بررسی مسجد الشیخ زاید بن سلطان آل نهیان


پاو وینت (اسلاید) بررسی مسجد شیخ زاید پاو وینت-(اسلاید)-بررسی-مسجد-شیخ-زاید پاو وینت بررسی مسجد شیخ زاید، در حجم 36 اسلاید همراه با تصاویر. سومین مسجد بزرگ جهان که در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی قرار دارد، نام این مسجد از «شیخ زاید بن سلطان آل نهیان»گرفته شده است که بنیان گذار و نخستین رئیس جمهور امارات بوده است. این مسجد ... فایل
مجموعه: مکانهای زیارتی ایران و جهان

مسجد شیخ زاید, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید در امارات   مسجد شیخ زاید در امارات یکی از زیباترین مساجد جهان(+تصاویر)
مسجد شیخ زاید (نام کامل عربی: مسجد الشیخ زاید بن سلطان آل نهیان) مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است. مسجد شیخ زاید بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی سومین مسجد بزرگ جهان است و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی به شمار می آید.
نام این مسجد از شیخ زاید بن سلطان آل نهیان گرفته شده است که بنیان گذار و نخستین رئیس کشور امارات بوده و در همین مسجد دفن شده است. او در ۲۰ رمضان ۱۴۲۵ ه.ق (۴ نوامبر ۲۰۰۴ میلادی) درگذشت و قبر وی در سمت شمال مسجد واقع شده است مسجد شیخ زاید به طور رسمی در ماه رمضان در سال ۲۰۰۷ میلادی گشوده شد.   تصاویر مسجد شیخ زاید, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید در شهر ابوظبی در کشور امارات قرار دارد   محل مسجد شیخ زاید
مسجد شیخ زاید در منطقه ای بزرگ میان دو پل «مصفح» و «مقطع» در مدخل جزیرهٔ أبوظبی قرار دارد. اگرچه ورود به مسجد برای نامسلمانان در امارات ممنوع است ولی این مسجد برای امکان بازدید گردشگران یک استثنا است.
روزانه ده ها زن غربی از مسجد شیخ زاید آل نهیان ابوظبی بازدید می کنند که با توجه به اینکه مسجد شیخ زاید به روی غیرمسلمانان باز است، آنها هم به احترام مکان معنوی مسلمانان با پوششهای ی یعنی یک عبای بلند مشکی و پوشش سر وارد این مسجد می شوند.   تصاویر مسجد شیخ زاید, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید به طور رسمی در ماه رمضان در سال ۲۰۰۷ میلادی گشوده شد    مسجد شیخ زاید, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی سومین مسجد بزرگ جهان است   هزینهٔ و مساحت مسجد شیخ زاید
هزینهٔ ساخت مسجد شیخ زاید (دو میلیارد و ۱۶۷) میلیون درهم امارتی بوده است. اولین در مسجد شیخ زاید عید قربان (عید الأضحی)، سال ۱۴۲۸ هجری قمری برابر با ماه دسامبر ۲۰۰۷ میلادی بر گزار شد که هنوز ساخت بناء مسجد بطور کامل پایان نیافته بود. مساحت اجمالی مسجد شیخ زاید (۴۱,۲۲۲) متر مربع است،به غیر از دریاچه های اطراف خارجی مسجد.   مسجد شیخ زاید,ع های مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مساحت  مسجد شیخ زاید (۴۱,۲۲۲) متر مربع است   مسجد شیخ زاید، سومین مسجد جهان از نظر مساحت، و دهمین مسجد جهان از لحاظ حجم و بزرگی است. در سال ۱۹۹۶ میلادی، بفرمان شیخ زاید بن سلطان آل نهیان حاکم وقت امارت ابوظبی دستور بنا این مسجد صادر شد. مسجد شیخ زاید روی تپه ای به ارتفاع ۹ متر از سطح زمین بنا شده است.   قبه ها و مناره های مسجد شیخ زاید
طبق بررسی های صورت گرفته از سوی سازمان کنفرانس ی (منظمهٔ مؤتمر ی)، قبه اصلی مسجد شیخ زاید، بزرگترین و نخستین قبه درجهان است که ارتفاع آن (۸۳) متر،  قطر داخلی آن (۸ر۳۲) متر می باشد.   زیباترین مساجد جهان, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید,دیدنی های امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی ظرفیت مسجد شیخ زاید ۴۰۹۶۰ هزار نفر می باشد   تعداد گنبدهای مسجد شیخ زاید ۵۷ عدد می باشد که به اندازه های مختلف ساخته شده و بر سر رواق های خارجی، و مداخل اصلی و جانبی قرار دارند. گنبد اصلی مسجد شیخ زاید در ابوظبی، یکی از بزرگترین گنبدهای موجود در جهان شناخته شد.   مسجد شیخ زاید,مسجد شیخ زاید در ابوظبی, مسجد شیخ زاید در امارات مسجد شیخ زاید یکی از دیدنی های امارت مسجد شیخ زاید, مسجد شیخ زاید در امارات, مسجد شیخ زاید در ابوظبی مسجد شیخ زاید یکی از زیباترین و بزرگترین مساجد جهان   ظرفیت مسجد شیخ زاید ۴۰۹۶۰ هزار نفر گزار می باشد.همچنین یکی از جاذبه ای مسجد شیخ زاید وجود چهار مناره است که أرتفاع هر مناره (106 ) متر است، و در چهار رکن از صحن خارجی مسجد قرار دارد و بر زیبایی مسجد افزوده است.   مسجد شیخ زاید در امارات,مسجد شیخ زاید,مسجد شیخ زاید در ابوظبی فرش مسجد شیخ زیاد توسط هنرمندان ایرانی بافته شده است که ۷۱۱۹ متر مربع مساحت دارد   در مسجد شیخ زاید در امارات می توانید بزرگترین فرش را مشاهده کنید که به طور مخصوص به این مکان اختصاص دارد. این فرش دست باف است و هنرمند بزرگ ایرانی به نام خالقی مسئول این فرش بوده و با همکاری ۱۲۰۰ بافنده بافته شده  است این فرش که بیش تر از هفت هزار متر مربع اندازه و مساحت دارد وزنی بالغ بر ۴۷ تن دارد که معروف ترین دیدنی در این مکان محسوب می شود. منبع : fa.wikipedia.org   دور دنیا با یک کلیک زیباترین و قدیمی ترین مساجد دنیا!+ تصاویر خوش نقش ونگارترین مساجد جهان مساجد شناور توریستی +ع مسجد استقلال بزرگترین مسجد مسلمانان جهان (+ع ) مسجد جامع دهلی یکی از بزرگترین مساجد جهان+ع مسجد عبودیه در ما ی (+تصاویر)


