برترین مد ولباس و زیبایی

معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی لرستان گفت: 160 اثر ازنمایشگاه مد ولباس استان به مسابقات ملی راه یافته است.
برترین چت،چت برترین،چتروم برترین،چت روم برترین،برترین چت اصلی, برترین چت بدون فلیتر،ورود به برترین چت,پرتال سرگرمی برترین چت، ادرس یاب برترین چت،ادرس جدیدبرترین چت,ادرس بدون فلیتربرترین چت، عضویت دربرترین چت،لیست کاربران برترین چت,روم برترین،گپ برترین،
دومین جشنواره مد و لباس خلیج فارس ششم تا نهم اردیبهشت به مناسبت روز ملی خلیج فارس در بندرعباس برگزار می شود.
نخستین جشنواره بین المللی فرهنگی وهنری اقوام ایرانی در چهار بخش آواهاو نماها، نمایشگاه مد ولباس، پوستر وع و تئاتر از روز پنج شتبه به مدت سه روز در تالار انتظار کرمانشاه شروع به کار کرد.
ی برایمان تعریف می د : عالم و ی ، زمانی که به خانه میرفته ولباس های ت خودرا که شامل عبا و ه بوده در می آورده نزدیک خود تا میکرده حتی موقع خو دن لباس هارا کنار خود میگذاشته، از او میپرسند چرا اینکاررا میکنی ؟؟ جواب داده: زیرا زمانی که آقایم ظهور میکنند ،فرصت از دست ندهم وسریعا به حضورشان برسم . آقاجان یعنی سر کمد لباس ها نروم ووقتم نرود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما کجا و این انسانها کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
آمازلند برترین فروشگاه اینترنتی با محصولات متنوع پزشکی زیبایی بهداشتی تفریحی و هزاران محصول متنوع از برترین برندهای روز ایران و جهان
با ما همراه شوید و از ید خود لذت ببرید
http://amazland.net
بسمه تعالی برنامه هفته آینده بازید از دریاچه نئور ومسیر نوربه سوباتان و از سوباتان به کنار دریا در منطقه حجت محله میباشد . برنامه روز بعداظهر شروع ومدت برنامه 3.5 میباشد روز حرکت : به تاریخ 93/3/13 میباشد مکان : دروازه تهران وسایل مورد نیاز : چادر و کیسه خواب و غذا و خوراک برای سه روز هدلایت یا چراغ قوه لباس ضد اب ولباس گرم مبلغ جهت هزینه برنامه 150000 تومان میباشد . جهت ثبت نام واریز وجه به حساب و هماهنگی ان با مسول هماهنگی آقای مرتضی فروغی فر ا امی میباشد
1_بعد از تمرین حتما دوش بگیرید 2_ناخنهای خود را کوتاه کنید زیرا ناخنهای بلند باعث زخم شدن بدن حریف وحتی به عفونت در زخمها منجر خواهد شد 3_حتی الامکان موی سر خود راکوتاه نگه دارید 4_حداقل سه ساعت قبل از تمرین چیزی نخورید 5_بعد ازتمرین دوبنده ولباس خود را بشویید 6_حداقل یکماه یکبار کفشهای تمرین خود را تمیز کنید 7_همیشه در ورزشی خود مقداری چسب زخم و باند و پنبه و...همراه داشته باشید.  
یک روز ملا نصر الدین برای تعمیر بام خانه خود مجبور شد، مصالح ساختمانی را بر پشت الاغ بگذارد و به بالای پشت بام ببرد. الاغ هم به سختی از پله ها بالا رفت . ملا مصالح ساختمانی را از دوش الاغ برداشت و سپس الاغ را بطرف پایین هدایت کرد.
ملا نمی دانست که از پله بالا می رود، ولی به هیچ وجه از پله پایین نمی آید. هر کاری کرد الاغ از پله پایین نیآمد. ملا الاغ را رها کرد و به خانه آمد که استراحت کند. در همین موقع دید الاغ دارد روی پشت بام بالا و پایین می پرد. وقتی که دوباره به پشت بام رفت، می خواست الاغ را آرام کند که دید الاغ به هیچ وجه آرام نمی شود. برگشت.
بعد از مدتی متوجه شد که سقف اتاق اب شده و پاهای الاغ از سقف چوبی آویزان شده، و سرانجام الاغ از سقف به زمین افتاد و مرد!
ملا نصر الدین با خود گفت لعنت بر من که نمی دانستم اگر به جایگاه رفیع و بالایی برسد هم آنجا را اب می کند و هم خودش را از بین می برد.
یادداشت 11 مهر 1395 بازدید: 206 پذیرایی نامناسب درعروسی ها b_250_250_16777215_00_images_p9130518.jpgامان محمد خوجملی: هر قومی تفاوت خاصی با اقوام دیگر دارد. این تفاوتها درنژاد ولباس وزبان و آداب و رسوم و سمبلها و نشانها و برگزاری اعیاد و مراسمهای عروسی و عزا مشخص می شود. گرچه اقوام دردین،مذهب، کشور و سرزمین مشترکاتی با یکدیگر دارند.اما تداوم و تمایز
