به صورت ع اموزش بازی پرفکت کیک

 وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟
وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کفش لاغری پرفکت استپس perfect steps 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ما یدار دلارهای پرفکت مانی و وبمانی شما به بالاترین پیشنهاد هستیم . به هر تعداد که باشد به ما پیغام دهید . درضمن ا چنج دلار هم صورت میگیرم : perfect money to paypal perfectmoney to egopay egopay to perfectmoney egopay to paypal تماس با : yahoo id : liberty_dollar
آموزش ساخت حساب پرفکت مانی _ perfectmoney همه چیز در مورد perfectmoney پرفکت مانی چیست؟
آموزش ایجاد حساب پرفکت مانی
توضیح قسمت های مختلف این حساب اینترنتی پول الکترونیکی پرفکت مانی (perfectmoney) در سال 2007 شروع به کار کرده و در کشور پاناما به ثبت رسیده است.
ابتدا وارد سایت شوید
این حساب اینترنتی همانند وب مانی از سایتهایی ست که تا به حال قوانین تحریمی را در قبال ایرانی ها اعمال نکرده و از محبوبیت بالایی در کشور ما برخورداره.زبان فارسی جز مترجم های موجود روی این سایت است و چند وبسایت ایرانی به عنوان exchanger این پول روی سایتش معرفی شده اند. همچنین لوگویی زیبا از ایران عزیز در پیج فارسی این سایت می باشد.

اما!
به نظر کارشناسان پول های الکترونیک(غیر ایرانی)، قوانین ثبت شرکت و کشوری که پرفکت مانی در آن ثبت شده، پرفکت مانی را به یک پول الکترونیک پر خطر تبدیل کرده است.
چرا که بر خلاف ukash, cashu, webmoney, onecard, paypalو walliecard طبق قوانین مالی اروپا فعالیت نمی کند و حق استفاده از موجودی کاربران را داراست. به بیانی دیگر این شرکت می تواند با پول کاربران خود اقدام به سرمایه گذاری نماید. این امکان که دیگر پول های الکترونیکی نام برده شده از آن بی بهره اند باعث شده؛ پرفکت مانی ضریب ریسک بالایی برای س گزاری داشته باشد.
سلام دوستان عزیز اموزش ساخت بازی استراتیجیک به اتما رسید و الان یک فرصت طلایی است برای دریافت اموزش و فقط برای 5نفر میتوانید با فقط پرداخت 10000تومان صاحب اموزش شوید
پرداخت
بعضی وقتا توی زندگی باید قبول کنی همه قصه ها مثل های دیزنی تموم نمیشه.
بعضی چیزا  رو باید قبول کنی. ایت آپ کنی و رد بشی. بپذیری که پرفکت نیستی یا زندگیت یا آدم های اطرافت پرفکت نیستن. اگه اشتباه کردی بگی فدای سرم و بگذری. فردگراتر باشی و ته دلت به آدمی که هستی افتخار کنی و رد بشی. 
میدونم این پست شدیدا حرفهای کلیشه ای داره، ولی خیلی به این مضمون فک اخیرا.  the bitterness up and move on with your life.
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی همانطور که از نامش پیداست یک سیستم پرداخت دیجیتال بانکی بین المللی برای نقل و انتقال پول میان کاربران اینترنتی می باشد که در سال 2007 شروع بکار کرد. مزیتی که این سیستم نسبت به سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارد، فارسی بودن آن است بعبارتی طراحی سایت این سیستم مجهز به زبان فارسی می باشد که عملیات بانکی را برای کاربران ایرانی آسان نموده است.
انواع کیف پول های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی هم مانند سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارای چند نوع کیف پول می باشد. تفاوت طراحی سایت این سیستم با طراحی سایت وب مانی در تعداد کیف پول ها میباشد. سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول است که در ذیل نام برده می شوند:


کیف پول دلار
کیف پول یوروی اروپا
کیف پول طلا
کیف پول بیتکوین


تصویر پایین گویای این نوع کیف پول ها میباشد که در مقابل هر حساب، مبلغ آن نیز قابل نمایش است.