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
پاو وینت بررسی مسجد شیخ زاید پاو وینت بررسی مسجد شیخ زاید، در حجم 36 اسلاید قابل ویرایش همراه با تصاویر دسته بندی معماری فرمت فایل ppt حجم فایل 2495 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 32 دریافت فایل پاو وینت بررسی مسجد شیخ زاید فروشنده فایل کد کاربری 5979 تمام فایل ها بخشی از متن:
سومین مسجد بزرگ جهان که در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی قرار دارد، نام این مسجد از «شیخ زاید بن سلطان آل نهیان»گرفته شده است که بنیان گذار و نخستین رئیس جمهور امارات بوده است.
این مسجد بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی ، سومین مسجد بزرگ جهان است و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی به شمار می آید. او در ۲۰ رمضان ۱۴۲۵ ه.ق (۴ نوامبر ۲۰۰۴ میلادی) درگذشت و قبر وی در سمت شمال مسجد واقع شده است. این مسجد به طور رسمی در ماه رمضان در سال ۲۰۰۷ میلادی گشوده شد.

فهرست مطالب:
معرفی مسجد شیخ زاید
موقعیت مسجد
هزینه و مساحت مسجد
قبه ها و مناره های مسجد
تصاویر از قسمت های مختلف مسجد پاو وینت بررسی مسجد شیخ زاید پاو وینت بررسی مسجد شیخ زایدبررسی مسجد شیخ زایدمسجد شیخ زاید
اعتماد شما سرمایه ما
پاو وینت بررسی مسجد شیخ زائد دبی -مجلل ترین و منقوش ترین مسجد جهان
تاریخ ایجاد 28/10/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 90 اسلاید با پلان قیمت: 9000 تومان حجم فایل: 6879 kb تعدادمشاهده 28

مسجد شیخ زاید (نام کامل عربی: مسجد الشیخ زاید بن سلطان آل نهیان) مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است. این مسجد بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی سومین مسجد بزرگ جهان است و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی به شمار می آید.

نام این مسجد از شیخ زاید بن سلطان آل نهیان گرفته شده است که بنیان گذار و نخستین رئیس کشور امارات بوده و در همین مسجد دفن شده است. او در ۲۰ رمضان ۱۴۲۵ ه. ق (۴ نوامبر ۲۰۰۴ میلادی) درگذشت و قبر وی در سمت شمال مسجد واقع شده است این مسجد به طور رسمی در ماه رمضان در سال ۲۰۰۷ میلادی گشوده شد.

محل مسجد

این مسجد در منطقه ای بزرگ میان دو پل «مصفح» و «مقطع» در مدخل جزیرهٔ أبوظبی قرار دارد. اگرچه ورود به مسجد برای نامسلمانان در امارات ممنوع است ولی این مسجد برای امکان بازدید گردشگران یک استثناء است.

روزانه ده ها زن غربی از مسجد شیخ زاید آل نهیان ابوظبی به عنوان سومین مسجد بزرگ پس از حرمین شریفین، بازدید می کنند که با توجه به اینکه این مسجد به روی غیرمسلمانان باز است، آنها هم به احترام مکان معنوی مسلمانان با پوششهای ی یعنی یک عبای بلند مشکی و پوشش سر وارد این مسجد می شوند.
هزینهٔ ومساحت مسجد شیخ زاید

هزینهٔ ساخت این مسجد (دو میلیارد و ۱۶۷) میلیون درهم امارتی بوده است. اولین در مسجد عید قربان (عید الأضحی)، سال ۱۴۲۸ هجری قمری برابر با ماه دسامبر ۲۰۰۷ میلادی برگزار شد که هنوز اعمال بناء مسجد بطور کامل پایان نیافته بود. مساحت اجمالی مسجد (۴۱۲٬۲۲) متر مربع است،

به غیر از دریاچه های اطراف خارجی مسجد. مسجد شیخ زاید، سومین مسجد جهان است از ناحیهٔ مساحت، ودهمین مسجد جهان از لحاظ حجم وبزرگی مسجد. در سال ۱۹۹۶ میلادی، بفرمان شیخ زاید بن سلطان آل نهیان حاکم وقت امارت ابوظبی دستور بنا این مسجد صادر شد. مسجد روی تپه أی به ارتفاع ۹ متر از سطح زمین بنا شده است.
قبه ها ومناره های مسجد

طبق بررسی های صورت گرفته از سوی سازمان کنفرانس ی (منظمهٔ مؤتمر ی) از مرکز ابحاث تاریخ وفنون (قبه) أصلی (رئیسی) مسجد شیخ زاید، بزرگترین و نخستین (قبه) درجهان است بأرتفاع (۸۳) متر، وقطر داخلی آن (۸ر۳۲) متر می باشد، واز لحاظ مساحت نیز مسجد شیخ زاید بعد از حرمین شریفین سومین مسجد جهان محسوب می شود.

