به صورت ع اموزش بازی پرفکت کیک

 وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟
وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
تعمیر اجاق گاز پرفکت perfect
تعمیر اجاق گاز پرفکت perfect خدمات پس از فروش
تعمیرات تخصصی هود

تعمیرات تخصصی اجاق گاز

تعمیرات تخصصی مایکروویو

تعمیرات تخصصی فر تمام برق

تعمیرات تخصصی فر گاز و برق

تعمیرات تخصصی کشو کرمکن

تعمیرات تخصصی کافی میکر (قهوه ساز)
نها رسمی ارائه خدمات تعمیرات محصولات پرفکت perfect در تهران
تامین قطعات اصلی و اورجینال
26320175 & 26326554 & 77230922
09121968200 
تعمیر اجاق گاز پرفکت perfect
تعمیر اجاق گاز پرفکت perfect خدمات پس از فروش
تعمیرات تخصصی هود

تعمیرات تخصصی اجاق گاز

تعمیرات تخصصی مایکروویو

تعمیرات تخصصی فر تمام برق

تعمیرات تخصصی فر گاز و برق

تعمیرات تخصصی کشو کرمکن

تعمیرات تخصصی کافی میکر (قهوه ساز)
نها رسمی ارائه خدمات تعمیرات محصولات پرفکت perfect در تهران
تامین قطعات اصلی و اورجینال
26320175 & 26326554 & 77230922
09121968200 
کفش لاغری پرفکت استپس perfect steps 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ما یدار دلارهای پرفکت مانی و وبمانی شما به بالاترین پیشنهاد هستیم . به هر تعداد که باشد به ما پیغام دهید . درضمن ا چنج دلار هم صورت میگیرم : perfect money to paypal perfectmoney to egopay egopay to perfectmoney egopay to paypal تماس با : yahoo id : liberty_dollar
آموزش ساخت حساب پرفکت مانی _ perfectmoney همه چیز در مورد perfectmoney پرفکت مانی چیست؟
آموزش ایجاد حساب پرفکت مانی
توضیح قسمت های مختلف این حساب اینترنتی پول الکترونیکی پرفکت مانی (perfectmoney) در سال 2007 شروع به کار کرده و در کشور پاناما به ثبت رسیده است.
ابتدا وارد سایت شوید
این حساب اینترنتی همانند وب مانی از سایتهایی ست که تا به حال قوانین تحریمی را در قبال ایرانی ها اعمال نکرده و از محبوبیت بالایی در کشور ما برخورداره.زبان فارسی جز مترجم های موجود روی این سایت است و چند وبسایت ایرانی به عنوان exchanger این پول روی سایتش معرفی شده اند. همچنین لوگویی زیبا از ایران عزیز در پیج فارسی این سایت می باشد.

اما!
به نظر کارشناسان پول های الکترونیک(غیر ایرانی)، قوانین ثبت شرکت و کشوری که پرفکت مانی در آن ثبت شده، پرفکت مانی را به یک پول الکترونیک پر خطر تبدیل کرده است.
چرا که بر خلاف ukash, cashu, webmoney, onecard, paypalو walliecard طبق قوانین مالی اروپا فعالیت نمی کند و حق استفاده از موجودی کاربران را داراست. به بیانی دیگر این شرکت می تواند با پول کاربران خود اقدام به سرمایه گذاری نماید. این امکان که دیگر پول های الکترونیکی نام برده شده از آن بی بهره اند باعث شده؛ پرفکت مانی ضریب ریسک بالایی برای س گزاری داشته باشد.
سلام دوستان عزیز اموزش ساخت بازی استراتیجیک به اتما رسید و الان یک فرصت طلایی است برای دریافت اموزش و فقط برای 5نفر میتوانید با فقط پرداخت 10000تومان صاحب اموزش شوید
پرداخت
بعضی وقتا توی زندگی باید قبول کنی همه قصه ها مثل های دیزنی تموم نمیشه.
بعضی چیزا  رو باید قبول کنی. ایت آپ کنی و رد بشی. بپذیری که پرفکت نیستی یا زندگیت یا آدم های اطرافت پرفکت نیستن. اگه اشتباه کردی بگی فدای سرم و بگذری. فردگراتر باشی و ته دلت به آدمی که هستی افتخار کنی و رد بشی. 
میدونم این پست شدیدا حرفهای کلیشه ای داره، ولی خیلی به این مضمون فک اخیرا.  the bitterness up and move on with your life.
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی همانطور که از نامش پیداست یک سیستم پرداخت دیجیتال بانکی بین المللی برای نقل و انتقال پول میان کاربران اینترنتی می باشد که در سال 2007 شروع بکار کرد. مزیتی که این سیستم نسبت به سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارد، فارسی بودن آن است بعبارتی طراحی سایت این سیستم مجهز به زبان فارسی می باشد که عملیات بانکی را برای کاربران ایرانی آسان نموده است.
انواع کیف پول های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی هم مانند سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارای چند نوع کیف پول می باشد. تفاوت طراحی سایت این سیستم با طراحی سایت وب مانی در تعداد کیف پول ها میباشد. سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول است که در ذیل نام برده می شوند:


