینان برتر مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور معاون پژوهش و برنامه ریزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و جمعی دگیر از مسوولین استان برگزارشد، سه نفر از کارآفرینان مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.
مهدی ملکی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد، احسان طوسی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری مشهد و الهام مرادی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران مشهد به عنوان کارآفرینان برتر مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد معرفی و تقدیر شدند.

آزمون دبیران درس تربیت بدنی در سالن هنرستان ا هرا برگزار شد ، این آزمون در دو مرحله علمی و عملی(که هفته قبل برگزار شد) انجام شد ؛ آقای فلاحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دورود ضمن بازدید ازروند برگزاری آزمون در صحبتهایی با اشاره به فعالیتهای بسیار خوب همکاران تربیت بدنی در عرصه های مختلف خصوصا جشن تجلیل از ورزشکاران برتر دانش آموزشی، برگزاری نمایشگاه ورزشی با مشارکت همکاران تربیت بدنی و المپیاد ورزشی ، بیان داشتند که بزودی طی مراسمی از همکاران ساعی و پرتلاش تربیت بدنی تجلیل خواهد شد ، ایشان با اشاره به برگزاری این آزمون بیان داشتند که همگام شدن با علم روز دنیا لازم و ضروری است و لازم است که هر دبیر و آموزگار تربیت بدنی با مطالعه مفید و مناسب، اطلاعات خود را ارتقا دهند و این کار سبب بهبود روند کاری خواهد شد.
اختصاصی از ژیکو پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی با و پر سرعت .
پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی  فرمت فایل    power pointتعداد صفحات :  158  صفحه  n مقدمه                                                           علفهای هرز بعنوان جزء ج ناپذیر ا یستمهای زراعی و غیر زراعی و یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده محصولات کشاورزی  به شمار می روند، به طوریکه مشکلات این گیاهان،میلیونها کشاورز و هزاران محقق را به خود مشغول داشته است. به عقیده برخی از محققین، خسارت علفهای هرز به محصولات زراعی می تواند بین10 تا 100 درصد متغیر باشد و به طوری که اگر این گیاهان بدرستی کنترل یا مدیریت نشوند، زیان آنها به تولیدات کشاورزی می تواند بیش از آفات وبیماریها باشد 
با
پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری مشهد با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های ای بزرگ رفع معضلات زیست محیطی است، گفت: روزانه 2000 تن زباله در شهر مشهد تولید می شود که این حجم زباله باید مدیریت شود.
اساتید های مشهد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک مشهد را مورد بازدید قرار دادند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، در سومین روز از هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای جمعی از اساتید و مدیران ارتباط علمی با جامعه، های رضا و آزاد ی مشهد در توری یک روزه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک مشهد را مورد بازدید قرار دادند تا از نزدیک با روال آموزش های مهارتی آشنا شوند.
در این بازدید که با حضورمدیرکل و معاونین آموزش فنی و حرفه ای و فرمانده بسیج دانشجویی استان انجام شد، کارگاه های مختلف مرکز مذکور مورد بازدید قرارر گرفت.
اساتید های مشهد در این مراسم با طرح های مختلف اجرا شده از سوی آموزش فنی و حرفه ای و تاثیرات آن بر بازار کار آشنا شدند.
کلاس تربیت بدنی و ورزش مادران و دختران ناحیه یک شهرکرد
کلاس تربیت بدنی و ورزش مادران و دختران ناحیه یک شهرکرد
اختصاصی از یاری فایل پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی با و پر سرعت .
پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی   فرمت فایل    power pointتعداد صفحات :  158  صفحه     n مقدمه                                                           علفهای هرز بعنوان جزء ج ناپذیر ا یستمهای زراعی و غیر زراعی و یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده محصولات کشاورزی  به شمار می روند، به طوریکه مشکلات این گیاهان،میلیونها کشاورز و هزاران محقق را به خود مشغول داشته است. به عقیده برخی از محققین، خسارت علفهای هرز به محصولات زراعی می تواند بین10 تا 100 درصد متغیر باشد و به طوری که اگر این گیاهان بدرستی کنترل یا مدیریت نشوند، زیان آنها به تولیدات کشاورزی می تواند بیش از آفات وبیماریها باشد  
با
پاو وینت درباره شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ 7و 8 اسفند ماه برگزار می شود به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. حضور دانشمندان برجسته از داخل و خارج کشور در این همایش، زمینة ارتقاء سطح علمی پژوهشگران حوزة علوم ورزشی و سایر رشته های مرتبط را فراهم می آورد. از سوی دیگر تدارک برنامه‏ های متنوع جانبی به پژوهشگران جوان کمک می کند تا با جدیدترین یافته ها و پژوهش های علوم ورزشی آشنا شوند. بی تردید حضور شمندان و ان بزرگوار و دانشجویان ارجمند، بر غنای علمی این همایش خواهد افزود.
مجموعه: اس ام اس های جالب
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
پیامک تبریک روز تربیت بدنی
 