همچنین (ارسیکا) تأکید کرده أند که وزن قبهٔ اصلی هزار تن است، و از زخارف و گچبری عجین شده با ألیاف نباتی که از شاه کارهای فنانین و اساتید مراکشی است و مخصوصاً برای مسجد تهیه وتصمیم شده ساخته شده است، باضافهٔ آیاتی از قرآن مجید بر روی دیوارهای آن حک شده، وقبهٔ اصلی مسجد را تزیین نموده است. عدد گنبدهای مسجد (۵۷) گنبد می باشند که به حجمهای مختلف ومتفاوت است و بر سر رواق ها خارجی، ومداخل اصلی وجانبی قرار دارند، تماماً با رخام و مرمر سفید واعمال گچبری بسیار زیبایی پوشانده است، گنبد مسجد شیخ زاید در ابوظبی، یکی از بزرگترین گنبدهای موجود در جهان شناخته شد.

تصنیف بزرگی مسجد از لحاظ عمرانی در شمار دهمین مسجد جهان ی آمده است، ظرفیت مسجد ۴۰۹۶۰ هزار نفر گذار در یک وقت می باشد. همچنین از معالم جاذبه ای مسجد وجود چهار مناره که أرتفاع هر مناره (۱۰۶) متر است، ودر چهار رکن از صحن خارجی مسجد قرار دارد و بر زیبایی مسجد افزوده است.

پهنای (قالیچه) «سجاده» قاعهی اصلی مسجد (۷۱۱۹) متر مربع است، و یکی از بزرگترین سجاده های جهان است، این قالیچه یکی از شاه کارهای مصمم بزرگ ایرانی (علی خالقی) است، در این قالیچه (سجاده) ۳۵ تن پشم و پنبه و ابریشم به کار رفته است. در ساخت این سجاده ۱۲۰۰ نفر از حرفیین از منطقهٔ مشهد شرکت داشته أند. این فرش بزرگ به دست هنرمندان ایرانی برای مسجد شیخ زاید بافته شده است، و نیز بزرگترین لوستر جهان نیز توسط شرکت های اروپایی ساخته شده است. همجنین معاون شهردار ابوظبی بیان نموده است که گنبد مسجد شیخ زاید در ابوظبی، یکی از بزرگترین گنبدهای موجود در جهان شناخته شده است. این گنبد (قبه) با ارتفاع ۸۳ متر وقطر داخلی ۳۲٫۸ متر و با قطر خارجی ۴۲ متر، بزرگترین گنبد جهان است و وزن این گنبد بیش از یک هزار تن می رسد.
کلمات کلیدی مرتبط:
مسجد شیخ زاید ( ,مسجد الشیخ زاید ,بن سلطان آل نهیان , مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارا
پاو وینت بررسی مسجد شیخ زائد دبی -مجلل ترین و منقوش ترین مسجد جهان   تاریخ ایجاد 28/10/2015 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 90 اسلاید با پلان   قیمت: 9000 تومان   حجم فایل: 6879 kb  تعدادمشاهده  28  
مسجد شیخ زاید (نام کامل عربی: مسجد الشیخ زاید بن سلطان آل نهیان) مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است. این مسجد بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی سومین مسجد بزرگ جهان است و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی به شمار می‌آید.
 
نام این مسجد از شیخ زاید بن سلطان آل نهیان گرفته شده‌است که بنیان‌گذار و نخستین رئیس کشور امارات بوده و در همین مسجد دفن شده‌است. او در ۲۰ رمضان ۱۴۲۵ ه. ق (۴ نوامبر ۲۰۰۴ میلادی) درگذشت و قبر وی در سمت شمال مسجد واقع شده‌است این مسجد به طور رسمی در ماه رمضان در سال ۲۰۰۷ میلادی گشوده شد.
 
محل مسجد
 
این مسجد در منطقه‌ای بزرگ میان دو پل «مصفح» و «مقطع» در مدخل جزیرهٔ أبوظبی قرار دارد. اگرچه ورود به مسجد برای نامسلمانان در امارات ممنوع است ولی این مسجد برای امکان بازدید گردشگران یک استثناء است.
 
روزانه ده‌ها زن غربی از مسجد شیخ زاید آل نهیان ابوظبی به عنوان سومین مسجد بزرگ پس از حرمین شریفین، بازدید می‌کنند که با توجه به اینکه این مسجد به روی غیرمسلمانان باز است، آنها هم به احترام مکان معنوی مسلمانان با پوششهای ی یعنی یک عبای بلند مشکی و پوشش سر وارد این مسجد می‌شوند.
هزینهٔ ومساحت مسجد شیخ زاید
 
هزینهٔ ساخت این مسجد (دو میلیارد و ۱۶۷) میلیون درهم امارتی بوده‌است. اولین در مسجد عید قربان (عید الأضحی)، سال ۱۴۲۸ هجری قمری برابر با ماه دسامبر ۲۰۰۷ میلادی برگزار شد که هنوز اعمال بناء مسجد بطور کامل پایان نیافته بود. مساحت اجمالی مسجد (۴۱۲٬۲۲) متر مربع است،
 
به غیر از دریاچه‌های اطراف خارجی مسجد. مسجد شیخ زاید، سومین مسجد جهان است از ناحیهٔ مساحت، ودهمین مسجد جهان از لحاظ حجم وبزرگی مسجد. در سال ۱۹۹۶ میلادی، بفرمان شیخ زاید بن سلطان آل نهیان حاکم وقت امارت ابوظبی دستور بنا این مسجد صادر شد. مسجد روی تپه أی به‌ارتفاع ۹ متر از سطح زمین بنا شده‌است.
قبه‌ها ومناره‌های مسجد
 
طبق بررسی‌های صورت گرفته از سوی سازمان کنفرانس ی (منظمهٔ مؤتمر ی) از مرکز ابحاث تاریخ وفنون (قبه) أصلی (رئیسی) مسجد شیخ زاید، بزرگترین و نخستین (قبه) درجهان است بأرتفاع (۸۳) متر، وقطر داخلی آن (۸ر۳۲) متر می‌باشد، واز لحاظ مساحت نیز مسجد شیخ زاید بعد از حرمین شریفین سومین مسجد جهان محسوب می‌شود.
 