بیشتر تحقیق کنید/قبل از مصاحبه اطلاعات بیشتری درباره شغل مورد نظرتان به دست آورید.شخصا محل کار را ببینید وازافرادی که در آن مکان مشغول کار هستند،پرس وجو کنید؛چه محصولاتی می فروشند یا چه خدماتی انجام می دهند. تمرین کنید/در خانه یک مصاحبه حضوری را تمرین کنید.این باعث می شود لحن کلام شما بدون لرزش ومصمم باشد. آداب مصاحبه/سر وقت حاضرشوید ولباس مناسب بپوشید.مراقب زبان بدن خود باشید. سؤالات مناسب بپرسید/در این مورد تحقیقات شما در مورد شغل مورد نظر به کار می آید. تشکر کنید/بلافاصله بعد از پایان مصاحبه از این که مصاحبه کننده وقت خود را در اختیار شما قرار داده است،تشکر کنید. آمادگی کامل،ادب واعتماد به نفس؛3 مهارت کلیدی در مصاحبه موفق است. برگرفته از employmentguide.com ،ترجمه دلارام دادرس
اهالی محترم وانساندوست روستای شایق دوماشین اجناس موردنیازکه متشکل ازپتو وتشک ولحاف پشمی ولباس گرم وکفش ومایحتاج ضروری واولیه خوراکی وکمک نقدی بود به خواهران وبرادران مسلمان اهدا نمودند وازطریق پایگاه مقاومت باب الحوائج ودهیاری شایق تحول ناحیه سرعین وحوز ۹شهید مصطفی (ره) سرعین گردید وکمکهای جمع آوری شده سایر روستاها وسرعین به تهران ارسال شد
رضا(علیه السلام) درتابستان، روی حصیر وبوریا ودر زمستان، رویگلیم ونمد می نشست. لباس ایشان زبر وخشن بود... اما هنگامی که بین مردم حاضر می شد،خود را برآنان می آراست ولباسی سنگین می پوشید. (همان،ج2،ص92،ح1.) (کتاب رضا (علیه السلام)وزندگی) (نویسنده:مهدی غلامعلی)
این وبلاگ با هدف ارائه معرفی برترین دندانپزشکان و معرفی دندانپزشکان برتر فعالیت خود را آغاز نموده است .هدف این وب سایت معرفی : بهترین دندانپزشک تهران بهترین دندانپزشکان زیبایی تهران بهترین دندانپزشک ایران بهترین دندانپزشک زیبایی بهترین متخصص زیبایی دندان در تهران دندانپزشک خوب در غرب تهران دندانپزشک خوب در شرق تهران دندانپزشک زیبایی خوب در تهران میباشد.امید است یتوانیم شما را در یافتن برترین دندانپزشکان و اطلاعات مفید کاربردی یاری رسانیم .
خانمی باحجاب نامناسب وارد ماشین شدوشروع کردبه خواندن زیارت عاشورا،
راننده دید باآن قیافه زیارت عاشورا می خواند پرسید:زیارت عاشورا می خوانید؟
آن خانم گفت :بله راننده گفت:
آیا حسین (ع)این نوع حجاب و پوشش را دوست دارد؟ آن خانم یکّه خورد و گفت:مرا به خانه برگردانید،به منزل رفت ولباس مناسبی پوشید و از راننده تشکر کرد.
راستی علاقه به حسین (ع)چه می کند؟ ....
محسن قرائتی (خاطرات ج2 ص24)
1.jpg
خانمی باحجاب نامناسب وارد ماشین شدوشروع کردبه خواندن زیارت عاشورا،
راننده دید باآن قیافه زیارت عاشورا می خواند پرسید:زیارت عاشورا می خوانید؟
آن خانم گفت :بله راننده گفت:
آیا حسین (ع)این نوع حجاب و پوشش را دوست دارد؟ آن خانم یکّه خورد و گفت:مرا به خانه برگردانید،به منزل رفت ولباس مناسبی پوشید و از راننده تشکر کرد.
راستی علاقه به حسین (ع)چه می کند؟ ....
محسن قرائتی (خاطرات ج2 ص24)
1.jpg
نشست خبری هفتمین جشنواره مد و لباس فجر روز چهارشنبه 2 اسفند در تالار وحدت برگزار شد. حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در این نشست صدیقه پاک‌بین را به عنوان دبیر جشنواره معرفی کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. هفتمین جشنواره مد و لباس فجر 6 تا 13 اسفندماه در تالار وحدت، مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و برج میلاد برگزار می‌شود.
حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در نشست خبری هفتمین جشنواره مد و لباس فجر
ادامه مطلب...
05:15:21 1393-04-26 برترین ها: معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است.

