تالار بورس شیراز آموزش تحلیل گری بورس

زمان مطالعه: ۲ دقیقه اگر شما نیز علاقه مند به آشنایی با بورس و ید و فروش سهام هستید اما اطلاعات و دانش کافی در این زمینه نداشته و یا دوست دارید قبل از معامله واقعی در بورس یک بار این کار را به صورت مجازی تجربه کنید، پس بهتر است بگوییم که این امکان برای شما فراهم شده است. تالار مجازی بورس ایران توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، وابسته به سازمان بورس و اوراق بهادار و با هدف آموزش و آشنایی ادامه مطلب
تالار تخصصی معاملات و ایستگاه های معاملاتی پسته در بورس کالا با حضور اقتصاد و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادر آغاز به کار کرد.
داد و ستد 12 هزار تن مواد شیمیایی در بورس کالا
به گزارش صنعت نیوز، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالا امروز معامله 12 هزار و 327 تن مواد شیمیایی را تجربه کرد.
در این روز یک هزار تن گندم خوراکی، 55 تن جو دامی و 700 تن شکر سفید در تالار محصولات کشاورزی مورد معامله قرار گرفت.
همچنین 15 هزار تن وکیوم باتوم، 3 هزار تن لوب کات و 2 هزار تن گوگرد نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی معامله شد.
تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز معامله 8 هزار تن قیر 6070 را تجربه کرد.
به گزارش پایگاه خبری بورس عد ،تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایرن روز چهارشنبه میزبان عرضه ۴۰ هزار تن تختالc شرکت فولاد هرمزگان است.بنا بر این گزارش، امروز همچنین ۱۶ کیلوگرم شمش طلای معدن زرشوران نیز در این تالار عرضه می شود.همچنین ، ۹ هزار و ۷۱۰ تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.براساس این گزارش،۷۷ هزار و ۳۲۵ تن مواد شیمیایی، لوب کات و وکیوم باتوم در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۷۰۰ تن آرد گندم، ۵ هزار و ۶۰۰ تن گندم خوراکی، ۲ هزار و ۴۶۲ تن شکر، ۳ تن زعفران رشته ای و ۲ تن و۵۰۰ کیلوگرم سبد زعفران را تجربه می کند.منبع:سنا
یک کارشناس بازار سرمایه از ضرورت راه اندازی تالار صادراتی بورس کالا گفت: در بورس کالا عرضه و تقاضا سبب ایجاد شفافیت می شود ضمن آنکه توجه به صادرات، وضعیت را بهتر می کند.
تالار صادراتی بورس کالای ایران در معاملات دومین روز هفته داد و ستد 17 هزار و 50 تن قیر را تجربه کرد.
تالار شیشه ای حافظ امروز در آ ین روز کاری هفته، بر خلاف روزهای گذشته شاهد رشد 0.09 درصدی شاخص کل بورس بود. به طوریکه نمادهای همراه، آپ و رمپنا بیشترین اثر مثبت را در افزایش 67 واحدی شاخص کل بورس داشتند.
کیش-ایرنا-فعالیت تالار بورس کیش در سال 95، با ید و فروش یک میلیون و هشت هزار سهم در روز شنبه 28اسفند پایان یافت.
شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۴۸. ۲۳۶ واحدی به پله ۷۷ هزار و ۴۶۶ واحد رسید.
شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۷۳. ۹۴ واحدی به پله ۷۶ هزار و ۷۳۳ واحد رسید.
تالار معاملات بورس منطقه ای اردبیل اعلام کرد: در معاملات هفته گذشته این تالار به ارزش 77 میلیارد و 189 میلیون ریال سهام معامله شد.
تالار معاملات بورس منطقه ای اردبیل اعلام کرد: در معاملات هفته گذشته این تالار به ارزش 75 میلیارد ریال سهام معامله شد.
یک کارشناس اقتصادی گفت: به نظر می رسد یا مدیران جدید بورس ناتوان هستند و یا مکانیسم اداری بورس چنان طراحی شده است که سکان ، بیشتر به دست لایه های میانی هدایت می شود.