کیف پول دلار
کیف پول یوروی اروپا
کیف پول طلا
کیف پول بیتکوین


تصویر پایین گویای این نوع کیف پول ها میباشد که در مقابل هر حساب، مبلغ آن نیز قابل نمایش است.
پرفکت مانی
مقایسه طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی و وب مانی


سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول می باشد. این در صورتی است که طراحی سایت وب مانی به گونه ای است که دارای 9 نوع کیف پول می باشد.
در طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی، زبان فارسی نیز لحاظ شده و کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است.
تبدیل موجودی حساب به هر یک از ارزهایی که سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای کیف پول های آن است، قابل انجام است.
وجود چند وب سایت ایرانی به عنوان ا چنجر این پول روی این سایت معرفی شده اند.
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی سالیانه به حساب هر کاربر 4 درصد سود واریز می کند.
کارمزد انتقال در سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی به نسبت وب مانی کمتر است.
امکان انتقال وجه بین حساب های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی نیز وجود دارد.


در پایان می توان گفت هر کدام از این طراحی سایت های سیستم های پرداخت الکترونیک دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند که این تفاوت ها نمی تواند یکی را بر دیگری برتر بداند. ماهیت کاری هر دوی این ها یکی است و این تفاوت ها در کارکرد آنهاست در نتیجه میتوان از این دو سیستم بعنوان یک سیستم امن برای پرداخت ها و تراکنش های اینترنتی استفاده کرد. و البته باید در نظر داست که برای موفقیت در این عرصه، باید به بهترین شکل از ابزارهای امنیتی در طراحی سایت آنها استفاده شود.
متن قبل: طراحی سایت سیستم الکترونیکی وب مانی
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی همانطور که از نامش پیداست یک سیستم پرداخت دیجیتال بانکی بین المللی برای نقل و انتقال پول میان کاربران اینترنتی می باشد که در سال 2007 شروع بکار کرد. مزیتی که این سیستم نسبت به سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارد، فارسی بودن آن است بعبارتی طراحی سایت این سیستم مجهز به زبان فارسی می باشد که عملیات بانکی را برای کاربران ایرانی آسان نموده است.انواع کیف پول های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانیسیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی هم مانند سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارای چند نوع کیف پول می باشد. تفاوت طراحی سایت این سیستم با طراحی سایت وب مانی در تعداد کیف پول ها میباشد. سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول است که در ذیل نام برده می شوند:کیف پول دلار کیف پول یوروی اروپاکیف پول طلاکیف پول بیتکوینتصویر پایین گویای این نوع کیف پول ها میباشد که در مقابل هر حساب، مبلغ آن نیز قابل نمایش است.پرفکت مانیمقایسه طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی و وب مانیسیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول می باشد. این در صورتی است که طراحی سایت وب مانی به گونه ای است که دارای 9 نوع کیف پول می باشد.در طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی، زبان فارسی نیز لحاظ شده و کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است.تبدیل موجودی حساب به هر یک از ارزهایی که سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای کیف پول های آن است، قابل انجام است.وجود چند وب سایت ایرانی به عنوان ا چنجر این پول روی این سایت معرفی شده اند.سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی سالیانه به حساب هر کاربر 4 درصد سود واریز می کند.کارمزد انتقال در سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی به نسبت وب مانی کمتر است.امکان انتقال وجه بین حساب های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی نیز وجود دارد.در پایان می توان گفت هر کدام از این طراحی سایت های سیستم های پرداخت الکترونیک دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند که این تفاوت ها نمی تواند یکی را بر دیگری برتر بداند. ماهیت کاری هر دوی این ها یکی است و این تفاوت ها در کارکرد آنهاست در نتیجه میتوان از این دو سیستم بعنوان یک سیستم امن برای پرداخت ها و تراکنش های اینترنتی استفاده کرد. و البته باید در نظر داست که برای موفقیت در این عرصه، باید به بهترین شکل از ابزارهای امنیتی در طراحی سایت آنها استفاده شود.متن قبل: طراحی سایت سیستم الکترونیکی وب مانیسفارش طراحی سایتارتباط از طریق تلگرام