این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند.
http://s5.picofile.com/file/8111321734/483349_325576594198809_1370384065_n.jpg علیرضا ذیحق / ترجمه : حیدر طاهری رعنا داستان کوتاه چهره ی زشت فقر را از کودکی می شناختم . گرسنگی و نداری را می فهمیدم و هر چه بزرگتر می شدم به فاصله ی مهیبی می شیدم که بین من و دیگران سایه انداخته بود . زمانی هم که به مدرسه می رفتم نام من همیشه در لیستی بود که باید کفش ولباس رایگان می گرفتم . پدرم کارگر روز مزدی بود که بیشتر روزهای سال بیکار بود . مادرم نیز با هفت سر عائله به قدری سرگرم بود که به سختی ریخت و پاش های بچه ها را جمع و جور می کرد و اصلا یادش می رفت که دختری به نام " رعنا " نیز دارد .
اقدامات قبل از جراحی زیبایی شکم , قبل از جراحی زیبایی شکم چه اقداماتی بایستی انجام داد ؟ : جراحی زیبایی شکم امروزه به عنوان یکی از جراحی های زیبایی در بین بانوان از طرفداران ویژه ای برخوردار است . جراحی زیبایی شکم به منظور صاف شکم و داشتن شکمی تخت و بدون چربی انجام می شود . برخی از بانوان بعد از انجام عمل سزارین دچار شلی و افتادگی شکم شده و زیبایی شکم خود را از دست می دهند و برخی دیگر از وجود چربی های اضافه شکم رنج می برند .
اقدامات قبل از جراحی زیبایی شکم
جراحی زیبایی شکم راه حلی برای رفع تمام مشکلات زیبایی شکم است . جراحی زیبایی شکم به سه نوع دسته بندی می شود : شود : جراحی پلاستیک شکم (ابدومینوپلاستی), لیپو شن یا خارج چربی زیر پوست , و یا ترکیب دوئ روش ابدومینوپلاستی و لیپو شن . توصیه ی ما به شما این است که قبل از اینکه نسیت به جراحی زیبایی شکم اقدام کنید ، در مورد این جراحی اطلاعات کافی را ب کرده و آگاهانه نسبت به این عمل جراحی زیبایی اقدام کنید . مانند هر عمل جراحی زیبایی دیگر عمل جراحی زیبایی شکم نیز خالی از عوارض نیست . و لازم است مثل هر عمل جراحی زیبایی دیگر ، در جراحی زیبایی شکم نیز قبل از اقدام بایستی ی ری نکاتی را رعایت کرد . در ادامه ی این مقاله به بررسی برخی از اقدامات لازم قبل از جراحی زیبایی شکم می پردازیم .
اقدامات لازم قبل از جراحی زیبایی شکم :

