باشگاه کوه نوردی اوراز مهاباد

مهاباد- ایرنا- رئیس هئیت ورزشی پزشکی مهاباد گفت: دوره آموزشی پزشک یاری ورزشی در دو مرحله با حضور 115 نفر در مهاباد برای آشنایی با این رشته پزشکی- ورزشی برگزار شد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: نمایشگاه بهاره شهرستان مهاباد تا 28 اسفند دایر است.
مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم مهاباد را به شما معرفی کند: زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم مهاباد ( استعداد های درخشان) ، شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم مهاباد ( استعداد درخشان ) ، دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم مهاباد ( سمپاد ) ، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم مهاباد (سمپاد) ،  دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان مهاباد و غیره ... 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
بارش برف بهاری از صبح امروزدوشنبه در مهاباد آغاز شده ، با این وجود محورهای مواصلاتی مهاباد باز است.
لیگ برتر مهاباد که با شرکت 6 تیم استقلال مهاباد _ماهان_دهیاری گوگ تپه_قزلقوپی_جوانان قم قلعه و گاپیس آغاز شد با قهرمانی تیم استقلال مهاباد به پایان رسید. در این دوره از مسابقات تیم استقلال مهاباد با ب 11 امتیازو تفاضل گل 9 مقام اول را از ان خود کرد و تیم ماهان با ب 11 امتیاز و تفاضل گل 5 مقام دوم را به دست اورد و تیم دهیاری گوگ تپه با ب 8 امتیاز و تفاضل گل 1به مقام سوم بسنده کرد و تیمهای قزقوپی و گاپیس و جوانان قم قلعه به ترتیب مقامهای بعدی را ب د.
مهاباد- ایرنا- تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد از هفته سیزدهم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های ایران ناباورانه مقابل میهمان خود تیم والیبال عقاب سبلان اردبیل ش ت خورد.
با اجرای طرح سلامت نوروزی دو تن نمک غیر بهداشتی از یک کارگاه تخمه پزی در مهاباد کشف و ضبط شد
آسمان امروز مهاباد ،ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
مصرف آب در مهاباد باید مدیریت شود.
سه شکارچی کبک در مهاباد به دست قانون س شدند.
ی از حضور مردم در روز طبیعت در سد مهاباد را مشاهده می کنید.
وزش باد شدید و گرد وغبار تا اوا وقت فردا در مهاباد ادامه دارد.
سه متخلف زنده گیری کبک در مهاباد دستگیرشدند.
تیم والیبال سپهرالکتریک قزوین به مصاف مقاومت فرمانداری مهاباد می رود .
مهاباد به دلیل موقعیت استراتژیک خود، اقامتگاه مسافران زیادی است.
به یاد ی گرانقدر انقلاب ی شهرستان مهاباد امروز در نقاط مختلف این شهرنهال کاشته شد.
تند باد شدید در حال درنوردیدن شهرستان مهاباد است.
شهرستان مهاباد قطب گردشگری آذربایجان غربی میزبان میهمانان تابستانی است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد گفت: برای نخستین بار در کشور، طرح جامع آمارگیری اصناف در شهرستان مهاباد اجرا می شود.
ئیس امور آب شهرستان مهاباد نیز در نشست شورای آب گفت: امسال میزان بارندگی تا امروز در مهاباد 140.1 میلی متر بوده که این مقدار پارسال 265.1 میلی متر بوده است.
مردم شهرستان مهاباد در نخستین روز از سال نو با پوشیدن لباس نو به دیدار اقوام و خویشان رفتند.
ان انتظامی مهاباد در جریان بازرسی از بار یکی ازمسافران تعدادی گوشی ولوازم جانبی تلفن همراه قاچاق را در شهرستان مهاباد کشف و ضبط د.

براساس گزارش رسیده ، شهرداری مهاباد بودجه و هزینه مراسمات و نصب پیکر اعضای پاسداران در این شهرستان را تامین کرده و این درحالی است که کارگران شهرداری پنج ماه است که حقوقی را دریافت نکرده اند.
یک منبع آگاه از شهرداری مهاباد به آژانس کُردپا اعلام کرد: شهرداری بودجه و هزینه مراسمات پاسداران را در مهاباد تامین می کند و در این رابطه هزینه ساخت پیکر یکی از اعضای پاسداران را تامین که چند روز قبل با حضور مسئولان استان آذربایجان غربی و پاسداران در بازارچه مهاباد نصب و رونمایی گردید.
تامین بودجه و هزینه مراسمات پاسداران در مهاباد توسط شهرداری درحالی است که به گفته رییس شهرداری پنج ماه است که حقوق کارگران را پرداخت نکرده اند و شهرداری مهاباد ٨٠ میلیارد تومان بد ار است.
مهاباد- ایرنا- شهرستان مهاباد گفت: عربستان مدعی خادم الحرمین، عامل کشتار مردم بی گناه و بی پناه یمن است.
طبق بیانیه اى که توسط فعالان مدنى و کارگرى شهر مهاباد منتشر شده ،فعالان مدنى و کارگرى شهر مهاباد خواستار اعتصاب عمومى مردم شهر مهاباد در روز چهارشنبه ٢٢ شهریور تا ساعت ١١ صبح شده اند.
فعالین مدنى و کارگرى این فراخوان در اعتراض به جلوگیرى نیروهاى جمهورى ى ایران از برگزارى مسالمت آمیز و اعتراضى مردم این شهر که براى حمایت از اعتراض هاى دیگر اى شرق کوردستان و کشتن کولبرها توسط نیروهاى نظامى صادر شده و خواستار اعتصاب چند ساعته بازاریان و مغازه هاى شهر مهاباد شده اند.

همایش منطقه ای فرهنگی ادبی محمدامین شیخ ال ی متخلص به "هیمن" از طرف موسسه فرهنگی هنری ادبی مکریان مهاباد (انجمن ادبی مهاباد) با همکاری اداره فرهنگ ارشاد ی مهاباد، معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد، شورای ی شهر و شهرداری مهاباد در تاریخ یکم مهر ماه 1395 در تالار وحدت شهرداری مهاباد برگزار می گردد.
مهاباد- ایرنا- موقت مهاباد گفت: مدیریت ی عامل موفقیت در جامعه است و جوامع بدون مبانی ی رو به زوال هستند.
مراسم رونمایی از 7 اثر نویسنده کرد عبدالرحیم آسیابان متخلص به غریبان در مهاباد برگزار شد.
80 تار از اراضی ملی درشهرستان مهاباد امسال از متصرفان بازپس گرفته شده است.
ارومیه- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری میلیاردی با 31 فقره سرقت در شهرستان مهاباد خبر داد.