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز( یکشنبه 27 فروردین ماه) میزبان عرضه 280 تن مس مفتول، 500 تن مس کاتد و 20 هزار تن مس کم عیار(سرباره) است.
سلام بر دوستان متا بورس تیم تحلیلی متا بورس بر آن شد با ایجاد سایت آموزشی تحلیلی متا بورس گامی موثر در آموزش بورسی دوستان بر دارد. آدرس کانال تلگرامی: telegram.me/metabourse
مدیر بورس منطقه ای آذربایجان شرقی از داد و ستد 869 میلیارد و 976 میلیون و 385 هزار و 477 ریال سهام و حق تقدم در تالار بورس تبریز در تیر ماه امسال خبرداد.
کرج-ایرنا-کارشناس امورسهام داران بورس اوراق بهادار استان البرز گفت : 249میلیون و 466 هزار و 47 سهم در هفته گذشته در این تالار داد و ستد شده است.
در معاملات بورس تالار منطقه ای کرمانشاه 7841 هزار سهم و حق تقدم معامله شذ.
تالار معاملات بورس منطقه ای اردبیل اعلام کرد: در معاملات فروردین ماه این تالار به ارزش 403 میلیارد ریال سهام معامله شد.
ایرنا نوشت: مدیرعامل بورس کالای ایران از توافق با هند برای صادرات قیر از طریق بورس کالا خبر داد و گفت: در صورت عرضه این ماده نفتی از طریق بورس کالا می توان کیفیت و قیمت آن را مدیریت کرد.

طی هفته منتهی به 15 آبان ماه، بیش از 285 هزار تن انواع کالا به ارزش نزدیک به 5680 میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته مذکور در تالار داخلی و صادراتی محصولات صنعتی و معدنی حدود 147 هزار تن انواع کالا با ارزشی نزدیک به 2765 میلیارد ریال معامله شد.در این تالار حدود 141 هزار تن انواع فولاد، 4650 تن انواع مس، 1150 تن آلومینیوم و 180 تن کنسانتره مولیبدن توسط مشتریان یداری شد.همچنین در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی جمعا بیش از 134 هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از 2877 میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار نزدیک به 55 هزار تن انواع قیر، حدود 37 هزار تن مواد پلیمری، 17 هزار تن وکیوم باتوم، 3060 تن انواع لوب کات، حدود 21 هزار تن مواد شیمیایی، 1220 تن گوگرد، 675 تن عایق رطوبتی و 70 تن انواع گاز و خوراک توسط مشتریان یداری شد.
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 134 هزار تن انواع محصول است.
تهران- ایرنا- معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: آزادسازی قیمت سنگ آهن ضرورت دارد و با توجه به اهمیت این صنعت در بازار سرمایه، سازمان بورس به منظور حمایت از صنایع بورسی…
شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۹۰. ۷۴ واحدی به پله ۷۷ هزار و ۶۹۱ واحد رسید.
فدراسیون جهانی بورس ها در گزارش آماری سال 2016 خود میزان بازدهی بورس تهران را در رتبه هفتم جهانی و سوم منطقه اروپا، آفریقا و خاورمیانه اعلام کرد.
بورس 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
تعداد شعب کارگزاری فعال در تالار بورس همدان از 18شعبه به 17شعبه رسید.
در معاملات امروز بورس تالار منطقه ای کرمانشاه 7719 هرار سهم و حق تقدم معامله شد.
مدیر عامل بورس تهران گفت: توسعه بازار قراردادهای اختیار معامله و ارتقا زیر ساخت های مربوط به آن و امکان دسترسی مستقیم به این بازار، افزایش نقدشوندگی تهیه گزارش های امکان سنجی راه اندازی محصولات جدید برای پیشنهاد به سازمان بورس، بازنگری برنامه راهبردی بورس تهران برای ۵ سال آتی و استقرار در ساختمان جدید بورس از محور های اصلی اه کلان بورس تهران در سال ۱۳۹۶ می باشد.
ایلنا نوشت: در اقدامی عجیب، اعضای هیأت مدیره بورس سعودی، سارا السحیمی را به عنوان رئیس این بورس برگزیدند.