بسیج اداره کل ثبت اسناد واملاک مازندران

استعلام اداره ثبت اسناد واملاک شرق اصفهان از اداره منابع طبیعی اصفهان پاسخ منابع طبیعی اصفهان به اداره ثبت مبنی بر اینکه این املاک اراضی ملی است ادامه مطلب
صدور نامه اداره ثبت اسنادواملاک شرق اصفهان به دفترخانه 56 اسناد رسمی پاسخ دفترخانه 56 اسناد رسمی به اداره ثبت اسناد واملاک شرق اصفهان ادامه مطلب
نقشه کلی شهر تهران به تفکیک واحدهای ثبتی

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک تهرانپارس

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک جنوب

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک جنوبشرق

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک جنوبغرب

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک شرق

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک ش رق

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک شمالغرب

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک شهرری

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک غرب

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک قل

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک کن

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک ولیعصر-عج

نقشه محدوده ثبتی اداره ثبت اسناد واملاک شمیران
طی مراسمی ،آیین معارفه معاونین اداره کل ثبت اسناد و املاک اسان جنوبی برگزار شد .در این جلسه که با حضور مدیر کل و کارکنان اداره کل ثبت اسناد واملاک اسان جنوبی برگزار گردید آقایان محمد ناصر مخملباف و محمد رضا ابراهیمی طی احکامی از سوی ریاست محترم سازمان ثبت اسناد واملاک کشوربه ترتیب به سمت معاونت امور املاک و کاداسترو معاونت امور اسناد اداره کل ثبت اسناد و املاک اسان جنوبی منصوب شدند. قدرت حاجی پور در جمع همکاران ضمن ابراز رضایت و تقدیر از عملکرد همه همکاران اظهار داشت: انتصابات در مجموعه ثبت بر اساس لیاقت ،توانایی و اشرافیت افراد بر مسایل ثبتی وحقوقی است. وی همچنین همکاری مجموعه را با معاونین جدید خواستار شد و ابراز امیدواری کرد که با تلاش و جدیتی که در این افراد وجود دارد در آینده شاهد توفیقات بیشتری خواهیم بود .حاجی پور در پایان این مراسم برای آقایان مخملباف و ابراهیمی آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمود.

پروژه کارورزی اداره ثبت اسناد و املاک مشهد پروژه-کارورزی-اداره-ثبت-اسناد-و-املاک-مشهد گزارش کارورزی اداره ثبت واسناد واملاک مشهد فرمت فایل: ورد تعداد صفحات: 27  فایل
قابل توجه دفاتر پیشخوان ت زیر ، به اطلاع میرساند در صورتی که طی 10 روز آتی از تاریخ اطلاعیه اطلاعات درگاه پیشخوان خود را بروز رسانی ننمایند، خدمات و دسترسی آنها قطع خواهد شد. مازندران 72351361
مازندران 72351634
مازندران 72351864
مازندران 72351515
مازندران 72351317
مازندران 72351529
مازندران 72351591
مازندران 35132
مازندران 72351500
مازندران 72351153
مازندران 72351257
مازندران 72351019
مازندران 72351812
مازندران 72351653
مازندران 72351501
مازندران 72351852
مازندران 72351695
مازندران 72351437
مازندران 72351157
مازندران 72351638
مازندران 1118892654
مازندران 72351574
مازندران 72351725
مازندران 72351392
مازندران 72351849
مازندران 72351541
مازندران 72351814
مازندران 72351270
مازندران 72351475
مازندران 72351563
مازندران 72351451
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد  واملاک کشور : یک نکته مهمتر که همه (سردفتران و مراجعه کنندگان) باید به آن توجه کنند این است که اثر انگشتی که از افراد گرفته می‌شود به شماره ملی آن‌ها متصل و صحت سنجی با آثار انگشتی که در بانک سامانه به مرور ایجاد خواهد شد که بسیار مهم است. 
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ی شیلات مازندران از اعزام کاروان کارکنان این اداره کل در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی خبر داد.
بطورکلی همانگونه که ا م این نهاد قانونی که زیرمجموعه قوه محترم قضائیه می باشد مشخص گردیده، کلیه امورمربوط به ثبت اسناد واملاک کشور از وظایف این اداره میباشد. عمده اموری که دراین نهاد انجام میگردد و متقاضیان مختلف برای انجام این موارد به اداره ثبت اسناد واملاک مراجعه می نمایند درذیل به تفکیک اعلام میگردد و درخاتمه برای آشنائی با چگونگی انجام کارها در این اداره فرمهای درخواست تعدادی از اموری که درشرح وظایف ثبت اسناد واملاک بوده و مورد نیاز متقاضان می باشد جهت راهنمایی اعلام میگردد.

