بشار رسن در تمرین نیروی هوایی عراق

ایسنا نوشت: جریان صدر عراق تأکید کرد که از بشار اسد خواسته از قدرت کناره گیری کند تا به سرنوشت معمر قذافی دچار نشود.
بشار رسن

بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس اردوی تیم ملی کشورش در عربستان را ترک کرد و به بغداد بازگشت تا در مراسم خا پاری مادرش شرکت کند. به گزارش ایسنا و به نقل از الشرق، مادر بشار رسن، بازیکن عراقی پرسپولیس قبل از دیدار دوستانه تیم ملی عراق برابر آرژانتین درگذشت. سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از گریه های این بازیکن بعد از شنیدن خبر درگذشت مادرش سخن به میان آورد. محمد خلف، گفت : قبل از بازی خبر بسیار دردناکی را شنیدیم. به ما خبر دادند که مادر بشار رسن فوت کرده است. پدر او با ما تماس گرفت و تاکید کرد که نباید تا بعد از دیدار برابر آرژانتین این خبر به رسن داده شود چرا که این بازی برای او بسیار مهم است و باید در آن به میدان برود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
بر اساس این طرح 4 مرحله ای متعهد می شود که برای براندازی "بشار اسد" نیروی نظامی اعزام نخواهد کرد.
خارجه عراق گفت: ما رسیه و ایران به این توافق رسیدیم که حکومت بشار اسد باقی بماند.
شماری از هواداران بشار اسد در اعتراض به حمله به پایگاه هوایی ، در دمشق تظاهرات د.
ایرنا نوشت: داستان های ساختگی در مورد بشار اسد همچنان ادامه دارد ، این بار داستان سلامتی بشار اسد رئیس جمهوری به تیتر اصلی رسانه های منطقه و جهان تبدیل شده است .
در اوا جنگ، به دنبال حملات نیروی هوایی رژیم عراق به کشتی های باری و نفتکش در خلیج فارس، نیروی هوایی ایران از پایگاه ششم شکاری بوشهر، همواره گشتهای هوایی انجام می داد. به دلیل وجود گشتهای هوایی ایران که عمدتاً با هواپیماهای f-4e phantoum ii و f-14/a tomcat صورت می گرفت، دهها هواپیمای مهاجم عراقی نظیر میراژ اف۱ و اتاندارد فرانسوی در اجاره تازی عراق ، در نبردهای هوایی با شکاری های ایران ساقط شدند ؛
خیلی از کشور های غربی مانند ، فرانسه و یا حتی اتحادیه اروپا صحبت از وج بشار اسد نمی کنند و علت این موضوع توفیقات میدانی است که ت بشار اسد به دست آورد.
بشار اسد به هیچ کشوری حمله نکرده اما ال سعود 2 سال به یمن حمله کرده/هزنیه کامل جنگ راهم داره میده جنگ عراق هم همین طور جنگ علیه ایران در 8 سال تحمیلی همین طوری بشار اسد هیچ گروه تروریست شناخته شده در جهان بوجود نیاورده اما شاه عربستان القاعده و ا سرهم تکفیری ها رسما بوجود اورده بشاراسد به هیچ کشوری حمله تروریستی نگرده اما ال سعود 11 سپتامبر به برج های دقلو امریکا و همچنین به خیلی کشورها روسیه و
بر اساس آنچه رسانه های سوری اعلام کرده اند و مطالبی که در صفحه های پایگاه های ارتباط جمعی هوادار نظام منتشر شده، بشار اسد رئیس جمهور و همسرش از شهر قرداحه در حومه لاذقیه دیدن د. در این سفر بشار اسد بر سر مزار پدر خود حافظ اسد حاضر شد.
ریاست جمهوری در بیانیه ای تمامی شایعات مربوط به وضعیت سلامتی بشار اسد را تکذیب و تاکید کرد، این اخبار اصلا صحت نداشته و بشار اسد در سلامت کامل مشغول انجام وظایفش است.
همزمان با انتشار خبر سکته بشار اسد در رسانه های عربی، غربی، رئیس جمهور ونزوئلا تماسی با بشار اسد برقرار کرد.
بشار رسن، ستاره پرسپولیس بازوبند کاپیتانی عراق را بر بازو داشت. او با حذف شدن این تیم به تهران بازخواهد گشت تا در اردوی سرخ پوشان شرکت کند و شاید برابر پیکان به میدان برود.
«ابراهیم الجعفری» خارجه عراق در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری اسپوتنیک درباره عملیات نیروی هوایی عراق در خاک علیه ، گفت: تا زمانی که گرو تروریستی در خاک برای عراق ایجاد تهدید کند به عملیات های هوایی علیه آنان ادامه می دهیم.
گروه تروریستی القاعده طی یک پیام صوتی از تکفیریها در و عراق خواسته برای یک نبرد طولانی با بشار اسد و متحدانش آماده باشند.
همشهری آنلاین: ریاست جمهوری در بیانیه ای تمامی شایعات مربوط به وضعیت سلامتی بشار اسد را تکذیب و تاکید کرد این اخبار اصلا صحت نداشته و بشار اسد در سلامت کامل مشغول انجام وظایفش است.
این پست در راستای خبر قبلی و جهت یادآوری برخی از تفکرات و روشهای مقتدی صدر منتشر میشود .