پرفکت مانی
مقایسه طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی و وب مانی


سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول می باشد. این در صورتی است که طراحی سایت وب مانی به گونه ای است که دارای 9 نوع کیف پول می باشد.
در طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی، زبان فارسی نیز لحاظ شده و کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است.
تبدیل موجودی حساب به هر یک از ارزهایی که سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای کیف پول های آن است، قابل انجام است.
وجود چند وب سایت ایرانی به عنوان ا چنجر این پول روی این سایت معرفی شده اند.
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی سالیانه به حساب هر کاربر 4 درصد سود واریز می کند.
کارمزد انتقال در سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی به نسبت وب مانی کمتر است.
امکان انتقال وجه بین حساب های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی نیز وجود دارد.


در پایان می توان گفت هر کدام از این طراحی سایت های سیستم های پرداخت الکترونیک دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند که این تفاوت ها نمی تواند یکی را بر دیگری برتر بداند. ماهیت کاری هر دوی این ها یکی است و این تفاوت ها در کارکرد آنهاست در نتیجه میتوان از این دو سیستم بعنوان یک سیستم امن برای پرداخت ها و تراکنش های اینترنتی استفاده کرد. و البته باید در نظر داست که برای موفقیت در این عرصه، باید به بهترین شکل از ابزارهای امنیتی در طراحی سایت آنها استفاده شود.
متن قبل: طراحی سایت سیستم الکترونیکی وب مانی
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی همانطور که از نامش پیداست یک سیستم پرداخت دیجیتال بانکی بین المللی برای نقل و انتقال پول میان کاربران اینترنتی می باشد که در سال 2007 شروع بکار کرد. مزیتی که این سیستم نسبت به سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارد، فارسی بودن آن است بعبارتی طراحی سایت این سیستم مجهز به زبان فارسی می باشد که عملیات بانکی را برای کاربران ایرانی آسان نموده است.انواع کیف پول های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانیسیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی هم مانند سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی دارای چند نوع کیف پول می باشد. تفاوت طراحی سایت این سیستم با طراحی سایت وب مانی در تعداد کیف پول ها میباشد. سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول است که در ذیل نام برده می شوند:کیف پول دلار کیف پول یوروی اروپاکیف پول طلاکیف پول بیتکوینتصویر پایین گویای این نوع کیف پول ها میباشد که در مقابل هر حساب، مبلغ آن نیز قابل نمایش است.پرفکت مانیمقایسه طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی و وب مانیسیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای 4 نوع کیف پول می باشد. این در صورتی است که طراحی سایت وب مانی به گونه ای است که دارای 9 نوع کیف پول می باشد.در طراحی سایت سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی، زبان فارسی نیز لحاظ شده و کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است.تبدیل موجودی حساب به هر یک از ارزهایی که سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی دارای کیف پول های آن است، قابل انجام است.وجود چند وب سایت ایرانی به عنوان ا چنجر این پول روی این سایت معرفی شده اند.سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی سالیانه به حساب هر کاربر 4 درصد سود واریز می کند.کارمزد انتقال در سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی به نسبت وب مانی کمتر است.امکان انتقال وجه بین حساب های سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی نیز وجود دارد.در پایان می توان گفت هر کدام از این طراحی سایت های سیستم های پرداخت الکترونیک دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند که این تفاوت ها نمی تواند یکی را بر دیگری برتر بداند. ماهیت کاری هر دوی این ها یکی است و این تفاوت ها در کارکرد آنهاست در نتیجه میتوان از این دو سیستم بعنوان یک سیستم امن برای پرداخت ها و تراکنش های اینترنتی استفاده کرد. و البته باید در نظر داست که برای موفقیت در این عرصه، باید به بهترین شکل از ابزارهای امنیتی در طراحی سایت آنها استفاده شود.متن قبل: طراحی سایت سیستم الکترونیکی وب مانیسفارش طراحی سایتارتباط از طریق تلگرام
سلام دوستان همونطور که میدونید cash مهمترین چیز در بازی پرفکت کیک هست و ی که کش داشته باشه خیلی قوی تر از بقیه پلیرها میشه.تقریبا همه ی وسایل خوب بازی رو باید با کش ید. اما به دست آوردن کش هم کار ساده ای نیست. یکی از راه هایی که میشه ازش هزاران کش بدست آورد ساختن بت هست. آموزش کامل در ادامه مطلب
ما معمولا ارزانترین نرخ فروش را در بین سایتها داریم . فروش پرفکت مانی 3250 تومان * ید پرفکت مانی 3100 تومان فروش وبمانی 3280 تومان * ید وبمانی 3100 تومان فروش ایگوپی 3250 تومان * ید ایگوپی 2800 تومان فروش بیت کویت 3280 تومان * ید بیت کوین 3000 تومان * برای موجودی لطفا با آیدی یاهوی liberty_dollar تماس (چت) برقرار کنید. * برای فروش دلار به ما نیازی به وریفای نیست. * برای ید از ما بار اول نیاز به وریفای است . دو مدرک کارت ملی ( و دیگری پاسپورت یا شناسنامه یا گواهینامه ) و تلفن ثابت و موبایل نیاز است. نام صاحب حساب واریز کننده با مدرک یکی باشد.
اموزش قالبسازی مجسمه و اموزش تولید مجسمه های پلیستر و گچی تضمینی در منزل فقط در 5 روز پس از اموزش شما قار خواهید بود از روی نمونه های مختلف مجسمه قالب بسازید و هزاران عدد تکثیر کنید یک کار خلاقانه و پولساز هنری و خانگی فقط در یک متر جا   خود اشتغالی کامل بدون نیاز به هیچ شخص دیگر رزرو اموزش 09126947612 اموزش فقط در منزل یا محل مورد نظر شما
با سلام
امروز میخواهم مشکل ید دلار پرفکت مانی را برای همیشه حل کنم
سایت قابل اعتمادی پیدا که میتوانید براحتی در کمتر از 60 دقیقه از حساب بانکی خود در ایران از طریق پرداخت اینترنتی دلار پرفکت مانی خود را خیلی سریع تهیه کنید ادامه مطلب
اختصاصی از یارا فایل نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده با و پر سرعت .
نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده
نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده این فایل حاوی اموزش نموداری نحو عربی به صورت مختصر و واضح می باشد که میتوان مورد استفاده علم اموزان قرار گیرد.
با
نمودار اموزش نحو به صورت مختصر و ساده
تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران ردیف نوع برنامه و فعالیت تاریخ برگزاری محل برگزاری 1 جلسه هماهنگی نمایندگان سبک جهت تنظیم تقویم سال 1393 4 اردیبهشت ماه تهران 2 حضور در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال (ره) 14 داد ماه در سراسر ایران 3 آزمون دان 1 و 2 و 3 سبکی و فدراسیونی 23 داد ماه تهران 4 مسابقات قهرمانی کشور نونهالان، دسالان و نوجوانان 5 تیر ماه تهران 5 دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (گزینش تیم منتخب) 6 تیر ماه تهران 6 7 برگزاری اردوی تیم منتخب سبک (ملی) 21 الی 24 مرداد ماه شمال کشور 8 استاژ داوری و استاژ فنی بین المللی 26 شهریور ماه تهران 9 اولین دوره مسابقات آسیائی سبک پرفکت کاراته (با حضور 10 کشور آسیائی و 4 تیم از ایران) 27و28 شهریور ماه تهران 10 آزمون دان 1 الی 3 بانوان سبک 11 مهر ماه تهران 11 آزمون دان های 3 ، 4 و 5 سبکی و فدراسیونی 2 آبان ماه تهران 12 کیان جواد حاجتی بنده قرائی
تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران تقویم فعالیتها و برنامه های سال 1393 سبک پرفکت کاراته ایران ردیف نوع برنامه و فعالیت تاریخ برگزاری محل برگزاری 1 جلسه هماهنگی نمایندگان سبک جهت تنظیم تقویم سال 1393 4 اردیبهشت ماه تهران 2 حضور در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال (ره) 14 داد ماه در سراسر ایران 3 آزمون دان 1 و 2 و 3 سبکی و فدراسیونی 23 داد ماه تهران 4 مسابقات قهرمانی کشور نونهالان، دسالان و نوجوانان 5 تیر ماه تهران 5 دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (گزینش تیم منتخب) 6 تیر ماه تهران 6 7 برگزاری اردوی تیم منتخب سبک (ملی) 21 الی 24 مرداد ماه شمال کشور 8 استاژ داوری و استاژ فنی بین المللی 26 شهریور ماه تهران 9 اولین دوره مسابقات آسیائی سبک پرفکت کاراته (با حضور 10 کشور آسیائی و 4 تیم از ایران) 27و28 شهریور ماه تهران 10 آزمون دان 1 الی 3 بانوان سبک 11 مهر ماه تهران 11 آزمون دان های 3 ، 4 و 5 سبکی و فدراسیونی 2 آبان ماه تهران 12 کیان جواد حاجتی بنده قرائی
سلام دوستان بت های امروز betهای نسبتا خوبی هست و میشه اونارو پیش بینی کرد. اولین bet (یعنی 3تا بت اول) مربوط به بازی بایرن مونیخ و منچستر سیتی هست. در ضمن سومین بت این بازی رو من create اگه خواستین بت کنید روی bet من ببندید. دومین بت هم چلسی در مقابل شالکه هست
بت سوم هم که پیش بینیش سخت تر از دو تا بت قبلیه ، بازی آرسنال و دورتموند هست. موفق باشید
سلام دوستان بت های امروز betهای نسبتا خوبی هست و میشه اونارو پیش بینی کرد. اولین bet (یعنی 3تا بت اول) مربوط به بازی بایرن مونیخ و منچستر سیتی هست. در ضمن سومین بت این بازی رو من create اگه خواستین بت کنید روی bet من ببندید. دومین بت هم چلسی در مقابل شالکه هست
بت سوم هم که پیش بینیش سخت تر از دو تا بت قبلیه ، بازی آرسنال و دورتموند هست. موفق باشید
سلام دوستان بت های امروز betهای نسبتا خوبی هست و میشه اونارو پیش بینی کرد. اولین bet (یعنی 3تا بت اول) مربوط به بازی بایرن مونیخ و منچستر سیتی هست. در ضمن سومین بت این بازی رو من create اگه خواستین بت کنید روی bet من ببندید. دومین بت هم چلسی در مقابل شالکه هست
بت سوم هم که پیش بینیش سخت تر از دو تا بت قبلیه ، بازی آرسنال و دورتموند هست. موفق باشید
با سلام اماده باشید که میخام اموزش ب درامد ازاینترنت روبهتون اموزش بدم
اموزش قالب گیری و تکثیر مجسمه های پلیستر و  گچی یک کار خانگی پر درامد را در 4 روز اموزش میدهیم شهریه 500 هزار تومان اموزش فقط در منزل خودتان