عمده اموری که انجام آن درعهده اداره ثبت بشرح ذیل می باشد: صدوراسناد ملکی تعویض اسناد مالکیت که به دلائل مختلف ازانتفاع ساقط گردیده است مانند: ریختن جوهرروی مندرجات سند، آب ریختگی روی سند و... صدور متمم الصاقی سند مالکیت بدلیل پرشدن ستونها درخواست نقشه ثبتی درخواست اجرای ماده 45 (در مواردیکه دراثرتعریض گذر، متراژ ملک تغیر میابد، متراژ مندرج در سند نیز میبایستی تغییر یابد) این ماده قانونی ناظر بر مطلب فوق میباشد درخواست اصلاح حدود اربعه (در مواردیکه ملک مجاور بدلیل طرحهای شهری تبدیل به گذر میگردد، مندرجات حدود اربعه میبایستی تغییر یابد) اجرای ماده 147 و148 (درموارد بخصوص، سند مالکیت رسمی برای مبایعه نامه های قبل از سال 1370 خورشیدی صادر میگردد) بدیهی است برای اعمال این قانون شرایط ویژه ومختلفی میبایستی رعایت گردد. اجرای ماده 149 (اجرای این ماده زمانی مورد نیاز میباشد که مندرجات سند مالکیت بهر دلیل با وضـع موجود تطبیق نمی نماید ) انجام افراز املاک مشاع نصب مجدد سرب پلمب روی جلد سند مالکیت انجام ثبت املاک با هر نوع کاربری آگهی تحدید حدود اختصاصی انجام صدور سند ملکیت تبدیل سند مالکیت افراد متوفی به نام وراث قانونی (صدور سند مالکیت وراث قانونی) انجام صدور صورتمجلس تفکیکی برای املاکی که پایانکار ساختمان برای آنها صادر گردیده است صدور سند مالکیت براساس تنظیم تقسیم نامه تبدیل اسناد مالکیت مشاعی به یک جلد سند برای انجام کارهای فوق میبایستی فرمهای درخواست مربوطه را تکمیل نمود در ادامه مطلب نمونه فرمهای درخواست ،جهت سهولت کاربران ایران فایل مکتوب وارائه میگردد تا شما عزیزان در زمان مراجعه به اداره ثبت در زمان انجام امور صرفه جویی نمائید.
کلاس های شناخت اسناد تاریخی در مازندران برگزار شد.
صدور اسناد کاداستری پارسال در مازندران ۱۰ درصد افزایش داشت.
باحضور ، علیرضا یونسی ،معاون امنیتی استانداری مازندران، اعضای شورای هماهنگی رفاه وتامین اجتماعی استان مازندران، رئیس واعضای هیات مدیره کانونهای بازنشستگی و کارگری و کاروان خانواده های بازنشستگان اعزامی به سفر زیارتی مشهد مقدس ، مراسم گرامیداشت ارتحال یارصدیق راحل و یاور وفادار ی ،حضرت آیت ا...هاشمی درمحل خانه اداره کل تامین اجتماعی مازندران برگزارشد.
با حضور قائم مقام کشور نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران افتتاح شد نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران دقایقی قبل در سالن سلمان هراتی اداره فرهنگ و ارشاد ی مازندران افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران دقایقی قبل با حضور مرتضی میرباقری قائم مقام کشور، استاندار مازندران، شجاعی مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای ی، معاون استاندار مازندران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی مازندران و فعالان عرصه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد ی مازندران افتتاح شد. نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران از امروز به مدت سه روز در سالن سلمان هراتی شهرستان ساری دائر است. در این نمایشگاه آ ین دستاوردهای مطبوعاتی استان مازندران به نمایش در می آید.