به مدت یک ماه قبل از اقدام به عمل جراحی زیبایی شکم از کشیدن سیگار خودداری کنید .
بانوانی که قصد دارند حامله شوند ، عمل جراحی زیبایی شکم را به بعد از حانلگی موکول کنند .
به دلیل شن پهلوها در طی جراحی زیبایی شکم ، توصیه بر این است که به مدت یک ماه قبل از اقدام به جراحی زیبایی شکم از کشیدن سیگار جدا خودداری کنید .
امکام باقی ماندن جای اسکار در زیر شکم و خط سزارین وجود دارد . شما می توانید محل برش جراحی زیبایی شکم را لیزر کنید تا عوارض ناشی از اسکار و جای زخم از بین برود .
سجاد(ع): مجتبی , وقتی ازبهشت وآتش دوزخ یاد می کرد, مثل مارگزیده به خود می پیچید وازخداوندبهشت می طلبیدوازآتش به خداوند پناه میبرد. امالی صدوق ص۱۵۰ باقر(ع): حسن درعبادت وصدقه دادن سخت کوش بود. صادق(ع): حسن تمام اموالش راحتی کفش ولباس ودینارهایش راسه بار, باخدا تقسیم کرد. وسایل الشیعه ج۸ص۵۵ (ص):آن دو (حسن وحسین) دوامانت من درمیان امتم هستند. بحارالانوار ج۴۳ص۲۹۱ حسن(ع): فرمود:دوستی مااهلبیت رابرخودلازم بدانیدبه این دلیل, یکه مارادوست بدارد وخدا راباچنین حالی ملاقات کندبراثرشفاعت مابه بهشت خواهدرفت وبه خ که جان من در دست اوست , بنده ای ازکاری که انجام می دهد بهره مند نمی شودمگراینکه حق مارا بشناسد. مجمع ا وایدهیثمی۹/۱۷۲ ولادت باسعادت کریم اهلبیت راتبریک عرض مینمایم.97/3/10
دندانپزشکان dentist متخصص زیبایی هروی با تجربه و دانش بالا آماده ارائه انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی با برترین کیفیت دندانپزشکی می باشند. درمانهای زیر شامل دندانپزشکی زیبایی می باشد:

۱- ارتودنسی دندان ها

۲- کاشت ایمپلنت دندان

۳- بریج دندان

۴- ونیر کامپوزیت دندان

۵- لمینت دندان

۶- جرم گیری و سفید دندان ها (بلیچینگ دندان)

برای رزرو نوبت می توانید باش شماره های ۲۲۹۸۴۱۰۰ و ۲۲۹۸۴۰۶۰ با کد پیش شماره ۰۲۱ شهر تهران تماس بگیرید. منبع: درمان های تخصصی دندانپزشکی توسط دندانپزشک زیبایی
دستگاه مهرسازی کوچک و ارزان قیمت
    ساخت مهر ژلاتینی وبرجسته ف ی ومهرفوری قیمت از 85 و150 هزارتومان
ودستگاه چاپ سیلک روی نایلون پلاستیک و.. از200هزارو600هزارتومان
ودستگاه چرخشی صنعتی روی پارچه تی بارنگ پلاستیزول از2/5میلیون تومان تا8میلیون تومان بااموزش تخصصی وحرفه ای سریع و اسان شما می توانید در فضایی کوچک تا حتی در منزل شروع بکار نمایید و صاحب دو شغل بادرامد عالی شوید.
 
دستگاه مهرسازی و دستگاه چاپ سیلک , باقیمت ارزان
 
با ید مستقیم از تولیدکننده پرسودترین یدبا5سال گارانتی باخدمات
لیست قیمت دستگاه های مهرسازی شرکت
1-دستگاه مهرسازی دستی باوسایل ژاپنی150هزارتومان
2-دستگاه مهرسازی دستی بالامپ های متفرقه چاپ ناخن  60و80هزارتومان شرکت تولید نمی کند.
3-دستگاه مهرسازی اتوماتیک900هزارتومان
4-دستگاه مهرسازی تمام اتوماتیک بزرگتر1میلیون تومان
دستگاه مهرسازی دستی وتمام اتوماتیک دارای لامپ های بلک لایت ژاپن اصل وبردهای دیجیتالی  که براحتی می توانید انواع مهرژلاتینی وبرجسته بااین دستگاه در10الی15دقیقه بسازید
آموزش تخصصی ویژه شغل مهرسازی  همراه بامجموعه ای ازطرح هاو آرم ولوگوی بزای  طراحی اولیه مهرسازی
دستگاه چاپ سیلک:
علاوه بر دستگاه مهرسازی
بادستگاه چاپ سیلک می توانید درامورچاپ وتبلیغات بااموزش تخصصی چاپ سیلک
بروی بسته بندی فروشگاها -تولیدی ها و...چاپ وتبلیغات انجام دهید
شغلی پردرامد وزود بازده باچاپ سیلک؛
چاپ روی نایلون فروشگاهی؛چاپ روی کیسه های پلاستیکی وپارچه ای سوزنی
چاپ روی نایل های نمایشگاهی؛چاپ روی تی ؛چاپ روی لباس؛چاپ روی چوب وشیشه و...
لیست قیمت:
قیمت دستگاه های چاپ سیلک دستی
بستگی به نوع رنگ بندی متغیر است
که این دستگاه ها
در سه نوع کاری ورنگ بندی تولید میشود
دستگاه چاپ سیلک دستی و350هزارتومان
سایز دستگاه چاپ سیلک استاندارد
همان 70-50سانتیمترمناسب برای
هرنوع سایزواندازه شابلون چاپی
سایز بزرگ - سایز متوسط - سایز کوچک
بامواداولیه ودستگاه رایگان
باتایمر اتوماتیک
دستگاه چاپ سیلک:
چاپ سیلک چهاررنگ 500هزارتومان
سایزدستگاه چاپ سیلک استاندارد
همان 70-50 سانتی متر
غیرقابل تغیربرای همه سایزهای
چاپی باتایمر اتوماتیک
دستگاه چاپ سیلک:
دستگاه چاپ سیلک چندرنگ
وتکملی بارنگ ترکیبی800هزارتومان
سایز دستگاه چاپ سیلک بابدنه الومینیومی استانداردهمان70-50سانتیمتر
باتایمر اتوماتیک
چاپ سیلک با آموزش تخصصی
وحرفه ای ویژه شغل چاپ وتبلیغات
طبق سفارشات بازار
5سال گارانتی بدون قید و شرط
با پشتیبانی دایمی وتامین مواد اولیه چاپ سیلک
رنگpvc (قزمز - - زرد - مشکی - سفید)
وحلال رنگ پی وی سی ریتاردر - ابچسب -
توری سیلک برای چهارشابلون
- کاردک - طرح اماده برای چاپ چهاررنگ و...