اگه آدما رو دسته بندی کنیم (که اینکارو میکنیم چون به هر حال بیکاریم و دسته بندی بهتر از تا سحر بووق زدن است)خوب مثلا شش دسته (چون من شش را دوست دارم)،ممکنه بپرسید چرا شش و مگر "هفت" بدبخت چه اش است با این همه کاربردش؟اصلا بی چشم و رو مگر هفته هفت روز نیست؟اصلا چرا بیست و هشت نه؟که پلاک خانه تان مگر همین نبود؟ (خخخ این البته پلاک خاه ما نیست و ما جهت تد ر امنیتی یک پلاک fake اعلام کردیم.خخخ میخواستید زنگ بزنید در برید؟؟نقشه تان باطل شد عایاااا؟آخـــــــــی الـــــــــــهی دلم سوووخت (@سحر :)) دلم برات تنگ شد یک دنیا!با همین یک جمله دلمو بردی کربلا ;) ) ) خولاصـــــــــه اگر آدما شش دسته بشن،من در دسته های 1 تا 4 و بعد در دسته های 5 و 6 به صورت فعـــــال و تمام وقت حضور میزنم.فقط و فقط دسته ی 4 مانده که شبیه من نیست (حالا چرا 4؟چون 4 را کمتر دوست دارم!)و معلوم الحال است که شامل همه ی آدم هایی میشود که من تصمیم سخــت دارم از ایشان اجتناب کنم! پ.ن : بزرگ شده ام (پرزنت پرفکت!)،بزرگ شده ایم (بازم پرزنت پرفکت!)به هر کی نگاه میکنم میبینم چــــــه قدر به صورت پرزت پرفکت! بزرگ شده.هر چند هنوز هم دو سه کابوس توی بساطم پیدا میشن،اما خووووب دیگه ... میسپارم "یاد" را به خدایش!عقربه ها و ثانیه های پر معنا،دفترهای پر طولِ بی خستگی پذیر! و همه ی جمع اضداد لاممکن در من چه قـــــــدر بالغانه امروز توان فریادتان را دارم! "و هیـــــچ ماهی هرگز هزار و یک گره رودخانه را نگشود ..." وقتی دوباره نوشتنم می آید یعنی: زنده ایم و بزرگتر شده ایم (پرزنت پرفکت!)!!(حتی اگر بهمان نیاید حتی اگر دروغ خناق بیاورد که نمیاورد و من کور شوم اگر دروغ بگویم که ما اصلا اهل این گناهان کبیره نیستیم (البته اهل بقیه هم نیستیم ولی خوب اینجا جای بحث نیست و میخوایم که اطاله کلام نشه که داره میشه!که عـــــه دیدی شد؟؟!!)که تازززه اگر باشیم هم به تو چه؟مگر تو می تی کومان، مخصوص حاکم بزرگی؟برو از خـــــــدا بترس!!)
فقط در 5 روز تضمینی یک کار هنری خارق العاده را بشما اموزش میدهیم رزرو اموزش 09126947612 پس از اموزش شما قادر خواهید بود از روی هر نمونه مجسمه قالب بسازید و تولید کنید  یک کار پولساز هنری و خلاقانه خانگی برای انها که از هنر امرار معاش را دوست دارند
در این اموزش شما از سیر تا پیاز استفاده از لاین را خواهید اموخت در ضمن اگر مشکل شما با این اموزش حل نشد یا سوال دیگری داشتید میتوانید در قسمت نظرات قرار دهید یا با استفاده از ایدی خود من در لاین از من سوال کنید. ایدیم: aliahmadis اموزش کامل در ادامه ی مطلب

امروز قصد معرفی یکی از بهترین وبسایت های ب درآمد به شما عزیزان را داریم. این وبسایت 2 سال سابقه فعالیت داشته و در این مدت عملکرد بسیار خوبی داشته است. ب درآمد در این سایت به صورت سود مشارکتی است.
وبسایت mypayingads یک وبسایت سرمایه گذاری اینترنتی است، شما با ید بسته های تبلیغاتی در سود وبسایت شریک شده و معمولا روزانه 1 تا 2 درصد سود دریافت میکنید. سود دهی وبسایت تا 120% ادامه میابد. در واقع سود خالص شما برابر با 20 درصد مبلغ سرمایه گذاری تان است. برای مثال اگر 5 دلار سرمایه گذاری کنید، 6 دلار دریافت خواهید کرد. این وبسایت از سیستم های مالی پرفکت مانی و بیت کوین پشتیبانی میکند، شما میتوانید با ید دلار پرفکت مانی از صرافی های آنلاین، در این وبسایت سرمایه گذاری کرده و پس از ب سود، درخواست برداشت دهید. در این مرحله مبلغ درخواستی شما به حساب پرفکت مانی تان واریز شده و مجددا میتوانید از طریق وبسایت های صرافی آنلاین ، دلار های پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید.
برای این کار ابتدا باید یک حساب پرفکت مانی ( کاملا رایگان و به صورت اینترنتی ) ایجاد کنید، که با یک جست و جوی ساده در اینترنت نحوه ایجاد حساب پرفکت مانی را میتوانید پیدا کنید.
حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این وبسایت 5 دلار است. در واقع میتوانید با همین مبلغ کم شروع به ب درآمد کنید.
برای ثبت نام در این وبسایت حتما از طریق کلیک روی بنر زیر اقدام کنید، در این صورت ما به عنوان معرف شما به وبسایت شناخته میشویم و از شما حمایت کرده و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد:


ارتباط با ما از طریق ایمیل : [email protected]
ارتباط در تلگرام : telegram.me/mr_abedian
ارتباط در اینستاگرام : www.instagram.com/makemoremoneyir
۰۹۱۲۶۹۴۷۶۱۲ رزرو اموزش فقط در ماه محرم فعلا زمانهای اموزش تا ماه محرم تکمیل شده علاقه مندان فقط برای ماه محرم  تماس حاصل فرمایند 
در این اموزش شما از سیر تا پیاز استفاده از لاین را خواهید اموخت در ضمن اگر مشکل شما با این اموزش حل نشد یا سوال دیگری داشتید میتوانید در قسمت نظرات قرار دهید یا با استفاده از ایدی خود من در لاین از من سوال کنید. ایدیم: aliahmadis اموزش کامل در ادامه ی مطلب
در این اموزش شما از سیر تا پیاز استفاده از لاین را خواهید اموخت در ضمن اگر مشکل شما با این اموزش حل نشد یا سوال دیگری داشتید میتوانید در قسمت نظرات قرار دهید یا با استفاده از ایدی خود من در لاین از من سوال کنید. ایدیم: aliahmadis اموزش کامل در ادامه ی مطلب
09126947612 اموزش مجسمه سازی گچی و پلیستر یک کار پولساز خانگی و هنری و خلاقانه اموزش در منزل فقط در مدت 5 روز  هزینه اموزش در تهران فقط 500 هزار تومان 
اینک خودمان را دوست داشته باشیم اموزش میخاهد اینک به عقب بازنگردیم و خودمان را تحقیر و سرزنش نکنیم، اموزش میخاهد اینک بلد باشیم حالمان را خوب کنیم وقتی درونمان غوغاست، اموزش میخاهد اینک چطور با تنهایی هایمان کناربیاییم اموزش میخاهد اینک چطور ی ک تا دیروقت بیداریم را سرکنیم اموزش میخاهد و حتی اینک گاهی دلمان ب حال خودمان بسوزد و برای خودمان گریه کنیم هم اموزش میخاهد... چیزی ک نسل ان ها از ما ساخت یک مشت خیال پرداز دارای اختلال شخصیتی حاد بود... چیزهایی ک هرگز ب دردمان نخاهد خورد را خوب یادگرفتیم خسته ام ب اندازه ی تمام این سالها خسته ام، ب اندازه تمامشان بغض دارم...
سلام دوستان خیلی ها نظر میدن و اعلام نیاز میکنن و سکه میخوان به خاطر همین تصمیم گرفتم این پست رو بذارم. هر کی سکه داره و میخواد بفروشه در قسمت نظرات همین پست اعلام کنه. هر هم سکه نداره و میخواد ب ه در قسمت نظرات همین پست اعلام کنه. قیمت سکه در بازی هر 1000سکه 8الی 10هزارتومن هست. به خاطر اینکه بازار اونا رو هم اب کنیم اینجا قیمت هر 1000سکه رو 5000تومن تعیین میکنیم. اولین فروشنده هم خودم میشم که 17300سکه دارم، هر خواست همین جا اعلام کنه.