اسناد واملاک روستاهای شهرستان بردسیر بروز رسانی می شود.
کوچکی گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد مازندران ، مدیرکل ثبت اسنادو املاک استان مازندران باحضور در منزل شهید معزز محمد کوچکی در شهرستان ساری با خانواده محترم این شهید دیدار د . در این دیدار علی اصغر اسدی معاون مدیر کل و فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج (ره) و مسئولین اداره کل ولی اله عبدی را همراهی د . مدیر کل ثبت اسناد واملاک مازندران در این دیدار طی سخنانی خاطر نشان کرد : هشت سال دفاع مقدس سرشار از حماسه ها و فداکاری های انسانهای پاک و ایثارگری همچون شهید کوچکی بود که انقلاب را برای همیشه بیمه د. کوچک مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران در ادامه تصریح کرد : اینکه (ره) فرمودند : « شمع محفل بشریت هستند .» در واقع خدمت از نوع سوختن وسوخته شدن و نورافشانی است تا در پرتو نورافشانی آنها جامعه بشریت به زندگی خود ادامه دهد، وی در این رابطه افزود : همان طور که اگر منبع نور در روز و شب وجود نداشته باشد کار ما مختل می شود ، نقش شهیدان همین نقش نورافشانی است اگر کار شهید نبود کار بشریت مختل می شد. ولی الله عبدی در ادامه اظهار داشت : با ارزش ترین دارایی خود که همان جانشان بود ایثار د و ارزشی بالاتر از متاع دنیا که همان رسیدن به پروردگار متعال، مورد توجه آنها بود و در این راه دو شاخصه اصلی را برای باید نام برد . ایشان داشتن هدف مقدس همان رسیدن به پروردگار و حیات طیبه و انتخاب آگاهانه این مسیر را دو شاخصه اصلی دانستند و یاداور شدند همان طور که در آیات قرآنی آمده است نزد پروردگار زنده اند روزی می خورند و این زنده بودن و روزی خوردن در جسم نیست بلکه در تفکر و روح شهید استکه درک آن برای همگان وجود ندارد مدیر کل ثبت اسناد استان در پایان با اشاره به جمله ایی از سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی که فرمودند : « یادمان باشد اگر شهید نشویم باید بمیریم چون راه سومی وجود ندارد.» شهادت در راه خدا را بهترین نوع رفتن از این دنیا دانستند ایشان در پایان این دیدار وجود را برکت در جامعه خواند ، وی توجه بیشتر و دلجویی از خانواده های را جزء وظایف همه مسئولان دانست در این دیدار همچنین حاجیه خانم مهدوی مادر شهید محمد کوچکی ضمن دعای خیر برای همه مسئولان ،خدمت بیشتر به مردم را به گونه ایی ادامه دادن راه دانست. این مادر فداکار با ذکر خاطراتی از فرزنداش، از حضور مدیر کل و معاون مدیرکل، فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج (ره) و مسئولین اداره کل ثبت اسناد در منزلش قدردانی کرد. در این دیدار اسماعیل کوچکی ، برادر شهید کوچکی نیزضمن خیر مقدم به حاضرین ، از حضور مدیرکل وهمراهان تقدیر و تشکر د.
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران گفت: خبر تعطیلی مدارس مازندران در روز یکشنبه 17 بهمن که در برخی سایت ها آمده صحت نداشته و تمامی مدارس مازندران در این روز دایر است.
همه پرونده های ثبت اسناد و املاک مازندران تا اواسط داد سال آینده بایگانی می شوند.