دستگاه چاپ روی تی ولباس
دستگاه چاپ سیلک صنعتی وترکیبی
بصورت چرخشی وگردان

 
مخصوص چاپ روی  تی وتریکوولباس دوخته برای علاقه مندان به چاپ روی تی ولباس وتریکو
که می توان بااین دستگاها
در فضای کوچک باهزینه کم براحتی  انراراه اندازی کرد
وچاپ روی تی ولباس دوخته وتریکو انجام داد
دستگاه چاپ سیلک ترکیبی چرخان چندرنگ
روی تی ولباس دوخته و
درمدلهای یک نفره ودونفره وچهارنفره وشش نفره و
بادستگاه چرخشی چاپ تی وتریکوباقیمت
دستگاه چرخشی چاپ تی یکنفره 3میلیون تومان
دستگاه چرخشی چاپ تی دونفره4میلیون تومان
دستگاه چرخشی چاپ تی چهارنفره 6میلیون تومان
دستگاه چرخشی چاپ تی شش نفره 8میلیون تومان
برای بالابردن درامد بیشتر علاوه برکارهای تبلیغاتی وچاپ روی تی بادستگاه مهرسازی
نیزبرای همه صنفهاانواع مهر مانند مهر
ژلاتینی؛مهربرجسته؛مهربانکی؛مهرمحضر ؛ساخت مهر شرکتها؛مهردفترخانه و.... رابسازید.
یک مهر 300تومان هزینه نموده 10000
تومان بصورت متوسط از مشتری بگیرید..
باپشتیبانی و خدمات پس از فروش
برای گرفتن سفارش وارتباط با مشتری قیمت دادن پشتیبانی و می شوید.
09123344067
09334766505
شرکت تولیدی اموزشی وفنی حرفه ای کارافرین اینده ساز
اینده ساز

نهال نوپای جشنواره مد ولباس فجر به هفت سالگی خود قدم می گذارد. از پس این راه و در این زمان کوتاه نتایج گرانسنگی حاصل شده که آن را به مثابه درختی تنومند و پرثمر تبدیل کرده است. به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی مد و لباس ی ایرانی، مدو لباس بصورت یک نماد بصری فرهنگی ، اجتماعی قدرتمند در جامعه عمل می کند. مد بر اساس تفکرات فرهنگی ، اجتماعی، اقلیمی و اقتصادی خلق می شود گر چه حوزه مد دارای دامنه گسترده ای است اما محصولاتی مانند لباس ، زیور آلات ، کیف و کفش و ملحقات آنها یکی از مهمترین شاخص های آن قلمداد می شوند .ایجاد و انطباق و معرفی این نمادها با فرهنگ غنی ایرانی توام با آموزه های دینی از دستاوردهای مهم انقلاب ی در آستانه چهل سالگی است . تا پیش از این نگاه صنعتی صرف به این مقوله موجبات بی توجهی به ابعاد اصلی مد ایرانی و ی را فراهم ساخته و معیار در موضوعات دیگر جستجو می شد. این در حالی است که حفظ و تقویت فرهنگ و هویت ایرانی و ی و ترویج الگوهای بومی و ملی از طریق مد سازی از اصلی ترین شاخص های توسعه فرهنگی و اجتماعی به شمار می رود . اجرای این مهم و پرداختن به آن روش های گوناگونی را در برداشته که یکی از مهمترین آنها برگزاری جشنواره مد و لباس فجر است . ارایه الگوهای جدید و تبیین مد ایرانی و ی، بازتعریف هویتی لباس،ترسیم ضرورت ها و اهمیت چند وجهی مد ولباس، انسجام بخشی فعالیت ها و شناسایی ظرفیت های گسترده از نتایج این فعالیت ارزشمند است. ایجاد نگاه تخصصی، گام برداشتن به سمت رفتارهای حرفه ای، مد سازی ایرانی _ ی از دیگر دستاوردهای جشنواره بوده است. هویت بخشی به رویدادهای تخصصی از طریق انتزاع فعالیت ها، از دیگر ثمرات این رخداد ملی است . نگاه بلند و اجرای حرفه ای و ثمر بخشی بیشتر این فعالیت ها از مهمترین ضرورت هاست. انشااله با تلاش تمامی دست اندرکاران این مهم فراهم خواهد شد. اه : بستر سازی، بکارگیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های هویت ی، ایرانی درعرصه مد و لباس و سبک زندگی معرفی و کاربردی آثار برگزیده و هدایت بازار پوشاک به سوی تولید داخلی و تشویق مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و تقویت اقتصاد مقاومتی با ایجاد اشتغال پایدار ارج نهادن چهره های ماندگار هنر ، مد و صنعت لباس و نساجی و تشویق طراحان مستعد و تجلیل از دست اندرکاران موفق صنعت نساجی و تولید پوشاک داخلی زمینه سازی برای ورود مفاهیم علمی و پژوهش های تخصصی و میان رشته ای به عرصه مد و لباس و فراهم بستر آشنایی با تحولات مد و پوشاک در جهان نشان دادن ظرفیت های حوزه صنعت مد، پوشاک و نساجی
بخش های جشنواره طراحی(مسابقه و نمایش) طراحی لباس طراحی پارچه طراحی جواهرات و زیورآلات طراحی کیف و کفش مسابقه زنده طراحی لباس علمی، ی ۲/۱. رقابتی ۲/۲. غیر رقابتی صنعت و فناوری های نوین ۱/۳ نمایش ۲/۳نشست و کارگاه های علمی بین الملل سازمان ها، انجمن ها، تشکل های مرتبط و موسسات هنری مد و لباس ۱/۵دستگاه های تی و نهادهای تی فعال ۲/۵موسسات وانجمن های هنری ۳/۵برگزارکنندگان رویدادهای مد ولباس استان ها و اقوام (بصورت غیرمتمرکز در سراسر کشور) عرضه محصولات کاربردی ی ایرانی( فروش غیر متمرکز)
زمان ثبت نام: تا ۱۵ بهمن ماه متن کامل فراخوان: فراخوان-جشنواره-هفتم.pdf

جهت ب اطلاعات بیشتر به سایت www.iranmode.com مراجعه نمایید.
✨به نام خدا مادر شهید خلبان عباس بابایی تعریف می کرد: من تعداد هفت فرزند دارم و عباس درمیان فرزندانم《برترین》آنها بود.او خیلی مهربان وکم توقع بود.باتوجه به این که رسم بود تاهرسال شب عید برای بچه هالباس نو تهیه شود؛اما عباس هرگز تن به این کار نمی داد.اومیگفت:《اول برای همه برادرها وخاهرانم لباس ید وچنانچه مبلغی باقی ماند برای من هم چیزی ب ید.》به همین خاطر همیشه هنگام ید اولویت را به خواهران وبرادرانش می داد.او هروقت میدید مامیخواهیم برای او لباس نو تهیه کنیم،می گفت:《همین لباسی که به تن دارم بسیار خوب است.》و وقتی که لباس هایش چرک میشد،بی آنکه ی بداند،خودش میشست وبه تن میکرد.عباس هیچ گاه کفش مناسبی نمی پوشید و بیشتر وقتها پوتین به پا میکرد.عقیده داشت که پوتین محکم است و دیرتر از کفشهای دیگر می شود وآنقدر آن قدر آن را میپوشید تاکف نما می شد. به خاطر می آورم روزی نام اورا در لیست دانش آموزان بی بضاعت نوشته بودند. عباس،که ناظم همان مدرسه بود،ازاین مسائله خیلی ناراحت شد وبه منزل ما آمد.ازما خواست تابه ظاهر ولباس عباس بیشتر رسیدگی کنیم تاآبروی خانواده،حفظ شود.من از سخنان برادرم متاثر شدم.کمد لباسهای عباس را به او نشان دادم وگفتم:_نگاه کن:ببین ما برایش همه چیز یده ایم؛اما خودش از آنها استفاده نمیکند. وقتی هم از اومیپرسم که چرا لباس نو نمیپوشی؟می گوید:《در مدرسه شاگردانی هستند که وضع مالی خوبی ندارند. من نمیخواهم باپوشیدن لباسها به آنان ف فروشی کنم.》
آیا امروز ی مانند شهید خلبان عباس بابایی فکر می کند؟ به نظر شما اگر فکر می کردیم و عمل می کردیم چه می شد؟
☘☘☘
در دو قسمت قبلی برترین گجت های سال 95 نگاهی انداختیم به برترین ساعت ها و گوشی های هوشمند در سالی که گذشت. در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به برترین تبلت های هوشمند در سال 95. با اینکه پس از تولید فبلت…
رایگان رساله خانه مد و فشن

چکیده: این مجموعه به منظور اشاعه ی فرهنگ مد ولباس در کشور و استفاده از پتانسیل موجود در کشور برای صادرات البسه و ترویج طرح های ایرانی در جهان ساخته میشود و علاوه بر صادرات و اشتغال زایی باعث ترویج فرهنگ ایرانی در کشورهای دیگر می شود. سایت منظور شده نیز با همسایگی های مناسب به این کاربری انتخاب شده است و می تواند حتی باعث جذب گردشگر در این منطقه نیز بشود که اگر همه ی مراحل کار به درستی پیش رود انشاالله به این مهم نیز دست پیدا می کنیم.
 فایل


مطالعات معماری خانه مد و فشن - پایان نامه معماری مرکز مد - ایستگاه تحقیقبهترین سایت برای ید پایان نامه و تحقیق و دریافت فایل بلافاصله پس از ید در ایمیل و سایت.مطالعات طراحی خانه مد و فشن - نقش برتر پارس مجموعه ها و خانه های تخصصی و فرهنگی ،رساله و مطالعات معماری، پروژه دانشجویی معماری، طرح ، نقشه ،فروش پایان نامه معماری ، انجام پروژه ، معماری ...خانه مد تبریز : سحر محمدی - معماری ع است میخاستم ازتون خواهش کنم ریز پلان های یک خانه مد را برای من ایمیل کنید . .... موضوع پایان نامه من خانه مد ایرانیان هست،برای مطالعات به مشکل خوردم.رساله خانه مد به همراه نقشه و پلان خانه مد dwg ( مطالعات پایان نامه معماری ...رساله خانه مد و فش - مطالعات خانه مد - پلان خانه مد و فش - نقشه خانه مد و لباس - رساله پایان ... رساله خانه مد – نقشه خانه مد – مطالعات معماری – نقشه معماری – پلان خانه مد – dwg .... خانه مد٬ رساله خانه مد٬ رساله خانه مد و فشن٬ رساله خانه مد و لباس٬ رساله معماری٬ رساله ...رساله خانه مد و فشن | جستجو | وبلاگ 24جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و کاملتر در خصوص هر وبلاگ بر روی عنوان آن کلیک نمائید. عبارت رساله خانه مد و فشن به صورت خ ر از بین اطلاعات درج شده در وبلاگها ...خانه و گالری مد و فشن - فروش آنلاین معاوضه رساله پایان نامهفروش آنلاین معاوضه رساله پایان نامه - خانه و گالری مد و فشن - فروش و معاوضه رساله مطالعات پایان نامه - فروش آنلاین معاوضه رساله پایان نامه.تحقیق طراحی خانه مد و فشن - فــــــرافایلبرچسب ها: رساله خانه مد و فشن پایان نامه خانه مد و فشن پایان نامه پایان نامه معماری طراحی خانه مد طراحی نمایشگاه مد خانه مد خانه مد و فشن پروژه معماری طراحی معماری ... رساله خانه و گالری مد و فشن - پروژه معماری رساله خانه و گالری مد و فشن, رساله خانه و گالری مد و فشن.رساله خانه مد و فشن | سیگنیفیکنت! چکیده : این مجموعه به منظور اشاعه ی فرهنگ مد ولباس در کشور و استفاده از پتانسیل موجود در ... شما به صفحه ویژه «رساله خانه مد و فشن» وارد شده اید. رساله خانه مد و فشن پایان نامه معماری خانه مد رایگان مطالعات خانه مدریز فضاهای خانه مدبرنامه فیزیکی خانه مدضوابط طراحی خانه مدپروپوزال خانه مدطراحی سالن مدخانه مد و لباس
مدت دوهفته ای است که برنامه سواداموزی به ک ن کار فاقد سواد و یا کم سواد که مدرسه نمی روند به صورت هفته 3 بار و از ساعت 2 تا 4 با همت واهتمام آقای محسن جافر شروع کرده ایم. بچه ها علاقه وانگیزه آنها برای یادگیری سواد بسیار زیاد است.سختی کار برای آقای محسن زیاد است جدا از متفاوت بودن پایه های تحصیلی بچه ها و آموزش هایی که به صورت پراکنده ویا از طریق سواد اموزی ویا مدرسه ودوستان درذهن دارند باید به اختلافات وتنش هایی که با دعوا وکشمکش درآنها درکلاس خود نمایی می کند اشاره نمود. شاید درادامه به این تنیجه برسیم که برای رساندن سطح بچه ها برای جذب در مدرسه درسیستم آموزش وپرورش نیاز به روزهای بیشتر و کمک گرفتن ازافراد دیگر باشد. هماهنگی آقای محسن برای است وسالن ولباس ورزش موجی ازعلاقمندان به برنامه های آموزشی را به وجود اورده است که فعلا برای کلاس اخلاق شهروندی (که درقالب کتاب زبان زرافه مفاهیم ارتباطی توضیح داده می شود) ثبت نام مجدد صورت کرفته وببینم بچه ها چقدر درادامه کلاس پایبند هستند؟