کل یون اظهارات جنجالی مقتدی صدر با درخواست برای کناره گیری بشار اسد از ریاست جمهوری کامل تر شد؛ وی اظهار داشت: شاید منصفانه باشد که بشار اسد رئیس جمهوری به خاطر کشورش استعفا بدهد.

مقتدى صدر در گذشته نیز چنین اظهاراتی داشته است، به صورت مثال:

انحلال حشد شعبى
مقتدی صدر، از ان شیعی عراق در سخنانی که ٤ فروردین در میدان حریر بغداد ایراد کرد، از ت عراق خواست که گروه شبه نظامی حشد الشعبی را منحل کند.

موضع گیری در برابر آیت الله خامنه اى
در سال ١٣٨٧ و در خلال مصاحبه برنامه «حوار مفتوح»، مجری شبکه الجزیره غسان بن جدو از مقتدى صدر پرسید: برخی مدعی هستند شما در عراق، برنامه های ایران را در عراق اجرا می کنید.
مقتدی صدر در پاسخ، با رد این موضوع گفت: من در دیداری که سال گذشته با ایران داشتم، ایشان را نصیحت ، ببخشید یادآور شدم که با اه « و نظامی» ت ایران در عراق موافق نیستم و ایران باید به این دخ ها پایان دهد.
روسیه می گوید هنوز مدرکی مبنی بر حمله شیمیایی بشار اسد علیه مردم ندیده، ادعایی که آن را هفته گذشته مطرح کرد و بر مبنای آن یک پایگاه هوایی ، همپیمان روسیه، را بمباران کرد.
به نام خدای مهدی عجهدیه پدر بشار اسد به محسن رضایی چه بود؟
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/443846

پدر بشار، در زمان جنگ ایران و عراق، از کدام کشور طرفداری کرد؟
http://www.khabaronline.ir/detail/488063/world/diplomacy


#علت_حمایت #ایران # #بشاراسد #بشار_اسد #حافظ_اسد #حکومت #جنگ_تحمیلی #عراق #حمله #صدام #موشک #اه #محسن_رضایی #مالیوتکا #مسیر_یاب # #سلیمانی #حاج_قاسم #هدیه #مستشار

http://www.afsaran.ir/link/1329805
http://mehrdadz.blog.ir/post/710
http://sangariha.com/view/post:6892029/1480111847/
پایگاه رو مه لبنانی «الدیار» در گزارشی نوشت: در گفتگوی تلفنی اخیر رئیس جمهور جدید با «السیسی» همتای مصری خود، دونالد ترامپ ضمن تمجید از ایستادگی «بشار اسد» در مقابل هجوم تروریسم گفته است که عوامل و شرایط خاصی اجازه نمی دهد مستقیم با «بشار اسد» تماس داشته باشد.
اظهارات تکراری خارجه عربستان در مسکو مبنی بر وم برکناری بشار اسد و همزمان با آن اظهارات مشابه رجب طیب اردوغان علیه اسد در حالی مطرح شده است که شانس موفقیت توطئه علیه و بشار اسد اندک است.
تیو فوتبال نیروی هوایی عراق مقابل الکرخ به تساوی رسید تا در آستانه قهرمانی لیگ عراق قرار داشته باشد.
جریان صدر عراق از رئیس جمهوری خواست تا از قدرت کناره گیری کند.
بشار اسد رئیس جمهوری با صدور فرمانی، اصلاحاتی را در ت به وجود آورده است،
با ادامه پیشروی نیروهای عراقی در برابر عناصر ، العبادی به نیروی هوایی عراق دستور داد مواضع در را هدف قرار دهد.
پایگاه رو مه لبنانی «الدیار» در گزارشی نوشت: در گفتگوی تلفنی اخیر رئیس جمهور جدید با «السیسی» همتای مصری خود، دونالد ترامپ ضمن تمجید از ایستادگی «بشار اسد» در مقابل هجوم تروریسم گفته است که عوامل و شرایط خاصی اجازه نمی دهد مستقیم با «بشار اسد» تماس داشته باشد.
طی ماه های گذشته برخی از رسانه های منطقه شایعاتی را پیرامون سکته مغزی «بشار اسد» رئیس جمهور مطرح د و برخی از رسانه های غربی نیز به این شایعات دامن زدند اما در نهایت بشار اسد با ظاهر شدن در تلوزیون…
بشار اسد رئیس جمهور روز گذشته به همراه همسرش از محل زندگی خود در شهر قرداحه در حومه لاذقیه دیدن کرد.
بشار اسد رئیس جمهور روز گذشته به همراه همسرش از محل زندگی خود در شهر قرداحه در حومه لاذقیه دیدن کرد.
واحد مرکزی خبر نوشت: بشار اسد رئیس جمهوری با صدور فرمانی، اصلاحاتی را در ت به وجود آورده است،