تله درد مشترک تولید سیمای مرکز مازندران با همکاری اداره حمل و نقل جاده ای مازندران در بابلسر کلید خورد.
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: از ابتدای نوروز امسال، 456 هزار مسافر در ای مازندران جابه جا شدند.
به منظور تامین نظر اداره ثبت اسناد واملاک منطقه 5 (شرق اصفهان) جهت تجمیع اسناد مالکیت مجتمع مس ی 120 واحدی اروند ، پس از پیگیری های بعمل آمده موفق به اخذ مجوز تفکیک عرصه محل جدید اطاق(پست) برق در ضلع غربی مجتمع جنب ورودی پارکینگ زیر زمین شدیم وانشاءالله مراحل بعدی را پیگیری خواهیم نمود ادامه مطلب
اداره امور شعب بانک ملی استان مازندران در نظر دارد قسمتی از املاک مازاد خود را از طریق مزایده کتبی بر مبنای قیمت پایه مزایده ، در وضعیت موجود و بصورت نقدی ، نقد و اقساط ( اعم از بدون متصرف و متصرف دار ) به فروش برساند. متقاضیان می توانند برای ب اطلاعات بیشتر ، بازدید از املاک ، دریافت اسناد مزایده ( برگه های شرایط شرکت در مزایده ) و تسلیم پیشنهادات خود تا ساعت 12 روز مورخ 18/9/1393 به محل این اداره واقع در مازندران ـ ساری ـ بلوار پاسداران ـ روبروی بیمارستان نیمه شعبان ـ طبقه دوم ـ دایره ساختمان و املاک مراجعه نمایند. متقاضیان می توانند جهت ب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33347880 ـ 011 تماس حاصل نمایند.
بنابر گزارش روابط عمومی فرمانداری گرمی مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید اداره ثبت و اسناد و املاک گرمی برگزار شد. حجه ال اصل مردم مغان در مجلس شورای ی با اشاره به اجرای طرح کادستر و تصویب آن در مجلس،اجرای این طرح را مانعی برای سوء استفاده ها و زمین خواری دانست و اجرای طرح کاداستر را داشتن سیستم جامع اطلاعاتی برشمر وگفت:شفافیت اطلاعات از م ومات اصلی برنامه ریزی اصولی و کارآمد در بخش های مختلف به شمار می آید. مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان اردبیل با اشاره به اجرای طرح کاداستر در استان از تدوین نظام جامع اطلاعاتی برای مقابله با سواستفاده و جعل اسناد مالکیت خبر داد. شهرام دهقانی در جلسه معارفه رئیس اداره ثبت اسنادواملاک گرمی گفت: با اجرای کاداستر٬ محدوده ۲۵ شهر استان تعیین و از سواستفاده های غیرقانونی و جعل اسناد جلوگیری می شود. وی افزود: با تحول در نظام آرشیو ثبت اطلاعات اسناد و املاک٬ نظام جامع آرشیو مدرن تدوین شده و امید می رود با همکاری فرمانداران و بخشداران نسبت به ثبت مالکیت تمام اراضی ملی استان اقدام شود. محمودعلایی فرماندار گرمی نیز از اجرای طرح کاداستر در ۱۰۲ تار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد و بر ثبت مالکیت اراضی ملی گرمی تاکید کرد. در پایان این جلسه داوود احدی به عنوان رئیس اداره ثبت اسنادواملاک گرمی معرفی و از فردین مجد مسوول قبلی قدردانی شد.
تلف شدن 17 راس در حادثه رانندگی چرداول ایلام- ایرنا- تصادف خودرو سمند با احشام دامداران در منطقه چرداول استان ایلام 17 راس را تلف کرد. به گزارش روز ایرنا از پایگاه خبری پلیس، این حادثه در محور 'جانجان - سرابله' در شهرستان چرداول رخ داد.