تربیت بدنی واژه ای است به وسعت رشد و تربیت و کمال انسان و مسیر الهی ?ن که با تقویت و تربیت تمامی ابعاد وجودی انسان جسمانی ، ، تعقلی ، اجتماعی و اعتقادی انسان را به کمال می رساند
روز ورزش و تربیت بدنی مبارک باد
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
اس ام اس روز تربیت بدنی و ورزش 
 
روز تربیت بدنی و ورزش که سرآغازی برای ایجاد انگیزه و روحیه ی شور و نشاط بیشتر در سطح جامعه ورزش است را به کلیه ی جامعه ورزشکاران و جوانان کشور تبریک عرض می نمایم.
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
اس ام اس روز تربیت بدنی
 
ز نیرو بود مرد را راستی
ز سستی کژی زاید و کاستی
هفته تربیت بدنی و ورزش
به همه ی ورزشکاران و ورزش دوستان
مبارک باد
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
روز تربیت بدنی و ورزش 
 
تن زنده والا به ورزندگی است؛که ورزندگی مایه ی زندگی است.
به ورزش گرای و سرافراز باش؛که فرجام سستی سرافکندگی است.
روز ورزش و تربیت بدنی مبارک باد
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
پیامک روز تربیت بدنی و ورزش
 
ورزش، همان طور که بر جسم آدمی تأثیر می گذارد، بر روح و روان او هم تأثیر دارد
روز ورزش و تربیت بدنی مبارک باد
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
روز تربیت بدنی و ورزش گرامی باد
 
بدن تو بر تو حقی دارد
حق آنست که آن را سالم
نیرومند و مقاوم
در برابر شداید و سختی ها
و در کمال نشاط نگهداری
روز تربیت بدنی مبارک باد.
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
اس ام اس روز تربیت بدنی و ورزش 
 
روز تربیت بدنی و ورزش که سرآغازی
برای ایجاد انگیزه و روحیه ی شور و نشاط بیشتر
در سطح جامعه ورزش است را به کلیه ی جامعه
ورزشکاران و جوانان کشور تبریک عرض می نمایم.
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
اس ام اس روز تربیت بدنی
 
انسان برای رسیدن بـه کمال انسانیت
نیاز بـه تقویت و تربیت روح و وجود انسانی خود را دارد
و این امر میسر نمیشود مگر با تربیت بدن با ورزش
کـه یکی از مکملهای غذایی بدن اسـت
!!! روز تربیت بدنی مبارک باد !!!
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
اس ام اس تبریک روز تربیت بدنی
 
ورزش در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و
برهمین اساس نه تنها یک روز بلکه تمام روزها و
ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد
روز ورزش و تربیت بدنی مبارک باد
 
روز تربیت بدنی مبارک, پیامک تبریک روز تربیت بدنی
پیامک تبریک روز تربیت بدنی
 
سلام! مثل روزهای گذشته، با بوی تازه خورشید برخیز؛ با عطر فرحناک شادمانی ها. یک، دو، سه؛ لبخند زندگی، تبسمِ هستی، یک پارچه سرور. ریه ات را از ا یژن پاک تندرستی سرشار کن! قدم بزن! سطرهای صحیح جوارح ات چنین می گویند کـه کتابِ آینده برای توست. برخیز و همگام با ورزش، همپای نرمش، تمامیِ اندوه های ژولیده روزانه را دور بریز!
روز ورزش و تربیت بدنی مبارک باد
 
گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته
به مناسبت هفته ملی مهارت: نمایش ع های مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد نمایشگاه ع های مهارت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد دایر شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، به مناسبت هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای نمایشگاه ع ی با عنوان مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم مشهد برگزار شد.
در این نمایشگاه تعدادی از آثار کارآموزان و علاقمندان رشته عکاسی با موضوع مهارت و مهارت آموزی به نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است این نمایشگاه تا پایان هفته ملی مهارت دایر می باشد.
اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی با و پر سرعت .
پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید:33مقدمه                                                            علفهای هرز بعنوان جزء ج ناپذیر ا یستمهای زراعی و غیر زراعی و یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده محصولات کشاورزی  به شمار می روند، به طوریکه مشکلات این گیاهان،میلیونها کشاورز و هزاران محقق را به خود مشغول داشته است. به عقیده برخی از محققین، خسارت علفهای هرز به محصولات زراعی می تواند بین10 تا 100 درصد متغیر باشد و به طوری که اگر این گیاهان بدرستی کنترل یا مدیریت نشوند، زیان آنها به تولیدات کشاورزی می تواند بیش از آفات وبیماریها باشد
با
پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. دانشجویان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سایت پژوهشگاه مراجعه کنند. http://www.ssrc.ac.ir اطلاعیه هشتمین همایش بین الملی تربیت بدنی و علوم ورزشی
هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ 7و 8 اسفند ماه برگزار می شود به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. حضور دانشمندان برجسته از داخل و خارج کشور در این همایش، زمینة ارتقاء سطح علمی پژوهشگران حوزة علوم ورزشی و سایر رشته های مرتبط را فراهم می آورد. از سوی دیگر تدارک برنامه‏های متنوع جانبی به پژوهشگران جوان کمک می کند تا با جدیدترین یافته ها و پژوهش های علوم ورزشی آشنا شوند. بی تردید حضور شمندان و ان بزرگوار و دانشجویان ارجمند، بر غنای علمی این همایش خواهد افزود. علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر، به فایل پیوست مراجعه فرمایند. اطلاعیه هشتمین همایش بین الملی تربیت بدنی و علوم ورزشی
راه و شهرسازی گفت: روزانه ۵۱ قطار در مسیر مشهد به طور رفت و برگشت در حال تردد هستند و مسیرهای بندرعباس و یزد در رتبه های بعدی قرار دارند.
اختصاصی از رزفایل پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی با و پر سرعت .
 پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
 پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید33  n مقدمه                                                            علفهای هرز بعنوان جزء ج ناپذیر ا یستمهای زراعی و غیر زراعی و یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده محصولات کشاورزی  به شمار می روند، به طوریکه مشکلات این گیاهان،میلیونها کشاورز و هزاران محقق را به خود مشغول داشته است. به عقیده برخی از محققین، خسارت علفهای هرز به محصولات زراعی می تواند بین10 تا 100 درصد متغیر باشد و به طوری که اگر این گیاهان بدرستی کنترل یا مدیریت نشوند، زیان آنها به تولیدات کشاورزی می تواند بیش از آفات وبیماریها باشد  لینک   کمی پایینتر میباشد 
با
پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
%d9%87%db%8c%d8%a3%d8%aa+%d8%a8%d8%b3%da%a9%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84+%da%a9%d8%b1%d8%af%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86+%d8%a8%d8%a7+%d8%aa%db%8c%d9%85مرحله نهایی مسابقات بسکتبال لیگ دسته b دختران کشور در روزهای آینده برگزار می شود که دختران بلندقامت کردستانی در دیدارهای پایانی خود با تیم های مشهد و نارسینای تهران جدال می کنند. ادامه: هیأت بسکتبال کردستان با تیم های مشهد و نارسینای تهران جدال می کند
همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی در بروجرد برگزار می شودهمایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی زیر نظر دانشکده فنی و حرفه ای واحد سما آزاد ی بروجرد برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری یافته، این همایش در 5 گرایش فیزیولوژی ورزشی و تغذیه؛ مدیریت ورزشی؛ آسیب شناسی و حرکات اصلاحی؛ رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی و گرایش بیومکانیک ورزشی برگزار می گردد. فرصت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش 25 فروردین 1395، تاریخ اعلام نتیج داوری یکم اردی بهشت ماه و تاریخ برگزاری همایش 9 اردی بهشت 1395 اعلام شده است. علاقه مندان جهت ب اطلاعات بیش تر می توانند به وب سایت همایش به نشانی hamayesh-borujerd.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 42537313 – 066 تماس حاصل نمایند. هیأت داوران همایش منطقه ای تربیت بدنی و علوم ورزشی در گرایش های مختلف متشکل از: احمد همت فر، غلامرضا صابونچی، محمد نیکروان، بیژن گودرزی، حمیدرضا فروغی پور و مهدی روزبهانی می باشد.
اختصاصی از یارا فایل پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی با و پر سرعت .
 پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی
 پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی پاو وینت شناسائی گونه های  علف های هرز اموزشکده کشاورزی        فرمت فایل:پاو وینتتعداد اسلاید: 158    بنام خداوند بخشنده مهربان پس از جستجوی فراوان وبا همکاری اساتید ارجمند ودستاندر کاران محترم اموزشکده کشاورزی نیشابور موفق شدیم گونه ها ئی از علف های هرز این اموزشکده را شناسا یی و با کمک از مطالب و تصاویر بر گرفته از اینترنت ‘ این پاور پینت علمی و تحقیقاتی  را تهیه کنیم  مقدمه                                                            علفهای هرز بعنوان جزء ج ناپذیر ا یستمهای زراعی و غیر زراعی و یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده محصولات کشاورزی  به شمار می روند، به طوریکه مشکلات این گیاهان،میلیونها کشاورز و هزاران محقق را به خود مشغول داشته است. به عقیده برخی از محققین، خسارت علفهای هرز به محصولات زراعی می تواند بین10 تا 100 درصد متغیر باشد و به طوری که اگر این گیاهان بدرستی کنترل یا مدیریت نشوند، زیان آنها به تولیدات کشاورزی می تواند بیش از آفات وبیماریها باشد
با
پاو وینت شناسائی گونه های علف های هرز اموزشکده کشاورزی

رشته تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی گرایشهای تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم و پردیس خودگران و  آزاد پذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات و منابع آزمون ی تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی می پردازیم .
ادامه مطلب...
در شهر مشهد به طور میانگین روزانه 1800 تا 2000 تن زباله تولید می شود.

رشته تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم و پردیس خودگران و  آزاد پذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات و منابع آزمون ی تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی می پردازیم .


ادامه مطلب...

رشته تربیت بدنی رفتار حرکتی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی گرایشهای تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته تربیت بدنی رفتار حرکتی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم و پردیس خودگران و  آزاد پذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات و منابع آزمون ی تربیت بدنی رفتار حرکتی می پردازیم .


ادامه مطلب...

رشته تربیت بدنی مدیریت ورزشی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته تربیت بدنی مدیریت ورزشی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم ، غیر انتفاعی ، پیام نور و پردیس خودگران و  آزاد پذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات و منابع آزمون ی تربیت بدنی مدیریت ورزشی می پردازیم .


ادامه مطلب...
مجموعه: کارت پستال و تصاویر متحرک
 
روز تربیت بدنی و ورزش که سرآغازی برای ایجاد انگیزه و روحیه ی شور و نشاط بیشتر در سطح جامعه ورزش است را به کلیه ی جامعه ورزشکاران و جوانان کشور تبریک عرض می نمایم.
 
تصاویر روز ورزش و تربیت بدنی, ع های روز تربیت بدنی و ورزش
روز تربیت بدنی و ورزش, کارت پستال روز تربیت بدنی
تصویرهای روز تربیت بدنی و ورزش
 
درباره هفته ورزش, تبریک هفته ورزش و تربیت بدنی
هفته تربیت بدنی, تصاویر ویژه تربیت بدنی و ورزش
تصاویر روز ورزش و تربیت بدنی
 
ع های روز تربیت بدنی و ورزش, کارت تبریک روز تربیت بدنی
کارت پستال روز تربیت بدنی, تصاویر روز ورزش و تربیت بدنی
هفته تربیت بدنی و ورزش
 
جدیدترین کارت پستال های هفته ورزش, درباره هفته ورزش
تبریک هفته ورزش و تربیت بدنی, هفته تربیت بدنی
کارت پستال هفته تربیت بدنی و ورزش
 
تصاویر ویژه تربیت بدنی و ورزش,کارت پستال روز تربیت بدنی
پوسترهای هفته تربیت بدنی و ورزش,روز تربیت بدنی و ورزش
پوسترهای هفته ورزش
 
تصاویر روز ورزش و تربیت بدنی, ع های روز تربیت بدنی و ورزش
روز تربیت بدنی و ورزش, کارت پستال روز تربیت بدنی
کارت تبریک روز ورزش و تربیت بدنی
 
درباره هفته ورزش, تبریک هفته ورزش و تربیت بدنی
پوسترهای روز تربیت بدنی و ورزش
 
گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته



رشته تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم و پردیس خودگران و  آزادپذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات و منابع آزمون ی تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی می پردازیم .


ادامه مطلب...
به نام ایزد منان ب کاپ اخلاق در سی و یکمین دوره رقابت های ورزشی دانش آموزان دختران سراسر کشور از سوی تیم هندبال دختران مقطع متوسطه دوم به میزبانی مشهد مقدس موجب خوشحالی گردید. اگر چه سال هاست قدرت نمایی و افتخارآفرینی دانش آموزان سیستانی و بلوچستانی عزیز در عرصه مسابقات ورزشی زبان زد است ، اما هر بار که این صحنه ها تکرار می شود می توان بیشتر و بیشتر به عزم و اراده فرزندان این استان ایمان پیدا کرد. اینجانب از سوی خود و تمامی همکارانم دستی به این کاپ را به مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان، معاونین محترم و معزز ایشان علی الخصوص آقای محمد کیخا معاونت محترم تربیت بدنی و سلامت و ورزشکاران، مربیان و کادر فنی و جامعه ورزشی استان تبریک گفته، امیدوارم دختران پرتلاش استان عزیزمان در تمامی عرصه ها موفق و سربلند باشند.انشالله. و من الله وفیق جمشید جلیلوند رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی استان سیستان و بلوچستان
به مناسبت هفته ملی مهارت: برگزاری نمایشگاه آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد نمایشگاه آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، در حاشیه همایش بزرگداشت هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاهی از آثار کارآموزان آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد دایر شد.
در این نمایشگاه یک روزه کارآموزان به ارائه تولیدات و آثار خود پرداختند.
ارائه انواع کیک و شیرینی و شربت، انواع غذاهای سنتی و فرنگی، انواع دسرهای سنتی و فرنگی بخشی از این نمایشگاه را به خود اختصاص داده بود.
در بخش دیگری از این نمایشگاه آثار کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران مشهد در رشته های معرق، نازک کاری روی چوب، چرم دوزی و صنایع دستی به نمایش گذاشته شده بود.
حضور و ارائه خدمات از سوی تعدادی از آموزشگاه های آزاد در رشته پیرایش مردانه و خدمات سلامت جاده ای و راه ها از دیگر قسمت های نمایشگاه مذکور بود.
 
پیشهاد ارزشی دبیر تربیت بدنی
پیشهاد ارزشی دبیر ورزش و تربیت بدنی

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش
تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل
قسمتی از فایل پیشهاد ارزشی دبیر تربیت بدنی
نام فایل:پیشهاد ارزشی دبیر ورزش و تربیت بدنی
معرفی :
پنج پیشنهاد برای فرم ارزشی امتیاز سالانه درس تربیت بدنی و ورزش -مناسب برای امتیاز فرم ارزشی سالانه درس و دبیر ورزش- بصورت ورد و قابل ویرایش. 
تعداد صفحات 5 پیشنهاد 25 صفحه – موضوعات پیشنهادات در زیر آمده است :
1 – مراحل پیشنهادی تدریس در ساعت درس تربیت بدنی
2- پیشنهادتی برای خلاقیت در زنگ ورزش
3 –  را ارهای پیشنهادی جهت افزایش جاذبه درس تربیت بدنی
4 – چهارده  پیشنهاد برای بهبود وضعیت تربیت بدنی در مدارس و زنگ ورزش
5 –طرح درس ورزش دوره ابت در یک ساعت
لینک :
 
 
 
پیشهاد ارزشی دبیر ورزش و تربیت بدنی
 
پیشهاد ارزشی دبیر ورزش و تربیت بدنی
از همکاران محترم تقاضا می شود نسبت به تحلیل محتوی کتب درسی پایه دهم رشته تربیت بدنی اقدام فرمایند و نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را به گروه تربیت بدنی فنی و حرفه ای استان انتقال دهند. بدیهی است شما همکاران که مسئولیت تدریس این کتب را به عهده دارید می توانید تحلیل بسیار خود و سازنده ای نسبت به این کتب داشته باشید. با تشکر گروه فنی و حرفه ای تربیت بدنی
شاهرود- مدیرکل راه آهن ش رق(۱) از افزایش پنج درصدی ظرفیت ریلی کشور خبر داد و گفت: روزانه بیش از ۴۰ هزار نفر مسافر طی ایام نوروز در مسیر تهران-مشهد جابجا می شوند.