همچنین (ارسیکا) تأکید کرده أند که وزن قبهٔ اصلی هزار تن است، و از زخارف و گچبری عجین شده با ألیاف نباتی که از شاه کارهای فنانین و اساتید مراکشی است و مخصوصاً برای مسجد تهیه وتصمیم شده ساخته شده‌است، باضافهٔ آیاتی از قرآن مجید بر روی دیوارهای آن حک شده، وقبهٔ اصلی مسجد را تزیین نموده‌است. عدد گنبدهای مسجد (۵۷) گنبد می‌باشند که به حجمهای مختلف ومتفاوت است و بر سر رواق‌ها خارجی، ومداخل اصلی وجانبی قرار دارند، تماماً با رخام و مرمر سفید واعمال گچبری بسیار زیبایی پوشانده‌است، گنبد مسجد شیخ زاید در ابوظبی، یکی از بزرگترین گنبدهای موجود در جهان شناخته شد.
 
تصنیف بزرگی مسجد از لحاظ عمرانی در شمار دهمین مسجد جهان ی آمده است، ظرفیت مسجد ۴۰۹۶۰ هزار نفر گذار در یک وقت می‌باشد. همچنین از معالم جاذبه‌ای مسجد وجود چهار مناره که أرتفاع هر مناره (۱۰۶) متر است، ودر چهار رکن از صحن خارجی مسجد قرار دارد و بر زیبایی مسجد افزوده‌است.
 
پهنای (قالیچه) «سجاده» قاعهی اصلی مسجد (۷۱۱۹) متر مربع است، و یکی از بزرگترین سجاده‌های جهان است، این قالیچه یکی از شاه‌کارهای مصمم بزرگ ایرانی (علی خالقی) است، در این قالیچه (سجاده) ۳۵ تن پشم و پنبه و ابریشم به کار رفته‌است. در ساخت این سجاده ۱۲۰۰ نفر از حرفیین از منطقهٔ مشهد شرکت داشته أند. این فرش بزرگ به دست هنرمندان ایرانی برای مسجد شیخ زاید بافته شده‌است، و نیز بزرگترین لوستر جهان نیز توسط شرکت‌های اروپایی ساخته شده است. همجنین معاون شهردار ابوظبی بیان نموده‌است که گنبد مسجد شیخ زاید در ابوظبی، یکی از بزرگترین گنبدهای موجود در جهان شناخته شده‌است. این گنبد (قبه) با ارتفاع ۸۳ متر وقطر داخلی ۳۲٫۸ متر و با قطر خارجی ۴۲ متر، بزرگترین گنبد جهان است و وزن این گنبد بیش از یک هزار تن می‌رسد.
کلمات کلیدی مرتبط:
مسجد شیخ زاید ( ,مسجد الشیخ زاید ,بن سلطان آل نهیان , مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارا
مجتمع زیارتگاهی سلطان ایوب از مهمترین مکان های مقدس مسلمانان واقع در شاخ طلایی استانبول است. مجتمع زیارتی-عبادتی ایوب یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری منطقه ی شاخ طلایی استانبول بوده و مقدس ترین زیارتگاه مسلمانان شهر یعنی حرم «ابو ایوب انصاری» - استاندار منصوب شده از طرف - در آن واقع است. از این رو مکانی بسیار شلوغ محسوب می گردد. مسجد ایوب سلطان استانبول
مسجد سلطان ایوب در سال ۱۴۵۳ میلادی به عنوان اولین مسجد ساخته شده توسط سلطان عثمانی پس از فتح استانبول ساخته شد. این مجموعه در بیرون قسمتی است که دیوار شهر به دیوار قسمت شاخ طلایی میرسد. البته مسجد اولیه ساخته شده در این محل بر اثر ز له ت یب شده و بنای فعلی در سال ۱۸۰۰ جایگزین آن شده است. معماری زیبا و وجود درختان کهن که دسته های کبوتر در اطراف گنبد و درختان پرواز می کنند فضایی معنوی و زیبا به این مجموعه بخشیده و بدین سبب روزهای پذیرای جمعیت زیادی از مردم محلی جهت ب ایی می شود.
خیابان و گورستان اطراف مسجد ایوب تاریخ ساخت اغلب این خیابان ها و گورستان به زمان عثمانی باز می گردد و به خوبی معماری دوران عثمانی را به شما نشان می دهد. در فروشگاه های اطراف این خیابان ها می توانید لباس ها و ابزارهایی که به سبک دوران عثمانی ساخته می شوند را یداری کنید. مسجد ایوب سلطان استانبول مسجد ایوب سلطان استانبول مسجد ایوب سلطان استانبول
مجتمع زیارتگاهی سلطان ایوب از مهمترین مکان های مقدس مسلمانان واقع در شاخ طلایی استانبول است. مجتمع زیارتی-عبادتی ایوب یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری منطقه ی شاخ طلایی استانبول بوده و مقدس ترین زیارتگاه مسلمانان شهر یعنی حرم «ابو ایوب انصاری» - استاندار منصوب شده از طرف - در آن واقع است. از این رو مکانی بسیار شلوغ محسوب می گردد. مسجد ایوب سلطان استانبول
مسجد سلطان ایوب در سال ۱۴۵۳ میلادی به عنوان اولین مسجد ساخته شده توسط سلطان عثمانی پس از فتح استانبول ساخته شد. این مجموعه در بیرون قسمتی است که دیوار شهر به دیوار قسمت شاخ طلایی میرسد. البته مسجد اولیه ساخته شده در این محل بر اثر ز له ت یب شده و بنای فعلی در سال ۱۸۰۰ جایگزین آن شده است. معماری زیبا و وجود درختان کهن که دسته های کبوتر در اطراف گنبد و درختان پرواز می کنند فضایی معنوی و زیبا به این مجموعه بخشیده و بدین سبب روزهای پذیرای جمعیت زیادی از مردم محلی جهت ب ایی می شود.
خیابان و گورستان اطراف مسجد ایوب تاریخ ساخت اغلب این خیابان ها و گورستان به زمان عثمانی باز می گردد و به خوبی معماری دوران عثمانی را به شما نشان می دهد. در فروشگاه های اطراف این خیابان ها می توانید لباس ها و ابزارهایی که به سبک دوران عثمانی ساخته می شوند را یداری کنید. مسجد ایوب سلطان استانبول مسجد ایوب سلطان استانبول مسجد ایوب سلطان استانبول
مراسم اعتکاف مردم خداجوی و مومن سلطان شهر از دیروز در مسجد صاحب ا مان این شهر با حضور اقشار مختلف مردم از جمله جوانان مومن شروع شد و این مراسم معنوی تا فردا عصر ادامه دارد
مجتمع زیارتگاهی سلطان ایوب از مهمترین مکان‌های مقدس مسلمانان واقع در شاخ طلایی  استانبول است. مجتمع زیارتی-عبادتی ایوب یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری منطقه‌ی شاخ طلایی استانبول بوده و مقدس‌ترین زیارتگاه مسلمانان شهر یعنی حرم «ابو ایوب انصاری» - استاندار منصوب شده از طرف - در آن واقع است. از این رو مکانی بسیار شلوغ محسوب می‌گردد.مجتمع زیارتگاهی سلطان ایوب از مهمترین مکان‌های مقدس مسلمانان واقع در شاخ طلایی  استانبول است. مجتمع زیارتی-عبادتی ایوب یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری منطقه‌ی شاخ طلایی استانبول بوده و مقدس‌ترین زیارتگاه مسلمانان شهر یعنی حرم «ابو ایوب انصاری» - استاندار منصوب شده از طرف - در آن واقع است. از این رو مکانی بسیار شلوغ محسوب می‌گردد.     مسجد ایوب سلطان استانبول
مسجد سلطان ایوب در سال ۱۴۵۳ میلادی به عنوان اولین مسجد ساخته شده توسط سلطان عثمانی پس از فتح استانبول ساخته شد. این مجموعه در بیرون قسمتی است که دیوار شهر به دیوار قسمت شاخ طلایی میرسد. البته مسجد اولیه ساخته شده در این محل بر اثر ز له ت یب شده و بنای فعلی در سال ۱۸۰۰ جایگزین آن شده است. معماری زیبا و وجود درختان کهن که دسته های کبوتر در اطراف گنبد و درختان پرواز می‌کنند فضایی معنوی و زیبا به این مجموعه بخشیده و بدین سبب روزهای پذیرای جمعیت زیادی از مردم محلی جهت ب ایی می‌شود.
خیابان و گورستان اطراف مسجد ایوب تاریخ ساخت اغلب این خیابان‌ها و گورستان به زمان عثمانی باز می‌گردد و به خوبی معماری دوران عثمانی را به شما نشان می‌دهد. در فروشگاه‌های اطراف این خیابان‌ها می‌توانید لباس‌ها و ابزارهایی که به سبک دوران عثمانی ساخته می‌شوند را یداری کنید.   مسجد ایوب سلطان استانبول   مسجد ایوب سلطان استانبول   مسجد ایوب سلطان استانبول
  پایگاه اینترنتی المصدر نوشت: رئیس ستاد مشترک امارات عربی متحده به اتهام ارتباط با عوامل کودتا بازداشت شد.    "محمد بن زاید"، دستور بازداشت "محمد بن حمد آل ثانی"، رئیس ستاد مشترک امارات را صادر کرده است.  این پایگاه به نقل از رو مه الریاض آورده است محمد بن زیاد آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات دستور بازداشت محمد بن حمد آل ثانی رئیس ستاد مشترک این کشور را به اتهام داشتن ارتباط با مجرمان تلاش برای کودتا در این کشور صادر کرده است.   این در حالی است که هفته گذشته صحبت هایی از یک کودتا در امارات عربی متحده مطرح بود که گفته می شد سلطان بن زاید بن سلطان، شیخ هزاع بن زاید و شیخ سیف بن زاید به همراه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم طرحی برای کودتا علیه ولیعهد امارات چیده بودند.
مردی که هر شب این مسیر را با فانوس در ماه رمضان  برای رسیدن به مسجد طی میکرد . من. سلطان بود  من .از پلهم جان بود  من .سلطان ازبین چال بود اسم پسرش .پزدان بود 