این حادثه زمانی اتفاق افتاد که احشام یکی از دامداران منطقه در حال عبور از جاده بود.

در این حادثه خودرو سمند با گله احشام برخورد و تعداد زیادی از ان را زیر گرفت.

براثر این تصادف تعداد 17 راس تلف و خودرو نیز دچار خسارت شد.

شهرستان چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.

7171/540 /
محمود واعظی روز در آئین بهره برداری از طرح های حوزه ارتباطی مازندران که در اداره کل پست در ساری برگزار شد، با اشاره به استقبال و رغبت سرمایه گذاران و مسولان مازندران برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی ادامه داد: تاکنون به یک هزار و 93 واحد در بخش های صنعت، کشاورزی و معدن تسهیلات داده شد
زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم با کریمی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان یزد در یزد دیدار و گفتگو د. در این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات حوزه های ثبتی هرات و مروست تبادل نظر شد و مقرر گردید پس از ارائه درخواست اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مبنی بر مصوب شدن موضوع احداث اداره ثبت اسناد و املاک مروست، فرمانداری خاتم پیگیری و مساعدت لازم را در این خصوص به عمل آورد.
70 واقعه ازدواج روزانه در دفاتر اسناد رسمی مازندران ثبت می شود.
در حکم استاندار مازندران ابراز امیدواری شده است تا با اتکال به خداوند متعال با اتخاذ تد ر مناسب در انجام وظایف محوله و تحقق اه و آرمانهای نظام مقدس ایران و رهنمودهای ی (مدظله العالی ) در خدمت به مردم شهید پرور موفق و مؤید باشید .
استاندار مازندران حکم س رستی اداره کل حوزه استاندار را با حفظ سمت به عزت الله هاشم زاده داده است .
وی در حال حاضر مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری مازندران است و در کارنامه فعالیتهای مدیریتی خود مسئولیت حراست تعاون و صندوق تعاون مازندران ، مسئولیت حراست دیوان محاسبات استان های گیلان و مازندران ، ریاست اداره برنامه ریزی و مالی دیوان محاسبات گیلان را بر عهده داشته است .
س رست اداره کل حوزه استاندار مازندران منصوب شد
عزت الله هاشم زاده
معاون و امنیتی استانداری گفت: اقدامات خوبی در اداره کل ثبت و اسناد استان در حال انجام و این اداره یکی از ادارات فعال دمجموعه مدیریتی استان است.
واحد تولیدی تکاپ مازندران به عنوان تنها کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار، اسکناس، چک، صفحات پاسپورت و شناسنامه در کشور نمونه بارز خودکفایی است.
آدرس-تلفن و شعب مجتمع های قضائی و دادسراهای تهران مراکز ثبتی و کانون های تهران: نام آدرس قوه قضائیه تهران, ضلغ شرقی میدان 15 داد قوه مقننه (مجلس شورای ی) تهران, ضلع شرقی میدان بهارستان قوه مجریه (ریاست جمهوری) تهران, میدان پاستور, خ پاستور, نهاد ریاست جمهوری دیوان عا لی کشور تهران, خ ارگ, کاخ دادگستری دیوان عدا لت اداری تهران, پارک شهر, خ بهشت
مراکز ثبتی و کانون های تهران: واحدهای ثبتی: آدرس نام واحد خ مطهری, بین خ جم و بزرگراه مدرس, پ 262 اداره کل ثبت واملاک اسناد یوسف آباد, نبش خ 70 اداره ثبت اسناد واملاک شمال شرق خ پیروزی, خ 5 نیروی هوائی, نبش خ 5/32, پ 635 اداره ثبت اسناد واملاک شرق خ شیخ هادی, نرسیده به خ جمهوری, پ 366 اداره ثبت اسناد واملاک جنوب بزرگراه جلال آل احمد, روبروی آتش نشانی, پ 99 اداره ثبت اسناد واملاک غرب خ شیخ هادی, نرسیده به خ جمهوری, پ 366 اداره ثبت اسناد واملاک شمال غرب خ تجریش, خ شهید فنا خسرو, پ 32 و 34 اداره ثبت اسناد واملاک شمیران خ میرداماد, جنب خ نفت شمالی, پ 221 اداره ثبت اسناد واملاک قهلک بلوار فردوس, خ شقایق جنوبی, ک 16 شرقی اداره ثبت اسناد واملاک کن شهر ری, اول خ 24 متری شهر ری اداره ثبت اسناد واملاک شهر ری ادارات ثبت احوال: آدرس شعبه خ نجات اللهی, نرسیده به پل کریمخان, ک افشین, پ 10 اداره کل ثبت احوال خ وحدت ی, نبش خ ابوسعید اداره ثبت احوال مرکزی خ شریعتی, بعد از بهار شیراز, مقابل سینما ایران اداره ثبت احوال