گریم جالب ماهایا پطروسیان و الناز شاکردوست در جدیدشان به گزارش مجله اینترنتی فانوس : ماهایا پطروسیان با انتشار این ع در اینستاگرامش نوشت: «خفگی» به کارگردانی فریدون جیرانی، در ده رشته نامزد جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی شد: بهترین ، کارگردانی، برداری، تدوین، بازیگر نقش اوّل زن و مرد، بازیگر نقش مکمل زن، طراحی صحنه ولباس، چهره پردازی و موسیقی. این در جشنواره فجر گذشته مورد بی مهری کامل قرار گرفته بود. «خفگی» پاییز اکران خواهد شد. سلفی از پشت صحنه این .با فانوس برای دیدن ع همراه باشید گریم جالب ماهایا پطروسیان و الناز شاکردوست در جدیدشان
گریم-جالب-ماهایا-پطروسیان-الناز-شاکر
مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 4 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک یکی دیگر از ویژگیهای بارز ک نتهای کلاسیک ح بوفه ای بودن آن است. در گذشته خانم های خانه دار علاقه داشتند تا ظروف و وسایل دکوری خود را به نمایش بگذارند که این موضوع باعث زیباتر شدن آشپزخانه می شد. برای این امر بایستی ک نتها بصورت بوفه ای با دربهای شیشه ای طراحی میشد . چند نمونه زیر به شکل زیبایی نمونه هایی از ک نت بوفه ای را نشان میدهد. مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 5 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 7 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 8 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک طرح زیر یک مدل ک نت کلاسیک را نشان میدهد که تا حدودی با سبک مدرن تلفیق شده است. مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 2 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک اگر شما هم فضای کمی دارید و یمخواهید از اپن بعنوان میز غذاخوری استفاده کنید میتوانید بصورت شکل زیر یک اپن جالب با عرض کم داشته باشید که از آن بعنوان میز غذاخوری نیز استفاده نمایید. مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 3 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 6 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 9 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 10 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک در نمونه زیر به زیبایی دیوار پشت ظرفشویی و همچنین دکور جالب جا گیلاسی ها بالای ظرفشویی دقت کنید. مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 11 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک مدل ک نت کلاسیک آشپزخانه 12 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 1 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 2 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 3 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 4 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 5 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 6 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 7 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 8 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک بهترین مدلهای ک نت ام دی اف آشپزخانه های مدرن cl ic wood cabinets in kitchen ideas 9 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 10 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 11 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 12 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 13 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک ک نت کلاسیک cl ic wood cabinets in kitchen ideas 14 برترین مدلهای ک نت کلاسیک آشپزخانه با طرح های جالب و شیک