  ؛ پایگاه اینترنتی المصدر نوشت: رئیس ستاد مشترک امارات عربی متحده به اتهام ارتباط با عوامل کودتا بازداشت شد.    "محمد بن زاید"، دستور بازداشت "محمد بن حمد آل ثانی"، رئیس ستاد مشترک امارات را صادر کرده است.  این پایگاه به نقل از رو مه الریاض آورده است محمد بن زیاد آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات دستور بازداشت محمد بن حمد آل ثانی رئیس ستاد مشترک این کشور را به اتهام داشتن ارتباط با مجرمان تلاش برای کودتا در این کشور صادر کرده است.   این در حالی است که هفته گذشته صحبت هایی از یک کودتا در امارات عربی متحده مطرح بود که گفته می شد سلطان بن زاید بن سلطان، شیخ هزاع بن زاید و شیخ سیف بن زاید به همراه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم طرحی برای کودتا علیه ولیعهد امارات چیده
مجتمع زیارتگاهی سلطان ایوب از مهمترین مکان های مقدس مسلمانان واقع در شاخ طلایی  استانبول است. مجتمع زیارتی-عبادتی ایوب یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری منطقه ی شاخ طلایی استانبول بوده و مقدس ترین زیارتگاه مسلمانان شهر یعنی حرم «ابو ایوب انصاری» - استاندار منصوب شده از طرف - در آن واقع است. از این رو مکانی بسیار شلوغ محسوب می گردد. مسجد ایوب سلطان استانبول
مسجد سلطان ایوب در سال ۱۴۵۳ میلادی به عنوان اولین مسجد ساخته شده توسط سلطان عثمانی پس از فتح استانبول ساخته شد.این مجموعه در بیرون قسمتی است که دیوار شهر به دیوار قسمت شاخ طلایی میرسد. البته مسجد اولیه ساخته شده در این محل بر اثر ز له ت یب شده و بنای فعلی در سال ۱۸۰۰ جایگزین آن شده است. معماری زیبا و وجود درختان کهن که دسته های کبوتر در اطراف گنبد و درختان پرواز می کنند فضایی معنوی و زیبا به این مجموعه بخشیده و بدین سبب روزهای پذیرای جمعیت زیادی از مردم محلی جهت ب ایی می شود.
خیابان و گورستان اطراف مسجد ایوب تاریخ ساخت اغلب این خیابان ها و گورستان به زمان عثمانی باز می گردد و به خوبی معماری دوران عثمانی را به شما نشان می دهد. در فروشگاه های اطراف این خیابان ها می توانید لباس ها و ابزارهایی که به سبک دوران عثمانی ساخته می شوند را یداری کنید. مسجد ایوب سلطان استانبول مسجد ایوب سلطان استانبول مسجد ایوب سلطان استانبول
در مورد تاریخچه مسجد زیاد مطلب هست فقط طریقه رفتن از تقسیم با موش به آ ارای.از خیابان رد میشین اتوبوسهایی که به سمت چپ میرن بپرسین سلطان احمت بهتون میگن .اونجا پیاده از دو تا مسجد بازدید کنین.ایا صوفیه ورودی ۳۰ لیره احمت رایگان یه روز تعطیله بپرسین از لیدرتون.ایا صوفیه رو حتما ببینین قشنگ و باشکوه است.در راه برگشت بیازیت پیاده شین و از بزرگترین بازار دیدن کنید فقط گرونه.اگه قیمت ندارین ید نکنین .ما یکی دو راسته اون رو رفتیم برگشتیم بعد پیاده تا آ ارای رفتیم واز خیابان لالعلی که بورس لباس مجلسی است گذری دیدن کردیم ونزدیک آ ارای یک زیر زمین لباس مردونه داره اونم رفتیم .میگن آ ارای خطرناکه پر مهاجران ایرانیس که خلافن.ما که چیزی ندیدیم ولی زود برگردین و خانم ها تنها نرن بهتره.
رئیس ستاد مشترک امارات بازداشت شد ؛ پایگاه اینترنتی المصدر نوشت: رئیس ستاد مشترک امارات عربی متحده به اتهام ارتباط با عوامل کودتا بازداشت شد.    "محمد بن زاید"، دستور بازداشت "محمد بن حمد آل ثانی"، رئیس ستاد مشترک امارات را صادر کرده است.  این پایگاه به نقل از رو مه الریاض آورده است محمد بن زیاد آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات دستور بازداشت محمد بن حمد آل ثانی رئیس ستاد مشترک این کشور را به اتهام داشتن ارتباط با مجرمان تلاش برای کودتا در این کشور صادر کرده است.   این در حالی است که هفته گذشته صحبت هایی از یک کودتا در امارات عربی متحده مطرح بود که گفته می شد سلطان بن زاید بن سلطان، شیخ هزاع بن زاید و شیخ سیف بن زاید به همراه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم طرحی برای کودتا علیه ولیعهد امارات چیده بودند.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات سایت زباله سلطان شهر با حضور آقای زارعی بخشدار ، مختاری شهردار ، خانم عسکری مسئول بهداشت محیط بخش کربال و اعضاء شورای ی سلطان شهر برگزار گردید
مجموعه: دنیای بازیگران

نام:meryem uzerli متولد: آلمان سن:۲۸ اصلیت:پدر ترک و مادر آلمانی ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا ع های م سلطان   سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا     سریال حریم سلطان, بیوگرافی م سلطان, م سلطان, حریم سلطا    منبع:fanpix از بازیگران بیشتر بدانید تصمیم نهایی وزارت فرهنگ ترکیه درباره "حریم سلطان" اعلام شد پوستر های اورجینال از سریال حریم سلطان ادامه حاشیه های سریال «حریم سلطان»در ایران / انجمن گویندگان : دستگیرشدگان هیچ ارتباطی با ما ندارند بیوگرافی خدیجه بازیگر سریال حریم سلطان بیوگرافی کامل سلیمان سریال حریم سلطان دوبلورهای «حریم سلطان» در ایران دستگیر شدند


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مجموعه: دنیای بازیگران

دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان و خواهر سلطان سلیمان می باشد.
این بازیگر ترکیه ای متولد 31 دسامبر 1983 از شهر آنکاراست. قد او 1.75 سانت و جزو ده زن زیبای ترکیه است.
دنیز چا   در رشته تئاتر درس خوانده است. او سال 2011 در سریال عفت بازی کرد و از همان سال تا اوایل جولای 2013 با بازیگر سریال ibrahim çelikkol (بازیگر فیرات در سریال مرحمت) دوست بود و امسال رابطه شان به ج کشید.
دنیز چا سال 2005 در لیست ده زن جذاب ترکیه بود.  تصاویر دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان  دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   دنیز چا بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان دنیز چا ,نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان,خدیجه سلطان   منبع:seemorgh.com از بازیگران بیشتر بدانید ع واقعی شخصیتهای سریال حریم سلطان ع های سریال حریم سلطان «جان وین»؛ بازیگر توانای سینمای وسترن «گرگ و میش» بدترین سال ۲۰۱۲ شد / آدام سندلر و ریحانا در میان برندگان بیوگرافی خدیجه بازیگر سریال حریم سلطان خلاصه داستان قسمت آ سریال حریم سلطان + ع


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مسجد کبیر مجیدیه که در بین مردم به مسجد اورتاکوی معروف است در محله اورتاکوی ناحیه  بشیکتاش در تنگه استانبول با طرز معماری نئوباروک ساخته شده است . این مسجد در سال ۱۸۵۳ بفرمان سلطان عبدالمجید از سوی معمار نیگوئوس بالیان در یکی از مکانهای بی نظیر تنگه استانبول احداث شده است .مسجد کبیر مجیدیه که در بین مردم به مسجد اورتاکوی معروف است در محله اورتاکوی ناحیه  بشیکتاش در تنگه استانبول با طرز معماری نئوباروک ساخته شده است . این مسجد در سال ۱۸۵۳ بفرمان سلطان عبدالمجید از سوی معمار نیگوئوس بالیان در یکی از مکانهای بی نظیر تنگه استانبول احداث شده است .


  مسجد اوراتاکوی استانبول     در ساخت این مسجد که نمایی بسیار زیبا و ظریف دارد ، طرز معماری نئو باروک بکار رفته و چنان تمامی مساجد ساخته شده به دستور سلاطین عثمانی متشکل از دو بخش”حرم” و “پادشاهی” می‌باشد . پنجره های وسیع و بلند این مسجد  بشکلی که بتواند نور متغیر تنگه را به داخل آن منع نماید ، طرح ریزی شده است . این مسجد دارای دو مناره پله دار با یک جایگاه موذن بوده و دیوارهای آن با سنگ سفید ساخته شده است . دیوارهای تنها قبه آن نیز با موزائیک های صورتی رنگ تزئین یافته اند . محراب و منبر مسجد تلفیقی از موزائیک و مرمر می‌باشد که با ظریف کاری ویژه‌ای ساخته شده است . مسجد اوراتاکوی استانبول 

مسجد اورتاکوی استانبول در فاصله به پل معلق بسفر در محله اورتاکوی که از مناطق معروف استانبول است ، قرار گرفته و مثل یک عتیقه در کنار یک اثر مدرن منظره بسیار زیبایی ایجاد می کند . معمار مسجد اورتاکوی استانبول همان معمار قصر ماباغچه یعنی نیکوگوس است که سبک باروک دارد . علاوه بر محل قرار گیری مسجد دکوراسیون داخلی و خارجی نیز بسیار زیباست همچنین در مسجد دستخط های سلطان مجید نیز موجود می باشد . درهای این مسجد زیبا در سال ۲۰۱۴ بعد از یک بازسازی جامع ، دوباره به روی بازدیدکنندگان گشوده شد و این روزها یکی از پر بازدیدترین دیدنی های استانبول است . مسجد اوراتاکوی استانبول     مسجد اوراتاکوی استانبول
مسجد کبیر مجیدیه که در بین مردم به مسجد اورتاکوی معروف است در محله اورتاکوی ناحیه  بشیکتاش در تنگه استانبول با طرز معماری نئوباروک ساخته شده است . این مسجد در سال ۱۸۵۳ بفرمان سلطان عبدالمجید از سوی معمار نیگوئوس بالیان در یکی از مکانهای بی نظیر تنگه استانبول احداث شده است .مسجد کبیر مجیدیه که در بین مردم به مسجد اورتاکوی معروف است در محله اورتاکوی ناحیه  بشیکتاش در تنگه استانبول با طرز معماری نئوباروک ساخته شده است . این مسجد در سال ۱۸۵۳ بفرمان سلطان عبدالمجید از سوی معمار نیگوئوس بالیان در یکی از مکانهای بی نظیر تنگه استانبول احداث شده است .


  مسجد اوراتاکوی استانبول     در ساخت این مسجد که نمایی بسیار زیبا و ظریف دارد ، طرز معماری نئو باروک بکار رفته و چنان تمامی مساجد ساخته شده به دستور سلاطین عثمانی متشکل از دو بخش”حرم” و “پادشاهی” می‌باشد . پنجره های وسیع و بلند این مسجد  بشکلی که بتواند نور متغیر تنگه را به داخل آن منع نماید ، طرح ریزی شده است . این مسجد دارای دو مناره پله دار با یک جایگاه موذن بوده و دیوارهای آن با سنگ سفید ساخته شده است . دیوارهای تنها قبه آن نیز با موزائیک های صورتی رنگ تزئین یافته اند . محراب و منبر مسجد تلفیقی از موزائیک و مرمر می‌باشد که با ظریف کاری ویژه‌ای ساخته شده است . مسجد اوراتاکوی استانبول 

مسجد اورتاکوی استانبول در فاصله به پل معلق بسفر در محله اورتاکوی که از مناطق معروف استانبول است ، قرار گرفته و مثل یک عتیقه در کنار یک اثر مدرن منظره بسیار زیبایی ایجاد می کند . معمار مسجد اورتاکوی استانبول همان معمار قصر ماباغچه یعنی نیکوگوس است که سبک باروک دارد . علاوه بر محل قرار گیری مسجد دکوراسیون داخلی و خارجی نیز بسیار زیباست همچنین در مسجد دستخط های سلطان مجید نیز موجود می باشد . درهای این مسجد زیبا در سال ۲۰۱۴ بعد از یک بازسازی جامع ، دوباره به روی بازدیدکنندگان گشوده شد و این روزها یکی از پر بازدیدترین دیدنی های استانبول است . مسجد اوراتاکوی استانبول     مسجد اوراتاکوی استانبول
فرمان جدید سلطان عمان برای تعیین «أسعد بن طارق آل سعید» ویژه خود در معاونت نخست دوباره گمانه زنی ها درباره اینکه چه ی جانشین سلطان قابوس می شود، برانگیخت.
مراسم کلنگ زنی بلوار رضا (ع) سلطان شهر شهرستان امه با حضور مسئولین شهرستان امه و مردم شریف سلطان شهر انجام گردید. در این خصوص احسان جوکار شهردار سلطان شهر بیان داشت: پروژه توسعه بلوار اصلی سلطان شهر که به نام مبارک حضرت رضا (ع) مزین شده است به مساحت 1500 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان از امروز آغاز خواهد شد
پس از یکماه روزه داری با شکوه عید فطر در سلطان شهر با حضور اقشار مختلف مردم به ت حجت السلام زارع در مدرسه شهید کریم زارع سلطان شهر برگزار گردید .
مجموعه: دنیای بازیگران

پوستر های اورجینال از سریال حریم سلطان پوستر های اورجینال از سریال حریم سلطان   سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان   تصاویر سریال حریم سلطان   سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان تصاویر سریال حریم سلطان سریال حریم سلطان, پوستر هایسریال حریم سلطان منبع:persianblog.ir از بازیگران بیشتر بدانید بیوگرافی کامل سلیمان سریال حریم سلطان بیوگرافی خدیجه بازیگر سریال حریم سلطان ع های ماه دوران همسر سلطان سلیمان در حریم سلطان ع های سریال حریم سلطان ادامه حاشیه های سریال «حریم سلطان»در ایران / انجمن گویندگان : دستگیرشدگان هیچ ارتباطی با ما ندارند خلاصه داستان قسمت آ سریال حریم سلطان + ع


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
نظامیان رژیم آل خلیفه مسجد «الشیخ درویش» را در منطقه الدراز با سیم های خاردار محاصره کرده و مانع از ورود گزاران به آن شدند.
مهریه دختر پادشاه بحرینمهریه دختر پادشاه بحرین , مهریه ۳۰۰ میلیاردی دختر پادشاه بحرین، موجب شگفتیو حیرت مردم به ویژه در کشورهای عربی شده است.شبکه های اجتماعی ویدیوی مربوط به حمل و نقل “مهریه” اعطایی از سوی شاهزاده اماراتی شیخ زاید بن سلطان بن خلیفه بن زاید آل نهیان برای شیخه نوره دختر حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین را منتشر د. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مجموعه: دنیای بازیگران

 ع های مریم اوزرلی ( م سلطان) بعد از بچه دار شدن ع های مریم اوزرلی, م سلطان,ع جدید م سلطان     م سلطان با دخترش لارا   ع های مریم اوزرلی, م سلطان,ع جدید م سلطان  ع های مریم اوزرلی ( م سلطان) ع های مریم اوزرلی, م سلطان,ع جدید م سلطان  ع های مریم اوزرلی ( م سلطان) ع های مریم اوزرلی, م سلطان,ع جدید م سلطان ع های مریم اوزرلی ( م سلطان) ع های مریم اوزرلی, م سلطان,ع جدید م سلطان   منبع:ایرانگرد از بازیگران بیشتر بدانید جنجال رابطه عاشقانه مریم اوزرلی با هم بازی اش در حریم سلطان +تصاویر « م سلطان» موزه شد (+ع ) ن زیبای سال ۲۰۱۳ انتخاب شدند/ م سلطان پنجمین زن زیبای سال جهان شد ستاره زن «حریم سلطان» در آستانه مرگ سرانجام مجموعه سلطان سلیمان چه می شود؟ ع های م سلطان بازیگر سریال حریم سلطان


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مجموعه: دنیای بازیگران

ع های گل نهال در سریال حریم سلطان   ع های گل نهال,ع های گل نهال در سریال حریم سلطان,سریال حریم سلطان ع های گل نهال بازیگر سریال حریم سلطان ع های گل نهال,ع های گل نهال در سریال حریم سلطان,سریال حریم سلطان ع های گل نهال بازیگر سریال حریم سلطان ع های گل نهال,ع های گل نهال در سریال حریم سلطان,سریال حریم سلطان ع های گل نهال بازیگر سریال حریم سلطان ع های گل نهال,ع های گل نهال در سریال حریم سلطان,سریال حریم سلطان ع های گل نهال بازیگر سریال حریم سلطان ع های گل نهال,ع های گل نهال در سریال حریم سلطان,سریال حریم سلطان ع های گل نهال بازیگر سریال حریم سلطان ع های گل نهال,ع های گل نهال در سریال حریم سلطان,سریال حریم سلطان ع های گل نهال بازیگر سریال حریم سلطان منبع:topnaz.com از بازیگران بیشتر بدانید بیوگرافی خدیجه بازیگر سریال حریم سلطان بیوگرافی کامل سلیمان سریال حریم سلطان تصمیم نهایی وزارت فرهنگ ترکیه درباره "حریم سلطان" اعلام شد ع های ماه دوران همسر سلطان سلیمان در حریم سلطان ع های سریال حریم سلطان پوستر های اورجینال از سریال حریم سلطان


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
؛ پایگاه اینترنتی المصدر نوشت: رئیس ستاد مشترک امارات عربی متحده به اتهام ارتباط با عوامل کودتا بازداشت شد.   "محمد بن زاید"، دستور بازداشت "محمد بن حمد آل ثانی"، رئیس ستاد مشترک امارات را صادر کرده است. این پایگاه به نقل از رو مه الریاض آورده است محمد بن زیاد آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات دستور بازداشت محمد بن حمد آل ثانی رئیس ستاد مشترک این کشور را به اتهام داشتن ارتباط با مجرمان تلاش برای کودتا در این کشور صادر کرده است.  این در حالی است که هفته گذشته صحبت هایی از یک کودتا در امارات عربی متحده مطرح بود که گفته می شد سلطان بن زاید بن سلطان، شیخ هزاع بن زاید و شیخ سیف بن زاید به همراه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم طرحی برای کودتا علیه ولیعهد امارات چیده بودند.
؛ پایگاه اینترنتی المصدر نوشت: رئیس ستاد مشترک امارات عربی متحده به اتهام ارتباط با عوامل کودتا بازداشت شد.    "محمد بن زاید"، دستور بازداشت "محمد بن حمد آل ثانی"، رئیس ستاد مشترک امارات را صادر کرده است.  این پایگاه به نقل از رو مه الریاض آورده است محمد بن زیاد آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات دستور بازداشت محمد بن حمد آل ثانی رئیس ستاد مشترک این کشور را به اتهام داشتن ارتباط با مجرمان تلاش برای کودتا در این کشور صادر کرده است.   این در حالی است که هفته گذشته صحبت هایی از یک کودتا در امارات عربی متحده مطرح بود که گفته می شد سلطان بن زاید بن سلطان، شیخ هزاع بن زاید و شیخ سیف بن زاید به همراه ش