شمال شهرری, جنب مترو اداره ثبت احوال جنوب خ , بعد از یادگار , خ حبیب اله. پ 12 اداره ثبت احوال غرب اتوبان شهید محلاتی, بلوار نبرد جنوبی, جنب کلانتری 132 اداره ثبت احوال شرق کانون های وکلای دادگستری و مراکز حقوقی نام آدرس کانون وکلای دادگستری مرکز تهران, م آرژانتین, ابتدای زاگرس, پ 3, ساختمان کانون وکلاء, تلفن: 9- 88887167, 88789972 , فا :0 8877134 مرکز امورمشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان قوه قضا ئیه تهران, خ مفتح شمالی, خ شهید نقدی, پ 26 کانون سردفتران و دفتریاران تهران, خ مطهری, مقابل خ سنائی, شماره 283 کانون کارشناسان رسمی دادگستری تهران,خ شریعتی-خ دستگردی-بین خ نفت بزرگراه مدرس-نبش شهید افشار(رئیسی)تلفن 22238511-ص پ:4664/15875 جامعه سردفترداران ازدواج و طلاق ستارخان,نرسیده به سه راه تهران ویلا, خ شهید عباس دهقان.پ 32 کانون اصلاح و تربیت ک ن و نوجوانان تهران, فلکه شهرزیبا, انتهای خ کانون کانون وکلای استان اردبیل کانون وکلای آذربایجان شرقی اردبیل ؛ شهرک اداری کارشناسان تبریز,اول خ جنوبی, ساختمان کانون وکلا, کد پستی51377 تلفن: 5530731-5554573-0411- فا : 5560025-0411 کانون وکلای آذربایجان غربی و کردستان ارومیه, سه راه آیت الله کاشانی, روبروی بیمارستان کوثر, کوچه سا سان, تلفن: 2235581-0441, فا : 222361-0441 کانون وکلای مازندران و گلستان ساری, خ آیت الله کاشانی (قارن), کوچه دهم, کوچه شهید قیومی, تلفن: 2222496 و 2221282- 0151, فا : 2226354 کانون وکلای اصفهان, مرکزی و چهارمحال و بختیاری اصفهان, چهارباغ عباسی, اول خ پارس (کوالالامپور), تلفن: 2217200-0311, فا : 2204746-0311 کانون وکلای گیلان رشت, چهارراه پورسینا, ساختمان 816, تلفن, 3229219-0131 کانون وکلای شیراز, بوشهر, ک لویه و بویراحمد شیراز, خ پیروزی, ( ی سابق), تلفن: 6271149-0711, فا : 6272580-0711 کانون وکلای اسان مشهد, بلوار شهید مدرس, ساختمان خاتم, طبقه هفتم, تلفن: 2253141 و 2216046-0511, فا : 2213539- 0511 کانون وکلای قزوین و زنجان قزوین, خ خیام جنوبی, ساختمان شماره 23, تلفن: 2220285 و 2225507, فا : 2236484 کانون وکلای کرمانشاه و همدان کرمانشاه, ساختمان دادگستری, طبقه سوم, تلفن: 9- 8220855 داخلی 247, فا : 8231393 کانون وکلای خوزستان و لرستان اهواز, کیانپارس, بین فلکه دوم و سوم, خ اسفند غربی, پلاک 56, تلفن: 3366995, فا , 3360615 مجتمع های قضائی و مراجع تجدید نظر و فرجام خواهی: دادگستری کل استان تهران و حوزه قضائی محاکم دادگستری کل استان تهران شامل واحدهای ستاد دادگستری به شرح زیر است: ریاست کل دادگستری استان تهران با زیر مجموعه های دفتر حوزه ریاست, دفتر کل دادگستری استان تهران, روابط عمومی و دبیرخانه, هیات منصفه مطبوعات, معاونین ستادی, معاونت رفاه و حراست می باشد. حوزه قائم مقام دوایر سجل کیفری و تشخیص هویت, واحد تخلیه منازل سازمانی, دایره نظارت بر زندان ها, امور گذرنامه, واحد کشیک دادگستری, دایره مددکاری, امور مربوط به نظام وظیفه و واحد آمار در حوزه قائم مقام دادگستری استان تهران قرار دارد. معاونت اداری و مالی با زیر مجموعه های فنی و ی, خدمات, تدارکات, کا ردازی, کارگزینی, امور مالی, ذیحس , اداره س و درآمد. حوزه قضائی عبارت است از قلمرو یک بخش یا شهرستان و یا نقاط معینی از ای بزرگ, هر حوزه قضائی که دارای بیش از یک شعبه دادگاه عمومی باشد آن شعب به حقوقی و جزائی تقسیم می شوند. دادگاه های حقوقی صرفا به امور حقوقی و دادگاه های جزائی فقط به امور کیفری رسیدگی خواهند کرد. تخصیص شعبی از دادگاه های حقوقی و کیفری برای رسیدگی به دعاوی حقوقی یا جزائی مانند امور خانوادگی و جرائم اطفال با رعایت مصالح و مقتضیات از وظایف و اختیارات رئیس قوه قضائیه است. در صورت ضرورت ممکن است به شعبه جزائی پرونده حقوقی و یا به شعبه حقوقی پرونده جزائی ارجاع شود. به جز موارد ضروری به تشخیص رئیس قوه قضائیه, رئیس کل دادگستری استان باید حداقل دارای ده سال سابقه کار قضائی باشد. الف) مجتمع های قضائی: