برنامه نفس دوم از رادیو سلامت

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از فعالیت ۷۵۰ اکیپ بازرسی در سراسر کشور در روزهای تعطیل و ساعات غیراداری در راستای اجرای برنامه سلامت نوروزی خبر داد.
رئیس موسسه ملی تحقیقات سلامت گفت: تمام اقدامات حوزه سلامت با یک برنامه ریزی منسجم و نظارت دقیق بر هزینه کرد بودجه و عدم اتلاف منابع در جهت بهبود ساختارها نظام سلامت کشور انجام شده است.
در طرح تحول سلامت آن اتفاقی که نیفتاده این است که برنامه درستی نداشته همین الان شما به برنامه های طرح تحول سلامت که در بیمارستان ها است نگاه ید 5، 10، 15، 20 ویرایش مختلف صورت گرفته است.
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، از ۲۳۲ هزار و ۱۷۷ مورد بازرسی در طرح سلامت نوروزی خبر داد و گفت: مانور سلامت نوروزی ۱۵ اسفند در سراسر کشور اجرا می شود.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی بر نقش فرماندهان و مدیران به عنوان متولیان اصلی سلامت در حمایت و اجرای برنامه های سلامت محور تاکید کرد.
برنامه رادیویی "امداد و نجات کوهستان" در رادیو سلامت: انجمن پزشکی کوهستان ایران: در تاریخ 1345/10/9 رادیو سلامت برنامه ای زنده ای در زمینه "امداد و نجات کوهستان" در دست تهیه دارد. در این برنامه مسئول امداد و نجات هلال احمر و " حمید مساعدیان" میهمان ویژه می باشند. مباحث مورد بحث و تبادل نظر "را ارهای پیشگیری از حوادث کوهستان"، "نقش آموزش در پیشگیری از حوادث کوهستان"، اقدامات انجام شده در زمینه حوادث کوهستان در سالهای اخیر"، "نقش فدراسیون کوهنوردی در زمینه جستجو و نجات کوهستان" و . . . می باشد.
همشهری آنلاین: رییس موسسه ملی تحقیقات سلامت گفت: تمام اقدامات حوزه سلامت با یک برنامه ریزی منسجم و نظارت دقیق بر هزینه کرد بودجه و عدم اتلاف منابع در جهت بهبود ساختارها و عملکرد نظام سلامت کشور انجام شده است.
به گزارش لی ، برنامه کتاب فرهنگ از گروه فرهنگ و هنر رادیو فرهنگ، به تهیه کنندگی حسین محمودی شنبه ها از ساعت 14.30 تا 15 پخش می گردد. این هفته صد و یکمین برنامه «کتاب فرهنگ» پخش خواهد شد که به قسمت دوم موضوع « آسیب شناسی مطالعه در ایران» اختصاص دارد. سردبیر و مجری برنامه محسن حاجی زین العابدینی، عضو هیأت علمی و یار شهید بهشتی و بازرس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران است. صد و یکمین برنامه کتاب فرهنگ روز شنبه 18 مرداد ماه 1393 ساعت 14.30عصر پخش خواهد شد. آسیب شناسی مطالعه در ایران قسمت دوم (برنامه101 کتاب فرهنگ) شنبه 18/5/1393 (ساعت 14.30 تا 15) علاقمندان به این برنامه می توانند برای دریافت های رادیو فرهنگ اینجا و اطلاع از ج پخش برنامه های رادیو فرهنگ اینجا کلیک کنند. همچنین امکان شنیدن برنامه های پیشین و پخش زنده اینترنتی و دریافت پاد ت رادیو فرهنگ نیز وجود دارد. وبلاگ کتاب فرهنگ نیز در دسترس علاقمندان قرار دارد.
مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران از برنامه های این اداره در هفته سلامت خبر داد.
برنامه های هفته سلامت در یک هزار و ۸۰۰ مدرسه استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، از کنترل سامانه های آبرسانی در برنامه سلامت نوروزی خبر داد.
طی دو دهه اخیر، کشورهای گوناگون برای اجرای برنامه پوشش همگانی سلامت، به عنوان یک راهبرد جهانی، مبادرت به اجرای اصلاحاتی در نظام‎های سلامت خود کرده اند. این راهبرد، در اه توسعه پایدار سلامت نیز درج…
برنامه انجمن پزشکی کوهستان ایران در رادیو ورزش: انجمن پزشکی کوهستان ایران: در روز 6 آبان ماه 1393 بین ساعت 10 لغایت 11 صبح، حمید مساعدیان مدیر مسئول انجمن پزشکی کوهستان ایران در "ورزش، خانواده و سلامت" و از طریق تلفن گزارش کارشناسی در زمینه اهمیت ورزش و تاثیرات آن در سلامت جسمی و روانی انسان با موضوع"تاثیرات ورزش در سلامت جسم و روان"دارند.
این برنامه روزهای شنبه هر هفته از ساعت 10 تا 11 صبح از طریق شبکه ی رادیوییورزش (موج fm-92) به روی آنتن می رود.
دبیر ستاد برگزاری هفته سلامت، مهم ترین برنامه های پیش بینی شده برای این هفته در سال 96 را معرفی کرد.
فرماندار ایلام گفت: یکی از برنامه های بسیار موفق و اثرگذار ت اجرای طرح سلامت بود.
اگر به دنبال حفظ سلامت قلب فرزندانتان هستید، این ویدیو درباره توصیه های مفید برای حفظ سلامت قلب فرزندان از طریق یک برنامه ریزی مفید برای فعالیت های فیزیکی همچنین پیشنهاد مواد غذایی مناسب برای حفظ سلامت قلب ک ن و نوجوانان تماشا کنید.
اداره سلامت منطقه 19 از ب ایی ایستگاه سلامت به مناسبت هفته ی معلول خبر داد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، به مناسبت هفته ی ملی معلولین و در راستای گرامیداشت این هفته ، خانه ی سلامت شهیدکاظمی اقدام به ب ایی ایستگاه سلامت در مسجد سیدال ء کرده است .در این برنامه که در تاریخ 96/9/12 اجرا شد ، فشارخون 11 نفر از شهروندان ، اندازه گیری شد .
اداره سلامت منطقه 19 از ب ایی ایستگاه سلامت به مناسبت هفته ی معلول خبر داد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، به مناسبت هفته ی ملی معلولین و در راستای گرامیداشت این هفته ، خانه ی سلامت شهیدکاظمی اقدام به ب ایی ایستگاه سلامت در مسجد سیدال ء کرده است .در این برنامه که در تاریخ 96/9/12 اجرا شد ، فشارخون 11 نفر از شهروندان ، اندازه گیری شد .
برنامه انجمن پزشکی کوهستان ایران در رادیو ورزش: انجمن پزشکی کوهستان ایران: در روز 4 آذر ماه 1393 بین ساعت 10 لغایت 11 صبح، حمید مساعدیان مدیر مسئول انجمن پزشکی کوهستان ایران در "ورزش، خانواده و سلامت" و از طریق تلفن گزارش کارشناسی در زمینه اهمیت ورزش و تاثیرات آن در سلامت جسمی و روانی انسان با موضوع"تاثیرات ورزش همگانی سلامت جامعه"دارند.
این برنامه روزهای هر هفته از ساعت 10 تا 11 صبح از طریق شبکه ی رادیوییورزش (موج fm-92) به روی آنتن می رود.
همشهری آنلاین: برنامه سلامت نوروزی از اول اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۶ در سراسر کشور اجرا می شود.
واحد سلامت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه یک با همکاری کیلینیک ابوریحان و مدیریت محله انقلاب جهت ارتقاء سطح سلامت و آگاهی اعضاء کانون های اجتماعی سلامت محله کلاس آموزشی آ ایمر و فراموشی و اهمیت آن در سالمندان با محوریت ارائه را ارهای پیشگیری از ابتلا به این بیماری از قبیل (گوش دادن به موسیقی سنتی ، حل ج بویژه ج اعداد ،گوش دادن به رادیو ) مورخ 23/9/92 از ساعت 14 الی16 در خانه سلامت انقلاب برگزار نمودند.
مدیر اداره سلامت منطقه 19 از نواختن زنگ سلامت در مدرسه ی استثنایی طلوع خبر داد :


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدیر سلامت منطقه ، به مناسبت هفته ی سلامت ، زنگ سلامت در مدرسه ی استثنایی طلوع نواخته شد و برنامه هایی از قبیل نمایش عروسکی ، مسابقهپیرامون محیط زیست به همراه اهدای جوایز ، ب ایی نمایسگاه نقاشی و کاردستی ک ن با حضور رئیس اداره ی اجتماعی ناحیه ی 2 در این مدرسه اجرا شد .
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 11 میلیون نفر در حاشیه شهر های کشور زیر چتر برنامه های سلامت قرار دارند.
امروز اول مهرماه 1393 ونخستین روز ازسال تحصیلی 94-1393 است. برای همه دانش آموزان ودانشجویان عزیز وخانواده هایشان سلامت وتوفیق درسالی که پیش روست مسئلت مینمایم. امروز ازساعت 6 صبح رادیوی خانه را روشن کردیم تابه یاد روزهای درس ومدرسه خود ونسل جدید را به مهمانی برنامه های دلنشین رادیو مهمان کنم.
رئیس گروه بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت استان از برگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور خبر داد.
برنامه های تلویزیونی با حداکثر زمان ۹۰ دقیقه می توانند در دومین جشنواره سلامت حضور داشته باشند.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: قانون بیمه همگانی یا همان بسته پایه خدمات سلامت توسط شورای بیمه تعیین می شد، اما در برنامه ششم توسعه توسط وزارت بهداشت تبدیل به قانون شد.
سینماپرس: برنامه های تلویزیونی با حداکثر زمان ۹۰ دقیقه می توانند در دومین جشنواره سلامت حضور داشته باشند.
معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: ت با برنامه های بنیادی در حوزه های بهداشت و درمان نگرش ها را به سلامت جامعه تغییر داده است.
ø³ù„ø§ù øª ø§ø¬øªù ø§ø¹ûŒ ø¬ø² ø¨ø§ ø³ù„ø§ù øª ø±ùˆø§ù† ø¨ù‡ ø¯ø³øª ù†ù ûŒ ø¢ûŒø¯
رییس کمیته اجتماعی شورای ی شهر تهران بر ضرورت توجه به تنوع سبک زندگی بانوان در شهر تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه کمیته اجتماعی شورا با موضوع تشریح برنامه های ارایه شده متناظر با اعتبارات اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مندرج در ردیف های بودجه ای معاونت امور اجتماعی و فرهنگی مختص برنامه های سلامت اجتماعی برگزار شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]