کفش لاغری پرفکت استپز perfect steps | پرفکت استپس کد محصول: 3-0458(2)قیمت : 105,000 تومان ثبت سفارشاشتراک کفشی مدرن که به تور علمی طراحی شده تا به شما کمک کند که فقط با پیاده روی روی تمام قسمتهای بدن خود فر
ید کفش لاغری پرفکت استپس perfect stepsas seen on tvتوضیحات مربوط به کفش لاغری پرفکت استپز perfect steps :کفشی مدرن که به تور علمی طراحی شده تا به شما کمک کند که فقط با پیاده روی روی تمام قسمتهای بدن خود فرم دهید.1- طراحی علمی: پرفکت استپز کفشی راحت که بدون اینکه نیازی به با شگهای ورزشی باشد به خو فرم شدن بدن کمک میکند. طراحی خاص و منحصر به فرد پرفکت استپز بر گرفته از جدید ترین تکنولوژی روز می باشد که با فعال سازی ماهیچه هایی که تا پیش از ان استفاده چندانی از انها نمی شد از پاشنه گرفته تا انگشتان موجب حرکت پا میشود و هنگام هر گونه فعالیتی بدن را وادار به سوزاندن کالری بیشتر میکند .2- راز پرفکت استپز(تضمین مشتری) طراحی منحصر به فرد پرفکت استپز ولایه های مختلف کفی کفش موجب جذب حداکثر ضربه میشود و در نتیجه هنگام ره رفتن راحتی قابل توجهی را نسبت به کفشهای دیگر به همراه خواهد داشت. انحنای موجود در کف پرفکت استپز بدن را در وضعیتی قرار می دهد که موجب تحریک همه ی ماهیچه های بدن از پشت و شکم گرفته تا پاها زانوها و خوهد شد.3- مزایا: *کاهش وزن *کاهش سایز *سوزاندن کالری *فرم دهی به اندامها بدون نیاز به باشگاه ورزشی *کمک به صاف وخوش فرم شدن پشت و کمر و بهبود سلامت عمومی4- همیشه قبل وبعد از شروع پیاده روی 2 دقیقه بدن خود را با حرکات کششی گرم کنید توصیه میشود که20 تا40 دقیقه در روز از پرفکت استپز استفاده کنید و هر روز 10 دقیقه به میزان استفاده بیفزاید تا بدن شما به طریقه جدید ره رفتن عادت کندمزایا ی کفش لاغری پرفکت استپز perfect steps :*کاهش وزن*کاهش سایز*سوزاندن کالری*فرم دهی به اندامها بدون نیاز به باشگاه ورزشی*کمک به صاف وخوش فرم شدن پشت و کمر و بهبود سلامت عمومیبرخی از امکانات و قابلیتهای کفش لاغری پرفکت استپز perfect steps :مزایا: *کاهش وزن *کاهش سایز*سوزاندن کالریکمک به صاف وخوش فرم شدن پشت و کمر و بهبود سلامت عمومیفرم دهی به اندامها بدون نیاز به باشگاه ورزشیراز پرفکت استپز(تضمین مشتری) طراحی منحصر به فرد پرفکت استپز ولایه های مختلف کفی ید پستی پرفکت استپس perfect steps ید اینترنتی پرفکت استپس perfect steps ید فوری پرفکت استپس perfect steps ید آسان پرفکت استپس perfect steps ید آنلاین پرفکت استپس perfect stepsفروش فوری پرفکت استپس perfect stepsفروش پرفکت استپس perfect steps ید پرفکت استپس perfect steps ید آسان پرفکت استپس perfect steps
سلام دوستان همونطور که میدونید cash مهمترین چیز در بازی پرفکت کیک هست و ی که کش داشته باشه خیلی قوی تر از بقیه پلیرها میشه.تقریبا همه ی وسایل خوب بازی رو باید با کش ید. اما به دست آوردن کش هم کار ساده ای نیست. یکی از راه هایی که میشه ازش هزاران کش بدست آورد ساختن بت هست. آموزش کامل در ادامه مطلب
تعمیر هود پرفکت perfect
تعمیر هود پرفکت perfect نمایندگی رسمی تهران خدمات پس از فروش
شرکت خدمات طلایی زینو اطلس رسمی تعمیرات محصولات پرفکت perfect در تهران
تعمیرات تخصصی هود،اجاق گاز،مایکروویو،فر تمام برق،فر گاز و برق ،کشو کرمکن ،کافی میکر (قهوه ساز)
تامین قطعات اصلی و اورجینال
26320175 _ 26326554 _ 77230922
09121968200 
شرکت زینو اطلس تنها رسمی ارائه خدمات تعمیرات محصولات پرفکت perfect در تهران میباشد و هیچ شرکت
و یا دفتر خدمات پس از فروش دیگری در تهران مجوز تعمیرات این برند را ندارد
تعمیر هود پرفکت perfect
تعمیر هود پرفکت perfect نمایندگی رسمی تهران خدمات پس از فروش
شرکت خدمات طلایی زینو اطلس رسمی تعمیرات محصولات پرفکت perfect در تهران
تعمیرات تخصصی هود،اجاق گاز،مایکروویو،فر تمام برق،فر گاز و برق ،کشو کرمکن ،کافی میکر (قهوه ساز)
تامین قطعات اصلی و اورجینال
26320175 _ 26326554 _ 77230922
09121968200 
