بورس بانک و بیمه افتتاح شد

شرکت بیمه دانا در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور فعال خواهد داشت. ادامه مطلب
اعتماد نوشت:اختلاف نظر سازمان حسابرسی با بانک مرکزی بر سر ترا مه بانک صادرات، سهام این بانک را در چاله زیان و توقف انداخت و پس از ٢٨٢ درصد زیانی که ماه آ سال گذشته برای سهامداران اعلام شد؛ حال اخباری از ا اج این بانک از بورس و انتقالش به فرابورس به گوش می رسد.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس اعلام کرد: نماد بانک های صادرات و تجارت بعد از دریافت گزارش های مالی این شرکت ها بازخواهد شد.
سرنوشت مشابه تأثیر منفی بانک های ملت و تجارت بر بازار بورس، در انتظار بانک صادرات است.
بانک صادرات از بانک های زیان ده کشور است که با سخنان اخیر معاون اعضای سازمان بورس مبنی بر حذف این بانک از بورس، شوک دیگری به این بانک وارد شد و ارزش سهام ، سهام داران د بیشتر به خطر افتاد.
یاسر فلاح: قرار است دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از ۲۶ تا ۲۹ فروردین امسال در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شود.
یک روز بعد از آنکه بورس تهران تحت تأثیر باز شدن نماد بانک ملت در روز یک میلیارد دلار سقوط کرد، شاخص کل در ادامه همین افت ۲۰۰ واحد دیگر نزول کرد؛ این در حالی است که وضع اسفبار سهام بانک ها ۲نهاد ناظر بخش پولی - مالی را رویاروی هم قرار داده است.
در حالی که سهامداران د بانک صادرات ایران، نگران از آینده سرمایه متوقف شده خود هستند، هایی شنیده شده که امکان دارد این بانک از بورس به بازار پایه فرابورس منتقل شود؛ مدیرعامل بورس تهران در این مورد می گوید باید تا اردیبهشت ماه صبر کرد تا شرکت بورس گزارش های شرکتها را بررسی کند.
سروش خسروی: سال ۹۶ برای اهالی بازارهای مالی یعنی فعالان، ذینفعان و سرمایه گذاران در بورس ها، بانک ها و بیمه ها، با افتتاح یک نمایشگاه آغاز می شود.
شاخص بورس تهران، امروز با افزایش 250 واحدی به رقم 78 هزار و 383 واحد رسید. امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیف ) با رشد 12.90 واحدی به عدد 909 واحد رسید. امروز و در حاشیه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، برخی سهامداران کنتورسازی نسبت به زیان خود در بورس به مسئولان سازمان بورس اعتراض د.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس پس لرزه های افشای زیان گسترده بانک ها در بورس را تشریح کرد و گفت: آن چیزی که برای بانک ملت در خصوص زیان دهی و نمادش در بورس اتفاق افتاده برای بقیه بانک ها متناسب با تبدیل صورت های مالی آن ها هم اتفاق خواهد افتاد.
تهران- ایرنا- شاخص کل بورس امروز ( ) همزمان با سومین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه کاهش 224 واحدی را تجربه کرد و به جایگاه 78 هزار و 247 واحد عقب نشست.
با انتشار گزارش شفاف سازی سازمان بورس و اوراق بهادار نماد معاملاتی بانک تجارت پس از گذشت شش ماه از توقف در تابلوی معاملات بورس در آستانه بازگشایی قرار گرفته است.
حضور شرکت های ایران معین، توسعه ب وکار سبا، کارگزاری بورس بیمه ایران و مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران که از شرکت های تابعه بیمه ایران هستند، زمینه ارائه خدمات ویژه برای علاقمندان و متخصصان بیمه را…
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: کشورهای استرالیا، ترکیه و سوئیس متقاضی افتتاح بانک در منطقه آزاد انزلی هستند که هنوز مجوز افتتاح شعب بانک های cd، رنو و رویال توسط بانک مرکزی در این منطقه صادر نشده است.
عصر خودرو- هم زمان با برگزاری آیین بازگشایی دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.
همتی رئیس کل بیمه مرکزی، بانک، بورس و بیمه را سه ضلع بازار مالی کشور خواند و گفت: رشد ناهمگون بانک ها در کشور به دلیل اقتصاد تی و پول نفت باعث ناهمگونی در بازار مالی کشور شده است.
فردا با حضور امور اقتصادی و دارایی، نمایندگان مجلس و مدیران بازار سرمایه، معاملات پسته در بورس کالای ایران افتتاح می شود.
نمایشگاه بانک، بورس و بیمه نمایشگاهی بود که هر ساله برگزار می­شد ولی امسال از برگزاری این نمایشگاه خبری نیست. نخست بنا بر این بود که این نمایشگاه در تیر ماه برگزار شود لیکن برگزاری نمایشگاه به تأخیر افتاد و نام نمایشگاه از فهرست نمایشگاه­ها حذف گردید. این نمایشگاه تا کنون در فهرست نمایشگاه­ها قرار نگرفته است
تاریخ اقتصاد ایران و جهان آینه ای است تمام نما از رویدادهای اقتصادی که در گذشته رخ داده است و بیانگر ریشه های تاریخی بسیاری از واقعیت های امروز ایران و جهان است. 14 اردیبهشت 1304، همزمان است با افتتاح بانک سپه، نخستین بانک ایرانی.
در ا ین روز کاری سال در حالی بانک مرکزی از قالب صورت های مالی بازنگری شده برای بانک ها و موسسات خبر داده که سازمان بورس در اطلاعیه هایی صورتهای نمونه ای را منتشر کرده که در برخی سرفصل ها متفاوت است.
سلام بر دوستان متا بورس تیم تحلیلی متا بورس بر آن شد با ایجاد سایت آموزشی تحلیلی متا بورس گامی موثر در آموزش بورسی دوستان بر دارد. آدرس کانال تلگرامی: telegram.me/metabourse
در ا ین روز کاری سال 1395 در حالی بانک مرکزی از قالب صورت های مالی بازنگری شده برای بانک ها و موسسات اعتباری خبر داده که سازمان بورس در اطلاعیه جداگانه ای صورتهای نمونه ای را منتشر کرده که در برخی سرفصل ها متفاوت است.
مدیر عامل شرکت فرابورس در آیین اختتامیه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: در این دوره ۷۰ استارت آپ اعلام آمادگی د که در این بین ۵۰ مورد آن در حوزه بانک و بیمه بودند.
گروه بنگاه‌ها: با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک کارآفرین، شعبه جدید «عرفان- نیایش» این بانک روز یکشنبه 27 فروردین در شهر تهران افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این شعبه…
رئیس سازمان بورس با بیان اینکه باید بر تقویت سودآوری شرکت های بورسی تمرکز کرد بر وم تسویه مطالبات بانک ها و شرکت ها از ت تأکید کرد و گفت: بدون بازار بدهی در تابلوی معاملاتی جداگانه ای از بورس قرار خواهد گرفت.
روز گذشته رئیس کل بانک مرکزی، در مراسم آغاز به کار نمایشگاه بانک، بیمه و بورس در سخنانی، اعطای مجوز بانک مرکزی به بانکها و موسسات را به معنای تضمین فعالیتهای بانک و موسسات اعتباری ندانست. ولی ا...سیف با…
نماد معاملاتی بانک صادرات بیش از ۲۵۰ روز است که در بورس متوقف شده و سهامداران این بانک کماکان با حبس نقدینگی خود مواجه اند.
نماد معاملاتی بانک صادرات بیش از ۲۵۰ روز است که در بورس متوقف شده و سهامداران این بانک کماکان با حبس نقدینگی خود مواجه اند.
رئیس سازمان بورس با بیان اینکه باید بر تقویت سودآوری شرکت های بورسی تمرکز کرد بر وم تسویه مطالبات بانک ها و شرکت ها از ت تأکید کرد و گفت: بازار بدهی در تابلوی معاملاتی جداگانه ای از بورس قرار خواهد گرفت.