شرکت زینو اطلس تنها رسمی ارائه خدمات تعمیرات محصولات پرفکت perfect در تهران میباشد و هیچ شرکت
و یا دفتر خدمات پس از فروش دیگری در تهران مجوز تعمیرات این برند را ندارد
ما معمولا ارزانترین نرخ فروش را در بین سایتها داریم . فروش پرفکت مانی 3250 تومان * ید پرفکت مانی 3100 تومان فروش وبمانی 3280 تومان * ید وبمانی 3100 تومان فروش ایگوپی 3250 تومان * ید ایگوپی 2800 تومان فروش بیت کویت 3280 تومان * ید بیت کوین 3000 تومان * برای موجودی لطفا با آیدی یاهوی liberty_dollar تماس (چت) برقرار کنید. * برای فروش دلار به ما نیازی به وریفای نیست. * برای ید از ما بار اول نیاز به وریفای است . دو مدرک کارت ملی ( و دیگری پاسپورت یا شناسنامه یا گواهینامه ) و تلفن ثابت و موبایل نیاز است. نام صاحب حساب واریز کننده با مدرک یکی باشد.
با سلام
امروز میخواهم مشکل ید دلار پرفکت مانی را برای همیشه حل کنم
سایت قابل اعتمادی پیدا که میتوانید براحتی در کمتر از 60 دقیقه از حساب بانکی خود در ایران از طریق پرداخت اینترنتی دلار پرفکت مانی خود را خیلی سریع تهیه کنید ادامه مطلب
اموزش قالبسازی مجسمه و اموزش تولید مجسمه های پلیستر و گچی تضمینی در منزل فقط در 5 روز پس از اموزش شما قار خواهید بود از روی نمونه های مختلف مجسمه قالب بسازید و هزاران عدد تکثیر کنید یک کار خلاقانه و پولساز هنری و خانگی فقط در یک متر جا   خود اشتغالی کامل بدون نیاز به هیچ شخص دیگر رزرو اموزش 09126947612 اموزش فقط در منزل یا محل مورد نظر شما
اختصاصی از یارا فایل نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده با و پر سرعت .
نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده
نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده این فایل حاوی اموزش نموداری نحو عربی به صورت مختصر و واضح می باشد که میتوان مورد استفاده علم اموزان قرار گیرد.
با
نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده
تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران ردیف نوع برنامه و فعالیت تاریخ برگزاری محل برگزاری 1 جلسه هماهنگی نمایندگان سبک جهت تنظیم تقویم سال 1393 4 اردیبهشت ماه تهران 2 حضور در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال (ره) 14 داد ماه در سراسر ایران 3 آزمون دان 1 و 2 و 3 سبکی و فدراسیونی 23 داد ماه تهران 4 مسابقات قهرمانی کشور نونهالان، دسالان و نوجوانان 5 تیر ماه تهران 5 دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (گزینش تیم منتخب) 6 تیر ماه تهران 6 7 برگزاری اردوی تیم منتخب سبک (ملی) 21 الی 24 مرداد ماه شمال کشور 8 استاژ داوری و استاژ فنی بین المللی 26 شهریور ماه تهران 9 اولین دوره مسابقات آسیائی سبک پرفکت کاراته (با حضور 10 کشور آسیائی و 4 تیم از ایران) 27و28 شهریور ماه تهران 10 آزمون دان 1 الی 3 بانوان سبک 11 مهر ماه تهران 11 آزمون دان های 3 ، 4 و 5 سبکی و فدراسیونی 2 آبان ماه تهران 12 کیان جواد حاجتی بنده قرائی
تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران ردیف نوع برنامه و فعالیت تاریخ برگزاری محل برگزاری 1 جلسه هماهنگی نمایندگان سبک جهت تنظیم تقویم سال 1393 4 اردیبهشت ماه تهران 2 حضور در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال (ره) 14 داد ماه در سراسر ایران 3 آزمون دان 1 و 2 و 3 سبکی و فدراسیونی 23 داد ماه تهران 4 مسابقات قهرمانی کشور نونهالان، دسالان و نوجوانان 5 تیر ماه تهران 5 دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (گزینش تیم منتخب) 6 تیر ماه تهران 6 7 برگزاری اردوی تیم منتخب سبک (ملی) 21 الی 24 مرداد ماه شمال کشور 8 استاژ داوری و استاژ فنی بین المللی 26 شهریور ماه تهران 9 اولین دوره مسابقات آسیائی سبک پرفکت کاراته (با حضور 10 کشور آسیائی و 4 تیم از ایران) 27و28 شهریور ماه تهران 10 آزمون دان 1 الی 3 بانوان سبک 11 مهر ماه تهران 11 آزمون دان های 3 ، 4 و 5 سبکی و فدراسیونی 2 آبان ماه تهران 12 کیان جواد حاجتی بنده قرائی
سلام دوستان بت های امروز betهای نسبتا خوبی هست و میشه اونارو پیش بینی کرد. اولین bet (یعنی 3تا بت اول) مربوط به بازی بایرن مونیخ و منچستر سیتی هست. در ضمن سومین بت این بازی رو من create اگه خواستین بت کنید روی bet من ببندید. دومین بت هم چلسی در مقابل شالکه هست
بت سوم هم که پیش بینیش سخت تر از دو تا بت قبلیه ، بازی آرسنال و دورتموند هست. موفق باشید
سلام دوستان بت های امروز betهای نسبتا خوبی هست و میشه اونارو پیش بینی کرد. اولین bet (یعنی 3تا بت اول) مربوط به بازی بایرن مونیخ و منچستر سیتی هست. در ضمن سومین بت این بازی رو من create اگه خواستین بت کنید روی bet من ببندید. دومین بت هم چلسی در مقابل شالکه هست
بت سوم هم که پیش بینیش سخت تر از دو تا بت قبلیه ، بازی آرسنال و دورتموند هست. موفق باشید
سلام دوستان بت های امروز betهای نسبتا خوبی هست و میشه اونارو پیش بینی کرد. اولین bet (یعنی 3تا بت اول) مربوط به بازی بایرن مونیخ و منچستر سیتی هست. در ضمن سومین بت این بازی رو من create اگه خواستین بت کنید روی bet من ببندید. دومین بت هم چلسی در مقابل شالکه هست
بت سوم هم که پیش بینیش سخت تر از دو تا بت قبلیه ، بازی آرسنال و دورتموند هست. موفق باشید
با سلام اماده باشید که میخام اموزش ب درامد ازاینترنت روبهتون اموزش بدم
اگه آدما رو دسته بندی کنیم (که اینکارو میکنیم چون به هر حال بیکاریم و دسته بندی بهتر از تا سحر بووق زدن است)خوب مثلا شش دسته (چون من شش را دوست دارم)،ممکنه بپرسید چرا شش و مگر "هفت" بدبخت چه اش است با این همه کاربردش؟اصلا بی چشم و رو مگر هفته هفت روز نیست؟اصلا چرا بیست و هشت نه؟که پلاک خانه تان مگر همین نبود؟ (خخخ این البته پلاک خاه ما نیست و ما جهت تد ر امنیتی یک پلاک fake اعلام کردیم.خخخ میخواستید زنگ بزنید در برید؟؟نقشه تان باطل شد عایاااا؟آخـــــــــی الـــــــــــهی دلم سوووخت (@سحر :)) دلم برات تنگ شد یک دنیا!با همین یک جمله دلمو بردی کربلا ;) ) ) خولاصـــــــــه اگر آدما شش دسته بشن،من در دسته های 1 تا 4 و بعد در دسته های 5 و 6 به صورت فعـــــال و تمام وقت حضور میزنم.فقط و فقط دسته ی 4 مانده که شبیه من نیست (حالا چرا 4؟چون 4 را کمتر دوست دارم!)و معلوم الحال است که شامل همه ی آدم هایی میشود که من تصمیم سخــت دارم از ایشان اجتناب کنم! پ.ن : بزرگ شده ام (پرزنت پرفکت!)،بزرگ شده ایم (بازم پرزنت پرفکت!)به هر کی نگاه میکنم میبینم چــــــه قدر به صورت پرزت پرفکت! بزرگ شده.هر چند هنوز هم دو سه کابوس توی بساطم پیدا میشن،اما خووووب دیگه ... میسپارم "یاد" را به خدایش!عقربه ها و ثانیه های پر معنا،دفترهای پر طولِ بی خستگی پذیر! و همه ی جمع اضداد لاممکن در من چه قـــــــدر بالغانه امروز توان فریادتان را دارم! "و هیـــــچ ماهی هرگز هزار و یک گره رودخانه را نگشود ..." وقتی دوباره نوشتنم می آید یعنی: زنده ایم و بزرگتر شده ایم (پرزنت پرفکت!)!!(حتی اگر بهمان نیاید حتی اگر دروغ خناق بیاورد که نمیاورد و من کور شوم اگر دروغ بگویم که ما اصلا اهل این گناهان کبیره نیستیم (البته اهل بقیه هم نیستیم ولی خوب اینجا جای بحث نیست و میخوایم که اطاله کلام نشه که داره میشه!که عـــــه دیدی شد؟؟!!)که تازززه اگر باشیم هم به تو چه؟مگر تو می تی کومان، مخصوص حاکم بزرگی؟برو از خـــــــدا بترس!!)
اموزش قالب گیری و تکثیر مجسمه های پلیستر و  گچی یک کار خانگی پر درامد را در 4 روز اموزش میدهیم شهریه 500 هزار تومان اموزش فقط در منزل خودتان
فقط در 5 روز تضمینی یک کار هنری خارق العاده را بشما اموزش میدهیم رزرو اموزش 09126947612 پس از اموزش شما قادر خواهید بود از روی هر نمونه مجسمه قالب بسازید و تولید کنید  یک کار پولساز هنری و خلاقانه خانگی برای انها که از هنر امرار معاش را دوست دارند
در این اموزش شما از سیر تا پیاز استفاده از لاین را خواهید اموخت در ضمن اگر مشکل شما با این اموزش حل نشد یا سوال دیگری داشتید میتوانید در قسمت نظرات قرار دهید یا با استفاده از ایدی خود من در لاین از من سوال کنید. ایدیم: aliahmadis اموزش کامل در ادامه ی مطلب

برنامه نویسی ++c صورت مبتدی حرفه ای اموزش برنامه نویسی ++cتوضیحات کامل زبان فارسی خوانا قسمت اول پایه اصلی شروع مفاهیم دارای بخش مقدماتیدارای بخش شروعمعرفی متغیرها توضیحات کامل درباره ی انهادارای مثال درک بهتراموزش سازمان دهی حافظه فایل های دلخواه شما برنامهاموزش کامل دستورات ورودی وجی برنامه کدهای لازمهتوضیحات کامل درباره ی هر بخش بهمراه ع  بهترین افراد مبتدی نیمه حرفه ی قیمت :فقط۲هزار تومان
دریافت

برنامه نویسی ++c صورت مبتدی حرفه ای اموزش برنامه نویسی ++cتوضیحات کامل زبان فارسی خوانا قسمت اول پایه اصلی شروع مفاهیم دارای بخش مقدماتیدارای بخش شروعمعرفی متغیرها توضیحات کامل درباره ی انهادارای مثال درک بهتراموزش سازمان دهی حافظه فایل های دلخواه شما برنامهاموزش کامل دستورات ورودی وجی برنامه کدهای لازمهتوضیحات کامل درباره ی هر بخش بهمراه ع  بهترین افراد مبتدی نیمه حرفه ی قیمت :فقط۲هزار تومان
دریافت